PDA

View Full Version : Sy_Kaltra


Faqet : [1] 2 3 4 5

MemphiSx
21-08-05, 20:32
E nderuara Sy_kaltra tė uroj mirėseardhje nė forumin Dardan.

Shpresoj tė ja kalojsh bukur nė mesin tonė.

Sy_kaltra
21-08-05, 20:38
E nderuara Sy_kaltra tė uroj mirėseardhje nė forumin Dardan.

Shpresoj tė ja kalojsh bukur nė mesin tonė.


MemphiSx shum t'faleminderit i nderuar mbasi te kam ty ktu dhe me njeh sa do pak besoj se do ia kaloj shum mir .

Me shum respekt Sy_Kaltra :wink:

Dreni30
21-08-05, 20:42
E nderuar Sy_kaltra mire se paske ardh ketu ne mesin tone.
Besoj se do te kaloni si eshte me se miri, te pershendes dhe te uroj biseda te kendshme mes nesh.

Dreni.

Sy_kaltra
21-08-05, 20:49
E nderuar Sy_kaltra mire se paske ardh ketu ne mesin tone.
Besoj se do te kaloni si eshte me se miri, te pershendes dhe te uroj biseda te kendshme mes nesh.

Dreni.

Dreni30 T'faleminderit per mikritjen .

Po do mundohem qe te gjej nje gjuh t'perbashket me t'gjith juve .

Mbeteni i pershendetunr nga un i Nderuari Dreni Flm.

Agroni22
21-08-05, 23:05
pershendetje per ty sy _ te bukur hhehe kalofsh mire dhe qdo te mire nga une ee

Sy_kaltra
21-08-05, 23:07
pershendetje per ty sy _ te bukur hhehe kalofsh mire dhe qdo te mire nga une ee

hehehe Flm...Agroni22 Gjithashtu edhe ju gjdo te mir .

Me respekt Sy_Kaltra.

doGzona
21-08-05, 23:13
Pranoni dhe pershendetjet e mia te perzemerta e dashura Sy_Kaltra.

Qofsh me fat e lumturi gjithmone kudo qe te jesh.

Me respekt per ju,

doGzona

Sy_kaltra
21-08-05, 23:17
Pranoni dhe pershendetjet e mia te perzemerta e dashura Sy_Kaltra.

Qofsh me fat e lumturi gjithmone kudo qe te jesh.

Me respekt per ju,

doGzona

doGzola Gjithsesi kolege nderuar dhe jam shum e lumtur qe gjendem prap ne shoqeri me ty.

Flm shum Po ashtu dhe juve fati dhe Lumturia ju prift ne gjdo hap t'jetes.

Me respekt Sy_Kaltra.

Urata
21-08-05, 23:23
Sy-mavihte, t'pershendes duke t'uruar te gjithe t'mirat, ashtu siq don ti vete!

Sy_kaltra
21-08-05, 23:25
Sy-mavihte, t'pershendes duke t'uruar te gjithe t'mirat, ashtu siq don ti vete!

Urata shum Faleminderit e nderuar .

Gjithashtu dhe un te uroj ty gjdo te mir ne jet ku do qe gjendesh .

Me respekt Sy_Kalterta.

Murgesha
21-08-05, 23:58
Sy_Kaltra hallall tė qoftė mundi pėr shkronjat qė po i derdhė nėpėr Dardani.
Pėrshėndetje dhe gjithė tė mirat pėr ty.

Sy_kaltra
22-08-05, 00:12
Sy_Kaltra hallall tė qoftė mundi pėr shkronjat qė po i derdhė nėpėr Dardani.
Pėrshėndetje dhe gjithė tė mirat pėr ty.

Murgjesha te pershendes shum dhe te them se e bej me shum deshir dhe nuk e quaj mund por argetim,mesim,knaqsi etj etj .

Gjithashtu edhe juve pershendetje e flm qe me kushtuat koh te shkruani per mua she Fati ju percjellt :wink:

SheTa
22-08-05, 14:50
Sy_kaltra mir se na erdhe ne FD :) te Preshndes :) shpresoje qe ja kalon mir ne mesin ton :)


:) a heke keq mu transferu ahahaha :) tung

turisti
22-08-05, 22:22
Sy_kaltra,

Te pershendes sinqerisht.

TURISTI. :P

Sy_kaltra
23-08-05, 16:28
Sy_kaltra mir se na erdhe ne FD :) te Preshndes :) shpresoje qe ja kalon mir ne mesin ton :)


:) a heke keq mu transferu ahahaha :) tung

S-h-e-t-a Mir se te gjeta se pak te kam ne ant tjera veq edhe qetu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Jo bre shum leht ka qen :) :wink:

S-h-e-t-a te pershendes i nderuar dhe flm per pershendetje shifemi natona :wink:

Sy_kaltra
23-08-05, 16:30
Sy_kaltra,

Te pershendes sinqerisht.

TURISTI. :P


turisti tė faleminderit per pershendetjen tuaj me kaq sinqeritet :wink:

Dhe un tė pershendes ty shumm ku do qe gjendesh tani.

Nje dit te mbar ...

Me shum respekt Sy_Kaltra.

laliloli
25-08-05, 21:22
Ueeeeeeeeee.Si eshte e mundur qe deri tani nuk e kam vizituar mikeshen time te dashur .
Prano nje pershendetje te perzemert dhe te sinqert nga lali duke ju deshiruar suksese ne qdo lemi te jetes
Ju sherbeft shendeti ,fati ,lumturia e gezimi

me rrespekt lali

teDUAty
26-08-05, 01:18
pershendetje dhe mire se keni ardh ne FD shume e respektuara nga une ,me deshien qe tju perciell lumturia gjat gjith jetes.

me respekt teDUAty

Diana007
26-08-05, 12:06
Oj Syne ke shum selam prej Dianes :wink: :D

Sy_kaltra
26-08-05, 12:14
Ueeeeeeeeee.Si eshte e mundur qe deri tani nuk e kam vizituar mikeshen time te dashur .
Prano nje pershendetje te perzemert dhe te sinqert nga lali duke ju deshiruar suksese ne qdo lemi te jetes
Ju sherbeft shendeti ,fati ,lumturia e gezimi

me rrespekt lali

ehhh mo laliloli mos e vrit mendjen mjafton dikur kur ska rendesi me mir von se hiq :wink:
Do i pranoj me shum deshir flm per te gjitha dhe un te percjell me te gjitha ato urata qofshin me juve.

Flm... dhe ju shum respekt nga ana ime.

Ju pershendes dhe flm ,,
me respekt nga un Sy_Kaltra

Sy_kaltra
26-08-05, 12:16
pershendetje dhe mire se keni ardh ne FD shume e respektuara nga une ,me deshien qe tju perciell lumturia gjat gjith jetes.

me respekt teDUAty

teDUAty flm.. dhe un te pershendes ku do qe gjendeni..
T' faleminderit per mik pritjen tuaj .

Gjithashtu te uroj qe Fati qoft me ju ne gjdo hap te jetes.

Me respekt Sy_Kaltra.

Sy_kaltra
26-08-05, 12:17
Oj Syne ke shum selam prej Dianes :wink: :D

oo llokume alequm selam moj rrushe t'faleminderit shum shum :D :wink:

Marigona-KS
26-08-05, 12:22
Sy_kaltra, edhe une po te pershendes pra, hajt pra selam te koft....

me t'mira ishalla

Sy_kaltra
26-08-05, 12:27
Sy_kaltra, edhe une po te pershendes pra, hajt pra selam te koft....

me t'mira ishalla

Marigona-KS valla edhe un pot pershendes ty shumm ndaq me dit :lol:

Flm.. e nderuar gjithashtu te pershendes e met mira ku do qe jesh .

Me respekt Sy_Kaltra.

Kercovari
27-08-05, 10:34
Shoqe e vertet,e afert me te gjithe,e ngrohte perplot humor.
Jeni e pershendetur nga une kudo qe te ndodheni duke u deshiruar gjitha te mirat ne jete dhe ne familje.
Me resepkt kercovari

Sy_kaltra
27-08-05, 10:38
Shoqe e vertet,e afert me te gjithe,e ngrohte perplot humor.
Jeni e pershendetur nga une kudo qe te ndodheni duke u deshiruar gjitha te mirat ne jete dhe ne familje.
Me resepkt kercovari

Kercovari shum t'faleminderit nga ana juaj .
Beso se edhe un ndihem shum mir ne mesin e juve .
Jeni nje shoqeri gje qe nuk e kam parashiku se tani e tutje nuk do mundem te ri pa juve.
Flm.. gjithashtu pranoni pershendetjet e mia ku do qe gjendeni fati dhe lumturia qofshin me juve i nderuari Kercovar.
Shum respekt Sy_Kaltra.

Honesty^uk.
28-08-05, 09:26
Sy kaltrushe te pershendes dhe te deshiroj fundjave me plot aktivitete te gezueshme

Honesty

Sy_kaltra
28-08-05, 09:38
Sy kaltrushe te pershendes dhe te deshiroj fundjave me plot aktivitete te gezueshme

Honesty

Honesty^uk Flm....shumm i nderuar gjithashtu te pershendes dhe me vije mir qe kam nderin te pershendes nje njeri ashtu si juve.
Te uroj gjdo te mir shendet , dashuri , gezim dhe fat ne gjdo hap te jetes.

Me respekt Sy_Kaltra.

Honesty^uk.
28-08-05, 09:40
Sy kaltrushe te pershendes dhe te deshiroj fundjave me plot aktivitete te gezueshme

Honesty

Honesty^uk Flm....shumm i nderuar gjithashtu te pershendes dhe me vije mir qe kam nderin te pershendes nje njeri ashtu si juve.
Te uroj gjdo te mir shendet , dashuri , gezim dhe fat ne gjdo hap te jetes.

Me respekt Sy_Kaltra.


Nderi, gezimi, lumturia dhe dashuria qofshin pa mbarim ne jeten tuaj.

Zoti qoft mbarevajtesi i nje jete te lumtur per ju e nderuar.

Honesty

Sy_kaltra
28-08-05, 09:47
Nderi, gezimi, lumturia dhe dashuria qofshin pa mbarim ne jeten tuaj.

Zoti qoft mbarevajtesi i nje jete te lumtur per ju e nderuar.

Honesty

Honesty^uk qofshin per te dy palet kto lutje tua .

Allahu meshirueshem ta beft lul jeten tande ku do qe gjendesh.
Sepse me shum pak Fiton shum ,Ashtu siq keni fituar nje respekt nga ana ime .
Qofsh i lumtur gjithmon .
sinqerisht respekt te madh per juve Honesty^uk nga Sy_Kaltra.

tushja
29-08-05, 10:15
Pranoni pershendetjet e mija,ju deshiroje nje dite te mire.

Tushja

Sy_kaltra
29-08-05, 10:31
Pranoni pershendetjet e mija,ju deshiroje nje dite te mire.

Tushja

Tushja me gjith deshir,,,Edhe un ju pershendes ku do qe jeni me nje dit te mbar..

Me respekt Sy_Kaltra.

Diana007
29-08-05, 10:42
Oj Syne si po te duket ne Pallat Mbretror ej :lol: , uriem per shkrimet , vetem vazhdo keshtu se na kanqe valla :D

Te persehndes e te mpuqi Diana :wink:

Sy_kaltra
29-08-05, 10:47
Oj Syne si po te duket ne Pallat Mbretror ej :lol: , uriem per shkrimet , vetem vazhdo keshtu se na kanqe valla :D

Te persehndes e te mpuqi Diana :wink:

Diana ende po me duket si ne ender qe aq shpejt hyra ne pallatin mbreteror ,,Mirpo Fal te gjith juve qe ishit aq mike pritesa dhe te dashur un e arita shum shpejt pra duke ju falenderu juve te gjithve...

Te faleminderit shum shum Llokume...mpuqqq shum edhe un ty :wink: :wink:
Shum respekt per juve.

Dreni30
29-08-05, 10:55
E nderuar Sy_kaltra


Te uroj te arriturat e shpejta ( me ferrari ketu ne fd) po mendoj shkrimet e ishalla i bene edhe xxxxxx shkrime te bukura.

Nejse kapak po halitesh, por nuk po ta zeme per te madhe. :lol: :lol: :lol: je e re e mesohesh.

E nderuar te uroj shendet dhe jete kudo qe gjindesh.

Gjithe te mirat Dreniiiiii.

Sy_kaltra
29-08-05, 11:00
E nderuar Sy_kaltra


Te uroj te arriturat e shpejta ( me ferrari ketu ne fd) po mendoj shkrimet e ishalla i bene edhe xxxxxx shkrime te bukura.

Nejse kapak po halitesh, por nuk po ta zeme per te madhe. :lol: :lol: :lol: je e re e mesohesh.

E nderuar te uroj shendet dhe jete kudo qe gjindesh.

Gjithe te mirat Dreniiiiii.

Dreni30 te Faleminderit shum.

vertet ka qen sikur te ishte ( ferrari ) flm shumm shum per te gjitha ato fjal te bukura.

Asht e vertet sepse ndo njeher nga nje ndjeshemri qe me kaplon nga mbrena edhe e teproj apo halitna si te duam e quajm,,Por megjithate un e kam parasyesh dhe dot mundohna te kem permirsim ne at veti :wink:

Gjithashtu o Dreni te uroj gjdo te mir ku do qe te jeni dhe jam shum mirnjohese per kohen qe ma kushtove me keto fjal t'mira..

Respekt per juve Dreni30.

Dreni30
29-08-05, 11:17
E nderuar Sy_kaltra


Te uroj te arriturat e shpejta ( me ferrari ketu ne fd) po mendoj shkrimet e ishalla i bene edhe xxxxxx shkrime te bukura.

Nejse kapak po halitesh, por nuk po ta zeme per te madhe. :lol: :lol: :lol: je e re e mesohesh.

E nderuar te uroj shendet dhe jete kudo qe gjindesh.

Gjithe te mirat Dreniiiiii.

Dreni30 te Faleminderit shum.

vertet ka qen sikur te ishte ( ferrari ) flm shumm shum per te gjitha ato fjal te bukura.

Asht e vertet sepse ndo njeher nga nje ndjeshemri qe me kaplon nga mbrena edhe e teproj apo halitna si te duam e quajm,,Por megjithate un e kam parasyesh dhe dot mundohna te kem permirsim ne at veti :wink:

Gjithashtu o Dreni te uroj gjdo te mir ku do qe te jeni dhe jam shum mirnjohese per kohen qe ma kushtove me keto fjal t'mira..

Respekt per juve Dreni30.

E nderuar me te vertet kam rrespekt per ty dhe deshire te bisedoj. jeni e mirekuptuar nga une ne cdo bisede,
Vetem suksese ne cdo teme me shkrime te bukura.

Dreniiiii.

dr1ta
29-08-05, 12:23
Urime tejkalimin e 1000 postimeve e nderuar sy_kaltra, deshiroj edhe shume xxxxx shkrime ketu, te pershendes dhe ja kalofsh mire .

:)

Sy_kaltra
29-08-05, 12:29
Urime tejkalimin e 1000 postimeve e nderuar sy_kaltra, deshiroj edhe shume xxxxx shkrime ketu, te pershendes dhe ja kalofsh mire .

:)
dr1ta Flm.. shum e nderuar te pershendes dhe te falenderohem ku do qe te jeni ne keto momente .

Me respekt Sy_Kaltra.

Murgesha
29-08-05, 14:07
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/gallery/girls/yasmine2.gif

Anėtarėsuar: 21 Aug 2005
Nr. total i mesazheve: 1052
[0.39% i totalit / 131.50 mesazhe nė ditė]
Gjej gjithė mesazhet nga Sy_kaltra

Sy_Kaltėr urime pėr 1052 postimet tuaja, si dhe pėr thyerjen e Rekordit nė shkrime tė shpejta nė Dardani.

Askush deri mė tani pėr 8 ditė nuk ka arriturr tė postojė kaq shumė shkrime.

Shkrimet tuaja kanė sjellė freski tė vėrtetė nė forumin tonė.
Uroj qė pėr kohė tė gjatė tė vazhdoni tė na shkruani nė kėtė mėnyrė.

Me rrespekt pėr Ty.

Murgesha!

Sy_kaltra
29-08-05, 15:30
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/gallery/girls/yasmine2.gif

Anėtarėsuar: 21 Aug 2005
Nr. total i mesazheve: 1052
[0.39% i totalit / 131.50 mesazhe nė ditė]
Gjej gjithė mesazhet nga Sy_kaltra

Sy_Kaltėr urime pėr 1052 postimet tuaja, si dhe pėr thyerjen e Rekordit nė shkrime tė shpejta nė Dardani.

Askush deri mė tani pėr 8 ditė nuk ka arriturr tė postojė kaq shumė shkrime.


Shkrimet tuaja kanė sjellė freski tė vėrtetė nė forumin tonė.
Uroj qė pėr kohė tė gjatė tė vazhdoni tė na shkruani nė kėtė mėnyrė.

Me rrespekt pėr Ty.


Murgesha!
Murgesha ne rend te par te falenderohem ty per kohen qe keni nda per mua...dhe jam shum mirnjohese..
Kurse sa i perket rekordit siq tha edhe Dreni po get kom hy me ( Ferrari ) ne fd :lol: Metvertet me terhjek sepse jeni nje shoqeri e mrekulluashme gje qe shpresoj edhe ne te ardhmet te jem edhe me e lidhur me t'gjith juve sepse me jeni ber si pjes e familjes mund ta quaj keshtu ..
Flm..Murgesha shpresoj mos te kem ofendu as njeri edhe pse ndoshta nga nje her me ato shaka e kam tepru pak po kan qen te pa qellimta...

Sy_Kaltra ka shum respekt ndaj juve Murgesha dhe dot vazhdoj te kem ndoshta edhe me teper sepse me afersin e juaj me beni te ju ndjej si nje moter timen.....dhe nje her te Faleminderit shum shum ..
Shum e respektuar nga un Sy_Kalterta

e_martumja
29-08-05, 16:25
Nje mrrekulli na erdhe ne Forum, phaaaaaaaaa na qudite more kujt ja vjedhe gjeth keto shkrrime :lol: :lol: :lol: (pak shaka)
Te deshiroj edhe shume postime te kendshme sikur deri tani, gjithashtu edhe fat, lumturi dhe shendet te deshiroj ne jeten tuaj.



Te pershendes me rrespekt.


e_martumja.

turisti
29-08-05, 17:30
Sy_kaltra e nderuar,

Urime :P 1000 :P postime dhe mireseardhja ne Mbreteri. :P

Disponimi i mire te percjellt gjithmone.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

doGzona
29-08-05, 21:16
Urime zemrush per postimet e tua aq te shpejta dhe te mrekullushme ne cdo fjale.

Te deshiroje shume e shume postime si keto deri me tani.

Te pershendete perzemersisht kudo qe je,

Sincerisht,
doGzona

Sy_kaltra
30-08-05, 10:27
Nje mrrekulli na erdhe ne Forum, phaaaaaaaaa na qudite more kujt ja vjedhe gjeth keto shkrrime :lol: :lol: :lol: (pak shaka)
Te deshiroj edhe shume postime te kendshme sikur deri tani, gjithashtu edhe fat, lumturi dhe shendet te deshiroj ne jeten tuaj.



Te pershendes me rrespekt.


e_martumja.
e_martumja se di moter qka o bo veq kur lexova Sy_Kaltra urime 1000 postime pa e dit :P me ferrari kom hy ne fd :lol: :lol:
Faleminderit llokume per kohen qe ma kushtove .
Te deshiroj shendet,fat,lumturi ty dhe mbar Fam...suaj e nderuara e e_martumja.
Me respekt Sy_Kaltra.

Sy_kaltra
30-08-05, 10:30
Sy_kaltra e nderuar,

Urime :P 1000 :P postime dhe mireseardhja ne Mbreteri. :P

Disponimi i mire te percjellt gjithmone.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

turisti T' faleminderit shum nga ti ..

I nderuar gjdo her nga ana ime fat , shendet she lumturi ku do qe gjendeni..

Me respekt Sy_Kaltra.

Sy_kaltra
30-08-05, 10:34
Urime zemrush per postimet e tua aq te shpejta dhe te mrekullushme ne cdo fjale.

Te deshiroje shume e shume postime si keto deri me tani.

Te pershendete perzemersisht kudo qe je,

Sincerisht,
doGzona

doGzona flm rrushe jeni ju te gjith ata qe me inkuadruat aq shpejt ne mesin e juaj dhe jeni te mrekullueshem.

Gjithashtu e nderuar postimet tuaja i lexoj me shum vemendje engjellush..

Flm..po ashtu te pershendes dhe te uroj nje dit te mbar ku do qe gjendesh .
Me respekt Sy_Kaltra.

vushtrria
30-08-05, 10:47
ay_kaltra te gjitha te mirat nga vushtrriu ku do qe jeni e nderuar :lol:

Sy_kaltra
30-08-05, 10:49
ay_kaltra te gjitha te mirat nga vushtrriu ku do qe jeni e nderuar :lol:

vushtrria t'faleminderit miresia qoft me ju..

Me respekt Sy_Kaltra.

Dulia
30-08-05, 16:46
Sy_kaltra
Anėtarėsuar: 21 Aug 2005
Mesazhe: 1442

Te pershendes Sy_kaltra se ja paske anen.

Dulia
Anėtarėsuar: 11 Oct 2003
Mesazhe: 2

Sy_kaltra
30-08-05, 16:57
Dulia Flm....

ahahhah shpresoj te te pelqej edhe ty fd sikur mua e te besh sa e sa me teper postime...Te faleminderit per kohen..

Me respekt Sy_Kaltra.

Dulia
30-08-05, 17:18
E nderuara Sy_kaltra, nuk e di a do me besoni, por hyra vetem te le nje pershendetje TY, gjith keto shkrime per nje koh shum te shkurte, e ato shkrime te mira, por si duket e humba rrugen e nuk po di me dal prej ketu.

Sidoqofte te deshiroj shum te mira si edhe shkrime te shumta e cilesore.

Une po ja jap edhe ni krug posht e nalt forumit e po iki ka shpija.

Sy_kaltra
30-08-05, 17:23
E nderuara Sy_kaltra, nuk e di a do me besoni, por hyra vetem te le nje pershendetje TY, gjith keto shkrime per nje koh shum te shkurte, e ato shkrime te mira, por si duket e humba rrugen e nuk po di me dal prej ketu.

Sidoqofte te deshiroj shum te mira si edhe shkrime te shumta e cilesore.

Une po ja jap edhe ni krug posht e nalt forumit e po iki ka shpija.

Dulia me duhet pa tjeter te pershendes dhe nje her dhe te falenderohem..
Te besoj plotesisht dhe jam shum mirnjohese per keto komplimente aq te ambla nga ana juaj..
Un te ftoj qe te gjendesh sa me shpesh ne mesin ton do kem nderin te kem ndonje postim me juve..

Ate her un te pershendes dhe te uroj gjdo te mir ku do qe gjendeni..
Me respekt Sy_Kaltra.

Kodra
30-08-05, 20:54
**********
**********
**********

Sy_kaltra,ėshtė dhuratė e Zotit dhurimi i syve tė kaltėrt,dhe zoti nuk ja dhuron gjithkujt sytė e kaltėrt tė cilėt janė mahnitės,pėr atė tė pėrshėndes me njė

kaltėrsi tė pastėr qiellore






Kodra

Sy_kaltra
30-08-05, 21:30
**********
**********
**********

Sy_kaltra,ėshtė dhuratė e Zotit dhurimi i syve tė kaltėrt,dhe zoti nuk ja dhuron gjithkujt sytė e kaltėrt tė cilėt janė mahnitės,pėr atė tė pėrshėndes me njė

kaltėrsi tė pastėr qiellore
Kodra

Faleminderit Kodra per te gjitha komplimentet tua jam mirenjohere..

Te pershendes nga thellesia zemres ku do qe gjendeni.
Me respekt Sy_Kaltra.

Diana007
31-08-05, 13:44
Oj Syne ka te lshoj toka sot moj :cry:

Te pershendes ku do qe je dhe nje dit te mir per ju e nderuar :wink:

Te mpuqi shum shoqja jote e punes Diana :P

Urata
31-08-05, 14:27
Sy-mavihte, t'pershendes dhe t'uroj t'mira ku do qe t'jesh!

Diana007
06-09-05, 16:02
Sy_ mavje , mpuq :P :wink:

Sy_kaltra
06-09-05, 16:09
Oj Syne ka te lshoj toka sot moj :cry:

Te pershendes ku do qe je dhe nje dit te mir per ju e nderuar :wink:

Te mpuqi shum shoqja jote e punes Diana :P

T'pershendes perzemersisht kolegja ime punes dhe te duaaa shumm shummm :)

Flm... per pershendetje dhe per kohen qe gjen te shenosh per mua :D

Dhe un te pershendes ty ku do qe gjendesh ne keto momente :wink:

Ja nje kiss per ty Motrushe Diana007 http://blog.tenbit.pl/i/blog/upload/notes/s/serducho8/679.gif

Sy_kaltra
06-09-05, 16:11
Sy-mavihte, t'pershendes dhe t'uroj t'mira ku do qe t'jesh!

Urata shum te faleminderit per ket pershendetje aq te ngroht dhe te pa pritur ....Keni nje respekt maximum nga ana ime dhe jeni shum e mire. :wink:

Te pershendes me shum respekt ku do qe gjendeni me nje qeff nga Sy_Kaltra.. :D

Urata
07-09-05, 13:07
http://img.123greetings.com/events/flwr_youcare/1011-014-06-1060.gif

Artisti
07-09-05, 15:08
Sy_Kaltra moti s te kam pa valla,per qata ketu ne ket moment nje pershendetje per ty





Artisti

Murgesha
07-09-05, 15:26
Sy_kaltra pėrshėndetje.

Mė kanė munguar shakatė me Ty, kėto ditė.


Murgesha!

Diana007
08-09-05, 12:12
Prap nuk je ketu aaaaaaa :evil: :cry:

Te mpuqi me mall per ty Diana :cry:

http://www.teamimg.com/Images/products/HWE_72767.jpg

Sy_kaltra
08-09-05, 12:16
http://img.123greetings.com/events/flwr_youcare/1011-014-06-1060.gif

http://img.123greetings.com/events/friend_bestfriends/1029-001-75-1017.gif

Sy_kaltra
08-09-05, 12:20
Sy_Kaltra moti s te kam pa valla,per qata ketu ne ket moment nje pershendetje per ty
Artisti

Artisti te pershendes shumm nga thellesia zemres dhe jam aq e lumtur kur mendoj se kam nje shoeri te vertet ne fd dhe mu ate her kur nuk po e pres dhe prej kujna nuk po e pres po ju bie ne mend per mua ...

Un te pershendes ty shum duke te uruar gjdo te mir shendet dhe suksese ne gjdo sfer te jetes je i mrekullueshem :wink:

Me shum respekt per ty Artisti Sy_Kaltra...

Sy_kaltra
08-09-05, 12:23
Sy_kaltra pėrshėndetje.
Mė kanė munguar shakatė me Ty, kėto ditė.
Murgesha!

Murgesha.. me humben fjalet kur kujtoj se nje Prinsses e Forumit Dardan me pershendet dhe ndjen mungesen time...Biggg Kissss For YooooU sis.. :wink:

http://img.123greetings.com/eventsnew/emay_gethappyweek/10039-001-22-1081.gif

Sy_kaltra
08-09-05, 12:25
Prap nuk je ketu aaaaaaa :evil: :cry:

Te mpuqi me mall per ty Diana :cry:

http://www.teamimg.com/Images/products/HWE_72767.jpg

Diana007 Te premtoj se do te jem tash e tutje :wink:
Te Pershendes nga zemra Motrushe dhe te falenderohem shum shum :D :wink:

http://img.123greetings.com/events/gen_missyou/1012-018-02-1028.gif

laliloli
09-09-05, 23:13
Av av alamet e paske rregullu me lule , hall e sen e

Te deshiroj nje jete te lumtur ,plot shendet , lumturi e dashuri ,gezime e harmoni


rrespekt gjithmon nga Lali

Gentiani
09-09-05, 23:24
Sykaltrushe, mirė se keni ardhur, vazhduar e tejkaluar me shkrimet Tua nė Forum!

rafet llapjani
10-09-05, 01:55
Sy_kaltra nje pershendetje e ngrohte nga thellsija e zemres time ,te deshiroj gjdo te mire ne jet kudo qe gjendesh me rrespekte te plot nga rafet llapjani.

Diana007
10-09-05, 09:29
Sy_mavi :P , perhaj me shum se 2000 shkimet e tua , se veret na knaqe personalisht mu :D , te deshiroj edhe shum shum shkime tjera ketu ( po kadale moj se don me zon mu valla :P )

Te pershendes dhe gjitha te mirat per ju dhe familejn tuaj :wink:

Mpuq Diana :P

Sy_kaltra
10-09-05, 10:44
Av av alamet e paske rregullu me lule , hall e sen e

Te deshiroj nje jete te lumtur ,plot shendet , lumturi e dashuri ,gezime e harmoni
rrespekt gjithmon nga Lali

O laliloli ju po me beni te ndihem si ne nje kopesht Lulash :wink:

Te faleminderit Lali je vertet i mrekullueshem,,Dhe un te uroj gjdo te mir Fati shendeti dhe Lumturia te percjellin ne gjdo hap te jetes ..

Respekt per juve nga Sy_Kaltra .

Sy_kaltra
10-09-05, 10:45
Sykaltrushe, mirė se keni ardhur, vazhduar e tejkaluar me shkrimet Tua nė Forum!
Gentiani Flm... per kohen qe keni ndar te shkruani per mua..
Ndjehem shum e lumtur Te faleminderit shum :D :D

Me respekt Sy_Kaltra..

Sy_kaltra
10-09-05, 10:48
Sy_kaltra nje pershendetje e ngrohte nga thellsija e zemres time ,te deshiroj gjdo te mire ne jet kudo qe gjendesh me rrespekte te plot nga rafet llapjani.
rafet llapjani Flm shumm per sinqeritetin dhe afersin e juaj qe keni ndaj meje ..Te jam shum mirnjohese per te gjitha :)
Po ashtu dhe un te pershendes dhe te uroj gjdo te mir Fat shenet dhe Lumturi ne gjdo sfer te jetes :wink:

Me respekt Sy_Kaltra ...

Sy_kaltra
10-09-05, 10:52
Sy_mavi :P , perhaj me shum se 2000 shkimet e tua , se veret na knaqe personalisht mu :D , te deshiroj edhe shum shum shkime tjera ketu ( po kadale moj se don me zon mu valla :P )

Te pershendes dhe gjitha te mirat per ju dhe familejn tuaj :wink:

Mpuq Diana :P
Diana Fleminderit oj motrushe shum flm..Por me duhet ta them se je ti aja dhe shum te tjer qe me bejn un te ndjehem mir dhe te postoj aq shum dhe njeherit me duhet te ju falemderoj te gjitheve qe keni qen shum bashkebisedues te afert edhe te sinēeret me mua . :wink:

Ku moj met zan ty me duhet edhe 2 vjet me postu dit e net qy :P :P :lol:
Faleminderit Llokume gjithashtu te pershendes dhe te uroj shumm shumm Fat ne dashuri shendet dhe Lumturi ne gjdo hap te jetes :wink:
Me shum respekt per ty Llokume Sy_Kaltra ..

spirl_girls
10-09-05, 10:54
Edhe une te uroj ishalla eshe shume tjera je e shkelqyshmee te mpuqii shume llokume..

Sy_kaltra
10-09-05, 11:15
Edhe une te uroj ishalla eshe shume tjera je e shkelqyshmee te mpuqii shume llokume..

Flm..Syne te pershendes nga tellesia zemre dhe te uroj gjdo te mir qafi shumm pellumbat per mua :wink:

Me shum respekt per ty rrushe Sy_Kaltra ..

tushja
10-09-05, 11:16
Pershendetje te mija te sinqerta :wink:

Tushja

Sy_kaltra
10-09-05, 11:58
Pershendetje te mija te sinqerta :wink:

Tushja

Te faleminderit shum :)

Gjithashtu te pershendes ku do qe gjendeni Fat gezim dhe Lumturi ne gjdo sfer te jetes :wink:
Me respekt Sy_Kaltra .

MemphiSx
13-09-05, 12:13
Sy_kalter,Prano ni pershendetje nga ZEMRA ;) Shpresoj qe po ja kalon bukur ne gjirin e ngroht familjar ;)

Diana007
13-09-05, 15:38
Sy_mavi :P , perhaj me shum se 2000 shkimet e tua , se veret na knaqe personalisht mu :D , te deshiroj edhe shum shum shkime tjera ketu ( po kadale moj se don me zon mu valla :P )

Te pershendes dhe gjitha te mirat per ju dhe familejn tuaj :wink:

Mpuq Diana :P
Diana Fleminderit oj motrushe shum flm..Por me duhet ta them se je ti aja dhe shum te tjer qe me bejn un te ndjehem mir dhe te postoj aq shum dhe njeherit me duhet te ju falemderoj te gjitheve qe keni qen shum bashkebisedues te afert edhe te sinēeret me mua . :wink:

Ku moj met zan ty me duhet edhe 2 vjet me postu dit e net qy :P :P :lol:
Faleminderit Llokume gjithashtu te pershendes dhe te uroj shumm shumm Fat ne dashuri shendet dhe Lumturi ne gjdo hap te jetes :wink:
Me shum respekt per ty Llokume Sy_Kaltra ..
:wink:

Ahhahahaahhaa jo loqk dy vjet :P se un ende nje vjet nuk i kam qe jam regjistru ketu , ja shif ku erdha :D :lol: :lol: :lol: :lol:
Bej shaka pak :wink:

Se vetem deshta me te mpuq njher :D

M*P*U*Q pra

vushtrria
13-09-05, 15:47
sy_kaltra nje antare shuum e respektuar e urte dhe shum e sjellshme per mua ehste nje nder te bisedoshe ma nje vajze siq eshte sy_kaltra :lol: :lol:


vushtrriu ju deshiron shendet dhe paqe ne familjen tende :lol: :lol:

Murgesha
17-09-05, 11:02
3187 mpuqa pėr ty loēkume.

Sidomos pėr atmosferėn qė ke sjell nė Dardani.

Me rrespekt e dashuri pėr TY.

Murgesha!

Artisti
17-09-05, 11:21
3187 mpuqa pėr ty loēkume.

Sidomos pėr atmosferėn qė ke sjell nė Dardani.

Me rrespekt e dashuri pėr TY.

Murgesha!


I bashkangjitem ktij urimi nga Murgesha




Artisti

Gentiana
17-09-05, 12:19
Syn urime per keto shkrimet tua dhe shpresoj te bejsh shum e shum shkrime tjera te embela si keto deri me tani.

Pershendetje per ty nga une:

Genta

GURI SYLAJ
19-09-05, 08:32
Sy- kaltra , dikund lexova se po vraponi me e nxane dikend me shkrime .

Mua nuk po me intereson me ju nxene me shkrime por me thjeshtesine dhe bukurin e shkrimeve tuaja.
Kudo qe jeni - jeni e rrespektuar dhe e pershendetur nga Guri Sylaj

Sy_kaltra
20-09-05, 18:29
Ahhahahaahhaa jo loqk dy vjet :P se un ende nje vjet nuk i kam qe jam regjistru ketu , ja shif ku erdha :D :lol: :lol: :lol: :lol:
Bej shaka pak :wink:

Se vetem deshta me te mpuq njher :D

M*P*U*Q pra

Flm..oj rrushe edhe un u mahita syne kam hy per te kalu koh e shoqeruar me te gjith juve e jo te shikoj tek postimet :wink:

Te adhuroj e dua pa mas sikur te ishe moter e imja syne .

Te pershendes te Falenderoj dhe te uroj gjdo te mir ku do qe gjendeni ne keto momente :wink:

ShUm respekt nga un Sy_Kaltra..

Sy_kaltra
20-09-05, 18:31
sy_kaltra nje antare shuum e respektuar e urte dhe shum e sjellshme per mua ehste nje nder te bisedoshe ma nje vajze siq eshte sy_kaltra :lol: :lol:


vushtrriu ju deshiron shendet dhe paqe ne familjen tende :lol: :lol:


vushtrria ne rend te par Pranoni pershendetjet e mia i nderuar dhe Faleminderit per te Gjitha Komplimentet nga ana juaj..

Te pershendes ku do qe gjendeni dhe te uroj Gjdo te mir ne jet :wink:

Me respekt Sy_Kaltra.

Sy_kaltra
20-09-05, 18:33
3187 mpuqa pėr ty loēkume.

Sidomos pėr atmosferėn qė ke sjell nė Dardani.

Me rrespekt e dashuri pėr TY.

Murgesha!

Fleminderit e nderuara dhe shum e respektuar nga ana ime Murgesha.

Murgesha te pershendes dhe te dhuroj nje Mpuqq shumm te madh Ku do qe gjendeni Fat shentet dhe Lumturi pran te Gjith Familjes suaj :wink:

Me respekt Sy_Kaltra..

Sy_kaltra
20-09-05, 18:36
Syn urime per keto shkrimet tua dhe shpresoj te bejsh shum e shum shkrime tjera te embela si keto deri me tani.

Pershendetje per ty nga une:

Genta


Genta Te faleminderit Motrushe Beso sa ndjehem mir me ty mendoj se edhe ti shpesh me mungon personalisht mua nga qe ishit nje engjellush e vertet..

Te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat e kesaj bote ... :wink:

Me respekt Sy_Kaltra..

Sy_kaltra
20-09-05, 18:38
Sy_kalter,Prano ni pershendetje nga ZEMRA ;) Shpresoj qe po ja kalon bukur ne gjirin e ngroht familjar ;)

MemphiSx do i pranoj me gjith deshir loēko :wink:

Faleminderit nga ju i Nderuari MemphiSx Gjithashtu te uroj gjdo te mir ne jet :wink: Por me se shumti ne Dashuri :P Qaff loqkum :wink:

Me respekt Sy_Kaltra...

Sy_kaltra
20-09-05, 18:42
Sy- kaltra , dikund lexova se po vraponi me e nxane dikend me shkrime .

Mua nuk po me intereson me ju nxene me shkrime por me thjeshtesine dhe bukurin e shkrimeve tuaja.
Kudo qe jeni - jeni e rrespektuar dhe e pershendetur nga Guri Sylaj

GURI SYLAJ Pranoni pershendetjet e mia i Nderuar..Mesiguri ke lexuar Postimin pak me lart qe kisha me Diana007 Por ne fakt ishte veq shaka ..Jam ketu qe te kaloj nje koh te mir me te gjith juve te jem vetja ime ashtu siē edhe jam ne jet Private...

Te pershendes nga zemra dhe te Falenderoj shum qe ndave kohen per kete postim kaq te ngroht e te embel..Gjith te mira i Nderuari dhe shum i Respektuari nga ana ime GURI SYLAJ...

Me respekt Sy_Kaltra...

Sy_kaltra
20-09-05, 18:44
3187 mpuqa pėr ty loēkume.

Sidomos pėr atmosferėn qė ke sjell nė Dardani.

Me rrespekt e dashuri pėr TY.

Murgesha!


I bashkangjitem ktij urimi nga Murgesha




Artisti
Artisti Te faleminderit i Nderuar-Mbeteni i pershendetur edhe ju nga ana ime Ku do qe jeni Nje mbremje te kendeshme me te gjith ata qe i doni :wink:

Me respekt Sy_Kaltra..

arix
20-09-05, 22:10
Pėrshėndetje Sy_kaltra,

Kudo qė je, jeto jetėn ashtu si do...
...Edhe pse nė botėn virtuale, hetohet e mira...
Me respekt,
ari

Me kėtė vallzim tė pinguinave ... ėshtė pėrditshmėria ime!
http://www.gifart.de/gif234/pinguine/00008286.gif

Reana
21-09-05, 02:22
Sykaltrushe,

po e shfrytezoj rastin te te pershendes perzemersisht, dhe te uroj gjithe te mirat!
Caste dhe shoqerim te kendshem ne FD motrushe,

Reana :wink:

Sy_kaltra
21-09-05, 10:14
Pėrshėndetje Sy_kaltra,

Kudo qė je, jeto jetėn ashtu si do...
...Edhe pse nė botėn virtuale, hetohet e mira...
Me respekt,
ari

Me kėtė vallzim tė pinguinave ... ėshtė pėrditshmėria ime!
http://www.gifart.de/gif234/pinguine/00008286.gif

arix te faleminderit qe ke sjell vertet nje atmosfer te kendeshme me vallezimin e pinguneve tek Sy_Kaltra...

Faleminderit per te gjitha Komplimentet :wink:

arix Pranoni dhe ju i Nderuar pershendetjet e mia Ku do qe jeni ne keto momente , Fat shendet Lumturi ne te gjitha sferat e jetes..

Me respekt Sy_Kaltra.

Sy_kaltra
21-09-05, 10:17
Sykaltrushe,

po e shfrytezoj rastin te te pershendes perzemersisht, dhe te uroj gjithe te mirat!
Caste dhe shoqerim te kendshem ne FD motrushe,

Reana :wink:

Reana Nje Bigggg Kisss For YoU motrushe te faleminderit per te gjitha ato fjal te embla qe ke nje Goj sheqere dhe Gjdo her nxjer veq ambelzim shum te faleminderit rrushe :wink:

Reana Pranoj pershendetjet e mia nga Thellesia zemres per ty ,,,Duke te uruar Te mirat e kesaj Bote mbi Reanen time llokume ....

Me respekt Sy_Kaltra..

turisti
21-09-05, 10:58
Shoqe e nderuar,

Kerkoj falje per vonese e cila eshte "shenje mbrojtese" e turistave dhe ti uroj :P 2000 :P dhe :P 3000 :P postime te fresketa dhe te :wink: Gonzalesuara :wink: ,hahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahaha ahahahahaahahahahaha. :P Deshiroj qe shendet,fati dhe plotesimi i deshirave tuaja jetesore percjellin postimet e reja ketu.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

picimuli
26-09-05, 22:15
Pėrshėndetje Sy_kaltra,
tė pėrshėndes sinqerisht...pėr mua je Mbretėresha e Forumit :wink:

Dreni30
26-09-05, 23:37
Syyyyyyyyyyyy__kaltraaaaaaaaaaaaa.


A je gjalle naj kund ejjjjjjj??

Ishalla je mire me shendet e me halle mire po kaloni.

Dreniiiii.

teDUAty
28-09-05, 01:44
ti pershendes syt se i ke te mire .(ani kur po mr kqyr nganjehere )

LEDHATIMI
30-09-05, 00:01
Ciao Sy_kaltra :wink:

rafet llapjani
30-09-05, 11:59
Sy_kalter prano pershendetje te perzemurta dhe te deshiroj gjdo te mire ne jet,
edhe pse po qkep dysha une ata dyshat tu nuk i pranoj se gjith ne shkoll kam pase njish e ti don mem kalu me zor me ata dysha si pranoj dyshat hahahahahahahahaah




Me nder dhe shum shum rrespekt nga rafet llapjani :wink:

turisti
02-10-05, 22:56
:P Sy_Kaltra :P e nderuar,

I pershendes syte e tu te kaltert me deshire qe jeta i plotson ēdo send.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Sy_kaltra
05-10-05, 19:08
Shoqe e nderuar,

Kerkoj falje per vonese e cila eshte "shenje mbrojtese" e turistave dhe ti uroj :P 2000 :P dhe :P 3000 :P postime te fresketa dhe te :wink: Gonzalesuara :wink: ,hahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahaha ahahahahaahahahahaha. :P Deshiroj qe shendet,fati dhe plotesimi i deshirave tuaja jetesore percjellin postimet e reja ketu.

Sinqerisht,
TURISTI. :P
turisti i nderuar Te Faleminderit per te gjitha Fjalet dhe atmosferen qe solle :wink: :wink:

Te pershendes i Nderuar dhe shum i respektuar turisti :D

Sy_Kaltra.

Sy_kaltra
05-10-05, 19:09
Pėrshėndetje Sy_kaltra,
tė pėrshėndes sinqerisht...pėr mua je Mbretėresha e Forumit :wink:

picimuli Te faleminderit per pershendetjen :wink: Po ashtu te pershendes ku do qe jeni ne kete koh..

Me respekt Sy_Kaltra.

Sy_kaltra
05-10-05, 19:10
Syyyyyyyyyyyy__kaltraaaaaaaaaaaaa.


A je gjalle naj kund ejjjjjjj??

Ishalla je mire me shendet e me halle mire po kaloni.

Dreniiiii.

Dreni30 gjall more pak pa vdekur ehheheh :)

Mir Falmeinderit .

Te faleminderit shum per pershendetje Ku do qe jeni Fat lumturi dhe shendet i nderuar Dreni30 :wink:

Me respekt Sy_Kaltra.

Sy_kaltra
05-10-05, 19:12
ti pershendes syt se i ke te mire .(ani kur po mr kqyr nganjehere )
teDUAty Pershendetje edhe per juve dhe Faleminderit,,,Po nuk te kam shikuar tamam se hmmm ahhahahahha :wink:

Shum respekt per juve Sy_Kaltra.

Sy_kaltra
05-10-05, 19:13
Ciao Sy_kaltra :wink:

LEDHATIMI Faleminderit dhe ku do qe jeni ne keto momente ju pershendes :wink:

Me respekt Sy_Kaltra.

Sy_kaltra
05-10-05, 19:15
Sy_kalter prano pershendetje te perzemurta dhe te deshiroj gjdo te mire ne jet,
edhe pse po qkep dysha une ata dyshat tu nuk i pranoj se gjith ne shkoll kam pase njish e ti don mem kalu me zor me ata dysha si pranoj dyshat hahahahahahahahaah




Me nder dhe shum shum rrespekt nga rafet llapjani :wink:

rafet llapjani Faleminderit per uraten tande aq te ngroht .
Gjithashtu dhe ju pranoni pershendetjet e mia i nderuaru rafet dhe Fati e lumturia ju percjellt ne gjdo hap te jetes.
Spo qkepi as nisha as dysha more :roll: opsss ty po nime se um ke tradhtu :P
Te pershendes gjdo te mir Nga un Sy_Kaltra Per juve i nderuari rafet llapjani :wink:

Sy_kaltra
05-10-05, 19:17
:P Sy_Kaltra :P e nderuar,

I pershendes syte e tu te kaltert me deshire qe jeta i plotson ēdo send.

Sinqerisht,
TURISTI. :P
turisti Dua te falenderoj shumm per kohen qe e ndani per mua i Nderuar..

Te pershendes Dhe te Uroj te gjitha te mirat e kesaj Bote turisti :wink:

Me Shum respekt per juve turisti : Sy_Kaltra.

turisti
05-10-05, 19:31
:P Sy_Kaltra :P e nderuar,

I pershendes syte e tu te kaltert me deshire qe jeta i plotson ēdo send.

Sinqerisht,
TURISTI. :P
turisti Dua te falenderoj shumm per kohen qe e ndani per mua i Nderuar..

Te pershendes Dhe te Uroj te gjitha te mirat e kesaj Bote turisti :wink:

Me Shum respekt per juve turisti : Sy_Kaltra.

Faleminderit shume :P xhevahiri i kaltert :P .

Pa tjeter u desht qe te kthehem edhe nje here dhe nga zemra ti uroj tejkalimin e :P 4000 :P postimeve "misterioze" :wink: .

Syve te kaltert i deshiroj: shendet,dashuri dhe lumturi-sa per relaksim. :P

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Kercovari
05-10-05, 19:34
E nderuar

Jeni e pershendetur perzemersisht edhe nga une,dhe me plote te drejte do te u quaj Maratonistja e forumit.
Ndjehem i privilegjuar qe mu dha mundesija te u njoh permes germave,a e aq me shume qe jam ne mesin e antareve sic jeni ju.
Mundi dhe sakrifica qe keni derdh ketu,me le pershtypjen se keni kriju imazhin e nje femre intelegjente,bashkekohore,dhe mbi te gjitha nje shoqe e vertet.
Shkepus nga thellsija e zemres pershendetjet me te ngrohta duke u deshiruar gjitha te mirat ne jete,shendet,fate dhe lumturi.
Me respekt Kercovari.

Sy_kaltra
05-10-05, 19:39
Faleminderit shume :P xhevahiri i kaltert :P .

Pa tjeter u desht qe te kthehem edhe nje here dhe nga zemra ti uroj tejkalimin e :P 4000 :P postimeve "misterioze" :wink: .

Syve te kaltert i deshiroj: shendet,dashuri dhe lumturi-sa per relaksim. :P

Sinqerisht,
TURISTI. :P

turisti jeni aq i perpiket sa nuk di se di te shprehem kam bindjen se te kam borgj nje pershendetje nga thellesia zemres qe ta dhuroj ne oden tande por beso e tera rodh nga qe nuk kam pasur edhe aq koh te mjaftueshme..

Briliant Njeri jeni turisti kam nderin ti pergjegjem Pershendetjeve dhe urimet e nje te Nderuari siq jeni ju :wink:

Te pershendes shum dhe te uroj gjdo te mir ne jet..E sa per ambelsir me gjith deshir do te dhuroj 2 mpuqa ne te dya faqet :P Qaff Qaff :wink:

Me respekt Sy_Kaltra.

Sy_kaltra
05-10-05, 19:45
E nderuar

Jeni e pershendetur perzemersisht edhe nga une,dhe me plote te drejte do te u quaj Maratonistja e forumit.
Ndjehem i privilegjuar qe mu dha mundesija te u njoh permes germave,a e aq me shume qe jam ne mesin e antareve sic jeni ju.
Mundi dhe sakrifica qe keni derdh ketu,me le pershtypjen se keni kriju imazhin e nje femre intelegjente,bashkekohore,dhe mbi te gjitha nje shoqe e vertet.
Shkepus nga thellsija e zemres pershendetjet me te ngrohta duke u deshiruar gjitha te mirat ne jete,shendet,fate dhe lumturi.
Me respekt Kercovari.
I nderuari Kerovari Pranoni pershendetjet e mia Nga thellesia zemres.

Kercovari me Fjalet e tua aq te embla te cilat i keni cekur pak me lart Me ke mbyllur gojen sa nuk di qte them ,,Sepse perndryshe me duhet veq ti perseris Fjalet e tua Lidhur me mendimin qe kam per juve i Nderuari Kercovari.

Me beso Kercovari se edhe ju jeni nje shok shum i mir per mua dhe mbi te gjitha me pershtateni shum ne gjdo bised apo tem qe shtjellojm jam shum e lumtur qe kam keso bashkbisedues..
Me lejo te pershendes Nga zemra Kercovari dhe Pershendetja ime te jet Urat e mbi Urat per juve ..

Sinqerisht shum respekt per juve Kercovari nga un Sy_Kaltra....

turisti
05-10-05, 19:55
Faleminderit shume :P xhevahiri i kaltert :P .

Pa tjeter u desht qe te kthehem edhe nje here dhe nga zemra ti uroj tejkalimin e :P 4000 :P postimeve "misterioze" :wink: .

Syve te kaltert i deshiroj: shendet,dashuri dhe lumturi-sa per relaksim. :P

Sinqerisht,
TURISTI. :P

turisti jeni aq i perpiket sa nuk di se di te shprehem kam bindjen se te kam borgj nje pershendetje nga thellesia zemres qe ta dhuroj ne oden tande por beso e tera rodh nga qe nuk kam pasur edhe aq koh te mjaftueshme..

Briliant Njeri jeni turisti kam nderin ti pergjegjem Pershendetjeve dhe urimet e nje te Nderuari siq jeni ju :wink:

Te pershendes shum dhe te uroj gjdo te mir ne jet..E sa per ambelsir me gjith deshir do te dhuroj 2 mpuqa ne te dya faqet :P Qaff Qaff :wink:

Me respekt Sy_Kaltra.

:P Faleminderit e nderuara :P .

E :P ėmbėl qoft e tėrė jeta e juaj. :P

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Sy_kaltra
05-10-05, 20:07
:P Faleminderit e nderuara :P .

E :P ėmbėl qoft e tėrė jeta e juaj. :P

Sinqerisht,
TURISTI. :P
http://www.freewebdesign.be/smileys/images/love/love023.gif

turisti
05-10-05, 20:08
:P Faleminderit e nderuara :P .

E :P ėmbėl qoft e tėrė jeta e juaj. :P

Sinqerisht,
TURISTI. :P
http://www.freewebdesign.be/smileys/images/love/love023.gif

:wink:

laliloli
05-10-05, 21:26
Nje pershendetje te perzemert per sy kaltroshen e forumit .
Menquria ,kreativiteti,eleganca,thjeshtesia ,na beri qe ta duam dhe ta rrespektojme si anetar te familjes sone.

Ter te mirat qofshin qdo here me ju


me rrespekt lali

e_martumja
05-10-05, 21:29
opaaaaaaaaaaa ku i vjedhe more gjithe keto shkrime + te shkelqyer

te pershendes dhe vazhdo se je e embel sipas shkrrimet e tuaj.


motrush te mpuciiiiiiiiiii ne faqeeeeeeeeeeeeee.


me respekt e_martumja :wink:

Diana007
07-10-05, 09:00
Oj kolege , hadje moj ma se na ra pun kret , e hat medet kam met vet spo muj me punu me vet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Sy_mavije te pershendes ku do qe je e nderuar dhe te uroj nje dit te mbar e pa lodhje :wink:

Me respekt Diana :wink:

LEDHATIMI
10-10-05, 15:40
Hi! :P Sykaltra prano nje pershendetje te madhe ledhatuese te pasdites :wink:

Domira
11-10-05, 18:56
Uroj te kesh edhe shume ēaste te mira shoqerimi ne FD gjithashtu edhe shume poezi te bukura qe ti iu ofron dashamireve te vargjeve te bukura.

Sinqerisht
Domira

Urata
12-10-05, 22:32
Sy_mavihte ...
t'pershendes duke te deshiruar ate qe e quajme fat,shendet, lumturi, hare, gezim, mbaresi, sukses dhe pasuni...

t'kam t'kendshme shume...!

turisti
12-10-05, 22:45
Sy_kaltra e nderuar,

:P Urime te perzemerta per tejkalimin e :P 5000 :P postimeve te cilat tregojne vet vleren e postuesit.Rrugen e gjate te postimeve,shendetit,fatit dhe lumturis ne jete,te deshiron

sinqerisht
TURISTI. :P

tushja
14-10-05, 21:25
Sy_kaltra tpershendes shummm...
me respekt nga Tushja :wink:

Dreni30
16-10-05, 09:02
Sy_kaltra

Nje perqafim te forte per motren time te dashur, nje deshire qe ajo te jete me e mira, me e lumtura dhe me e dashura. Nje deshire shume te madhe per te, qe jeta e saj te behet sa me e lumtur dhe me plote suksese ne jeten e perditshme.

Pershendetje qe ky vikend te jete sa me i kendshem per ju.

Dreni.

halla e madhe
16-10-05, 09:17
Oj sy mavihe na tranove moj kete forum :lol: :lol:
Te pershendes kudo qe je:hallushja

Agroni22
18-10-05, 04:37
te pershendes me urimin qe gjithmone te je e lumtur AGRONI

Artisti
18-10-05, 10:05
Pershendetjeeeeee per mikeshen time te vjeter e te re


Sy_Kaltra t pershendes shummmmmm





.

GURI SYLAJ
18-10-05, 10:53
Nje pershendetje te ngrohet dhe vllezerore per Sy-Kaltren.

Kalofshi nje dite te mire.

Flaka_1
22-10-05, 20:59
Meriton pershendetje te shumta dhe gjithe te mirat per ty, me qene se syte i kemi nje ngjyre ! :roll:
me dashuri flaka!

rilinda
23-10-05, 00:45
Pėrshėndetje shumė shuuumė tė ngrohta pėr ty...ma e mira e forumit :wink:

Sy_kaltra
23-10-05, 11:31
Nje pershendetje te perzemert per sy kaltroshen e forumit .
Menquria ,kreativiteti,eleganca,thjeshtesia ,na beri qe ta duam dhe ta rrespektojme si anetar te familjes sone.

Ter te mirat qofshin qdo here me ju


me rrespekt lalilaliloli te faleminderit per te gjitha Njejt mendoj dhe un per juve sepse vertet me jeni ber si pjestar te Familjes sime..Te pershendes dhe Gjitha te mirat ti uroj ty lali.

Me shum respekt per juve Sy_Kaltra

Sy_kaltra
23-10-05, 11:33
opaaaaaaaaaaa ku i vjedhe more gjithe keto shkrime + te shkelqyer

te pershendes dhe vazhdo se je e embel sipas shkrrimet e tuaj.


motrush te mpuciiiiiiiiiii ne faqeeeeeeeeeeeeee.


me respekt e_martumja :wink:e_martumja te perqafoj shum shum dhe ndjej mungesen tande te shkembejm disa biseda si me par :cry:

Gjithashtu dhe un te pershendes ty dhe te uroj Fat Lumturi dhe Gezim ne te gjitha sferat e jetes ..

Sinēerisht Sy_Kaltra.

Sy_kaltra
23-10-05, 11:35
Oj kolege , hadje moj ma se na ra pun kret , e hat medet kam met vet spo muj me punu me vet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Sy_mavije te pershendes ku do qe je e nderuar dhe te uroj nje dit te mbar e pa lodhje :wink:

Me respekt Diana :wink:Kolege ku mos me ra puna bre te kapi dashnia e harove biznaesin :P :wink:

Diana007 te dua shum te adhuroj pa mas e dashura jote moter je e pa zavendeshueshme :wink:

Te pershendes nga thellesia zemres duke te uruar udhetim sa ma te shpejt ne Gjermani :P :P

Gjitha te mirat e kesaj bote per ty Motrushe ..

Sinēerisht Sy_Kaltra.

Sy_kaltra
23-10-05, 11:37
Hi! :P Sykaltra prano nje pershendetje te madhe ledhatuese te pasdites :wink:LEDHATIMI te faleminderit per Ledhatime dhe pershendetje,,,Gjithashtu pranoj pershendetjet e mia nga zemra per juve..

Qofshi i lumtur dhe me fat ku do qe gjendeni..

Me respekt Sy_Kaltra.

Sy_kaltra
23-10-05, 11:39
Uroj te kesh edhe shume ēaste te mira shoqerimi ne FD gjithashtu edhe shume poezi te bukura qe ti iu ofron dashamireve te vargjeve te bukura.

Sinqerisht
DomiraDomira ndon se ne fillim kishin nje keqkuptim mes veti mirpo e tera u kthy ne nje respekt dhe dashuri mes meje e teje Motrushe ..
Faleminderit per te gjitha komplimentet e dhena..Jeni shum e mir Fantastike ,,Te pershendes duke te uruar gjdo te mir fat mbaresi dhe shendet ...

Me Respekt Sy_Kaltra.

Sy_kaltra
23-10-05, 11:41
Sy_mavihte ...
t'pershendes duke te deshiruar ate qe e quajme fat,shendet, lumturi, hare, gezim, mbaresi, sukses dhe pasuni...

t'kam t'kendshme shume...!
adhuruesja ime te dhuroj 1.000mpuca e kam then dhe ende e them jeni e mrekullueshme dhe keni postime shum fantastike te adhuroj pa mas e kendeshmja juaj sy-mavihja Mpucc :wink:

Urata te uroj gjitha te mirat e kesaj Bote motrushe dhe te perdhendes ku do qe jeni ne keto momente..

Me respekt Sy_Kaltra.

Sy_kaltra
23-10-05, 11:44
Sy_kaltra e nderuar,

:P Urime te perzemerta per tejkalimin e :P 5000 :P postimeve te cilat tregojne vet vleren e postuesit.Rrugen e gjate te postimeve,shendetit,fatit dhe lumturis ne jete,te deshiron

sinqerisht
TURISTI. :Pturisti te pershendes shum dhe te falenderoj pa mas sepse jeni njeri i shkelqyeshem gjitha te mirat per juve,,te uroj Fat Shendet Lumturi aq me teper rrugetime te mbara ku do qe kaloni si turist dhe te qet ruga kah un ndalu per nje kaffe :wink:

Me respekt Sy_Kaltra..

Sy_kaltra
23-10-05, 11:45
Sy_kaltra tpershendes shummm...
me respekt nga Tushja :wink:tushja Faleminderit per pershendetjen tuaj dhe per kohen qe e ndat ,,Gjithashtu te pershendes ku do qe jeni me shum dashuri Sy_Kaltra.

Sy_kaltra
23-10-05, 11:48
Sy_kaltra

Nje perqafim te forte per motren time te dashur, nje deshire qe ajo te jete me e mira, me e lumtura dhe me e dashura. Nje deshire shume te madhe per te, qe jeta e saj te behet sa me e lumtur dhe me plote suksese ne jeten e perditshme.

Pershendetje qe ky vikend te jete sa me i kendshem per ju.

Dreni.Vėllau im i dashur ke perqafime te medha nga un ti dhe kunata ime qe ju dua shummm mbar familjen e juaj sepse jam pjes e juaja e dashura moter..

Githa te mirat e kesaj bote qofshin mbi Fam..e juaj fat Lumturia dhe gezimi qofshin ne gjdo hap te jetes me ju dhe fam.. tande Vėlla i dashur ..
Te pershendes nga zemra duke tu falenderuar per kohen qe ndat per mua me plot dashuri dhe sinēeritet motrushja juaj e dashur Sy_Kaltra..

Sy_kaltra
23-10-05, 11:50
Oj sy mavihe na tranove moj kete forum :lol: :lol:
Te pershendes kudo qe je:hallushjamoj hallush tybe po baj sen une sikur melaēe e din ma ti :P
hallush te pershendes edhe une ty pa mas dhe te uroj gjdo te mir ku do qe gjendesh ..

Me respekt Sy_Kaltra.

Sy_kaltra
23-10-05, 11:51
te pershendes me urimin qe gjithmone te je e lumtur AGRONIAgroni22 te Faleminderit per pershendetje ,,Githashtu te pershendes Fati dhe lumturia qofshin me ty ne gjdo hap te jetes ..

Me respekt Sy_Kaltra.

Sy_kaltra
23-10-05, 11:53
Pershendetjeeeeee per mikeshen time te vjeter e te re
Sy_Kaltra t pershendes shummmmmm
.Artisti pranoni pershendetjet e mia Menagjer i dashur :P
Po ashtu te faleminderit per pershendetjet ,,gjdo te mir nga un Sy_Kaltra..

Sy_kaltra
23-10-05, 11:54
Nje pershendetje te ngrohet dhe vllezerore per Sy-Kaltren.

Kalofshi nje dite te mire.

GURI SYLAJ Faleminderit gjithashtu dhe ju pranoni pershendetjet e mia te sinqerta duke te uruar gjdo te mir ku do qe jeni...

Me Respekt Sy_Kaltra.

Sy_kaltra
23-10-05, 11:56
Meriton pershendetje te shumta dhe gjithe te mirat per ty, me qene se syte i kemi nje ngjyre ! :roll:
me dashuri flaka!Tė faleminderit e Dashura Flaka_1 Gjithashtu te pershendes nga zemra edhe pse i paskemi syt e njejt un Gjithashtu Gezoj Emrin qe ti e ke Nickname ne kete forum ...Ndonse kemi diē te perbashket.

me plot dashuri te pershendet Sy_Kaltra.

Sy_kaltra
23-10-05, 11:58
Pėrshėndetje shumė shuuumė tė ngrohta pėr ty...ma e mira e forumit :wink:ooo Gjithashtu bre llokumja ime...beso sa shum te adhuroj ...je e mrekullueshme ..

Te pershendes nga tellesia zemres e dashura rilinda..

Me Respekt Sy_Kaltra..

Honesty^uk.
23-10-05, 14:34
Nuk kam pershendetje per ODEn e te nderuares Sy_kaltra
por urimet e mia me te perzemerta qe mund te thuhen nga nje qeneie njerezore.
Lumturia ne jeten tuaj qofte e painfinit

Respekt e nderime per ju
Honesty

Sy_kaltra
23-10-05, 14:41
Nuk kam pershendetje per ODEn e te nderuares Sy_kaltra
por urimet e mia me te perzemerta qe mund te thuhen nga nje qeneie njerezore.
Lumturia ne jeten tuaj qofte e painfinit

Respekt e nderime per ju
Honesty Honesty^uk Kam nderit te lexoj Pershendetjet qe me vin nga nje person shum i qmuar qe ka f/d-ja ,,Un te falenderohem per pershendetjen dhe te lutem qe ti pranoni dhe ju pershendetjet e mia me te sinēerta qe kam per juve i Nderuari Honesty^uk njeherit te uroj te gjitha te mirat e kesaj bote qofshin me juve..

Sinēerisht Sy_Kaltra.

rafet llapjani
23-10-05, 21:32
Oj Sy_kalter te pershendeti dhe te uroj

nje fontan per ty te ndertoj qe te buraon per te gjitha deshira tua ne jet ti plotson :wi :wink:


http://www.beepworld.de/memberdateien/members88/carushja/anifrogfount.gif

me rrespekt nga rafet llapjani :wink:

laliloli
24-10-05, 00:05
U ndala pak ne kete ode te pij pak uje nga kjo fontane e mrekullueshme .
Verejta se qenka e Sykaltres ,po ia le edhe nje pershendetje te ngrohte dhe nga thellesia e zemres ,me deshirat e przemerta per qdo te mire ne jeten e saj

Sinqerisht

Laliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Dilingjia
24-10-05, 04:42
shnet bre bi :wink:

MemphiSx
24-10-05, 14:56
Sy_Kalter,e nderuar,me mungon koha qe ti shikoj,lexoj shkrimet tuja te mrekullueshme,prandaj permes ksaj pershendetje t'uroj qdo te mir ne jet :)

vjeshta
24-10-05, 16:48
Te pershendes , shume :P

Urata
25-10-05, 16:20
Sy_kaltra, afishimet tua m'terhjekin si magnet ...
je mbreteresh e disponimit tim...!

T'fal nder per ate qe je ajo...!

Kercovari
26-10-05, 16:49
Ne shenje mirekuptimi dhe respekti qe kam ndaj Ju
U le kete pershendetje te perzemert i bindur se gjate cdo bisede qe kam zhvillu me Ju ka te ngjare qe dik edhe te kam lendu pa qellime serioze.
Njeherit u kerkoj falje nese jeni gjindur te prek apo te lenduar.
Duke u deshiruar cdo te mire ne jete shendet dhe lumturi,u deshiroj edhe ne te ardhmen caste te kendshme argetimi ketu.
Me respekt kercovari.

Barbaroza
30-10-05, 17:50
Sy_kaltra,prano urimet dhe pergezimet me te mira per ty.Cdo e mire qofte e pranishme ne jeten tende!

Artisti
31-10-05, 16:17
Sy_Kaltra t pershendes dhe kudo qe gjindesh paq vetem kaltersi e nderum :wink:



Artisti

GURI SYLAJ
01-11-05, 09:27
Ketj vargu po ishtoj edhe une nje pershendetje te ngrohet e vllezerore per shume te nderuaren .
............. Nuk po m'vjen mire qe te paskan ba kaq shume selame veq nasht!!!!!!!!!!!!!!!

E nderuar , une kerkoj falje se ndoshta po e teproj ndonjehere por sinqerisht ju them se kam besim te plote se me kuptoni drejt.

Me nderime Guri Sylaj

schütze
01-11-05, 13:06
Sy_kalter te pershendes ty dhe syt e tu te kalter :lol: :lol:
te uroj qdo te mir ne jet e nderuar
me respet
schütze

Murgesha
04-11-05, 11:52
Loqkum njė mpuuuuuuuuuuuuuuq motror pėr ty.

Murgesha!

ninnela
05-11-05, 20:00
E nderuara Sy-Kaltra prano nje pershendetje te ngrohte edhe nga une :P


Me respekt NINNELA

lazdrani
07-11-05, 20:41
Sy-Kaltra ju pershendes duke besuar qe ndihesh mire ne FD.


Sy kaltri :arrow: Lazdrani

Sy_kaltra
10-11-05, 10:05
Oj Sy_kalter te pershendeti dhe te uroj

nje fontan per ty te ndertoj qe te buraon per te gjitha deshira tua ne jet ti plotson :wi :wink:


http://www.beepworld.de/memberdateien/members88/carushja/anifrogfount.gif

me rrespekt nga rafet llapjani :wink:rafet llapjani Ndoshta pak me vones po pergjegjem ,,Por te faleminderit shum shum nga ti ,,Beso se jeni Atmosfera e forumit :wink:

A jemi a sjemi :)

Sinēerisht Sy_Kaltra..

Sy_kaltra
10-11-05, 10:07
U ndala pak ne kete ode te pij pak uje nga kjo fontane e mrekullueshme .
Verejta se qenka e Sykaltres ,po ia le edhe nje pershendetje te ngrohte dhe nga thellesia e zemres ,me deshirat e przemerta per qdo te mire ne jeten e saj

Sinqerisht

Laliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiilaliloli Faleminderit per viziten e ber dhe per te gjitha komplimentet ku do qe' ke dhan per mua jam mire njohese ..

Ku do qe gjendesh ke nje pershendetje te ngrohet zemre nga un duke te uruar gjdo te mir ne jet ..

Sinēerisht Sy_Kaltra.

Sy_kaltra
10-11-05, 10:09
Sy_Kalter,e nderuar,me mungon koha qe ti shikoj,lexoj shkrimet tuja te mrekullueshme,prandaj permes ksaj pershendetje t'uroj qdo te mir ne jet :)MemphiSx gjithashtu nga mungesa kohes qe kam edhe po te pergjegjem pak me vones,,Por sido qe te jet te kam ne Zemer e mendje vella i dashtun ..

Gjitha te mirat fat e shendet per jet e mot ..

Sinēerisht Sy_Kaltra.

Sy_kaltra
10-11-05, 10:10
shnet bre bi :wink:Shnet paq bre sherli :P

Fleminderit per Viziten e ber Dilingjia jam shum e gezuar dhe mirnjohese qe me vizituat Faleminderit..

Sinēerisht Sy_Kaltra..

Sy_kaltra
10-11-05, 10:11
Te pershendes , shume :PVjeshta Gjithashtu ke pershendetje me te Ngrohetat nga un ,,Gjdo te mir dhe Faleminderit e Nderuar ...

Sinēerisht Sy_Kaltra..

Sy_kaltra
10-11-05, 10:13
Sy_kaltra, afishimet tua m'terhjekin si magnet ...
je mbreteresh e disponimit tim...!

T'fal nder per ate qe je ajo...!Urata te faleminderit Pellumbesh per gjdo Fjal te ambel qe flet ,,sepse vertet dhe pa dyshim je Sheqerja e Forumit..

Ku do qe je ku do qe gjendesh po te dhuroj nje Mpuqqqq sepse je engjellushe..

Sinēerisht Sy_Kaltra.

Sy_kaltra
10-11-05, 10:15
Ne shenje mirekuptimi dhe respekti qe kam ndaj Ju
U le kete pershendetje te perzemert i bindur se gjate cdo bisede qe kam zhvillu me Ju ka te ngjare qe dik edhe te kam lendu pa qellime serioze.
Njeherit u kerkoj falje nese jeni gjindur te prek apo te lenduar.
Duke u deshiruar cdo te mire ne jete shendet dhe lumturi,u deshiroj edhe ne te ardhmen caste te kendshme argetimi ketu.
Me respekt kercovari.Kercovari nderuar Te pershendes ku do qe gjendeni dhe te falenderoj per viziten e ber..Por me duhet te shtoj dhe te bej me die se un ndjehem shum rehat kur flas me juve ,,Dhe aq me teper nuk kam verejt as nje lendim nga ju,,Ta keni me dije se jeni YLL :wink:

Sinēerisht Sy_Kaltra.

Sy_kaltra
10-11-05, 10:16
Sy_kaltra,prano urimet dhe pergezimet me te mira per ty.Cdo e mire qofte e pranishme ne jeten tende!Barbaroza Urimi dhe pershendetja juaj me gezoi shum,,Dhe njeherit me duhet te Falenderoj perzemersisht per kohen e ndar qe me keni vizituar e Nderuar,,,

Fati Lumturia Te Mirat e kesaj Bote qofshin me juve ku do qe gjendeni..

Sinēerisht Sy_Kaltra..

Sy_kaltra
10-11-05, 10:18
Sy_Kaltra t pershendes dhe kudo qe gjindesh paq vetem kaltersi e nderum :wink:



ArtistiArtisti te Faleminderit i nderuar Gjithashtu te pershendes dhe te Falenderohem per Pershendetje aq te Ngrohet qe gjeta nga ju ..

Sinēerisht Sy_Kaltra .

Sy_kaltra
10-11-05, 10:20
Ketj vargu po ishtoj edhe une nje pershendetje te ngrohet e vllezerore per shume te nderuaren .
............. Nuk po m'vjen mire qe te paskan ba kaq shume selame veq nasht!!!!!!!!!!!!!!!

E nderuar , une kerkoj falje se ndoshta po e teproj ndonjehere por sinqerisht ju them se kam besim te plote se me kuptoni drejt.

Me nderime Guri SylajGURI SYLAJ un te Falenderohem Shum per Viziten e ber i Nderuar dhe shum i Restektuar i pa zavendesueshem nga ana ime..
Defenitivisht Nuk e ke tepruar as nje her ,,Jeni i mire se ardhun ne bashkebisedim sa her qe ndjeni nevoj per biseden time..

Te pershendes nga zemra dhe te uroj gjdo te mir ku do qe gjendeni ne keto momente ..

Sinēerisht Sy_Kaltra..

Sy_kaltra
10-11-05, 10:22
Sy_kalter te pershendes ty dhe syt e tu te kalter :lol: :lol:
te uroj qdo te mir ne jet e nderuar
me respet
schützeFaleminderit shum i nderuar per pershendetjen dhe posaqerisht ate te syve,,nderkoh syri qe i bere pershendetje te pershendet edhe ty duke e mbyll syrin :wink: :wink:

Ju pershendes ku do qe jeni Fat shendet dhe te gjitha te mirat per juve...

Sinēerisht Sy_Kaltra..

Sy_kaltra
10-11-05, 10:23
Loqkum njė mpuuuuuuuuuuuuuuq motror pėr ty.

Murgesha!Te mpuqqq dhe mar n'gryk aq sa kam mall per motrushen time ashtu kam edhe per ty Murgesha ..

Mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq ku do qe je ne keto momente :wink:

Sy_kaltra
10-11-05, 10:25
E nderuara Sy-Kaltra prano nje pershendetje te ngrohte edhe nga une :P


Me respekt NINNELAHeu Motra ime e nderuar Po a ske shku ne shkoll ti hanez a :twisted: ahahhahah Te perqafoj shummm shummm je Engjull te pershendes nga zemre dhe te them te dua pa mas :wink: :wink:

Sinēerisht Sy_Kaltra..

Sy_kaltra
10-11-05, 10:27
Sy-Kaltra ju pershendes duke besuar qe ndihesh mire ne FD.


Sy kaltri :arrow: Lazdrani
Gjithashtu te pershendes Lazdrani dhe Faleminderit per kohen e ndar te beni kete vizit kaq te ambel ,,aq me teper Sy_Kaltrii hmmmm :lol: :lol:

Ku do qe gjendesh ke pershendetjen me te ngrohet nga nje Zemer e sinēert dhe shum e Respektuar per juve..

Sinēerisht Sy_Kaltra.

Murgesha
10-11-05, 10:30
Te mpuqqq dhe mar n'gryk aq sa kam mall per motrushen time ashtu kam edhe per ty Murgesha ..

Mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq ku do qe je ne keto momente :wink:

O sa mirė qė qėllova ksajde e e mora kėtė mpuuuuuuuuuuuq motror tė ngrohtė taze.

Gjithmonė je e pėrshėndetur dhe e afėrt nga ana ime.

Murgesha!

Sy_kaltra
10-11-05, 10:36
Te mpuqqq dhe mar n'gryk aq sa kam mall per motrushen time ashtu kam edhe per ty Murgesha ..

Mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq ku do qe je ne keto momente :wink:

O sa mirė qė qėllova ksajde e e mora kėtė mpuuuuuuuuuuuq motror tė ngrohtė taze.

Gjithmonė je e pėrshėndetur dhe e afėrt nga ana ime.

Murgesha!Ohh bre e dashtuna Moter po mu ba qejfi se perqafimi nuk me shkoi Huē ..

Ke qen .

Je.

Dhe Gjdo her do te jesh .

E dashur e respektuar Nga un.. dhe jam shum krenare dhe e gezuar qe ne bot virtuale e kam dike qe ze vendin e Motres sime qe aq shum ndjej mall per te ??por 90% po e zavendeson ate :wink: :wink:

Dreni30
10-11-05, 19:09
Oj moter e dashur, po si te kam pash zotin :lol: :lol: valla si fellanze je lumi une qe te kam.
Si vella jam shume i gezuar kur te takoj edhe mendja shpesh me rrin tek ti se me te vertet kam kujt ti them moter.
E dashur te pershendes dhe te deshiroj te gjitha te mirat ne jete ty dhe familjes tuaj
Te perqafoj me mall vellau yttttt Dreniiii.

Kercovari
11-11-05, 21:26
Sykaltra e nderuar
Jeni e pershendetur perzemersisht nga une kudo qe te ndodheni,duke u deshiruar gjitha te mirat ne jete.Lumturia qoft percjellese e e pa ndare per ju dhe familjen tuaje.
Me respektim me te madhe shoqeror Kercovari

Barbaroza
11-11-05, 22:02
Ani si i ka vene syte per ta trullos ndonje djale te forumithttp://img376.imageshack.us/img376/3614/sykaltra0dp10zr.jpg


Pershendetje Sykaltera.Cdo te mire! :)

GURI SYLAJ
12-11-05, 07:55
Nje pershendetje te ngrohet ne kete dite vjeshte me mjegull.

Kaloni nje vikend te kendshem

Guri Sylaj

Diana007
12-11-05, 12:24
Vetem erdha me pa mos je keqtu pari dhe ta jap kete trendafil Motre :wink:
http://img474.imageshack.us/img474/3739/09roos15ak.gif


T puth fort motra yte :D :wink:

vushtrria
13-11-05, 11:01
Sy-kaltra ju jeni hijeshia e forumit dhe jeni e shkelqyshme,vushtrriu ju deshiron te gjitha te mirat ne jet :lol:

Artisti
15-11-05, 22:24
Sy_kaltra,prej qe po bie shi veq te ti po shoh kaltersi :lol: :lol:


T pershendes mikesh e nderueme



.

Arb
16-11-05, 06:46
Kojshike,

U ndala ne kete teme pershendetjesh ndaj teje, duke shpresoj qe te jesh mire dhe gjithcka te jete mire me ty...

Gjithe te mirat deri heren tjeter!

spirl_girls
16-11-05, 21:19
Nje pershėndetje e ngrohte per motrushen time duek te deshiru gjdo te mire ne jete :wink:

http://www.locolobo.net/friendscloseheart.gif

Diana007
17-11-05, 15:43
Vetem erdha me pa mos je keqtu pari dhe ta jap kete trendafil Motre :wink:
http://img474.imageshack.us/img474/3739/09roos15ak.gif


T puth fort motra yte :D :wink:

http://www.123greetings.com/events/love_missing/1036-003-34-1046.gif

Dimri
17-11-05, 17:16
U mos e bo zot me kalu une ksajde pa e pershendet SY KALTREN :roll:

Pershendetje SY_KALTRA edhe nga dimri.

Agroni22
18-11-05, 14:31
pershendetje per ty dhe te deshiroje qdo te mire ne jete AGRONI

LEDHATIMI
19-11-05, 08:34
Pershendetje! Qysh je o llokum? Kuuuu po moti s`te kam pa syte mu paskan qorru :wink:

Sy_kaltra
20-11-05, 20:01
Dreni30
Kercovari
Barbaroza
GURI SYLAJ
Diana007
vushtrria
Artisti
Arb
spril_girls
Dimri
Agroni22
LEDHATIMI

Ju pershendes perzemersisht nga thellesia zemres,Njeherit Ju falenderoj shum per kohen qe keni nda per mua dhe per t'gjitha keto fjal te embla komplimente dhe kartolina...
Fati miresi dhe te gjitha t'mirat e kesaj bote qofshin me jua ku do qe jeni ku do qe gjendeni...Ju Faleminderit Shum.

Sinēerisht Sy_Kaltra.

Zana_ch
20-11-05, 20:08
Sy_kaltra te lutem pranoje edhe nga une nje pershenteje te ngroht

Sy_kaltra
20-11-05, 20:19
Sy_kaltra te lutem pranoje edhe nga une nje pershenteje te ngrohtZana_ch Gjithsesi e Nderuar Pranoni dhe ju pershendetje nga thellesia zemres dhe Faleminderit shum.

Diana007
23-11-05, 10:00
Me mungon Shtrig , mpuq Syne.

http://img400.imageshack.us/img400/415/llllllllll7vx.jpg (http://imageshack.us)

Sy_kaltra
23-11-05, 12:14
Diana Gjithashtu me mungon llokume. :(

Te pershendes dhe te falenderoj nga zemra per gjdo pershendetje qe m'ben pa pertes... :wink:

Je e mrekullueshme ...xxxxxxxxxxxx :wink: :wink:

zana e maleve
23-11-05, 12:28
per sy katrushen nuk di as qka me shkru aq e mire qe eshte

Sy_kaltra
23-11-05, 12:45
per sy katrushen nuk di as qka me shkru aq e mire qe eshtezanushe ske nevoj hiq qa me shkru veq flokt kur po ti shoh boll po ma knaq shpirtin :) Llokum qike je ....Mpaq shum dhe faleminderit per viziten :wink: :wink:

laliloli
25-11-05, 23:12
Ngadal te marr ne gryk se me ka marre malli per ty shume Sykaltroshe. :lol: :lol:
Te uroj gjithe te mirat qe ua deshiron zemra ,per juve dhe familjen tuaj

Me rrespekt si gjithmon Lali

Sy_kaltra
27-11-05, 10:57
lalush faleminderit tatli shum faleminderit se vertet je dukat njeri..
Ndjehem shum mir dhe mburem kur bashkbisedoj me nje njeri siq je ti i Nderuar ..Komplet ne gjdo aspekt ...

Gjithashtu te pershendes laliloli gjdo te mir dhe faleminderit shum per pershendetje kaq te embel ..Mir mbetesh .

Sinqerisht Sy_Kaltra..

Kercovari
27-11-05, 11:32
http://www.kohsamui.org/Blumen.jpg Ne shenje nderi dhe respekti qe kam per Ju e nderuar, u le kete lule me shpres se do te u sjelle freski ne jete duke u deshiru caste te kendshme.

Me respket per Ju
Kercovari

Honesty^uk.
27-11-05, 12:37
Sy_Kaltrushe po e le ketu nje pershendetje te sinqert per ju dhe te dashurit e zemres suaj.
cdo te mire ju deshiron

Honesty

Sy_kaltra
27-11-05, 12:51
http://www.kohsamui.org/Blumen.jpg Ne shenje nderi dhe respekti qe kam per Ju e nderuar, u le kete lule me shpres se do te u sjelle freski ne jete duke u deshiru caste te kendshme.

Me respket per Ju
Kercovari

Kercovari t'faleminderit per kete lul kaq te bukur ,Po ashtu per respektin qe keni ndaj meje i Nderuar ...Po e uiti http://www.freewebdesign.be/smileys/images/other/smilie_blume1.gifpak se mos po vyshket ,,do ti ri gati :wink:

Ju deshiroj gjdo te mir ne jet ,Mbetersh i pershendetur nga un Sy_Kaltra.

Sy_kaltra
27-11-05, 12:53
Sy_Kaltrushe po e le ketu nje pershendetje te sinqert per ju dhe te dashurit e zemres suaj.
cdo te mire ju deshiron

Honesty

Honesty^uk Faleminderit per kete pershendetje ...
Gjithashtu te pershendes ku do qe gjendeni ne keto momente ,,Fat dhe Lumturi paqi Gjdo her ne jeten tuaj..

Sinēerisht Sy_Kaltra.

Barbaroza
29-11-05, 12:13
Sy_kaltra,pershendetje ke nga une.Te uroj cdo te mire ne jete! :)

Sy_kaltra
29-11-05, 15:55
Barbaroza T'faleminderit e ėmbla e f/d-s .

Gjithashtu per pershendes nga zemra duke te uruar gjdo te mir ne jet , sepse vertet je e mrekullueshme :wink:

Sy_Kaltra.

Artisti
29-11-05, 17:32
Sy_kaltra t pershendesssssss qum qummmm hahahaha i kam ble edhe une do kontaktlinsen te kaltra.


.

Arb
29-11-05, 17:47
SyKaltra,

Kudo qe te jesh, e cfaredo qe te jesh duke bere, te pershendes!

Gjithe te mirat!

vendasi
29-11-05, 20:51
Princeze me Sy_te Kalter,
Me lejoni qe nga thellsite e zemres time t,ju a dergoj pershendetjet me te sinqerta..........
Te pershendete si qdo here nga zemra
Vendasi

Sy_kaltra
29-11-05, 21:09
Sy_kaltra t pershendesssssss qum qummmm hahahaha i kam ble edhe une do kontaktlinsen te kaltra.


.

Artisti Faleminderit shum i nderuar Gjithashtu te pershendes qum qummmm Perhajr kontaktllajni hahahahahahahhahahaha

Faleminderit shum per pershendetje :wink: Gjitha t'mirat

Sy_Kaltra.

Sy_kaltra
29-11-05, 21:10
SyKaltra,

Kudo qe te jesh, e cfaredo qe te jesh duke bere, te pershendes!

Gjithe te mirat!

Arb prano pershendetje te mia vendas Ku do qe gjendeni Fati dhe Lumturia qofshin me juve :wink:

Faleminderit ShUm per viziten..

Sy_Kaltra.

Kalt
29-11-05, 21:11
Sy_kaltra,

Ne forum je shume shoqerore e uroj qe keshtu te jesh gjithmone.

Pershendetje Kalt.

Sy_kaltra
29-11-05, 21:12
Princeze me Sy_te Kalter,
Me lejoni qe nga thellsite e zemres time t,ju a dergoj pershendetjet me te sinqerta..........
Te pershendete si qdo here nga zemra
Vendasi

Vendasi Faleminderit per nje pershendetje kaq te ngroht .
Gjithashtu te pershendes Te uroj Fat ,Shendet Lumturi dhe te gjitha t'mirat e kesaj bote ...
Faleminderit per viziten qe bere ne oden time.

Sy_Kaltra.

Sy_kaltra
29-11-05, 21:15
Sy_kaltra,

Ne forum je shume shoqerore e uroj qe keshtu te jesh gjithmone.

Pershendetje Kalt.

Kalt T'jesh e shoqeruar gjdo her do mesosh me teper nga rethi i shokeve/shoqeve..Prandaj Shoqerimi sinqeriteti me ka ber qe gjdo her te kem shum shoqeri nje nder ta jeni edhe ju i nderuar..
Te falenderoj per viziten qe bere ne oden time
Fat shendet dhe Lumturi ne t'gjitha sferat e jetes.

Sy_Kaltra.

argoni
29-11-05, 22:54
Pershendetje

Murgesha
29-11-05, 23:30
Loqkum tė pėrshėndes.

http://www.duppeditten.dk/user_files_101/dd_101_4732.gif

halla e madhe
30-11-05, 06:34
Symavihja e halles.qysh ma kiqefin keto dite?A po te nervozon najkush?Te pershendes me kete sabah me nji mbuq taze :P

Sy_kaltra
30-11-05, 09:25
PershendetjeFaleminderit
Gjithashtu t'pershendes .

Sy_Kaltra.

Sy_kaltra
30-11-05, 09:26
Loqkum tė pėrshėndes.

http://www.duppeditten.dk/user_files_101/dd_101_4732.gif

Zemrushe Faleminderit per pershendetje dhe per lula t'fresketa :D

Je Mbreteresh :wink:
Sy_Kaltra.

Sy_kaltra
30-11-05, 09:28
Symavihja e halles.qysh ma kiqefin keto dite?A po te nervozon najkush?Te pershendes me kete sabah me nji mbuq taze :P
Shi hallushi me nje fjal ti qel syt sa u zgjova pergjumshum kur e lexova postimin tend u kfjerra krejt nga ky mpuq i fresket i mengjesit :)
Hallushe t'faleminderit per pershendetje Yllnesh :wink:

Gjithashtu t'pershendes e gjdo te mir .
Sy_Kaltra.

schütze
02-12-05, 22:39
e nderuar pranoni pershendetjet e mia te sinqerta,ju uroj qdo te mir ne jet
kudo qe ndodheni
me nderime
schütze

Dreni30
03-12-05, 09:22
Motrushe

A jeni qu ejjjjj?? Valla nime pak heret po ju kersas ne dere, por besoj qe nuk me idhnohi. E di se ky Xhaviti ka qef me fjet ma shume po......

Te uroj shendet dhe gjithe te mirat ne jete.

Vellau ytttt.

P.S. Banu gati se kam me ardh me te marr ne t'pan se Hallen e madhe e kam marr.

GURI SYLAJ
04-12-05, 10:06
Ne kete dite te ftohte dhjetori po mbledhe nje grusht pershendetje te ngrohta per Ju.

MemphiSx
04-12-05, 13:24
Njė ylla ra nga qielli e piku n'DARDANI,ky yll je ti Sy_Kaltra :)

Tė pershendes nga zemra dhe uroj t'ja kalosh nje vikend te bukur :)

Sinqerisht i juaji MemphiS :)

rafet llapjani
05-12-05, 08:27
Kuku Sy_kaltrush te kokna ba hor me ty moti skam qen ne ket od bujare ,enderuar te deshiroj nje jet te lumtur e gzime gjithnje qe te percjell.





me rrespek e shum nder nga Aga Qoban hahahaha



rafet llapjani :wink:

Murgesha
05-12-05, 14:33
Sykaltrushe qaf-qaf.

Tė pėrshėndes kudo qė tė jesh.

Sy_kaltra
08-12-05, 16:14
Ne kete dite te ftohte dhjetori po mbledhe nje grusht pershendetje te ngrohta per Ju.GURI SYLAJ Faleminderit i Nderuar ...Pranoni dhe ju pershendetjet e mia ......Ku do qe gjendeni Mbeteni i pershendetur nga un ,,Duke ju uruar gjdo te mir...

Sy_Kaltra.

Sy_kaltra
08-12-05, 16:17
Njė ylla ra nga qielli e piku n'DARDANI,ky yll je ti Sy_Kaltra :)

Tė pershendes nga zemra dhe uroj t'ja kalosh nje vikend te bukur :)

Sinqerisht i juaji MemphiS :)

MemphiSx Faleminderit Nga ti i Nderuar per keto fjal kaq te embla e te bukura .....

Edhe un t'pershendes duke te uruar gjdo te mir Fat, Shendet Dhe suksese ne Dashuri :)

Sy_Kaltra.

Sy_kaltra
08-12-05, 16:18
Kuku Sy_kaltrush te kokna ba hor me ty moti skam qen ne ket od bujare ,enderuar te deshiroj nje jet te lumtur e gzime gjithnje qe te percjell.





me rrespek e shum nder nga Aga Qoban hahahaha



rafet llapjani :wink:

Jo more ska send hiē,,Edhe tani Mjafton qe nuk me ke haru :wink:

rafet ku do qe gjendesh je i pershendetur dhe shum i respektuar nga un......Sy_Kaltra.

Sy_kaltra
08-12-05, 16:20
Sykaltrushe qaf-qaf.

Tė pėrshėndes kudo qė tė jesh.

Motrushe Faleminderit per keto ( mpuqa ) kaq te embel e te mir ..Sikur nga motra ma .....

Je shummm e pershendetur nga un ,,,,dhe ku do qe gjendesh te perqafoj fort e fort ( Mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq ) Mos mendo se ju kam haruar.........

Sinēerisht Sy_Kaltra.

Diana007
08-12-05, 17:28
Nje nat te mir e te qet shoqe :wink: te mpuq shuuuuuuuuuuuuuum Diana :wink:

http://us.greet1.yimg.com/img.greetings.yahoo.com/g/img/3d/rose.jpg

Kalt
08-12-05, 18:53
Pershendetje speciale per Sy_kaltra nga Kalt.

Blue Eyes Crying In The Rain


In the twilight glow I seen her
Blue eyes crying in the rain
When we kissed goodbye and parted
I knew we'd never meet again

Love is like a dying ember
And only memories remain
And through the ages I'll remember
Blue eyes crying in the rain

Someday when we meet up yonder
We'll stroll hand in hand again
In the land that knows no parting
Blue eyes crying in the rain

http://www.alfemminile.com/world/questionsexperts/im/icone14.jpg

Diana007
10-12-05, 13:18
http://img217.imageshack.us/img217/9816/s6qf.jpg

Sy_kaltra
10-12-05, 14:16
http://img217.imageshack.us/img217/9816/s6qf.jpg

http://img217.imageshack.us/img217/9287/101100829104215ja.gif (http://imageshack.us)

Sy_kaltra
10-12-05, 15:37
Pershendetje speciale per Sy_kaltra nga Kalt.

Blue Eyes Crying In The Rain


In the twilight glow I seen her
Blue eyes crying in the rain
When we kissed goodbye and parted
I knew we'd never meet again

Love is like a dying ember
And only memories remain
And through the ages I'll remember
Blue eyes crying in the rain

Someday when we meet up yonder
We'll stroll hand in hand again
In the land that knows no parting
Blue eyes crying in the rain

http://www.alfemminile.com/world/questionsexperts/im/icone14.jpg

Kalt Shum Faleminderit per kohen dhe perkushtimin e kesaj pershendetje aq Speciale.....Ku do qe gjendeni Mbeteni i pershendetur ,Duke ju uruar gjdo te mir ..

Sy_Kaltra.

Diana007
10-12-05, 15:41
http://img217.imageshack.us/img217/9287/101100829104215ja.gif (http://imageshack.us)


Te flm e te mpuqi shum :D :wink:

Sy_kaltra
10-12-05, 15:48
M'vjen mir qe kam nderin te pershendes nje motrushe sikur ty :wink:

Kalt
10-12-05, 17:06
Pershendetje speciale per Sy_kaltra nga Kalt.

Blue Eyes Crying In The Rain


In the twilight glow I seen her
Blue eyes crying in the rain
When we kissed goodbye and parted
I knew we'd never meet again

Love is like a dying ember
And only memories remain
And through the ages I'll remember
Blue eyes crying in the rain

Someday when we meet up yonder
We'll stroll hand in hand again
In the land that knows no parting
Blue eyes crying in the rain

http://www.alfemminile.com/world/questionsexperts/im/icone14.jpg

Kalt Shum Faleminderit per kohen dhe perkushtimin e kesaj pershendetje aq Speciale.....Ku do qe gjendeni Mbeteni i pershendetur ,Duke ju uruar gjdo te mir ..

Sy_Kaltra.


Merci Sy_kaltra 8)

Je nder nick-at me interesante te forumit dhe meriton me shume se nje pershendetje.

Te uroj nje mbremje te kendshme kudo qe te jesh.

Kalt

Reana
10-12-05, 20:00
Pershendetjet mia te sinqerta dhe motrore per ty.

te deshiroj jete te lumtur dhe pasur ne cdo aspket

Reana

Sy_kaltra
11-12-05, 11:21
Merci Sy_kaltra 8)

Je nder nick-at me interesante te forumit dhe meriton me shume se nje pershendetje.

Te uroj nje mbremje te kendshme kudo qe te jesh.

Kalt

Kalt Ju faleminderit shum .Jeni shum i respektuar dhe shum shok i mire....

Gjithashtu ke nje Pershendetje te Fresket te mengjesit qe vertet e meriton....

Te uroj Gjitha te mirat Fat, Shendet , Lumturi ne gjitha sferat e jetes.

Dhe Shkriju pak Kalt se na Mberdhive :) :) :arrow: :wink:

Sy_Kaltra.

Sy_kaltra
11-12-05, 11:23
Pershendetjet mia te sinqerta dhe motrore per ty.

te deshiroj jete te lumtur dhe pasur ne cdo aspket

Reana

Reana Shum faleminderit nga ti e Nderuar.

Prano dhe ti pershendetjet e mia Ku do qe gjendesh Te uroj Gjdo te mire...

Te Falenderoj dhe nje her,,Mbetesh e pershendetur dhe e respektuar.

Sy_Kaltra.

dr1ta
11-12-05, 23:27
Sy_kalterta te pershendes shume , gjithnje kam respekt per mendimet dhe shkrimet e juaja ce jan plot humor dhe dituri , ja kalofsh sic esht me se miri ketu dhe aty ku gjindesh.


Drita

GURI SYLAJ
18-12-05, 11:31
Mbasi ju kerkova neper krejt Dardanin dhe nuk ju gjeta gjekundi, vendosa te var ketu nje selam ne kete dite te ftofte dimri.

Pershendetje per Ju e nderuar!

Sy_kaltra
19-12-05, 17:54
Sy_kalterta te pershendes shume , gjithnje kam respekt per mendimet dhe shkrimet e juaja ce jan plot humor dhe dituri , ja kalofsh sic esht me se miri ketu dhe aty ku gjindesh.


Drita

Drita te Faleminderit shum nga ti per kete pershendetje kaq te embel ...Nga e embla del embelzimi.........

Ku do qe gjendeni ju pershendes dhe perqafoj shummm...

Sy_Kaltra.

Sy_kaltra
19-12-05, 17:55
Mbasi ju kerkova neper krejt Dardanin dhe nuk ju gjeta gjekundi, vendosa te var ketu nje selam ne kete dite te ftofte dimri.

Pershendetje per Ju e nderuar!

Faleminderit shum i Nderuari dhe shum i Respektuari GURI SYLAJ..

Gjithashtu te pershendes dhe te uroj Gjdo te mir ku do qe gjendeni ...

Sy_Kaltra.

Dilingjia
21-12-05, 14:22
Symavihk,a hala s'u martove a? :lol: :lol: :lol:

Sy_kaltra
23-12-05, 10:40
Symavihk,a hala s'u martove a? :lol: :lol: :lol:

:oops: :oops: paskna pa harru met thirr n'zijafet :oops: