PDA

View Full Version : LEDHATIMI


Gjumashja
27-08-05, 15:15
Ledhatimi pershendetje dhe te uroj per mbi 1000 postime te mrekullueshme, gjithashtu arritjen ne pallatin mbreteror shpresoj qe do te kalosh mire me neve :wink:

Diana007
27-08-05, 15:42
Mir se erdhe ne pallatin Mbretror Ledhatim , dhe urime per shkimet e tu :wink:

Te pershendes me shum respekt Diana :wink:

e_martumja
27-08-05, 17:16
Ledhatim urrime por postimet dhe cdo te mire te deshiron e_martumja.

LEDHATIMI
29-08-05, 13:46
Ju pershendes te gjithve dhe ju flm per urimet qe mi keni bere duke shpresuar se akoma me mire do te kalojme ne gjirin e FD-se :P :P :P :wink:

Murgesha
29-08-05, 14:08
Ledhatimi urime pėr postimet tuaja tė lezetshme.

Shpresoj se edhe mė tutje do tė vazhdoni tė shkruani nė kėtė mėnyrė.

Murgesha!

Marigona-KS
29-08-05, 14:47
Ledhatimi Urime

LEDHATIMI
30-08-05, 00:01
Flm shume shume Gjumashe,Diana, E martume,Murgesha,Marigona :P :P :P
Ju dua shume te gjithave :P :P :P :wink:

doGzona
30-08-05, 01:19
Urime LEDHATIMI ,

Te pershendes dhe uroje cdo te mire ne jeten tuaj.

doGzona

turisti
30-08-05, 07:52
LEDHATIMI i nderuar - URIMEEEEEEEEEEEEEEEE :P 1000 :P postime dhe mireseardhja ne Mbreteri.

Te deshiroj momentet kulminuese.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Sy_kaltra
30-08-05, 10:58
LEDHATIMI pershendetje per juve..

Po ashtu Urime per te gjitha postimet e juaja..

Me respekt Sy_Kaltra..

lazdrani
31-08-05, 10:16
Ledhatimi i nderuar pershendetje te sinqerta si dhe argetim sa me te kendeshem ne Forumin Dardan :wink:


Lazdrani :wink:

LEDHATIMI
31-08-05, 22:56
Ju faleminderoj per urimet dhe pranoni pershendetjet dhe nderimet e mia me te sinqerta doGzona, Turisti, Sy_kaltra dhe Lazdrani. :P :P :P

rafet llapjani
31-08-05, 23:43
Urime Ledhatim 1000 postimet, te deshiroj gjdo te mire ne jet i nderuar me rrespekt nga llapjani.

LEDHATIMI
31-08-05, 23:52
Urime Ledhatim 1000 postimet, te deshiroj gjdo te mire ne jet i nderuar me rrespekt nga llapjani.

flm shoku jem Rafet te percjellshin te mirat tere jeten :P :wink:

teDUAty
31-08-05, 23:55
uroj edhe une per ty gjith te mirat Ledhati shume i respektuar nga une

LEDHATIMI
01-09-05, 01:55
uroj edhe une per ty gjith te mirat Ledhati shume i respektuar nga une

flm shume teDUAty paq fat dhe lumturi ne jete :wink:

GURI SYLAJ
04-09-05, 19:42
Nje urim edhe prej meje per LEDHATIMIN.

Per njemije postime i marresh njemije ledhatime, prej kujt te kesh ti deshire.

Me nderime Guri Sylaj

LEDHATIMI
04-09-05, 19:49
Nje urim edhe prej meje per LEDHATIMIN.

Per njemije postime i marresh njemije ledhatime, prej kujt te kesh ti deshire.

Me nderime Guri Sylaj

Woooow Guri te flm shume shoki jem te deshoj qe edhe ti te jesh i percjellur tere jeten me ledhatime te ngrohta dhe eksituese :wink:

me rrespekt te posacem Ledhatimi.

Diana007
10-09-05, 09:15
Ledhatim te pershendes dhee nje dit te mbar

Diana :wink:

Flaka_1
11-09-05, 01:43
Urimet e mia te perzemerta per ty me dashuri flaka

LEDHATIMI
13-09-05, 18:07
Ledhatim te pershendes dhee nje dit te mbar

Diana :wink:

Flm shume kukull, te pershendes dhe une ty! U r the Best :wink:

LEDHATIMI
13-09-05, 18:09
Urimet e mia te perzemerta per ty me dashuri flaka

Flm shume per urimet e nderuara dhe shume e dashura Flaka_1. Gjtiha t`mirat :wink:

ninnela
22-09-05, 14:21
Ledhatimi te pershendes dhe te deshiroj cdo te mire ne jete :wink:

vjeshta
22-09-05, 17:43
Ledhatim pranoj edhe pershendetjet e mia por te ftohta :lol:

Shoqerisht,
Vjeshta.

LEDHATIMI
23-09-05, 14:58
Ledhatimi te pershendes dhe te deshiroj cdo te mire ne jete :wink:

flshum llokum edhe une ty te pershendes etj etj :wink:

LEDHATIMI
23-09-05, 14:59
Ledhatim pranoj edhe pershendetjet e mia por te ftohta :lol:

Shoqerisht,
Vjeshta.

te ftoftat nuk i pranoj flm


hala ma shoqerisht Ledhatimi :wink:

vjeshta
23-09-05, 18:00
Ledhatim pranoj edhe pershendetjet e mia por te ftohta :lol:

Shoqerisht,
Vjeshta.

te ftoftat nuk i pranoj flm


hala ma shoqerisht Ledhatimi :wink:
Ani do te ngrime :twisted:
teper shoqerisht.
vjeshta

LEDHATIMI
24-09-05, 21:51
Ledhatim pranoj edhe pershendetjet e mia por te ftohta :lol:

Shoqerisht,
Vjeshta.

te ftoftat nuk i pranoj flm


hala ma shoqerisht Ledhatimi :wink:
Ani do te ngrime :twisted:
teper shoqerisht.
vjeshta

:lol: :lol: :lol: mundsisht te ngrime nga Ice Girl :wink:

teDUAty
28-09-05, 01:30
t'pershendes

LEDHATIMI
28-09-05, 02:01
t'pershendes

flm gjithashtu :wink:

laliloli
29-09-05, 09:11
Ledhatimi te kerkoj ndjese qe nuk e paskam vizituar deri me tash kete oden tende bujare.
Te pershendes dhe te uroj shendet e argetim te mire ne shtepine tone te madhe Dardane


Sinqerisht Lali

LEDHATIMI
29-09-05, 23:52
Ledhatimi te kerkoj ndjese qe nuk e paskam vizituar deri me tash kete oden tende bujare.
Te pershendes dhe te uroj shendet e argetim te mire ne shtepine tone te madhe Dardane


Sinqerisht Lali

Flm shume shume Loli, gjitha te mirat edhe ty :wink:

rafet llapjani
30-09-05, 11:45
Pershendetje shoki i imi Ledhati, ledhatush o ledhatush je problem e bukursh sikur ti nuke eshte kerkush :lol: :wink:
Rrespekt shoki nga rafet llapjani :wink:

LEDHATIMI
30-09-05, 12:07
Pershendetje shoki i imi Ledhati, ledhatush o ledhatush je problem e bukursh sikur ti nuke eshte kerkush :lol: :wink:
Rrespekt shoki nga rafet llapjani :wink:
flm shume o Rafetush, veq kohen e fundit edhe ti je bo goxha ni far zavraki :wink:

turisti
02-10-05, 22:53
LEDHATIMI i nderuar,

Pershendetjet me te sinqerta dhe deshirat me te mira le ta plotesojne jeten tende.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

LEDHATIMI
04-10-05, 00:39
LEDHATIMI i nderuar,

Pershendetjet me te sinqerta dhe deshirat me te mira le ta plotesojne jeten tende.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Flm shume teper i nderuari Turisti, gjithashtu edhe une te pershendes dhe te deshiroj te gjitha te mirat :wink:

Diana007
06-10-05, 13:56
O Ledhatim a je ksajde se jam ardhe me nejet pak :D
Shok i nderuar te pershendes ku do qe je dhe te uroj sukses :wink:

ME respekt Diana :wink:

LEDHATIMI
06-10-05, 17:23
O Ledhatim a je ksajde se jam ardhe me nejet pak :D
Shok i nderuar te pershendes ku do qe je dhe te uroj sukses :wink:

ME respekt Diana :wink:

Ah bre cka m`boni vaki, ma e shishmja e FD-se paska qene te une e une nuk kom qellu ketu. Te flm shume shume per viziten te pershendes edhe une ty oj http://img.123greetings.com/thumbs/esep_angelweek/9373-001-10-1078.gif

vjeshta
06-10-05, 21:29
Ku je baci i kuklles.
veq erdha me te pershendet,ciaoooooooooooooo
Vjeshta

LEDHATIMI
07-10-05, 01:59
Ku je baci i kuklles.
veq erdha me te pershendet,ciaoooooooooooooo
Vjeshta
mire ja ke bo kukull qe e ke per shendete "bacin",per cka "baci" te falenderon shume shume dhe te dhuron http://img.123greetings.com/thumbs/flwr_friend/1011-004-82-1042.gif

Krokodilli
07-10-05, 05:51
Ledhatimi pershendetje te sinqerta per ty,,,, edhe pse nuk qenke antar shum i ri por nuk pasna pas rastin me te pershendes apo mireprit ne forumin D

kalo sa me mire kudo qe je

Agroni22
09-10-05, 14:44
te pershendes sinqerisht dhe te uroje qdo te mire

LEDHATIMI
10-10-05, 06:22
Ledhatimi pershendetje te sinqerta per ty,,,, edhe pse nuk qenke antar shum i ri por nuk pasna pas rastin me te pershendes apo mireprit ne forumin D

kalo sa me mire kudo qe je

Flm shume kroki kurre nuk eshte vone per miqesi.T epershendes dhe une ty perzemersisht dhe te deshiroj te gjitha te mirat ne jete :wink:

LEDHATIMI
10-10-05, 06:23
te pershendes sinqerisht dhe te uroje qdo te mire

Flm shume Goni gjithashtu edhe une ty te pershendes dhe te deshiroj nje jete te lumtur dhe pa brega :wink:

Sy_kaltra
11-10-05, 13:30
LEDHATIMI pranon pershendetjet e mia te perzemerta qe kam per juve.

Mir mbetshi ku do qe gjendeni dhe lumturia qoft me ju :wink:

Sy_Kaltra.

LEDHATIMI
12-10-05, 06:37
LEDHATIMI pranon pershendetjet e mia te perzemerta qe kam per juve.

Mir mbetshi ku do qe gjendeni dhe lumturia qoft me ju :wink:

Sy_Kaltra.

Flm per pershendetjet tua Sy_kaltra je si shpirte dhe gjithashtu edhe une deshiroj qe enderrat tua me te mira te shendrrohen ne realitet. :wink:

Urata
12-10-05, 16:58
TEPRICE, je ti... :wink: :lol: :wink:


ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaa...

ps: KEQUTO t'pershendes...

LEDHATIMI
13-10-05, 05:20
TEPRICE, je ti... :wink: :lol: :wink:


ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaa...

ps: KEQUTO t'pershendes...

ti nuk je e tepert ti je taman (e fshim,e n`byth t`qibritit) :wink:

spirl_girls
13-10-05, 10:04
hajde urime Ledhatim u plaksh tu shkru

LEDHATIMI
13-10-05, 10:07
hajde urime Ledhatim u plaksh tu shkru
flm spirly bashke me ty :wink:

Sy_kaltra
14-10-05, 14:31
http://content.123greetings.com/eventsnew/love_lovepoems/1036-010-13-1042.gif

LEDHATIMI
15-10-05, 14:53
http://content.123greetings.com/eventsnew/love_lovepoems/1036-010-13-1042.gif

Veq ishalla sme ke sha najsen e me kamuflu me trendafil. :roll:

Agroni22
18-10-05, 04:32
pranoje pershendetje nga ana ime AGRONI

LEDHATIMI
18-10-05, 09:30
pranoje pershendetje nga ana ime AGRONI

Te falemnderit shume shoku im i nderuar Agron, gjithashtu edhe une te pershendes nga zemra :wink:

ninnela
18-10-05, 23:43
E per ty Ledhatimi nje pershendetje shume me speciale edhe pse ne kohe te fudit nuk mundem te takoj si shpesh. Te gjitha te mirat ne jete dhe te deshiroj realizimin e enderrave tua te artistit te mrekullueshem. :wink:
MPUUUUUUUUUUUUUUUUUQQQQQQQQQQQ

anna
19-10-05, 11:59
salyyyy :wink:

LEDHATIMI
19-10-05, 14:23
E per ty Ledhatimi nje pershendetje shume me speciale edhe pse ne kohe te fudit nuk mundem te takoj si shpesh. Te gjitha te mirat ne jete dhe te deshiroj realizimin e enderrave tua te artistit te mrekullueshem. :wink:
MPUUUUUUUUUUUUUUUUUQQQQQQQQQQQ

Wooooow Ninnela, me pikellove per bese. Askush deri me tani kso fjalesh te mira sme ka thene.Te falemnderit shume dhe gjithashtu edhe ty te deshiroj realizimin e te gjitha deshirave tua. Urdhero edhe ti nje puthje qe sja kam bere dot kujt ksisoji http://img.123greetings.com/thumbs/love_iloveyou_kisses/1036-030-01-1028.gif

LEDHATIMI
19-10-05, 14:25
salyyyy :wink:

Salut ą toi aussi ma belle :wink:

Artisti
21-10-05, 09:46
Ledhatim pershendetje per ty shummmm t madhe , e pashe qe e kishe qit nje foto t Urates
hahahahahahahhahahaha


m pelqej shume


.

LEDHATIMI
22-10-05, 07:26
Ledhatim pershendetje per ty shummmm t madhe , e pashe qe e kishe qit nje foto t Urates
hahahahahahahhahahaha


m pelqej shume


.

Flm shume i nderuari Artisti, gjithashtu edhe une te pershendes me deshire qe ti ja kaloni sa me mire :wink:

Reana
22-10-05, 07:36
Lajme te pabesueshme te pasmesnates!!!! :idea: :arrow:
sipas xhirimeve filmike te stacionit televizor te FD-se, kuptohet se Ledhatimi, si agjent special i Mbreterise se Bashkuar te FD-se, ne sherbim te madherise se saj Mbretereshes Murgeshe II (:lol: ), ka marre ne perdorim veturen luksoze per nevoja zyrtare te kryerjes se detyrave si agjent! Ledhatimi, apo agjenti 008 ka veture Lamborgini qe noton mbi uje dhe zhytet si nendetese, njkohesisht!
Per anetaret kurrshtare qe nuk pane kete lajm, ja nje shkeputje nga xhirimi televiziv i FDs i vetures luksoze te Ledhatimit ne Polin e Veriut!

http://www.zeriyt.com/galeria/albums/userpics/10002/normal_lamborgini.jpg

Pershendetjet e mia te pas-mesnates per Ledhatimin!

LEDHATIMI
24-10-05, 22:32
Lajme te pabesueshme te pasmesnates!!!! :idea: :arrow:
sipas xhirimeve filmike te stacionit televizor te FD-se, kuptohet se Ledhatimi, si agjent special i Mbreterise se Bashkuar te FD-se, ne sherbim te madherise se saj Mbretereshes Murgeshe II (:lol: ), ka marre ne perdorim veturen luksoze per nevoja zyrtare te kryerjes se detyrave si agjent! Ledhatimi, apo agjenti 008 ka veture Lamborgini qe noton mbi uje dhe zhytet si nendetese, njkohesisht!
Per anetaret kurrshtare qe nuk pane kete lajm, ja nje shkeputje nga xhirimi televiziv i FDs i vetures luksoze te Ledhatimit ne Polin e Veriut!

http://www.zeriyt.com/galeria/albums/userpics/10002/normal_lamborgini.jpg

Pershendetjet e mia te pas-mesnates per Ledhatimin!

Flm Reana, pranoj edhe ti pershendetjet e mia te pasiftarit :wink:

Kercovari
26-10-05, 16:50
Ne shenje mirekuptimi dhe respekti qe kam ndaj Ju
U le kete pershendetje te perzemert i bindur se gjate cdo bisede qe kam zhvillu me Ju ka te ngjare qe dik edhe te kam lendu pa qellime serioze.
Njeherit u kerkoj falje nese jeni gjindur te prek apo te lenduar.
Duke u deshiruar cdo te mire ne jete shendet dhe lumturi,u deshiroj edhe ne te ardhmen caste te kendshme argetimi ketu.
Me respekt kercovari.

LEDHATIMI
27-10-05, 13:09
Ne shenje mirekuptimi dhe respekti qe kam ndaj Ju
U le kete pershendetje te perzemert i bindur se gjate cdo bisede qe kam zhvillu me Ju ka te ngjare qe dik edhe te kam lendu pa qellime serioze.
Njeherit u kerkoj falje nese jeni gjindur te prek apo te lenduar.
Duke u deshiruar cdo te mire ne jete shendet dhe lumturi,u deshiroj edhe ne te ardhmen caste te kendshme argetimi ketu.
Me respekt kercovari.

Kercovari te falemnderit shume per pershendetjen e ngrohte qe ma ke bere. Nuk me kujtohet se me ke ngushtu ndonjehere edhe jam i sigurte se jo,por perkundrazi me ke prit gjithmone me ngrohtesi te vecante.
Gjithashtu edhe une te deshiroj te gjitha te mirat ne jete dhe te pershendes me plot rrespekt. :wink:

Diana007
24-11-05, 10:09
I nderuar te pershendes dhe te uroj shendet e lumturi paqi ku ta veni kemben .

Me respekt Diana.

LEDHATIMI
25-11-05, 12:21
I nderuar te pershendes dhe te uroj shendet e lumturi paqi ku ta veni kemben .

Me respekt Diana.

:shock: Hey ka kohe qe kush nuk ka trokitur ne deren time te vjeter :P :P :P . Te flm shume kukull te pershendes dhe une ty dhe te deshiroj te gjitha te mirat e kesaj Bote! :wink:

Zana_ch
26-11-05, 18:29
Ledhatimi,prano edhe nga une nje pershendetje i nderuar.....

LEDHATIMI
27-11-05, 09:14
Ledhatimi,prano edhe nga une nje pershendetje i nderuar.....

Euu c`me ke befasu moj Zana, sapo arrita ne ch e ti po me pret me pershendetje te ngrohte. Te flm-oj shume kukull gjithashtu te pershendes edhe une me shprese se do te kaloj mire me ju ketu ne ch ketyre 2 muajve te ardhshem. Tung tung!

Diana007
28-12-05, 14:04
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg

ninnela
28-12-05, 18:21
Te pershendes me mall loqki jem kudo qe je,Urime VITIN E RI 2006 me deshire qe ky vit te sjelle lumturi,hare shendet she suksese ne jete bashke me familjen tuaj,mos mendo se te harroj :cry: :cry:


Forever NINNELA :cry:

schütze
28-12-05, 21:45
************GEZUAR VITIN 2006*************
Pranoni pershendetjet dhe urimet,me deshirat me te mira per ju ne vitin 2006
http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/k050.gif

Zana_ch
29-12-05, 14:08
OOOO Ledhatimi i nderuar

Gezuar Vitin e Ri 2006..harroni brengat,momentet edhe ēastet e deshpruara,lini menjan hidherimin dhe urrejtjen..ēoft ky vit nje vit i endrrave tuaja te pa realizuara dhe lumturia mbizotroft ne ju dhe familjen tuaj!

http://hometown.aol.de/NottulnBoy1/schneekugel7.gif


nga
zana_ch

LEDHATIMI
04-01-06, 19:03
Ju pershendes nga zemra dhe ju uroj vitin e ri ndoshta pak me vonese Shutze. Zana_ch dhe Ninnela.

Zana_ch
25-01-06, 15:42
Shfrytesoj Rastin ti shprehi ngushllime mija te sinqerta .....paqja dhe siguria qofshin perhere mbi familjen e tij....
Ishte nje nder figurat me te squara te Kosoves i cili kontriboi shume per popullin tone...Ai do te jete Perhere ne Zemrat tona si nje nder politikanet qe me se shumti ka bere per Vendin tone..
Qofte e pa harrushem jeta dhe vepra e Dr .IBRAHIM RUGOVES

Zoti e bekofte Trupin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Verrin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Token e KOSOVES !
Zoti e bekofte Popullin e KOSOVES !

NGUSHLLIMET E MIJA
Zana_ch

FrEsKiA
26-01-06, 01:23
I nderuar me keqardhje te thelle, e pikelluar teresishte, ju shprehe ngushellimet e mia familjes Rugova dhe gjithe shqipetareve ne diaspore.

Pra, le te ngrejme zerin se bashku:
Prijesi yne Dr. Ibrahim Rugova, nuk ka vdekur!!! Ai eshte gjalle, akoma jeton ne zemrat tona!!! Le ta cojme deri ne fund amanetin e tij per Pavaresine e Kosoves, vetem te bashkuar mund te ecim perpara drejte rruges se drejte me hapa te vendosura drejte ardhmerise!!! Le te mburremi cfare Prijesi patem, Ai kurre nuk u perkule as ne "shi" dhe as ne "bresher", por krenohej me popullin Shqiptare, le te krenohemi edhe ne me Ikonen tone te famshme!!!

Shpirti i pushofte ne paqe!
Lavdi!!!

LEDHATIMI
31-01-06, 10:29
Shfrytesoj Rastin ti shprehi ngushllime mija te sinqerta .....paqja dhe siguria qofshin perhere mbi familjen e tij....
Ishte nje nder figurat me te squara te Kosoves i cili kontriboi shume per popullin tone...Ai do te jete Perhere ne Zemrat tona si nje nder politikanet qe me se shumti ka bere per Vendin tone..
Qofte e pa harrushem jeta dhe vepra e Dr .IBRAHIM RUGOVES

Zoti e bekofte Trupin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Verrin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Token e KOSOVES !
Zoti e bekofte Popullin e KOSOVES !

NGUSHLLIMET E MIJA
Zana_ch

AMIN!

LEDHATIMI
31-01-06, 10:35
I nderuar me keqardhje te thelle, e pikelluar teresishte, ju shprehe ngushellimet e mia familjes Rugova dhe gjithe shqipetareve ne diaspore.

Pra, le te ngrejme zerin se bashku:
Prijesi yne Dr. Ibrahim Rugova, nuk ka vdekur!!! Ai eshte gjalle, akoma jeton ne zemrat tona!!! Le ta cojme deri ne fund amanetin e tij per Pavaresine e Kosoves, vetem te bashkuar mund te ecim perpara drejte rruges se drejte me hapa te vendosura drejte ardhmerise!!! Le te mburremi cfare Prijesi patem, Ai kurre nuk u perkule as ne "shi" dhe as ne "bresher", por krenohej me popullin Shqiptare, le te krenohemi edhe ne me Ikonen tone te famshme!!!

Shpirti i pushofte ne paqe!
Lavdi!!!

AMIN!

Artisti
02-05-06, 09:34
Urime ditelindja i nderuar


.

Zana_ch
02-05-06, 21:59
Ledhatimi edhe shum e shum pranvera te deshiroi nga zemra , nje jet te qete dhe te lumtur ne familjen tende ........pra URIME DITELINDJEN

LEDHATIMI
08-05-06, 08:41
Urime ditelindja i nderuar


.

Flm shoki jem shume i rrespektuar. Gjitha te mirat edhe per ty. ;)

LEDHATIMI
08-05-06, 08:43
Ledhatimi edhe shum e shum pranvera te deshiroi nga zemra , nje jet te qete dhe te lumtur ne familjen tende ........pra URIME DITELINDJEN

Flm shume Zana_ch gjithashtu edhe une te deshiroj jete te gjate e pa brenga. :smile:

Xuki
08-05-06, 22:20
Urime ditėlindja Ledhatim....ishalla ke jetė tė gjatė dhe tė lumtur!


Pėrshėndetje


Xuki :smile:

LEDHATIMI
12-05-06, 00:35
Urime ditėlindja Ledhatim....ishalla ke jetė tė gjatė dhe tė lumtur!


Pėrshėndetje


Xuki :smile:

O flm shume Xuki-trendafilxhija. edhe ti ketu a? me befasofe fare . Te pershendes shume dosti jem! :wink:

Diana007
20-05-06, 15:06
Te pershendes

ME respekt Diana:cool:

Xuki
22-05-06, 17:39
Oooooo Ledhatimooooo........po ku je be njeri?

A po tė ngucė kush a jo?

Tė pėrshėndes me shpresė qė je shėndosh dhe mirė!


Xuki :)

LEDHATIMI
05-11-06, 16:14
Te pershendes

ME respekt Diana:cool:

Te falemnderit shume mikja ime e dashur. Prano edhe ti pershendetjet e mia nga zemra!

Tung! :wink:

LEDHATIMI
05-11-06, 16:17
Oooooo Ledhatimooooo........po ku je be njeri?

A po tė ngucė kush a jo?

Tė pėrshėndes me shpresė qė je shėndosh dhe mirė!


Xuki :)

Xuki! :smile: Po me ngucin tybe ngapak, per ate jam terhjekur nen hije, ma fllad :biggrin:

Gjithashtu edhe une ty te pershendes shume me deshire te lulezoj jeta sikunder edhe lulishtja jote e famshme!
Tung! :smile:

Alfred
19-01-08, 03:25
pershendetje shoki.

Po ka u trete qe nuk dukesh.

LuLjaa
06-05-09, 01:26
http://i693.photobucket.com/albums/vv300/lee_1968/2131200uwgcw9q77i.gif

Diana007
05-09-09, 15:51
http://img515.imageshack.us/img515/5135/dianaq.gif

Kaqanikasja
15-07-11, 10:46
http://www.iorkutsms.com/orkut/Images/Mix/Mix-13.gif