PDA

View Full Version : NINNA,Mos pritofsh njė prezentim t'vogėl me bo !!!


MemphiSx
26-08-05, 20:07
NINNA a bon me na kallxu,ne pika te shkurta kush o NINNA ;)

Murgesha
26-08-05, 20:15
A na paska ardhė edhe Ninna a??

Jo, jo vetėm pyeta se nuk po e di se kush ėshtė.

Por pasi miku im Memphisx po e njohka po i dėshiroj edhe unė mirė seardhje dhe prezentim sa mė popmpoz. :lol: :lol: :lol:

Sy_kaltra
26-08-05, 20:16
NINNA a bon me na kallxu,ne pika te shkurta kush o NINNA ;)

MempiSx mos na lasht zoti pa ty si natona si ktonan :P

Sy_kaltra
26-08-05, 20:17
NINNA motrushe te uroj mirseardhje ne ket reth kaq te mrekullueshem qe esht ketu.
Te pershendes dhe te dua shum ty ylle je syne :wink:

Me respekt Sy_Kaltra.

NINNA
26-08-05, 21:06
NINNA 22 VJEQARE e lindur ne skandinavi punon ,studjon. ka qef muzik shoqeri te mir i kupton hajgaret nuk i dhnohet leht me shok e shoqe . Preferoj udhtime te gjata vende te ndryshme ,deshira ime esht mi njoft kolegt e dardanis ma mir . spo di tjeter i di disa gjuh te huja kohen e fundit kur kam fillu me hy ne chat e kam msu mir edhe gjuhen shqipe .Ju pershendes te gjithve . dhe sa do kudo e dini pak per mua se kush jam ,flm

MemphiSx
26-08-05, 21:28
NINNA 22 VJEQARE e lindur ne skandinavi punon ,studjon. ka qef muzik shoqeri te mir i kupton hajgaret nuk i dhnohet leht me shok e shoqe . Preferoj udhtime te gjata vende te ndryshme ,deshira ime esht mi njoft kolegt e dardanis ma mir . spo di tjeter i di disa gjuh te huja kohen e fundit kur kam fillu me hy ne chat e kam msu mir edhe gjuhen shqipe .Ju pershendes te gjithve . dhe sa do kudo e dini pak per mua se kush jam ,flmPrezentim Fantazi paske bo :P Veq spaske kallxu a je e martune a e fejune a :D :D :)

Edhe qysh ski kallxu qe ki @ n'chat t'Dardanis hahahaahh :)

Te pershendes dhe mir se t'ka pru zoti,Sy_kaltra edhe une ktu :P

Sy_kaltra
26-08-05, 21:34
Prezentim Fantazi paske bo :P Veq spaske kallxu a je e martune a e fejune a :D :D :)

Edhe qysh ski kallxu qe ki @ n'chat t'Dardanis hahahaahh :)

Te pershendes dhe mir se t'ka pru zoti,Sy_kaltra edhe une ktu :P

ja tasht spo kallzojna ku qka kemi a @ a qka edhe ti :oops:
e se ke keq valla mir se e prunum :lol:
NINNA xukcece loqko se MemphiSx e ka sos me na ba bezar e hajt :P :wink:

NINNA
26-08-05, 23:00
Sy_Kaltra ooooooooo ty zemren he po tash e dita kush je se MemphiS me tregoj se kush je une u tranova tu mendu se je ajo shrtriga nga ch Sy_Kalterta e te thash dredhajk me fal sissss shum besoj qe ma fal te kam rrush e di qe ma falllll mpuqqqqqqqqqqqqqq

Sy_kaltra
26-08-05, 23:03
Sy_Kaltra ooooooooo ty zemren he po tash e dita kush je se MemphiS me tregoj se kush je une u tranova tu mendu se je ajo shrtriga nga ch Sy_Kalterta e te thash dredhajk me fal sissss shum besoj qe ma fal te kam rrush e di qe ma falllll mpuqqqqqqqqqqqqqq

ahhaha po po e kuptova me tregoj MemphiSx po qa ka randesi bre sis :wink:
veq te uroj qaste te kendeshme e shpresoj pot pelqen :)
qysh po shkojn punt natona se pritofta me hy valla :P :P
qaff motrushe.

NINNA
27-08-05, 10:07
MURGESHA FLM DHE TE PERSHENDES SHUM EDHE PSE STE NJOF PO E LEXOVA SHKRIMIN TEND . FLM

Diana007
27-08-05, 10:28
Nina , mir se ke ardh ne Fd , me shpres se te kalojsh qaste te mira ketu , te pershendes :wink:

Sy_kaltra
27-08-05, 10:32
ojjj NINNA oj llokume pershendetjee shum shum per ty :D

Diana007 ket NINNA e kam kolege te chatit :wink:

Me respekt Sy_Kaltra

Diana007
27-08-05, 10:36
ojjj NINNA oj llokume pershendetjee shum shum per ty :D

Diana007 ket NINNA e kam kolege te chatit :wink:

Me respekt Sy_Kaltra

Aha , mir boll :P

PS: cilit moj :P

Sy_kaltra
27-08-05, 10:45
ne dardania moj :P

Diana007
27-08-05, 10:49
ne dardania moj :P

E kuptova tash :P

Sy_kaltra
27-08-05, 10:50
ne dardania moj :P

E kuptova tash :P
:wink: :wink:

NINNA pershendetje edhe 1 her sis :P

NINNA
27-08-05, 16:31
SY_Kaltra edhe DIANA ju flm per pershendetjet e juaja te ngrohta te dyjave ,DIANA mire se te gjeta edhe ty siss shpresoj se do te njifemi edhe ma mir por ksaj SY_Kaltra ooooo kto e kam rrush bre siss beso se po me mungon atje nalt ti pe din ku ja hajde edhe ti ja as une spo hy ma qyyyyy e flm shum per pershendetjet e tua SY_Kaltra mpuqqq sheqer

e_martumja
27-08-05, 17:18
Mire se ke ardhe NINNA, argetim dhe ēastet te bukura te deshioj ne Forum. pershendetje nga e_martuja.

NINNA
27-08-05, 19:41
gjithashtu te pershendes E_martumja dhe te falemderoj per kete koh qe ke gjet me me uru mirseardhje flm shum nga ju . me respekt:NINNA

Sy_kaltra
28-08-05, 00:51
NINNA qafff motrush ne kto or te vona :wink:

NINNA
28-08-05, 08:00
Mirmengezi motrush tash e pash shkrimin tend te flm shum motrush qaf qaf shum me vjen mir qe po me shkrun se atje po me mungon shum

Honesty^uk.
28-08-05, 08:53
Ninna nana t'ka perkund
me u zgju heret me ja ba pun't
me ju ba ti shum puntore
me ja heq asaj punet prej dore :lol: :lol:

N'ket forum mir se ke ardh
ishalla ke kemben e mbar
ma na dhan ti shum postime
se ktu eshte vec vend per Gezime.

Ne mengjes heret t'duhet me u cue
me shku kafen me e rregullue
dhe gjygymat me i ba gati
me CKEP qaja kur te jen vakti.

Porosit tash ti tregova
mos gabo me then harrova :lol:


Mire se ke ardh dhe te deshiroj te kaloni sa me mire nen shoqerine Dardane.

Honesty


Ps::: Bera pak shaka por shpresoj se do te hasi ne mirekuptimin tuaj

NINNA
28-08-05, 12:52
Te pershendes edhe une e flm per shkrim Honesty^uk flm edhe njeher

Artisti
28-08-05, 19:59
NiNnA mir se ke ardh pershendetje per ty

Artisti

NINNA
29-08-05, 07:46
flm Artisti gjithashtu pershendetje NINNA :D

Krokodilli
02-10-05, 12:30
Ninna prano edhe nje pershendetje nga une,,, pak si von por me mir von se hiq,,

te uroj qaste te kendshme ne forumin dardania,, dhe te deshiroj qe te krijosh sa me shum shoqeri Shqiptare,, gje qe jam i sigurt se do ta gjesh ketu ne FD

tung qaste te kendshme,, kalo si eshte me se miri,..