PDA

View Full Version : Tushja


Faqet : [1] 2

lazdrani
16-08-05, 10:47
Pershendetje te sinqerta e nderuara Tushja :wink: Qaste te bukura ne FD dhe argetim te kendeshem :wink:

M_u_k_i
16-08-05, 13:25
pershendetje nga un tushe shum

Diana007
16-08-05, 13:45
Tushja pershendeje dhe gjitha te mirat per ju

Me nderime Diana :wink:

Gjumashja
16-08-05, 14:12
Tushja mire se erdhe te pershendes dhe suksese

Naki
27-08-05, 12:14
Enkas per Tushen nje pershendetje te Ngrohte.


Naki

Honesty^uk.
28-08-05, 09:34
Pershendetje te sinqerta e nderuara Tushja :wink: Qaste te bukura ne FD dhe argetim te kendeshem :wink:

LOQKAMAN, pershendetjes suaj i bashkangjitem edhe une, dhe te nderuares i deshiroj cdo te mire ne jete.

Honesty

tushja
29-08-05, 09:30
pershendetje nga un tushe shum

Te faliminderit mbeteni edhe ju te pershendetur.

Tushja :D

tushja
29-08-05, 09:32
Tushja pershendeje dhe gjitha te mirat per ju

Me nderime Diana :wink:

Znj. e nderuar mbeteni edhe ju te pershendetur nga ana ime.

tushja
29-08-05, 09:34
Tushja mire se erdhe te pershendes dhe suksese

Te faliminderit per pershendetjen tuaj :wink:

Tushja

tushja
29-08-05, 09:36
Pershendetje te sinqerta e nderuara Tushja :wink: Qaste te bukura ne FD dhe argetim te kendeshem :wink:

LOQKAMAN, pershendetjes suaj i bashkangjitem edhe une, dhe te nderuares i deshiroj cdo te mire ne jete.

Honesty

Te nderuar Lazdran dhe Honesty ju faliminderit per pershendetjet tuaja ,mbeteni te respektuar nga ana ime.

MemphiSx
29-08-05, 10:25
tushja mir qe paske ardhe ne mesin tone ;) Shpresoj qe do t'kalojsh qaste te paharrushme me ne ;)

Emer pak si i ngjofshem ky tushja veq spo di ku t'kam pa :D :D

Kalo buker ;)

Sy_kaltra
29-08-05, 10:37
Tushja te pershendes dhe te uroj gjdo te mir ku do qe gjendesh..

Respekt per juve .

Murgesha
29-08-05, 11:51
Tushja tė pėrshėndes shuė dhe tė uroj mirėseardhje nė FD.
Ja kalofsh si ėshtė mė sė miri.

Rrespekt pėr Ty dhe familjen tėnde prej


Murgeshės.

dr1ta
29-08-05, 12:27
Pershendetje Tushe , dhe mire se pake ardh ne fd, deshiroj argetim maksimal.


Drita

Diana007
02-09-05, 14:58
Pershendeje Tushja , nje mbasdite te kendshme te deshiroj :wink:

http://www.zauberbrauts-welt.de/gifs4/windelw.17.gif

Mpuq Diana :D

Agroni22
02-09-05, 15:18
nje pershendetje per TUSHEN dhe qdo e mire te percjellt ne jete

tushja
02-09-05, 16:30
deshiroj :wink: Edhe nga ana ime keni pershendetje te ngrohta... :P :lol:

http://www.zauberbrauts-welt.de/gifs4/windelw.17.gif

halla e madhe
02-09-05, 20:51
tushja_te uroj mireseardhje ne FD :lol:
Argetim dhe caste te kendeshme te deshiron :halla e madhe

tushja
03-09-05, 15:20
tushja mir qe paske ardhe ne mesin tone ;) Shpresoj qe do t'kalojsh qaste te paharrushme me ne ;)

Emer pak si i ngjofshem ky tushja veq spo di ku t'kam pa :D :D

Kalo buker ;)Memphisx ju falenderoje per pershendetje,besoje qe ndihem shume mire ne Forum.

Tushja

tushja
03-09-05, 15:22
Tushja te pershendes dhe te uroj gjdo te mir ku do qe gjendesh..

Respekt per juve .


Sy_kaltra te falenderoje shume per pershendetjet tuja.

Me nderime Tushja

tushja
03-09-05, 15:29
Tushja tė pėrshėndes shuė dhe tė uroj mirėseardhje nė FD.
Ja kalofsh si ėshtė mė sė miri.

Rrespekt pėr Ty dhe familjen tėnde prej


Murgeshės.


E nderuara Murgeshe ju jam mirenjohes dhe kam kenaqesi qe jam ne mesin e juaj.

Ju pershendes juve dhe familjen tende.


Nga Tushja :wink:

tushja
03-09-05, 15:31
Pershendetje Tushe , dhe mire se pake ardh ne fd, deshiroj argetim maksimal.


Drita


Mire se ju gjeje e nderuara Drita,besoje qe do te kem argetim te bukure ne FD.


Tushja :D

tushja
03-09-05, 15:35
nje pershendetje per TUSHEN dhe qdo e mire te percjellt ne jete


Ju jam mirenjohes per pershendetjet e juaja Simpatiku i Forumit.

gjithe te mira per ju.

Tushja :P

tushja
03-09-05, 15:37
tushja_te uroj mireseardhje ne FD :lol:
Argetim dhe caste te kendeshme te deshiron :halla e madhe


Halla e madhe te falenderoje shume :wink: Besoje se bashku me ju do te perjetoi qaste te kendeshme :wink:


Tushja

doGzona
03-09-05, 17:16
Pranoni dhe pershendetjet e mia te ngrohta e dashura tushja,

Te deshiroje qe te ja kaloni sic i eshte me se miri,
ketu ne mesin tone dhe kudo tjeter qe ndodheni.


doGzona

tushja
06-09-05, 09:34
Pranoni dhe pershendetjet e mia te ngrohta e dashura tushja,

Te deshiroje qe te ja kaloni sic i eshte me se miri,
ketu ne mesin tone dhe kudo tjeter qe ndodheni.


doGzona


E dashura doGzona kam kenaqesi te jem ne mesin e juaj.

Me plote respekt per ju Tushja :P

Naki
06-09-05, 17:08
Nje tufe lule per bukuroshen tushe.

Naki

tushja
06-09-05, 18:43
Nje tufe lule per bukuroshen tushe.

Naki


Naki ku mbeten lulet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


:wink: :wink: Danke

Naki
06-09-05, 19:03
Nje tufe lule per bukuroshen tushe.

Naki


Naki ku mbeten lulet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


:wink: :wink: Danke

http://www.poloniabusiness.com/evonas/images/roses.gif[/quote]

Urata
06-09-05, 19:06
Tushja, prano pershendetjet e mia t'sinqerta!

Diana007
08-09-05, 12:05
Nje dit te mbar pre Ju dhe Familen tuaj :D

http://www.marksflowers.com/flowers/collection/350/red-roses-2.jpg

anna
08-09-05, 18:18
nje pershendetje vetem per ty!!!kalofsh sa me mire .....tung nga anna :wink: :D

tushja
10-09-05, 11:23
Tushja, prano pershendetjet e mia t'sinqerta!


Urata te falenderoje shume .

Edhe une ju deshiroje qaste te bukura ne FD.


Plote respekt per ju Tushja :wink:

tushja
10-09-05, 11:26
Nje dit te mbar pre Ju dhe Familen tuaj :D

http://www.marksflowers.com/flowers/collection/350/red-roses-2.jpg


Diana Roset tuja qdo mengjes i pershendes me kenaqesi pasi jane nga nje shoqe me te vertete e dashure mu si lulet rosa.


Me plote respekt per ty Tushja :wink:

tushja
10-09-05, 11:27
nje pershendetje vetem per ty!!!kalofsh sa me mire .....tung nga anna :wink: :D


Anna ju jam mirenjohes dhe me gezoi pershendetja jote.

Edhe Ty te deshiroje gjithe te mirat ne jete :wink:


Tushja

teDUAty
10-09-05, 12:18
Tushe prano pershendetjet e mia te sinqerta qe vijn per ty nga ngrohtesia e zemres sime .

sexybrikenda
10-09-05, 17:17
Tushe oj princese te fala shume ty dhe Lazdranit shume :wink:

tushja
10-09-05, 17:51
Tushe prano pershendetjet e mia te sinqerta qe vijn per ty nga ngrohtesia e zemres sime .

Ani de mbaje veten :roll:


Tushja

tushja
10-09-05, 17:53
Tushe oj princese te fala shume ty dhe Lazdranit shume :wink:

Brikenda ju falenderoje per urimin tende.Lazdranin nuk e njohe,e si me ta krye porosin :lol: :lol: :lol: :lol:Tushja :wink:

MemphiSx
13-09-05, 12:21
tushja,po ta le nje Pershendetje,paksa te vonuar,por me plot sinqeritet dhe miqesi te vazhdueshme ne forumin Dardan ;)

IZI30
17-09-05, 18:51
Tushe te fala te perzemrta per ju Zonjushe.Izi :wink:

Murgesha
18-09-05, 10:38
Me shpresė se po ndjehesh si nė mes tė motrave dhe vėllezėrve, tė pėrshėndes shumė e nderuara Tushe.

Me rrespekt pėr Ty.

Murgesha!

tushja
18-09-05, 10:45
Me shpresė se po ndjehesh si nė mes tė motrave dhe vėllezėrve, tė pėrshėndes shumė e nderuara Tushe.

Me rrespekt pėr Ty.! Enderuara Murgesha
flm per pershendetjen tuaj nga Tushja :) :)

tushja
18-09-05, 10:49
Tushe te fala te perzemrta per ju Zonjushe.


: Edhe nga ana ime kini pershendetje inderuari IZI

tushja
18-09-05, 10:57
[quote="MemphiSx"]tushja,po ta le nje Pershendetje,paksa te vonuar,por me plot sinqeritet dhe miqesi te vazhdueshme ne forumin Dardan ;)[

/quote]Flm inderuri MemphiSx per pershendetjen tuaj
Me respekt nga Tushja

Daja POLIC
18-09-05, 22:56
tushja mir se na ke ardh ne fd ju deshiroj caste te bukura gjithmon ne mesin tone . :wink:

cioa

yllka
19-09-05, 11:58
Nje pershendetje Speciale per ty Princese e Dardanise :wink:Me plote respekt per Ty


Yllka :D :wink:

Diana007
23-09-05, 11:52
Tushja nje dit e te mbar te deshiroj :wink:


http://img.123greetings.com/thumbs/efeb_valen_flwr_bouquets/8701-006-27-1068.gif

Mpuq Diana :)

tushja
24-09-05, 20:18
tushja mir se na ke ardh ne fd ju deshiroj caste te bukura gjithmon ne mesin tone . :wink:


Mbeteni edhe ju te pershendetur nga ana ime

Tushja :wink:

tushja
24-09-05, 20:25
[quote="yllka"]Nje pershendetje Speciale per ty Princese e Dardanise :wink:

:[/quot Flm Yllka per pershendetjen

npuqqq Princesa :wink:

tushja
24-09-05, 20:32
Tushja nje dit e te mbar te deshiroj :wink:


http://img.123greetings.com/thumbs/efeb_valen_flwr_bouquets/8701-006-27-1068.gif

:) Flm Diana :wink:

Dreni30
24-09-05, 21:17
E nderuar Tushja

te pershendes dhe te uroj shume te mira ketu ne fd dhe bsoj se do te kaloni mire ketu ne mesin e anetareve.

Gjithe te mirat.

Dreni.

teDUAty
28-09-05, 01:29
je e mrekullueshme e merri do pershendetje prej meje

lazdrani
02-10-05, 12:53
E DASHURA TUSHE


Pershendetje te perzemrta nga WIESBADENI :wink:

turisti
02-10-05, 21:42
TUSHJA e nderuar,

Te pershendes shume dhe te deshiroj lumturine e lumtur.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

sexybrikenda
03-10-05, 13:54
Princesa e Forumit


Tushe pranoni pershendetjet te sinqerta nga une Ardita duke te deshiruar argetim te kendeshem ne Forum :wink::wink: :wink: :wink:

tushja
03-10-05, 15:04
E nderuar Tushja

te pershendes dhe te uroj shume te mira ketu ne fd dhe bsoj se do te kaloni mire ketu ne mesin e anetareve.

Gjithe te mirat.

Dreni.

Edhe nga ana ime keni pershendetje i nderuri Dreni

ME respekt per ju dhe familjen tuaj nga Tushja :wink:

tushja
03-10-05, 15:07
[quote="teDUAty"]je e mrekullueshme e merri do pershendetje prej meje[/quote

Flm shum e at kushtun shtrejt hiq kto fjale :lol:

Pak shaka edhe nga ana ime ke pershendetje :wink:

tushja
03-10-05, 15:11
E DASHURA TUSHE


Pershendetje te perzemrta nga WIESBADENI :wink:


Flm perpershendetjen tuaj i nderuaru Lazdran :cry:

tushja
03-10-05, 15:14
TUSHJA e nderuar,

Te pershendes shume dhe te deshiroj lumturine e lumtur.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Edhe nga ana ime je i pershendetur shume :wink:

Nga Tushja

tushja
03-10-05, 15:21
Princesa e Forumit


Tushe pranoni pershendetjet te sinqerta nga une Ardita duke te deshiruar argetim te kendeshem ne Forum :wink::wink: :wink: :wink:


Flm per pershendetjet e tuaja te embla e nderuara Ardita

Me respekt shummmm nga Tushja :lol:

Diana007
06-10-05, 13:47
Tushja e nderua te pershendes dhe te uroj nje dit te mabr :D

ME respekt Diana :wink:

yllka
12-10-05, 00:38
Tushe 1000000000000 puthje per ty

tushja
14-10-05, 11:56
Tushja e nderua te pershendes dhe te uroj nje dit te mabr :DDiana te falenderoj per pershendetjet e tuaja te sinqerta
respekt gjithmon per ju Tushja :arrow: Lazdrani :lol:

tushja
14-10-05, 12:01
Tushe 1000000000000 puthje per tyFlm per puthjet e tuaja Yllka
dashurija dhe gezimi ju percjellt ne qdo hape te jetes
te dishiron Tushja :wink:

Diana007
14-10-05, 12:02
Diana te falenderoj per pershendetjet e tuaja te sinqerta
respekt gjithmon per ju Tushja :arrow: Lazdrani :lol:

:D Te fala :wink:

tushja
14-10-05, 18:56
Sps amanetin ta kryn Tushja :lol:

lazdrani
14-10-05, 19:49
Ah Tushe me paska marre malli per faqen tende.Po te le nje pershendetje
te ngrohte duke ju deshiruar qdo te mire ne jeten tuaj.


Lazdrani i juaj :wink:

laliloli
15-10-05, 17:36
Prano nje pershendetje te perzemert kudo qe je ,shendet dhe qdo te mire ne jete te deshiron :

Lali

Psikologu
16-10-05, 10:35
Tushja e nderuar!

Pranoni pershendetjet e mia shoqerore pėr ju , duke ju deshiruar cdo tė mirė e tė mbarė ne tė gjitha sferat e jetes se juaj.
Kaloni mirė cdo here dhe cdokund.
Me respekt pėr ju;

Psikologu

Agroni22
18-10-05, 04:12
pershendetje per ty TUSHE

Naki
19-10-05, 21:22
http://www.fashion-planet.com/sept98/features/bangkokfc/9show/fullshow/img/76.jpg


Vajzes simpatike Lule tė Freskėta.

Naki

rafet llapjani
20-10-05, 00:53
Tushe prano peshendetjet nga baci i yt rafet llapjani

Artisti
20-10-05, 20:24
tushja pas rafetit e ke edhe Artistin hahahahaha


t pershendes e nderuar shummmmmm dhe t deshiroj krejt miresin e ksaj bote.


Artisti

tushja
21-10-05, 11:40
Lazdrami,Laliloli,Psigologu,Agroni22,Naki,Rafet Llapjani,Artisti
ju faliminderit te gjithėve mbeteni edhe ju te pershendetur nga ana ime
shendeti dhe lumturija te mbizotroje mbi ju

me respekt Tushja :wink:

lazdrani
27-10-05, 15:18
Nje pershendetje te ngrohte per Ty Tushe.


Lazdrani i juaj :wink:

Nexhati
27-10-05, 19:59
Te pershenes sum lazdran.dein p... :lol: :lol: :lol:

Nexhati
27-10-05, 20:00
me fal Lazdran te pershendes kshtu pra :oops: :oops: :oops:

Nexhati
27-10-05, 20:05
Tushe pske marr shum pershendetje.plasa prje inati.urim.urim :wink: :wink: :wink:

yllka
31-10-05, 20:33
http://www.naturbilder.de/portf_leqblumen/assets/images/db_images/db_leqblum121.jpg


Te fala nga Yllka Bukuroshe :wink:

Diana007
12-11-05, 12:44
Tushja ka koh qe nuk na viziton moj :cry:

Te pershendet dhe te perqafon Diana :wink:

http://img474.imageshack.us/img474/3739/09roos15ak.gif

vushtrria
13-11-05, 10:56
tushe pershendetje nga vushtrriu e nderuar :lol:

Sy_kaltra
13-11-05, 12:22
http://img.123greetings.com/eventsnew/friend_thoughts/1029-012-22-1042.gif

Agroni22
14-11-05, 15:48
pershendetje per ty tushe dhe te uroje qdo te mire AGRONI

Artisti
15-11-05, 21:21
Tushja ka pershendetje prej


Artistit

MemphiSx
19-11-05, 10:15
Tushja e nderuar,pranoj pershendetjet e perzemerta nga ana ime :) Uroj qe te kesh fat dhe lumturi ne jet.

Diana007
23-11-05, 10:09
Te perqafoj .

http://img400.imageshack.us/img400/415/llllllllll7vx.jpg (http://imageshack.us)

yllka
12-12-05, 20:23
[quote="yllka"]http://www.naturbilder.de/portf_leqblumen/assets/images/db_images/db_leqblum121.jpg


Qdo te mire ne jete e dashura princese,shkruani mos na harroni.Jete te bukure per qdo vite te uron nga zemra Yllka :wink:

Naki
27-12-05, 22:22
Nė pragė tė vitit tė ri ju deshirojė shėndet,lumturi realizėm tė dėshirave dhe apiratave.

Gėzuar viti 2006


http://www.duennwalder-hunnenhorde.de/bilderhunnen/weihnachtsschlitten.gif


Naki

Domira
28-12-05, 03:28
E nderuara Tushja.
Gezuar Viti i Ri 2006.
Gezimi qofte pjese e pandashme e zemres tande ne vitin qe po vjen.

http://img.123greetings.com/eventsnew/ejan_ny_fireworks/1069-038-13-1027.gif

Diana007
28-12-05, 13:32
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg

Dreni30
28-12-05, 13:36
E nderuar Tushja

Deshiroj qe ky vit te jete vit i plotesimit te deshirave tuaja rinore.

Fat dhe lumturi me me te dashurit tuaj.

Urime 2006-ta

Dreni.

sexybrikenda
28-12-05, 16:51
]http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg

Tushe shume gezime dhe dashuri per vitin 2006 :wink: Happy New Year :P

lazdrani
28-12-05, 18:27
http://www.partyadventure.com/images/catalog/large/88310GDNR.jpg

Tushe gezuar Vitin 2006.

Artisti
28-12-05, 20:26
Urime,Urime,Urime
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.pngGezuar Viti i Ri 2006

schütze
28-12-05, 21:21
************GEZUAR VITIN 2006*************
Pranoni pershendetjet dhe urimet,me deshirat me te mira per ju ne vitin 2006
http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/k050.gif

Zana_ch
29-12-05, 20:21
E ndruara TUSHJA


Gezuar Vitin e Ri 2006..harroni brengat,momentet edhe ēastet e deshpruara,lini menjean hidherimin dhe urrejtjen..ēoft ky vit nje vit i endrrave tuaja te pa realizuara dhe lumturia mbizotroft ne ju dhe familjen tuaj!

http://hometown.aol.de/NottulnBoy1/schneekugel7.gif


nga
zana_ch

Murgesha
29-12-05, 21:15
E nderuara Tushe!

Tė dėshiroj suksese, dashuri dhe lumturi tė pakufishme.

Gėzuar 2006.

Murgesha!

http://www.partyadventure.com/images/catalog/large/88605.jpg

M_u_k_i
29-12-05, 21:38
_-_-_-_-_-_-_-_GEZUAR VITI I RI 2006_-_-_-_-_-_-_-_

Sy_kaltra
30-12-05, 22:24
Me rastin e Vitit te Ri 2006 pranoni urimet me te mira.
Gezim, shendet dhe mireqenje per Ju dhe familjen tuaj .

Sy_Kaltra.

http://membres.lycos.fr/ULCINJ/gezuar%20vitin.jpg

Kodra
30-12-05, 23:55
**********
**********
**********Tushja e nderuar,

Tė pėrshėndes duke tė uruar ēdo tė mirė nė jetėn tuaj me tėrė familjen.
Njėherit shfrytėzoj rastin tė uroj Vitin e RiGėzuar Viti i Ri 2006


Kodra

Guri i madh
31-12-05, 12:20
tushja pershendetje dhe urime vitin e ri 2006 dhe shum gzime ne jet

Arbėri
31-12-05, 12:24
Kodra,

G e z u a r viti i Ri 2006
Paqja, shendeti, lumturia qofshin me ju

http://www.kriyayoga.com/pd/LoveCards3/happynewyear12.jpg

Arbėri

Arbėri
31-12-05, 12:25
Kodra,

G e z u a r viti i Ri 2006
Paqja, shendeti, lumturia qofshin me ju

http://www.kriyayoga.com/pd/LoveCards3/happynewyear12.jpg

Arbėri


Tushe, me fal pash besen :cry:

G e z u a r e per shume vite

Arbėri

doGzona
31-12-05, 13:49
E dashura Tushja,

http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gifGezuar Vitin e Ri 2006!http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gif

Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.

http://www.locolobo.net/xmas.gif
Me shume urime nga zemra,

doGzona

AXHA
31-12-05, 13:53
Shum selam pej meje shum e neruemja Tushja.
Per hajr u koft kjo vjeta e re qi po na vjen e ishalla jeni shnosh e rahat,ishalla ju prihet e mara npun,ishalla u shkon kjo vjet me gzim e me sevda,ishalla nieni mier per krejt ata qi ju njohin e i njeh jarabi allah ati i kofshim fal.
Ishalla niejm mier per mat madhin e kosovs,ishalla forcohet e na prin tej tjet kosova nveti,ishalla e gzon bashk me ne kit dit jarabi allah ati i kofshim fal.
Ishalla krejtve atyne qi punojn per tmier tkosovs ju prihet e mara,ishalla krejt ata qi ja dojn tkeqen e punojn ndam tkosovs i ngujojn nata venat qi jan per qiftat e tyne jarabi allah ati i kofshim fal.
Mier u njefshmi jarabi allah ati i kofshim fal.

Psikologu
31-12-05, 14:40
E nderuar!

Gezuar Vitin e ri 2006..


Shendet , pėrparėsi dhe cdo tė mirė nė tė gjitha sferat e jetes.


Si cdo here , me nderime pėr ju:

Psikologu

Gentiana
31-12-05, 14:42
Tushe Gezuar vitin e ri e nderuar.

Gjitha te mirat ti deshiroj.


Genta

spirl_girls
31-12-05, 15:29
Gezuar Vitin e Ri!

http://www.locolobo.net/hus.gif

Barbaroza
31-12-05, 15:36
Tushja,gezuar Viti i Ri 2006!Qofte vit i fatit per ty dhe te dashurit tuaj te zemres!


Barbaroza

Dani3
01-01-06, 11:14
Tushja,GĖZUAR VITIN E RI 2006.

Paqi fat dhe lumturi ne jet.

jadore
19-01-06, 13:31
--Pershendetje e nderuar!!

---ju uroi nje vazhdimesi te mire me shkrimet e juaja dhe suksese ne jeten e metutjeshme !!
.ps.ku mbete pjesmarrja juaj ketu?? --ka kohe qe nuk lexoi asgje nga Ju -gje qe e beje me endje !!!)

-me plot respekt per Ju ..Jador

lazdrani
22-01-06, 22:19
Tushe moter e dashure!

Pranoni ju lutem ngushllimet e mija te sinqerta per Presidentin Rugova.
Lume Kosova per Presidentin tone te pavdekeshem ai me jeten dhe vepren e tije do te jete ne qdo shpirte te Shqiptarit.

Qofte i lehte dheu i Kosoves.


Lavdi,Zoti bekofte Kosoven.

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zana_ch
25-01-06, 15:27
Shfrytesoj Rastin ti shprehi ngushllime mija te sinqerta .....paqja dhe siguria qofshin perhere mbi familjen e tij....
Ishte nje nder figurat me te squara te Kosoves i cili kontriboi shume per popullin tone...Ai do te jete Perhere ne Zemrat tona si nje nder politikanet qe me se shumti ka bere per Vendin tone..
Qofte e pa harrushem jeta dhe vepra e Dr .IBRAHIM RUGOVES

Zoti e bekofte Trupin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Verrin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Token e KOSOVES !
Zoti e bekofte Popullin e KOSOVES !

NGUSHLLIMET E MIJA
Zana_ch

FrEsKiA
26-01-06, 01:32
E nderuar me keqardhje te thelle, e pikelluar teresishte, ju shprehe ngushellimet e mia familjes Rugova dhe gjithe shqipetareve ne diaspore.

Pra, le te ngrejme zerin se bashku:
Prijesi yne Dr. Ibrahim Rugova, nuk ka vdekur!!! Ai eshte gjalle, akoma jeton ne zemrat tona!!! Le ta cojme deri ne fund amanetin e tij per Pavaresine e Kosoves, vetem te bashkuar mund te ecim perpara drejte rruges se drejte me hapa te vendosura drejte ardhmerise!!! Le te mburremi cfare Prijesi patem, Ai kurre nuk u perkule as ne "shi" dhe as ne "bresher", por krenohej me popullin Shqiptare, le te krenohemi edhe ne me Ikonen tone te famshme!!!

Shpirti i pushofte ne paqe!
Lavdi!!!

Diana007
10-06-06, 16:29
Tusha te perqfoj fort http://www.dardania.de/vb/upload/image.php?u=16660&dateline=1145288314 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660), te pershendes me shum respekt Diana:smile:

Artisti
12-08-06, 11:49
Tushja mire se kthehesh,pershendetje per ty


.

lazdrani
13-08-06, 15:00
Tushja mire se kthehesh,pershendetje per ty


.
edhe une i bashkangjitem keti urimi:wink:

Diana007
18-08-06, 17:35
Tushja urime ditelinden edhe 100 tjera te uroj :smile:

Mpuq http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/h035.gif Diana:wink:

lazdrani
19-08-06, 22:58
http://www.mainzelahr.de/smile/party/00003639.gifhttp://www.mainzelahr.de/smile/party/9764.gif http://www.mainzelahr.de/smile/party/00003639.gif


E dashura tushe:wink:

Dreni30
22-08-06, 09:59
E nderuar Tushja

Nje pershendetje nga larg, me deshire qe te jeni mire me shendet - njeherit dhe plotesim te deshirave tuaja ne gjitha sferat e jetes.


Dreni.

yllka
22-08-06, 13:05
Princesa Tushe te pershendes perzemrsisht duke te uruar qaste te bukura Verore:wink:


Yllka

Diana007
13-12-06, 08:36
Tushe te pershendes dhe te uroj gjitha te mirat .

http://tkfiles.storage.msn.com/x1piYkpqHC_35lKSoJovHeiqgKybWR87LL6kDLJEr71BexMo5T SwPsy7AIZ77Gkoq0DIvjkbEZQZdolM078yDP2KLdXPmV6VFiZ_ d0PGC6hvEQ

Te qaf Diana

Luana
15-12-06, 19:31
E di se je atje dikund larg , por nuk je larg ne zemrat tona , na mungon qdo here ,
shpresoj se nji dite do te rikthehesh ne Mbreterin ton Dardane ....

te pershendes nga thellesia e zemres dhe te fala , ti e din kujt :wink:

hahhahah mpuq ne faqe :biggrin:

lazdrani
26-12-06, 02:00
http://www.cirrico.de/galerie/xmas/img/kugel_ekind.gif


Tushe urime viti i ri 2007,gezuar per shume vite.Ju deshiroje realizimin e deshirave tuaj qe viti i ri 2007 dielli vetem per ju te rrezoi.Gezuar.

Berisha-boy
26-12-06, 15:56
Me fat festa e Kurban Bajramit.Paqja,mirkuptimi,toleranca,shpresa te mbizotroj perhere ne familen e juaj.


Me respekt
Berisha-boy

Honesty^uk.
28-12-06, 13:02
Te nderuar Lazdran dhe Honesty ju faliminderit per pershendetjet tuaja ,mbeteni te respektuar nga ana ime.

E nderuara tushja,ju faleminderit per pershendetjen tuaj, por here te tjera togfjaleshin Lazdrani Honesty mund ta shkruash me nje fjal te vetme BROTHERS, hahahahahah.
Me respekt
Honesty

Diana007
29-12-06, 16:49
http://img214.imageshack.us/img214/2757/diana007sq7.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

rilinda
31-12-06, 16:01
Viti 2007 le t'ju sjell begati, shėndet tė plotė juve e familjes tuaj dhe harmoni nė jetė, pėrplot dashuri e suksese tė njėpasnjėshme! Gėzuar!

schütze
01-01-07, 16:22
GEZUAR 2007

Nga zemra ju uroj qe ky vit te jet viti i realizimit te qdo deshire,gjithashtu edhe ralizimin e pavarsis se Kosoves

me respekt
schütze

Naki
04-05-07, 12:32
Sot nė diten e dytė tė shetitjeve nė lagjen e pėrshėndetjeve /sepse nuk mbrrijta dje ti vizitojė tė gjithė ,nė kėtė ditė tė bukur pranverore kamė pregaditur qanten e piknikut dhe po trokasė nė qdo derė ,nė kater anėt e botes ,po ju gjejė do tė ndalem tė pijė me ju nga njė kafe ,nė tė kunderten ju lė nė kutin tek porta e juajė pėrshėndetjet e sinqerta qė kjo ditė tju sjellė njė suprizė tė vogel,simbolike pėr respektin qe kamė pėr ju!

Tė nderonė Naki

http://bmfoto.dk/catalog/images/2003080900.jpg

tushja
27-05-07, 22:47
Ju faliminderit tė gjithėve ,pėrgėzimet dhe pėrshėndetjet e juaja do ti ruajė me kujdes.Edhe unė ju pėrshėndes tė gjithėve!

Tushja

tushja
27-05-07, 22:48
Sot nė diten e dytė tė shetitjeve nė lagjen e pėrshėndetjeve /sepse nuk mbrrijta dje ti vizitojė tė gjithė ,nė kėtė ditė tė bukur pranverore kamė pregaditur qanten e piknikut dhe po trokasė nė qdo derė ,nė kater anėt e botes ,po ju gjejė do tė ndalem tė pijė me ju nga njė kafe ,nė tė kunderten ju lė nė kutin tek porta e juajė pėrshėndetjet e sinqerta qė kjo ditė tju sjellė njė suprizė tė vogel,simbolike pėr respektin qe kamė pėr ju!

Tė nderonė Naki

http://bmfoto.dk/catalog/images/2003080900.jpg


Ju faliminderit Naki,tė pėrshėndes shumė!

rilinda
29-05-07, 00:30
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda

tushja
30-05-07, 10:52
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda


Kėti mozaiku tė pėrshėndetjeve tuaja i gėzohem,edhe juve ju dėshirojė gjithė tė mirat!

Tushja

Elina
31-05-07, 10:50
Ju pershendes...

yllka
31-05-07, 21:52
Hi Pricesa Tushe,te pashe qe jeni ne online me behet qefi shume.Pershendetje te perzemerta nga Yllka

tushja
31-05-07, 22:30
Hi Pricesa Tushe,te pashe qe jeni ne online me behet qefi shume.Pershendetje te perzemerta nga Yllkahttp://www.fotoplatforma.pl/foto_galeria/904__DSCN3809.jpg


Shoqe e dashur tė pėrshėndes shumė,tė fala juve dhe shoqeve tuaja.

Zero Cool
02-06-07, 11:04
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/goodMornBlndSatinWh.gif

instruktori
02-06-07, 15:37
Pershendetje dhe shume te mira


Instruktori

Nexhati
05-06-07, 13:13
Tushe pershendetje nga Frankfurti,u kenaqe sa ne Hamburg,sa ne Munchen,sa ne Bruksel,kjo jete ishte vetem per ty hahahahahahhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

aLbaChiCk
06-06-07, 13:39
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Esmerja/hi.jpg

Elina
06-06-07, 19:28
http://www.chromaluna.com/content/comments/greetings/hello_flower2.gif

aLbaChiCk
07-06-07, 16:23
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/hello.gif

rilinda
09-06-07, 16:34
http://emoticons4u.com/happy/042.gifhttp://emoticons4u.com/happy/1356.gif

Diana007
09-06-07, 18:14
http://img406.imageshack.us/img406/449/diana007hu5.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

instruktori
10-06-07, 02:35
Vikend te kendeshem


Instruktori

luckyman
10-06-07, 14:23
Tung..................

tushja
13-06-07, 18:55
Faliminderit tė gjithėve ēė mė vizituat,kudo qė tė jeni ju pėrshėndes edhe unė shumė.

Tushja!

http://www.fotoplatforma.pl/foto_galeria/904__DSCN3809.jpg

Zero Cool
14-06-07, 18:51
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/pershendetje1.gif

Psikologu
17-06-07, 12:24
E nderuara Tushja !Ju deshiroj vikend tė kendeshem dhe cdo tė mirė.Me dnerime pėr ju ;Psikologu

aLbaChiCk
17-06-07, 17:25
Pershendetje per ty e nderuar te uroj nje dit te mrekullueshme

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Sunday2-2.gif

rilinda
18-06-07, 04:21
http://www.hi5tools.com/myspace-images/goodday/prod_788_23248.gif

schütze
21-06-07, 21:42
Pershendetje nga schützehttp://www.locolobo.net/excolourrose.gif

instruktori
23-06-07, 17:05
Vikend te mire ju deshiroj

Naki
26-06-07, 22:48
Nė kėtė mbrėmje verore po fillojė shetitjen nė lagjen e pėrshėndetjeve me vete kamė ēadren -shiu nuk ka tė ndalur ,ėshtė shi verorė qė freskonė po edhe tė bėnė qullė.

Duke kaluar kah porta e juajė po kėrkojė strehim,dotė mė duhet tė vazhdojė nuk qenka askush, po ju lė nė kutin e postės pėrshėndetjet e para verore, kudo ēė tė jeni ju pėrshendes pėrzemėrsisht!

Naki

lazdrani
23-07-07, 12:14
Te fala shume nga Gurbeti,gjithmone e gezuar ne jete Zoti te bekofte.Lazdrani

Zero Cool
30-07-07, 16:13
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/4e.gif

rilinda
03-08-07, 11:21
Ka kaluar kohė e gjatė e nuk kam qenė kėtu pėr tė tė lėnė pėrshėndetje tė sinqerta, por nuk ju kam harruar.

Shėndet!
Rilinda

tushja
27-08-07, 22:19
http://www.fotonatur.de/showpic.php?id=ET10/ETANTHEMISARVEN


Zero Cool,Rilinda,Naki,Lazdrani,Instruktori,Schutze,Alb achick,Psikologu te gjitheve ju jam mirenjohes per pergezimet e juaja,me plote respekt per ju Tushja

jadore
27-08-07, 22:58
..nje pershendetje te madhe plot respekt , per ju personin e priviligjuar te Forumit ,qe rrall inkuadroheni ,por qe ne cdo mendim dhe fjali reflektoni miqesi dhe sinqeritet ..
plot respekt J'ador

yllka
31-08-07, 14:44
http://www.fotosearch.de/comp/sps/sps114/leute-frau-brunette-innen-~-1042r-10009.jpg


Oj Princese te fala shume nga Yllka,je me te vertet e bukure siqe ka theksuar edhe Luana.
Ti je Fotomodel .Yllka jote

instruktori
04-09-07, 16:40
Pershendetje.................

sexybrikenda
07-09-07, 14:07
http://www.keramikkunst.de/images/mai.sporn.mohn.felberich.jpg

Pershendetje nga Brikenda Tushe

Paradox_13
08-09-07, 08:08
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/goodluck2.gif

tushja
09-09-07, 22:35
Jador,Paradoxi13,Yllka,Instruktori dhe Brikenda,ju jam mirenjohes dhe kam kenaqesi te jem ne mesin e juaj.Ju falenderoje perzemrsisht Tushja e juajhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

yllka
26-10-07, 14:59
http://www.fotosearch.de/comp/phc/phc007/strauss-rot-rosen-nahaufnahme-~-73170335.jpg

Tushja me ka marre malli per shkrimet tuja dhe prezencen tende ne Forum Dardania.Te mpuqi nga larte....Yllka e juaj

Luana
12-11-07, 23:01
Tė pėrshėndes nga zemra ....dhe tė dėshiroj njė mbrėmje tė mirė !

Luana
12-11-07, 23:02
Tė pėrshėndes nga zemra.....dhe tė dėshiroj njė mbrėmje tė mirė !

Diana007
28-11-07, 12:06
http://img150.imageshack.us/img150/5141/28nentori1bc2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)


Himni!Kur ka ra Kushtimi ne Kosove mp3 (http://www.trepca.net/kultura/hymni_kosoves.mp3)

rilinda
28-11-07, 14:01
http://img148.imageshack.us/img148/9711/28nentorizv5.png (http://imageshack.us)


Gėzuar Festa e 28 Nėntorit- dita e simboleve tona tė shenjta dhe e krenarisė kombėtare!

Luana
03-12-07, 00:32
http://i85.photobucket.com/albums/k43/frankinkck/a263773c.jpg

Gjumashja
05-12-07, 11:13
tushja te pershendes dhe te uroj qdo te mire . . .

turisti
11-12-07, 18:57
Lule shkon tek lulja.
http://www.orichas.com/espanha/reflexiones/perfect%20rose.jpg __________________

selvija
15-12-07, 00:06
http://cap04.caption.it/348/captionit163836I733D35.jpg

tushja
16-12-07, 12:55
Ju jamė mirėnjohse tė gjithėve pėr vizitat e juaja:
Yllka
Luana
Rilinda
Diana007
Gjumashja
Turisti
Selvija

Ju dėrgojė tė gjithėve pėrshėndetje te sinqerta!

tushja
16-12-07, 12:57
Ju jamė mirėnjohse tė gjithėve pėr vizitat e juaja:
Yllka
Luana
Rilinda
Diana007
Gjumashja
Turisti
Selvija

Ju dėrgojė tė gjithėve pėrshėndetje te sinqerta!


http://www.marksflowers.com/flowers/collection/350/red-roses-2.jpg

uck_aksh
17-12-07, 05:12
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-2.jpg

Dardan Kastrati
18-12-07, 15:27
http://img57.imageshack.us/img57/2839/festaot3.gif

Paradox_13
19-12-07, 12:34
http://ourworld.cs.com/fei%20hun%2018/Disejne_Mia/Eid.gif

Zero Cool
19-12-07, 12:36
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Merry_Christmas_1024.jpg

lazdrani
20-12-07, 12:07
Me fat festa e Bajramit

Zero Cool
24-12-07, 18:24
http://www.netdisaster.com/go.php?mode=manif&sound=on&url=http%3A//www.dardania.de/vb/upload/showthread.php%3Ft%3D17372

aLbaChiCk
26-12-07, 23:07
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Gezuarvitineri.jpg

yllka
27-12-07, 12:37
http://www.coolphotos.de/bilder2/neujahr_01.jpg

tushja
27-12-07, 20:32
Ju faliminderit tė gjithėve,pėrgėzimet e juaja i lexova me vemendje dhe do ti ruajė si dhurata tė ēmuara tė festave tė fund vitit!

Kudo ēė tė jeni ju pėrshėndes,Tushja!

lazdrani
29-12-07, 15:12
http://www.fotosearch.de/comp/csk/CSK218/gluecklich-neu-jahr-kuenste-schwarz-schlips-feier-~-KS13021.jpg

E nderuara tushe per vitin e ri me deshire do te ju ftoja ne vallazim.Gezuar 2008

Buqja_ch
30-12-07, 07:34
.... Urime vitin e ri 2008 ...

Diana007
30-12-07, 14:15
http://img80.imageshack.us/img80/841/ngadianatb2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Dardan Kastrati
30-12-07, 14:16
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

rilinda
30-12-07, 19:11
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/12817.gif
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/20.gif

uck_aksh
31-12-07, 01:15
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/dardania-2.jpg

Zana_ch
31-12-07, 01:16
http://1.uploadmirror.com/uploaded/1/667/other-pimp_12_30_2007_17_47_26_79830.gif
http://1.uploadmirror.com/uploaded/7/596/other-trippy_12_30_2007_17_56_23_26464.gif


http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/new_year/033.gif

Honesty^uk.
10-01-08, 22:27
Pershendetje per ju e nderuara Tushe, te uroj qe kete vit cdo deshire apo ambicje e juaje u befte realitet,
shendet ,suksese, dhe gezime familjare qofte i mbushur ky dhe cdo vit qe vjen per ju dhe
te dashurit e zemres suaj.

Sinqerisht dhe me respekt
Honesty

tushja
11-01-08, 18:06
Dhoma ime virtuale qenka mbushur me pėrgėzime,ju faliminderit tė gjithėve!
Kudo ēė tė jeni ju pėrshėndes.

tushja!

Murgesha
12-01-08, 18:06
Njė pėrshėndetje nga zemra pėr ty Tushe e nderuar.

Murgesha!

uck_aksh
22-01-08, 12:47
Te uroj gjith te mirat ne jet
http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM (http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM)

Diana007
25-01-08, 21:33
Te pershendes shum Tushe, te qaf shum.
http://flowers.ua/goods_pics/107_b.jpg

yllka
31-01-08, 12:46
http://www.fotosearch.de/comp/DGV/DGV082/frau-blasen-kuesse-portraet-~-200334915-001.jpg

Puthje per ty e dashura Tushja.

sexybrikenda
04-02-08, 23:50
http://imalbum.aufeminin.com/album/D20071021/352846_1LR7ZLCAZ63POHIUAU7D62USZH5NKO_95231-820792793-purple-h173401-l_H112225_L.jpg

Tushe nje mije puthje ne konto tuaj.Je Zemer dhe shume elegate Vajzehttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

uck_aksh
07-02-08, 00:42
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/mos-u-tut.gif

LaCoStA
07-02-08, 09:52
Pėrshėndetje ty .... !!!!

Gjumashja
09-02-08, 09:43
http://www.xoospace.com/myspace/graphics/21575.gif

LuLjaa
11-02-08, 00:48
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/hello/273.gif

lazdrani
14-02-08, 11:14
http://www.pokamax.de/motiv_gallery/postkarten_213.jpg

uck_aksh
15-02-08, 01:21
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/URIME.gif

MemphiSx
15-02-08, 14:53
http://z.about.com/d/graphicssoft/1/0/m/O/1/azk14-valentine-heart1.gif

turisti
21-02-08, 22:14
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Diana007
23-02-08, 17:43
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

Dardan Kastrati
23-02-08, 21:16
http://img229.imageshack.us/img229/2580/1kc1a9be97cdei6.jpg

tushja
03-03-08, 20:24
Tė nderuar miqė dhe mikesha ju falenderojė tė gjithėve pėr vizitat e juaja nė dhomen time virtuale.

JU pėrshėndes pėrzemėrsisht!

rilinda
06-03-08, 16:41
Tė nderuar miqė dhe mikesha ju falenderojė tė gjithėve pėr vizitat e juaja nė dhomen time virtuale.

JU pėrshėndes pėrzemėrsisht!

http://www.allemoticons.com/Fingers/Finger_fing30.gif

rilinda
07-03-08, 20:34
http://www.allemoticons.com/Fingers/Finger_fing30.gifhttp://emoticons4u.com/fingers/fing30.gif

Diana007
08-03-08, 15:44
Tushe Urime 8 Marsi.

http://img156.imageshack.us/img156/483/98166746bo7.png

selvija
10-04-08, 14:13
Pershentje mikesh ime e ndreuar kalo bukur kudo qe jeshe,,,eja te qas nje kaffe per qefi nje dite te prese,,,,:wink:
http://www.bloomingbritain.com/images/red-flowers-white-lilly.jpg

lovely
11-04-08, 08:28
http://i180.photobucket.com/albums/x108/scribblersheart2/Flowers/flowers.jpg

Pershendetje e Nderuar!

Zero Cool
15-04-08, 21:09
http://i1.tagstat.com/images/user/27/50/20/5380275020-67558740.jpg

selvija
18-04-08, 13:39
Tushe pershendes kudo qe jesh gjitha te mirat per ty,,
............http://srv0106-07.oak1.imeem.com/g/p/579011049fc507f2ad1a6d401abb90d3_web.gif (http://www.imeem.com/people/atHcBMs/photo/HH0YnlnVJT/).........

lovely
18-04-08, 17:42
pershendetje e nderuara Tushe :smile:

http://i212.photobucket.com/albums/cc89/worie/worie%20flowers/002049.gif

Naki
19-04-08, 08:49
http://www.mobilewaiter.net/images/flowers_tur.gif


Nė shenjė mirėnjohje dhe respekti pėr ju kėto lule te freskėta!

lazdrani
19-04-08, 09:47
http://www.fotosearch.de/bthumb/DSN/DSN017/1795378.jpghttp://www.fotosearch.de/bthumb/THK/THK012/C0032969.jpghttp://www.fotosearch.de/bthumb/PHC/PHC013/SB10063292A-001.jpg

Honesty^uk.
19-04-08, 18:52
http://www.fotosearch.de/bthumb/DSN/DSN017/1795378.jpghttp://www.fotosearch.de/bthumb/THK/THK012/C0032969.jpghttp://www.fotosearch.de/bthumb/PHC/PHC013/SB10063292A-001.jpg

Ketij mendimi dhe pershendetje i bashkohem edhe une me gjithe fuqine e shpirtit,
Weekend te kendshem prane te dashurve te zemres suaj.

Honesty

uck_aksh
21-04-08, 00:36
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/tung-1.gif

Zero Cool
26-04-08, 16:01
http://i2.tagstat.com/images/user/21/39/90/5381213990-67884986.jpg

Diana007
26-04-08, 18:45
Te pershendes shum Tushe .
http://www.akiflower.com/images/buke1.jpg

gazi-de
29-04-08, 00:05
http://www.grassmyer.de/resources/anikamaus_26_blackmagic_140.jpg:smile:

tushja
29-04-08, 10:52
Rilinda,Diana oo7,Selvija,Lovely,Zero Cool,Naki,Lazdrani,Honesty,Uck,Gazi-de
Ju faliminderit tė gjithė,qė trokitet nė porten time virtuale,pėrgzimet dhe pėrshendetje e juaja do ti ruajė me kujdes.
Kudo qė tė jeni ju pėrshendes!

Adina-R.Ks
29-04-08, 20:55
Pershendetje...
http://www.nur-im-vest.de/Blume100.jpg

LuLjaa
30-04-08, 00:55
http://i121.photobucket.com/albums/o207/bicfomh/gg01/hello/hllo005.gif

Honesty^uk.
08-05-08, 19:15
http://www.mobilewaiter.net/images/flowers_tur.gif


E nderuar TUSHE
edhe pse prania jote online ne FD nuk eshte e perditshme dhe sic do deshironim
ti vazhdon te jesh prezente me virtualitetin tend te shkelqyer dhe shume te admirueshem,
prandaj jam ketu ne oden tende fisnike
per te lene pershendetjet e mia vllazerore
Zoti te plotesoft cdo deshire dhe enderrat tuaj u befshin realitet.

Shume respekt per ty
Honesty

yllka
10-05-08, 20:29
http://de.youtube.com/watch?v=keNzKd4nHnY&feature=related


Tushja Princese e bukure te fala nga Yllka.Jeni shume e embel http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Naki
19-05-08, 10:48
http://i121.photobucket.com/albums/o207/bicfomh/gg01/hello/hllo005.gif


http://de.youtube.com/watch?v=v-bUlb1jyPY


E dashura motrush tė pėrshėndes kudo ēė tė jesh,duke tė deshiruar gjithė tė mirat nė jetė!

sexybrikenda
19-05-08, 11:38
Princese shkrimet tuja mungojne shume ne FD,prandaj te urdheroje hahaha qe menjehere te jeshe aktive se pasha mamin ti ha ata sy te kalteret.Te dua Bukuroshe dhe te puthi forte nga Large vendlindjes.Brikenda

http://de.youtube.com/watch?v=phRfqA4atZk&feature=related

lovely
19-05-08, 16:56
http://i166.photobucket.com/albums/u119/BonnieNaaz/flower3.gif

selvija
10-06-08, 19:57
Tushja te pershendes kudo qe jesh gjitha te mirat per ty,,plotsim deshirash te fala ke nga ana ime shum...
http://srv0110-08.oak1.imeem.com/g/p/699bfec044097ea78916d4094439068d_web.jpg (http://www.imeem.com/pajacerna/photo/oecMS1pHyj/)

Adina-R.Ks
10-06-08, 20:02
Miqt janė engjujt tė cilėt na ngrisin nė kėmbėt tona atėhere kur Krahėt tonė kanė problem tė kujtojnė si tė fluturojnė!

Zero Cool
11-06-08, 13:46
Njė ditė te bukur tė uroj tyhttp://i216.photobucket.com/albums/cc24/mrsorrell/mrsorrell3Tagged/angel-comments-1.gif

Adina-R.Ks
24-06-08, 13:14
Pranoni pershendetje e mija me te sinqerta, per nje dite te mbar dhe te qet.

LuLjaa
24-06-08, 23:53
http://img337.imageshack.us/img337/815/hoiiiics1.png

yllka
16-08-08, 13:40
http://www.fotosearch.de/bthumb/TGR/TGR234/gt215066.jpg http://www.fotosearch.de/bthumb/TGR/TGR234/gt215067.jpg http://www.fotosearch.de/bthumb/TGR/TGR234/gt215062.jpg

Tushja ka kohe qe nuk kam qene kendej pari dhe nuk do te iku pa te le nje pershendetje Princese e Bukure.Pushime Verore me te bukura per ty ...Yllka te fala

Diana007
18-08-08, 14:49
Pershendetje motrushe shum,e urime ditelindja,i gezofsh edhe 100 tjera..
motra jote Diana007.http://i140.photobucket.com/albums/r29/ziglag27/happy-birthday-2.jpg

http://www.freeware.hartberg.info/bilder/agzg.jpg
:smile:

>>{SpOnGeBoB}<<
19-08-08, 08:14
Oj Tushja more, o perhajr per hajr ditlindja edhe shum tjera si mos tum ken rrejten qikjo diana 007 qetu nelte qe e paska shkrue :biggrin:

Torte valla nuk kam prue se nuk e kam dijten amo qetu ta kam prue nji kange qe belivalla ma shume se tana qato tortat qe i ndreqin ne tane Kosoven ka vlere. Vetum mos mendo qe kam dashten mu kursye e qashtu po thame. Kqyre vehte.

http://www.youtube.com/watch?v=ylWr_egp0MY

Naki
19-08-08, 12:32
http://img265.imageshack.us/img265/6540/birthdaycakexo8.gif

Urimet,gėzimet dhe lumturia le tė jenė pėrcjellėsit e juajė edhe pėr shumė dekada!

Tushe urime Ditėlindja!

Zero Cool
19-08-08, 13:03
U befsh 121 vjeq llokume


http://www.gralon.net/cartes-virtuelles/cartes/anniversaire/vg-happy-birthday.jpg

gazi-de
19-08-08, 13:15
http://www.cakecarousel.com/cakecarousel/images/product/1172270909_Happy%20Birthday.jpg:smile: :wink:

selvija
19-08-08, 16:11
URIME motrushe Ditlindja ishalla i arijn edhe 100 vjet te tjera dhe te deshiroj sukses ne jeten tende me shum fat,lumturi gjithashtu cdo te mir ne jete ja pra edhe njeher :
"URIME,URIME,URIME .....
http://img.123greetings.com/eventsnew/birth_balloons/1008-012-34-1069.gif

Honesty^uk.
19-08-08, 16:41
http://img265.imageshack.us/img265/6540/birthdaycakexo8.gif

Urimet,gėzimet dhe lumturia le tė jenė pėrcjellėsit e juajė edhe pėr shumė dekada!

Tushe urime Ditėlindja!

Motra e vogel
po e shfrytezoj torten e vellacko Nakit, per te percjell dhe shpreh urimet e mia me te perzemerta me rastin e ditelindjes tende.
Edhe 100 vite te tjera te mbushura plot lumturi, gezime dhe dashuri ti uroj nga zemra
ZOTI qoft me ty ne cdo hap te jetes.

URIME,URIME,URIME

Me respekt
Honesty

Zero Cool
06-09-08, 10:14
http://www.coolfreeimages.net/images/good_morning/good_morning_03.gif

Urata
10-09-08, 14:23
Nje pershendetje te ngrohte per ty e dashur...! Lum vllaznia per motren...!

aLbaChiCk
12-09-08, 10:47
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/wefalov652.jpg