PDA

View Full Version : AXHA


Faqet : [1] 2

progoni
02-08-05, 19:29
OOOO AXHA i nderuar mire se paske ardhur nė kte ODĖ BUJARE,

Fisnikria e ODĖS e meriton nje AXHA si Ty.

Qofesh edhe Ti i nderuar siq po NDERON edhe Ti kte ODĖ.

Dilaver
02-08-05, 22:08
Pershendetje tė sinqerta pėr AXHA-in e urtė e mendjemprehtė.

Mirė se paske ardhė shum i nderuari Axha.

BigBaci
02-08-05, 22:41
Edhe une i bashkangjitem ketyre urimeve ne emer te mireseardhjes per AXHEN tone te nderuar dhe shume te respektuar~!!

Kalofsh bukur i nderuari Axha ne mesin tone, duke na hijeshuar kete ode me prezencen Tende dhe me shkrimet Tuaja shume domethense dhe shume te sinqerta!!!!

Me shume respekt, BigBaci

Arb
02-08-05, 23:50
I nderuari Axha,

Mire se na ke ardh ne kete Ode Shqiptare!

Ia kalofsh mire ketu!

zana_e_maleve
03-08-05, 13:32
pershendetje edhe nga une AXHA!
ju uroj caste te bukura

Murgesha
03-08-05, 13:46
Hajde Axhė bujrum e mirė se tė paska pru Zoti.

Axha me shpresė se do tja kalojmė si ėshtė mė sė miri tė dėshiroj mirėseardhje, nė Odėn e Madhe Dardane.

Me rrespekt pėr ty Murgesha.

Dreni30
03-08-05, 15:21
O i nderuar Axha

Mire se te ka pru zoti ne oden tone. Valla te besoj qe je vonuar se qekjo vere e sivjetit hiq mire nuk eshte kah na merr, vetem hajr bane zot.
Po tani qysh jeni nat ane atje.

Axha besoj qe do te kaloni mire ketu ne mesin tone edhe besoj se si me i vjeter kemi edhe njehere me shume me te rrespektu.
Te uroj te gjithe te mirat kudo qe jeni.

Dreni30.

laliloli
03-08-05, 20:56
Agja mire se erdhe ne shtepine tone bujare dhe mikepritese .Te ndihesh si ne shtepine tuaj ,shendet dhe qdo te mire

GURI SYLAJ
03-08-05, 21:56
AXHA - mire se ke ardhe ketu ne kete ode . Dheze nja t'setrt, duhan tarabosh.
Te deshiroj nje ndeje te rehateshme, ketu me ne, ne Dardani .

Guri Sylaj

AXHA
04-08-05, 19:12
OOOO AXHA i nderuar mire se paske ardhur nė kte ODĖ BUJARE,

Fisnikria e ODĖS e meriton nje AXHA si Ty.

Qofesh edhe Ti i nderuar siq po NDERON edhe Ti kte ODĖ.
-------------------------------------------------------------------------------------
Shum i neruemi Progoni shum selam pej AXHE.
Po qysh tkam pash tlumin allah ati i kofshim fal,qysh ma kie shneten e familen.
Falemineres shum per kit muhabet qi e ke nis per AXHEN e ishalla jau kthej me tmier.
Shum i neruemi Progoni hiq pa shybe se kam me kapercye si asht mier e ma mier nkit od tdashne,boll asht veq emnin qi e paska.
Mier u njefshmi tej sa tshihmi e ishalla sjet veq me asihovin qi patem mledhim.

AXHA
04-08-05, 19:18
Pershendetje tė sinqerta pėr AXHA-in e urtė e mendjemprehtė.

Mirė se paske ardhė shum i nderuari Axha.
-------------------------------------------------------------------------------------
Oooooooooooooo shum i neruemi Dilaver shum selam pej AXHE.
Mier se ju gjeta oooooooo shum i neruemi Dilaver.
Shum i neruemi Dilaver jau di shum per falemineres per kit selam qi ma ke drejtue e ishalla tshkon jeta me gzim e sevda e paqsh shneten edhe familja e juej veq lum baft nkit dynja.
Mier u njefshmi e jau nefsha tmieren jarabi allah ati i kofshim fal.

AXHA
04-08-05, 19:25
Edhe une i bashkangjitem ketyre urimeve ne emer te mireseardhjes per AXHEN tone te nderuar dhe shume te respektuar~!!

Kalofsh bukur i nderuari Axha ne mesin tone, duke na hijeshuar kete ode me prezencen Tende dhe me shkrimet Tuaja shume domethense dhe shume te sinqerta!!!!

Me shume respekt, BigBaci
-------------------------------------------------------------------------------------
Ooooooooooooooo Baci i Madh shum selam edhe pej AXHE.
Po ku mos me nie veten AXHA teper mier qi pos venalive me demek musafirve tksaj ode po i shoh edhe shum tneruemit e mi pej odave qi jam kan tej tash.
Hiq pa shybe se kemi me kapercye si asht mier e ma mier veq ishalla e kemi shneten.
Shum i neruemi Bac po qysh pe kaperceni nat vilajet a keni pas mujsi naj far mledhimi me pas hala a jo,saqi jo bile mos um kallxoni,e saqi po mos ma mani fsheft se mvjen mier me nie.
Shum selam tek njefshi e tek mos njefshi.

AXHA
04-08-05, 19:27
I nderuari Axha,

Mire se na ke ardh ne kete Ode Shqiptare!

Ia kalofsh mire ketu!
.................................................. .................................................. .....
Shum selam edhe pej meje shum i neruemi Arb.
Mier se ju gjeta nkit od tre e tdashne.
Shum falemineres per kit selam e ishalla e kie shneten e familen jarabi allah ati i kofshim fa.
Hiq pa shybe se kemi me kapercye si asht mier e ma mier.
Mier u njefshmi e jau njefsha tmieren.

AXHA
04-08-05, 19:31
pershendetje edhe nga une AXHA!
ju uroj caste te bukura
-------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam edhe pej meje shum e neruemja Zana e Maleve.
Mas pari po e baj men qi je ajo Zana e Maleve tasaj odes taneshme.
Mvjen shum mier qi po shihmi edhe nkit od tre per AXHEN.
Qefin e kam pas meu pa qysh pata pas uzdaj po ske kismet ni selam ta pata que po ku me dit ku ka mrri masi sma ktheve.
Jes me zdaj qi kame ba zoti kismet e shihmi naj here.
Ishalla e kie shneten e familen e u njefshmi per smieri.

AXHA
04-08-05, 19:34
Hajde Axhė bujrum e mirė se tė paska pru Zoti.

Axha me shpresė se do tja kalojmė si ėshtė mė sė miri tė dėshiroj mirėseardhje, nė Odėn e Madhe Dardane.

Me rrespekt pėr ty Murgesha.
------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam pej AXHE shum e neruemja Murgesha.
Mas pari mir vofsh edhe zoti ju dhasht beriqet e jau kthefsha me tmier kit pritje.
Edhe AXHA menon se kemi me kapercye si asht mier e ma mier.
Shum selam pej meje e mier u njefshmi.

AXHA
04-08-05, 19:41
O i nderuar Axha

Mire se te ka pru zoti ne oden tone. Valla te besoj qe je vonuar se qekjo vere e sivjetit hiq mire nuk eshte kah na merr, vetem hajr bane zot.
Po tani qysh jeni nat ane atje.

Axha besoj qe do te kaloni mire ketu ne mesin tone edhe besoj se si me i vjeter kemi edhe njehere me shume me te rrespektu.
Te uroj te gjithe te mirat kudo qe jeni.

Dreni30.
-------------------------------------------------------------------------------------
Ooooooooooooooooooo shum i neruemi Dreni 30 shum selam pej AXHE.
Ani po a je a si je aaaaaaaaa,qysh ma kie shneten e familen,qysh e kaperceve udhs,a u lodhe hiq a jo,se per tmierziten spo tveti se e di qi se ke pas let.
Ishalla oooo shum i neruemi Dreni 30 e keni shneten ju tgjallt,ju prihet e mara nkit dynja e tlumt prinja qi ju paten e ju rritene tlumt na tjert qi u kemi me jau pa hajrin jo veq na pleqt po edhe thmia nipat e mesat.
Mvjen shum mier qi e pata at igball meu pa me ju,ishalla se lam veq me qaq se kur po nalna e po menoj pom doket qi shum pak u pam e u niem,veq kur po kthehna ntjetren an boll asht per AXHEN veq per skunroj meu pas pa se jo qi i bam do sahat nat mledhimin qi e patem edhe me dashamirt tjer.
Mier u njefshmi e qefin e kam meu pa edhe tjera here ne paq ba zoti kismet,veq pak duhet mej pri edhe na,hahahahahahahahahah.
Shum selam pej meje e mier u njefshmi tej sa tshihmi.

AXHA
04-08-05, 19:43
Agja mire se erdhe ne shtepine tone bujare dhe mikepritese .Te ndihesh si ne shtepine tuaj ,shendet dhe qdo te mire
-------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam pej meje Lalilolo.
Mas pari me ma ba hallall qi sdita qysh me tu drejtue a shum i neruem a shum e nerueme.
Po ska gejle,jau di shum per falemineres per kit selam qi ma keni drejtue e u gzofsh jarabi allah e jau kthefsha me tmier,ishalla e kie familen edhe shneten.
Mier u njefshmi e jau njefsha tmieren.

AXHA
04-08-05, 19:48
AXHA - mire se ke ardhe ketu ne kete ode . Dheze nja t'setrt, duhan tarabosh.
Te deshiroj nje ndeje te rehateshme, ketu me ne, ne Dardani .

Guri Sylaj
-------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam pej meje shum i neruemi Guri Sylaj.
Jau di shum per falemineres per kit selam qi ma ke drejtue e ishalla tprihet e mara nkit dynja,e paqsh shneten e familen jarabi allah ati i kofshim fal.
Ju rrit nere per duhan veq i ka vallahi bilahi gati nja 40 vjet qi e kam lan,se kogjo perpara ja kam pas qit timin,hahahahahahahahah,veq per hater tan pa ja qit timin se kam lan me dit qi tmramen e kam haaaaaaaaaa.
Shum i neruemi Guri Sylaj edhe ni here falemineres per pritje se hiq pa shybe kemi me kapercye mier e ma mier.
Mier u njefshmi e jau njefsha tmieren.

teDUAty
04-08-05, 20:18
axha i jon pranoj edhe do pershendetje prej meje te ngrohta si fjalet e tua

Gentiana
04-08-05, 20:27
I Nderuari Axha edhe un ju uroj mire se ardhje ne Forumin Dardan, dhe shpresoj qe ju pelqen ne ket ode te madhe.

Ju pershendes dhe ju uroj argetim te kendshem ne mesin e Forumistave Dardan.

Genta

Horizonti
06-08-05, 01:15
Pershendetje Axhes edhe nga Horizonti.... :lol:

AXHA
07-08-05, 17:56
axha i jon pranoj edhe do pershendetje prej meje te ngrohta si fjalet e tua
------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam edhe pej meje shum i neruem ja shum e nerueme teDUAty.
Jau di shum per falemineres per kit selam qi me keni drejtue e ishalla niej per ju e per familen e juej qka asht mier e ma mier,e paqshi shneten e ju kaperceft kjo dynja me gzim e sevda.
Mier u njefshmi e jau njefsha tmieren jarabi allah ati i kofshim fal.

AXHA
07-08-05, 18:01
I Nderuari Axha edhe un ju uroj mire se ardhje ne Forumin Dardan, dhe shpresoj qe ju pelqen ne ket ode te madhe.

Ju pershendes dhe ju uroj argetim te kendshem ne mesin e Forumistave Dardan.

Genta
------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam pej meje shum e neruemja Gentiana.
Mier se ju gjeta se hiq pa shybe kemi me kapercye si asht mier e ma mier,veq ishalla naj jep zoti shneten.
Ishalla edhe per ju niej si asht mier e ma mier qi kaperceni nkit od tonen tdashne edhe nkit dynja trrejshme.
Mier u njefshmi e jau njefsha tmieren,e paqshi shneten e familen.

AXHA
07-08-05, 18:04
Pershendetje Axhes edhe nga Horizonti.... :lol:
-------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam edhe pej AXHES oooooooooo shum i nereumi Horizonti.
Po a je a si je aaaaa,po qysh tkam pash tlumin allah,qysh ma kie shneten e familen.
Ishalla nihmi per smieri tej sa tshihmi jarabi allah ati i kofshim fal.

Urata
12-08-05, 02:36
O Axha i neruem, po qysh je a si je? Ata rob t'shpies qysh i ke, vete me shnet e takat qysh je? A lodh hiq, a merzit a hjek keq o AXHA i neruem...!


Ta njefsha t'miren o AXHE, e ishalla rrnon 120 vjet!

Arbėri
12-08-05, 14:00
Op oppppppppppp
Kush na paska ardhe
Kush na paska gezua
Kush na paska nderua
Kush na paska rrespektua

AXHAAAAAAAAAAAAA i nderuar :lol: :lol: :lol: :lol:

Te pershendes ooooo AXHA dhe te deshiroj qaste te kendshme ne kete forume te mrekullueshem :lol: :lol: :lol: :lol:

Allahile bre AXHA i nderuar, po a muj dole, medemek a hjeke deri sa erdhe, hahahahahahahahahaha :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Daja POLIC
12-08-05, 17:20
Axhaaaaaa a paske ardh aaaaa mir ja paske bo valla se pa pleq sak jete
axha kalofsh mir ne forum axha ju deshiroj cdo te mir ne jete

tung :lol:

AXHA
12-08-05, 20:41
O Axha i neruem, po qysh je a si je? Ata rob t'shpies qysh i ke, vete me shnet e takat qysh je? A lodh hiq, a merzit a hjek keq o AXHA i neruem...!


Ta njefsha t'miren o AXHE, e ishalla rrnon 120 vjet!
-------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam edhe pej meje oooooooooj shum e neruemja Urata.
Mas pari jau di shum per falemineres per kit selam.
E dyta me shnet ma mier jam e tjert tshpis medemek robt pej zoti shyqyr mier jan,meu lodh besa joooo se edhe nkit od pe niej veten mier,meu merzit e me hjek joooooo vallahi bilahi tallahi.
Ishalla edhe per ju e per familen e juej nij veq mier e ma mier,jau njefsha tmieren e paqsh shneten e familen kofshi tgzuem nkit dynja jarabi allah ati i kofshim fal.

AXHA
12-08-05, 20:52
Op oppppppppppp
Kush na paska ardhe
Kush na paska gezua
Kush na paska nderua
Kush na paska rrespektua

AXHAAAAAAAAAAAAA i nderuar :lol: :lol: :lol: :lol:

Te pershendes ooooo AXHA dhe te deshiroj qaste te kendshme ne kete forume te mrekullueshem :lol: :lol: :lol: :lol:

Allahile bre AXHA i nderuar, po a muj dole, medemek a hjeke deri sa erdhe, hahahahahahahahahaha :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam edhe pej meje shum i neruemi Arberi.
Oooooooooo shum i neruemi Arberi po lum AXHA qi ju kam gjet,e shyqyr qi ma ka mrri ymri me kan nkso odash shum tdashne me ju musafir shum tneruem.
Hiq pa shybe se kemi me kapercye si asht mier e ma mier nkit od tre per mue,e sa per tlodhen e hjeka tes sa e kam marr vesh per kit od pak po e pej qi jam ktu joooooooo vallahi bilahi tallahi mier pe niej veten,falemineres pej tlumit allah ati i kofshim fal edhe pej jush musafir me zot e shpis.
Shum i neruemi Arberi mier u njefshmi e ishalla niej mier e ma mier per ju e per familen e juej jarabi allah ati i kofshim fal.

AXHA
12-08-05, 21:01
Axhaaaaaa a paske ardh aaaaa mir ja paske bo valla se pa pleq sak jete
axha kalofsh mir ne forum axha ju deshiroj cdo te mir ne jete

tung :lol:
-------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam edhe pej meje shum i neruemi Daja Polic.
Oooooooo Daja Polic po qysh tkam pash tlumin allah ati i kofshim fal,qysh ma kie shneten e familen.
Shyqyr pej zotit qi naj mrrini ymri mej pas polict ton ani ma me qillue edhe daj si ju edhe ma mier hahahahahahahahahahah.
Po qysh tek jan musafirt e mar e shum tnershem bash mier qi stpaskmi veq polic po edhe daj.
Edhe ju ishalla e kaperceni si e ma mier se pun spaske hiq vallahi bilahi tallahi,hahahahahahahahahahahah,e kam llafin nkit od tre per AXHEN.

Arbėri
12-08-05, 21:30
Op oppppppppppp
Kush na paska ardhe
Kush na paska gezua
Kush na paska nderua
Kush na paska rrespektua

AXHAAAAAAAAAAAAA i nderuar :lol: :lol: :lol: :lol:

Te pershendes ooooo AXHA dhe te deshiroj qaste te kendshme ne kete forume te mrekullueshem :lol: :lol: :lol: :lol:

Allahile bre AXHA i nderuar, po a muj dole, medemek a hjeke deri sa erdhe, hahahahahahahahahaha :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam edhe pej meje shum i neruemi Arberi.
Oooooooooo shum i neruemi Arberi po lum AXHA qi ju kam gjet,e shyqyr qi ma ka mrri ymri me kan nkso odash shum tdashne me ju musafir shum tneruem.
Hiq pa shybe se kemi me kapercye si asht mier e ma mier nkit od tre per mue,e sa per tlodhen e hjeka tes sa e kam marr vesh per kit od pak po e pej qi jam ktu joooooooo vallahi bilahi tallahi mier pe niej veten,falemineres pej tlumit allah ati i kofshim fal edhe pej jush musafir me zot e shpis.
Shum i neruemi Arberi mier u njefshmi e ishalla niej mier e ma mier per ju e per familen e juej jarabi allah ati i kofshim fal.Oooooooo allahi ty te gzofte ooo shume i neruemi AXHA :lol:

Belivallha mue ma kan rrudhe PAK, medemek "rreshqita" diku e tash po duhet me u mbajte kah po shkoj e me kqyre mire edhe qka po flase, sidomos me ata qe nuk kishin floke, me qelat medemek, hahahahaaaaaahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
E ketu, bre AXHA i neruem, hec e dije kush eshte qel e kush ka floke e, e mira se mires, goja kapak e shpina rahat, qyyyyyyyy :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ta njefsha te mieren ooooooo AXHA i nderuar edhe, pasha katerqin qitape, qefin e kam me u zatet me tye e besa edhe me kompjutera me fol e meti kallxue do derte, hahahahahahaha, qysh na u idhnuen ata pa floke e nuk na erdhen ne darsem hiq he zoti bofte rahmet e jau kthefte ato floke :lol: :lol: :lol: :lol:

E miera te percjellte kah shkon ti o AXHA i neruem se, belivallha, e meriton :lol: :lol: :lol:

Rrnofte e Merkuraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :P :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

halla e madhe
12-08-05, 22:32
Mire se ke ardhe AXHA i Nderuar!
Tash me vonese e pashe ardhjen tuaj.Me vjen mire qe ta paskan mbush mendjen kjo ODA jone,bilevallah do ta kalojme me plot shyhret e sevda.
Axha ,te punofte shneta e hajr bafsh qe na paske ardh,ishalla na pelqen muhabeti.Mirembetesh prej halles :lol:

AXHA
14-08-05, 13:32
Op oppppppppppp
Kush na paska ardhe
Kush na paska gezua
Kush na paska nderua
Kush na paska rrespektua

AXHAAAAAAAAAAAAA i nderuar :lol: :lol: :lol: :lol:

Te pershendes ooooo AXHA dhe te deshiroj qaste te kendshme ne kete forume te mrekullueshem :lol: :lol: :lol: :lol:

Allahile bre AXHA i nderuar, po a muj dole, medemek a hjeke deri sa erdhe, hahahahahahahahahaha :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam edhe pej meje shum i neruemi Arberi.
Oooooooooo shum i neruemi Arberi po lum AXHA qi ju kam gjet,e shyqyr qi ma ka mrri ymri me kan nkso odash shum tdashne me ju musafir shum tneruem.
Hiq pa shybe se kemi me kapercye si asht mier e ma mier nkit od tre per mue,e sa per tlodhen e hjeka tes sa e kam marr vesh per kit od pak po e pej qi jam ktu joooooooo vallahi bilahi tallahi mier pe niej veten,falemineres pej tlumit allah ati i kofshim fal edhe pej jush musafir me zot e shpis.
Shum i neruemi Arberi mier u njefshmi e ishalla niej mier e ma mier per ju e per familen e juej jarabi allah ati i kofshim fal.Oooooooo allahi ty te gzofte ooo shume i neruemi AXHA :lol:

Belivallha mue ma kan rrudhe PAK, medemek "rreshqita" diku e tash po duhet me u mbajte kah po shkoj e me kqyre mire edhe qka po flase, sidomos me ata qe nuk kishin floke, me qelat medemek, hahahahaaaaaahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
E ketu, bre AXHA i neruem, hec e dije kush eshte qel e kush ka floke e, e mira se mires, goja kapak e shpina rahat, qyyyyyyyy :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ta njefsha te mieren ooooooo AXHA i nderuar edhe, pasha katerqin qitape, qefin e kam me u zatet me tye e besa edhe me kompjutera me fol e meti kallxue do derte, hahahahahahaha, qysh na u idhnuen ata pa floke e nuk na erdhen ne darsem hiq he zoti bofte rahmet e jau kthefte ato floke :lol: :lol: :lol: :lol:

E miera te percjellte kah shkon ti o AXHA i neruem se, belivallha, e meriton :lol: :lol: :lol:

Rrnofte e Merkuraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :P :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
------------------------------------------------------------------------------------
Ooooooooooooo shum selam edhe pej AXHE ooooooooooo shum i neruemi Arberi.
Paj vallahi bilahi tallahi mu doke qi i kam nie kto llafe dikun,po qpejt e mka ra nmen he i neruem he zoti ju ruejt juve e familen e juej,kofshi tgzuem nkit dynja ishalla e keni shneten.
E po nuk harrohen kallaj jo mledhimet tona,nuk harrohen hajgaret e tkeshnet qi i patem.
E sa per ata shum tneruemit qi skishin pas muji me kan ngazmenin qi e pat nashta si kan pas punt se jo qi jan idhnue.
Mvjen mier qi kishit pasun edhe ni mledhim masanej me ni kojshi temen hahahahahahahahahahahahahahahahahahah e me do dashamier tjer,ishalla na shkon kjo dynja veq me mledhime per smieri e me sevda.
Shum i neruemi Arberi u njefshmi per smieri tej sa tshihmi se vallahi bilahi tallahi tej sa ta ken frymen qiku AXHA plak kemi me pas mledhime me sevda e me gzim.
Rrnoft e merkurja e jon qi e pritem aq shum po qi e kapercyem aq mier,se tjera here skemi me kshyr qfar dite asht veq sa shum tnerueme e shum tneruem mujm me kan nmledhimet qi kemi mej pas.
Shum selam pej AXHE npafsh kanin pej atyne qi u pam.

AXHA
14-08-05, 13:38
Mire se ke ardhe AXHA i Nderuar!
Tash me vonese e pashe ardhjen tuaj.Me vjen mire qe ta paskan mbush mendjen kjo ODA jone,bilevallah do ta kalojme me plot shyhret e sevda.
Axha ,te punofte shneta e hajr bafsh qe na paske ardh,ishalla na pelqen muhabeti.Mirembetesh prej halles :lol:
.................................................. .................................................. ......
Shum selam edhe pej AXHE ooooooooj shum e neruemja Halla e Madhe.
Mas pari mier se po ju gjaj e shyqyr pej zotit tek jeni kallabllak e qefin e kam me nie per ju e per musafirt tjer qi jeni mier me shnet e mier e keni edhe familen.
Edhe AXHS ju ka marue qefi qi tek jeni edhe ju nkit od tre per mue e shum tdashne per ne,hiq pa shybe se mier kemi me kapercye.
Ishalla edhe ju e keni shneten,familen e kofshi tgzuem nkit dynja jarabi allah ati i kofshim fal.
Mier vofsh pej AXHE e ishalla nihmi per smieri.

Xuki
15-08-05, 20:14
Ooooooo Axhooooo, po a edhe ti ksajde aaaa?


Selam prej meje dhe kalofsh mirė nė kėt odė tė madhe.


Qaoooo


Xuki :D

Murgesha
15-08-05, 20:39
O tungjatjeta o Axha i madh.

Po si po ja kalon nė kėtė odėn tonė?
A mos po hjek zahmet dhe si po tė presin rinia e kėsaj mahalle tė madhe Dardane??

Axhė selamet qė mi kishe dėrguar erdhėn tė gjitha, ku unė u ndjeva krenare vetėm se mu prishė pak qejfi qė s`kam mundur tė jem dhe unė nė atė kuvend e takim.

Me shpresė se edhe mua ndonjėherė do tė mė buzėqesh fati e tė tė takoj po ta lo njė Selam tė madh pėr ty Axha jonė i nderuar.

Nderime tė pėrjetshme pėr ty Axha.


Murgesha!

AXHA
16-08-05, 15:55
Ooooooo Axhooooo, po a edhe ti ksajde aaaa?


Selam prej meje dhe kalofsh mirė nė kėt odė tė madhe.


Qaoooo


Xuki :D
-----------------------------------------------------------------------------------
Shum selam edhe pej meje shum i neruemi XUKI.
Ani po a je a si je aaaaa,qysh ma kie qefin,shneten e familen.
Mvjen shum mier se edhe ju tek jeni ksajde se hiq pa shybe kemi me kapercye si asht mier e ma mier.
Mier u njefshmi tej sa tshihmi oooooooooo shum i neruemi Xuki.

AXHA
16-08-05, 16:17
O tungjatjeta o Axha i madh.

Po si po ja kalon nė kėtė odėn tonė?
A mos po hjek zahmet dhe si po tė presin rinia e kėsaj mahalle tė madhe Dardane??

Axhė selamet qė mi kishe dėrguar erdhėn tė gjitha, ku unė u ndjeva krenare vetėm se mu prishė pak qejfi qė s`kam mundur tė jem dhe unė nė atė kuvend e takim.

Me shpresė se edhe mua ndonjėherė do tė mė buzėqesh fati e tė tė takoj po ta lo njė Selam tė madh pėr ty Axha jonė i nderuar.

Nderime tė pėrjetshme pėr ty Axha.


Murgesha!
-------------------------------------------------------------------------------------
Oooooooooo alejkum selam oooooooj shum e neruemja Murgesha.
Po qysh mos me kapercye si asht mier e ma mier nkit od tre per AXHEN,kur pej shoh e poj niej shum motra e vllazni qi i pata ndo oda e poi kam edhe nkit od tre e tdashne per AXHEN.
Paj thojshin kogjo moti pleqt kur tjesh nqef me sevda e gazmen edhe kurkush mos me tu gjet ska gejle,aaaaaaaaaa vallahi bilahi tallahi me tu gjet dikush kut tjesh i sham e i vram qysh jam kan nifar oda perpara nuk guxon meu harrue kerqysh motra e do vllazni tjer.
Edhe AXHA e nien veten shum mier qi e ka pas at igball me pas mledhim me shum tnerueme e shum tneruem tktyne odave tona tdashne.
Qefin e kam pas edhe me ju e me shum tnerueme tjera me pas naj mledhim,veq nja maje nmen se tkishin pas urue prinja dit e nat se ishe me me shum nafak me igball medemek veq besoj qi edhe shum i neruemi qi pata igball me pa e me nie tek asht kan i uruem pej prinve e me shum nafak medemek me shum igball,ishalla ju prihet e mara nkit dynja,e paqshi shneten,familen kofshi tgzuem e me sevda jarabi allah ati i kofshim fal.
Ishalla asht kismet e shihmi naj here e llafin po jau jepi pej qitashti qi pa e marr edhe plaken teme me veti skam me lan heeeeeeeeeee,po a po pritem naj dit ma tmier aaaaaaaaaaa,hahahahahahahahahahahahahahahah,na tlodht se tlodht nashta per ni mledhim smarojm krejt,hahahahahahahahahahahahahahh.
U njefshmi per smieri e shum selam pej AXHE juve edhe shum tneruemit tem qi e pata at igball me njoft se hiq pa shybe me dijenin qi e kish kemi me ja pa hajrin edhe na pleqt e mos tflasim per tri e thmi.

Gjebraili
17-08-05, 23:47
Selam alejkum oooooooo AXHA i nderuar :lol: :lol:

Po a je a si je?
Familjen si e ke, ooooooo i nderuar?

Nje nate te mrekullueshme ooooooo AXHA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

AXHA
18-08-05, 15:03
Selam alejkum oooooooo AXHA i nderuar :lol: :lol:

Po a je a si je?
Familjen si e ke, ooooooo i nderuar?

Nje nate te mrekullueshme ooooooo AXHA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
-------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam edhe pej meje shum i neruemi Gjebrail.
Paj beriqatvesen ka dhan zoti ma mier jam me shnet,besa edhe familen e kam shum mier e qi qefin e kam me nie per ju,per familen e juej edhe per krejt ata qi ju njohin e i njeh qka asht mier e ma mier nkit dynja trrejshme.
Edhe ju shum i neruemi Gjebrail ishalla dit e nat e kaperceni si asht mier e ma mier per ju jarabi allah ati i kofshim fal.
Mier u njefshmi tej sa tshihmi oooooooooooooo shum i neruemi Gjebrail.

Gjebraili
12-09-05, 22:22
Ooooooooooooo shume i nderuari AXHA, po ku te kame allahile? a je gjalle dhe si je?

Ta njefsha te miren ooooo shume i nderuari AXHA, si po thua deri sa te shifemi, hahahahahahahahaha http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c017.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c010.gif

MemphiSx
13-09-05, 12:55
AXHA te pershendes nga zemra :)Te Deshiroj qdo te mir ne jet :)

GURI SYLAJ
13-09-05, 15:06
AXHA, kujdese se gjebraili kish nise me ju pershendet juve dhe Hallen e Madhe .
Ai per t'mire nuk vjen po ju me siguri nuk keni kohe me u taku me te ..........

Ju pershendes perzemersisht .

Guri Sylaj

AXHA
13-09-05, 17:23
Ooooooooooooo shume i nderuari AXHA, po ku te kame allahile? a je gjalle dhe si je?

Ta njefsha te miren ooooo shume i nderuari AXHA, si po thua deri sa te shifemi, hahahahahahahahaha http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c017.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c010.gif
-------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam pej meje ooooooo shum i neruemi Gjebraili.
Oooooooooooooo shum i neruemi Gjebrail paj met than se jam mier me shnet trrej veq po e baj men se ka edhe ma keq e po duhet meu pajtu qka tvin pej tlumit allah ati i kofshim fal.
Po qyssh tkam ooooooooo shum i neruemi Gjebrail,qysh ma kie familen e krejt ata qi tnjohin e i njeh.
Beso se mka marr malli me jau nie zanin ooooooooooooooooooooooooooooooooooo shum i neruemi Gjebrail nkit od tmadhe e tmar.
Kam pas menue qi masi him nkit od tonen tre e tdashne do shum tneruem qi e kam pas igballin mej pa kam mej nie ma qpesh.
As AXHA nkto dit nuk shkruen me qef masi pe di smujn e mat madhit tkosovs veq kur pe baj nmen se maj madhi i kosovs me smuj ntrup edhe snalet pseeeeeeeeeeeee meu nal na.
Shum i neruemi Gjebral jes me uzdaj qi jeni shnosh e rahat ju edhe familja e juej,ishalla nihmi per smieri tej sa tshihmi.
Shum selam pej meje tek njefsh e tek mos njefsh oooooooooooo shum i neruemi Gjebrail.

AXHA
13-09-05, 17:27
AXHA te pershendes nga zemra :)Te Deshiroj qdo te mir ne jet :)
.................................................. .................................................. .......
Shum selam edhe pej meje oooooooooo shum i neruemi MempfiSx.
Jau di shum per falemineres per kit selam qi ma keni drejtue heeeeeeeee u gzofsh e paqsh shneten edhe familen,kofshi tgzuem nkit dynja jarabi allah ati i kofshim fal.
Edhe per ju edhe familen e juej kam qef me nie qka asht mier e ma mier edhe pse nuk ju njoh as nuk ju di.
Boll asht per AXHEN qi e kam kit mujsi me kan ne ni od me ju oooooooooo shum i neruemi MempfiSx edhe shum tneruem tjer.

AXHA
13-09-05, 17:34
AXHA, kujdese se gjebraili kish nise me ju pershendet juve dhe Hallen e Madhe .
Ai per t'mire nuk vjen po ju me siguri nuk keni kohe me u taku me te ..........

Ju pershendes perzemersisht .

Guri Sylaj
.................................................. .................................................. .......
Shum selam pej meje shum i neruemi Guri Sylaj.
Mas pari u gzofsh se ma ke qit gazim me kit selam heeeeeee ishalla tshkon kjo dynja veq me gzim e sevda,ishalla e kie shneten edhe familen jarabi allah ati i kofshim fal.
Sa per AXHEN muj mej than shum tneruemit Gjebrail byjrum he zotni e shihmi per streti here,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah.
Paj AXHA veq nja e di qi pa iz temen munet me ardh shum i neruemi Gjebrail veq saqi e qon i lumi allah ati i kofshim fal heeeeeeeeee hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha haha, eeeeeeeeeee nardht pej tlumit allah mier se ardh tqatjehit jemi krejt heret a von,hahahahahahahahahahah.
Ishalla nihmi per smieri ooooo shum i neruemi Guri Sylaj.

Gjebraili
13-09-05, 22:13
Ooooooooooooo shume i nderuari AXHA, po ku te kame allahile? a je gjalle dhe si je?

Ta njefsha te miren ooooo shume i nderuari AXHA, si po thua deri sa te shifemi, hahahahahahahahaha http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c017.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c010.gif
-------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam pej meje ooooooo shum i neruemi Gjebraili.
Oooooooooooooo shum i neruemi Gjebrail paj met than se jam mier me shnet trrej veq po e baj men se ka edhe ma keq e po duhet meu pajtu qka tvin pej tlumit allah ati i kofshim fal.
Po qyssh tkam ooooooooo shum i neruemi Gjebrail,qysh ma kie familen e krejt ata qi tnjohin e i njeh.
Beso se mka marr malli me jau nie zanin ooooooooooooooooooooooooooooooooooo shum i neruemi Gjebrail nkit od tmadhe e tmar.
Kam pas menue qi masi him nkit od tonen tre e tdashne do shum tneruem qi e kam pas igballin mej pa kam mej nie ma qpesh.
As AXHA nkto dit nuk shkruen me qef masi pe di smujn e mat madhit tkosovs veq kur pe baj nmen se maj madhi i kosovs me smuj ntrup edhe snalet pseeeeeeeeeeeee meu nal na.
Shum i neruemi Gjebral jes me uzdaj qi jeni shnosh e rahat ju edhe familja e juej,ishalla nihmi per smieri tej sa tshihmi.
Shum selam pej meje tek njefsh e tek mos njefsh oooooooooooo shum i neruemi Gjebrail.


Oooooooo shume i neruemi AXHA, oooooooo njeri qe nga goja vetem embel qete, te falemnderit per pershendetje dhe te gjitha qe i ke ba e po i ben per mua http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c017.gif

Une jame mire e mire jane edhe ata qe i dua dhe me done, edhe pse jemi humb kohet e fundit bajagi si shume http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c021.gif
Bile sot jam nise ta shof ate te nderuarin dhe te rrespektuarin Bacin e madhe por, per dreq, me doli nje pengese dhe mbeta pa e pa http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c021.gif
Po tye si te kame oooooooo shume i nderuari AXHA? Familjen e nderuar si e ke?
Sa per mat madhin e Kosoves, qe ishe ba marak, mos ta nine se edhe Zoti ka mei ndihmue, pa shybla bile, sepse e meriton dhe ka kohe per naj sen ma te keqe, medemek duhet PATJETER te na prine e te na udheheq bile deri sa te definohet statuti i Kosoves! Nuk besoj edhe Zoti qe ka zemer e na le jetima ne kohen me te keqe!

Mbetesh shume shume i pershendetur ooooo AXHA i nderuar http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c009.gif
Beso se shpesh i kujtoj ato takime, te cilat do ti ruaj me gjelozine me te madhe, edhe pse, hahahahahahahaha, na humben qelat krejt, hahaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c010.gif AXHA i nderuar

AXHA
14-09-05, 19:23
Ooooooooooooo shume i nderuari AXHA, po ku te kame allahile? a je gjalle dhe si je?

Ta njefsha te miren ooooo shume i nderuari AXHA, si po thua deri sa te shifemi, hahahahahahahahaha http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c017.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c010.gif
-------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam pej meje ooooooo shum i neruemi Gjebraili.
Oooooooooooooo shum i neruemi Gjebrail paj met than se jam mier me shnet trrej veq po e baj men se ka edhe ma keq e po duhet meu pajtu qka tvin pej tlumit allah ati i kofshim fal.
Po qyssh tkam ooooooooo shum i neruemi Gjebrail,qysh ma kie familen e krejt ata qi tnjohin e i njeh.
Beso se mka marr malli me jau nie zanin ooooooooooooooooooooooooooooooooooo shum i neruemi Gjebrail nkit od tmadhe e tmar.
Kam pas menue qi masi him nkit od tonen tre e tdashne do shum tneruem qi e kam pas igballin mej pa kam mej nie ma qpesh.
As AXHA nkto dit nuk shkruen me qef masi pe di smujn e mat madhit tkosovs veq kur pe baj nmen se maj madhi i kosovs me smuj ntrup edhe snalet pseeeeeeeeeeeee meu nal na.
Shum i neruemi Gjebral jes me uzdaj qi jeni shnosh e rahat ju edhe familja e juej,ishalla nihmi per smieri tej sa tshihmi.
Shum selam pej meje tek njefsh e tek mos njefsh oooooooooooo shum i neruemi Gjebrail.


Oooooooo shume i neruemi AXHA, oooooooo njeri qe nga goja vetem embel qete, te falemnderit per pershendetje dhe te gjitha qe i ke ba e po i ben per mua http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c017.gif

Une jame mire e mire jane edhe ata qe i dua dhe me done, edhe pse jemi humb kohet e fundit bajagi si shume http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c021.gif
Bile sot jam nise ta shof ate te nderuarin dhe te rrespektuarin Bacin e madhe por, per dreq, me doli nje pengese dhe mbeta pa e pa http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c021.gif
Po tye si te kame oooooooo shume i nderuari AXHA? Familjen e nderuar si e ke?
Sa per mat madhin e Kosoves, qe ishe ba marak, mos ta nine se edhe Zoti ka mei ndihmue, pa shybla bile, sepse e meriton dhe ka kohe per naj sen ma te keqe, medemek duhet PATJETER te na prine e te na udheheq bile deri sa te definohet statuti i Kosoves! Nuk besoj edhe Zoti qe ka zemer e na le jetima ne kohen me te keqe!

Mbetesh shume shume i pershendetur ooooo AXHA i nderuar http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c009.gif
Beso se shpesh i kujtoj ato takime, te cilat do ti ruaj me gjelozine me te madhe, edhe pse, hahahahahahahaha, na humben qelat krejt, hahaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c010.gif AXHA i nderuar
-------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam edhe pej meje ooooooooooooo shum i neruemi Gjebrail.
Shum jau di per falemineres qi ma kthyet kit selam e qi mka gzue shum.
Mas pari pom vjen mier se jeni shnosh e rahat ju edhe familja e juej.
E dyta mka ardh pak shpierti se u dokt qi asht pak ma mier maj madhi i kosovs he ishalla i nimon i lumi allah ati i kofshim fal.
E treta ishalla bahet kismet e shihesh me Bacin e Madh edhe tmi bajsh shum selam pej AXHE.
Edhe shum tneruemet edhe shum tneruemit tjer ni pafsh shum selam tmu bajsh e ishalla shihmi edhe herave tjera e sjet veq me dy here.
Shum i neruemi Gjebrail ishalla ka ymer maj madhi i kosovs e na prin edhe nkto dit e mrama per kosoven para se meu ba nveti.
E sa per kta azganat e udhve i kan gjan e gat livadhet,kodrat,therrat,malet,hapsanet e ju prift e mara qysh ju ka pri tej tash.

Gentiana
14-09-05, 19:42
AXHA i nderum,prano nje pershendetje te sinqert edhe nga une.

AXHA
16-09-05, 23:19
AXHA i nderum,prano nje pershendetje te sinqert edhe nga une.
-------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam edhe pej AXHE oooooooj shum e neruemja Gentiana.
Si ka pak dakika qi mrrina nshpi,thash hajt tkshyri a ka diqka tre nkit od tonen tdashne,mas pari te poilitika veq ja lshova syt,e sa per te selamet mu desht pak meu nal e me jau kthye selamin juve shum e neruemja Gentiana.
Jau di shum falemineres per kit selam e ishalla jau kthej me tmier,e paqsh shneten e familen kofshi tgzuem nkit dynja jarabi allah ati i kofshim fal.
Mier u njefshmi ooooooj shum e neruemja Gentiana.

Gentiani
16-09-05, 23:22
Axha, mirė se keni ardhur dhe dėshiroj tė kaloni ēaste tė bukura, ashtu si dėshironi edhe nė kėtė Odė. Shumė hera kemi me u takue nėpėr Oda e Muhabete pėr tė mirė e gjitha tė mirat!

AXHA
17-09-05, 09:03
Axha, mirė se keni ardhur dhe dėshiroj tė kaloni ēaste tė bukura, ashtu si dėshironi edhe nė kėtė Odė. Shumė hera kemi me u takue nėpėr Oda e Muhabete pėr tė mirė e gjitha tė mirat!
-------------------------------------------------------------------------------------
Selam pej meje shum i neruemi Gentiani.
Mier se ju kam gjet e mvjen mier se edhe ju jeni nkit od tre per mue e tdashne per ne.
Mat paren od kur jam kan te ata tshtirtit me goj e di qi u kan nja me kit emen bile edhe e kam pas pas shum mier me ta,e saqi je qaj pom vjen shum mier qo pot shoh edhe ni here se te ajo od se ka ma mujsin e as qefin me shkue.
Ishalla niej per ju e per familen e juej veq qka asht mier e ma mier jarabi allah ati i kofshim fal.

Artisti
17-09-05, 10:15
Axhok t pershendes e ishalla rrnon edhe dy her sa je tash,se prej Axhokave munet me msue nieri shum :wink:
Artisti

AXHA
18-09-05, 07:58
Axhok t pershendes e ishalla rrnon edhe dy her sa je tash,se prej Axhokave munet me msue nieri shum :wink:
Artisti
-------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam edhe pej meje i neruemi Artisti.
Ishalla edhe ju e keni shneten,familen e u shkoft kjo dynja e rrejshme me gzim e sevda.
Mier u njefshmi.

vushtrria
18-09-05, 10:09
ooo axho selam prej vushtrris,po a je gjalle a qyshe je a,ishalla gjithmon je mire AXHO selam tanve :lol: :lol:

Murgesha
18-09-05, 10:42
Axhė i nderuar.

Njė selam si prej motre po ta dėrgoj.

Qofsh i lumtur, i bekuar dhe i gėzuar me gjithė familjen tėnde.

Rrespekt pėr Ty.

Prej Murgeshės.

Naki
18-09-05, 10:51
Ojė shpija e madhe,selamė mi bani Axhės dy zingare prej Mergimtarit qė
Ka dalė nė Zjaretė nėpėr Mahallė.
Migjo Ku tjeshė tymermeqi e selamė ki shumė prej Nakit.

AXHA
18-09-05, 20:01
ooo axho selam prej vushtrris,po a je gjalle a qyshe je a,ishalla gjithmon je mire AXHO selam tanve :lol: :lol:
------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam edhe pej meje ooooooj shum e neruemja Vushtrria.
Jau di shum per falemineres per kit selam ooooj shum e neruemja Vushtrria e u gzofsh jarabi allah e paqsh shneten e familen.
Pej shnetit tej dikun e jes me uzdaj qi bahet ma mier,qefin e kam me nie per ju e per familen e juej qka asht mier e ma mier.

AXHA
18-09-05, 20:06
Axhė i nderuar.

Njė selam si prej motre po ta dėrgoj.

Qofsh i lumtur, i bekuar dhe i gėzuar me gjithė familjen tėnde.

Rrespekt pėr Ty.

Prej Murgeshės.
-------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam edhe pej meje shum e neruemja motra Murgesha.
E di edhe se harroj kurr se mke dal moter nkto odat tona,kur i kam pas punt mas keqti,ishalla e kie shneten,familen,ju shkoft me gzim e sevda kjo dynja.
Shum selam tmi bajsh shum tneruemit tem qi e pata igballin me pa,e i lutna zotit mos me met veq me ni here mledhimi i jon.
Edhe per ju e per familen e juej kam qef me nie qka asht mier e ma mier jarabi allah ati i kofshim fal.
Mier u njefshmi.

AXHA
18-09-05, 20:10
Ojė shpija e madhe,selamė mi bani Axhės dy zingare prej Mergimtarit qė
Ka dalė nė Zjaretė nėpėr Mahallė.
Migjo Ku tjeshė tymermeqi e selamė ki shumė prej Nakit.
------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam edhe pej meje ooooooooo shum i neruemi Naki.
Oooooooo shum i neruemi Naki mier vofsh e shum falemineres per kit selam qi ma ke drejtue,ishalla e kie shneten,familen e kofshi tgzuem nkit dynja.
Neren spo ta kthej per cigare edhe pse qe 39 vjet e kam lan,edhe pej shnetit sjam bash mier,po me dit qi tmramen e kam skam me lan pa ja qit timin haaaaaaaaa.
Mier u njefshmi.

Daja POLIC
18-09-05, 22:19
AXHA i nderuar dhe i respektuar po si jeni me shendet ?
axha te deshiroj suksese ne te gjitha anet per ju dhe familjen tende

kaloni sa ma bukur axha.

Vigani
20-09-05, 00:36
A-SELAM-ALEJKUM VE-RAHMETULLAH BERAKAT e HU o AXHA I neruem!
Po a jeni a si jeni ore AXHA i neruem,po ishalla e keni shneten mas pari e tjerat po ashtu me rende si e ka ckrue i madhi ZOT jara bi.
AXHA i neruem,shume Selame kij prej meje e kesaj Kabiles teme e ishalla e kij shneten AXHOOOOOOOOO!

AXHA
20-09-05, 15:04
AXHA i nderuar dhe i respektuar po si jeni me shendet ?
axha te deshiroj suksese ne te gjitha anet per ju dhe familjen tende

kaloni sa ma bukur axha.
-------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam edhe pej meje oooo shum i neruemi Daja Polic.
Po qysh tkam pash tlumin allah,qysh ma kie shneten edhe familen.
Jau di shum per falemineres per kit selam e u gzofsh jarabi allah ati i kofshim fal.
Edhe per ju kam qef me ie qka sht mier e ma mier,ishalla e keni shneten edhe familen.
Mier u njefshmi ooooo shum i neruemi edhe Daj edhe Polic.

AXHA
20-09-05, 15:10
A-SELAM-ALEJKUM VE-RAHMETULLAH BERAKAT e HU o AXHA I neruem!
Po a jeni a si jeni ore AXHA i neruem,po ishalla e keni shneten mas pari e tjerat po ashtu me rende si e ka ckrue i madhi ZOT jara bi.
AXHA i neruem,shume Selame kij prej meje e kesaj Kabiles teme e ishalla e kij shneten AXHOOOOOOOOO!
.................................................. .................................................. ......
Ooooooooooo shum i neruemi Vigani shum selam pej AXHE.
Paj vallahi bilahi tallahi ta dish qi qefin ma ke marue me kit selam qi ma paske drejtue heeeeeeeee u gzofsh nkit dynja jarabi allah ati i kofshim fal.
Paj me shnet po maj uzdaj qi ka meu ba ma mier,e qysh paskni than edhe ju qysh tjen e shkrueme ma von qata poe presim,qka tvin pej tlumit allah mier se ardht,e qka tvin pej ilsani pak ma nryshe.
Shum i neruemi Vigani edhe per ju edhe familen e juej e kam qefin me nie veq per smieri,ishalla u shkon kjo dynja me gzim e sevda edhe shnetin e paqshi jarabi allah ati i kofshim fal.
Selam shum edhe pej kabiles teme.

halla e madhe
20-09-05, 15:48
Tungjatjeta AXHE i nderuar!
“Nji selam pak si taze prej halles me nji thes plote deshira per TY AXHA :!:

AXHA
20-09-05, 17:56
Tungjatjeta AXHE i nderuar!
“Nji selam pak si taze prej halles me nji thes plote deshira per TY AXHA :!:
-------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam edhe pej meje ooooj shum e neruemja Halla e Madhe.
Poooooooo edhe juve ju zgat jeta jarabi allah ati i kofshim fal.
Ishalla e kie shneten edhe familen,ishalla niej qka asht mier e ma mier per ju.
Falemineres shum per kit thes me kto tmiera,e ishalla jau kthej me tmier ooooooooooj shum e neruemja Halla e Madhe.
Mier u njefshmi.

rafet llapjani
20-09-05, 18:04
Selam alejkym Axha pershendetje te perzemurta se pasha kuranin horen e hores kokna ba po rastsisht pash qi tishin pa qit ne krye te venit,e bama halla me rrespekt nga rafet llapjani.

AXHA
25-09-05, 12:30
Selam alejkym Axha pershendetje te perzemurta se pasha kuranin horen e hores kokna ba po rastsisht pash qi tishin pa qit ne krye te venit,e bama halla me rrespekt nga rafet llapjani.
-------------------------------------------------------------------------------------
Selam pej meje oooooooo shum i neruemi Rafet Llapjani.
Poooooooooo hallall tkoft kat me kat oooooo shum i neruemi Rafet,se ska gejle hiq.
Po qysh tkam pash tlumin allah ati i kofshim fal,qysh ma kie shneten edhe familen.
Jes me uzdaj qi jeni shnosh e rahat jarabi allah ati i kofshim fal.
Mier u njefshmi e jau njefsha tmieren oooooo shum i neruemi Rafet Llapjani.

vjeshta
26-09-05, 16:53
Selam axhe edhe prej meje ndoshta nuk tu kan ba shum ,merri e lej dikund.Edhe rrij gati plakes se vallahi me mall te moqem nuk ka ,se tash krejt falls.
Te pershendes shume.
Vjeshta

AXHA
27-09-05, 15:11
Selam axhe edhe prej meje ndoshta nuk tu kan ba shum ,merri e lej dikund.Edhe rrij gati plakes se vallahi me mall te moqem nuk ka ,se tash krejt falls.
Te pershendes shume.
Vjeshta
------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam edhe pej meje shum e neruemja Vjeshta.
Jau di shum per falemineres per kit selam qi ma ke drejtue e u gzofsh jarabi allah ati i kofshim fal,e paqsh shneten edhe familen,kofshi tgzuem nkit dynja.
E po de po oooooo mos u plaksh si AXHA se pak mirret vesh mej nejt shoqi shoqit gati,hahahahahahahahahahahahahah,pak shaka bana e mos ma zin per tmadhe ooooooooj shum e neruemja Vjeshta.

Urata
27-09-05, 16:53
Elhamdyrylah prej zoti AXHA, te koka ksajde!
O AXHA i neruem t'pershnes o i neruem duke e lutur ZOTIN qe ti dhe familja jote te jeni sa ma mire!

Malli m'ka marre, kur rrinim bashke n'ate oden e MA T"MIRVE dhe u knqashim NERĖ, LLAH e MUHABET...

teDUAty
28-09-05, 02:10
t'pershendes

Xuki
28-09-05, 08:46
Shumė selam edhe prej meje o Axha i nderuar!

I lumi ti bre Axhė ēfar femnash po tė pėrshėndesin........nuk di apo ua sheh bukurinė a jo? Ujt pėr goje po mė shkon......dhe veē Murgesha, vjeshta dhe Urata po shoh!!!

Kalofsh mirė o Axhė.


Tungiiiii

Xuki :)

AXHA
28-09-05, 14:42
Elhamdyrylah prej zoti AXHA, te koka ksajde!
O AXHA i neruem t'pershnes o i neruem duke e lutur ZOTIN qe ti dhe familja jote te jeni sa ma mire!

Malli m'ka marre, kur rrinim bashke n'ate oden e MA T"MIRVE dhe u knqashim NERĖ, LLAH e MUHABET...
-------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam edhe pej meje ooooooooj shum e neruemja Urata.
Po qysh je pash tlumin allah ati i kofshim fal,po qysh ma kie familen.
Ishalla edhe per ju edhe familen e juej niej veq qka asht mier e ma mier jarabi allah ati i kofshim fal.
Paj vallahi bilahi tallahi edhe AXHEN e ka marr malli per at oden e ktynehershit po qka me ba ke qysh ke duhet meu pajtu,po e kam pa qi u qel edhe nja e sa ke jet tgat jet per meu pa me von.
Shum selam pej meje tek njefshi e tek mos njefshi.

AXHA
28-09-05, 14:45
t'pershendes
-------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam edhe pej meje teDuaty.
Ma spari me ma ba hallall se spo di qysh me tu drejtue a shum i neruem a shum e nerueme.
Jau di shum per falemineres per kit selam qi ma ke drejtue e u gzofsh jarabi allah ati i kofshim fal e paqsh shneten edhe familen,kofshi tgzuem nkit dynja.

AXHA
28-09-05, 14:49
Shumė selam edhe prej meje o Axha i nderuar!

I lumi ti bre Axhė ēfar femnash po tė pėrshėndesin........nuk di apo ua sheh bukurinė a jo? Ujt pėr goje po mė shkon......dhe veē Murgesha, vjeshta dhe Urata po shoh!!!

Kalofsh mirė o Axhė.


Tungiiiii

Xuki :)
-------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam edhe pej AXHE oooooo shum i neruemi Xuki.
Ani po a je a si je aaaaaaaaaa,po qpeshtoja pak nkit od oooo shum i neruemi Xuki se si rralll po dokesh e ban sevap pak bile me pleq.
Beriqat versen per selamet qi pom vin si pej shum tneruemeve edhe pej shum tneruemve tksaj ode ishalla e kan shneten qysh e paskan doken,ju prift e mara nkit dynja edhe ishalla e kan familen shnosh e rahat jarabi allah ati i kofshim fal.
Edhe ju ishalla e kaperceni si asht mier e ma mier e mier u njefshmi tej sa tshihmi naj here.

Gjebraili
30-09-05, 12:06
O AXHA i Madhe, o AXHA i mire, o i gezuar: po si te kame o loqkaman?

Te pershendes shume e shume dhe te deshiroj shendet te mire, ty dhe atyre qe i do dhe te duan http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif

Rrnofte e merkurjaaaaaaaaaaa, me qela e pa qela, hahahahaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaa http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif

AXHA
02-10-05, 19:33
O AXHA i Madhe, o AXHA i mire, o i gezuar: po si te kame o loqkaman?

Te pershendes shume e shume dhe te deshiroj shendet te mire, ty dhe atyre qe i do dhe te duan http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif

Rrnofte e merkurjaaaaaaaaaaa, me qela e pa qela, hahahahaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaa http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif
------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam edhe pej meje shum i neruemi Gjebrail.
Me ma ba hallall qi skam mujt me ta kthye kit selam mej here.
Jau di shum per falemineres per kit selam e ishalla edhe per ju niej veq qka asht mier e ma mier,ishalla e kie shneten,familen e kofshi tgzuem nkit dynja.
Rrnofshin tana dit e javs veq mas shumti e merkurja hahahahahahahahah.
Ishalla nihmi per smieri ooooo shum i neruemi Gjebrail,shum selam tmu bajsh npafsh kanin pej atyne shum tneruemeve edhe shum tneruemve qi pata igballa mej pa.
Selam tej njefsh e tek mos njefsh pej AXHE me famile.

turisti
02-10-05, 21:39
:P AXHA :P i nderuar,

Te pershendes shume duke te deshiruar jeten simbas deshirave tuaja.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

AXHA
03-10-05, 15:31
:P AXHA :P i nderuar,

Te pershendes shume duke te deshiruar jeten simbas deshirave tuaja.

Sinqerisht,
TURISTI. :P
-------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam edhe pej meje shum i neruemi Turisti.
U gzofsh jarabi allah ati i kofshim fal per kit selam qi ma ke drejtue.ishalla e kie shneten edhe familen,ishalla e kapercen si asht mier e ma mier tshkojsh kah tshkojsh,me kit emen qi e paske.
Mier u njefshmi e jau njefsha tmieren.

Vigani
04-10-05, 02:49
Axha i neruem shume selam prej meje dhe prej qityne qe i kam ungj afer meje. Si je kah ja kalon o Axhe, qka po thot gurbeti, a po lodhesh hiq, merzitesh a plakesh. Te rujt zoti me krejt qka ki.

AXHA
04-10-05, 17:13
Axha i neruem shume selam prej meje dhe prej qityne qe i kam ungj afer meje. Si je kah ja kalon o Axhe, qka po thot gurbeti, a po lodhesh hiq, merzitesh a plakesh. Te rujt zoti me krejt qka ki.
------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam edhe pej meje shum i neruemi Vigani.
Jau di per falemineres per kit selam e ishalla jau kthej me tmier,e paqsh shneten edhe familen,u shkoft me gzim kjo dynja jarabi allah ati i kofshim fal.
Paj ka dhan zoti mier po e kapercejm,veq shneta sasht bash qysh duhet me kan,po qka ti bajsh tvin qka tvin duhet meu pajtu,e qefin e kam edhe per ju e per familen e juej me nie qka asht mier e ma mier oooooo shum i neruemi Vigani.
Mier u njefshmi e jau njefsha tmieren.

laliloli
05-10-05, 17:40
Agja ke nje selam prej Lalit ,te deshiroj shendet dhe jete te gjate sa malet tona,dhe po te lutna qe pak me shpesh te na dukesh se kemi nevoje per keshillat tua,sidomos keta te rinjet se kane nevoj per to :lol: :lol: :lol:

Me shnet nga Lali

AXHA
06-10-05, 17:31
Agja ke nje selam prej Lalit ,te deshiroj shendet dhe jete te gjate sa malet tona,dhe po te lutna qe pak me shpesh te na dukesh se kemi nevoje per keshillat tua,sidomos keta te rinjet se kane nevoj per to :lol: :lol: :lol:

Me shnet nga Lali
------------------------------------------------------------------------------------
Selam pej meje shum i neruemi Laliloli.
Shum falemineres per kit selam qi ma paske drejtue e u gzofsh,ishalla ta jep zoti shneten,e paqsh familen shnosh e rahat e ju prift e mara nkit dynja jarabi allah ati i kofshim fal.
Sa per shnet temen jes me uzdaj qi bahet mier nemen tzotit ati i kofshim fal e tani dokna ma qpesh se edhe per AXHEN kjo asht ni od e dashne, edhe ktu pe niej veten qi po pushoj kur po hi edhe pse rrall pom bahet.
Mier u njefshmi e jau njefsha tmieren oooooooooo shum i neruemi Laliloli.

Luana
06-10-05, 18:43
Axha te pershendes shume shume dhe te uroj argetim te kendshmen ne Dardani 8)

Hajt se po ta qoj edhe une nji selam me tren :wink:

Diana007
07-10-05, 13:06
Axha te pershndes dhe te uroj gjitha te mirat :wink:

Me respekt Diana :wink:

AXHA
11-10-05, 17:16
Axha te pershendes shume shume dhe te uroj argetim te kendshmen ne Dardani 8)

Hajt se po ta qoj edhe une nji selam me tren :wink:
-------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam edhe pej meje shum e neruemja Luana.
Mas pari me ma ba hallall qi tek jan ba do dit e sta kam kthye kit selam.
E dyta jau di shum per falemineres per kit selam qi ma paske drejtue e ishalla e kie shneten edhe familen,kofshi tgzuem nkit dynja jarabi allah ati i kofshim fal.
Mier u njefshmi e jau njefsha tmieren shum e neruemja Luana.

Urata
11-10-05, 17:21
O AXHA i neruemmmmmmmm...
Po si t'kem o AXHOoooooooooo?

AXHA
11-10-05, 17:56
Axha te pershndes dhe te uroj gjitha te mirat :wink:

Me respekt Diana :wink:
-------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam edhe pej meje shum e neruemja Diana 007.
Edhe ju me ma ba hallall qi jam vanue me kit selam me jau kthye veq ishalla jeni tgzuem nkit dynja,ishalla e keni shneten ju familja e juej edhe krejt ata qi ju njohin edhe i njeh jarabi allah ati i kofshim fal.
Mier u njefshmi e jau njefsha tmieren shum e neruemja Diana 007.

AXHA
11-10-05, 17:59
O AXHA i neruemmmmmmmm...
Po si t'kem o AXHOoooooooooo?
-------------------------------------------------------------------------------------
Ooooooooooooo shum selam edhe pej meje shum e neruemja Urata.
Paj vallahi bilahi tallahi qysh duhet me kan sjam jooooooooooo,po jes me uzdaj qi bahet ma mier,e kam llafin te shneta.
Qefin e kam per ju e per familen e juej me nie qka asht mier e ma mier,ishalla e keni shneten jarabi allah ati i kofshim fal.
Mier u njefshmi oooooooooooooooooooooj shum e neruemja Urata.

BigBaci
11-10-05, 21:32
Oooooo Axha jone i dashur!!!!!

Po a je more burre, a si je aaaa??

Po na ke hupe more kahere edhe Ti, se le ma q'i hupa edhe vet, por Axha duhet ma shpesh me na hijeshue kete ode kaq te mrekullueshme!

Ta njefsha t'miren o Axhe, e mire qofshit me familje e me krejte ate shoqni rreth e rrotull!!!!!

Me shume respekt,

BigBaci

GURI SYLAJ
13-10-05, 17:48
AXHA , I NDERUAR DHE SHUME I RRESPEKTUR, PRANONI EDHE NGA ANA IME PERSHENDETJET E NGROHTA E VLLEZERORE.

progoni
18-10-05, 14:23
oooooooooooo AXHA i nderuar

po a je si je

me deshiron qe je ma se miri te pershendesshuuuuuuuuuuuuuuuuuumė

Dreni30
18-10-05, 14:42
I nderuar AXHA

Shpresoj se jeni mire me shendet ju dhe familja e juaj. Ka sa kohe qe nuk jemi takuar ketu dhe besom se u bana marak se ku keni humb i nderuar. Edhe une besom se rralle po vij kesajde, por sot kam ardh vetem me te pershendet edhe nese je ketu me i ndrru disa fjale. Fati e ju nuk qenkeni ketu, pershendetjen po ta la e kur te vijsh e lexon.

Deshira ime eshte qe ju te jeni mire me shendet dhe familja ne pergjithesi.
Fati, harmonia dhe lumturia mbretrofshin ne mesin e juaj familjar.

Pershendet.

Dreniiiii.

AXHA
19-10-05, 16:00
Oooooo Axha jone i dashur!!!!!

Po a je more burre, a si je aaaa??

Po na ke hupe more kahere edhe Ti, se le ma q'i hupa edhe vet, por Axha duhet ma shpesh me na hijeshue kete ode kaq te mrekullueshme!

Ta njefsha t'miren o Axhe, e mire qofshit me familje e me krejte ate shoqni rreth e rrotull!!!!!

Me shume respekt,

BigBaci
------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam pej meje shum i neruemi Baci i Madh.
Oooooo shum i neruemi Bac falemineres per kit selam qi ma paske drejtue pej moti po spaska pas kush me knue hahahahahahahahah.
Eeeeeeeeeeeee po u plaksh si AXHA po shneten mos e paqsh si AXHA ooooooooooo shum i neruemi Baci i Madh.
Qefin e kam edhe per ju edhe familen e juej me nie qka asht mier e ma mier,mas pari e pashi shneten edhe kofshi tgzuem nkit dynja jarabi allah ati i kofshim fal.
Mier u njefshmi tej sa tshihmi oooooooooooo Bac.

AXHA
19-10-05, 16:04
AXHA , I NDERUAR DHE SHUME I RRESPEKTUR, PRANONI EDHE NGA ANA IME PERSHENDETJET E NGROHTA E VLLEZERORE.
-------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam edhe pej AXHE oooooooooooo shum i neruemi Guri i Madh.
Mas pari me ma ba hallall per kit selam qi sta kam kthye me vakt e u gzofsh jarabi allah ati i kofshim fal,e paqsh shneten edhe familen kofshi tgzuem nkit dynja trrejshme.
Jau njefsha tmieren e ishalla veq mier e ma mier niej per ju edhe per familen e juej ooooooooooooooo shum i neruemi Guri i Madh.

AXHA
19-10-05, 16:07
oooooooooooo AXHA i nderuar

po a je si je

me deshiron qe je ma se miri te pershendesshuuuuuuuuuuuuuuuuuumė
-------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam edhe pej meje shum i neruemi Progoni.
Oooooooooooo jam jam po qysh jam seeeeeeeeee hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ,e kam llafin te shneta.
Ishalla edhe per ju niej qi jeni shnosh e rahat vet edhe familen,kofshin tgzuem nkit dynja jarabi allah ati i kofshim fal.
Mier u njefshmi tej sa tshihmi oooooooooo shum i neruemi Progoni.

AXHA
19-10-05, 16:18
I nderuar AXHA

Shpresoj se jeni mire me shendet ju dhe familja e juaj. Ka sa kohe qe nuk jemi takuar ketu dhe besom se u bana marak se ku keni humb i nderuar. Edhe une besom se rralle po vij kesajde, por sot kam ardh vetem me te pershendet edhe nese je ketu me i ndrru disa fjale. Fati e ju nuk qenkeni ketu, pershendetjen po ta la e kur te vijsh e lexon.

Deshira ime eshte qe ju te jeni mire me shendet dhe familja ne pergjithesi.
Fati, harmonia dhe lumturia mbretrofshin ne mesin e juaj familjar.

Pershendet.

Dreniiiii.
-------------------------------------------------------------------------------------
Oooooooooooo shum i neruemi Dreni 30 shum selam pej AXHE.
Paj vallahi bilahi tallahi pej shnete sjam bash mier se per kurgja tjeter se kam lan mos meu dokt nkit od tonen tdashne.
Edhe AXHEN e ka marr malli me ta nie zanin nkit od tonen,veq se jes me uzdaj qi jeni shnosh e rahat ju edhe familja e juej.
Jau di per falemineres qi paske pas vakt meu dokt ksajde edhe pse AXHA su kan kah shpia,medemek jam kan te ni shpi e madhe ku rrin ata qi se kan shneten qysh duhet me pas,veq sot mrrina tu shpia e poi shoh do selame qi mu paskan drejtue nkit od e qi se kam pas mujsin mej kthye tej sod.
Shum i neruemi Dreni ishalla nihmi per smieri e qefin e kam mos me mat veq me asihovi qi u pam,medemek ishalla shihmi sa her ta kem mujsin meu pa veq per gzim e sevda jarabi allah ati i kofshim fal.
Mier u njefshmi tej sa tshihmi e selam keni pej AXHE tek njefshi e tek mos njefshi ooooooooooooooooooo shum i neruemi Dreni 30.

MEDALIM
30-10-05, 11:04
Selam per AXHEN e nerum, ishalla kalon si asht mas miri, AXHA i dashun gezohem kur shof se ju pershendesin tan keto dashamire te kesaj ode, cdo kush qe ma pershendet AXHEN e nerum e fjale arte, me pershendet edhe mua Gur Kepin .
kaloni mire AXHA i Madh, rrespekti dhe ndera ju takon juve o AXHA.

MEDALIM !

Barbaroza
30-10-05, 17:32
I neruemi AXHA,me shprese se jeni mire ju dhe familja juaj,pranoni nje pershendetje nga une!

Gentiani
30-10-05, 21:14
Axha, mirė se keni ardhur dhe dėshiroj tė kaloni ēaste tė bukura, ashtu si dėshironi edhe nė kėtė Odė. Shumė hera kemi me u takue nėpėr Oda e Muhabete pėr tė mirė e gjitha tė mirat!
-------------------------------------------------------------------------------------
Selam pej meje shum i neruemi Gentiani.
Mier se ju kam gjet e mvjen mier se edhe ju jeni nkit od tre per mue e tdashne per ne.
Mat paren od kur jam kan te ata tshtirtit me goj e di qi u kan nja me kit emen bile edhe e kam pas pas shum mier me ta,e saqi je qaj pom vjen shum mier qo pot shoh edhe ni here se te ajo od se ka ma mujsin e as qefin me shkue.
Ishalla niej per ju e per familen e juej veq qka asht mier e ma mier jarabi allah ati i kofshim fal.

Ha,hahaaaaa Axha, po valla edhe te ajo oda e tė shtirve shkruaj herė me Nositi e herė me Xixi :lol: :lol: :lol: :wink:

Po, po kam pas shkruar dikur atje, por ua kam pėrplasė kapinxhikun http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/k020.gif dhe nuk mė merr malli kurrė me i parė surratin :lol: :lol:

Tė pėrshėndes dhe kalofsh bukur me gjitha tė mirat nė kėtė odėn kėtu.

Dilingjia
31-10-05, 01:55
AXHA,
ugurolla AXHA,allahi me mallnin e tij qofte t'mira ne oden tane :lol:

Gjebraili
31-10-05, 02:08
Nje pershendetje te madhe, qfar meriton ti oooooooooooooo AXHA jone.

Zoti qofte me ty dhe me me te dashurit tuaj.

AXHA
31-10-05, 18:14
Selam per AXHEN e nerum, ishalla kalon si asht mas miri, AXHA i dashun gezohem kur shof se ju pershendesin tan keto dashamire te kesaj ode, cdo kush qe ma pershendet AXHEN e nerum e fjale arte, me pershendet edhe mua Gur Kepin .
kaloni mire AXHA i Madh, rrespekti dhe ndera ju takon juve o AXHA.

MEDALIM !
-------------------------------------------------------------------------------------
Ooooooooooo shum selam edhe pej meje shum i neruemi Medalim Gurkepi.
Shum falemineres per kit selam qi ma paske drejtue e u gzofsh jarabi allah ati i kofshim fal,ishalla niej mier per ju edhe per familen e juej,e paqshi shneten e ju shkoft kjo dynja me gzim e sevda.
Ooooooooo shum i neriuemi Medalim Gurkepi hiq pa shybe se ka me ba zoti ati i kofshim fal kismet e meu pa naj here nkit dynja.
Tej sa tshihmi mier u njefshmi oooo shum i neruemi Medalim Gurkepi e zoti tnimoft e jau baft kabull ramazanin.

AXHA
31-10-05, 18:17
I neruemi AXHA,me shprese se jeni mire ju dhe familja juaj,pranoni nje pershendetje nga une!
.................................................. .................................................. .......
Shum selam edhe pej AXHE oooooj shum e neruemja Barbaroza.
Pej zotit shyqyr familja mier asht e sa per AXHEN bahet mier jes me uzdaj.
Qefin e kam edhe per ju edhe familen e juej me nie qka asht mier e ma mier ishalla e keni shneten oooooooooj shum e neruemja Barbaroza.

AXHA
31-10-05, 18:21
Axha, mirė se keni ardhur dhe dėshiroj tė kaloni ēaste tė bukura, ashtu si dėshironi edhe nė kėtė Odė. Shumė hera kemi me u takue nėpėr Oda e Muhabete pėr tė mirė e gjitha tė mirat!
-------------------------------------------------------------------------------------
Selam pej meje shum i neruemi Gentiani.
Mier se ju kam gjet e mvjen mier se edhe ju jeni nkit od tre per mue e tdashne per ne.
Mat paren od kur jam kan te ata tshtirtit me goj e di qi u kan nja me kit emen bile edhe e kam pas pas shum mier me ta,e saqi je qaj pom vjen shum mier qo pot shoh edhe ni here se te ajo od se ka ma mujsin e as qefin me shkue.
Ishalla niej per ju e per familen e juej veq qka asht mier e ma mier jarabi allah ati i kofshim fal.

Ha,hahaaaaa Axha, po valla edhe te ajo oda e tė shtirve shkruaj herė me Nositi e herė me Xixi :lol: :lol: :lol: :wink:

Po, po kam pas shkruar dikur atje, por ua kam pėrplasė kapinxhikun http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/k020.gif dhe nuk mė merr malli kurrė me i parė surratin :lol: :lol:

Tė pėrshėndes dhe kalofsh bukur me gjitha tė mirat nė kėtė odėn kėtu.
.................................................. .................................................. ......
Shum selam edhe pej meje shum i neruemi Gentiani.
Edhe juve jau di per falemineres per kit selam qi ma paske drejtue e u gzofsh jarabi allah ishalla e kie shneten.
E sa per oden e ktynehershit medemek oda e tshtirve me goj veq ma mshilen deren se nuk e pata menen meu nal,jo per tjeter veq ta din qi sjam kah u tutna joooooooooo.
Mier u njefshmi e jau njefsha tmieren shum i neruemi Gentiani.

AXHA
31-10-05, 18:25
AXHA,
ugurolla AXHA,allahi me mallnin e tij qofte t'mira ne oden tane :lol:
.................................................. .................................................. .......
Ooooooooo shum i neruemi Dilingjia shum selam pej AXHE.
Poooooo ishalla edhe per ju nien AXHA veq qka asht mier e ma mier,e paqsh shneten edhe familen kofshi tgzuem nkit dynja.
Mier u njefshmi e jau njefsha tmieren oooo shum i neruemi Dilingjia.

AXHA
31-10-05, 18:27
Nje pershendetje te madhe, qfar meriton ti oooooooooooooo AXHA jone.

Zoti qofte me ty dhe me me te dashurit tuaj.
.................................................. .................................................. .......
Shum selam edhe pej meje oooooo shum i neruemi Gjebrail.
Po qysh tkam pash tlumin allah qi tka fal,qysh ma kie shneten qefin edhe familen.
Jes me uzdaj qi niej per ju edhe per familen e juej veq qka asht mier e ma mier jarabi allah ati i kofshim fal ooooooooooooooo shum i neruemi Gjebrail.

Gjebraili
04-11-05, 13:46
Oooooooooooo AXHA, me fate festa e Bajramit :lol: :lol: :lol:

Paqa dhe lumturia qofshin me ty dhe familjen tende.

AXHA
04-11-05, 19:28
Oooooooooooo AXHA, me fate festa e Bajramit :lol: :lol: :lol:

Paqa dhe lumturia qofshin me ty dhe familjen tende.
.................................................. .................................................. .....
Oooooooooo per hajr edhe juve oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo shum i neruemi Gjebrail,e ishalla hani shum bajrama me famile e me krejt ata qi ju njohin e i njeh,e paqshi shneten e kofshi dgzuem nkit dynja jarabi allah ati i kofshim fal.
Ishalla jau ban zoti kabull e sevap atyne qi kan ninue e edhe atyne qi skan pas mujsi me ninue po qi u kam ba hyzmet ktyne qi e kan pas kit mujsi jau baft zoti sevap.
Shum i neruemi Gjebrail selam tek njefsh e tek mos njefsh pej AXHE e mier u njefshmi tej sa ta bajn zoti kismet meu pa.

Xuki
04-11-05, 22:32
Me fat festa e bajramit Axhooo..........ishalla je shėndosh dhe mirė.


Gjitha t'mirat pėr tė ardhmėn....


Xuki

BigBaci
04-11-05, 23:18
Edhe une e pershendes Axhen tone te Madh per kete Bajram e ishalla na vjen pak ma shpesh, e jo vetem Bajram e m'Bajram!

Me nderime,

BigBaci

Dani3
05-11-05, 21:26
Pershendetje shum i nderuari Axha,po a je a si je?,qysh po e kalon ne kete koh vjeshte?,shpresoj se jeni shendosh ju dhe gjith te afermit tuaj.

Mire u njefshim.

MEDALIM
06-11-05, 08:21
Per shum jete Bajrami o AXHA i nerum,
ti gezoni edhe njiqind bajrama e te jeni i gezua tan jeten me familje e dashamir,
Mbasi ndodhna ketu ne ode te AXHES nerum, i pershendes edhe te nderuarit Big Bacin, Gjebrailin, Xukin, Dani 3, dhe me fat ju kofet Bajrami

Medalim !

AXHA
06-11-05, 18:08
Me fat festa e bajramit Axhooo..........ishalla je shėndosh dhe mirė.


Gjitha t'mirat pėr tė ardhmėn....


Xuki
-------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam edhe pej meje shum i neruemi Xuki.
Per hajr u koft edhe juve e ishalla hani shum bajrama me famile,ishalla e keni shneten e jeni tgzuem nkit dynja.
Me ma ba hallall qi me vones pe kthej kit selam.
Mier u njefshmi tej sa tshihmi oooooo shum i neruemi Xuki.

AXHA
06-11-05, 18:13
Edhe une e pershendes Axhen tone te Madh per kete Bajram e ishalla na vjen pak ma shpesh, e jo vetem Bajram e m'Bajram!

Me nderime,

BigBaci
.................................................. .................................................. ......
Shum selam pej meje shum i neruemi Baci i Madh.
Per hajr u kofz edhe juve bajrami e ishalla jeni tgzuem nkit dynja,ishalla e keni familen shnosh e rahat edhe ju prift e mara.
Me ma ba hallall oooooooo shum i neruemi Bac qi jo veq me vones pe kthej kit selam po edhe qi jam hup medemek rrall pe ja msy ksaj ode ton tdashne se mu ka shtue edhe ni gajle e kam llafin te shneta,veq ishalla bahet mier e nihmi ma qpesh nkit od.
Mier u njefshmi tej sa ta bajn zoti kismet meu pa oooooooo shum i neruemi Baci i Madh.
Selam pej meje npafsh kanin pej atyne shum tneruemeve edhe shum tneruemve qi e pata igballin mej pa asihovi.

AXHA
06-11-05, 18:16
Pershendetje shum i nderuari Axha,po a je a si je?,qysh po e kalon ne kete koh vjeshte?,shpresoj se jeni shendosh ju dhe gjith te afermit tuaj.

Mire u njefshim.
.................................................. .................................................. .....
Ooooooooo shum i neruemi Dani 3 shum selam edhe pej AXHE.
Paj vallahi jam veq jo qysh duhet me kan pej shnete,e falemineres pej zotit tjert jan mier e qi qefin e kam edhe per ju edhe familen e juej me nie qka sht mier e ma mier jarabi allah ati i kofshim fal.
Per hajr u koft edhe juve bajrami e ishalla e keni shneten e hani shum bajrama.
Mier u njefshmi oooooooo shum i neruemi Dani 3 tej sa tshihmi.

AXHA
06-11-05, 18:19
Per shum jete Bajrami o AXHA i nerum,
ti gezoni edhe njiqind bajrama e te jeni i gezua tan jeten me familje e dashamir,
Mbasi ndodhna ketu ne ode te AXHES nerum, i pershendes edhe te nderuarit Big Bacin, Gjebrailin, Xukin, Dani 3, dhe me fat ju kofet Bajrami

Medalim !
-------------------------------------------------------------------------------------
Ooooooooooo per hajr edhe juve bajrami ooooo shum i neruemi Medalim,ishalla ju prihet e mara nkit dynja me famile edhe krejt ata qi i njeh e ju njohin e paqshi shneten e kofshi tgzuem jarabi allah ati i kofshim fal.
Qein e kam edhe me juve meu pa si me shum dashamir tjer e i lutna zotit meu ba kismet sa ma qpejt qi asht e mujtne.
Tej sa sthihmi mier u njefshmi oooooo shum i neruemi Medalim.

MemphiSx
09-11-05, 13:09
Pershendetje per ty AXHA i nderuar,Te pershendes ngrohtesisht nga zemra,uroj qe te jesh shendosh e mir :)

AXHA
09-11-05, 16:57
Pershendetje per ty AXHA i nderuar,Te pershendes ngrohtesisht nga zemra,uroj qe te jesh shendosh e mir :)
------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam edhe pej meje shum i neruemi MemphiSx.
Falemineres shum per kit selam qi ma ke drejtue e ishalla edhe per ju edhe familen e juej niej veq qka asht mier e ma mier jarabi allah ati i kofshim fal.

vushtrria
13-11-05, 12:30
ooo AXHA selam prej vushtrriut kudo qe je,po a po mun e gjen naj plak a jo a :lol: :lol:


pershednetje nga vushtrriu

AXHA
15-11-05, 16:59
ooo AXHA selam prej vushtrriut kudo qe je,po a po mun e gjen naj plak a jo a :lol: :lol:


pershednetje nga vushtrriu
-------------------------------------------------------------------------------------
Oooooooo shum i neruemi Vushtrria shum selam pej AXHE.
Mas pari falemineres shum per kit selam qi ma paske drejtue e u gzofsh e paqsh shneten edhe familen jarabi allah ati i kofshim fal.
Me ma ba hallall qi me vones po jau kthej kit selam shum i neruemi Vushtrria.
Tash po ja nisi me shaka medemek hajgare nashta sma zan per tmadhe musafirt me zot e ksaj ode tdashne,ooooooooooo shum i neruemi Vushtrria po mos u plaksh si AXHA se i thue vetit po dal me lyp po ishalla nuk gjaj,hahahahahahahahahahaha,ooooooooo e pat puna e pleqve e pat oooooooooo shum i neruemi Vushtrria.
Mier u njefshmi e jau njefsha tmieren jarabi allah ati i kofshim fal.

Artisti
15-11-05, 20:37
Axhe t pershendes ty e ishalla je mier e ma mier,ishalla edhe drute i ke sigurue e qaji tash mi kaftorr kadale po bohet ,muhabeti dej n gu po jo politike :lol: :lol: :wink:


T pershendes Axho


Artisti

AXHA
15-11-05, 20:56
Axhe t pershendes ty e ishalla je mier e ma mier,ishalla edhe drute i ke sigurue e qaji tash mi kaftorr kadale po bohet ,muhabeti dej n gu po jo politike :lol: :lol: :wink:


T pershendes Axho


Artisti
-------------------------------------------------------------------------------------
Selam edhe pej meje zotni Artisti.
Ishalla edhe ju e kaperceni si asht mier e ma mier nkit dynja,e sa per dimen,dru,qaj,muhabet e politik e di qi qikjo e mrama nuk tdoket po qka ti bajsh ooooooo djalosh smujm me kan krejt tnjajt.
Qaq pej AXHE ksihovi,mier u njefshmi e jau njefsha tmieren e ishalla del shnosh e rahat npranver.

Diana007
24-11-05, 10:00
I nderuar te pershendes dhe te uroj shendet e lumturi paqi ku ta veni kemben .

Me respekt Diana.

Xuki
24-11-05, 22:22
Ooo Axha i nderuar...po a je a si je allahile?

Bėnu i fort se tė kena mė tä madhin dhe mė tė fortin.


Ciaoooooooooo

Xuki

AXHA
27-11-05, 10:13
I nderuar te pershendes dhe te uroj shendet e lumturi paqi ku ta veni kemben .

Me respekt Diana.
-------------------------------------------------------------------------------------
Oooooj shum e neruemja Diana 007 shum selam edhe pej AXHE.
Ishalla edhe ju jenu shnosh e rahat edhe familja e juej e kofshi tgzuem nkit dynja jarabi allah ati i kofshim fal.
Shum e neruemja Diana 007 ma ba hallall qi me vones po jau kthej kit selam qi ma paskni drejtue.
Mier u njefshmi e jau njefsha tmieren ooooooj shum e neruemja Diana 007.

AXHA
27-11-05, 10:17
Ooo Axha i nderuar...po a je a si je allahile?

Bėnu i fort se tė kena mė tä madhin dhe mė tė fortin.


Ciaoooooooooo

Xuki
.................................................. .................................................. ......
Shum selam edhe pej AXHE ooooooooo shum i neruemi Xuki.
Edhe ju me ma ba hallall qi me vones po ju drejtohna.
Paj mier jam oooo shum i neruemi Xuki e jes me uzdaj qi bahet edhe ma mier e qi qefin e kam edhe per ju e per familen e juej me nie qka asht mier e ma mier.
Mier u njefshmi oooooo shum i neruemi Xuki tej sa tshihmi.

MEDALIM
28-11-05, 07:37
O AXHA i madh e i dashun,

Urime festa kombetare dita e Flamurit 28 nentori, ishalla ma shpejt festojm diten ma te madhe te shyptareve Pamevaresin e Kosoves trime
selam AXHA i nerum dhe ju deshiroj cdo te mire ne jeten tuaj,

MEDALIM

AXHA
28-11-05, 15:46
O AXHA i madh e i dashun,

Urime festa kombetare dita e Flamurit 28 nentori, ishalla ma shpejt festojm diten ma te madhe te shyptareve Pamevaresin e Kosoves trime
selam AXHA i nerum dhe ju deshiroj cdo te mire ne jeten tuaj,

MEDALIM
.................................................. .................................................. .......
Shum selam edhe pej AXHE shum i neruemi Medalim.
Perhajr u koft edhe juve kjo dit,qefin e kam edhe si ju ooooo shum i neruemi Medalim per kosoven ton tdashne.
Edhe ju shum i neruemi Medalim ishalla e keni shneten edhe familen,ju prift e mara nkit dynja me gzim e sevda.

Dani3
04-12-05, 17:11
A tė kemi najkun OOO AXHA jon,po qysh je me shnet o i nderum?,

Jes me shpres se jeni mirė ju dhe tė gjith dashamirėt tuaj.

I pėrshėndetur nga Dani.

halla e madhe
04-12-05, 17:15
Axha_nuk e lash pa u ndal tek Ju te ju la nji selam,me deshire qe te jeni shendosh dhe mire familjarisht,ju pershendet:halla e madhe

AXHA
04-12-05, 17:28
A tė kemi najkun OOO AXHA jon,po qysh je me shnet o i nderum?,

Jes me shpres se jeni mirė ju dhe tė gjith dashamirėt tuaj.

I pėrshėndetur nga Dani.
-------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam edhe pej meje ooooooo shum i neruemi Dani 3.
Oooooooo jam jam po qysh jam seeeeeee hahahahahahahah e kam llafin te shneta,nkto dit qi kan me ardh i kam do argat qi kan me punue nmue,hahahahahahahahahahahahah.
Jes me uzdaj qi bahet mier e nashta shihmi ma qpesh nkit od se e di qi jam hup edhe une si rrall po dokna.
Qefin e kam me nie edhe per ju edhe familen e juej qka asht mier e ma mier ooooooooo shum i neruemi Dani 3.

AXHA
04-12-05, 17:32
Axha_nuk e lash pa u ndal tek Ju te ju la nji selam,me deshire qe te jeni shendosh dhe mire familjarisht,ju pershendet:halla e madhe
.................................................. .................................................. .......
Shum selam edhe pej AXHE oooooj shum e neruemja Halla e Madhe.
Jau di shum per falemineres qi keni pas vakt per kit selam me ma drejtue e u gzofsh jarabi allah ishalla e keni shneten edhe familen e ju prift e mara nkit dynja jarabi allah ati i kofshim fal.
Sa per shneten tem e kam ni uzdaj qi bahet mier nkto dit qi po vin,e qi qefin e kam edhe per ju edhe familen e juej me nie veq per smieri
Mier u njefshmi shum e neruemja Halla e Madhe.

Murgesha
05-12-05, 14:48
Axhė i nderuar erdha me ta lonė njė selam tė vogėl, sa me tė thėnė se prania juaj nė kėtė forum na bėn tė ndjehemi tė lumtur.

Qofsh shėndosh e mirė kudo qė je tani.

Murgesha!

AXHA
05-12-05, 16:12
Axhė i nderuar erdha me ta lonė njė selam tė vogėl, sa me tė thėnė se prania juaj nė kėtė forum na bėn tė ndjehemi tė lumtur.

Qofsh shėndosh e mirė kudo qė je tani.

Murgesha!
.................................................. .................................................. .......
Shum selam edhe pej meje shum e neruemja Murgesha.
Jau di shum per falemineres qi keni pas vakt kit selam me ma drejtue e ishalla jau kthej me tmier se tmierat e jueja tutna qi smuj me jau kthye kurr,veq ishalla jeni shnosh e rahat ju edhe familja e juej,kofshi tgzuem nkit dynja jarabi allah ati i kofshim fal.
Mier u njefshmi shum e neruemja Murgesha e selam tmi bajsh shum tneruemit tem.

AXHA
09-12-05, 12:34
Selam pej meje musafir edhe ju zot e dardanis tdashne.
Veq dashta meu than mier u njefshmi e mos u bani merak se AXHA do dit nuk asht ksajde,hahahahahahahahahahah.
Jau njefsha tmieren jarabi allah ati i kofshim fal.

Dani3
11-12-05, 07:16
Selam pej meje musafir edhe ju zot e dardanis tdashne.
Veq dashta meu than mier u njefshmi e mos u bani merak se AXHA do dit nuk asht ksajde,hahahahahahahahahahah.
Jau njefsha tmieren jarabi allah ati i kofshim fal.O AXHA i nderuar uroj qe na kthehesh sa me shpejt shendosh e mire.

Psikologu
11-12-05, 13:37
I nderuari dhe i respktuari AXHA!

Erdha ne konakun e juaj qė tė ju pėrshendes , duke ju deshiruar cdo tė mirė e tė mbarė nė jeten e juaj ne cdo hap.
Kalofshi mirė cdo here dhe cdokund.

Me nderime dhe respekt tė veqantė pėr ju;

Psikologu

MEDALIM
13-12-05, 12:39
OOOOOoooooooooooo AXHA i nerum, mos vono shum e na kujto, shpejt
ketu, me ka marre malli per fjalet e arta e te urta te AXHES nerum dhe shum te rrespeketum, o AXHE i dashun venin tuaj rralle kush mund ta zan, ju pret konaku ju pret shoqenija ,fjalet dhe muhabeti amel i juaj e hijeshon kete konak ode Dardane,Pra AXHA i madh hajt shpejte se na mungon shum,mos na detyro me te aredhe tu shpija me te marre me zor zhag e te hungjim ne krye te venit drrup.
Muhabeti AXHES te bene te ndjehesh krenar qe je Shqipetar,edhe pse lark venit lindjes, fjala e AXHES te afron me afer dhe te kujton vatanin e shtrejte me ato burra te uret te fjales e te beses.
AXHA i nerum te pret MED ALIMI,ketu qyqe vete ,kam me te prite deri sa tjau nie zanin, jo cfare vete, shyqyr Allahit jan tan ketu kallaballek po presin AXHEN e dashun e te nerum per te ghithe e prej te gjidheve.
Rrespeketi dhe nderimet me te sinqerta i takojen AXHES tem te shum cemuar, ju pret shoqenija ju pret konaku o AXHA i dashun po hajde ma shpejte, me rrespeket te veqant per AXHEN, tan i urojm mireseardhje
Ju deshiroj tana te mirat qe mund te fale i madhi Allah,

MEDALIM !

MEDALIM
13-12-05, 12:46
Selam pej meje musafir edhe ju zot e dardanis tdashne.
Veq dashta meu than mier u njefshmi e mos u bani merak se AXHA do dit nuk asht ksajde,hahahahahahahahahahah.
Jau njefsha tmieren jarabi allah ati i kofshim fal.O AXHA i nderuar uroj qe na kthehesh sa me shpejt shendosh e mire.

Dani nerum,I qofeshim fale te madhit Allah, AXHA na vjen shendosh e mir qe kur sa kon ma mire, guximetar, fjale ambel, energjetik si perhere,
ka me na freskue me fjalet arta te shume qelluara si AXHA qe di ti lidhe me.
jeni te pershendetun te dy si ju i nerumi Dani dhe AXHA jem i nderuar, po ashtu i persshendes tan ato qe ma pershendesin AXHEN tem te dashun.

MEDALIM !

AXHA
15-12-05, 11:29
Selam pej meje musafir edhe ju zot e dardanis tdashne.
Veq dashta meu than mier u njefshmi e mos u bani merak se AXHA do dit nuk asht ksajde,hahahahahahahahahahah.
Jau njefsha tmieren jarabi allah ati i kofshim fal.O AXHA i nderuar uroj qe na kthehesh sa me shpejt shendosh e mire.
-------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam pej meje shum i neruemi Dani 3.
Mier se ju gjeta e shum falemineres per kit selam qi ma paske drejtue.
Do dit sjam kan ksajde se nuk jam kan pas kan mier pej shnete e masi punuen pak nzemer kta argat qi i kam pas pom doket se jam shum ma mier.
Falemineres mas pari pej tlumit allah ati i kofshim fal edhe krejtve atyne qi e kan dit e jan lut per mue me kaperye mier.
Mier u njefshmi shum i neruemi Dani tej sa tshihmi.

AXHA
15-12-05, 11:42
I nderuari dhe i respktuari AXHA!

Erdha ne konakun e juaj qė tė ju pėrshendes , duke ju deshiruar cdo tė mirė e tė mbarė nė jeten e juaj ne cdo hap.
Kalofshi mirė cdo here dhe cdokund.

Me nderime dhe respekt tė veqantė pėr ju;

Psikologu
.................................................. .................................................. .....
Shum selam edhe pej meje shum i neruemi Psokologu.
Mier se tek je kan e ma ma ba hallall qi skam pas mujsi met prit,veq shum selam per kit selam qi ma paske lan e ishalla e kie familen shneten e kofshi tgzuem nkit dynja jarabi allah ati i kofshim fal.
Edhe per ju e kam qefin me nie si asht mier e ma mier.
Mier u njefshmi shum i neruemi Psokologu.

Lona
15-12-05, 12:03
AXHA i nderuar, pranoni pershendetje edhe nga une , ju deshiroj qe te kaloni sa me bukur, dhe se me te vertet na ka munguar nje Axhe ne Forumin Dardan andaj tani ndjehemi me krenar qe ju kemi Juve ne mesin tone.

Cdo te mire kudo qe te jeni..

AXHA
15-12-05, 12:07
OOOOOoooooooooooo AXHA i nerum, mos vono shum e na kujto, shpejt
ketu, me ka marre malli per fjalet e arta e te urta te AXHES nerum dhe shum te rrespeketum, o AXHE i dashun venin tuaj rralle kush mund ta zan, ju pret konaku ju pret shoqenija ,fjalet dhe muhabeti amel i juaj e hijeshon kete konak ode Dardane,Pra AXHA i madh hajt shpejte se na mungon shum,mos na detyro me te aredhe tu shpija me te marre me zor zhag e te hungjim ne krye te venit drrup.
Muhabeti AXHES te bene te ndjehesh krenar qe je Shqipetar,edhe pse lark venit lindjes, fjala e AXHES te afron me afer dhe te kujton vatanin e shtrejte me ato burra te uret te fjales e te beses.
AXHA i nerum te pret MED ALIMI,ketu qyqe vete ,kam me te prite deri sa tjau nie zanin, jo cfare vete, shyqyr Allahit jan tan ketu kallaballek po presin AXHEN e dashun e te nerum per te ghithe e prej te gjidheve.
Rrespeketi dhe nderimet me te sinqerta i takojen AXHES tem te shum cemuar, ju pret shoqenija ju pret konaku o AXHA i dashun po hajde ma shpejte, me rrespeket te veqant per AXHEN, tan i urojm mireseardhje
Ju deshiroj tana te mirat qe mund te fale i madhi Allah,

MEDALIM !
-------------------------------------------------------------------------------------
Oooooooooooooooo shum i neruemi MEDALIM po mier se ju gjeta edhe shum selam pej AXHE.
Mas pari me ma ba hallall qi aq me vones po ju pergjegji po ju mi keni dit punt qysh i kam pas,kam pas shum tpame e tnieme.
Mas pari ja di per falemineres tlumit allah ati i kofshum fal,juve me famile edhe krejt ata tjert qi mkan nerue e mu kan gjet nkto dit qi i kam pas.
Shum i neruemi MEDALIM jau di shum per falemineres per neren qi e keni kallzue per AXHEN pej odes tpar e tej sot edhe pse nuk jemi pa kurr,po falemineres pej tlumit allah qi e ka ba tmujtne meu nie me ju nkta muejt e mram,e ishalla vjen dita kur kemi edhe meu pa.
Shum i neruemi MEDALIM jam shum i knaqun qi ma ka mrri ymri me pas shoqni,tfolne e muhabet me ju e me shum tnerueme e shum tneruem tjer,kam than edhe thom se njeri duhet me dit edhe me dasht tveten medemek familen,veq me ba tveten,me ba bac,me ba vlla e me ba moter dikan qi se njeh e kurr se ke pa pos qi ja ka nie zanin neper oda tek asht sevda qaq e madhe qi smunet AXHA me kallzue.
Shum i neruemi MEDALIM e shum tnerueme e shum tneruem tjer me ju zot e shpis mier se po ju gjan AXHA tej qe do dit jo mier me shnet e qe do dit bash mier pej shnete,ishalla jeni shnosh e rahat e ju prift me mara nkit od e nkit dynja jarabi allah ati i kofshim fal.
Mos ma zini per tmadhe saqi sjam ntana dit ksajde se ma von vallahi bilahi tallahi skam kah shkoj tjeter kah joooooooo hahahahahahahahahahahahahah.

AXHA
15-12-05, 12:31
AXHA i nderuar, pranoni pershendetje edhe nga une , ju deshiroj qe te kaloni sa me bukur, dhe se me te vertet na ka munguar nje Axhe ne Forumin Dardan andaj tani ndjehemi me krenar qe ju kemi Juve ne mesin tone.

Cdo te mire kudo qe te jeni..
.................................................. .................................................. ......
Shum selam edhe pej AXHE oooj shum e neruemja Lona.
Mas pari me ma ba hallall saqi ju kam drejtue dallash si e nerueme.
E dyta falemineres shum per kto llafe qi mi ke drejtue e u gzofsh e paqsh shneten edhe familen jarabi allah ati i kofshim fal.
Edhe AXHS i vjen shum mier qi e ka pas mujsin me kan musafir i ksaj ode tdashne tdardanis.
Ishalla edhe per ju niej qka asht mier e ma mier per ju.

BigBaci
15-12-05, 20:30
Eu ēka njeva, ēka njeva, po une tane kohen tuj menue q'i Axha eshte ne ode te burrave, e Ai i neruemi paska qene si zaif prej shnete, e s'em ka tregua hiq, me siguri se nuk ka dashte me bo Bacin marak?

Po Zoti i Madh, atij i qofshim fale, njerezve te mire dhe te urte, edhe pse i mundon nganjihere, prap ua fale shneten, per hater te krejte shoqnise dhe atyre qe i dojne, e ATA qe e dojne shume Axhen, jane ketu pari, edhe pse aty ketu gjendet edhe ndoj tjeter, por ata ia marrshin gjitha te ligat Axhes, e Axhes veq shnet ju bofte jarabi Allah qi e paska hjeke nje gajle e tash po u ndika shendosh e mire, e ishalla nuk na len oden zbrazet, sepse boll po e la une, sepse me kane kaplua do pune e do derte dynjalleku, sa qi spo kam kohe fryme me marrė, veq ishalla e bon Zoti mire!!!!!!

O Axha jone i Madh, ishalla gjithmone per te mire takohemi e ndrrojme llafe e muhabet si dy pleq e si miq te vjeter, ashtu siē ka ndodhe edhe me heret!!!!!!

Me shume respekt,

BigBaci

AXHA
16-12-05, 01:00
Eu ēka njeva, ēka njeva, po une tane kohen tuj menue q'i Axha eshte ne ode te burrave, e Ai i neruemi paska qene si zaif prej shnete, e s'em ka tregua hiq, me siguri se nuk ka dashte me bo Bacin marak?

Po Zoti i Madh, atij i qofshim fale, njerezve te mire dhe te urte, edhe pse i mundon nganjihere, prap ua fale shneten, per hater te krejte shoqnise dhe atyre qe i dojne, e ATA qe e dojne shume Axhen, jane ketu pari, edhe pse aty ketu gjendet edhe ndoj tjeter, por ata ia marrshin gjitha te ligat Axhes, e Axhes veq shnet ju bofte jarabi Allah qi e paska hjeke nje gajle e tash po u ndika shendosh e mire, e ishalla nuk na len oden zbrazet, sepse boll po e la une, sepse me kane kaplua do pune e do derte dynjalleku, sa qi spo kam kohe fryme me marrė, veq ishalla e bon Zoti mire!!!!!!

O Axha jone i Madh, ishalla gjithmone per te mire takohemi e ndrrojme llafe e muhabet si dy pleq e si miq te vjeter, ashtu siē ka ndodhe edhe me heret!!!!!!

Me shume respekt,

BigBaci
.................................................. .................................................. ......
Shum selam pej AXHE ooooooo shum i neruemi Baci i Madh.
Edhe pse von smujta pa jau kthye sonte kit selam.
U met me than von se veq sa i percolla do musafir qi ken mem pa.
Shum i neruemi Bac besom se ma shum kam kallzue nkit od per shneten tem se familes e dashamirve tmi,bane men aj shum i neruemi i jem qi erdhke me AXHEN nmledhime hala nuk e din.
Shum i neruemi Bac jau di shum per falemineres per kit selam qi ma paskni drejtue e ishalla jau kthej me tmier,ishalla e kie shneten edhe familen e jeni tgzuem e me sevda nkit dynja jarabi allah ati i kofshim fal.
Shum selam pej meje shum tneruemeve edhe shum tneruemve qi e kam pas igballin maj pa e mier u njefshmi tej sa tshihmi.

GURI SYLAJ
18-12-05, 12:08
Axha i nderum.

Po ju pershendes me deshiren me te madhe qe shendeti dhe te mirat te jen me ju tane jeten.

progoni
18-12-05, 22:43
AXHA pershendetje prej ma te mirave, te uroj qe te jesh mire me shendetin dhe u gezova qe ishte bere ajo mjeshtria mire e me sukses.

te uroj shendet

mier u niefsheeem deri sa tshifemi oo AXHA i neruem.

AXHA
21-12-05, 13:58
Axha i nderum.

Po ju pershendes me deshiren me te madhe qe shendeti dhe te mirat te jen me ju tane jeten.
-------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam pej meje shum i neruemi Guri Sylaj.
Ishalla edhe ju e keni shneten edhe familen e ju marohet qefi nkit dynja me gzim e sevda jarabi allah ati i kofshim fal.
Me ma ba hallall qi me vones pot pergjegji.
Qefin e kam edhe per ju me nie qka asht mier e ma mier ooooo shum i neruemi Guri Sylaj.

AXHA
21-12-05, 14:03
AXHA pershendetje prej ma te mirave, te uroj qe te jesh mire me shendetin dhe u gezova qe ishte bere ajo mjeshtria mire e me sukses.

te uroj shendet

mier u niefsheeem deri sa tshifemi oo AXHA i neruem.
-------------------------------------------------------------------------------------
Ooooooooo shum selam edhe pej AXHE shum i neruemi Progoni.
Jau di shum per falemineres per kit selam e ishalla jau kthej me tmier.
Jau di shum per falemineres qi pata mujsi me jau nie zanin e qi asht kan nihem shum e madhe per AXHEN.
Ishalla e keni shneten,familen e ju prihet e mara nkit dynja me gzim e sevda jarabi allah ati i kofshim fal.
Hiq pa shybe se kemi meu pa oooooooooo shum i neruemi Progoni,e mier u njefshmi.

Dilingjia
21-12-05, 14:10
Axha,
Perenija e gzume qoft ymet e bereqet ne familjen tuaj.... :lol:

Ishalla jemi shnosh e mire tej veres e te bajm naj mledhije diku me raki e muhabet tej t'knojn knojsit :lol:

AXHA
22-12-05, 11:30
Axha,
Perenija e gzume qoft ymet e bereqet ne familjen tuaj.... :lol:

Ishalla jemi shnosh e mire tej veres e te bajm naj mledhije diku me raki e muhabet tej t'knojn knojsit :lol:
.................................................. .................................................. .......
Oooooooo shum i neruemi Dilingjia shum selam edhe pej AXHE.
Po qysh tkam pash tlumin allah qi tka jaratis,qysh ma kie shneten edhe familen.
Poooo u gzofsh per kit selam qi ma paske que e paqsh shneten edhe familen e ishalla jau kthej me tmier oooooo shum i neruemi Dilingjia.
Hiq pa shybe se kemi me pas mledhime oooooooo shum i neruemi Dilingjia se vallahi bilahi tallahi kur mbjen nmen per mledhimet qi i kam pas ymry pom shtohet.
Shum selam pej AXHE shum tneruemeve edhe shum tnerumve tjer qi e pata at igball meu pa e meu nie me ta,e ishalla nihmi e shihmi veq per smieri.

Dilingjia
22-12-05, 13:47
[quote=Dilingjia]Axha,
Oooooooo shum i neruemi Dilingjia shum selam edhe pej AXHE.
Po qysh tkam pash tlumin allah qi tka jaratis,qysh ma kie shneten edhe familen.
Poooo u gzofsh per kit selam qi ma paske que e paqsh shneten edhe familen e ishalla jau kthej me tmier oooooo shum i neruemi Dilingjia.
Hiq pa shybe se kemi me pas mledhime oooooooo shum i neruemi Dilingjia se vallahi bilahi tallahi kur mbjen nmen per mledhimet qi i kam pas ymry pom shtohet.
Shum selam pej AXHE shum tneruemeve edhe shum tnerumve tjer qi e pata at igball meu pa e meu nie me ta,e ishalla nihmi e shihmi veq per smieri.
Ooo fjalet e tua u bafshin sahi i nerumi AXHA :lol:

Dilaver
22-12-05, 19:29
Selam pej meje musafir edhe ju zot e dardanis tdashne.
Veq dashta meu than mier u njefshmi e mos u bani merak se AXHA do dit nuk asht ksajde,hahahahahahahahahahah.
Jau njefsha tmieren jarabi allah ati i kofshim fal.


Shum i ndėruari AXHA, e kam lexuar kėtė selamin tuaj por nuk kam pas idenė pėr cfar arsye do tė mungoni, tė them drejten me shkoi mendja sė do tė udhetoni kah vendlindja, e mė larg jo.

Sot kuptova se paske qen pa qef, por njėkohesisht edhe kuptova se paske kaluar me sukses atė sfidė e u gezova shumė.

Nga zemra ju uroj shėndet, lumturi e jetė tė gjatė tė shoqeruar me tė gjitha tė mirat.


Dilaver

GURI SYLAJ
24-12-05, 08:51
Shume i nderuari AXHA.

Pranoni,edhe nga ana ime pershendetje, me deshiren qe shendeti dhe te mirat ne jete te jen me ju dhe familjen tuaj gjithemone.

Me nderime e rrespekt nga Guri Sylaj

Vigani
25-12-05, 17:53
AXHA i nderuar ...
t'pershendes dhe ta uroj senen e re ...
dashte i madhi zot qe ti dhe familja e jote te jeni rahat e shnosh dhe viti 2006 u sjellte vetem te mira/shendet DHE MBARESI...

Gezuar...!

progoni
26-12-05, 05:01
AXHES shuuuuuuuuuuum te mira ky motmoti qe po vjen,


po plekemi edhe nje vjete ma shume o AXHA.

njeri eshte i ri sa e ndien veten e tij

U BAFESH MA I RI AXHA I JON

AXHA
26-12-05, 09:39
[quote=Dilingjia]Axha,
Oooooooo shum i neruemi Dilingjia shum selam edhe pej AXHE.
Po qysh tkam pash tlumin allah qi tka jaratis,qysh ma kie shneten edhe familen.
Poooo u gzofsh per kit selam qi ma paske que e paqsh shneten edhe familen e ishalla jau kthej me tmier oooooo shum i neruemi Dilingjia.
Hiq pa shybe se kemi me pas mledhime oooooooo shum i neruemi Dilingjia se vallahi bilahi tallahi kur mbjen nmen per mledhimet qi i kam pas ymry pom shtohet.
Shum selam pej AXHE shum tneruemeve edhe shum tnerumve tjer qi e pata at igball meu pa e meu nie me ta,e ishalla nihmi e shihmi veq per smieri.
Ooo fjalet e tua u bafshin sahi i nerumi AXHA :lol:
-------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam edhe pej AXHE shum i neruemi Dilingjia.
Ishalla e kie shneten edhe familen,ishalla nihmi per smieri edhe nvjeten qi po vjen tej sa tshihmi ooooooooooooo shum i neruemi Dilingjia.

AXHA
26-12-05, 09:51
Selam pej meje musafir edhe ju zot e dardanis tdashne.
Veq dashta meu than mier u njefshmi e mos u bani merak se AXHA do dit nuk asht ksajde,hahahahahahahahahahah.
Jau njefsha tmieren jarabi allah ati i kofshim fal.


Shum i ndėruari AXHA, e kam lexuar kėtė selamin tuaj por nuk kam pas idenė pėr cfar arsye do tė mungoni, tė them drejten me shkoi mendja sė do tė udhetoni kah vendlindja, e mė larg jo.

Sot kuptova se paske qen pa qef, por njėkohesisht edhe kuptova se paske kaluar me sukses atė sfidė e u gezova shumė.

Nga zemra ju uroj shėndet, lumturi e jetė tė gjatė tė shoqeruar me tė gjitha tė mirat.


Dilaver
-------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam pej AXHE shum i neruemi Dilaver.
Mas pari shum falemineres per kit selam qi ma paske drejtue veq me ma ba hallall qi me vones po ju pergjegji.
Shum i neruemi Dilaver i lutna tlumit allah ati i kofshim fal qi me ma marue qefin qi edhe per ju shum i neruemi Dilaver edhe per familen e juej me nie qi jeni shnosh e rahat.
Tana tmierat ishalla i niej per ju shum i neruemi Dilaver nvjeten qi po him.
Jes me uzdaj qi keni me pas shneten edhe familen,edhe ishalla e ban zoti kismet e shihmi naj here nkit dynja trrejshme ooooooooooooooooo shum i neruemi Dilaver.

AXHA
26-12-05, 09:54
Shume i nderuari AXHA.

Pranoni,edhe nga ana ime pershendetje, me deshiren qe shendeti dhe te mirat ne jete te jen me ju dhe familjen tuaj gjithemone.

Me nderime e rrespekt nga Guri Sylaj
-------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam edhe pej AXHE shum i neruemi Guri Sylaj.
Ishalla edhe per ju edhe familen e juej niej veq qka asht mier e ma mier,e paqshi shnetn e kofshi tgzuem e me sevda nkit dynja jarabi allah ati i kofshim fal ooooooooooo shum i neruemi Guri Sylaj.
Ju prift e mara nvjeten qi po vjen ishalla e kie shneten edhe familen.

AXHA
26-12-05, 10:06
AXHA i nderuar ...
t'pershendes dhe ta uroj senen e re ...
dashte i madhi zot qe ti dhe familja e jote te jeni rahat e shnosh dhe viti 2006 u sjellte vetem te mira/shendet DHE MBARESI...

Gezuar...!
.................................................. .................................................. .......
Shum i neruemi Vigani shum selam edhe pej AXHE.
Oooooooo per hajr edhe pej meje e ishalla e kie shneten edhe familen,e ju prihet e mara,e ju shkoft kjo vjet veq me gzim e sevda jarabi allah ati i kofshim fal oooooooo shum i neruemi Vigani.

AXHA
26-12-05, 10:15
AXHES shuuuuuuuuuuum te mira ky motmoti qe po vjen,


po plekemi edhe nje vjete ma shume o AXHA.

njeri eshte i ri sa e ndien veten e tij

U BAFESH MA I RI AXHA I JON
.................................................. .................................................. ......
Shum selam edhe pej AXHE oooooooo shum i neruemi Progoni.
Ooooooooo qefin e ka AXHA edhe shum ma shum tmiera per ju e per familen e juej nkit vjeten qi po na vjen ishalla e keni shneten jarabi allah ati i kofshim fal.
Vallha po plakmi edhe per ni vjet po qka ti bajsh oooooooooo shum i neruemi Progoni qishtu e kemi gjet edhe duhet qishtu me lan,ishalla kemi kan me lan e kan shneten e ju prihet e mara.
Vallahi bilahi tallahi mier e kie se qysh e nien veten njeri qaq i moqem
asht,e kur pe baj nmen kit pun AXHA gati e ka kullot tveten qka e ka pas nkit dynja trrejshme hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.
Vallahi bilahi tallahi me qito men AXHA meu ba i ri ma joooooooooo he tpaqa shnosh e rahat oooooooooooooooooooooooo shum i neruemi Progoni hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah.
Mier u njefshmi e jau njefsha tmieren tej sa tshihmi ooooooo shum i neruemi Progoni.

MEDALIM
26-12-05, 10:28
I nerumi AXHA e paqa per jete, mos u dorezo AXHe, aii qysh e kam pa une axhen edhe pse ashte AXHE ashte ma i foret se guri, edhe uen qe jam jo ma shum se 25 vjet nuk muj matem me AXHEN e nerum, me men jo se jo por edhe me takat jo.
AXHA i dashun ma hijeshon kryet e venit ne kete ode kur te shof zemra mal me bohet, ju pershendes tue ju deshirua tana te mirat ne kete jete, dhe me fat moten e re e i befeshi edhe nja 150 tjera vite ,
kalofeshi mire ,
MEDALIM !

Dreni30
26-12-05, 10:31
I nderuari Axha

Prano pershendetjet e ngrohta nga une ne kete mot te fohte dimriiiii.
Shpresoj se jeni mire me shendet ju dhe mbare familja e juaj i nderuar. Nuk kam qene moti kesajde e sot e vendosa te lakoj pak edhe tek ju e te ju shof se si po kaloni. Valla te na ka marr bajagi si foft edhe bore besa po bie vetem dimer i vertete.
Dru e zahire per dimer paske ba bolle e pleqnia i ka punet e veta, por kur te merzitesh dil edhe kah na pak se valla moti nuk jemi takuar e me pi naj kafe atje ne oden tone. Qef po kemi e ju si ti keni mundesite.
Nuk po e zgjati me shume Axha, vetem deshiroj qe te jesh mire me shnet edhe te kaloni sa me bukur per kete senje te re, pra Urime Viti i Ri e zoti ju sjellte gjithe te mirat ne vitin e ardhshem.

Dashuria, gezimi dhe harmonia mbizotrofte ne mesin tuaj familjar.

Dreni.

AXHA
26-12-05, 12:35
I nerumi AXHA e paqa per jete, mos u dorezo AXHe, aii qysh e kam pa une axhen edhe pse ashte AXHE ashte ma i foret se guri, edhe uen qe jam jo ma shum se 25 vjet nuk muj matem me AXHEN e nerum, me men jo se jo por edhe me takat jo.
AXHA i dashun ma hijeshon kryet e venit ne kete ode kur te shof zemra mal me bohet, ju pershendes tue ju deshirua tana te mirat ne kete jete, dhe me fat moten e re e i befeshi edhe nja 150 tjera vite ,
kalofeshi mire ,
MEDALIM !
-------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam pej meje ooooooo shum i neruemi Medalim.
Shum falemineres per kit selam qi ma ke drejtue e u gzofsh jarabi allah ati i kofshim fal.
Vallahi bilahi tallahi se kam njet e as qi guxoj mej que duert,se nkit dynja duhet meu munue tej sa ta ken qkrue i lumi allah ati i kofshim fal.
E ishalla juve trive u prihet e mara nkit dynja e keni shneten edhe bahet qka ta ken qef meu ba,me gzim e sevda.
Edhe AXHA e ka qefin per juve me famile me krejt ata qi ju njohi e i njeh me nie qka asht mier e ma mier nkit vjeten qi po na vjen,e mas pari shneten me pas.
Shum i neruemi Medalim boll asht per AXHEN qi nkit vjet e kam pas tmujtne meu nie e meu pa me shum dashamire e dashamir si qysh jeni ju e ishalla me ju e me ata tjert qi veq jam nie e ban zoti kismet meu pa e me ba naj muhabet naj kafe ja naj cigare me djeg bashk,e me ata qi jam pa ishalla sjet veq me ata tpame qi i kemi pas.
Mier u njefshmi tej sa tshihmi ooooooooooo shum i neruemi Medalim.

Dilingjia
26-12-05, 12:40
Allahrazolla Axha i neruem,
Po a je a si je a? qka i keni punet n'at fare nahije?
A po ju merr bore a ftoht a?
Kqyr Axhe zine naj qysh najkun ngat kaftorrit,afroje naj cung ngat vetit edhe shtyp mish qaty tej del syni i pranveres se beli dimer fort o kah mer...
me t'mira e per gzime axha i neruem prej meje dilingjis :lol:

AXHA
26-12-05, 12:49
I nderuari Axha

Prano pershendetjet e ngrohta nga une ne kete mot te fohte dimriiiii.
Shpresoj se jeni mire me shendet ju dhe mbare familja e juaj i nderuar. Nuk kam qene moti kesajde e sot e vendosa te lakoj pak edhe tek ju e te ju shof se si po kaloni. Valla te na ka marr bajagi si foft edhe bore besa po bie vetem dimer i vertete.
Dru e zahire per dimer paske ba bolle e pleqnia i ka punet e veta, por kur te merzitesh dil edhe kah na pak se valla moti nuk jemi takuar e me pi naj kafe atje ne oden tone. Qef po kemi e ju si ti keni mundesite.
Nuk po e zgjati me shume Axha, vetem deshiroj qe te jesh mire me shnet edhe te kaloni sa me bukur per kete senje te re, pra Urime Viti i Ri e zoti ju sjellte gjithe te mirat ne vitin e ardhshem.

Dashuria, gezimi dhe harmonia mbizotrofte ne mesin tuaj familjar.

Dreni.
-------------------------------------------------------------------------------------Shum selam pej meje shum i neruemi Dreni 30.
Jau di shum per falemineres qi keni pas vakt e mkeni nerue me kit selam e ishalla jau kthej me tmier.
Ishalla jeni shnosh e rahat edhe ju nvjeten qi po vjen,ishalla jarabi allah ati i kofshim fal e keni shneten edhe familen,e ju prihet e mara nkit dynja me gzim e sevda oooooooooo shum i neruemi Dreni 30.
Jes me uzdaj qi keni me kan shnosh e rahat edhe nvjeten qi vjen,qefin e kam qi mos me met veq me mledhimin qi e kemi pas.
Shum i neruemi Dreni 30 mier u njefshmi tej sa ta bajn zoti kismet meu pa.

AXHA
26-12-05, 12:58
Allahrazolla Axha i neruem,
Po a je a si je a? qka i keni punet n'at fare nahije?
A po ju merr bore a ftoht a?
Kqyr Axhe zine naj qysh najkun ngat kaftorrit,afroje naj cung ngat vetit edhe shtyp mish qaty tej del syni i pranveres se beli dimer fort o kah mer...
me t'mira e per gzime axha i neruem prej meje dilingjis :lol:
-------------------------------------------------------------------------------------
Ooooooooooooooooo shum i neruemi Dilingjia shum selam pej AXHE.
O shyqyr pej tlumit allah kogjo mier jam qitash e qi qefin e kam edhe per ju me nie qka asht mier e ma mier.
Paj punt e plakit qysh kan me kan nryshe po qka ti bajsh,e sa per kit nahin ja mahallen ton vaktin e ka me kan me tfoft e me bor,veq ka dhan zoti drut po kemi ku mej shti,harq po kemi edhe met po i qojm per smieri e duhet meu ba mier nemen tallahit ati i kofshim fal.
Shum i neruemi Dilingji po qysh tkam pash tlumin allah ati i kofshim fal,qysh ma kie shneten familen e shoqnin,qysh po ma keperceni ju kit dimen.
Jes me uzdaj qi niej mier e ma mier per ju tej sa tshihmi ooooooooooooo shum i neruemi Dilingji.

Dilingjia
26-12-05, 14:02
Ka dasht zoti atij i kofshim fal e deri n'kit dakik jam shendosh e mire me ton robt e shpis...qashtu ja baj menen me kane edhe per krejt shoqnin teme kah jane e ku jane... :lol:

Murgesha
26-12-05, 14:50
Axhė i nderuar!

Tė dėrgoj urimet mė tė mira sė pari pėr shėndetin tėnd, e pastaj nė tė gjitha sferat e jetės.

Uroj qė 2006 tė na sjell atė mė tė ēmuarėn pėr tė cilėn gjakojmė ne shqiptarėt, PAVARĖSINĖ.

E pėr Ty dhe familjen tėnde Axhė i nderuar shėndeti, harmonia e lumturia ju pėrcjelltė ēdo ditė tė vitit 2006.

Me rrespekt tė thellė pėr Ju.

Murgesha!

MEDALIM
27-12-05, 08:05
O AXHA i nerum edhe njihere me fat vjetin e ri 2006, dhe ju prifet maresija dhe fati juve dhe familjen tuaj tane jeten, i pershendes tan keto dashamire qe ma kan pershendet AXHEN e nerum, dhe ju uroj vitin e ri taneve me radhe qe ma rrespeketojen AXHEN e pa zavedesueshem.
Allahu ju dhasht tana te mirat,


MEDALIM !

Gjebraili
27-12-05, 11:30
Ooooooooooooooo trime i mire me shoke shume

Ooooooooooooo AXHA jone

Ooooooooooooo me i miri mike, shoke, njeri

Te pershendes, ku do qe ndodhesh, dhe te deshiroj kendellje te shpejte :lol: :lol:

Te kame thene dhe prap po te theme: Zoti eshte me njerezit e mire, e njeri nga ata, edhe pse te paket ne keto kohera, je TI, oooooooo shume i nderuari AXHA :lol: :lol:

Mire u pafshem, ooooooooooo shume i nderuari AXHA, diten e pare qe te na ofrohet mundesia, edhe mos qofte e Merkure hiq http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/e118.gif

Barbaroza
27-12-05, 14:20
I nderuari AXHA,gezuar Vitin e Ri 2006.Qofte ky vit realizues i cdo pune qe ke bere plan!

http://z.about.com/d/graphicdesign/1/0/t/D/new3.jpg

Xuki
27-12-05, 19:25
Oooo Axha i nderuar....a je burrė i fortė a jo?


Ta njefsha t'mirėn!


tungiiii


Xuki

halla e madhe
28-12-05, 09:40
Urime kjo Senja e re 2006!
Shneta dhe vetem shneta te punofte edhe tash e tutje :!:

me rrespekt per JU:halla e madhe

Diana007
28-12-05, 11:26
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg

Dani3
28-12-05, 12:09
O Axha i nerum,urime vitin e ri 2006 e ishalla te prin e mara Ty dhe familjet tane.

Dreni30
28-12-05, 15:10
I nderuari Axha

Deshiroj qe te hec shneta edhe me mire kete vit qe po vjen.

Urime 2006.

Uroj shendet dhe lumturi ne mesin tuaj familjar.

Dreni.

Dilingjia
28-12-05, 16:50
Axha,
Urime 2006 :lol:

Luana
28-12-05, 18:39
http://www.lifenetwork.ca/DMM/L/I/life_ecard_seasonal_04a_m.jpg

Urime Vitin e Ri 2006 ..!

laliloli
29-12-05, 01:17
Me fat dhe gezuar vitin e ri 2006
Shendet,lumturi,gezim,hare dhe suksese ne ēdo sfere te jetes.

GEZUAR 2006

Lali

MemphiSx
29-12-05, 09:46
AXHA,i nderuar Urime Viti i Ri 2006.
Uroj qe ket Vit ta festojm me Pavarsin e Kosoves!!!


http://www.ermoni.com/_memphis_gif_2.GIF

Gjumashja
29-12-05, 11:40
http://img365.imageshack.us/img365/1786/h0tm.jpg

Zana_ch
29-12-05, 12:39
Gezuar Vitin e Ri 2006..harroni brengat,momentet edhe ēastet e deshpruara,lini menjan hidherimin dhe urrejtjen..coft ky vit nje vit i endrrave tuaja te pa realizuara dhe lumturia mbizotroft ne ju dhe familjen tuaj!

http://hometown.aol.de/NottulnBoy1/schneekugel7.gif


nga
zana_ch

AXHA
29-12-05, 13:24
Ka dasht zoti atij i kofshim fal e deri n'kit dakik jam shendosh e mire me ton robt e shpis...qashtu ja baj menen me kane edhe per krejt shoqnin teme kah jane e ku jane... :lol:
------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam pej meje shum i neruemi Dilingjia.
Shyqyr pej tlumit allah ati i kofshim fal qi tek jeni shnosh e rahat e ishalla dejma jenin qashtu me gzim e sevda jarabi allah ati i kofshim fal.

AXHA
29-12-05, 13:35
Axhė i nderuar!

Tė dėrgoj urimet mė tė mira sė pari pėr shėndetin tėnd, e pastaj nė tė gjitha sferat e jetės.

Uroj qė 2006 tė na sjell atė mė tė ēmuarėn pėr tė cilėn gjakojmė ne shqiptarėt, PAVARĖSINĖ.

E pėr Ty dhe familjen tėnde Axhė i nderuar shėndeti, harmonia e lumturia ju pėrcjelltė ēdo ditė tė vitit 2006.

Me rrespekt tė thellė pėr Ju.

Murgesha!
-------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam pej meje shum e neruemja Murgesha.
Per hajr u koft edhe juve vjeta qi po vjen e ishalla jeni shnosh e rahat e ju shkon kjo dynja me gzim e sevda jarabi allah ati i kofshim fal.
Hiq pa shybe se kosova ka me kan nveti po ishalla e prit edhe e gzon maj madhi i kosovs.

AXHA
29-12-05, 13:45
O AXHA i nerum edhe njihere me fat vjetin e ri 2006, dhe ju prifet maresija dhe fati juve dhe familjen tuaj tane jeten, i pershendes tan keto dashamire qe ma kan pershendet AXHEN e nerum, dhe ju uroj vitin e ri taneve me radhe qe ma rrespeketojen AXHEN e pa zavedesueshem.
Allahu ju dhasht tana te mirat,


MEDALIM !
------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam pej meje shum i neruemi Medalim.
Per hajr u koft edhe juve vjeta qi po vjen e ishalla e keni shneten edhe familen,ju prift e mara nkit dynja e ishalla u shkon me gzim e sevda jarabi allah ati i kofshim fal.
Jau di shum per falemineres per neren qi e keni kallxue per axhen pej qi jau kam msy ktyne odave e ishalla jau kthej me tmier.

AXHA
29-12-05, 14:02
Ooooooooooooooo trime i mire me shoke shume

Ooooooooooooo AXHA jone

Ooooooooooooo me i miri mike, shoke, njeri

Te pershendes, ku do qe ndodhesh, dhe te deshiroj kendellje te shpejte :lol: :lol:

Te kame thene dhe prap po te theme: Zoti eshte me njerezit e mire, e njeri nga ata, edhe pse te paket ne keto kohera, je TI, oooooooo shume i nderuari AXHA :lol: :lol:

Mire u pafshem, ooooooooooo shume i nderuari AXHA, diten e pare qe te na ofrohet mundesia, edhe mos qofte e Merkure hiq http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/e118.gif
-------------------------------------------------------------------------------------
Oooooooooooo shum i neruemi Gjebrail shum selam pej AXHE.
Po qysh tkam pash tlumin allah aqi tka jaratis,qysh ma kie shneten edhe familen.
Jes me uzdaj qi jeni shosh e rahat.
Paj felemineres pej tlumit allah edhe pej jush mier jam me shnet e qefin e kam edhe per ju me nie veq per smieri.
Oooooooooo AXHA slyp me shum nvjeten qi vjen pos meu pa me ju edhe me ata qi se kam pas mujsin tej sot meu paaaa.
Ishalla shihmi e nihmi veq per smieri ooooooo shum i neruemi Gjebrail

AXHA
29-12-05, 14:24
Oooo Axha i nderuar....a je burrė i fortė a jo?


Ta njefsha t'mirėn!


tungiiii


Xuki
------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam pej meje shum i neruemi Xuki.
Ooooooo majr majr jam,e qefin e kam edhe per ju e per familen e juej me nie veq per smieri.
Mier u njefshmi tej sa tshihmi.

AXHA
29-12-05, 14:26
Urime kjo Senja e re 2006!
Shneta dhe vetem shneta te punofte edhe tash e tutje :!:

me rrespekt per JU:halla e madhe
.................................................. .................................................. .......
Shum selam pej meje shum e neruemja Halla e Madhe.
Per hajr edhe juve oooooooooj Halla e Madhe e ishalla e keni shneten edhe familen,ju prift e mara jarabi allah ati i kofshim fal.

AXHA
29-12-05, 14:29
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg
-------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam pej AXHE shum e neruemja Diana 007.
Ooooooooo falemineres per kit syret qi ma paske que e u gzofsh,ishalla e kie shneten edhe familen jarabi allah ati i kofshim fal,ju prift e mara nvjeten qi po na vjen.

AXHA
29-12-05, 14:31
O Axha i nerum,urime vitin e ri 2006 e ishalla te prin e mara Ty dhe familjet tane.
.................................................. .................................................. .......
Shum selam pej meje shum i neruemi Dani03.
Oooooooooo per hajr u koft edhe juve e ishalla e keni shneten edhe familen,u shkoft kjo dynja me gzim e sevda.
Mier u njefshmi tej sa tshihmi oooooooo shum i neruemi Dani 3.

AXHA
29-12-05, 14:48
I nderuari Axha

Deshiroj qe te hec shneta edhe me mire kete vit qe po vjen.

Urime 2006.

Uroj shendet dhe lumturi ne mesin tuaj familjar.

Dreni.
.................................................. .................................................. ......
Shum selam pej meje shum i neruemi Dreni30.
Per hajr u koft edhe juve kjo vjeta qi po na vjen e ishalla jeni shnosh e rahat,ju prihet e mara me gzim e sevda jarabi allah ati i kofshim fal.
Ishalla edhe nvjeten qi vjen shihmi.

AXHA
29-12-05, 14:57
Axha,
Urime 2006 :lol:
-------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam pej meje shum i neruemi Dilingjia.
Ooooooooooo per hajr edhe juve,eeeeeeee ishalla e keni shneten edhe familen,ishalla jeni tgzuem e me sevda ju shkon kjo dynja jarabi allah ati i kofshim fal.

AXHA
29-12-05, 15:02
http://www.lifenetwork.ca/DMM/L/I/life_ecard_seasonal_04a_m.jpg

Urime Vitin e Ri 2006 ..!
.................................................. .................................................. .....
Shum selam pej meje shum e neruemja Luana.
Per hajr u koft edhe juve vjeta e re qi po na vjen e ishalla e keni shneten edhe familen jarabi allah ati i kofshim fal.

AXHA
29-12-05, 15:06
Me fat dhe gezuar vitin e ri 2006
Shendet,lumturi,gezim,hare dhe suksese ne ēdo sfere te jetes.

GEZUAR 2006

Lali
-------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam edhe pej AXHE shum i neruemi Laliloli.
Per hajr edhe juve vjeta e re ishalla jeni shnosh e rahat e ju prihet e mara ku tja msyni.

AXHA
29-12-05, 15:09
AXHA,i nderuar Urime Viti i Ri 2006.
Uroj qe ket Vit ta festojm me Pavarsin e Kosoves!!!


http://www.ermoni.com/_memphis_gif_2.GIF
.................................................. .................................................. .......
Shum selam pej meje shum i neruemi MemphiSx.
OOOooooooooooo per hajr edhe juve,ishalla e keni shneten edhe familen e jeni tgzuem nkit dynja jarabi allah ati i kofshim fal.
Ishalla bashk me ne e prit edhe maj madhi i kosovs jarabi allah ati i kofshim fal.

AXHA
29-12-05, 15:11
http://img365.imageshack.us/img365/1786/h0tm.jpg
.................................................. .................................................. ....
Shum selam pej meje shum e neruemja Gjumashja.
Edhe pej AXHE per hajr vjeta e ree u gzofsh jarabi allah,ishalla e kie shneten edhe familen.

AXHA
29-12-05, 15:16
Gezuar Vitin e Ri 2006..harroni brengat,momentet edhe ēastet e deshpruara,lini menjan hidherimin dhe urrejtjen..coft ky vit nje vit i endrrave tuaja te pa realizuara dhe lumturia mbizotroft ne ju dhe familjen tuaj!

http://hometown.aol.de/NottulnBoy1/schneekugel7.gif


nga
zana_ch
---------------------------------------------------------------------------------
Shum selam pej AXHE shum e neruemja Zana-Ch.
Per hajr edhe pej AXHE ishalla jeni shnosh e rahat e ju prihet e mara nkit vjet qi po na vjen jarabi allah ati i kofshim fal.

vjeshta
29-12-05, 18:02
**************Urime Axha viti 2006*************

Ju uroj qe ky vite te jete realizues i deshirave dhe enderrave te juaja.

Vjeshta

Gjebraili
29-12-05, 18:42
Me shumė fatė e shumė gėzime
Shendeti, paqa, lumturia, qofshin me ju, familjen tuaj dhe ata qe i do dhe te duan
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png

Me rrespekt, Gjebraili

Domira
29-12-05, 20:23
AXHA i nderuar gezuar Viti i Ri 2006, qofte i mbare ky vit per ty dhe familjen tuaj.
Shendet, lumturi dhe te gjitha te mirat per ju.

http://img.123greetings.com/eventsnew/ejan_ny_happy/8607-002-35-1027.gif

AXHA
30-12-05, 09:50
**************Urime Axha viti 2006*************

Ju uroj qe ky vite te jete realizues i deshirave dhe enderrave te juaja.

Vjeshta
-------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam pej meje shum e neruemja Vjeshta.
Falemineres shum per kit selam e per hajr u koft edhe juve ishalla jeni shnosh e rahat e ju prihet e mara nkit vjeten qi po na vjen.

AXHA
30-12-05, 09:56
Me shumė fatė e shumė gėzime
Shendeti, paqa, lumturia, qofshin me ju, familjen tuaj dhe ata qe i do dhe te duan
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png

Me rrespekt, Gjebraili
------------------------------------------------------------------------------------
Oooooooooooooooo shum i neruemi Gjebrail shum selam edhe per hajr vjeta e re pej AXHE.
Ishalla e keni shneten edhe familen e ju prihet e mara nkit dynja jarabi allah ati i kofshim fal.
Shum i neruemi Gjebrail ishalla edhe nkit vjeten qi po na vjen nihmi e shihmi se besom qi sa per kit vjeten qi po e kapercejm mas shumti e kam nie veten tgzuem me kto mledhimet qi i kemi pas me ju e me dashamiret e dashamirt tjer.
Per hajr u koft edhe krejt atyne qi ju njohin e i njeh vjeta e ishalla me gzim e sevda ju shkon kjo dynja jarabi allah ati i kofshim fal.
Shum i neruemi Gjebrail u njefshmi per smieri tej sa tshihmi.

AXHA
30-12-05, 09:57
AXHA i nderuar gezuar Viti i Ri 2006, qofte i mbare ky vit per ty dhe familjen tuaj.
Shendet, lumturi dhe te gjitha te mirat per ju.

http://img.123greetings.com/eventsnew/ejan_ny_happy/8607-002-35-1027.gif
-------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam pej meje shum e neruemja Domira.
Per hajr u koft edhe juve vjeta qi po na vjen e ishalla jeni shnosh e rahat ju edhe familja e juej,u shkoft kjo dynja me gzim e sevda jarabi allah ati i kofshim fal.

Kercovari
30-12-05, 17:20
Gezuarhttp://www.theholidayspot.com/newyear/backgrounds/happy.gif Shendeti dhe lumturia qofshin gjithmon me Ju.
Kercovari

turisti
30-12-05, 17:24
:P Axha i nderuar :P ,

Urimet me te perzemerta per vitin e ri :P 2006 :P ,plote shendet,lumturi,realizimin e te gjitha deshirave qe i don zemra e juaj dhe jete te lumtur familare,ju deshiron nga zemra

TURISTI. :P

Guri i madh
30-12-05, 20:52
axh i nderuar ju uroj vitin eri 2006 dhe shum suksese ne jet

Kodra
30-12-05, 20:52
**********
**********
**********


Axha i nderuar,

tė pėrshėndes dhe tė uroj Vitin e Ri ,me dėshirė qė tė jetė mė i lehtė pėr ju dhe familjen e juaj.


Gėzuar Vitin e Ri 2006


Kodra

Psikologu
30-12-05, 20:54
Axha i nderum!

Gzuar Vitin e ri 2006..

Cdo tė mirė e tė mbarė ne jeten e juaj nė tė gjitha sferat.


Me nderime si cdo here;


Psikologu

Sy_kaltra
30-12-05, 22:14
Me rastin e Vitit te Ri 2006 pranoni urimet me te mira.
Gezim, shendet dhe mireqenje per Ju dhe familjen tuaj .

Sy_Kaltra.

http://membres.lycos.fr/ULCINJ/gezuar%20vitin.jpg

doGzona
31-12-05, 06:33
AXHA i nderuar,

http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gifGezuar Vitin e Ri 2006!http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gif

Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.

http://www.locolobo.net/xmas.gif
Me shume urime nga zemra,

doGzona

tushja
31-12-05, 12:19
Urime Viti i Ri 2006

Ralizimin e qdo deshire ne jete shendete,gezime,lumturi familjare dhe jete te gjate

Tushja

Arbėri
31-12-05, 12:22
AXHA i nderuar,

G e z u a r viti i Ri 2006
Paqja, shendeti, lumturia qofshin me ju

http://www.kriyayoga.com/pd/LoveCards3/happynewyear12.jpg

Arbėri

AXHA
03-01-06, 10:59
Gezuarhttp://www.theholidayspot.com/newyear/backgrounds/happy.gif Shendeti dhe lumturia qofshin gjithmon me Ju.
Kercovari
-------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam pej meje shum i neruemi Kercovari.
Per hajr edhe pej AXHE kjo vjeta e ri e ishalla e kie shneten edhe familen e ju prift e mara ku tja msyni.

AXHA
03-01-06, 11:33
:P Axha i nderuar :P ,

Urimet me te perzemerta per vitin e ri :P 2006 :P ,plote shendet,lumturi,realizimin e te gjitha deshirave qe i don zemra e juaj dhe jete te lumtur familare,ju deshiron nga zemra

TURISTI. :P
------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam pej meje shum i neruemi Turisti.
Per hajr u koft edhe juve vjeta e re e ishalla je shnosh e rahat me famile,ishalla jeni tgzuem e u prihet e mara nkit dynja jarabi allah ati i kofshim fal.

AXHA
03-01-06, 11:34
axh i nderuar ju uroj vitin eri 2006 dhe shum suksese ne jet
.................................................. .................................................. ......
Shum selam pej meje shum i neruemi Guri i Madh.
Ishalla edhe juve ju prihet e mara e keni shneten edhe familen e jeni tgzuem nkit vjeten e re edhe nkit dynja jarabi allah ati i kofshim fal.

AXHA
03-01-06, 11:38
**********
**********
**********


Axha i nderuar,

tė pėrshėndes dhe tė uroj Vitin e Ri ,me dėshirė qė tė jetė mė i lehtė pėr ju dhe familjen e juaj.


Gėzuar Vitin e Ri 2006


Kodra
-------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam edhe pej meje shum i neruemi Kodra.
Edhe juve ju koft per hajr vjeta e re e ishalla jeni shnosh e rahat jarabi allah ati i kofshim fal.

AXHA
03-01-06, 11:43
Axha i nderum!

Gzuar Vitin e ri 2006..

Cdo tė mirė e tė mbarė ne jeten e juaj nė tė gjitha sferat.


Me nderime si cdo here;


Psikologu
-----------------------------------------------------------------------------------
Shum selam edhe pej meje shum i neruemi Psikologu.
Ishalla edhe ju jeni shnosh e rahat e ju prihet e mara nkit dynja me gzim e sevda jarabi allah ati i kofshim fal.

AXHA
03-01-06, 11:47
Me rastin e Vitit te Ri 2006 pranoni urimet me te mira.
Gezim, shendet dhe mireqenje per Ju dhe familjen tuaj .

Sy_Kaltra.

http://membres.lycos.fr/ULCINJ/gezuar%20vitin.jpg
.................................................. .................................................. ......
Shum selam pej meje shum e neruemja Sy-Kaltra.
Edhe ju ishalla e keni shneten edhe familen e ju prihet e mara nkit vjeten e re jarabi allah ati i kofshim fal.

AXHA
03-01-06, 11:56
AXHA i nderuar,

http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gifGezuar Vitin e Ri 2006!http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gif

Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.

http://www.locolobo.net/xmas.gif
Me shume urime nga zemra,

doGzona
-----------------------------------------------------------------------------------
Shum selam edhe pej meje shum e neruemja Degzona.
U gzofsh jarabi allah ati i kofshim fal edhe nkit vjet e re e paqsh shneten edhe familem.

AXHA
03-01-06, 12:00
Urime Viti i Ri 2006

Ralizimin e qdo deshire ne jete shendete,gezime,lumturi familjare dhe jete te gjate

Tushja
-------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam pej meje shum e neruemja Tushja.
Edhe juve u koft per hajr vjeta e re ishalla e kie shneten edhe famile e ishalla tshkon kjo vjet qysh ta kiesh qefin jarabi allah ati i kofshim fal.

AXHA
03-01-06, 12:05
AXHA i nderuar,

G e z u a r viti i Ri 2006
Paqja, shendeti, lumturia qofshin me ju

http://www.kriyayoga.com/pd/LoveCards3/happynewyear12.jpg

Arbėri
------------------------------------------------------------------------------------
Ooooooooooo shum i neruemi Arberi shum selam edhe per hajr pej AXHE.
Po qysh tkam pash tlumin allah,qysh ma kie shneten e qysh ma percolle vjeten e moqem e qysh ja ke nis kti triut.
Ishalla tana tmierat i niej per ju e per familen e juej jarabi allah ati i kofshim fal.

FrEsKiA
03-01-06, 12:07
Pranoni nje pershendetje te ngrohte dhe te sinqerte nga une FrEsKiA; i nderuari AXHA. Paqja dhe meshira qofte mbi ju!

Me respekt FrEsKiA

ili_zh
03-01-06, 20:51
pershendetje inderur AXHA ,kalofsh mir :lol:

AXHA
04-01-06, 10:07
Pranoni nje pershendetje te ngrohte dhe te sinqerte nga une FrEsKiA; i nderuari AXHA. Paqja dhe meshira qofte mbi ju!

Me respekt FrEsKiA
------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam edhe pej AXHE shum e neruemja FrEsKiA.
Falemineres per kit selam e ishalla edhe per ju niej veq qka asht mier e ma mier,e paqsh shneten edhe familen jarabi allah ati i kofshim fal.

AXHA
04-01-06, 10:11
pershendetje inderur AXHA ,kalofsh mir :lol:
-------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam edhe pej AXHE shum i neruemi Ili-Zh.
Edhe ju ishalla e kaperceni si asht mier e ma mier nkit od edhe nkit dynja e paqsh shneten edhe familen jarabi allah ati i kofshim fal.

Urata
22-01-06, 04:45
AXHA jon i dashtun e neruar...
prano ngushellimet tona me rastin e humbjes fizike te Presidentit tuaj/tone qe aq shume e urove/lavderove/ēmove dhe perkrahe...!
Per momentin lotet po shkojne vadė, kur po kujtoj sa shume shkrove/mbrojte LEGJENDEN e shqiptarise Dr. Ibrahim Rugova...!

Edhe me tej te qendrueshem dhe bashkemendues/frymezues...!

Dani3
22-01-06, 08:13
Shum i nderuari Axha,pranoni ngushėllimet e mia mė tė sinqerta pėr ndarjen nga ne tė Presidentin tone shum tė dashur Dr.Ibrahim Rugova.

Barbaroza
22-01-06, 13:48
I nderuari AXHA,ngushellimet e mia per humbjen fizike te Presidentit tone te lavdishem,atij qe me menquri na udhehoqi ashtu siq duhej tere nje jete...!!

Psikologu
22-01-06, 14:58
I nderuari AXHA!

Ju shprehi ngushllimet mė tė thella me rastin e vdekjes sė presidentit tonė dhe kolosit tė madhė tė kombit shqiptar Dr:Ibrahim Rugova.

Lavdi vepres dhe jetes sė presidentit.

Pushoftė nė paqe.

doGzona
22-01-06, 17:18
I nderuari AXHA

Shprehe ngushellimet me te thella me rastin e vdekjes se presindentit
tone Dr. Ibrahim Rugova, gjithmone do te jetoje ne mendjen dhe zemrat tona.


Ai nuk ka vdek!

Lavdi jetes dhe vepres te tije

Kercovari
22-01-06, 18:06
Presidenti i Kosoves Dr.Ibrahim Rugova
U nda nga jeta per te jetuar ne mendje dhe shpirte te cdo shqipetari!
Pranoni ngushullime e mia me te thella Ju dhe te gjithe shqiptaret kudo qe te ndodhen.

I cofte i lehte dheu eme!

halla e madhe
22-01-06, 19:33
Axha_pranoni ngushllimet e perzemerta per vdekjen e dr.I Rugoves

Zoti ja bekofte punen dhe vepren e tij :!:


Me nderime:halla e madhe

Gentiani
22-01-06, 20:02
Aty thonin ku ėshtė gėzimi gjindet edhe pikėllimi, e aty ku ėshtė urimi gjindet edhe ngushėllimi!

Nė kėtė Janar tė ftohėt, kur tė gjithė prisnim tė fillonim me ėndėrrat dhe planifikimin e sukseseve pėr kėtė Vit, na e zbehu fillimin, por duhet tė pėrballemi edhe me mbarimin.

Po kėsaj here kėshtu e deshti fati dhe nė vend tė urimit ndajmė ngushėllimin pėr ndarjen nga ne e Personalitetit tė ēmuar Presidentit Dr Ibrahim Rugova.

Tė kujtojmė dhe tė mburremi me Veprėn dhe Jetėn e tij dhe qė patėm fatin tė bashkėjetojmė nė kėtė etapė historike me tė, nė gjithė udhėtimin e historisė qė e pati ky Komb!

Gjebraili
23-01-06, 01:38
AXHA i nderuar, miku ime i Madhe,

E di se vdekja e me te Madhit te Kosoves, si e ke quajtur vazhdimishte, te ka prek thell ne shpirt andaj prano ngushellimet e mija, me te sinqerta, me rastin e vdekjes se Presidentit tone, BABAIT tona, te Madhit Ibrahim Rugova.

Zoti qofte me ne, ne keto momente mjafte te veshtira!

Sy_kaltra
24-01-06, 21:12
I Nderuari AXHA.

Me shum Sinēeritet Ju shpreh Ngushllime Per Presidentin ton qe patem Dr.Ibrahim Rugova.. Dhe Mburremi qe pat nje Njeri te till,ai nuk do te vdes kurr,Per her do te mbetet ne zemrat Tona.

I qoft i leht dheu i Kosoves.

Zana_ch
25-01-06, 15:15
Shfrytesoj Rastin ti shprehi ngushllime mija te sinqerta .....paqja dhe siguria qofshin perhere mbi familjen e tij....
Ishte nje nder figurat me te squara te Kosoves i cili kontriboi shume per popullin tone...Ai do te jete Perhere ne Zemrat tona si nje nder politikanet qe me se shumti ka bere per Vendin tone..
Qofte e pa harrushem jeta dhe vepra e Dr .IBRAHIM RUGOVES

Zoti e bekofte Trupin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Verrin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Token e KOSOVES !
Zoti e bekofte Popullin e KOSOVES !

NGUSHLLIMET E MIJA
Zana_ch

FrEsKiA
26-01-06, 01:45
I nderuar me keqardhje te thelle, e pikelluar teresishte, ju shprehe ngushellimet e mia familjes Rugova dhe gjithe shqipetareve ne diaspore.

Pra, le te ngrejme zerin se bashku:
Prijesi yne Dr. Ibrahim Rugova, nuk ka vdekur!!! Ai eshte gjalle, akoma jeton ne zemrat tona!!! Le ta cojme deri ne fund amanetin e tij per Pavaresine e Kosoves, vetem te bashkuar mund te ecim perpara drejte rruges se drejte me hapa te vendosura drejte ardhmerise!!! Le te mburremi cfare Prijesi patem, Ai kurre nuk u perkule as ne "shi" dhe as ne "bresher", por krenohej me popullin Shqiptare, le te krenohemi edhe ne me Ikonen tone te famshme!!!

Shpirti i pushofte ne paqe!
Lavdi!!!

progoni
02-02-06, 21:23
Me rastin e ndarjes nga kjo botė e Presidentit Dr.Ibrahi Rugova ,
ju shprehu ngushllimet e mia me te sinqerta.

E paqi te lehte dhimbjen.

ATIJ i qoft i leht dheu dardan qe aqe shume e dheshi.


Axha i nderuarMAIMADHI I KOSOVS do jet JETĖ E MOTĖ MA I MADHI
Progoni

AXHA
07-02-06, 21:01
Gajret edhe pej AXHE ju shum tnerueme Urata,Barbaroza,Dogzona,Halla e madhe,Sy_Kaltra,Zana-Ch,FrEsKiA,edhe ju shum tneruem Dani3,Psikologu,Kercovari,Gentiani,Gjebraili edhe Progoni.
Mas pari jau di shum per falemineres qi mkini dhan gajret per mat madhin e kosovs se besomni qi si juve edhe AXHS ju ka dhimt shum.
Me ma ba hallall qi me vones po jau kthej kit gajret po tej sot sum thojke zemra me shkrue se hala sjam tu mujt me besue qi se kemi ma mat madhin e kosovs.
Shum tnerueme edhe shum tneruem kurr ska ba vaki te AXHA pej qi jam neper oda me mque dikush selam e mos me ja kthye sejcilit veten,po te ky gajret qi ma keni drejtue mu desht me ju drejtue bashk krejtve juve se deka e mat madhit tkosovs mka lig edhe ma shum se qi jam kan i lig,deka e mat madhit tkosovs veq se ja ka nis mem largue pej odave qi me aq shum gzim e sevda hisha.
Shum tnerueme edhe shum tneruem tAXHESgajret keni edhe pej AXHE mos u merzitni ishalla maj madhi i kosovs nuk ka dek metnimete e kjo mirret vesh pej atyne qi jan met mas tina me na pri.
Me jau kallzue te drejten ku me dit kur kisha shkruejt nkto odat qi jam kan musafir i tyne po smujta meu durue sonte pa shkruejt te politika e masi u dokta ksajde dashta edhe juve me jau kthye kit gajret qi ma keni drejtue.
Edhe per fun pe qes qit gajret temin qi jau kam drejtue familes tmat madhit tkosovs atyne qi po na prin edhe krejt shqiptarve kah jan.


-------------------------------------------------------------------------------------
Gajret pej AXHE
Mas pari gajret pej AXHE ju familja e mat madhit tkosovs ishalla e keni shneten e e pritni me e gzue punen qi e ka nis e i ka pri qe permi 16 vjet maj madhi i juej e i joni per me kan kosova nveti.
Ju familja e mat madhit tkosovs duhet me kan tfort,me ba gajret,po duhet edhe me kan tknaqun qi e pat mat madhin e juej per ne.
Ju familja e mat madhit tkosovs me naj ba hallall qi maj madhi i juej asht kan ma shum i joni,per ne foli jasht e mrena,neve na msoj po edhe tjert diten ma shum per ne,na msoj qysh duhet me kan i urt i nalen per do qi i thojn vetit shqiptar,pooooooooo na msoj edhe qysh duhet mos me lshue pe,me kan i fort e i meqem per tmieren e atyne qi jan shqiptar.
Juve familes tmat madhit tkosovs jau dim shum per falemineres qi e let edhe e rrit per ne mat madhin e kosovs.
Gajret pej AXHE edhe mat madhit tparlamentit,mat madhit tqeveris,partis mat madhe nkosov edhe krejt shqiptarve kah jan.
Oooooooooo maj madhi i kosovs jau dim shum per falemineres per krejt qka ke ba,e qka ke pas me ba per ne,ishalla allahi ati i kofshim fal ta kthen me tmier nfamile edhe nshqiptarin qi e dashte aq shum.
Oooooooo maj madhi i kosovs AXHA e ka diq qi je i madh po 3 dit ren qi kesh met pa e pash qi te shqiptaria je edhe shum maj madh,qishtu edhe kie me met ooooooooo shum i neruemi maj madhi i kosovs.
Ishalla u prihet e mara atyne qi i le mas veti e kta jan shum,jan krejt ata qi jan shqiptar.
AXHA

-------------------------------------------------------------------------------------

Urata
15-02-06, 19:47
SElam pej neve i shume nerumi AXHA, zoti i madh ta dhashte shneten e sevdane...!

AXHA
15-02-06, 20:10
SElam pej neve i shume nerumi AXHA, zoti i madh ta dhashte shneten e sevdane...!
.................................................. .................................................. ......
Shum selam edhe pej meje shum e neruemja Urata.
Ishalla edhe ju e keni shneten,familen e jeni tgzuem nkit dynja jarabi allah ati i kpofshim fal.
Mier u njefshmi e jau njefsha tmieren.

Gjebraili
06-03-06, 07:19
Oooooooooooooo AXHA,
Oooooooooooooo Miku ime i Madhe,
Ooooooooooooooooooooooo zemra e njeriut,
Ooooooooooooooooooooooooo LOQKAMAN,
Po ku te kame allahile? Luse Zotin te jesh si eshte me se miri, me gjithe ata qe te duan dhe i do:smile:

Te gjitha te mirat ooooooooooooo AXHA i nderuar:smile: :biggrin:

AXHA
26-03-06, 18:23
Oooooooooooooo AXHA,
Oooooooooooooo Miku ime i Madhe,
Ooooooooooooooooooooooo zemra e njeriut,
Ooooooooooooooooooooooooo LOQKAMAN,
Po ku te kame allahile? Luse Zotin te jesh si eshte me se miri, me gjithe ata qe te duan dhe i do:smile:

Te gjitha te mirat ooooooooooooo AXHA i nderuar:smile: :biggrin:
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam edhe pej meje shum i neruemi Gjebrail.
Mas pari me ma ba hallall qi me aq shum vones po jau kthej kit selam qi ma paskni drejtue,po me tkallzue tdrejten kogjo moti sjam hi nkit od tdardanis.
Shum i neruemi pej shnete ma mier jam e qefin e kam edhe per ju atje me nie veq qka asht mier e ma mier jarabi allah ati i kofshim fal.
Shum i neruemi Gjebrail ishalla nihmi per smieri tej sa tshihmi e shum selam atyne dashamireve edhe dashamirve qi i kam atje.
Shum selam tek njefshi e tek mos njefshi pej AXHE oooooooooooo shum i neruemi i jem Gjebrail.

BigBaci
26-03-06, 20:43
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam edhe pej meje shum i neruemi Gjebrail.
Mas pari me ma ba hallall qi me aq shum vones po jau kthej kit selam qi ma paskni drejtue,po me tkallzue tdrejten kogjo moti sjam hi nkit od tdardanis.
Shum i neruemi pej shnete ma mier jam e qefin e kam edhe per ju atje me nie veq qka asht mier e ma mier jarabi allah ati i kofshim fal.
Shum i neruemi Gjebrail ishalla nihmi per smieri tej sa tshihmi e shum selam atyne dashamireve edhe dashamirve qi i kam atje.
Shum selam tek njefshi e tek mos njefshi pej AXHE oooooooooooo shum i neruemi i jem Gjebrail.

Oooooooo sa mu bo qefi qe e pashe Axhen tone te madh qe paska kaluar ketej pari, gje qe na jep shprese se Axha nuk na ka harruar teresisht, edhe pse ka qene i detyruar te largohet per nje kohe, per shkaqe objektive!

Mirepo, fatkeqesisht, kete ode kane filluar ta braktisin shume forumist, gje qe eshte per t'u brengosur, sepse pavaresisht nga obligimet, dot ishte mire qe kohe pas kohe te gjendemi ketu, s'pakut per t'u pershendetur.

Njeri nder ata qe na ka "harruar", eshte edhe i Madhi Gjebra, i cili na ka humbur si faksi, veq ishalla ja qon najkush naj selam, e kthehet prap, perndryshe me duhet t'i marr nja dy tre ushtar te UCK-es, dhe te shkoi e ta arrestoi ne emer te te gjithe dashamireve te tij!

Ju pershendes me respektin me te madh ooo Axha yne,

BigBaci

Guri i madh
26-03-06, 21:12
agjen e pershendes i uroj shendet jam i gzuar qe agja nuk na paska harrue besoj se ma shpesh ka me na vizitue

Kodra
26-03-06, 21:28
**********
**********
**********


Axha i nderuar,
pranoni pėrshėndetjet e mia,duke tė dėshiruar njė javė tė mbarė


Kodra