PDA

View Full Version : M_u_k_i


lazdrani
04-08-05, 19:47
Pershendetje Speciale per i nderuari Muki.Me te vertet me pelqen postimet tuja shume argetues.Na i tranove Qikat e hajt :wink:

Sinqerisht Lazdrani

teDUAty
04-08-05, 20:21
pranoj pershendetjet edhe nga une i nderura , kur je na kenaq kur nuk je na mungon .....

Agroni22
04-08-05, 23:04
pershendetje per MUKIN edhe per shoqnin e tij HEHEH

rafet llapjani
05-08-05, 00:25
Pershendetje o Muki numer 1 :wink: je shokit

yllka
10-08-05, 19:55
Kulleri te fala nga Kollerka Yllka :D

Agroni22
12-08-05, 21:31
KALOVA KENDEJ E PA E PERSHENDETUR MUKIN NUK MUJTA ME KALU PERSHENDETJE PER TY YYYYYYYYYY

M_u_k_i
14-08-05, 00:49
Kulleri te fala nga Kollerka Yllka :Doj kollerko nuk jom more un kullerk veq qi mi ke pa syzat po thu a hahah :lol: :lol: flm per te gjith qe me kini pershendet a ...

lazdrani
31-08-05, 09:35
Muki jeni i pershendetur perzemrsisht duke ju deshirua qe deshirat tuja te realizohen sa me shpejte....


Ah dashuria cka na qenka....E din ti :D 8) :wink:

Neta
31-08-05, 19:12
o Muki te pershendes edhe ty a ..shummm :wink:

M_u_k_i
01-09-05, 10:06
flm shum prej te gjithve

Agroni22
04-09-05, 14:54
nje pershendetje per MUKIN nga shoku i jetes agroni

Gjumashja
04-09-05, 16:46
Muki pershdentje nga une kudo qe je shpresoj qe te kalosh bukur :wink:

M_u_k_i
06-09-05, 15:05
Muki pershdentje nga une kudo qe je shpresoj qe te kalosh bukur :wink:ishalla bashk me ty llokumeeee

Gjumashja
06-09-05, 15:52
Muki pershdentje nga une kudo qe je shpresoj qe te kalosh bukur :wink:ishalla bashk me ty llokumeeee

flm :wink:

Naki
06-09-05, 17:05
Pershendetje Muki,te deshiroje nje pasdite te mire.

Naki

Urata
08-09-05, 21:06
http://img.123greetings.com/stay_in_touch/images/intouch_haveaniceday.gif

turisti
08-09-05, 22:02
MUKI i nderuar,

Pershendetjet e perzemerta dhe momentet e lumtura te deshiron

TURISTI. :P

laliloli
09-09-05, 22:55
Muki te pershendes kudo qe je ,te deshiroj gjithe te mirat ne lete

Lali

Diana007
10-09-05, 08:35
:oops: :oops: Muki me fal kur nuk jam kan ne Oden tende se di pse :roll: , se kam pa me siguri :P

TE pershendes shum i nderuar dhe gjitha te mirat ne Jete

Diana :)

M_u_k_i
13-09-05, 23:39
:oops: :oops: Muki me fal kur nuk jam kan ne Oden tende se di pse :roll: , se kam pa me siguri :P

TE pershendes shum i nderuar dhe gjitha te mirat ne Jete

Diana :)o veq qe te ka ra ne mend boll e ki mos ta nin edhe un ju pershendes te gjith juve

IZI30
17-09-05, 18:54
Muki apo mi shet Syzat 8)


Pershendetje te sinqerta per ju Cool Men :wink:Izi :wink:

Agroni22
26-09-05, 21:51
MUKI mbreti ma i ri i DARDANIS te pershendes ku do qe te jesh dhe te uroje qe sa me pare te takoshe mbretreshen tende .
DHE te uroje per 100 postimet e tua qe i kan dhan ngjyre te mire dardanis gjithmone i i juaji AGRONI

M_u_k_i
27-09-05, 11:47
MUKI mbreti ma i ri i DARDANIS te pershendes ku do qe te jesh dhe te uroje qe sa me pare te takoshe mbretreshen tende .
DHE te uroje per 100 postimet e tua qe i kan dhan ngjyre te mire dardanis gjithmone i i juaji AGRONIflm agron shum shum veq qe te kara ne mend se kta tjert nuk po jav nin per mu qe jom ba mret :lol: :lol:

teDUAty
28-09-05, 02:06
t'pershendes

rafet llapjani
28-09-05, 15:23
Muki ti uroj te gjitha kto pos ti spresojm se ne te ardhmen edhe nja 7 zero ma shum rrespekt nga llapjani

Diana007
28-09-05, 15:25
Muki te uroj per shkimet e tua , dhe mir se erdhe ne Pallatin Mbretror :wink: , ishalla edhe shum shkime tjera i bon ketu :D

Te pershendes me shum respekt Diana :)

Gjumashja
28-09-05, 15:41
Muki Urimeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Urimeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee e mire se erdhe ne mesin tone pha qfare vendi ta kom rujt suksese edhe ne te ardhmen :wink:

M_u_k_i
28-09-05, 21:56
ju pershendes te gjithve qy loqk gjumashe te pershendes shum edhe flm qe ju ka ra ndermend mem pershendet rafet ty te kom shokin ma te mirin deri me tani ne fd mos te harroj edhe agronin22 flm te gjithve.

GURI SYLAJ
29-09-05, 16:34
MUKI -- Ju pershendes dhe ju uroj titullin -Mbret
Besoj se ky eshte vetem fillimi.........

Kalofshi mire me Dardanin.

Guri Sylaj

rafet llapjani
29-09-05, 20:23
Pershendetje te perzemurta Mukiiiiiii te kom shok llokumqe :wink: hahahaha te deshiroj gjdo te mire ne jet rrespekt nga rafet llapjani

LEDHATIMI
29-09-05, 23:48
Pershendetje dhe urime per 1000 postimet e tua Muki :wink:

turisti
03-10-05, 11:43
:P MUKI i nderuar :P ,

Te pershendes shume dhe te deshiroj ēdo te mire ne te gjitha drejtimet e jetes. :P

Sinqerisht,
TURISTI. :P

sexybrikenda
03-10-05, 13:50
Urime MUKI 1000 postime tuja shume argetuese :wink:

M_u_k_i
05-10-05, 14:44
Urime MUKI 1000 postime tuja shume argetuese :wink:flm shum se edhe ti boll argetuese i ki shenimet haha kom deshir me folme ty na shkon falli :lol: :lol: :lol: :lol:

laliloli
05-10-05, 17:26
Urime dhe kaloni qaste te mira ne dardani

Shndet dhe lumturi ne jeteMe rrespekt Lali

lazdrani
05-10-05, 19:01
MUKI
Urime oh Mbreti i Ri 8) :lol: :lol: :lol: :lol:

Diana007
06-10-05, 08:52
Muki ke selam prej Dianes :wink:

M_u_k_i
06-10-05, 14:45
Muki ke selam prej Dianes :wink:hahaahah :lol: :lol: :lol: :lol: Ti qoja dy selama pre MUKIT DIANES

M_u_k_i
06-10-05, 14:48
MUKI
Urime oh Mbreti i Ri 8) :lol: :lol: :lol: :lol:FLM Lazdrani

vjeshta
06-10-05, 21:31
Urime Muki ,edhe shume te tjera

tushja
06-10-05, 21:55
Muki urime per 1000 postimet e tua

Pershendetje nga Tushja :wink:

Agroni22
18-10-05, 04:15
MUKI ke te fala prej AGRONIT

Kercovari
26-10-05, 17:02
Ne shenje mirekuptimi dhe respekti qe kam ndaj Ju
U le kete pershendetje te perzemert i bindur se gjate cdo bisede qe kam zhvillu me Ju ka te ngjare qe dik edhe te kam lendu pa qellime serioze.
Njeherit u kerkoj falje nese jeni gjindur te prek apo te lenduar.
Duke u deshiruar cdo te mire ne jete shendet dhe lumturi,u deshiroj edhe ne te ardhmen caste te kendshme argetimi ketu.
Me respekt kercovari.

Nexhati
28-10-05, 22:29
Kulleri i Mitrovices te pershendes Amigo 8) 8) 8)

rafet llapjani
29-10-05, 20:19
Te pershendes shoku i im Muki inderuar te deshiroj qe gjithat te mirat te ndjekin ne jeten tend.

me shum rrespek nga rafet llapjani

Flaka_1
30-10-05, 02:41
Prano pershendetje te sinqerta ne kete mesnate!
Te deshiroj gjithe te mirat perhere dhe ku do qe te jesh !
Me dashuri flaka!

Domira
30-10-05, 14:16
MUKI te pershendes nga zemra i nderuar dhe uroj qe te besh edhe shume shkrime te kendshme ne forum.

Me nderime
Domira

Diana007
24-11-05, 10:07
I nderuar te pershendes dhe te uroj shendet e lumturi paqi ku ta veni kemben .

Me respekt Diana.

zana e maleve
24-11-05, 12:24
muki te pershendese shume shume shume

zana e maleve

M_u_k_i
15-12-05, 02:36
muki te pershendese shume shume shume

zana e maleveun ty ma shum se ti mu hehehhe

Lona
15-12-05, 12:06
Muki, pershendetje te sinqerta nga une , Ju deshiroj cdo gje te bukur ne jeten tuaj.

Agroni22
21-12-05, 23:57
pershendetje per MUKIN shokun time te nderuar

Naki
27-12-05, 22:23
Nė pragė tė vitit tė ri ju deshirojė shėndet,lumturi realizėm tė dėshirave dhe apiratave.

Gėzuar viti 2006


http://www.duennwalder-hunnenhorde.de/bilderhunnen/weihnachtsschlitten.gif


Naki

Domira
28-12-05, 03:30
I nderuar MUKI.
Gezuar Viti i Ri 2006.
Gezimi, hareja, lumturia qofshin me ty edhe ne kete vit qe po vjen.
http://img.123greetings.com/eventsnew/ejan_ny_fireworks/1069-038-13-1027.gif

Luana
28-12-05, 07:34
Muki ke humb ne koheve te fundit , Te uroj ket Vit te Ri 2006 ty bashk me familje tende ..

http://img.123greetings.com/eventsnew/ejan_ny_celeb/8607-003-19-1021.gif

Diana007
28-12-05, 13:01
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg

Diana007
28-12-05, 13:02
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg

rilinda
28-12-05, 13:03
http://img463.imageshack.us/img463/576/pershumvjet1ui.png (http://imageshack.us)

M_u_k_i
28-12-05, 13:20
flm te gjithve ama rilinda cili je ti ne pish i djathti apo i shmajti edhe un tanshi cili jom hahhahahahahhaah fl te gjithve a edhe juve uuuuuuuuurimeeeeeeeeee viti i riiiiiiiiii 2006 ... e ty oj luana spo hi ma se qikjo murgesha i ka prish krejt temat sa te mira jon kan se di ma spom hihet i ka da njo nzasell njo nqjell palidhje ja ka ban..

lazdrani
28-12-05, 18:34
http://www.partyadventure.com/images/catalog/large/88493-GD.jpg


Gezuar Gezuar MUKI :wink:

Gjumashja
29-12-05, 11:28
http://img365.imageshack.us/img365/1786/h0tm.jpg

Zana_ch
29-12-05, 12:45
Gezuar Vitin e Ri 2006..harroni brengat,momentet edhe ēastet e deshpruara,lini menjan hidherimin dhe urrejtjen..ēoft ky vit nje vit i endrrave tuaja te pa realizuara dhe lumturia mbizotroft ne ju dhe familjen tuaj!

http://hometown.aol.de/NottulnBoy1/schneekugel7.gif


nga
zana_ch

vjeshta
29-12-05, 18:39
****************Urime Muki viti 2006**************

Ju uroj qe ky vite te jete realizues i deshirave dhe enderrave te juaja.

Vjeshta

M_u_k_i
29-12-05, 21:31
zana gjumashja vjeshta lazdrani te gjithve ju pershendes edhe shum urime festa edhe per juve e ishalla jav realizon edhe juve te gjithve deshirat tung ju pershendes nga zemra te gjithve

M_u_k_i
30-12-05, 03:52
_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_URIME VITI I RI 2006_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

rafet llapjani
30-12-05, 04:30
Muki shoki Urime viti i ri te deshiroj shume gezim dhe lumturi nejet.
me shume rrepsek per ty nga rafet llapjani.

halla e madhe
30-12-05, 09:10
Gezuar Viti i RI 2006!
T'u realizofshin te gjitha deshirat!

te pershendet:halla e madhe

Barbaroza
30-12-05, 10:05
MUKI,gezuar dhe me shume fat viti i ri 2006!
Ju prifte e mbara ne cdo hap te jetes!

Dreni30
30-12-05, 10:29
I nderuar Muki

Deshiroj qe ky vit te jete edhe plotesim i deshirave tuaja.

Urime 2006.

Shendeti dhe lumturia ju percjellshin ne cdo hap te jetes.

Dreni.

Murgesha
30-12-05, 12:11
Muki Gėzuar 2006.

Shėndet, Fat e Lumturi gjatė vitit nė vijim.

Murgesha!

M_u_k_i
30-12-05, 13:23
Murgesha

Dreni30

Barbaroza

Halla e Madhe

Rafet Llapjani

Te gjithve ju deshiroj fat dhe lumturi ne vitin e ardhshum ishalla te gjithve ju pletsohesh deshirat qe ju i pritni

turisti
30-12-05, 16:41
:P Muki i nderuar :P ,

Urimet me te perzemerta per vitin e ri :P :P 2006 :P :P dhe realizimin e te gjitha deshirave te cilat i don zemra jote dhe momentet e lumtura jetesore te deshiron nga zemra

TURISTI. :P

Kercovari
30-12-05, 16:53
Gezuar!

http://www.theholidayspot.com/newyear/backgrounds/happy.gif

Me fat dhe lumturi ne cdo sfere te jetes!
Kercovari

Guri i madh
30-12-05, 20:57
gezuar vitin e ri 2006 dhe shum suksese ne jet

Psikologu
30-12-05, 20:58
I nderuar!

Gezuar Vitin e ri 2006...


Shendet dhe lumturi e suksese ne jeten e juaj.


Me nderime si cdo here ;


Psikologu

Kodra
30-12-05, 21:46
**********
**********
**********


Muki i nderuar,

Te pėrshėndes dhe tė uroj ndrrimin e motmoteve me gjithė tė mirat pėr vitin e ardhshėm.


Gėzuar Viti i Ri 2006


Kodra

aferdita
30-12-05, 21:52
Tė Dėshiroj tė gjitha tė mirat dhe suksese nė vitin e
ardhshėm.Shpresoj se Viti i Ri 2006 do tė sjell tė gjitha tė mirat tė
cilat ne i dėshiron.

Urime
Aferdita

Sy_kaltra
30-12-05, 22:04
Me rastin e Vitit te Ri 2006 pranoni urimet me te mira.
Gezim, shendet dhe mireqenje per Ju dhe familjen tuaj .

Sy_Kaltra.

http://membres.lycos.fr/ULCINJ/gezuar%20vitin.jpg

M_u_k_i
31-12-05, 01:37
Aferdita

Kodra

Psikologu

Guri i Madh

Karcevari

Turisti

Sy Kaltra faliminderit te gjithve edhe juve ju uroj qdo te mir ne vitin e ardhshum . e per ty oj sy kaltra pash mu e pash kon e kom mas shumti hiqe qit foto se kur pe sho qa pom shtin ngjyna se di shum foto e mir ama spo muj se shum pom shtin me menu :( :( :( :( :(

Tomori
31-12-05, 02:32
Gezuar vitin E ri 2006
Me respekt te madhe per ju:
Tomori :wink:

M_u_k_i
31-12-05, 02:40
tomori tpreshendes edhe un nga zemra ty gjithashtu edhe peer ty

Krokodilli
31-12-05, 04:49
MUKI
Gezuar Vitin e ri 2006


Shendeti , lumturia dhe suksesi qofshin cdo here me ju dhe pėr ju dhe familjen tuaj

doGzona
31-12-05, 06:08
I nderuari Muki,

http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gifGezuar Vitin e Ri 2006!http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gif

Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.

http://www.locolobo.net/xmas.gif
Me shume urime nga zemra,

doGzona

tushja
31-12-05, 14:23
Urime Viti i Ri 2006

Ralizimine e qdo deshire ne jete shendete,gezime,lumturi familjare dhe jete te gjate

Tushja

M_u_k_i
31-12-05, 16:17
Tushja

Dogzona

Krokudilli

urime te gjithve flm shum shum nga ju gjithashtu edhe juve urimeeeeeeeee

Agroni22
18-01-06, 23:27
pershendetje per ty shoku i jem

lazdrani
22-01-06, 21:57
I nderuari Vella MUKI!

Pranoni ju lutem ngushllimet e mija te sinqerta per Presidentin Rugova.
Lume Kosova per Presidentin tone te pavdekeshem ai me jeten dhe vepren e tije do te jete ne qdo shpirte te Shqiptarit.

Qofte i lehte dheu i Kosoves.


Lavdi

Zana_ch
25-01-06, 15:35
Shfrytesoj Rastin ti shprehi ngushllime mija te sinqerta .....paqja dhe siguria qofshin perhere mbi familjen e tij....
Ishte nje nder figurat me te squara te Kosoves i cili kontriboi shume per popullin tone...Ai do te jete Perhere ne Zemrat tona si nje nder politikanet qe me se shumti ka bere per Vendin tone..
Qofte e pa harrushem jeta dhe vepra e Dr .IBRAHIM RUGOVES

Zoti e bekofte Trupin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Verrin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Token e KOSOVES !
Zoti e bekofte Popullin e KOSOVES !

NGUSHLLIMET E MIJA
Zana_ch

FrEsKiA
26-01-06, 01:27
I nderuar me keqardhje te thelle, e pikelluar teresishte, ju shprehe ngushellimet e mia familjes Rugova dhe gjithe shqipetareve ne diaspore.

Pra, le te ngrejme zerin se bashku:
Prijesi yne Dr. Ibrahim Rugova, nuk ka vdekur!!! Ai eshte gjalle, akoma jeton ne zemrat tona!!! Le ta cojme deri ne fund amanetin e tij per Pavaresine e Kosoves, vetem te bashkuar mund te ecim perpara drejte rruges se drejte me hapa te vendosura drejte ardhmerise!!! Le te mburremi cfare Prijesi patem, Ai kurre nuk u perkule as ne "shi" dhe as ne "bresher", por krenohej me popullin Shqiptare, le te krenohemi edhe ne me Ikonen tone te famshme!!!

Shpirti i pushofte ne paqe!
Lavdi!!!

lazdrani
10-08-06, 00:34
I nderuari Amigo Muki!

pashe qe jeni online ne keto oret e vona,deshta vetem te pershendes duke te uruar argetim te kendeshem edhe me tutje ne Forumin Dardania:wink:


Lazdrani

lazdrani
13-08-06, 15:14
http://lauraashleyhome.uniquehomestays.com/uf/head/pool.jpg

I dashuri Muki Happy Birthday to you!!!
ja
Party sonte nga ora 21:00 jane te gjithe Antaret te thirrur,ju lutem merrni edhe bikinat me vet vajza se do te kemi party ne uje.

Per musik do te kemi DJ Agronin

M_u_k_i
14-08-06, 03:26
haghagaa FLM VLLAQKO shum a

M_u_k_i
14-08-06, 03:33
nejse nejse FLM SHUM A ?

Marco
14-08-06, 06:07
nejse nejse FLM SHUM A ?

OOO urime urime e i bofsh edhe qikaq vjet , heheh sa ma shum ma mir por kur ti bojsh edhe qikaq vjet sa do ti bojq edhe qaq vjet uhhhhhhhhhhh sa ma shum aq ma mir aa
Urime ditelindja Muki edhe tu plotesofshin deshirat ne vitin e ardheshem .. Urime ditlinda `2006:tongue: :tongue:

Domira
14-08-06, 14:38
:biggrin: URIME Ditelindja o MUKI e i bafsh edhe 100 tjera te gzume:biggrin:

e_martumja
14-08-06, 20:29
Kuku Kuku u PASKA KORRIT KREJT DARDANIA me Mukinnnn, a zoti na ndihmoft per tjeter her mos me harru :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Mbasi jam ketu Po te Uroj ditelindjen Mitrovicaliiiiiii, me shpres qe je mire edhe shume mote me gezime dhe shendet te plottt te deshiron e_martumja


ps: sa vjet i ke allaile me dit me ta ngjit ndoshta taman je per mu ahahahhapershendetje dhe cdo te mire nga E-Martumja

Murgesha
14-08-06, 20:36
O u rritsh e u bafsh ma i madhi i mahallės o Muki.:tongue: :tongue:

Edhe shumė vite tjera tė lumtura pėr ty.

Murgesha!

Luana
14-08-06, 21:47
Muki Urime Ditėlindja tė uroj gėzim e lumturi nė jetėn tėnde dhe ishalla i ban edhe 100 tjera , a jan boll....?????

http://a764.g.akamai.net/f/764/16742/1h/www.1800flowers.com/800f_assets/images/flowers/images/shop/catalog/16238.jpg

turisti
14-08-06, 23:49
Urime me te perzemerta i nderuar edhe


** 100 ** tjera te percjedhura me shendet dhe lumturi,

te deshiron

TURISTI. :smile: :smile: :smile: :smile:

M_u_k_i
15-08-06, 01:01
FLM FLM prej te gjithve E_MARTUMJA 22 i bana valla kalofshit mir te gjith a

e_martumja
15-08-06, 15:27
FLM FLM prej te gjithve E_MARTUMJA 22 i bana valla kalofshit mir te gjith a


ahaha i gezofsh pra por mso me thirr mo e-martumja por Dad :biggrin: :biggrin: :biggrin:

rilinda
15-08-06, 15:53
o Muki more edhe mu nuk ma kan uru ditlindjen kerkush prej ktyne shokve e shoqeve, perveq stafit veq hajt ska lidhje, po ju fali :D;)

p.s me t'14 e kom pas ditlindjen (hala nuk eshte von me ma uru :P)

neki76
15-08-06, 18:00
rilinda]o Muki more edhe mu nuk ma kan uru ditlindjen kerkush prej ktyne shokve e shoqeve, perveq stafit veq hajt ska lidhje, po ju fali :D;)[/SIZE]

p.s me t'14 e kom pas ditlindjen (hala nuk eshte von me ma uru :P)


Hajde pra urime urime e u befsh plakė(f) me mjeker.
Urime.http://a80.g.akamai.net/f/80/71/6h/www.ftd.com/pics/products/BB32_c.jpg

rilinda
17-08-06, 19:09
flm flm shum. :D

selvija
18-08-06, 13:46
munki urime ditlindja ,i gezofsh shum shum te tjera,lumturi harmoni ishalla rritesh bahesh i madh:smile:

Diana007
18-08-06, 17:37
Muki urime Ditelindja ishalla edhe shum vite tjeta te lumtura i bon

TE pershendes Diana:wink:

linda-kaq.
18-08-06, 20:48
URIME MUKI

Muki urime datelindjen e ishalla te plotesohen krejt deshirat qe i ke, jetofsh 100 vjet te tjera,se eshte nje sned mu habit po ku bash ty me harru me ta uru datelindjen MUKI............


Te pershendet Linda nga Kaqaniku ...ndoshta te kujtohem se ka kohe qe skemi bisedu ne msn po ndoshta te pakten te kujtohem pak a..

Kalo mir Mukiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Agroni22
19-08-06, 00:15
ooo MUKIII urime pernime ditelindjaaaa heehehheheheh
i boshfe 100 vjet edhe i qojshe ne lumturi gjithmone si ti te kish qejffff

M_u_k_i
25-08-06, 23:45
FLM prej te gjithve


OJ RILIND mu as prej stafi kerkush se me kan veq stafi mema uru sma kish ni deri sa jav qita ndermend hgghagagha po ska lidhje

LINDA KAQ qysh tkom more ty edhe qika ke arrit a valla boll e zoja je flm qe ma urove ditlindjen e po po qysh nuk te njoh more kalo mirGONI ty te ershendes shoki jem i jetes mas shumti kalo mir ne dardani

lazdrani
08-10-06, 07:56
Muki te pershendes nga Korneri:wink: A do te dalim sot....oh gjumash po nuk flehet deri ne tre te dites:biggrin: Te fala nga Lazdrani

M_u_k_i
09-10-06, 08:17
okok jom qu more o PAVLLAK qut jom hahahahaahaa aKALO mir a ne pushim te DON M.KOSOVA haghaghaghahagh

linda-kaq.
10-10-06, 07:29
PERSHENDETJE MUKI

MUKI ku je bre pash nje zot qe ke humb krejt a , mos more mos kshtu a ju mitrovicalit qka jeni bre hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ....
Kalo mir a .....

M_u_k_i
22-10-06, 11:41
Ju pershendes more SJOM hup oj londa po qyre ta kom qu ni sms ne pv e she JU pershendes tanve kaloni mir a

~AmaZonA~
22-10-06, 11:50
Te Pershendes Mitrovicali i Nderuar Dhe Tė Deshiroj Cdo Tė Mire Ne Jete Nje Herit Te Uroj Edhe Festen e Bajramit...Me Fate Bajrami Pritesh Dhe Shume Bajrama Tjere :smile:

Nga Mitrovicalikja ~AmaZonA~

~AmaZonA~
22-10-06, 11:54
Pėshendetje i Nderuar Mitrovicali Tė Deshiroj Cdo Tė Mirė Nė Jete Njė Herit Tė Uroj Edhe Festen e Bajramit...Me Fate Edhe Shume Bajrama Tjere...:smile:

Nga Mitrovicalikja ~AmaZonA~

lazdrani
26-12-06, 23:52
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_1024-newyear4.JPG (javascript:;)

MUKI gezuar llokum vitin e ri 2007

rilinda
31-12-06, 16:12
Viti 2007 le t'ju sjell begati, shėndet tė plotė juve e familjes tuaj dhe harmoni nė jetė, pėrplot dashuri e suksese tė njėpasnjėshme! Gėzuar!

schütze
01-01-07, 16:20
GEZUAR 2007

Nga zemra ju uroj qe ky vit te jet viti i realizimit te qdo deshire,gjithashtu edhe ralizimin e pavarsis se Kosoves

me respekt
schütze

rilinda
14-02-07, 00:48
oooo mirmramaaaa.... a je gjall more ho ho heeeeej?

M_u_k_i
14-02-07, 00:51
Po more qysh jo gjall gjall ama tash jom ne ni WEB tjeter ma aktiv.

rilinda
14-02-07, 00:54
ani ani ke nis me na tradhtu a?

M_u_k_i
14-02-07, 01:07
vallahin skom qa me ba a e ki hala qat msn oj shtrigo

rilinda
14-02-07, 01:10
msn a??? po more qata qe e kom pas e kam. qata 7.5 :P:P po ti ndoshta ke mendu per e-mail adresen !jo. e-mail adresen e kom ndrru. si ti qe e ke tradhtu Dardaninė edhe un t'kom tradhtu ty me e-mail adress.:P

M_u_k_i
14-02-07, 01:13
hahahhaahaha prite ni leter ne PV

linda-kaq.
20-03-07, 10:20
Pershendetje MUKi si jeni si ja kaloni,qka me ke humb kshtu a ani,ani..

Te pershendet Lindushi ose linda-kaq.... me mir me njef

lazdrani
20-03-07, 23:39
Muki urime fejesa,eh mos harro te lajmrohesh edhe nga USA.

linda-kaq.
21-03-07, 08:27
O Muki Urime per ket qka ndegjova ktu ishalla ke fat ne jet me gjith te mirat.......

Po kqyr qoje kamen zhag dhe nahsta edhe ne tjeret menjeher mas teje a hehehehhe...

Kalofshi bukur me gjith te mirat a......

Djellza:
14-04-07, 23:09
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une i nderuar .

Ju rrespekton Djellza

rilinda
24-04-07, 01:38
Oooooo Urime Fejesa more e ishalla ju ec mirė kjo punė...

Shnet!
Rilinda

M_u_k_i
24-04-07, 01:42
Flm prej te gjithve LAZDRANI LINDUSHI DJELLZA RILINDJA ju perhsendes nga zemra edhe ishalla edhe juve qashtu ju shkon gjithmon mir kaloni mir

rilinda
24-04-07, 01:47
jo Rilindja po Rilinda

M_u_k_i
24-04-07, 10:44
Ai bre ty dkom qare pat qu ne PARLAMENT te KOSOVES me i korigju edhe ata ai qa ke than hahahaahh RILINDA ghahahahahahah se po gaboj apet .

gazi-de
27-04-07, 11:10
Pershendetje...........

linda-kaq.
18-07-07, 08:40
Pershendetje njeri po ku je bre allahile,qka ke humb keshtu a ndoshta je martu dhe je larg po ani si po fejojka njeri e si po martojka po i harrojka shoqerin a avavavavvavavavaa..

Pak hajgare po sido qe te jet veq ishalla ke fat dhe te prine mara...

Kalofsh si eshte me se miri....

Naki
12-08-07, 17:15
http://lauraashleyhome.uniquehomestays.com/uf/head/pool.jpg

Gėzuar Ditėlindjen,shėndeti,lumturia dhe gėzimet ju pėrcjellshin edhe pėr shumė dekada!

Ju dėshiron Naki

turisti
12-08-07, 22:30
Jete te gjate dhe te lumtur ne ēdo moment te saj,

Te deshiron edhe - 100 - tjera nga zemra,

TURISTI.:smile:

LuLjaa
12-08-07, 23:16
http://img232.imageshack.us/img232/9900/birthday12vf4.gif

lazdrani
13-08-07, 10:13
http://images.fotosearch.com/bigcomps/ISI/ISI110/HOLCE026.jpgUrime MUKI u befshe plake me mjeker.

linda-kaq.
14-08-07, 07:35
Pershendetje , pershendetje MUKI Urime dhe qdo te mir ne jet, me plotesimin e gjithe deshirave....

Po deshiroj ta pershendes ketue dhe Turistin mos me past harru....

linda-kaq.
14-08-07, 09:12
o Muki a je gjall o njeri qka ke humb keshtu a .....Kalofsh bukur njeri

linda-kaq.
14-08-07, 09:14
Pershendejte Muki , po ku je o njeri qe ke humb keshtu krejt a????????


E pershendes edhe Turistin neqoftes e edin kush jam .......

M_u_k_i
02-10-07, 02:17
O gjall jam gjall e FLM SHUMMMMMMMMMMMMMMMMMMM SHUMMMMMMMMMMMMMMMM

tushja
12-08-08, 08:44
http://www.fotosearch.de/bthumb/PLD/PLD362/px237084.jpg


MUKI Tash do vije do ti ngreje veshet hahahahah Urime.

rilinda
12-08-08, 10:18
Kqyre ti djal, edhe pse na harru ti neve, na ditėlindjen nuk ta harrojm ty, kshtu qė bonu mirėnjohės edhe ktheju... s'ki nevoj me marr torten me veti, se qe ta kemi maru na
http://img295.imageshack.us/img295/6809/lbhbcakebe2.jpg (http://imageshack.us)

Paē njė vit pėrplot me shėndet, dashuri, lumturi, fat dhe suksese. URIME!

LuLjaa
12-08-08, 22:04
http://dl.glitter-graphics.net/pub/580/580501jj6yc65l8o.gif

Shume fat ne jete t`deshiroj.

Adina-R.Ks
14-08-08, 14:44
Pershendetje te perzemerta nga ana ime, lutem te jeni mire me shendet dhe koha te jete duke ju ecur mbar sipas planeve tuaja.

lazdrani
27-12-08, 16:16
http://www.tobiaspfau.de/cms-gfx/media-i00001722w771h556q97.jpg (http://www.tobiaspfau.de/de/photo_list-00000001-3DEDB8E0.html)

MemphiSx
30-12-08, 01:12
http://i166.photobucket.com/albums/u92/sueyoderson/ny/ny0904.gif

Diana007
05-09-09, 16:02
http://img515.imageshack.us/img515/5135/dianaq.gif

MemphiSx
19-09-09, 23:26
http://img165.imageshack.us/img165/7894/14815341wj9.jpg

Kaqanikasja
14-02-11, 15:40
http://www.featurepics.com/FI/Thumb300/20070123/Roses-Woman-199182.jpg


Urime dita e te dashuruarve qofshi tė dashuruar gjithmone:wink:

Kaqanikasja
16-02-11, 15:13
http://i134.photobucket.com/albums/q108/marj69/Flags%20of%20the%20World/Europe/Kosovo.gif

Urime ditelindja e tretė e Republikės sė Kosovės