PDA

View Full Version : si dhe kush e zbuloi seksin


xixi
16-08-05, 23:53
veshtire te dihet kush ?

dr1ta
18-08-05, 00:35
Ademi (Adami) & Hava (Eva) nder molle apo? :lol: :lol:

Krokodilli
18-08-05, 09:22
Ademi (Adami) & Hava (Eva) nder molle apo? :lol: :lol:
jo more dy shqiptar e kan zbulu ma se pari
Hajdari dhe Kumria te Dardha

turisti
27-09-05, 12:21
veshtire te dihet kush ?

Me siguri eshte zbuluar nga monotonia,hahahahahahahahahahahahahahaahahahahahah ahahahahaahahaha. :wink:

Murgesha
27-09-05, 12:35
Gruaja e ka zbuluar e para.

Njė rrėfim popullor.

I kishte mbledhė Zoti tė gjitha krijesat dhe po ja u caktonte sa herė nė vitė tė bėjnė Seks.

Ju drejtua burrit dhe i tha njė herė nė vit, sa pėr shumim.
Burri uli kokėn i bindur dhe se i pėlqente.
Po ashtu i tha edhe gruas njė herė nė vit.

Gruaja nuk u bind, dhe Zoti i propozoi dy herė nė vit, por jo gruaja nuk u bind prapė.
Kėrkoi fjalėn dhe ju dha.

Zot i madhėrishėm, a ta merr mendja se zjarri dhe baruti munden me ndejtė bashkė pa u kallė?

Atėherė Zoti i tha.
Mbasi ti koke zjarr e burri barut, bėne kur tė doni dhe sa tė doni.
Pra siē po e shifni po tė mos ishte intelegjenca e gruas qė e bėri zotin tė ju jap leje, pėr burra kish mbetė njerėzimi me njė herė nė vit seks. :lol: :lol: :lol:

turisti
27-09-05, 12:55
Gruaja e ka zbuluar e para.

Njė rrėfim popullor.

I kishte mbledhė Zoti tė gjitha krijesat dhe po ja u caktonte sa herė nė vitė tė bėjnė Seks.

Ju drejtua burrit dhe i tha njė herė nė vit, sa pėr shumim.
Burri uli kokėn i bindur dhe se i pėlqente.
Po ashtu i tha edhe gruas njė herė nė vit.

Gruaja nuk u bind, dhe Zoti i propozoi dy herė nė vit, por jo gruaja nuk u bind prapė.
Kėrkoi fjalėn dhe ju dha.

Zot i madhėrishėm, a ta merr mendja se zjarri dhe baruti munden me ndejtė bashkė pa u kallė?

Atėherė Zoti i tha.
Mbasi ti koke zjarr e burri barut, bėne kur tė doni dhe sa tė doni.
Pra siē po e shifni po tė mos ishte intelegjenca e gruas qė e bėri zotin tė ju jap leje, pėr burra kish mbetė njerėzimi me njė herė nė vit seks. :lol: :lol: :lol:

Rrnofshin :P :P grat :P .

Krokodilli
28-09-05, 12:02
Gruaja e ka zbuluar e para.

Njė rrėfim popullor.

I kishte mbledhė Zoti tė gjitha krijesat dhe po ja u caktonte sa herė nė vitė tė bėjnė Seks.

Ju drejtua burrit dhe i tha njė herė nė vit, sa pėr shumim.
Burri uli kokėn i bindur dhe se i pėlqente.
Po ashtu i tha edhe gruas njė herė nė vit.

Gruaja nuk u bind, dhe Zoti i propozoi dy herė nė vit, por jo gruaja nuk u bind prapė.
Kėrkoi fjalėn dhe ju dha.

Zot i madhėrishėm, a ta merr mendja se zjarri dhe baruti munden me ndejtė bashkė pa u kallė?

Atėherė Zoti i tha.
Mbasi ti koke zjarr e burri barut, bėne kur tė doni dhe sa tė doni.
Pra siē po e shifni po tė mos ishte intelegjenca e gruas qė e bėri zotin tė ju jap leje, pėr burra kish mbetė njerėzimi me njė herė nė vit seks. :lol: :lol: :lol:

rrnoft populli me keso rrefime

une tregoj rrefimin tjeter te popullit

I kishte mbledhė Zoti tė gjitha krijesat dhe po ja u caktonte sa herė nė vitė tė bėjnė Seks.


iu drejtua burrit dhe i tha nje here ne muaj,, burri nuk u pajtua aspak,, por ishte fjala e zotit....

iu drejtua gruas poashtu i tha njehere ne muaj,, gruaja u gezua shum

,, per ta perfunduar,, zoti luti gruan dhe burrin te tregonin mendimin e tyre

burri tha me mir per dit e ngapak,, nga gjysem ore ne dit
gruaja tha me mir nje muaj e nga 6 ore

zoti pyeti gruan,, pse nga njehere ne muaj e 6 ore,, femra tha,, po mashkulli perdit nga gjysem ore nuk i duhet me shum,, kurse neve nje here ne 6 muaj po na duhet se paku 6 ore pa ndal te knaqemi dhe te kem orgazem :oops:


athere zoti tha vendosni si te doni se me femra as une nuk pasna hesap te mirrem :lol: :lol:

Murgesha
28-09-05, 12:14
Krkokodili pa keqkuptime tė lutem.
Unė nuk e di se prej ga tė vjen ty idea qė femrat kanė vėshtirėsi nė pėrjetim tė orgazmės, kur kjo nuk qėndron aspak.
Nėse flasim pėr frixhiditet (femra qė nuk pėrjetojnė orgazėm kurrė) atėherė duhet ta dijshė se ato janė tė pakta. E nėse femra qė nuk ėshtė e tillė vonon tė pėrjetoj orgazmėn atėherė faji i takon mashkullit qė nuk di ta sjell femrėn nė atė gjendje.

Me nderime Murgesha!

Krokodilli
28-09-05, 12:17
Krkokodili pa keqkuptime tė lutem.
Unė nuk e di se prej ga tė vjen ty idea qė femrat kanė vėshtirėsi nė pėrjetim tė orgazmės, kur kjo nuk qėndron aspak.
Nėse flasim pėr frixhiditet (femra qė nuk pėrjetojnė orgazėm kurrė) atėherė duhet ta dijshė se ato janė tė pakta. E nėse femra qė nuk ėshtė e tillė vonon tė pėrjetoj orgazmėn atėherė faji i takon mashkullit qė nuk di ta sjell femrėn nė atė gjendje.

Me nderime Murgesha!

na fal Murgesha nese ofendova dike, bera shaka,,,
pajtohem plotesisht me ju :arrow:
nėse femra vonon tė pėrjetoj orgazmėn atėherė faji i takon mashkullit qė nuk di ta sjell femrėn nė atė gjendje.

Murgesha
28-09-05, 12:20
Jo tė lutem mos e diskuto aspak se as nė mendje s`mė shkoi tė ofendohem, e kuptova edhe unė si shaka. :P :wink:

turisti
29-09-05, 13:43
Ndoshta seksi eshte produkt i shakave mes burrit dhe gruas. :wink:

Shpat
28-11-11, 14:07
na fal Murgesha nese ofendova dike, bera shaka,,,
pajtohem plotesisht me ju :arrow:
nėse femra vonon tė pėrjetoj orgazmėn atėherė faji i takon mashkullit qė nuk di ta sjell femrėn nė atė gjendje.

:rolleyes::rolleyes:

Mė u dashka tė pajtohem me qet mendim ,,,

Xuki
29-11-11, 13:06
ēka di unė, Longardi i familjes moderne e ka zbulu!

Zero Cool
27-01-12, 14:42
Adami dhe Eva kanė zbuluar sexin, unė dhe e dashura ime e kemi bėrė. :wink: