PDA

View Full Version : teDUAty


doGzona
02-08-05, 00:50
Pershendetje te perzemerta teDUAty,

Dhe mire se na ke ardhe,
Me te vertet jeni nje persone i qete, i sinqert dhe me plote respekt.

Fat e lumturi ne jete kudo qe ndodheni te deshirone

doGzona

teDUAty
02-08-05, 02:06
faleminderit doGzona :(

turisti
02-08-05, 09:28
Pershendetjet e perzemerta gjithashtu edhe prej TURISTIT. :P

laliloli
02-08-05, 16:35
Pershendetje te perzemert ke edhe nga lali_loli ,me shkrimet dhe paraqitjen tuaj me te verte na bene qe te te duam te gjithe .
Shendet dhe lumturi ne jeten tuaj ,argetim te mire Dardani.

Arb
02-08-05, 23:52
Mire se ke ardh TeDuaTY!

teDUAty
04-08-05, 16:50
turisti , lalioli ,Arb ;faleminderit pershendetje te perzemerta keni edhe nga une dhe ju uroj gjith te mira te jet .

teDUAty
05-08-05, 04:47
Pershendetje te perzemerta teDUAty,

Dhe mire se na ke ardhe,
Me te vertet jeni nje persone i qete, i sinqert dhe me plote respekt.

Fat e lumturi ne jete kudo qe ndodheni te deshirone

doGzona


KETU MUND TE ME URONI MBARESI NE DASHURI SE JAM DASHURUR SHUME NE NJE VAJZ QETU NE FORUM ,ME URONI QE EDHE AJO TE DASHUROHET NE MU :(

Murgesha
05-08-05, 10:45
TėDuaTy tė pėrshėndes pėrzemėrsisht.
Prania juaj nė forum, ėshtė shumė e mirėseardhur.

Me shpresė se ndiheni si nė shtėpinė tėnde, nė kėtė Odėn e madhe Dardane, ju dėshiroj argėtim maksimal.

Murgesha!

Naki
05-08-05, 10:55
TeDUAty,Pranija e juajė nė forum ka sjellė freski ,pranoni pėrshėndetjet e mija mė dėshirė qė dashurija dhe gėzimet tė mbizotrojnė nė ju.

Diana007
05-08-05, 11:11
TeDUAty preshendeje dhe mir se ke ardh ne ket shtepi , caste te kendeshme ketu :wink:

Me respekt Diana :)

teDUAty
06-08-05, 07:50
Murgesha ,Naki dhe Diana faleminderit dhe pranoni pershendetje edhe nga une


me respekt juduaune

Bleta
10-08-05, 21:38
teduaty pershendetje ki nga une me nje mpuqqqqqqqqqqqqqq

teDUAty
10-08-05, 22:01
teduaty pershendetje ki nga une me nje mpuqqqqqqqqqqqqqq

ju faleminderit shume e respektuar, prnoe edhe nga une nje mmmpuuqqqq njashtu sikur tendin .

me respekt teDUAty

rafet llapjani
10-08-05, 23:50
Pershendetje teDUAty dhe rrespkt nga llapjani te deshiroj qdo te mire nejet kudo qe gjendesh

teDUAty
10-08-05, 23:59
Pershendetje teDUAty dhe rrespkt nga llapjani te deshiroj qdo te mire nejet kudo qe gjendesh

faleminderit dhe pranoj edhe pershendetjen time me te sinqinqert

Murgesha
11-08-05, 00:01
Tė dua ty po tė pėrshėndes edhe njėherė se e ke nikun e mirė.

Tė deshtėm apo stė deshtėm spo e kemi qare pa tė thėnė Tė Dua. :lol: :lol:

Kalo bukur i nderuar.

teDUAty
11-08-05, 00:05
Tė dua ty po tė pėrshėndes edhe njėherė se e ke nikun e mirė.

Tė deshtėm apo stė deshtėm spo e kemi qare pa tė thėnė Tė Dua. :lol: :lol:

Kalo bukur i nderuar.

haahaaa faleminderit Murgesha me beso se ju dua shume ,

me respekt juDUAune

Urata
12-08-05, 02:54
teDUAty, t'rrethofte gezimi!

teDUAty
12-08-05, 02:56
teDUAty, t'rrethofte gezimi!

faleminderit (shtetrrethim te plotA?)

AXHA
16-08-05, 17:17
Shum selam pej meje shum e neruemja ja shum i neruemi teDUAty.
Ishalla edhe per ju niej qka asht mier e ma mier,e paqsh shneten e familen jarabi allah ati i kofshim fal.
Mier u njefshmi e jau njefsha tmieren.

teDUAty
16-08-05, 20:09
Shum selam pej meje shum e neruemja ja shum i neruemi teDUAty.
Ishalla edhe per ju niej qka asht mier e ma mier,e paqsh shneten e familen jarabi allah ati i kofshim fal.
Mier u njefshmi e jau njefsha tmieren.

Selam paq edhe ti AXHA i respektuar nga ne ,na gezon me prezencen tende ketu ne forumin dardan ,gjithmon ju dhasht ZOTI ati ikofshim fal gezim ne familjen tuaj ,mundesisht doku ma shpesh ne forum.

me respekt teDUAty

Agroni22
16-08-05, 23:26
pershendetje per ty shume shume dhe te ureoj per postimet e tua te bukra TEDUATY dhe urime per 1000 postimet e para dhe ishalla i bone 1 milon nuk di tjeter qa me te than vetem I LOVE YOU

teDUAty
16-08-05, 23:45
pershendetje per ty shume shume dhe te ureoj per postimet e tua te bukra TEDUATY dhe urime per 1000 postimet e para dhe ishalla i bone 1 milon nuk di tjeter qa me te than vetem I LOVE YOU

faleminderit Goni ,je shume i bukur mbetesh i pershendetur edhe nga une

SheTa
17-08-05, 02:53
TEDUATY Ju preshndes nga zemra ke ni nick te veqanat paq fat dhe lumturi ne jet .

teDUAty
17-08-05, 05:25
TEDUATY Ju preshndes nga zemra ke ni nick te veqanat paq fat dhe lumturi ne jet .

faleminderit sheta ,pranoj edhe pershendetjet e mia

Prishtinasja_
17-08-05, 09:24
TeDuaTy te pershendes dhe gjithat te mirat !!! Te deshiroj qaste te kendshme ketu ne Forum !!!!

Me nderime

Prishtinasja_

dr1ta
18-08-05, 00:20
Pershendetje teduaty , deshiroj caste te kendshme ne fd , poashtu ne jeten e perditshme .Drita

teDUAty
19-08-05, 17:28
TeDuaTy te pershendes dhe gjithat te mirat !!! Te deshiroj qaste te kendshme ketu ne Forum !!!!

Me nderime

Prishtinasja_

Faleminderit; uroj qe edhe ju te kaloni sa me bukur ketu ne dardani .

Me respekt teDUAty

teDUAty
19-08-05, 17:30
Pershendetje teduaty , deshiroj caste te kendshme ne fd , poashtu ne jeten e perditshme .Drita

Faleminderit;drita bre pranoj edhe pershendetjet e mia ani?

me respekt teDUAty

Urata
20-08-05, 01:23
Ti qe po dojshe,

miremrama!

teDUAty
20-08-05, 01:32
Ti qe po dojshe,

miremrama!

cka cka

edhe tyy

Reana
20-08-05, 02:55
pershendetje dhe kalofshi mire, dhe pune te palodhshme ne vendin e punes prane rrjetit te internetit dhe FDs!

teDUAty
20-08-05, 04:35
pershendetje dhe kalofshi mire, dhe pune te palodhshme ne vendin e punes prane rrjetit te internetit dhe FDs!

Faleminderit

Urata
20-08-05, 14:19
Shtrigaq, n'pune a? E mue m'lutshe me humb gjumin a...?!!!!

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

teDUAty
22-08-05, 14:53
Shtrigaq, n'pune a? E mue m'lutshe me humb gjumin a...?!!!!

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

Oj shtrigaqe ty te du per qita te lutsha me nejt qyy

Urata
22-08-05, 20:32
Boni vakia e t'pa Gjebraili cka ke shkretue, t'ka lon pa thonje ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaa...

teDUAty
25-08-05, 17:12
Boni vakia e t'pa Gjebraili cka ke shkretue, t'ka lon pa thonje ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaa...

kuku inshALLAH muk me sheh ......

hhaaaaahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaa

Urata
25-08-05, 19:41
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa o DREQ o teDUAty...

teDUAty
25-08-05, 19:57
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa o DREQ o teDUAty...

haaaa hhaaaaaa edhe une teDUAty

Urata
25-08-05, 20:00
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa o DREQ o teDUAty...

haaaa hhaaaaaa edhe une teDUAty

Ki menjen djalo ēka po thue...

teDUAty
25-08-05, 20:05
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa o DREQ o teDUAty...

haaaa hhaaaaaa edhe une teDUAty

Ki menjen djalo ēka po thue...

po ti a me the te DUA

Urata
25-08-05, 20:09
More a e ki emnin ti qashtu...

teDUAty
25-08-05, 20:13
More a e ki emnin ti qashtu...


UUUHAAA PASKNA PAS HARRU....

argoni
26-08-05, 09:27
te DUAty pershendetje dhe ē'do te mire.Argoni

teDUAty
27-08-05, 08:50
te DUAty pershendetje dhe ē'do te mire.Argoni

faleminderit goni jeni te pershendetur edhe nga une.

Urata
31-08-05, 14:35
teDUAty, pse po mungon?ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

teDUAty
31-08-05, 16:46
teDUAty, pse po mungon?ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

pse s'po mundem me ndejt gjith ne FD moj

Urata
31-08-05, 18:14
teDUAty, teDUAty,
me shume se vetvehten,
per tyDUAty e jap jeten,
si Romeo per Xhulieten!!!

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

A ta kam bere mire!

Urata
31-08-05, 20:11
Ku mbete o dreq, tu kerku foto ne google a?!!! Qafir, bre...

teDUAty
31-08-05, 21:29
teDUAty, teDUAty,
me shume se vetvehten,
per tyDUAty e jap jeten,
si Romeo per Xhulieten!!!

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

A ta kam bere mire!n

faleminderit urata

Urata
02-09-05, 14:37
teDUAty, po ku mbete...? :cry: :cry: :cry:

Ishalla je shnosh e rahat!

teDUAty
03-09-05, 14:46
teDUAty, po ku mbete...? :cry: :cry: :cry:

Ishalla je shnosh e rahat!

JAM MIRE SHNOSH E REHAT
NE TY JAM BER MERAK
SEPSE TE DUA TE DASHUROJ
DHE KURR NUK DO T'HARROJ.

SHUME SHUME teDUAty

Urata
03-09-05, 19:26
Melaqet me ty...!
A u lodhe hiē...?

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaa...
O kuku per mu..
taksirate m'zu...

Domira
04-09-05, 11:16
teDUAty!

Prano pershendetje te sinqerta nga Domira.

Uroj te vazhdojsh me shume shkrime te kendshme siq ke bere deri me tani.

Me nderime

Domira

progoni
04-09-05, 23:48
teDUAty i pershendetur duke te uruar argtim sa me te kendshem ne FD.

nuk po dojeshe Ti keq jo
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Urata
05-09-05, 14:06
teDUAty i pershendetur duke te uruar argtim sa me te kendshem ne FD.

nuk po dojeshe Ti keq jo
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa progoni...

teDUAty
05-09-05, 14:41
teDUAty!

Prano pershendetje te sinqerta nga Domira.

Uroj te vazhdojsh me shume shkrime te kendshme siq ke bere deri me tani.

Me nderime

Domira

Faleminderit shume Domira
mOS I LAVDRO SHUME SHKRIMET E MIA SE TUAT JAN ME TE MIRA ,
Prano edhe pershendetjet e mia shume e respektuar nga une .
me respekt teDUAty

teDUAty
05-09-05, 14:43
teDUAty i pershendetur duke te uruar argtim sa me te kendshem ne FD.

nuk po dojeshe Ti keq jo
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa progoni...


haaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaa Progoni

hhaaaaaaaaaaaaaaaahahaaaaaaaaa Urata

Urata
07-09-05, 03:14
http://img.123greetings.com/thumbs/intouch_haveaniceday/8566-002-24-1069.gif

teDUatym mbase "s'po t'merr" gjumi...
dhe t'uroj dite te mire nesėr "me gjumė" ha,ha,haaaaaaaaaaaaaa...

http://img.123greetings.com/thumbs/intouch_haveaniceday/8566-002-20-1068.gif

teDUAty
07-09-05, 03:39
http://img.123greetings.com/thumbs/intouch_haveaniceday/8566-002-24-1069.gif

teDUatym mbase "s'po t'merr" gjumi...
dhe t'uroj dite te mire nesėr "me gjumė" ha,ha,haaaaaaaaaaaaaa...

http://img.123greetings.com/thumbs/intouch_haveaniceday/8566-002-20-1068.gif

faleminderit urata qofsh e uruar gjithmon

Urata
07-09-05, 03:57
http://img.123greetings.com/eventsnew/pet_butterflyinsect/1021-006-11-1046.gif

Urata
08-09-05, 21:06
http://img.123greetings.com/thumbs/teen_hi/1071-003-08-1074.gif

Urata
08-09-05, 21:07
http://img.123greetings.com/thumbs/eaug_jokeday/10207-001-01-1070.gif

laliloli
09-09-05, 23:09
Ai sa tortja e alameti qenka ketu e une me dit jo
Te pershendes e te marr ne gryk o te Dua me se shumti ne bot ,te uroj qka eshte me mire ne jete per ju

se valla shum kam pershendet sonte e u lodha ,drith e mill i kam ba bashk

Te don gjithmon lali vellaqko

teDUAty
10-09-05, 02:09
Ai sa tortja e alameti qenka ketu e une me dit jo
Te pershendes e te marr ne gryk o te Dua me se shumti ne bot ,te uroj qka eshte me mire ne jete per ju

se valla shum kam pershendet sonte e u lodha ,drith e mill i kam ba bashk

Te don gjithmon lali vellaqko

faleminderit o vella lali se vertet je shume i bukur dhe kur nuk je ne forum na mungon .

Urata
10-09-05, 02:40
Lali, ishalla teDUATy e bane naten pa gjume se u be pifti atje...
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a...

Ju pershendes te dyve edhe lalin e edhe teDUAty!

Diana007
10-09-05, 08:14
teDUAty pershendetje gje gjitha te mirat :D

Diana :wink:

teDUAty
10-09-05, 08:50
Lali, ishalla teDUATy e bane naten pa gjume se u be pifti atje...
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a...

Ju pershendes te dyve edhe lalin e edhe teDUAty!


hahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

shuj heeeejj

teDUAty
10-09-05, 08:52
teDUAty pershendetje gje gjitha te mirat :D

Diana :wink:

faleminderit diana je shume e bukure

rilinda
10-09-05, 08:57
Pėrdhendetje pėr ty i nderuar :lol:

teDUAty
10-09-05, 09:05
Pėrdhendetje pėr ty i nderuar :lol:

faleminderit e respektuar

Flaka_1
11-09-05, 01:44
pershendetje te flakta nga flaka

teDUAty
12-09-05, 15:34
pershendetje te flakta nga flaka

Faleminderit prano pershendetje te dashura nga teDUAty

Daja POLIC
18-09-05, 23:25
teDUAty te pershendes shum shum shum ( me zor valla me ke shti ) ahahahahhaaahaha dhe ishalla jeni shendesh e mir ju deshiroj suksese ne jete , suksese te gjitha bre ok mjafton per sot ahhahah

ciao ciao

Urata
19-09-05, 04:18
teDUAty, t'pershendes n'kete NATE te MADHE, madherisht...!

teDUAty
19-09-05, 06:31
teDUAty te pershendes shum shum shum ( me zor valla me ke shti ) ahahahahhaaahaha dhe ishalla jeni shendesh e mir ju deshiroj suksese ne jete , suksese te gjitha bre ok mjafton per sot ahhahah

ciao ciao

feleminderit edhe ty qashtu :roll: pse more te kam shti me zor kuku qysh ngjesin fjal njerzit

teDUAty
19-09-05, 06:34
teDUAty, t'pershendes n'kete NATE te MADHE, madherisht...!

faleminderit edhe une ty te pershendes dhe te uroj ainqerisht

Agroni22
22-09-05, 22:20
nje pershendetje edhe per ata qe te dojne dhe i done :wink:

teDUAty
25-09-05, 01:42
nje pershendetje edhe per ata qe te dojne dhe i done :wink:


faleminderit goni ne mesine tyre je edhe ti .

vjeshta
30-09-05, 22:20
Prano edhe nga une pershendetje ,por jan te fresketa e nganjeher edhe te ftohta.Po de se ne vjeshte nuk ka te ngrohta.
Shoqerisht,
Vjeshta

teDUAty
01-10-05, 01:21
Prano edhe nga une pershendetje ,por jan te fresketa e nganjeher edhe te ftohta.Po de se ne vjeshte nuk ka te ngrohta.
Shoqerisht,
Vjeshta

faleminderit vjeshta ,pak tepri te fresketa por pershendetjet e tua i ngrohi kur te hyjn kallaballek me keto pershendetjet tjera e nuk narthin hahaha

edhe ma shoqerisht teDUAty

rilinda
01-10-05, 09:44
Pėrshėndetje edhe nga unė :lol:

teDUAty
02-10-05, 07:20
Pėrshėndetje edhe nga unė :lol:

faleminderit; gjithnje din te besh befasi .

turisti
02-10-05, 21:52
Pershendetjet me te sinqerta per njeriun me te dashur te forumit tone dhe realizimin e te gjitha deshirave,te deshiron

TURISTI. :P

Diana007
06-10-05, 08:39
I nderuar pershndetje te sinqerat per ju :D

Diana

vjeshta
06-10-05, 22:07
Pershendetje teDua ty

teDUAty
07-10-05, 01:47
turisti, diana dhe vjeshta ju falenderoj per perhendetje dhe edhe ju pranoni pershendetjet e mia.

Urata
09-10-05, 14:07
teDUAty, nje pershendetje motrore te madhe, forte...

teDUAty
09-10-05, 15:39
teDUAty, nje pershendetje motrore te madhe, forte...

shume faleminderit prano edhe nga une pershendetje Velazarore

mjellma
09-10-05, 23:01
KETU MUND TE ME URONI MBARESI NE DASHURI SE JAM DASHURUR SHUME NE NJE VAJZ QETU NE FORUM ,ME URONI QE EDHE AJO TE DASHUROHET NE MUA

pershendtje teDUAty kalova kendej pari edhe desha te pershndes kush na qenka more i uruar ajo vajz tregom se une ta ndreqi punen gaga

teDUAty
10-10-05, 00:24
KETU MUND TE ME URONI MBARESI NE DASHURI SE JAM DASHURUR SHUME NE NJE VAJZ QETU NE FORUM ,ME URONI QE EDHE AJO TE DASHUROHET NE MUA

pershendtje teDUAty kalova kendej pari edhe desha te pershndes kush na qenka more i uruar ajo vajz tregom se une ta ndreqi punen gaga

eeee M'ke prek ne tel te kuq nuk te tregoj te falenderoj shume qe po tregon bujari me mua po nuk guxoj se po tutna .

me shume respekt teDUAty

dr1ta
10-10-05, 00:41
Ti mua e un ty :lol: Te pershendes pra deshiroj cdo te mire ketu dhe ne jeten e juaj .


Drita

teDUAty
10-10-05, 05:03
Ti mua e un ty :lol: Te pershendes pra deshiroj cdo te mire ketu dhe ne jeten e juaj .


Drita

Faleminderit dr1ta je shume e bukur .

dAdA_DriTe
10-10-05, 05:51
te pershendes o personi gjinis asnjejse hahahaa shaka ........'''


je shume mire

me dashuri te madhe dAdA

Sy_kaltra
11-10-05, 13:31
teDUAty pershendetje ne kete pazdite te qet.

Te uroj gjdo te mir ku do qe gjendeni ne kete moment :wink:

Sy_Kaltra.

Urata
12-10-05, 22:33
teDUAty prano pershendetjet me t'sinqerta qe ekzistojne...
Je djal pėr mall...

laliloli
12-10-05, 23:07
Te dua ty prano nje pershendetje te perzemert kudo qe je

shendet dhe plotesimin e deshirave tuaja ne jete te deshiron Lali

dAdA_DriTe
12-10-05, 23:57
o ku te ka dAdA o teDUAty ,
te pershendes
dhe te uroj ket ramazan
se je bo djal taman
djal taman per martes
ty ni cik per me ta gjet .


me dashuri te madhe dAdA

doGzona
13-10-05, 03:48
Pershendetje per ju simpatiku i forumit Dardane,

Fati qofte gjithmone me ju kudo.

Cdo her i respektuar jeni nga une,
doGzona

teDUAty
13-10-05, 04:21
te pershendes o personi gjinis asnjejse hahahaa shaka ........'''


je shume mire

me dashuri te madhe dAdA


hahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa faleminderit

me respekt teDUAty

teDUAty
13-10-05, 04:24
teDUAty pershendetje ne kete pazdite te qet.

Te uroj gjdo te mir ku do qe gjendeni ne kete moment :wink:

Sy_Kaltra.

faleminderit sykaltra jeni e pershendetur edhe nga une.

me respekt teDUAty

teDUAty
13-10-05, 06:48
teDUAty prano pershendetjet me t'sinqerta qe ekzistojne...
Je djal pėr mall... b

faleminderit motrushe e mire ,o kush ta ka inat pika i raft ha.

teDUAty
13-10-05, 06:49
Te dua ty prano nje pershendetje te perzemert kudo qe je

shendet dhe plotesimin e deshirave tuaja ne jete te deshiron Lali

faleminderit lali ,gjithashtu te pershendes dhe te uroj .

teDUAty
13-10-05, 06:51
o ku te ka dAdA o teDUAty ,
te pershendes
dhe te uroj ket ramazan
se je bo djal taman
djal taman per martes
ty ni cik per me ta gjet .


me dashuri te madhe dAdA

faleminderit shume , oj dAdE a e paske vendos me ma gjet nje nuse A?

HAHAHAHAAA ani dad se shume miftjaq jam vala.

teDUAty
13-10-05, 06:52
Pershendetje per ju simpatiku i forumit Dardane,

Fati qofte gjithmone me ju kudo.

Cdo her i respektuar jeni nga une,
doGzona

faleminderit shume Mbreteresha e forumit dardan.

teDUAty
19-10-05, 00:42
Te nderuar dhe shume te respektuar antar ju pershendes dhe ju uroj gjith te mirat ne jet me deshiren qe lumturia gzimi dhe hareja tju perciellin gjat ter jetes .
Kam vendosur qe te largohem nga forumi dhe te mos shkruj me as edhe nje fjal te vetme ,njeherit u kerkoj falje te gjith atyre antareve me te cilet ndoshta nuk kam qen i sinqert me shpres se do te me mirekuptojn.
Pra edhe njeher ju pershendes ;
Lamtumire te dashur antar :cry: :!:

Lmatumire Dardani :cry: :!:

rafet llapjani
19-10-05, 00:49
O teDUAty pse bre shoki hejjj ndalu pak o inderuar mos u ngut ne qofse ka lidhje me antar trego i nderuar se gjdo problem sqarohet ne shoqni edhe gjdo gzim dahet me shoqri , me vjen shum shum keq i nderuar per ket vendim te lus qe te mendosh edhe nje her ,ta them nga zemra dote na mungosh shoki shum shum rrespek nga rafet llapjani.
:cry: :cry: :cry: :cry: :!: :!: :!: :!:

turisti
19-10-05, 00:53
Te nderuar dhe shume te respektuar antar ju pershendes dhe ju uroj gjith te mirat ne jet me deshiren qe lumturia gzimi dhe hareja tju perciellin gjat ter jetes .
Kam vendosur qe te largohem nga forumi dhe te mos shkruj me as edhe nje fjal te vetme ,njeherit u kerkoj falje te gjith atyre antareve me te cilet ndoshta nuk kam qen i sinqert me shpres se do te me mirekuptojn.
Pra edhe njeher ju pershendes ;
Lamtumire te dashur antar :cry: :!:

Lmatumire Dardani :cry: :!:

Shoki i nderuar, :(

Nuk e kuptoj arsyjentenden pas 2813 postimet????A ke pas ndonji problem a pse???Ose ka qene naj lidhje dashurie???Jam i mendimit qe eshte mire qe mos te largohesh dhe shpresoj se do te korigjojsh vendimin,sepse une nuk kam verejtje,por nese nuk ndryshon asgje,te deshiroj jete te lumtur dhe plot enderrat e realizuara.

Sinqerisht,
TURISTI. :( :(

vjeshta
20-10-05, 13:40
Te nderuar dhe shume te respektuar antar ju pershendes dhe ju uroj gjith te mirat ne jet me deshiren qe lumturia gzimi dhe hareja tju perciellin gjat ter jetes .
Kam vendosur qe te largohem nga forumi dhe te mos shkruj me as edhe nje fjal te vetme ,njeherit u kerkoj falje te gjith atyre antareve me te cilet ndoshta nuk kam qen i sinqert me shpres se do te me mirekuptojn.
Pra edhe njeher ju pershendes ;
Lamtumire te dashur antar :cry: :!:

Lmatumire Dardani :cry: :!:
I nderuar teDuaty,lametumiren me fal po nuk mund ta pranoj,sepse nuk ekziston ne fjalorin tim.Shpresoj qe largimi yt nuk eshte shkak i mosdakortit me ndonje antar te Fd.Te uroj edhe une qdo te mire ne jete.Dmth paske qen i pasinqert me mu a(shaka).Do te me mungojn pershendetjet e tua
Mire u ndegjofshim, Vjeshta

Diana007
20-10-05, 13:52
:cry: teDUAty edhe ju po shkoni aaaa :roll: :cry: :cry: :cry: :cry:

Sidoqof te pershendes e kalofsh mir ,a lamtumir nuk te tham :wink: :cry:

Artisti
20-10-05, 15:40
ueeeeeeeeeeeeeee

qka jeni kah beni more,a jeni n mend allahile

o teDUAty a e man n mend qe kujtova qe je femen deri rafeti m kallxoj qe je mashkull.
a hiq spi kujton keto qaste me forumista a ?

valla Diana t ka thene boll mire,me shku munesh a me te thene lamtumire jo hiq se ti e ke venin ketu e kurkund tjeter qyyyy


t pershendes


Artisti

dAdA_DriTe
21-10-05, 20:19
Te nderuar dhe shume te respektuar antar ju pershendes dhe ju uroj gjith te mirat ne jet me deshiren qe lumturia gzimi dhe hareja tju perciellin gjat ter jetes .
Kam vendosur qe te largohem nga forumi dhe te mos shkruj me as edhe nje fjal te vetme ,njeherit u kerkoj falje te gjith atyre antareve me te cilet ndoshta nuk kam qen i sinqert me shpres se do te me mirekuptojn.
Pra edhe njeher ju pershendes ;
Lamtumire te dashur antar :cry: :!:

Lmatumire Dardani :cry: :!:

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
u teDUAty cka paske bo jo bre e di ce ke bo hajgare veq ke marr idhnim me naj qik e te kalon , veq me dite kush t'ka idhnu o pa ja zgidh ushkurin nuk kom me lan .
hej mos e qo fort larg e hajde

Kercovari
26-10-05, 17:05
Ne shenje mirekuptimi dhe respekti qe kam ndaj Ju
U le kete pershendetje te perzemert i bindur se gjate cdo bisede qe kam zhvillu me Ju ka te ngjare qe dik edhe te kam lendu pa qellime serioze.
Njeherit u kerkoj falje nese jeni gjindur te prek apo te lenduar.
Duke u deshiruar cdo te mire ne jete shendet dhe lumturi,u deshiroj edhe ne te ardhmen caste te kendshme argetimi ketu.
Me respekt kercovari.

Sy_kaltra
13-11-05, 13:32
http://img.123greetings.com/eventsnew/intouch_sendsmile/8566-010-41-1080.gif

Diana007
24-11-05, 10:02
I nderuar te pershendes dhe te uroj shendet e lumturi paqi ku ta veni kemben .

Me respekt Diana.

dAdA_DriTe
25-12-05, 23:36
Te nderuar dhe shume te respektuar antar ju pershendes dhe ju uroj gjith te mirat ne jet me deshiren qe lumturia gzimi dhe hareja tju perciellin gjat ter jetes .
Kam vendosur qe te largohem nga forumi dhe te mos shkruj me as edhe nje fjal te vetme ,njeherit u kerkoj falje te gjith atyre antareve me te cilet ndoshta nuk kam qen i sinqert me shpres se do te me mirekuptojn.
Pra edhe njeher ju pershendes ;
Lamtumire te dashur antar :cry: :!:

Lmatumire Dardani :cry: :!:

I nderuari teDUAty kerkoj kembengulesisht qe sa me par te kthehesh ne forum ,nese vertet ke pasur shok dhe dashamire qe vertet i ke dashur ateher kthehu ,vertet mungesa juaj ndihet ne ket forum , me shpres se merr parasysh kerkesen time ju pershendes.

Diana007
28-12-05, 14:06
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg

rilinda
28-12-05, 15:36
http://img510.imageshack.us/img510/5156/kartoline9kz.png (http://imageshack.us)

laliloli
29-12-05, 01:14
Me fat dhe gezuar vitin e ri 2006
Shendet,lumturi,gezim,hare dhe suksese ne ēdo sfere te jetes.

GEZUAR 2006

Lali

Vigani
29-12-05, 02:31
vllako...
deshiroj nga zemra qe viti 2006 te te sjell fat, t'mira,mbaresi,suksese dhe pasuri ...

Pra, urime per vitin 2006 dhe gezofshi ti dhe familja jote!

Viganica (motra jote)...

MemphiSx
29-12-05, 09:50
teDUAty Urime Viti i Ri 2006!!


http://www.ermoni.com/_memphis_gif_2.GIF

Gjumashja
29-12-05, 10:09
Gezuar Viti i Ri 2006
http://www.kriyayoga.com/images/backgrounds/happynewyear14.jpg

Zana_ch
29-12-05, 13:45
Gezuar Vitin e Ri 2006..harroni brengat,momentet edhe ēastet e deshpruara,lini menjan hidherimin dhe urrejtjen..ēoft ky vit nje vit i endrrave tuaja te pa realizuara dhe lumturia mbizotroft ne ju dhe familjen tuaj!

http://hometown.aol.de/NottulnBoy1/schneekugel7.gif


nga
zana_ch

vjeshta
29-12-05, 18:15
****************Urime viti 2006***************

Ju uroj qe ky vite te jete realizues i deshirave dhe enderrave te juaja.

Vjeshta

Murgesha
29-12-05, 18:51
Shėndet, lumturi e tė gjitha tė mirat pėr vitin nė vijim.

Gėzuar 2006.

Murgesha!

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/da/thumb/0/0e/Juletre.jpg/200px-Juletre.jpg

doGzona
31-12-05, 06:47
I nderuari teDUAty,

http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gifGezuar Vitin e Ri 2006!http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gif

Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.

http://www.locolobo.net/xmas.gif
Me shume urime nga zemra,

doGzona

tushja
31-12-05, 11:46
Urime Viti i Ri 2006

Ralizimin e qdo deshire ne jete shendet,gezime ,lumturi familjare dhe jete te gjate

Tushja

gjimnazistja
03-08-06, 16:26
pershendetje teDUAty si po kalon shpersoj se mir si dhe te deshiroj qaste te mira.tung te pershende gjimnazistja

gjimnazistja
03-08-06, 16:28
tung teDUAty si shpresoj se mir si dhe te deshiroj qaste mira ketu.qao te pershendet gjimnazistja:wink:

Artisti
12-08-06, 12:39
Pershendetje per ty teDUAty


.

turisti
12-08-06, 12:39
Urime ditelindja nga zemra i nderuar dhe

100 tjera te deshiron sinqerisht

TURISTI.

selvija
23-08-06, 17:46
te pershendes TeDuaty dhe gjdo te mira ne jet, e di qe je ba pak nervoz veq ishalla kalon:wink:

Alfred
19-01-08, 03:37
O shoki atje matan lumit po shihem si shpesh.

Prano nji pershendetje.

Urata
22-10-09, 16:26
KgVyQSheLcs]

Urata
27-11-09, 05:35
http://i223.photobucket.com/albums/dd31/xp1r3d/EidMubarak.jpg

Kaqanikasja
01-07-11, 14:41
http://www.komogvind.dk/myprofile/profileimages/gallery_images_dk/Mjk5ODkz1171014621.GIF

VoOoglushja
05-07-11, 19:55
http://orkut.mastitree.com/graphics/good-afternoon-scraps/11/good-afternoon-images/Good-Afternoon-images1.gif

Kaqanikasja
15-07-11, 10:35
http://www.iorkutsms.com/orkut/Images/Mix/Mix-13.gif

VoOoglushja
21-07-11, 11:19
http://www.shkodraonline.com/e107_files/public/1254332476_3289_FT208891_pershendetje3.gif

Kaqanikasja
21-07-11, 14:11
http://ic3.deviantart.com/fs15/f/2007/026/d/f/Love__by_PeaceLoveHappiness.jpg

tipi engjellor
31-08-11, 14:44
http://bujanoci.info/wp-content/uploads/2011/08/urime-bajrami.jpg