PDA

View Full Version : Tung Nga NiRvAnA (Lavdi)


NiRvAnA
03-08-05, 12:21
Tung ju pershendes te gjithve
NiRvAnA (Lavdi)
Bayyyyyyyyyyyyyy

Diana007
03-08-05, 13:12
NiRvAnA Mir se ke ardh , ishalla kalon mir ketu :D

Te pershendes Diana :wink:

teDUAty
04-08-05, 16:53
Tung ju pershendes te gjithve
NiRvAnA (Lavdi)
Bayyyyyyyyyyyyyy


heeejjjj pershendetje po tregona edhe pak kush je .

pershendetje dhe gjith te mirat :wink:

rafet llapjani
05-08-05, 01:23
Pershendetje mire se keardh ne fd qaste te kendshme ne mesin ton e nderuar.

NiRvAnA
05-08-05, 11:52
Diana007 , teDUAty , refa llapjani ju pershendes gjitashtu edhe flm per komplimente
masi that me fol mashum per mue qe po foli

Une jam Lavdimi(NiRvAnA) jetoj ne Prishtine jam 19 vjeqar e du muziken rock po pak ma shum se muziken i du qikat :lol: Hoby im eshte gitarja edhe basketbolli tjeter vallahin spo di qa me ju than nashti mjafotn qita

Hajde Met mira

________________

Its My Life

Gentiana
05-08-05, 11:56
Nirvana mire se na ke ardhur,dhe argetim te kendshem.

Genta

NiRvAnA
05-08-05, 12:48
Thanx Genta edhe ti gjithashtu


___________________

Its My Life

rafet llapjani
05-08-05, 15:20
Peeeeeeeeeeee Lavdim bree qneke pshtjell krejt me qit (Nirvana) hahaha tung shoki :lol: :lol: :wink:

Bleta
09-08-05, 16:36
tung ju pershendes ja kalofshit is eshte me bukur ketu

Murgesha
09-08-05, 19:13
Nirvana pėrshėndetje dhe ja kalofsh sa mė interesant nė forumin tonė. :lol:

turisti
09-08-05, 19:38
Tung ju pershendes te gjithve
NiRvAnA (Lavdi)
Bayyyyyyyyyyyyyy

Te pershendes nga te gjitha anet e botes. :P

Sinqerisht,
TURISTI. :P

NiRvAnA
10-08-05, 11:01
Thanx Blerta Murgesha edhe Turisti gjithashtu edhe une ju pershendes juve


____________________

SCARFACE

dr1ta
13-08-05, 10:07
Mire se paske ardh, kalofsh sa me mire ketu .

NiRvAnA
13-08-05, 16:17
Thanx Dr1ta edhe ti gjitashtu veq pak ma mir se une a?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:________________

SCARFACE