PDA

View Full Version : Zana_e_maleve


progoni
17-08-05, 18:48
Tė gjitha qoshet i shiqova Gjanoooo pė me tė gjetė ODĖN TUAJ,po ncccccccccck.

Gjano menjeherė i pėrvjela mangėt si pėr TYYY

http://admin.costaholidays.com/admin/documents/admin/uploads/properties/P-1181//P-1181-3.jpg ODA e pritjes Gjanoooo

http://www.ein-schoener-garten.de/bild014a.jpgme dashurin ma te MADHE kopshti pėr TY

oooooooooooooooo qe 200 vjet nuk tė kam pa haaaaaaaahaaaaaaaaa

P.S.

Befasia mė e kėndėshme e BOTĖS net ,

mė je TI o gjanooo,

i pėrkulem me knaqėsin ma tė

MADHE

miqėsis me TYYYYYYYYY

Me knaqėsin ma tė MADHE

Progoni

doGzona
17-08-05, 19:02
A kemi zan te maleve ketu ne FD a?

Nese po, ateher e pershendes dhe uroje cdo te mire kudo qe ndodhet.

doGzona

Honesty^uk.
17-08-05, 19:07
Pershendetje dhe mire se ardhje te uroj e nderuara ZANA e MALEVE
Kalofshi caste sa me te kendshme

Me respekt
Honesty

Murgesha
17-08-05, 19:12
Zanė e Maleve tė pėrshėndes shumė.

Dreni30
17-08-05, 19:32
Moj zana e maleve po si kalove moj keto dite ne mal. :lol: :lol: :lol:
Ani mire se paske ardh ketu ne mesin tone.
Te uroj shendet e biseda te kendeshme ne fd dhe gjithe te mirat kudo qe jeni.

Dreni..

halla e madhe
17-08-05, 19:33
ZANA E MALEVE_te deshiroj mireseardhje ne Forumin Dardan :)

e_martumja
17-08-05, 19:34
P ershendetje edhe nga une zana e maleve

Kercovari
17-08-05, 19:44
Nje pershendetje te ngrohte nga veterinari Kercovari. :lol: :lol: :lol: :lol:

Agroni22
17-08-05, 22:40
pershendetje shume shume per tyyyyyy

Gjebraili
17-08-05, 22:54
Edhe une, tybe treqin tybe, nuk muj me ndejt pa e pershendet Zanen e maleve, bile me pershendetje speciale, nese e di Zana e nese nuk e di, heheheh, po ja perkthej ne shqip: me nje MPUQQQQQQQQQQQ ne midis te faqes :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Xuki
17-08-05, 23:14
Edhe unė e pėrshėndes daden teme me kėto lule:


Pėr Ty Zana:

http://www.juttajost-florist.de/Blumenstrausse/A_3.jpg


Tungiiiii


Xuki

AXHA
18-08-05, 15:12
Shum selam pej AXHE oooooooooj shum e neruemja Zana e Maleve.
Jes me zdaj qi ju edhe familja e juej jeni shnosh e rahat edhe e kapercyni nkit dynja me gzim e sevda.
Mier u njefshmi e ishalla nihmi per smieri tej sa tshihmi naj here ne paqt ba zoti kismet.

Urata
18-08-05, 15:17
Oj Zane Malesie, ku te ka motra kosovare ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaa...

T'kemi si shpirte!

zana_e_maleve
22-08-05, 13:41
Tė gjitha qoshet i shiqova Gjanoooo pė me tė gjetė ODĖN TUAJ,po ncccccccccck.

Gjano menjeherė i pėrvjela mangėt si pėr TYYY

http://admin.costaholidays.com/admin/documents/admin/uploads/properties/P-1181//P-1181-3.jpg ODA e pritjes Gjanoooo

http://www.ein-schoener-garten.de/bild014a.jpgme dashurin ma te MADHE kopshti pėr TY

oooooooooooooooo qe 200 vjet nuk tė kam pa haaaaaaaahaaaaaaaaa


nuk ke pas kund me e gjete jo se si ka ra ndermend kujt per mua,por mos e ban te madhe.
flm per pershendetje gjano ,te uroj cdo te mire

P.S.

Befasia mė e kėndėshme e BOTĖS net ,

mė je TI o gjanooo,

i pėrkulem me knaqėsin ma tė

MADHE

miqėsis me TYYYYYYYYY

Me knaqėsin ma tė MADHE

Progoni

zana_e_maleve
22-08-05, 13:43
A kemi zan te maleve ketu ne FD a?

Nese po, ateher e pershendes dhe uroje cdo te mire kudo qe ndodhet.

doGzona

nuk ke pas si me me verejte ndoshta se jam antarsua pare teje lol
te fala nga une ,flm per pershendetjet

zana_e_maleve
22-08-05, 13:45
Pershendetje dhe mire se ardhje te uroj e nderuara ZANA e MALEVE
Kalofshi caste sa me te kendshme

Me respekt
Honesty

flm dhe mire se ju kam gjete dhe juve .ju uroj shendet e lumturi

zana_e_maleve
22-08-05, 13:45
Zanė e Maleve tė pėrshėndes shumė.


flm gjitheashtu e pershendetur jeni dhe nga ana ime!

zana_e_maleve
22-08-05, 13:47
Moj zana e maleve po si kalove moj keto dite ne mal. :lol: :lol: :lol:
Ani mire se paske ardh ketu ne mesin tone.
Te uroj shendet e biseda te kendeshme ne fd dhe gjithe te mirat kudo qe jeni.

Dreni..

flm dreni te gjitha te mirat edhe juve ju deshiroj une ,shendet e lumturi

zana_e_maleve
22-08-05, 13:48
ZANA E MALEVE_te deshiroj mireseardhje ne Forumin Dardan :)


valla halla_e_madhe mire se me ke gjete ne forum dardan.te uroj te gjitha te mirat e kesaj bote

zana_e_maleve
22-08-05, 13:49
P ershendetje edhe nga une zana e maleve


flm gjitheashtu pershendetje edhe nga une e_martumja

zana_e_maleve
22-08-05, 13:51
Nje pershendetje te ngrohte nga veterinari Kercovari. :lol: :lol: :lol: :lol:


hehehe pershendetje dhe nga une veterinari

zana_e_maleve
22-08-05, 13:52
pershendetje shume shume per tyyyyyy


hahahahaha gjitheashtu edhe per tyyyyyyyyy

zana_e_maleve
22-08-05, 13:53
Edhe une, tybe treqin tybe, nuk muj me ndejt pa e pershendet Zanen e maleve, bile me pershendetje speciale, nese e di Zana e nese nuk e di, heheheh, po ja perkthej ne shqip: me nje MPUQQQQQQQQQQQ ne midis te faqes :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


hahahahah gjeber ,hunden a?? kuku kam qellua me gripe lol keshtu qe mos po ta njelbesoj gojen hahahahahaahahahahahhahaa

zana_e_maleve
22-08-05, 13:55
Edhe unė e pėrshėndes daden teme me kėto lule:


Pėr Ty Zana:

http://www.juttajost-florist.de/Blumenstrausse/A_3.jpg


Tungiiiii


Xuki


te paste dada ty po sa i kujtueshem je , ja din rendin
te fala nga une shume shume

zana_e_maleve
22-08-05, 13:56
Shum selam pej AXHE oooooooooj shum e neruemja Zana e Maleve.
Jes me zdaj qi ju edhe familja e juej jeni shnosh e rahat edhe e kapercyni nkit dynja me gzim e sevda.
Mier u njefshmi e ishalla nihmi per smieri tej sa tshihmi naj here ne paqt ba zoti kismet.

flm AXHA per pershendetje e urimet,zoti qofte gjithe here me ju.ju uroj shendet ,jete te gjate fate e lumturi

zana_e_maleve
22-08-05, 13:57
Oj Zane Malesie, ku te ka motra kosovare ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaa...

T'kemi si shpirte!


hahahahaha e dij e dijjjjjjjjjjjjj
te pershendes dhe une e te uroj cdo te mire nga zemra

Urata
22-08-05, 20:34
Zanushe, doku ma shpesh, lesho drite k'sajde!


Bela, po m'nig'jon, pak une si ma e madhe ha,ha,haaaaaaaaaaaaa...

Gjebraili
24-08-05, 22:48
Pershendetje Zanushe he, dreqi telefonin MOS ta hankte, qyyyyyyyy http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a077.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif

zana_e_maleve
25-08-05, 12:18
Zanushe, doku ma shpesh, lesho drite k'sajde!


Bela, po m'nig'jon, pak une si ma e madhe ha,ha,haaaaaaaaaaaaa...


hahahahaha me duhet me marre pushim more per mepas mundesi me leshua drite ksajde
te pershendes shume

zana_e_maleve
25-08-05, 12:19
Pershendetje Zanushe he, dreqi telefonin MOS ta hankte, qyyyyyyyy http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a077.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif
ahahahahahahaha shuje mos ma permend telefonin se me qiti ne bandazh

argoni
25-08-05, 12:24
Zana e maleve,pranoni pershendetje te perzemerta edhe nga une Argoni!

zana_e_maleve
26-08-05, 12:36
Zana e maleve,pranoni pershendetje te perzemerta edhe nga une Argoni!

flm argoni prano pershendetje edhe nga une,ju uroj dhe nje vikend te bukur mbasi sote e premte
te fala nga une :wink:

Naki
27-08-05, 11:49
Pushimet Verore Kane nje pjese te fajit qe me vones Ju Pershendes duke ju deshiruar mireseardhje ne forumin Dardane.

Naki

Urata
30-08-05, 16:40
Zane Malesie, oj shoqja e progonit ju pershendes dhe respektoj shume!

progoni
04-09-05, 23:37
Zane Malesie, oj shoqja e progonit ju pershendes dhe respektoj shume!

ojjjjjjjjjj Urata jo me ka humb si faksi gjani.

ja ke ber si me i pasur sanksionet gjanooooooo :lol: :lol: :lol: :wink:

nje fillim te mbare te javes ta deshiron gjani

GURI SYLAJ
05-09-05, 09:44
Zana e Maleve mire se vjen ne Dardani por ju lutem te sillni me vete bukurine dhe freskine e maleve dhe te i shtoni hieshin ketij forumi te mrekullueshem.

zana_e_maleve
05-09-05, 13:38
Pushimet Verore Kane nje pjese te fajit qe me vones Ju Pershendes duke ju deshiruar mireseardhje ne forumin Dardane.

Naki

hehehe uroj te keni kalua mire ne pushime. me mire me vones se hic :wink: .Ju pershendes

zana_e_maleve
05-09-05, 13:39
Zane Malesie, oj shoqja e progonit ju pershendes dhe respektoj shume!

ojjjjjjjjjj Urata jo me ka humb si faksi gjani.

ja ke ber si me i pasur sanksionet gjanooooooo :lol: :lol: :lol: :wink:

nje fillim te mbare te javes ta deshiron gjani


hahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah e hengert o dreqi kam hy ne klase te pare e spo kam kohe per net :wink:

zana_e_maleve
05-09-05, 13:40
Zana e Maleve mire se vjen ne Dardani por ju lutem te sillni me vete bukurine dhe freskine e maleve dhe te i shtoni hieshin ketij forumi te mrekullueshem.


guri sylaj mire se me ke gjete ne forum ju uroj caste te bukura dhe te kendeshme.flm dhe per fjalet e bukura.ju uroj nje jete te gjate dhe te lumtur.te fala nga ana ime

Urata
07-09-05, 03:43
http://img.123greetings.com/thumbs/friend_keepintouch/1029-004-36-1068.gif

Zana e progoni...

Diana007
07-09-05, 09:23
Per ty Zana :wink:

https://a248.e.akamai.net/7/248/497/0001/www.proflowers.com/prodimg/ROS24Red40NoFill2_l.jpg


Mpqu Diana :D

Gjebraili
12-09-05, 22:16
Zana e maleve, te pershendes, ku do qe ndodhesh, dhe te deshiroj te gjitha te mirat http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c013.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif

progoni
16-10-05, 19:37
http://img.123greetings.com/thumbs/friend_keepintouch/1029-004-36-1068.gif

Zana e progoni...


per ēdo orė e min bindem

se je e MAAAAAAAAADHEEEEEEEEEEEEEEE


e lumja Ti

pėr

MADHĖSHTIN

e shpirtit

TUAJ
RESPEKTI PĖR GJANIN

ėshtė

NDERĖ

Agroni22
18-10-05, 04:19
pershendetje per ty nga AGRONI

MEDALIM
30-10-05, 10:53
Pershendetje per ju e nderuara Zana e Malave, kalofeshi mire tan jeten tuaj, Gur Kepi !

Gjebraili
04-11-05, 14:27
Zana e maleve, e nderuara dhe e rrespektuara ime, ajo qe kurre nuk i harron miqte e saj, prano pershendetjet e mija, bile nga mesi i zemres dhe urimet per festen e Bajramit.

Paqa dhe lumturia qofshin me ty, familjen tende dhe me ata qe i do dhe te duan

lazdrani
07-11-05, 20:57
Zana e maleve ishalla te takoje ne male :lol: :lol: :lol: Pershendetje te perzemrta nga Lazdrani :wink:

Sy_kaltra
13-11-05, 12:53
http://img.123greetings.com/eventsnew/flwr_flrwishes/1011-019-17-1042.gif

vushtrria
13-11-05, 14:26
zana vendase te pershendes kudo qe je dhe jeni e shkelqyshme :lol:

zana e maleve
13-11-05, 14:27
te faleminderit shume vendase,me te vertet me ke lene me goje hapur me kete gjest tendin

me respekt dhe nderime zane e maleve

Diana007
13-11-05, 14:30
Zana Shoqe tani e kam kuptu se bota ish shum e voge a :roll: :D , kam knaqsi qe kontaktoj me ju me shprej se nje dit do te takohemi te pershendes dhe te uroj gjitha te mirat e kesaj bote :wink:

Te puth fort Diana :wink:

vjeshta
14-11-05, 17:01
Pershendetje zana dhe mire se erdhe ne fd

zana e maleve
14-11-05, 20:14
te faleminderit shume moj mikesh e dashur

Barbaroza
15-11-05, 17:04
Zana e maleve,pershendetje dhe cdo te mire te uroj ne mesin e dardanasve! :)

zana e maleve
15-11-05, 18:26
te faleminderit shume e nderuar

Artisti
15-11-05, 20:40
zana e maleve t pershendes shume e mire se t pershendeta


.

progoni
19-11-05, 23:28
oooooooo gjanooooooooo

po a je gjall ojjjjjjjjjjjj
MA E MIIIIIIIIIRAAAAAAAAAAAAAAhttp://www.blumen.de/style_images/base/xmas_09.jpg
http://www.blumen.de/style_images/base/xmas_13.jpg

Diana007
23-11-05, 10:22
Shoqe te mpuqi shum.

http://img400.imageshack.us/img400/415/llllllllll7vx.jpg (http://imageshack.us)

zana e maleve
23-11-05, 12:37
te faleminderit motrushe shuem je edhe ti shume e mrekullueshme

laliloli
24-11-05, 21:23
Zana e Maleve ,pranoni pershendetjet e mia te sinqerta dhe miqesore ,nga thellesia e zemres.

Shendet dhe plotesimin e te gjitha deshirave ne jete te deshiron miku i juaj Lali


Me rrespekt Lali

zana e maleve
25-11-05, 23:14
te falemonderit shume i nderuar dhe i dashur per kete pershendetje e njekohesisht edhe per viziten

me rrespekt zana e maleve

Dimri
26-11-05, 00:21
Pershendetje zana dhe mir se na erdhe

MemphiSx
27-11-05, 23:34
Zana e maleve,Prano nje pershendetje nga ana ime :) Kudo qe je t'uroj fat dhe lumturi ne jet :)

zana e maleve
27-11-05, 23:36
te faleminderit shume nga ti dimri edhe poashtu nga miku im memphisi jeni te mrekullueshem

Zana_ch
27-11-05, 23:51
Zana parno pershendetej edhe nga une .....je yll

Sy_kaltra
30-11-05, 10:14
http://img.123greetings.com/eventsnew/gen_morning/1012-016-18-1080.gif

Sy_Kaltra.

schütze
02-12-05, 22:38
e nderuar pranoni pershendetjet e mia te sinqerta,ju uroj qdo te mir ne jet
kudo qe ndodheni
me nderime
schütze

Murgesha
05-12-05, 15:00
Vėrtet jeni Zanė Malėsie oj zana e maleve.

Tė pėrshėndes shumė duke tė uruar gjithė tė mirat.

Murgesha!

Diana007
14-12-05, 10:57
Zana a je gjall qik :roll: :cry:

Shoqe te pershendes shum ku do qe ndodhesh dhe te uoj jet te gjat e te lumtur :wink:

Te mpuc shum Diana :D

progoni
26-12-05, 06:32
Gjanoo

Ty qe respektin ke parim jete

Gjanoo

Ty qe me knaqesi i ndien dhemjet e miqeve

Gjanoo


Ty qe njerezis i perkulesh pa pertes

Gjanoo

Ty qe i betohesh fjales se dhen


viti 2006 qofet i bekuar per TY

ti plotesofet

te gjitha deshirat


per shpiertbardhesin TUAJ

http://www.toms-home.de/Pictures/Misc/GT-Blume_small.jpg

Dilingjia
26-12-05, 08:53
Zana e maleve,
ishalla bre bal vitin qe vjen ta kana ma shume :lol:

Vigani
26-12-05, 15:38
Zana_e_maleve nje pershendetje t'ngrohte motrore ...
viti 2006 qofte i mbare/shendetshem dhe pasur per ty dhe per me te dashurit tuaj...

Viganica

Barbaroza
27-12-05, 15:04
Zana e maleve,gezuar Viti i ri 2006!!

http://countryjoe.bizland.com/Xny-windmill.jpg

Xuki
27-12-05, 20:35
Selam prej meje ojė dada Zanė!

Po qysh je pash njė zot qė na ka falė?

rilinda
27-12-05, 21:35
http://img410.imageshack.us/img410/7008/hamom9gg.png (http://imageshack.us)

Naki
27-12-05, 22:00
Nė pragė tė vitit tė ri ju deshirojė shėndet,lumturi , realizėm tė dėshirave dhe apiratave.

Gėzuar viti 2006


http://www.duennwalder-hunnenhorde.de/bilderhunnen/weihnachtsschlitten.gif


Naki

Domira
28-12-05, 03:04
E nderuar Zana e maleve.
Gezuar Viti i Ri 2006.
Gezimi qofte pjese e pandashme e zemres tande ne vitin qe po vjen.

http://img.123greetings.com/eventsnew/ejan_ny_fireworks/1069-038-13-1027.gif

Diana007
28-12-05, 13:34
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg

Diana007
28-12-05, 13:57
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg

Te pres te me vizitosh a :D mpuq :wink:

Dilingjia
28-12-05, 16:53
Zana e Maleve,
Urime 2006 :lol:

schütze
28-12-05, 21:44
************GEZUAR VITIN 2006*************
Pranoni pershendetjet dhe urimet,me deshirat me te mira per ju ne vitin 2006
http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/k050.gif

laliloli
28-12-05, 23:30
Me fat dhe gezuar vitin e ri 2006
Shendet,lumturi,gezim,hare dhe suksese ne ēdo sfere te jetes.

GEZUAR 2006

Lali

Gjumashja
29-12-05, 11:47
http://img365.imageshack.us/img365/1786/h0tm.jpg

Zana_ch
29-12-05, 12:36
Gezuar Vitin e Ri 2006..harroni brengat,momentet edhe castet e deshpruara,lini menjan hidherimin dhe urrejtjen..coft ky vit nje vit i endrrave tuaja te pa realizuara dhe lumturia mbizotroft ne ju dhe familjen tuaj!

http://hometown.aol.de/NottulnBoy1/schneekugel7.gif


nga
zana_ch

Zana_ch
29-12-05, 14:04
Zana motrushe


Gezuar Vitin e Ri 2006..harroni brengat,momentet edhe ēastet e deshpruara,lini menjan hidherimin dhe urrejtjen..ēoft ky vit nje vit i endrrave tuaja te pa realizuara dhe lumturia mbizotroft ne ju dhe familjen tuaj!

http://hometown.aol.de/NottulnBoy1/schneekugel7.gif


nga
zana_ch

AXHA
29-12-05, 15:49
Shum selam pej meje shum e neruemja Zana e Maleve.
Per hajr u koft kjo vjeta e re qi po na vjen e ishalla jeni shnosh e rahat,ishalla ju prihet e mara npun,ishalla u shkon kjo vjet me gzim e me sevda,ishalla nieni mier per krejt ata qi ju njohin e i njeh jarabi allah ati i kofshim fal.
Ishalla niejm mier per mat madhin e kosovs,ishalla forcohet e na prin tej tjet kosova nveti,ishalla e gzon bashk me ne kit dit jarabi allah ati i kofshim fal.
Ishalla krejtve atyne qi punojn per tmier tkosovs ju prihet e mara,ishalla krejt ata qi ja dojn tkeqen e punojn ndam tkosovs i ngujojn nata venat qi jan per qiftat e tyne jarabi allah ati i kofshim fal.
Mier u njefshmi jarabi allah ati i kofshim fal.

vjeshta
29-12-05, 17:56
**************Urime Zana Viti 2006**************


Ju uroj qe ky virte te jete realizues i dehirave dhe enderrave te juaja.


Vjeshta

MemphiSx
29-12-05, 18:29
zana e maleve Urime Viti i Ri 2006!!


http://www.ermoni.com/_memphis_gif_1.GIF

Gjebraili
29-12-05, 18:30
Me shumė fatė e shumė gėzime
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png

Me rrespekt, Gjebraili

Murgesha
29-12-05, 18:40
Shėndet, lumturi e tė gjitha tė mirat pėr vitin nė vijim.

Gėzuar 2006.

Murgesha!

Gjebraili
29-12-05, 18:44
Me shumė fatė e shumė gėzime
Shendeti, paqa, lumturia, qofshin me ju, familjen tuaj dhe ata qe i do dhe te duan
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png

Me rrespekt, Gjebraili

Gentiana
30-12-05, 04:05
Zana e Maleve gezuar vitin e ri.

Shpresoj qe ky vit i ri te jet me gjitha te mirat.

Genta

http://wally.wa.funpic.de/4images/data/media/12/sekt.jpg

turisti
30-12-05, 18:06
:P Shoqe e nderuar, :P

Urimet me te perzemerta per vitin e ri :P 2006 :P ,

Shendet,lumturi,jete te gjate dhe te embel,

Te deshiron nga zemra,

TURISTI. :P

Kercovari
30-12-05, 18:21
Gezuarhttp://www.theholidayspot.com/newyear/backgrounds/happy.gifMe jete te gjate shendet dhe lumturi.
Kercovari

Kodra
30-12-05, 20:41
**********
**********
**********


zana e maleve e nderuar,

tė pėrshėndes dhe tė uroj Vitin e Ri ,me dėshirė qė tė jetė mė i lehtė pėr ju dhe familjen e juaj.


Gėzuar Vitin e Ri 2006


Kodra

Sy_kaltra
30-12-05, 22:18
Me rastin e Vitit te Ri 2006 pranoni urimet me te mira.
Gezim, shendet dhe mireqenje per Ju dhe familjen tuaj .

Sy_Kaltra.

http://membres.lycos.fr/ULCINJ/gezuar%20vitin.jpg

Sy_kaltra
30-12-05, 22:21
Me rastin e Vitit te Ri 2006 pranoni urimet me te mira.
Gezim, shendet dhe mireqenje per Ju dhe familjen tuaj .

Sy_Kaltra.

http://membres.lycos.fr/ULCINJ/gezuar%20vitin.jpg

Murgesha
30-12-05, 23:43
Zana e Maleve.

Gėzuar 2006.

Shėndeti dhe lumturia le tė pėrcjellin gjatė tėrė vitit.

Murgesha!

http://www.applianceblog.com/archives/newyear_black_200.jpg

MEDALIM
31-12-05, 00:01
Gezuar viti Ri ,begatija dhe harmonija te ju prifet juve dhe familjen tuaj.

Rrespeket per ju e nderuara Zana e Maleve.

MEDALIM !

Tomori
31-12-05, 00:39
Gezuar vitin E ri 2006
Me respekt te madhe per ju:
Tomori :wink:

Tomori
31-12-05, 00:43
Gezuar vitin E ri 2006
Me respekt te madhe per ju:
Tomori :wink:

doGzona
31-12-05, 06:50
E dashura zana e maleve,http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gifGezuar Vitin e Ri 2006!http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gif

Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.

http://www.locolobo.net/xmas.gif
Me shume urime nga zemra,

doGzona

tushja
31-12-05, 11:43
Urime Viti i Ri 2006

Ralizimin e qdo deshire ne jete shendete,gezime,lumturi familjare dhe jete te gjate

Tushja

Arbėri
31-12-05, 12:33
Shume e nderuara Zana e maleve,

G e z u a r viti i Ri 2006
Paqja, shendeti, lumturia qofshin me ju

http://www.kriyayoga.com/pd/LoveCards3/happynewyear12.jpg

Arbėri

tushja
31-12-05, 14:51
Urime Viti i Ri 2006

Ralizimin e qdo deshire ne jete shendete,gezime,lumturi familjare dhe jete te gjate

Tushja

zana_e_maleve
04-01-06, 12:28
Flm te gjitheve juve qe me keni pershendetur.Ju uroj po ashtu cdo te mire nga zemra le te jet 2006 nje vite i mbare per te gjithe juve ,ju uroj ne rend te pare shendet ,lumturi e gezime ne jeten e juaj ne cdo aspekt
GEZUR

P.S. Me lejoni bre te vdes hahahaahah :D

Gjebraili
04-01-06, 23:32
P.S. Me lejoni bre te vdes hahahaahah :D


Ncukkkkkkkkkk, se japim Jokon tone, hahahahaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Nje pershendetje speciale, per miken time te shtrenjte, Zanen e maleve

Kush tjeter pos Gjebrailit :wink: :lol: :lol: :lol:

ili_zh
05-01-06, 01:28
pershendetje e nderuara zana_e_maleve :lol:

Dilingjia
09-01-06, 12:51
Oj Zana e Maleve,
ku je hup bre bi? :lol:

M_u_k_i
16-01-06, 10:05
Te pershendes prej zemre oj shtrig ti e din a hyahahahhahaaha

progoni
02-02-06, 21:49
Me rastin e ndarjes nga kjo botė e Presidentit Dr.Ibrahi Rugova ,
ju shprehu ngushllimet e mia me te sinqerta.

E paqi te lehte dhimbjen dhe pikllimin gjano.

ATIJ i qoft i leht dheu dardan qe aqe shume e dheshi.
Progoni

Gjebraili
06-03-06, 07:36
Zana e maleve,
Mikja ime,
"Provokatorja" shume e dashur,
GJANI i Progonit, hahahahahaha

Te pershendes, nga zemra, dhe te deshiroj shendet, lumturi dhe suksese ne pune dhe jete.

Gjebraili me thone :wink: :smile: :biggrin:

Murgesha
19-05-06, 17:56
E nderuara Zana e maleve!

Njė pėrshėndetje pėr ty kudo qė tė gjendesh.

Ps. Kėrkoj falje se tema juaj ėshtė mbyllur gabimisht, pasi qė nė kėtė forum kemi dy anėtare pothuajse me nika tė njėjtė.

Kalo bukur.

Murgesha!

Diana007
20-05-06, 14:39
Zana shoqe sa shum me mungoj bisedat me ty :mad: , besa edhe shum koh nuk kemi kontaktu.
PS sa te kam prit ne dasem te..... ( po e din ti ) po nuk erdh :mad:

Te pershendes shuuuuuum dhe te mpuq e ishalla takohemi kete ver :smile:

Dilingjia
26-05-06, 07:40
tung Zana e maleve prej meje te maraklis me te madhe te te gjitha koherave:biggrin:

turisti
27-05-06, 09:44
Pershendetjet me te sinqerta per ty shoqe. :smile:

turisti
27-05-06, 11:28
Pershendetjet me te sinqerta nga Haga.:smile:

uck_aksh
26-09-06, 22:26
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/perzanen.jpg

zana e maleve
26-09-06, 23:30
Zana shoqe sa shum me mungoj bisedat me ty :mad: , besa edhe shum koh nuk kemi kontaktu.
PS sa te kam prit ne dasem te..... ( po e din ti ) po nuk erdh :mad:

Te pershendes shuuuuuum dhe te mpuq e ishalla takohemi kete ver :smile:
moj diana po me duket qe une nuk jam kjo zana e maleve hahahahah nuke di qka eshte duke ndodhur

Zero Cool
28-09-06, 18:06
Beaucoup de succčs Franēaise


http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/zanaemaleve.gif

Zero Cool
28-09-06, 18:08
edhe mua me duket qe kjo tjeter eshte po ska problem ndane pershendetjen qy ahahahahaha :cool: :tongue:

Diana007
29-09-06, 07:34
moj diana po me duket qe une nuk jam kjo zana e maleve hahahahah nuke di qka eshte duke ndodhur

Po moj per ty kam shkru ama se di prap te pasken bo bash me at Zonen tjetr hahhhha


TE pershendessss shuum :wink: dhe me vjen mir se prap je ne Fd dhe pse un po jam me rral tash :frown:
Te qaf

zana e maleve
29-09-06, 11:14
te flm shume e nderuar mike imja e vjeter nje mpuqqqqqqqqqqqqqqq te madh nga une

selvija
29-09-06, 18:00
Pershendetje nga ana ime zana e maleve dhe te deshiroj nje vikend te qet...

Zero Cool
17-11-06, 12:52
Nje pershendetje te sinqerte dhe nje dite te bukur te uroj ty Zana e maleve

Zero Cool
01-06-07, 14:00
Welcome back :http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/zanaemaleve.gif

instruktori
02-06-07, 15:43
Pershendetje dhe shume te mira


Instruktori

Diana007
09-06-07, 18:49
http://img406.imageshack.us/img406/449/diana007hu5.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Zero Cool
14-06-07, 19:14
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/pershendetje1.gif

schütze
21-06-07, 21:50
Pershendetje nga schützehttp://www.locolobo.net/excolourrose.gif

instruktori
23-06-07, 17:04
Vikend te mire.........

Diana007
05-09-09, 16:01
:confused:

http://img515.imageshack.us/img515/5135/dianaq.gif

Diana007
04-03-10, 12:34
Te pershendes ,,,, me shprese se je mir :wink: (:tongue: )

http://www.commentnation.com/comments/have_a_beautiful_day_reflecting_rose.gif

Kaqanikasja
14-02-11, 15:38
http://www.featurepics.com/FI/Thumb300/20070123/Roses-Woman-199182.jpg


Urime dita e te dashuruarve qofshi tė dashuruar gjithmone:wink: