PDA

View Full Version : rafet llapjani


Faqet : [1] 2 3

teDUAty
05-08-05, 00:52
PERSHENDETJE I RESPEKTUAR ,PAQ LUMTURI DHE HARMONI NE JET ,JE I MIRPRITUR CDOHER NE FD ME SHKRIMET E TUAME RESPEKT teDUAty

rafet llapjani
05-08-05, 00:59
Flm teDUAty je i rrespektuar gjithmon nga llapjani kalofsh sa mamire ne fd

Arb
05-08-05, 01:09
Rafet,

Pergezime per mbi 1000 postimet e deritanishme ne Dardani!

Edhe 1000 te tjera se shoejti!

Kalofsh sa me mire ketu me ne!

Gjithe te mirat!

rafet llapjani
05-08-05, 01:13
Flm Arb i nderuar edhe ti kalofsh sa ma mire ne jet je rrespektuar gjithmon nga llapjani.

laliloli
05-08-05, 10:05
LLapjani urime dhe te deshirojme edhe shkrime te tjera ,paq shendet dhe miresi,kaloni sa me mire

Murgesha
05-08-05, 10:43
I nderuari Rafet, shumė urime pėr ty me rastin e 1000 shkrimeve.
Shpresoj tė shkruani edhe mė tutje.

Rrespekt Murgesha!

Gentiana
05-08-05, 12:16
Urime i nderuar per shkrimet e deri tanishme, dhe vetem vazhdoni keshtu.

Pershendetje
Genta

rafet llapjani
05-08-05, 14:13
Flm laliloli,Murgesha,Gentiana,ju deshiro jet te lumtur kudo qe gjendni dhe shum rrespekt jeni mate miret,nga llapjani.

Bleta
11-08-05, 13:30
urime i nderuar te uroj edhe shum e shum shkrime

rafet llapjani
11-08-05, 22:18
Flm e nderuar Bleta te deshiroje qdo te mire ne jete ke rrespekt nga llapjani kudo qe gjendesh. :wink:

Agroni22
11-08-05, 22:22
urime RAFET per postimet e tua dhe te deshiroje qdo te mire ne jete

rafet llapjani
11-08-05, 22:51
Flm i nderuar Agroni22 edhe une te deshiroj qdo te mire ne jete kudo qe gjendesh rrespekt nga llapjani.

Domira
11-08-05, 23:23
Urime 1000postimet Rafet kam deshire qe te shoh se na ben te ndjehemi mire se shpejti me nji zero tjeter ma teper :D

rafet llapjani
12-08-05, 00:38
Urim paq gjithmon flm,kam rrespekt per ty dhe jete telumtur Domira kudoqe gjendesh nga llapjani :wink:

laliloli
29-08-05, 07:55
Prano nje pershendetje te perzemert Lapjani ,te uroj dhe pergezoj me te gjitha te mirat ne jete

Me rrespekt Lali

Gjumashja
29-08-05, 08:58
Rafet Urime dhe mire se erdhe ne pallatin mbretror shpresoj qe po kalon bukur ne mesin tone te uroj nje dite te kendshme :wink:

dr1ta
29-08-05, 12:28
Rafet , urime te gjitha keto postime , deshiroj qaste te kendeshme ktu .

Te pershendesDrita

Diana007
29-08-05, 12:54
Uriem shkrimet Llapjan, ishalla edhe shum tjera i bon :D


Te pershendes me respekt Diana :wink:

Murgesha
29-08-05, 14:09
Njė pėrshėndetje pėr ty i nderuari Rafet.

Murgesha!

rafet llapjani
29-08-05, 14:30
Flm,laliloli,Gjumashja,drita,Diana007,Murgesha,ndi hem i lumter ne mesin e juv dhe ju deshiroj gjdo te mire ne jete kudo qe gjendni me nder e rrespekt nga llapjani.

Marigona-KS
29-08-05, 14:44
Urime Rafet

rafet llapjani
29-08-05, 14:54
Flm e nderuar Marigona-ks edhe une te uroj gjdo te mire ne jete dhe lumturi me nder e rrespekt nga llapjani.

Sy_kaltra
30-08-05, 11:02
Ooo Rafet demokrati bre Pershendetje per juve o i nderuar..

Te Uroj gjdo te mir e pun te mbar..

Fati lumturia dhe shendeti qofshin me ju.

Me respekt Sy_Kaltra..

turisti
30-08-05, 11:43
Rafet kojshi,

Urime :P 1000 :P postimet e tua,tash mojti te kaluara.E di qe eshte pak vone,por jeta turistike nuk premton kohe per te gjithat,por ne mendimet gjithmone jam me njerez te mire dhe te shoqerueshem.

Te deshiroj plot momentet e lumtura,shendet,gezim dhe realizimin e deshirave tuaja jetesore.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

rafet llapjani
30-08-05, 22:57
Flm e ndeuar Sy_kaltera per urimet,edhe ty te pershendese perzemersisht dhe gjdo te mire ne jet me rrespekte te plot nga llapjani :wink:

rafet llapjani
30-08-05, 23:01
I nderuar turisti flm shoki ,per urim nuke eshte kurre von i nderuar te deshiroj gjdo te mire ne jet me rrespekt te plot nga llapjani :wink:

doGzona
30-08-05, 23:06
rafet Urime per postimet e tua te mrekullueshme me plote sinqeritet e respekt.

Te pershendet dhe urone cdo te mire kudo qe te jesh,

doGzona

rafet llapjani
30-08-05, 23:37
Flm e nderuar doGZona paqe urim e faqe bardh gjithmon, gjdo te mire ne jet rrespekte te veqant nga llapjani.

teDUAty
01-09-05, 00:01
te pershendes shok i nderuar dhe te uroj gjith te mirat ,shkrimet e tua cdoher jan te mirepritura nga ne

rafet llapjani
01-09-05, 00:37
Flm i nderuar teDUAty edhe une ndjej knaqsi ne mesin e juaj me rrespekt nga llapjani.

Luana
01-09-05, 12:49
Rafet je i pershendetur nga une ku do qe je , dhe te uroj postime te pa numerta gjithashtu te uroj fat e lumturi ty bashk me familje :wink:

rafet llapjani
01-09-05, 17:00
Flm enderuar Luana,te pershendes edhe une perzemersisht dhe te deshiroj gjdo te mir ne jete ty dhe familjes tende e nderuar ke rrespek te posaqshum nga llapjani :wink:

LEDHATIMI
02-09-05, 00:56
Urime urime shoku jem i nderuar duke te deshiruar te gjitha te mirat ne jete dhe te vazhdosh te jesh i pranishem gjithmone me ne siq edhe ke qene deri tash :wink:

rafet llapjani
02-09-05, 21:51
Urim e gzim paq i nderuar Ledhatim edhe ty te deshiroj gjdo te mire ne jet rrespek nga llapjani.

Domira
04-09-05, 10:43
I nderuar Rafet_Llapjani te pershendes ....te pergezoj per shkrimet tua korrekte dhe miqesore.

Uroj edhe shume shkrime tua ne FD.

Me nderime

Domira

GURI SYLAJ
04-09-05, 19:32
I nderuari Rafet-Llapjani
Pranoni pershendetjet e mia te sinqerta me rastin e njemije e me shume postimeve tuaja . Doemos ato duhet te shtohen cdo dite e te behen edhe shume me shume.
Per Juve i nderuar e kam nje pyetje:
Ae dini ju, cka ka thene Llapjani kur i ka ikur vozi(treni)?

Me nderime Guri Sylaj

rafet llapjani
04-09-05, 22:44
Flm e nderuar Domira,kam nder dhe rrespekt te posaqshem per ty ,edhe une te deshiroj gjdo te mire ne jet ku do qe gjendesh e nderuar.

rafet llapjani
04-09-05, 22:56
I nderuar Guri Sylaj i pranoj me gjithe zemer pershendetjet e jua ,dhete deshiroj gjdo te mire ne jete kudo qe gjendesh me rrespek nga llapjani.


Do te provoj te pergjigjem ne pytje qe ma shtrove ne verzjonin qe di une,llapjani kur i ka ik vozi(treni)kathan shnosh kofsha se bileten ekam ne xhep :arrow:

GURI SYLAJ
05-09-05, 09:36
Rafet ndoshta edhe kjo eshte por Llapjani - kur i ka ikur treni ka thene :
PASHA KURANIN, QYSHTY ASHT KUR SE KIE TANIN.

Me nderime e rrespekt Guri Sylaj

rafet llapjani
05-09-05, 10:12
Tung i nderuar Guri Sylaj pasha kuranin qashtu eshte mos te lasht zoti pa tanin hahahaha se marova tu kesh :lol: :lol:

Artisti
07-09-05, 18:39
rafetooooooooooooo ku t kam o koleg
a ishe sot ne xhirim a jo hahahaha :wink: :wink:


rafet merri pershendetjet e mia te sinqerta per ty i nderuarArtisti

rafet llapjani
07-09-05, 22:49
Flm Artisti per pershendetjet tua te sinqerta rrespek nga rafet llapjani.


o ne xhirim isha po me nxani sherri me nje lahpuzzzz hahahaha :wink: :wink:

Sy_kaltra
08-09-05, 12:36
rafet llapjani kudo qe gjendesh ne keto momente te uroj nje dit te bukur e te mbar .. :wink:

http://img.123greetings.com/events/gen_hvgtday/1012-012-27-1036.gif

Me respekt Sy_Kaltra

rafet llapjani
09-09-05, 01:29
Flm Sy_kaltra edhe ty te deshiroj gjdotemire ne jete kudo qe gjendesh rrespek nga rafet llapjani :P :wink:

Diana007
10-09-05, 08:47
Rafet te pershendes dhe kalofsh siq ta don zemra jote :wink:


Diana :)

rafet llapjani
12-09-05, 23:06
Flm e nderuar Diana007 edhe ti kalofsh siq ta don ty zemra e jote rrespekt nga rafet llapjani :wink:

Vetima
13-09-05, 00:08
llapjani kaperceva ksajde dhe hina me ti lan do selame. :lol: :lol:
te pershendes shume dhe turoj qdo tmire njete.


PS. edhe gjyshja po te ban selame dhe po te thot nafak paq o djal se pika e djalit ishe :lol: :lol:

rafet llapjani
14-09-05, 23:28
Flm e nderuar Vetima .edhe une te deshiroj gjdo te mire ne jet ku do qe qendesh me rrespekt nga llapjani.Ps .pash kurani mos e le pa i ba shum selam gjyshes :lol: :wink:

Artisti
17-09-05, 10:48
rafetttttttttttttttttt ku je djal

valla veq po vizllon hahahaha

djal vizllim mooooo hahahaha

t pershendes i nderuar


Artisti

rafet llapjani
18-09-05, 00:39
flm o Artist ne gjirim pa vizlim nuk duhet me ja nise,te pershendes per zemersisht Artist :wink:

AXHA
18-09-05, 08:17
Selam pej meje i neruemi Rafet Llapjani.
Per hajr edhe pej AXHE kto muhabete qi i ke ba e ishalla tprihet e mara edhe nmuhabetet qi vin,veq ishalla e kie shneten edhe familen e kofshi tgzuem nkit dynja jarabi allah ati i kofshim fal.
Mier u njefshmi.

vushtrria
18-09-05, 09:41
rafet ju pershendet vushtrriu kudo qe jeni ahahah a po ju ec tregtia juve llapjaneve :lol: :lol:

Murgesha
18-09-05, 10:44
O Llapjan tė pėrshėndes shumė.

Shpresoj se je mirė kudo qė tė jesh tani.

Murgesha!

rafet llapjani
18-09-05, 11:26
Alejkym selam o Axho e hajrpaq per kto urime qemi bane edhe ty te deshiroj shendet dhe lumturi ne jet kudo qe gjendesh o Axhe me nere e rrespekt nga rafet llapjani.

rafet llapjani
18-09-05, 11:30
Flm i nderuar Vushtrri per pershendetjet tua,po bre Vushtrri pona rrok kapak tregtia ti e dine qe na llapjant tregtin e kemipas ne zemer breeee ,te deshiroj gjdo te mire ne jete kudo qe qendesh me rrespekt nga rafet llapjani.

rafet llapjani
18-09-05, 11:34
O faliminderit oj Murgeshe per pershendetje,edhe ty oj kralica e fds te deshiroj gjdo temire ne jete kudo qe gjendesh me rrespekt nga rafet llapjani. :wink:

halla e madhe
18-09-05, 15:01
Rafet llapjani_te uroj te gjitha keto postime :!: Suksese ne qdo lami te jetes:halla e madhe

rafet llapjani
18-09-05, 15:07
O kuje bre hallush te faliminderoj shum per kete udhe qe e more e ti mi urosh keto postime :wink: hallushe te deshiroj te gjitha te mrirat ne jet ku do qe gjendesh me rrespek nga rafet llapjani.

Daja POLIC
18-09-05, 22:42
rafet llapjani paaaaaaaaa llapjan me fal shum nuk te paskem vizitu more ishalla ma bon hallall :( te pershendes o llapjan dhe ishalla jeni shendesh e mir me shendet.

rafet llapjani
19-09-05, 00:02
I falun je Daja Polic se ti detyr te rand ki se gjith i angazhum mas krijimeve hallal e sun :lol: :lol: :lol: te pershendese edhe une perzemersisht kudo qe gjendesh merrespekt nga rafet llapjani.

GURI SYLAJ
19-09-05, 08:04
Pershendetje i nderuar. Ju deshiroj te mira e me te mira ne kete jave qe po fillon.

Guri Sylaj

rafet llapjani
19-09-05, 08:29
Flm gjith ashtu i nderuar Guri Sylaj kalofsh ashtu siq ta don zemra e jote.
Nga rafet llapjani

laliloli
19-09-05, 08:46
Vellau im te le nje pershendetje dhe te uroj nje dite te mbare ,pasi po e verej se qenke zgjuar heret

Shendet ,gezime dhe suksese e lumturi ne jet te deshiron qdo here Lali

rafet llapjani
19-09-05, 08:53
Flm i nderuar vllaush edhe une te deshiroj gjdo te mire ne jete, dhe te kalofsh ne jete te perdishme ashtu siq ta don zemra e jot i nderuar lali shum shum rrespektnga vllau i yt rafet llapjani. :wink:

Kodra
24-09-05, 23:09
**********
**********
**********

rafet llapjani,pėrshėndetje tė madhe ke nga unė.
Kodra

rafet llapjani
24-09-05, 23:22
I nderuri Kodra flm shum edhe ti ke nga une pershendetje edhe mate madhe nga rafet llapjani

Naki
25-09-05, 18:03
Pėr njė kohė tė shkurtėr 4 Mujore,Mblodhi rreth Vetės Simpati nga shumė forumistė,I dhurojė Forumit njė Kapitullė tė ēmuar tė postimeve ku reflektonė Ngrohtėsi Shoqėrore dhe Bujari.

I nderuari Rafet Pranoni pėrgėzimin pėr postimet e juaja gati tė 4000 mė dėshirat mė tė mira pėr ju.

Me nderime Naki

rafet llapjani
25-09-05, 21:04
Naki inderuar te feliminderoj perzemersisht,jam ilumtur qe gjendem ne mesin e juaj dhe qe nga dita qe gjendem ne FORUMIN e DARDANISE ndihem sikur te jam ne atedhe atu ku folet gjuha e embel shqipe atu ku me mbeti femiria e ime shoquria ,fare fisi.Flm flm shum Naki ju du shum rrespekt per te gjith mirnjohsit nga i juaj rafet llapjani.

Diana007
27-09-05, 11:22
Aga Rafet erdha me te falenderu per shoqerimin qe ma bon keto dit , kam nderin te kem kontak me ju :D :wink:

Te pershendes ku do qe je dhe nje dit pa lodhje te deshitoj

Me respekt Diana :wink:

rafet llapjani
27-09-05, 19:01
Flm e nderuar Diana edhe une te felenderoi shum,per mue je nje person qe kupton humorin dhe din te zhvillojsh humor me argetim te qmuar kam gjķth ashtu nder te konktoj me ju :D :wink:Te pershendes perzemersisht dhe te deshiroj shume suksese dhe hare ne jet.Me rrespekt nga rafet llapjani :wink:

teDUAty
28-09-05, 02:11
t'pershendes shume i nderuar

rafet llapjani
28-09-05, 08:37
Flm i nderuar teDUAty je edhe nga une me gjith zemur i pershendetur shoki.

Me rrespekt nga rafet llapjani.

LEDHATIMI
30-09-05, 00:00
Pershendetje shokut tim shume te rrespektuar :wink:

rafet llapjani
30-09-05, 10:58
Flm shoki Ledhatim te ka shok qum qum qum qum te mire :wink:

turisti
02-10-05, 23:15
Rafet shoki,

Te pershendes shume,te deshiroj shendet dhe lumturi ne jete dhe momentet e mira kudo qe te shkojsh.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

rafet llapjani
03-10-05, 23:37
Flm i ndreuri turisti shoki te deshiroj gjdo te mire ne jet kudo qe gjendesh dhe shum rrespekt per ty i nderurar


nga rafet llapjani

teDUAty
04-10-05, 00:24
rafet po te pershendes nga zemra vella dhe shok i nderuar

rafet llapjani
06-10-05, 00:09
Flm vlla shok i nderuar teDUAty ,te deshiroj gjith suksese dhe lumturi ne jet ashtu siq ta don zemra e jote.

me rrespek dhe nder nga rafet llapjani

vjeshta
06-10-05, 22:19
Te pershendes rafet me gjith familje

Krokodilli
07-10-05, 06:08
Pershendetje per shokun rafet llapjani,,, anetar i ri i cili filloj me pak shkrime e arriti ne krye te forumit,, nder forumistat me aktiv ne FD
te deshiroj qaste te lumtura kudo qe je

Arb
07-10-05, 06:18
Pershendetje Rafet!

Ne kete ode pershendetjesh po iu le nje mesazh.

Shpresoj qe te jesh mire, dhe gjithcka te jete duke iu shkuar mire.

Mbetesh i pershendetur!

Fund-jave te mbare!

GURI SYLAJ
07-10-05, 09:04
Tana ktyne selameve nkete ode po ua vjerri edhe une nja mu ktu te dera.

Ju pershendes dhe ju deshiroj nje fun jave te gezuar.


Guri Sylaj

Diana007
07-10-05, 11:46
Rafet shoki te pershendes dhe te uroj gjitha te mriat :wink:

Me respekt Diana :wink:

rafet llapjani
07-10-05, 20:11
Flm e nderuar Vjeshta per pershendetje tua,te deshiroj gjdo te mire ty edhe familes tande
shum rrespekt nga rafet llapjani

rafet llapjani
07-10-05, 20:14
FLM i nderuar Kroki per rrespektin dhe shkrimet qe mi ke shkru ,te deshiroj gjdo te mire dhe shum suksese ne jet.
me nder dhe rrespek nga rafet llapjani

rafet llapjani
07-10-05, 20:17
Flm Arb per pershendetjet dhe te deshiroj gjdo te mire ne jet dhe shum suksese ne jet.
me rrespekt dhe nder nga rafet llapjani

rafet llapjani
07-10-05, 20:19
Flm BAC Guri Sylaj shum rrespek inderuar dhe je gjith i rrespektuar.

me shum nder dhe rrespek nga rafet llapjani

rafet llapjani
07-10-05, 20:21
Flm Diana007 ke shum rrespekt nga une dhe pershendetje te perzemurta.


nga rafet llapjani :wink:

Artisti
08-10-05, 14:34
rafetooooo a ke hanger kaftjall hahahahha,jo jo mos ha se e prish ramazanin qyyyy :wink:


T pershendessssssss o vllai i vogellllll :wink: :lol: :wink:
Artisti

rafet llapjani
09-10-05, 14:31
Flm shum,pershendetje Artist o vlla i madh aje more ngjinushem :lol: :lol: hahahahahahaah :wink:me rrespekt nga rafet llapjani

Agroni22
09-10-05, 14:41
je i pershendetur nga une dhe qdo e mire per ty

dr1ta
10-10-05, 00:17
Tak tak atak :roll:
:)

Te pershendes i nderuar Rafet , deshiroj cdo te mire ne jeten e juaj .


Drita

rafet llapjani
10-10-05, 02:03
Flm i nderuar Agroni22,edhe ty te deshiroj gjdo te mire ne jet.me rrespek nga rafet llapjani

rafet llapjani
10-10-05, 02:05
Tik tak flm e nderuar Drita pash kuranin nuk ibesova syve te mi qe epaske marr ket rrug mem pershendet hahahahaha


me rrespek dhe nder nga rafet llapjani

Sy_kaltra
11-10-05, 13:32
rafet llapjani te pershendes i nderuar ku do qe te jesh dhe te uroj pun te mbar e te palodhshme ..dhe po te tregoj se nuk po jepi dysha ma po tresha hahahahah :wink: :wink:

Sy_Kaltra te pershendet shum shum me plot sinceritet. :wink:

Domira
11-10-05, 18:48
Te pershendes qum qum Rafet dhe te uroj shume shqkrime tjera te kendshem qe veq ti din ti bejsh.

Domira

rafet llapjani
11-10-05, 22:55
Flm e nderuar Sy_kaltrushe edhe une te deshiroj gjdo te mire ne jet.


Oj Sy_kalter oj llokume tina je embelsira e forumit(treshat si pranoj ti e din hahahahaah) :wink:

shum shum nder dhe rrespekt nga rafet llapjani

rafet llapjani
11-10-05, 22:59
Flm e pershendetur je gjithmon Domira dhe te deshiroj gjdo te mire ne jet.


Oj Domira oj llokume ti na je rrushi i forumit :wink:

qum qum nder e respek nga rafet llapjani

Artisti
12-10-05, 20:02
rafetttttttoooooo,valla sa shpullen pe qkep ne kafe ti ate dore e kishe pase hekur hahahahaha

Po mos u tut se erdhe me te pershendet edhe me ti urue keto postime qe na kan be me kesh pa ndal , e din ti kur me ka ra ne mend per ty qysh jan qudit tjert hahahahahahahhaRespekt


Artisti

laliloli
12-10-05, 23:17
Nje pershendetje te ngrohte dhe vellazerore per vellaqkon tim llapjanin

gjithe te mirat ne jeten tuaj


Me rrespekt Lali

teDUAty
13-10-05, 02:18
rafet merre nje pershendetje para syfyri.

doGzona
13-10-05, 03:49
Pershendetje te ngrohte nga zemra per ju i nderuari Rafet.
Te uroje cdo te mire ty dhe familjes tende kudo.


Sicerisht
doGzona

tushja
14-10-05, 12:25
Bac prano pershendetjet emija qe vin per ju dhe familjen tuaj
merespekt nga Tushja :D

rafet llapjani
15-10-05, 23:52
Flm inderuar Artisti per pershendetje tua,te deshiroj gjdo te mire ne jet inderuar.
nga rafet llapjani :wink:

rafet llapjani
15-10-05, 23:53
Flm vllaqko lali te deshiroj te gjithat te mirat ne jet
me rrespek nga rafet llapjani :wink:

rafet llapjani
15-10-05, 23:54
Flm i nderuar teDUAty edhe ty te pershendes par a iftari

me rrespekt nga rafet llapjani :wink:

rafet llapjani
15-10-05, 23:56
Flm e nderuar doGzona edhe une te deshiroj nga zemra gjdo te mire dhe lumturi ne jetme nder dhe rrespekt nga rafet llapjani

rafet llapjani
15-10-05, 23:59
Te flm shum tushe bacit per ato pershendetje te tua ,dhe te deshiroj gjdo te mire ne jetme nder dhe rrespek nga rafet llapjani

Dreni30
16-10-05, 07:42
Ooooooooo rafetoooo

A je qu hala ejjjjjjj?? :lol: :lol: Valla si po e shof vone e paska zan sot, kshyre more sa nalte dielli ka dal e ky hala ne shtrat.

I nderuar te pershendes dhe te uroj gjithe te mirat kudo qe jeni.

Dreni.

rafet llapjani
16-10-05, 23:27
Flm inderuari Dreni edhe une te deshiroj gjdo te mire ne jet kudo qe gjendesh i nderuar.

me rrespekt nga rafet llapjani :wink:

Agroni22
18-10-05, 04:27
te pershednes shume shume AGRONI

ninnela
18-10-05, 23:36
Pershendetje per Rafushin -loqkushin e forumit :wink:

rafet llapjani
19-10-05, 09:24
Flm shum shum je gjith i mirse ardhur o Gonime rrespek dhe nder nga rafet llapjani

rafet llapjani
19-10-05, 09:32
Flm oj Ninushe ty te kemi rrushe te forumit :wink:
me rrespekt dhe nder nga rafet llapjani :wink:

GURI SYLAJ
21-10-05, 10:03
Tan Forumin pe veti
ku met Rafeti,
une po t'lypi ne ode
e ti n'gjeti.
Ja hajde n'veti,
ja krise kiameti.

Pershendetje te sinqerta nga Guri Sylaj.
Pasha Kuranin poooooooooooooo.

rafet llapjani
21-10-05, 14:14
Bac flm shum per pershendetje pash kuranin mos um nguc se Artistin e kequ ne erskurzjon e mu pom thue hajde ne veti e te boj llom hahahahahahahaa
flm shum Guri Sylaj shum rrespekt kam per ty nga i ytirafet llapjani

Dimri
21-10-05, 16:11
Bac flm shum per pershendetje pash kuranin mos um nguc se Artistin e kequ ne erskurzjon e mu pom thue hajde ne veti e te boj llom hahahahahahahaa
flm shum Guri Sylaj shum rrespekt kam per ty nga i ytirafet llapjani

Abone far gjumi o rafet llapjani se valla shumnervoz tkem pas pram bre migj :wink:

rafet llapjani
21-10-05, 21:05
Po mire vallahi kam pushu o Dimer flm jo more nervozat jan kaluse,te pershendes i nderuar dhe deshiroj te gjithat e mira te percjellin ne jet.

me rrespekt nga rafet llapjani :wink:

Reana
22-10-05, 07:01
Nje fontane e bukur, thane ish be ne Llap!!!Te gjitheve kurreshtjen ua zgjoi, prandaj
hop e hop te gjithe shkuan ta vizitojne, dhe arkitektin e saj ta takojne, kur lajmi se c'na erdhi, se autor i kesaj mrekullie ishte Rafeti! :P
(ani cka po dinkam te shkruaj vjersha :lol: :lol: :lol: )

http://www.beepworld.de/memberdateien/members88/carushja/anifrogfount.gif

pershendetjet e mia per juve, familjen tuaj dhe mbare Llapin!

Reana

rafet llapjani
22-10-05, 12:35
Flm ori Reana une fontanen per ty e bana, Reana tedeshiroj te gjitha te mireat ne jet dhe shum faliminderit per pershendetje tende te mrekullushme :P

me rrespek dhe nder nga rafet llapjani.http://www.beepworld.de/memberdateien/members88/carushja/anifrogfount.gif

rilinda
22-10-05, 17:19
Pėrshendetje i nderuar e pa marr parasysh se ku je ishalla je duke kaluar pėr merak :lol:

schütze
22-10-05, 20:09
pershendetje i nderuar rafet llapjani
te deshiroj gjith te mirat kudo qe je
me nderime
schütze

rafet llapjani
23-10-05, 14:19
Flm rilinda edhe une te deshiroj gjdo te mire ne jet

me rrespek nga rafet llapjani :wink:

rafet llapjani
23-10-05, 14:21
Flm schütze per pershendetje shoki te deshiroj edhe une gjdo te mire ne jet
me rrespek nga rafet llapjani

vjeshta
24-10-05, 17:15
Te pershendes dhe ti ngrehi vesht :x

Vjeshta

Artisti
25-10-05, 16:08
Rafet llapjani ,shok,mik,vlla i nderuar

T pershendes nga zemra dhe te deshiroj shendet,lumturi ne te gjitha sferat e jetes.

Me Nderime,Respekt Optimizem vllazror


Artisti

laliloli
25-10-05, 18:22
Rafet llapjani ,shok,mik,vlla i nderuar

T pershendes nga zemra dhe te deshiroj shendet,lumturi ne te gjitha sferat e jetes.

Me Nderime,Respekt Optimizem vllazror


Artisti

Te gjitha keto fjale te embela te Artistit ua dergoj edhe une Rafet Llapjani ,duke shpresuar se shume shpejt do jesh ne mesin tone

Me rrepekt Lali

rafet llapjani
26-10-05, 10:12
Flm vlazrit e mi Lali dhe Artist ju pershendes edhe une nga zemra dhe ju deshiroj qdo te mire ne jet kudo qe gjendeni.


shum rrespekt vllazror per ju nga rafet llapjani

Kercovari
26-10-05, 17:14
Ne shenje mirekuptimi dhe respekti qe kam ndaj Ju
U le kete pershendetje te perzemert i bindur se gjate cdo bisede qe kam zhvillu me Ju ka te ngjare qe dik edhe te kam lendu pa qellime serioze.
Njeherit u kerkoj falje nese jeni gjindur te prek apo te lenduar.
Duke u deshiruar cdo te mire ne jete shendet dhe lumturi,u deshiroj edhe ne te ardhmen caste te kendshme argetimi ketu.
Me respekt kercovari.

rafet llapjani
26-10-05, 19:47
Flm i nderuar Korcovari gjith ashtu te pershendes
me rrespek nga rafet llapjani

rafet llapjani
26-10-05, 20:04
per me mi ngre vesht pak makadale e per pershendetje flm shum dhe te deshiroj gjith lumturi ne jet dhe me fal

shum shum rrespek nga rafet llapjani

Honesty^uk.
26-10-05, 20:08
Erdha dhe po e VARI ne Ballin e kesaj ode nje pershendetje te sinqert, qe sa here i zoti i saj ta hap deren mundet ti lexoj urimet e mia te perzemerta qe ne brendesi shprehet plotesimi i gjitha deshirave dhe aspirateve te jetes suaj dhe te gjithe atyre qe JU i doni.
Shendet, lumturi dhe harmoni dhasht i MADHI ZOT per Ju

Respekt
Honesty

rafet llapjani
26-10-05, 22:48
Honesty^uk flm shume per pershendetje te sinqerta i nderuar,
te deshiroj i nderuar te gjith jeten te percjell lumturia dhe hareja.

Mender dhe rrespek nga rafet llapjani

Barbaroza
27-10-05, 13:05
I nderuari Rafet,edhe pse s'na ka rene te komunikojme shume ne forum dhe e shoh se jeni me i vone se une ketu,desha te shfrytezoj rastin te ju pershendes dhe te ju uroj cdo te mire!

rafet llapjani
27-10-05, 18:24
Barbaroza te faliminderoj shum per pershendetjet tua dhe te deshiroj lumtri dhe gzime ne jet.me rrespekt nga rafet llapjani

ninnela
28-10-05, 19:17
Te pershendes me shprese qe fati dhe lumturia te percjellshin gjithmone dhe ne cdo sfere te jetes. :P :P


Me respekt NINNUSHI :wink:

rafet llapjani
28-10-05, 22:21
Flm shume Ninnush edhe une te deshiroj te gjitha te mirat ne jet :P


me shum nder dhe rrespekt nga rafet llapjani

doGzona
28-10-05, 23:36
I nderuari rafet,

Pranoni dhe pershendetjet e mia nga zemra,
Duke ju deshiruar cdo te mire ne jete ty dhe mbare familjes tende kudo qe jeni.

Vertet jeni nje persone i sinqerte me te gjithe,
Jeni per tu cmuar dhe respektuar cdo here.

Me respekt per ju,
doGzona

rafet llapjani
29-10-05, 00:07
doGzona motrushe te falimnidroj shum per vlersim tend dhe pershendetjet tu,te deshiroj qe ne jet te kesh shum suksese.
me rrespek dhe nder per ty nga rafet llapjani

Kercovari
29-10-05, 00:36
Po te pershendes edhe une o rafet kur smujta diten ne pike te nates ishalla nuk je linje fronti e te prishe lojen katerkembeshe.. :lol: :lol: :lol:

rafet llapjani
29-10-05, 20:13
Flm i nderuar Kercovari te deshiroj te gjithat te mirat ne jet.


me rrespekt nga rafet llapjani

Domira
30-10-05, 14:08
Te prshendes i nderuar Rafet Llapjani dhe uroj te shenosh shume postime te kendshme dhe te mirpritura nga te gjithe ne forum ashtu si ke bere deri tani.

Me nderime
Domira

rafet llapjani
31-10-05, 01:34
Flm Domira enderuar :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :cry: :cry: :cry:

Krokodilli
31-10-05, 15:37
Rafet prano pershendetje vllezerore nga shoku yt Kroki...
te deshiroj qdo te mire ne jete,, argetim te kendshem kudo qe gjendesh

Diana007
31-10-05, 15:40
Nje nate te qet te deshrioj Rafet :? :wink:


ME respekt Motrushja :wink:

Artisti
31-10-05, 16:12
OOO Rafet vllaqko,a je lodh hiq a ke pushue hiq a .

T pershendes shume edhe t uroj qe s pari ta kesh shendetin e pastaj edhe Xhenetin :wink:Artisti

rafet llapjani
31-10-05, 23:17
Flm Kroki shoku i im per pershendetjet tu dhe te deshiroj jet te lumter shoki.
me shum rrespekt per ty nga rafet llapjani

rafet llapjani
31-10-05, 23:19
Diana motrushe te faliminderoj shume per rrespekt qe ke ndaj meje ,dhe te deshiroj motrushe shume suksese ne jet.
me shum rrespekt nga vllau i yt rafet llapjani :wink:

ninnela
31-10-05, 23:22
Nje pershendetje speciale per mikun tim ''YOU ARE THE BEST'' :lol: :wink:

rafet llapjani
31-10-05, 23:22
OOO Artist vllaqko flm nje qind her per pershendetje tuat po qobani more nuk shkon ne xhenet po me dhi kuku po qpoma hup titullin nisja per mu gjiro njr filem me kamer te re bre hahahahahahahaaa

Artist te deshiroj vllaqko je te mbar kudo qe gjendesh.


me shum rrespek nga vllaqko rafet llapjani :wink:

schütze
01-11-05, 13:27
shoki nderuar nje pershendetje nga schütze

rafet llapjani
01-11-05, 15:46
Schütze flm shum shoki te deshiroj gjdo te mire ne jet.

me shum rrespekt nga rafet llapjani

Naki
01-11-05, 16:01
Jeni gjallėrija dhe frymėzimi i Atmosferės sė ngrohtė Tė kėshtjellės Dardane,Keni fituarė rreth Vetės Simpati nga shumė forumistė,Postimet tuaja Janė njė Kapitalė i ēmuarė qė reflektonė Sinqeritetė dhe respekt.


I nderuari Rafet Pranoni pėrgėzimin pėr postimet e juaja mė dėshirat mė tė mira pėr ju.

Me nderime Naki

rafet llapjani
01-11-05, 23:34
Faliminderit i nderuari Naki per fjalte e tua aqe te arta qe i shenove ne oden tim dhe me jep vullnete qe aqe ma shum qe te kontriboj per shtepin tone Dardani.


me shum rrespekt dhe nder nga rafet llapjani.

Vetima
06-11-05, 15:31
Llapjani te pershendes shume dhe te uroje festen e bajramit ani pak me vones por sme ka premtu koha me u doke knej.


PS.Perhajr bajrami ,edhe gjyshja pot thote. :lol: :lol:

lazdrani
07-11-05, 20:34
Rafet Llapjani pershendetje i nderuar,argetim gjithmone te kendeshem ne FD te urone Lazdrani i juaj :wink:

rafet llapjani
11-11-05, 23:33
Flm motrushe Vetima te deshiroj nje lumturi ne jet ty edhe familes posaqerisht gjyshes tende.me rrespek dhe nder nga rafet llapjani.

rafet llapjani
11-11-05, 23:35
Flm i nderuar Lazdran dhe te deshiroj shum gezim dhe lumturi ne jete.

me rrespek nga rafet llapjani :wink:

GURI SYLAJ
12-11-05, 07:53
E dij qe je fjete por thash t'kersas niher n'dere e t'veti kush e ka reni sot.

Pershendetje me deshire qe te kaloni nje vikend te mire e me te mira.

Guri Sylaj

vushtrria
13-11-05, 11:20
oooo rafet llapi ju pershendes nga qiqavia me deshir qe jeni mire dhe te gjitha te mirat nga vushtrriu :lol:

Sy_kaltra
13-11-05, 11:51
rafet llapjani te pershendes shum ku do qe gjendesh ne keto momente .

Sy_Kaltra.

http://img.123greetings.com/eventsnew/flwr_justlikethat/1011-007-48-1042.gif

Kujdes po ti han dhit lulet :lol:

Artisti
15-11-05, 21:37
rafet,vllaqko t pershendes nga zemra dhe te uroj gjithe te miratArtisti

rafet llapjani
15-11-05, 22:35
Flm Guri Sylaj per pershendetjet e tua dhe te deshiroj qdo te mire ne jet.


Pash kuranin bac mos hajde tiraher gjumin me maprish aqe hert hahahahahahahahahame rrespek dhe nder nga rafet llapjani

rafet llapjani
15-11-05, 22:37
Vushtrri flm per pershendetjet tua dhe te deshiroj gjitnje nje jete te mbar kudo qe gjendesh.


Vushtrri pash kurani mos dil nga qiqavia mu lodh se gjdo te premte jame ne vushtrri ne pazar hahahahahahahahahahme rrespek dhe nder nga rafet llapjani :wink:

laliloli
15-11-05, 22:43
Rafet ,do te vim me Artistin nje nate me ndejte ,se me duket e kishe ndermend me e pre nje dhi,mos e le pa na tregu kur ,ta bejme meze .

Te pershendes nga zemra vellaqko

rafet llapjani
15-11-05, 22:45
Flm shum shum per pershendetje tua Sy_kaltrush dhe te deshiroj gzim dhe hare ne jet .


Sy_kaltrush flm per kto lua qe mi ke prua dhe do tju rrie aqe shum gati qe me vite te tera te jen ne kujtime te mija por tanatan edhe flutren kom me reu ,e sa per dhit mos u tut se i qes ma shpesh me kullot tash mos ke dert ahahahahahme shume rrespek dhe nder per ty nga rafet llapjan :wink:

rafet llapjani
15-11-05, 22:49
OOOOOOOOOOOOOOOO Artist flm shum per pershendetjet tua vllaqko dhe te deshiroj jete te gzushme i nderuar.


Pash kuranin ku je hup bre Artist qka dreqin po sillesh te kafja e sabitit aaa hajde djalo ne fd se pasha kurani i kallxoj bacit qe po pin cigaren tinxa hahahaahha


me shum rrespekt per ty nga rafet llapjani :wink:

rafet llapjani
15-11-05, 22:52
Lali pash kurani mere Artistin e mos e le pa ardh por qka eshte puna jote kush te tha qe du me pre dhi breeeeeeee ,o jakinis ti e Artisti najfar sherrit a mos e keni vidh ju naj dhi aa se kogja begjaish bani ju dy ne kafe te sabitit hahahahahahahahahahvllaqko me rrespek dhe nder per ty nga rafet llapjani :wink:

zana e maleve
15-11-05, 23:00
rafet urime a e ke qit gjygymin me qaj a jo hahahahahhahahaha

laliloli
15-11-05, 23:03
rafet urime a e ke qit gjygymin me qaj a jo hahahahahhahahaha

O ne pritsh qaj prej rafetit kurre ne goje nuk paska me te ra edhe ty :lol: :lol:

Ju pershendes te dyve e kur te bahet qaji mos e leni pa me thirre

zana e maleve
15-11-05, 23:04
o laliloli po ky kishemi e ka qit moti gjygymin me qaj se qenka ne disponim si duket sonte

zana e maleve
15-11-05, 23:15
valla laliloli siq duket po dojne me me dale fjalet e juaja sa i perket qajit te rafetit

rafet llapjani
16-11-05, 01:35
Flm shum zana e maleve por qaj sa dush pash kurani mos na ngushto per dukat se qaj sa te kallapi uje qaj ska mu ndal hahahahahahahahahahaahah

zanushe te deshiroj nje jet me gzim e hare .


me shum rrespekt nga rafet llajani

Arb
16-11-05, 04:26
Rafet Burri!

Po ta qoj ni t'fale ketu ne kete oden tonde...

dashte zoti e je mire me gjithcka...

laliloli
17-11-05, 10:04
o laliloli po ky kishemi e ka qit moti gjygymin me qaj se qenka ne disponim si duket sonte

Jo qajin ky e ben gati shpejt ,veq kur te na qet duhet me u rujt ,se si qenka ne disponim ka me na pervlu :lol: :lol:

rafet llapjani
17-11-05, 22:43
Flm Arbe per pershendetjet dhe te deshiroj gjdo te mire ne jet.
me shum rrespek nga rafet llapjani

rafet llapjani
17-11-05, 22:45
Lali ti veshi do pancirka e mos te pervloj ne vend te pa lakmushem hahahaahahhhaah

Diana007
24-11-05, 09:52
I nderuar te pershendes dhe te uroj shendet e lumturi paqi ku ta veni kemben .

Me respekt Diana.

Flaka_1
25-11-05, 04:01
Pershendetje gjithe te mirat per ty !

http://img.123greetings.com/eventsnew/flwr_justlikethat/1011-007-48-1042.gifMe dashuri flaka!

MemphiSx
27-11-05, 21:26
I nderuar Rafet Urime dita e madhe e Flamurit 28 Nėntori,si dhe Ditlindja e Komandantit tone te madhe Adem Jasharit,uroj qe ket fest ta kaloni si eshte me se miri :)

rafet llapjani
30-11-05, 11:07
Flm e nderuar motrushe Diana ,ty te deshiroj te gjithat te mira ne jet dhe shume suksese.


me nder dhe rrespek nga rafet llajani :wink:

Sy_kaltra
30-11-05, 11:09
http://img.123greetings.com/eventsnew/flwr_orchids/1011-008-02-1036.gif

rafet llapjani
30-11-05, 11:09
Flm e nderuar Flak1 per pershendetjet tu ,te deshiroj gjdo te mire ne jet e nderuar.
me rrespek dhe nder nga rafet llapjani

rafet llapjani
30-11-05, 11:12
Flm shum I nderuar Memphisx per urimet tu edhe une vlla tedeshiroj qe nje dite te jetojm ne shtetin ton dhe lumturi siq e meriton populli jon.


me rrespek dhe nderim vllazror nga rafet llapjani :wink:

rafet llapjani
30-11-05, 11:14
:P :P :P :P Te flimnderoj e nderuar Sy_kaltrush per ket buqet lulash dhe te deshiroj qe gjith kopshti i juaj te ket lula te bukra :P :wink:
me nder dhe shume rrespek per ty nga rafet llapjani :wink:

Krokodilli
30-11-05, 11:20
ooooo Rafet Llapjani, a po lodhesh he burr,, qysh te kam,,,,, thash te kaloj ketu pari te pershendes shokun Llapjanin,,, me shpresa se te gjen kjo pershendetje e imja shnosh e mir, me te gjitha te mirat.
tung

rafet llapjani
01-12-05, 00:52
OOOOOOOOOOOOOOO Kroki kuje pash kuranin flm per rrespek qe ke ndajmej te pershendes dhe te deshiroj gjdo te mir i nderuar Krokime rrespek dhe ndre nga shoki yt rafet llapjani :wink:

Domira
01-12-05, 06:28
I nderuar Rafet te pershendes nga zemra dhe uroj te jesh mire kudo qe je.
Me gezove qe te pash ksajde e ishalla del ma shpesh si ktyne her kur ia krisshum muhabetit :D
http://img.123greetings.com/thumbs/friend_thoughts/1029-012-30-1072.gif

Kalo mire kudo qe je.

Domira

rafet llapjani
02-12-05, 02:00
Flm shum e nderuar Domira llokume te deshiroj ne jet te gzuar dhe shum te lumtur kudo qe gjendesh.


Flm per keta zogj aqe te bukur
http://img.123greetings.com/thumbs/friend_thoughts/1029-012-30-1072.gif

me shum rrespekt per ty nga rafet llapjani :wink:

Artisti
02-12-05, 21:27
Ore o rafet eeeeee
ore o llapjan eeee
ti o djal i riii eeeee
je loqkaman eeeeee
Vllazerisht

Artisti

schütze
02-12-05, 22:14
shoki nderuar pranoni pershendetje te sinqerta,ju uroj gjith te mirat ne jet

me respekt
schütze

rafet llapjani
05-12-05, 08:38
Artist vllaqko valimiderit shum per ata strofa aq te buker te pershendes edhe ty nga zemra.

me rrespek sdhe nder per ty vllaqko nga rafet llapjani :wink:

rafet llapjani
05-12-05, 08:39
Flm scütze shum shoki te deshiroj qe ne jet te kesh gjith gzim e hare shoki.

me rrespek e nder nga rafet llapjani.

Gjumashja
05-12-05, 09:55
pershendetje rafet kudo qe je

Murgesha
05-12-05, 14:31
Dajko, ishalla nuk tė bjen shpesh me i lėshu Dhitė kėtij dimri se si po shifen bathėt don me na marrė ftohtė shumė.
Dil tani sa ka kohė edhe naj ditė dhe bani do stogje me kron e pastaj i mban afėr shtėpisė Dhitė. :lol: :lol:

Pėrshėndetje kudo qė je.

rafet llapjani
06-12-05, 02:00
Flm Gjumashe pash kuranin ku je paaaaaaa moti stekam taku ahahhah
enderura edhe ty te deshiroj te gjitha te mirat ne jet dhe shum suksese ne shkollim.
me rrespek dhe nder per ty nga rafet llapjani.

rafet llapjani
06-12-05, 02:05
HOPAAAAAAAAAAAAAAAA ku je Messsssssss Murgesh flm dajkos pash kuranin a eke harru dajen krejt aaaaa jo dajes mesush dhit i kam ne torisht se yshqymin e ka ble Baci per ter dimrin :lol: :lol: :lol: e une tash po rri mashum ne kafe te sabitit po pi qaj hahahahahahahahahahah

Mesśshe Murgesh te deshiron dajko jet te lumtur ty dhe familes tende me shum gezime dhe lumturi.me shum rrespek dhe nder nga dajko i yt rafet llapjani :wink:

Diana007
28-12-05, 14:00
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg

:D :wink:

rilinda
28-12-05, 14:10
http://img493.imageshack.us/img493/66/kartoline6jf.png (http://imageshack.us)

Dreni30
28-12-05, 14:50
O rafetooooooooooooo a je kesajde ejjjjjjjjjj :roll:

Ishalla ket vit qe po vjen te takojme me shume diten ne fd. se valla edhe coban boll ke nejt. :lol: :lol: po ishalla ai baci yt e gjan naj tjeter e te zavendson e bile pushon pak ne vitin tjeter.

I nderuar uroj qe viti i ardhshem te jete realizim i deshirave tuaja.

Shendet dhe lumturi me me te dashurit tuaj.

Urime 2006.

Dreni.

Domira
28-12-05, 15:55
Rafet gezuar Viti i Ri 2006. Te deshiroj lumturi, sukese dhe te gjitha te mirat ne vitin qe po vjen.
http://img.123greetings.com/eventsnew/ejan_ny_happy/8607-002-36-1027.gif

Luana
28-12-05, 16:03
Shume urime i nderuar Rafet .
Te deshiroj qe ky Vite i Ri 2006 te te sjell , shendet , lumturi sukses e fat ne jet ty dhe bashk me familjen tende ...

http://www.bgreetings.com/ecards/holidays/new_year/18.gif

Barbaroza
28-12-05, 16:31
I nderuari Rafet,Urime dhe shume pershendetje per Vitin e Ri 2006 me deshireat me te mira per juve!

http://www.stjosephisland.net/hiltontownship2004/happy%20new%20year.gif

ninnela
28-12-05, 18:14
Urime VITIN E RI 2006 miku im i dashur dhe i paharruar RAFET.Dhashte zoti qe ne kete vit te mbreteroje paqa,pavaresia,lumturia,suksesi dhe paqi hare dhe shendet e realizimin e enderrave tuaja bashke me familjen tuaj :D :D


Te pershendes nga thellesia e zemres NINNELA

URIMEEEEEEEEE PER SHUME MOTE :D :wink:

Kercovari
28-12-05, 20:09
http://getdowntown.org/newsletter/Happy-New-Year-%20small.gif

Gezuar Viti i Ri 2006!

Artisti
28-12-05, 20:48
vllaqkoooooooooooooooooooooooooooooo


Urime,Urime,Urime
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.pngGezuar Viti i Ri 2006

schütze
28-12-05, 21:07
***********GEZUAR VITIN 2006**********
Pranoni pershendetjet dhe urimet,me deshirat me te mira per ju ne vitin 2006

http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/k050.gif

laliloli
29-12-05, 00:47
Me fat dhe gezuar vitin e ri 2006
Shendet,lumturi,gezim,hare dhe suksese ne ēdo sfere te jetes.

GEZUAR 2006

Lali

MemphiSx
29-12-05, 09:43
Urime Viti i Ri oooo Rafet ooo :)

http://www.ermoni.com/_memphis_gif_2.GIF

Gjumashja
29-12-05, 10:12
Rafet urime viti i ri 2006 :wink:
http://images.google.de/url?q=http://www.cyberbasket.com/images/newyear.jpg

Zana_ch
29-12-05, 13:43
Gezuar Vitin e Ri 2006..harroni brengat,momentet edhe ēastet e deshpruara,lini menjan hidherimin dhe urrejtjen..ēoft ky vit nje vit i endrrave tuaja te pa realizuara dhe lumturia mbizotroft ne ju dhe familjen tuaj!

http://hometown.aol.de/NottulnBoy1/schneekugel7.gif


nga
zana_ch

vjeshta
29-12-05, 18:18
***************Urime viti 2006****************


Ju uroj qe ky vite te jete realizues i deshirave dhe enderrave te juaja.

Vjeshta

Murgesha
29-12-05, 18:51
Shėndet, lumturi e tė gjitha tė mirat pėr vitin nė vijim.

Gėzuar 2006.

Murgesha!

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/da/thumb/0/0e/Juletre.jpg/200px-Juletre.jpg

Guri i madh
29-12-05, 21:37
pershendetje per rafetin
dhe urime vitin e ri 2006 dhe suksese nete gjitha sferat e jetes

M_u_k_i
29-12-05, 21:39
_-_-_-_-_-_-_-_GEZUAR VITI I RI 2006_-_-_-_-_-_-_-_

dr1ta
30-12-05, 01:06
Aga rafet gezuar vitin e ri , qoft nje vit meplot gezim dhe sukses per juve dhe te dashurit e juaj .


Gezuar 2006


http://www.kriyayoga.com/pd/LoveCards3/happynewyear12.jpg

Gentiana
30-12-05, 02:47
I nderuari Rafet Gezuar vitin e ri. Le t'jet ky vit i ri me gjitha te mirat per ju dhe familjen e juaj.

Genta

http://www.blueanthony.com/images/AGREATARROW/PINK%20new%20year.gif

rafet llapjani
30-12-05, 04:21
Flm Diana-rilinda-Dreni-Domira-Luana-Barbaroza-Ninnela-Kercovari-Artisti-Schütze-Lali-Memphisx-Gjumashja-Zana_ch-Vjeshta-Murgesha-Guri i madh-Muki-Drita-Gentiana....ju faliminderoj nga zemra per urime te juaj edhe une ju deshiroj shum shum gezime,lumturi,suksese.


me shum shum rrespek dhe sinqeritet per ju nga i juaji rafet llapajani.

Naki
30-12-05, 12:45
http://www.heldex.nl/HX05/pages/images/happy-new-year.jpg


Gėzuar viti i ri 2006

Naki

spirl_girls
30-12-05, 13:03
Murriz Urime Vitin e Ri ishalla po te plotesohen deshirat !

http://www.locolobo.net/hus.gif

turisti
30-12-05, 16:49
:P Rafet,shoki im i nderuar, :P

Urime nga thellesia e zemres viti i ri :P 2006 :P dhe realizimin e te gjithave qe i don zemra jote.

Nga zemra,me respekt te posaqshem per ty,
TURISTI. :P

Kodra
30-12-05, 20:32
**********
**********
**********


rafet llapjani i nderuar,

tė pėrshėndes dhe tė uroj vite tė paharruara me gjithė tė mirat.


Gėzuar Viti i Ri 2006


Kodra

Psikologu
30-12-05, 20:34
I nderuari Rafet!


Gezuar Vitin e ri 2006.

Cdo te mirė e tė mbarė ne jeten e juaj nė tė gjitha sferat.

Me nderime si cdo here ;


Psikologu

Sy_kaltra
30-12-05, 22:19
Me rastin e Vitit te Ri 2006 pranoni urimet me te mira.
Gezim, shendet dhe mireqenje per Ju dhe familjen tuaj .

Sy_Kaltra.

http://membres.lycos.fr/ULCINJ/gezuar%20vitin.jpg

Tomori
31-12-05, 00:54
Gezuar vitin E ri 2006
Me respekt te madhe per ju:
Tomori :wink:

Krokodilli
31-12-05, 05:29
Gezuar Vitin e ri 2006

http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/k050.gif


Shendeti , lumturia dhe suksesi qofshin cdo here me ju dhe pėr ju dhe familjen tuaj

doGzona
31-12-05, 05:59
I nderuari rafet,

http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gifGezuar Vitin e Ri 2006!http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gif

Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.

http://www.locolobo.net/xmas.gif
Me shume urime nga zemra,

doGzona

tushja
31-12-05, 14:37
Urime Viti i Ri 2006

Ralizimin e qdo deshire ne jete shendete,gezime,lumturi familjare dhe jete te gjate

Tushja

doGzona
22-01-06, 20:35
Shprehe ngushellimet me te thella me rastin e vdekjes se presindentit
tone Dr. Ibrahim Rugova, gjithmone do te jetoje ne mendjen dhe zemrat tona.


Ai nuk ka vdek! Ai eshte i gjalle!

Lavdi jetes dhe vepres se tije.

e_martumja
22-01-06, 20:37
Ju shprehi ngushllimet e sinqerta per ndrrimin e jetes te Dr Ibrahim Rugoves, nje intelektual pa kufi.

Lavdi jetės dhe veprės sė Presidentit Dr. Rugova.Qoftė i lehtė dheu i Kosoves


MBURREMI ME PRESIDENT RUGOVA! VEPRA DHE PUNA E TIJ DO TE RROJ GJITHEMON NE ZEMRAT TONA! l

Kercovari
22-01-06, 20:45
Presidenti i Kosoves Dr.Ibrahim Rugova
U nda nga jeta per te jetuar ne mendje dhe shpirte te cdo shqipetari!
Pranoni ngushullime e mia me te thella Ju dhe te gjithe shqiptaret kudo qe te ndodhen.

I cofte i lehte dheu eme!

Kercovari
22-01-06, 20:46
Presidenti i Kosoves Dr.Ibrahim Rugova
U nda nga jeta per te jetuar ne mendje dhe shpirte te cdo shqipetari!
Pranoni ngushullime e mia me te thella Ju dhe te gjithe shqiptaret kudo qe te ndodhen.

I cofte i lehte dheu eme!

lazdrani
22-01-06, 21:51
I nderuari Vella Rafet!

Pranoni ju lutem ngushllimet e mija te sinqerta per Presidentin Rugova.
Lume Kosova per Presidentin tone te pavdekeshem ai me jeten dhe vepren e tije do te jete ne qdo shpirte te Shqiptarit.

Qofte i lehte dheu i Kosoves.


Lavdi

Sy_kaltra
24-01-06, 21:19
I Nderuari rafet llapjani.

Me shum Sinēeritet Ju shpreh Ngushllime Per Presidentin ton qe patem Dr.Ibrahim Rugova.. Dhe Mburremi qe pat nje Njeri te till,ai nuk do te vdes kurr,Per her do te mbetet ne zemrat Tona.

I qoft i leht dheu i Kosoves.

rafet llapjani
24-01-06, 22:21
Ju faliminderoj motra dhe vllazer: Dogzona-E_martumja Sy_kaltra--Lazdrani-Korcovari- per nugshllimet per te nderurin zotri president RugovaZoti e bekoft dhe i qoft leht dheu i Kosoves.

Zana_ch
25-01-06, 15:08
Shfrytesoj Rastin ti shprehi ngushllime mija te sinqerta .....paqja dhe siguria qofshin perhere mbi familjen e tij....
Ishte nje nder figurat me te squara te Kosoves i cili kontriboi shume per popullin tone...Ai do te jete Perhere ne Zemrat tona si nje nder politikanet qe me se shumti ka bere per Vendin tone..
Qofte e pa harrushem jeta dhe vepra e Dr .IBRAHIM RUGOVES

Zoti e bekofte Trupin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Verrin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Token e KOSOVES !
Zoti e bekofte Popullin e KOSOVES !


NGUSHLLIMET E MIJA
Zana_ch

FrEsKiA
26-01-06, 01:51
I nderuar me keqardhje te thelle, e pikelluar teresishte, ju shprehe ngushellimet e mia familjes Rugova dhe gjithe shqipetareve ne diaspore.

Pra, le te ngrejme zerin se bashku:
Prijesi yne Dr. Ibrahim Rugova, nuk ka vdekur!!! Ai eshte gjalle, akoma jeton ne zemrat tona!!! Le ta cojme deri ne fund amanetin e tij per Pavaresine e Kosoves, vetem te bashkuar mund te ecim perpara drejte rruges se drejte me hapa te vendosura drejte ardhmerise!!! Le te mburremi cfare Prijesi patem, Ai kurre nuk u perkule as ne "shi" dhe as ne "bresher", por krenohej me popullin Shqiptare, le te krenohemi edhe ne me Ikonen tone te famshme!!!

Shpirti i pushofte ne paqe!
Lavdi!!!

turisti
02-02-06, 23:30
Rafet shoki i nderuar :P ,

Urime nga zemra tejkalimin e :P 9 000 :P postimeve shume te mira dhe komunikative. Shpresoj se shkrimet e tua gjithmone do ta stolisin forumin DARDAN. :P

Te pershendes shume.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P

e_martumja
02-02-06, 23:34
Rafet shoki i nderuar :P ,

Urime nga zemra tejkalimin e :P 9 000 :P postimeve shume te mira dhe komunikative. Shpresoj se shkrimet e tua gjithmone do ta stolisin forumin DARDAN. :P

Te pershendes shume.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P
edhe e thjeshta dhe e sinqerta

i bashkangjitet ketij Postimit :lol: :lol: :lol:

Por une me nje MPuccccccc :lol: :lol:


Ncncncncncnc Turist :lol: :lol: :lol: :lol:

rafet llapjani
06-02-06, 08:29
Zana-Freskia-Turisti dhe e_martumja ju faliminderoj nga zemra dhe ju deshirroj gjdo te mir ne jet.me rrespek dhe nder nga rafet llapjani.

Artisti
10-03-06, 09:54
rafet vllaqko,pershendetje per ty prej thonit me te madh te kembes e deri te kimja me e madhe e flokut:wink: :wink: :biggrin: :smile:


.

laliloli
09-04-06, 16:56
Vellaqko Rafet Llapjani ke humbur diqka kohet e fundit ,mos ke dal ne stane me dhite.

Te pershendes kudo qe ndodheni dhe te deshiroj gjithe te mirat ne jete .

Perzemersisht Lai Lali

GURI SYLAJ
14-04-06, 08:57
Nje pershendetje per Rafet Llapjanin,pasha Kuranin!

turisti
29-04-06, 17:12
Pershendetjet me te perzemerta nga Kaēaniku.

Agroni22
13-05-06, 22:08
pershendetje per ty i nderuar me deshiren qe je mire AGRONI

Diana007
20-05-06, 14:59
Vllaqko je liru nga un te me ruash nga djemt FDs ehhheehheeehe

Te pershendes me shum respekt Diana :biggrin:

halla e madhe
31-05-06, 09:55
Pershendetje vllazerore kudo qe je:halla e madhe:smile:

Guri i madh
11-07-06, 22:10
rafetit pershendetje ju pershendes shum i nderumi rafet kaloni qaste te mira ne kto or te vona .
po ki kujdes se dhit nuk po i run mir haaaaaa haaaa

turisti
15-07-06, 19:45
Pershendetjet nga -shelnja-,Rafeto,hahahahahahahahahahahahaahahaahahahahahaha hahahahaha.

Artisti
12-08-06, 12:16
Rafet priti do geshtenja se je untue hahahahaha,po ku je o vllaqkooooooooooooooooooo
te pershendes shumeeeeeee shumeeeeeeeeeeeeeee


.