PDA

View Full Version : Phaa edhe Microsofti


MemphiSx
31-08-05, 21:37
Microsoft krejt e kan marr vesh qe je djal i mir :D Veq po dojn me ndi prej gojes tone.A ka mundesi me na u prezentu pak ma mir qysh e ki zanat ti :)

Te pershendes prej midis #Opers :D :D :D

Xhino
31-08-05, 21:40
Mir se erdhe LLadik qaf e qaf e qaf n'goj hahahahah

Microsofti
31-08-05, 21:41
MemFisIks t'pershendes flm qe e ki dhez kit tem per mu, dmth une jom me nick Microsoft po e kom harru pasfordin tash e kom Microsofti une rri ne chatin e dardanis.
Un quhem Microsoft vi nga Prishtin Leh e rrit n'Prishtin me punu spunoj hala n'shpin t'babes ha buk, kshtu qe jom 19 vjeqar jo i dashuruar..
ju pershendes te gjithve dhe ju deshiroj udhtim te kendshem :roll:

Microsofti
31-08-05, 21:44
Xhino te pershendes sis edhe une ty te falenderoj qe je qu ki qit pite per mu qe erdha ne ket forum flmm shum sis

MemphiSx
31-08-05, 21:45
MemFisIks t'pershendes flm qe e ki dhez kit tem per mu, dmth une jom me nick Microsoft po e kom harru pasfordin tash e kom Microsofti une rri ne chatin e dardanis.
Un quhem Microsoft vi nga Prishtin Leh e rrit n'Prishtin me punu spunoj hala n'shpin t'babes ha buk, kshtu qe jom 19 vjeqar jo i dashuruar..
ju pershendes te gjithve dhe ju deshiroj udhtim te kendshem :roll:


Hahahhahaahahahah Ani qysh Leh ti oo :D Kallxo qe t'ka rre Gola hahahah :D Kalofsh buker ne udhetimin tone t'pafund :D

Murgesha
31-08-05, 21:45
O MemphiSx ēka u ba more kjo punė??

Ti a krejt familjen don me e pru nė Dardani a??

Ani-ani le tė vijnė veq dije se kėtu nuk dojmė familjarizėm. :lol: :lol: :lol:

Murgesha
31-08-05, 21:46
Kuku marrja e Zotit :oops: :oops: o Microsoft se harrova me tė Uru mirė se ardhje.

Miėr se na ka gjet e ja kalofsh si mė sė miri nė mesin tonė. :wink:

Microsofti
31-08-05, 21:47
Murgesha po une shoqe e kom Memfisen moj pse po thu familje se se kom te ngat :oops:

Xhino
31-08-05, 21:47
hahahahhhaah Microsoft

Murgesha
31-08-05, 21:48
Murgesha po une shoqe e kom Memfisen moj pse po thu familje se se kom te ngat :oops:

Valla moj motra Microsoft unė e di se MemphiSx e kemi burrė me mustaqe e me mjekėrr e ti po ithua shoqe. :roll: :roll: :roll:

MemphiSx
31-08-05, 21:48
O MemphiSx ēka u ba more kjo punė??

Ti a krejt familjen don me e pru nė Dardani a??

Ani-ani le tė vijnė veq dije se kėtu nuk dojmė familjarizėm. :lol: :lol: :lol:


Sjem t'korruptun asnjo :D Veq qit Microsoftin e kem per hasret mas 8 qikav :D Sugari i Dardanis o ky :D

Microsofti
31-08-05, 21:48
Kuku marrja e Zotit :oops: :oops: o Microsoft se harrova me tė Uru mirė se ardhje.

Miėr se na ka gjet e ja kalofsh si mė sė miri nė mesin tonė. :wink:

Flm shum

doGzona
31-08-05, 21:50
A edhe ky erdhi aaaa...??? a ky dit mos paft jarabi :twisted:

Sy_kaltra
31-08-05, 21:51
Microsoft dadush qaff ne bire t'veshit dadush mir se ke ardh ishalla kalon sa ma mir dhe te uroj gjdo te mir ne jet Fati Lumturia qofshin me ty llokum :wink:
Me respekt Sy_Kaltra..

Kuku xhino edhe ti shok me pow...... e kompanin e tina a :oops: n'goj more :lol: :lol: :lol: :lol:

oooo MemphiSx more pasha ket FD tan stafi ma niten eren spo ka kush i ndal :P :lol: :lol: BuuuuHhh era V....a mule mbas meje veq ato dy kilingaēkat kan mbet pa ardh :P :twisted: :twisted: :wink:
Micro me fal qe shfrytezova temen tande per ket bised me MemphiSx :wink:

Microsofti
31-08-05, 22:00
Sy_Kaltra oh shnollat une ty ti honksha po rrush t'Kom po qka je ka bon moj a je qysh je Flm qe um paske pshnet :oops:

e_martumja
31-08-05, 22:01
Pershendetje Microsofti, mire se erdhe ne mesin tone!
Te deshiroj ēastet te bukura dhe argetime te kendshme ne Forum .E_martumja.

Microsofti
31-08-05, 22:02
A edhe ky erdhi aaaa...??? a ky dit mos paft jarabi :twisted:

Flm per Pershendetje.. spo sho kerkun
Nejse He Zemra tu nalt n'qit dakik Kurr rrym me sy mos pafsh, damart e zemres me Mallter tu mshelshin t'raft Meshalica Hajdarit n'Pacerrk t'Kres he Damlla pat ra mos met hade .. :cry:

Microsofti
31-08-05, 22:04
O MemphiSx ēka u ba more kjo punė??

Ti a krejt familjen don me e pru nė Dardani a??

Ani-ani le tė vijnė veq dije se kėtu nuk dojmė familjarizėm. :lol: :lol: :lol:


Sjem t'korruptun asnjo :D Veq qit Microsoftin e kem per hasret mas 8 qikav :D Sugari i Dardanis o ky :D

Memfis po qata qe jom qika ma e vogel en Dardani pom shtini mjau palu kpucat para forumit :cry:

doGzona
31-08-05, 22:06
A edhe ky erdhi aaaa...??? a ky dit mos paft jarabi :twisted:

Flm per Pershendetje.. spo sho kerkun
Nejse He Zemra tu nalt n'qit dakik Kurr rrym me sy mos pafsh, damart e zemres me Mallter tu mshelshin t'raft Meshalica Hajdarit n'Pacerrk t'Kres he Damlla pat ra mos met hade .. :cry:
:cry: :cry: :cry:

Te pershendes nga zemra dhe mire se na erdhe ,
Te deshiroje qe te ja kaloshe sic esht me se miri, ketu ne mesin tone dhe kudo tjeter qe ndodhesh.

Flm. qe me urove kaq mire he ty reja te raft :wink:

Microsofti
31-08-05, 22:13
A edhe ky erdhi aaaa...??? a ky dit mos paft jarabi :twisted:

Flm per Pershendetje.. spo sho kerkun
Nejse He Zemra tu nalt n'qit dakik Kurr rrym me sy mos pafsh, damart e zemres me Mallter tu mshelshin t'raft Meshalica Hajdarit n'Pacerrk t'Kres he Damlla pat ra mos met hade .. :cry:
:cry: :cry: :cry:

Te pershendes nga zemra dhe mire se na erdhe ,
Te deshiroje qe te ja kaloshe sic esht me se miri, ketu ne mesin tone dhe kudo tjeter qe ndodhesh.

Flm. qe me urove kaq mire he ty reja te raft :wink:


Flm rrushe hehehe te pershendes edhe une ty se kolege t'kom anej :lol:

Sy_kaltra
31-08-05, 22:15
Micro bumja te mart se u banem kolegt lom,,qare pa e ba nje lisht kush me kan ka jemi tybe ne lam :P :P Xhino se ja ka anen veq le det qaf ne buz nihere :lol: :lol: :lol:

Microsofti
31-08-05, 22:16
Pershendetje Microsofti, mire se erdhe ne mesin tone!
Te deshiroj ēastet te bukura dhe argetime te kendshme ne Forum .E_martumja.

Flm te pershendes edhe une ty nga thellsija e zemres sime Kalofsh bukur

Diana007
01-09-05, 10:07
Microsofti Mir se paske ardh , kalofsh mir ne mesin ton :D

Te pershendes, Diana

Microsofti
01-09-05, 17:29
Microsofti Mir se paske ardh , kalofsh mir ne mesin ton :D

Te pershendes, Diana

Te pershendetsha edhe une ty flm qe t'ka ra ne men bile qat bumbujer me ma pru edhe qato qerapa t'flm shum :wink:

NINNA
01-09-05, 20:03
Microsoft boll mir ja ke ba qe ke ardh se je djal i mir e plus prishtinali ani ne gjakove ke e shyqyr ishe kthy shnosh mer djal veq nuk po besoj qe je bash mir pa te pa veq nejse se bahet mir e kalojn ato sene se njeri per shoqni ban qmos haghagahgahgahgahaghagahgahaa

Microsofti
01-09-05, 20:11
Microsoft boll mir ja ke ba qe ke ardh se je djal i mir e plus prishtinali ani ne gjakove ke e shyqyr ishe kthy shnosh mer djal veq nuk po besoj qe je bash mir pa te pa veq nejse se bahet mir e kalojn ato sene se njeri per shoqni ban qmos haghagahgahgahgahaghagahgahaa

ahhahahaha mpuq une ty se llokum t'KOm hrahhahahahah ani ani ta bojsha hajde mbrojum te gjakovart se ata ty ste bojn sen po mu :cry:

MemphiSx
01-09-05, 20:31
Microsoft boll mir ja ke ba qe ke ardh se je djal i mir e plus prishtinali ani ne gjakove ke e shyqyr ishe kthy shnosh mer djal veq nuk po besoj qe je bash mir pa te pa veq nejse se bahet mir e kalojn ato sene se njeri per shoqni ban qmos haghagahgahgahgahaghagahgahaa


Hahahhaahha NINNA edhe ti paske marr vesh qka i ka bo Poweri a :D :D :D Ani skish kalu mir me Powerin m'erdhe mu n'shpi ahaahahhahaahah :P

Microsofti
01-09-05, 23:47
MemFisIks jo moj sem ka bo sen poweri aj ma i urti qka mi bo Profileri qe um kshyrke shtremt krhahaha vqe kshyrke me gjet dakikin

Gentiana
02-09-05, 12:00
Microsoft mire se na ke ardhur edhe ti. shpresoj te ja kalojsh si esht me se miri ne forumin dardania.de
Gjith te mirat.

Genta

Microsofti
02-09-05, 18:40
Microsoft mire se na ke ardhur edhe ti. shpresoj te ja kalojsh si esht me se miri ne forumin dardania.de
Gjith te mirat.

Genta

Flm shum e ishalla pe gjej naj qik t'mir ktu se um than qe ishin te mira

Luana
02-09-05, 20:15
Microsofti


Mire se ke ardhe ne mesin ton :)


Te pershendes me plot sinqeritet :wink:

Microsofti
03-09-05, 00:01
Luana flm tash vetem kam hi ne qysh se ne mes kesh dej tash hahahah

Luana
03-09-05, 01:12
Luana flm tash vetem kam hi ne qysh se ne mes kesh dej tash hahahah


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ani veq ishalla e ke pas nxeht , se ne nuk kemi deshir musafiret me na u merdhi :wink:Luana

Microsofti
03-09-05, 02:17
Luana flm tash vetem kam hi ne qysh se ne mes kesh dej tash hahahah


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ani veq ishalla e ke pas nxeht , se ne nuk kemi deshir musafiret me na u merdhi :wink:Luana

Ja nuk nerth njeri me Kofktorr + gjyngat e reja .. ja flm se m'keni bo hyzmet mire e ishalla ma gjeni edhe 1 nuse sen sju gjan :oops: