PDA

View Full Version : pershndetje te gjithve


xiki_4
01-08-05, 06:12
Une jam antar i ri ketu ne ket forum , e ende mire nuk po i di rregullat si shkojne .
Une jetoj edhe veproj ne ISLAND perndryshe jam nga prishtina
.Vetem dashte nje prezentim te vogel me be ku jetoj dhe nga cilat vise vi , ju pershendes te gjithve e ju oroj shndet te plot ku do qe jeni , ne veqanti mas shumti e pershndes LUANEN se ajo um drejtoj ketu ne mesin u juaj , nse keni ndo kush ndonje pytje urdhnoni

tung tung mire u lexofshume

rafet llapjani
01-08-05, 08:58
Pershendetji inderuari xiki_4 mire se na erdhe ne fd kalofsh sa ma mire nga LLAPJANI :wink: [/b]

ARVANITI
01-08-05, 19:56
Ja kalofsh mire!

teDUAty
02-08-05, 02:10
mire erdhe xiki nje pershendetje ke edhe nga une edhe pasi paskeni len hapsi desha te pyes sa vjeqar jeni dhe qe sa vjet jeni atje

xiki_4
02-08-05, 03:00
flm llapijani edhe une ju deshiroj qaste te kendshme

xiki_4
02-08-05, 03:01
flm llapijani edhe une ju deshiroj qaste te kendshme

xiki_4
02-08-05, 03:03
gjithashtu edhe ju ARVANITI

xiki_4
02-08-05, 03:05
TE DUATY PO JAM 30 VJEQAR E PAK TE IMA :D :D PO JETOJ QE 6 VITE

EDHE UNE JU DESHIROJ ARGETIM TE KENDSHUME TUNG TUNG

turisti
02-08-05, 09:56
Une jam antar i ri ketu ne ket forum , e ende mire nuk po i di rregullat si shkojne .
Une jetoj edhe veproj ne ISLAND perndryshe jam nga prishtina
.Vetem dashte nje prezentim te vogel me be ku jetoj dhe nga cilat vise vi , ju pershendes te gjithve e ju oroj shndet te plot ku do qe jeni , ne veqanti mas shumti e pershndes LUANEN se ajo um drejtoj ketu ne mesin u juaj , nse keni ndo kush ndonje pytje urdhnoni

tung tung mire u lexofshume

Mire se erdhe shoki dhe kalo bukur ne mesi tone.Rregullat i meson ngadale a per disponim te mire, te nevoitet vetem deshira dhe sinqeriteti ne komunikim.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

laliloli
02-08-05, 16:50
Nje mireseardhje te perzemert e ke edhe nga une Lali-loli.
Te deshiroj shendet dhe argetim te mire ketu ne shtepine tone dardane.
me nderime