PDA

View Full Version : SheTabb


doGzona
02-08-05, 00:54
Pershendetje te ngrohta per ju SheTabb.

Dhe mire se na erdhe,

Ju deshiroje lumturi e cdo te mire ne jeten tuaj,
Shpresoje se do ja kaloni sa me mire ketu ne mesin tone,
dhe kudo tjeter qe ndodheni.

Kaloni sic eshte me se miri.

doGzona

Legends
02-08-05, 01:04
Flm Dogzona :) preshndetje edhe nga ona ime perzersisht :)
flm per temen qe ki hap jeni shum e rrespektune edhe dashur nga ona ime

laliloli
02-08-05, 16:39
Shetab pershendetje dhe mire se erdhe ne mesin tone ,te deshiroj shendet dhe gjithe te mirat ne jete .Kaloni sa me mire ne Dardani .

Arb
02-08-05, 23:51
SheTab,

Mire se ke ardh ne Dardani!

Kalofsh sa me mire!

Legends
03-08-05, 23:26
laliloli arb mir se ju kam gjet flm per rrespketin edhe per preshndetje :)

teDUAty
17-08-05, 02:47
pranoj pershendetjet e mia te sinqerta shume i respektuar ,uroj qe lumturia tju perciell gjat gjith jetes

SheTa
17-08-05, 02:51
pranoj pershendetjet e mia te sinqerta shume i respektuar ,uroj qe lumturia tju perciell gjat gjith jetes

Ju Flm per preshndetje teDUAty shpresoje qe do ja kalojum mir

doGzona
31-12-05, 06:48
Shetabb i nderuar kudo qe je,

http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gifGezuar Vitin e Ri 2006!http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gif

Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.

http://www.locolobo.net/xmas.gif
Me shume urime nga zemra,

doGzona

tushja
31-12-05, 11:45
Urime Viti i Ri 2006

Ralizimin e qdo deshire ne jete shendete,gezime,lumturi familjare dhe jete te gjate

Tushja

Murgesha
31-12-05, 13:22
Shetabb

Tė pėrshėndes dhe uroj.

Gėzuar 2006.

Fati, lumturia e shėndeti qofshin tė pandara pėr ty 365 ditėt e ardhshme.

Murgesha!

http://www.stjosephisland.net/hiltontownship2004/happy%20new%20year.gif

SheTa
02-10-07, 16:38
Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)

Flm dhe pse pakes me vones e'kam lon mi bo dy vitet bashk :)
si do qoft t'preshndes e flm

qika_pejes
02-10-07, 16:51
hahahahahahaahhahahahahahaha qetash i ka ra ne mend mu pergjigj ka prit mu ab dy vite bashke se veq qifta i don ky ka 2 ahhaha diqa


te pershendes edhe une

SheTa
02-10-07, 17:05
qika_pejes (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23388) vbmenu_register("postmenu_1134396", true);

Ahahahahahha Qka i ke fjalt ti ahahahahaha :D e'de ma mir diqka :) pakes ma ndryshe si tjert qy :D ani de qe mas 2 viteve erdha vet i dyti :D ahahaha

flm per preshndetje te preshndes dhe un ty :D

qika_pejes
02-10-07, 17:07
hahahhahahahhhaha nafaklija edhe mas 2 vitesh i sati paramendon mu ba

SheTa
02-10-07, 17:13
qika_pejes (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23388)


ahahaha Ja po Nafak en mu kish pas met :D

Kja eshte pa prit pa kujtu :D

qika_pejes
02-10-07, 17:19
ehhhh ku me dit mas dy vjete vet i 3-ti

SheTa
02-10-07, 17:39
Jo bre pa vesves :) veq doket ashtu :P qe jo :D

qika_pejes
02-10-07, 17:41
Sheta po ma mire more mu shtu pse qka mendove ti ahhahahah

SheTa
02-10-07, 23:21
S-h-e-t-a (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13741) vbmenu_register("postmenu_1134437", true);

http://www.dardania.de/vb/upload/customavatars/avatar13741_1.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13741)

Anėtarėsuar: 12-10-03
Vendndodhja: Gjakovė
Postime: 686

Kqyr Qika Pejes Kur Jam Regjistru dhe sa Postime kam bo a'po she se zoni smu ka ni shum i urt jam kon :D ahahah

MemphiSx
05-10-07, 17:11
Sheta para gjithe ktyre njerzve te pranishem te uroj martesen,di dhe te uroj cdo te mir ne jet :D :D :P

Naki
05-10-07, 17:32
Sheta para gjithe ktyre njerzve te pranishem te uroj martesen,di dhe te uroj cdo te mir ne jet :D :D :P

Pėrgėzimit i bashkohem edhe unė,dhe nė emer te stafit dardania.de -ju dėshirojė jetė tė lumtur bashkėshortore!

SheTa
05-10-07, 17:50
MemphiSx (http://dardania.albasoul.com/vb/upload/member.php?u=14087) A'je normal more ahahaha Ma mos i rrej njerzit se mendoin qe perma qy mos me qo parolla :)

SheTa
05-10-07, 17:52
Naki: Sikur tish kon e vertet i kisha pranu ket urime po ky MemphiSx don me martu para vaktit ..
kshtu qe veq perpaganta eshte tu bo se sa vertet :) ahahahaa

qika_pejes
06-10-07, 08:15
Sheta para gjithe ktyre njerzve te pranishem te uroj martesen,di dhe te uroj cdo te mir ne jet :D :D :P
MemPhix ahhahahaha edhe une i bashkohna ketij urimi qeshtu bre hin kanjher knej kallzona diqka :D

SheTa
11-10-07, 00:23
Qika Pejes Qka met kallxu more ky se veq rren :D mu kon qe thot t'verten thot njeri :D
don me lon ky pa martu mu tu qu parpaganta :D

rilinda
11-10-07, 20:37
Simbolika e kėsaj dite le t'ju bėhet udhėrrėfyese nė jetė! E pėrforcoftė besimin tuaj dhe e shtoftė dashurinė, mėshirėn dhe solidaritetin mes jush!
Me fat!

LuLjaa
12-10-07, 18:39
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram10.gif

SheTa
12-10-07, 23:50
Rilinda Ju FLm Per Keto fjal t'mira , po nuk e kuptova per qka ke fjalen :D t'preshndes

SheTa
12-10-07, 23:51
LuLjaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22029) Ju flm Gjithashtu dhe juve Urime per shum mot e pritshit paq dhe lumturi ne jeten tuaj..

rilinda
13-10-07, 11:54
Simbolika e kėsaj dite le t'ju bėhet udhėrrėfyese nė jetė! E pėrforcoftė besimin tuaj dhe e shtoftė dashurinė, mėshirėn dhe solidaritetin mes jush!
Me fat!


Rilinda Ju FLm Per Keto fjal t'mira , po nuk e kuptova per qka ke fjalen :D t'preshndes

Pėr festėn e Fitėr Bajramit more... :biggrin:

SheTa
13-10-07, 13:23
Rilinda Pa ma murr Menja po Dashta me qen ma sigurt :)
FLm Te Preshndes ku do qe je :D

gazi-de
19-10-07, 15:59
Pershendetje..................

qika_pejes
30-11-07, 12:31
Qika Pejes Qka met kallxu more ky se veq rren :D mu kon qe thot t'verten thot njeri :D
don me lon ky pa martu mu tu qu parpaganta :D
Sheta hahaha veq martou nje bakshish te madh e ki prej meje

qika_pejes
30-11-07, 12:31
Te pershendes se harrova sugar :biggrin:

vjeshta
30-11-07, 17:13
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

SheTa
23-04-08, 14:58
vjeshta: flm me pelqej diqka e bukur koka :) t'preshndes ku do qe je


Dhe juve tjerve po ashtu flm per pershndetje kaloni sa ma bukur

Estella
27-04-08, 14:53
http://www.grusskartenfreunde.de/images/cards/freundschaft/teddy-grusskarte.gif

rilinda
27-04-08, 22:12
Helloooooo...
....................

SheTa
28-04-08, 01:07
Estella Tanke Shyn ... :)


Rlinda Hello dhe ty :D

gazi-de
28-04-08, 23:22
Pershendetje....................

Adina-R.Ks
29-04-08, 22:39
http://www.nur-im-vest.de/Blume100.jpg

LuLjaa
29-04-08, 23:25
http://i121.photobucket.com/albums/o207/bicfomh/gg01/hello/hllo005.gif

SheTa
30-04-08, 14:28
http://www.nur-im-vest.de/Blume100.jpg

Adina flm per lule shum t'bukura ndoshta je dhe ti si lule e bukur :D t'preshndes ku do qe je

SheTa
30-04-08, 14:31
gazi-de flm t'preshndes shpresoj qe tkaloni sa ma mir .

LuLjaa : Sa mir Qe je Sa Lir Qe je e bukur si lule je :D

flm t'preshndes ku do qe je :)

Estella
27-05-08, 10:54
http://www.grusskartenfreunde.de/images/cards/freundschaft/freundschaft25.gif

SheTa
27-05-08, 18:47
aahhahahaahhahhahhaahaha :) Koke tu me njet gati :D ruj se po vjen delfini :D

flm t'preshndes Kalo nje mbremje t'bukur ashtu siq je vet :D

Adina-R.Ks
11-06-08, 08:45
Miqt janė engjujt tė cilėt na ngrisin nė kėmbėt tona atėhere kur Krahėt tonė kanė problem tė kujtojnė si tė fluturojnė!

SheTa
14-06-08, 18:54
Miqt janė engjujt tė cilėt na ngrisin nė kėmbėt tona atėhere kur Krahėt tonė kanė problem tė kujtojnė si tė fluturojnė!


Flm per kto fjal t'bukura t'preshndes ku do qe je Kalo nje dit t'bukur

Me rrespket Sheta

MemphiSx
15-06-08, 23:35
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje2.gif

SheTa
16-06-08, 00:46
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje2.gif

flm t'preshndes dhe un ty kalo mir

uck_aksh
17-06-08, 00:12
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-M.gif

Wolf
17-06-08, 10:28
Shetabb Pershendetje

SheTa
17-06-08, 16:56
Shetabb Pershendetje


Flm Wolf t'preshndes dhe un t'deshiroje pun t'mbar sod :)

Wolf
18-06-08, 13:32
Flm Wolf t'preshndes dhe un t'deshiroje pun t'mbar sod :)


Sheta Flm Njashtu edhe ti

SheTa
19-06-08, 01:34
Sheta Flm Njashtu edhe tiAni Dyashtu dhe un t'preshndes gramtiken ty ho :)

SheTa
19-06-08, 01:35
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-M.gif

Ju flm per preshndetje gjithashtu t'preshndes shpresoj qe tkaloni nje jav sa ma t'mir

Adina-R.Ks
24-06-08, 12:50
Pranoni pershendetje e mija me te sinqerta, per nje dite te mbar dhe te qet.

LuLjaa
25-06-08, 00:02
http://img337.imageshack.us/img337/815/hoiiiics1.png

SheTa
26-06-08, 00:28
Pranoni pershendetje e mija me te sinqerta, per nje dite te mbar dhe te qet.


flm per preshndetje dhe ket urim , gjithashtu t'preshndes ku do qe ndodhesh

SheTa
26-06-08, 00:29
http://img337.imageshack.us/img337/815/hoiiiics1.png

T'preshndes dhe un ty :P me ngjyra ndash pa ngjyra kalo sa ma bukur

ShEjToNkA
26-06-08, 01:03
Sheta, njė pėrshendetje pėr ty me dėshirat me tė mira. Ku do qė je gjithė tė mirat.

SheTa
27-06-08, 00:49
Sheta, njė pėrshendetje pėr ty me dėshirat me tė mira. Ku do qė je gjithė tė mirat.


Ju flm, gjithashtu t'preshndes e'kalo nje mbremje t'bukur

Estella
23-08-08, 21:17
Pranoni Pershedetje Te Perzemerta...

SheTa
02-09-08, 14:42
Estella flm per preshndetje gjithashtu t'preshndes ku do qe gjindesh Kalo Nje Jave te qet ....

Zero Cool
06-09-08, 09:34
http://www.coolfreeimages.net/images/good_morning/good_morning_03.gif

SheTa
06-09-08, 19:21
Zero Cool flm per qaj e per preshndetje , gjithashtu t'preshndes dhe un ty kalo sa ma mir

LuLjaa
29-09-08, 17:14
http://dl7.glitter-graphics.net/pub/378/378557qxq1z04qou.gif

Urime Ditelindja SheTa
t`uroj qe ti gezojsh edhe 100 vite tjera shendet, fat, lumturi
..... e gjithe t`mirat ne jeten tuaj.

Jana
29-09-08, 17:18
Urime datlindja...te uroj gjitha te mirat ne jet....
Gjithashtu Urime Festa...

http://img227.imageshack.us/img227/2363/lulakuranioq0.gif

SheTa
01-10-08, 01:08
http://dl7.glitter-graphics.net/pub/378/378557qxq1z04qou.gif

Urime Ditelindja SheTa
t`uroj qe ti gezojsh edhe 100 vite tjera shendet, fat, lumturi
..... e gjithe t`mirat ne jeten tuaj.


Lulja flm per ket Urim Ditelindes :p se e'flm per rrespket .... :D
Mu kon t'gjith kshtu t'rresketushem si ti qysh menohen mu bo dishem mir ish kon puna :D

SheTa
01-10-08, 01:09
Urime datlindja...te uroj gjitha te mirat ne jet....
Gjithashtu Urime Festa...

http://img227.imageshack.us/img227/2363/lulakuranioq0.gif

Jana Ju flm shum per Urimin dhe per ket pikture te bukur t'gjithashtu te preshndes te dhe ty urime festa paqe lumturi dashuria qot mbe juve :)

ninnela
01-10-08, 01:14
Zoti leshon bekimin
mbi ata qe besojne
u dhuron dite
kur mund te festojne
ruaji keto festa
si ata dy sy
dhe dije se Bajrami
eshte dhurate per ty


ME FAT FITER BAJRAMI

SheTa
01-10-08, 01:17
ninnela Ju flm :) gjithashtu dhe juve me fat paqe e shum lumturi ne jet ju deshiroje... :)

vjeshta
18-10-08, 21:26
http://img221.imageshack.us/img221/7366/vjeshtaod8.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

SheTa
04-11-08, 21:04
vjeshta Ju flm per ket mesazhe t'preshndes ku do qe je shpresoj qe t'kaloni ni jave te bukur ...

Giovanni
05-11-08, 08:24
http://i266.photobucket.com/albums/ii261/funkbutter/graphics/Good_Day/8_good_day_purple_rose.gif

SheTa
10-11-08, 13:12
Ju flm Po ashtu dhe Ju kaloni Nje jave T'mir

Dreni30
13-11-08, 16:02
http://i211.photobucket.com/albums/bb69/daku323/daku323%20forum/lule.jpg

Gjithe te mirat kudo qe jeni.

Dreni.

SheTa
18-11-08, 01:42
Dreni flm gjithashtu mbet i preshndetur dhe nga on ime Kalo ni jave t'mir :)

Emma-
18-11-08, 04:15
Sheta Pershendetje

Emma-
18-11-08, 04:15
Sheta Pershendetje

Emma-
18-11-08, 04:18
Sheta pershendetje me nje http://www.ainpop.com/resource/gobelet.jpg

Emma-
18-11-08, 04:19
Sheta pershendetje me nje paket http://www.ainpop.com/resource/gobelet.jpg

Emma-
18-11-08, 04:19
Sheta pershendetje me nje paket http://www.ainpop.com/resource/gobelet.jpg

Emma-
18-11-08, 04:20
Sheta pershendetje me nje paket http://www.ainpop.com/resource/gobelet.jpg

Emma-
18-11-08, 04:23
Sheta Te Pershendes me nje paket http://www.ainpop.com/resource/gobelet.jpg

Emma-
18-11-08, 04:24
Sheta Te Pershendes me nje paket http://www.ainpop.com/resource/gobelet.jpg

Emma-
18-11-08, 04:27
Sheta te Pershendes me nje paket http://www.ainpop.com/resource/gobelet.jpg

Emma-
18-11-08, 04:28
Sheta te Pershendes me nje paket http://www.ainpop.com/resource/gobelet.jpg

Emma-
18-11-08, 04:28
Sheta te Pershendes me nje paket http://www.ainpop.com/resource/gobelet.jpg

Emma-
18-11-08, 04:29
Sheta te Pershendes me nje paket

http://www.ainpop.com/resource/gobelet.jpg

Emma-
18-11-08, 04:33
Sheta te Pershendes e nje paket

http://www.ainpop.com/resource/gobelet.jpg

Emma-
18-11-08, 04:36
Sheta te Pershendes me nje pako

http://www.ainpop.com/resource/gobelet.jpg

SheTa
20-11-08, 03:11
Emma- flm :) tu rrit rroga po i marr me veti dhe po ikum cinema :D kqyrim naj film :D

Albonita
13-12-08, 10:25
http://img266.imageshack.us/img266/9095/173323a1d13d2b66552a852eq2.jpg (http://imageshack.us)ØDeshiroj nje Fund jave te Mrekullushme.

SheTa
17-12-08, 02:16
http://img266.imageshack.us/img266/9095/173323a1d13d2b66552a852eq2.jpg (http://imageshack.us)ØDeshiroj nje Fund jave te Mrekullushme.

Ju flm per Ket kto Lule te bukura :D Po Cila je ti Cili un :D

t'preshndes kalo si ta don zemra ty

gazi-de
26-12-08, 17:04
http://img187.imageshack.us/img187/4574/2009in4.gif

ShEjToNkA
27-12-08, 01:44
http://img71.imageshack.us/img71/7835/getattachmentaspxhi3.jpg

Idila
27-12-08, 20:15
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/newyear1.gif

MemphiSx
30-12-08, 01:18
http://i166.photobucket.com/albums/u92/sueyoderson/ny/ny0904.gif

Domira
30-12-08, 10:52
Uroj qė ky vit pėr ju tė jetė njė vit i mbarė, me shėndet, dashuri dhe begati.


http://i550.photobucket.com/albums/ii437/brandojacinto2008/merry.gif (http://javascript<b></b>:void(0);)

Albonita
06-01-09, 07:58
http://img518.imageshack.us/img518/3618/0933ac0.jpg (http://imageshack.us)

doGzona
20-06-09, 11:51
http://img44.imageshack.us/img44/9074/oieferizaj.jpg

Idila
28-06-09, 22:07
http://gospelgifs.com/clips/clipz25/images/peac2.gif

Diana007
05-09-09, 15:44
http://img515.imageshack.us/img515/5135/dianaq.gif

SheTa
29-08-10, 01:22
Ju flm , per te gjith Ju preshndes

Kaqanikasja
14-02-11, 15:20
http://www.featurepics.com/FI/Thumb300/20070123/Roses-Woman-199182.jpg


Urime dita e te dashuruarve qofshi tė dashuruar gjithmone:wink:

SheTa
15-10-11, 15:42
Ju flm per Preshndetje , dhe pse me vones po ju kthej