PDA

View Full Version : Guri i Madh


Faqet : [1] 2

GURI SYLAJ
02-09-05, 18:03
PERSHENDETJE E MIRE SE ERDHE NE KETE SOFER TE DARDANISE.
Ketu llafet i kemi te mira dhe rrafsh, besoj se do te n'a ndihmoni qe t'i shtohen , kesaj sofre, jo vetem antare por edhe vlera.

Me nderime Guri Tjeter.

Guri Sylaj

halla e madhe
02-09-05, 18:50
Per Guri Sylaj e di qe eshte ne FD,per Gurin e Madh nuk pasna lexu akoma :lol: :lol: A thua a paska akoma gure tjere aaa :?:
Cilido qe jeni ju urojme mireseardhje ne oden tone DARDANE :lol:

AXHA
04-09-05, 08:20
Selam pej meje shum i neruemi Guri i Madh.
Mier se tkemi nkit od tonen tdashne e tgzueme,ishalla e kapercen si asht mier e ma mier.
Ishalla e kie shneten e familen e ju shkoft kjo dynja me gzim e sevda.

Artisti
22-10-05, 21:45
Guri i Madh pershendetje per ty i nderum

Po bjen shi ne kete moment veq ty po ti dergoj do rreze dielli :lol: :wink:
Artisti

Flaka_1
22-10-05, 21:49
Guri i madh po te pershendes por me 1 kusht !?
Qendro i pa lekundur ashtu siq je se po bere u shembe vaj halli ! :roll:
me dashuri flaka !

rilinda
23-10-05, 00:38
Prano edhe pėrshėndetjet nga ana ime :lol:

MEDALIM
30-10-05, 10:49
Selam pej meje shum i neruemi Guri i Madh.
Mier se tkemi nkit od tonen tdashne e tgzueme,ishalla e kapercen si asht mier e ma mier.
Ishalla e kie shneten e familen e ju shkoft kjo dynja me gzim e sevda.

I nerumi Guri Madh, edhe une ju bashkangjitem fjaleve te arta te AXHES nerum duke ju deshirua cdo te mire, rrespeket per ju i nerumi Guri Madh.

MEDALIM !

rafet llapjani
30-10-05, 13:39
Guri i madh te pershendes dhe te deshiroj gjdo te mire ne jet.


me shum rrespekt dhe nder nga rafet llapjani

Arb
30-10-05, 15:34
I nderuar Guri i Madh,

Mire se na ke ardh ne kete ode te madhe!

Ia kalofsh sa me mire ketu!

Shendet, mbaresi dhe mireqenje ne jeten e juaj!

Barbaroza
30-10-05, 17:30
Guri i madh,pershendetje edhe nga ana ime me deshirat qe t'ia kaloni sa me mire ne kete ode dardane!

GURI SYLAJ
31-10-05, 09:25
Per Gurin e Madh nje pershendetje te gurt nga Guri Sylaj

Diana007
24-11-05, 10:06
I nderuar te pershendes dhe te uroj shendet e lumturi paqi ku ta veni kemben .

Me respekt Diana.

laliloli
24-12-05, 17:43
Guri i madh prano nje pershendetje te perzemert,te deshiroj shendet dhe qdo te mire ne jeten tuaj

Me rrespekt Lali

Guri i madh
24-12-05, 18:56
ju falemenderoj per urime dhe ju kerkoj falje qe kto urme nuk i kam kthye ma heret .
se ne nenforumin pershendetje dhe urime sot esht hera e par qe kam hy
por edhe nji her te gjithve ata qe kan shkrue i pershendes .


guri i madh

Reana
24-12-05, 20:13
I nderuari Guri,

ju pershendes dhe ju deshiroj nje periudhe te kendshme familjare e gazmore ne kete ndrrim motmotesh!!!

Luana
28-12-05, 10:00
Pershndetje Guri te uroj ket Vite te Ri 2006 ty dhe familjes tende dhe deshiroj qe ky vite te ju sjell fat e lumturi ne jet ...

http://bemine.com/categories/newyears/nyear3.gif

Diana007
28-12-05, 11:01
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg

Guri i madh
28-12-05, 11:24
ju falemenderit per urimin LUANA DHE DIANA 007

gjith ashtu ju uroj vitin e ri e shum suksese ne te ardhmen

rilinda
28-12-05, 12:56
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png (http://imageshack.us)

Artisti
28-12-05, 20:03
OOO Guriii

URIME,URIME,URIME
Gezuar viti i RI 2006

schütze
28-12-05, 21:35
************GEZUAR VITIN 2006*************
Pranoni pershendetjet dhe urimet,me deshirat me te mira per ju ne vitin 2006
http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/k050.gif

Vigani
28-12-05, 21:37
Ju pershendes dhe njeherit ju uroj vitin e ri 2006 me shprese se ky vit do jet vit realizues i te gjitha deshirave tuaja...

Viganica

laliloli
28-12-05, 23:41
Me fat dhe gezuar vitin e ri 2006
Shendet,lumturi,gezim,hare dhe suksese ne ēdo sfere te jetes.

GEZUAR 2006

Lali

Arb
28-12-05, 23:43
I nderuar GURI I MADH,

Urime nderrimin e motmotit!

Qofte ky per ju nje vit me me shume mbaresi, mireqenje, e sukses!
Gjithe te mirat ju percjellshin vitin qe po afron!


Urojme qe kete vit te festojme nje vit historik te njohjes zyrtare te Pavaresise se Dardanise!

Zoti ju bekofte!

Zoti e bekofte Dardanine!

Zoti e bekofte Kombin Shqiptar!

Zana_ch
29-12-05, 13:58
Gezuar Vitin e Ri 2006..harroni brengat,momentet edhe ēastet e deshpruara,lini menjan hidherimin dhe urrejtjen..ēoft ky vit nje vit i endrrave tuaja te pa realizuara dhe lumturia mbizotroft ne ju dhe familjen tuaj!

http://hometown.aol.de/NottulnBoy1/schneekugel7.gif


nga
zana_ch

Dilingjia
29-12-05, 14:26
ooo bali Guri,
Urime 2006 :lol:

AXHA
29-12-05, 15:47
Shum selam pej meje shum i neruemi Guri i Madh.
Per hajr u koft kjo vjeta e re qi po na vjen e ishalla jeni shnosh e rahat,ishalla ju prihet e mara npun,ishalla u shkon kjo vjet me gzim e me sevda,ishalla nieni mier per krejt ata qi ju njohin e i njeh jarabi allah ati i kofshim fal.
Ishalla niejm mier per mat madhin e kosovs,ishalla forcohet e na prin tej tjet kosova nveti,ishalla e gzon bashk me ne kit dit jarabi allah ati i kofshim fal.
Ishalla krejtve atyne qi punojn per tmier tkosovs ju prihet e mara,ishalla krejt ata qi ja dojn tkeqen e punojn ndam tkosovs i ngujojn nata venat qi jan per qiftat e tyne jarabi allah ati i kofshim fal.
Mier u njefshmi jarabi allah ati i kofshim fal.

vjeshta
29-12-05, 17:58
***************Urime Guri viti 2006***************


Ju uroj qe ky vite te jete realizues i deshirave dhe enderrave te juaja.


Vjeshta

Gjebraili
29-12-05, 18:44
Me shumė fatė e shumė gėzime
Shendeti, paqa, lumturia, qofshin me ju, familjen tuaj dhe ata qe i do dhe te duan
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png

Me rrespekt, Gjebraili

Murgesha
29-12-05, 18:45
Shėndet, lumturi e tė gjitha tė mirat pėr vitin nė vijim.

Gėzuar 2006.

Murgesha!

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/da/thumb/0/0e/Juletre.jpg/200px-Juletre.jpg

Kavaleri
29-12-05, 20:22
Tung tung .. guri i Madh
Gzuar vitin e ri...2006..ty dhe mbar Familjes tuaj.
Ju deshiroj C`do te mira..

http://www.gonad.org/upload/images/gzuarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.gif

DEA
29-12-05, 23:42
Guri i madhe , te uroj shume suksese dhe realizim te deshirave ne vitin qe vjen.
http://www.pohl-projekt.de/hgb/weihnachten/wn_004_640x480b.jpg

M_u_k_i
29-12-05, 23:56
_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_URIME VITI I RI 2006_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

Gentiana
30-12-05, 03:45
Guri i madh gezuar vitin e ri i nderuar.

Shpresoj qe ky vit i ri te jet sa me i mire per ju dhe familjen e juaj.


Genta

rafet llapjani
30-12-05, 04:03
Guri i madh Urime viti i ri me shume gezime dhe lumturi per ty dhe familen tende.me rrespek dhe nder per ty nga rafet llapjani.

Naki
30-12-05, 12:47
http://www.heldex.nl/HX05/pages/images/happy-new-year.jpg


Gėzuar viti i ri 2006

Naki

mjellma
30-12-05, 15:21
***** GEZUAR 2006*****
Pranoni pershendetjet dhe urimet,me deshirat me te mira per ju ne vitin 2006MJELLMA

turisti
30-12-05, 16:04
:P Urime viti i ri :P 2006 :P nga zemra :P ,

Me plote shendet,lumturi dhe jete te gjate. :P


TURISTI. :P

Kodra
30-12-05, 21:14
**********
**********
**********


Guri i madh i nderuar,

tė pėrshėndes dhe tė uroj Vitin e Ri ,me dėshirė qė tė jetė mė i lehtė pėr ju dhe familjen e juaj.


Gėzuar Vitin e Ri 2006


Kodra

Sy_kaltra
30-12-05, 22:09
Me rastin e Vitit te Ri 2006 pranoni urimet me te mira.
Gezim, shendet dhe mireqenje per Ju dhe familjen tuaj .

Sy_Kaltra.

http://membres.lycos.fr/ULCINJ/gezuar%20vitin.jpg

MEDALIM
30-12-05, 23:48
Urime i nerumi guri Madh, viti 2006 te jete nji vit qe ua ploteson te gjitha deshirat e juaja dhe familjes tuaj,

MEDALIM !

Tomori
31-12-05, 00:53
Gezuar vitin E ri 2006
Me respekt te madhe per ju:
Tomori :wink:

doGzona
31-12-05, 06:21
I nderuari guri i madhe,

http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gifGezuar Vitin e Ri 2006!http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gif

Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.

http://www.locolobo.net/xmas.gif
Me shume urime nga zemra,

doGzona

tushja
31-12-05, 13:21
Urime VIti i Ri 2006

Ralizimin e qdo deshire ne jete shendete,gezime,lumturi familjare dhe jete te gjate

Tushja

FrEsKiA
09-01-06, 10:09
Pranoni pershendetjetet me te sinqerta nga ana ime Guri i madhe. Ju deshiroj shume Fat dhe mbaresi ne Jete!

Me nderime FrEsKiA

Kavaleri
10-01-06, 07:41
http://www.armeniafest.com/images/baklava-s.gif
Me Fat Kurban Bajrami..

E_Zjarrta
15-01-06, 23:51
Guri i nderuar dhe i respektuar ju uroj qe ky vit 2006 tua plotsoj deshirat me te medha


shkrimet e tua shume ke e kallin sikur qe e djeg Zjarri vetem vazhdo


une kam respekt per ty


vetem shendet dhe foat

Dilingjia
16-01-06, 08:26
Bali GURI i MADHE,
Paq shendetin,gezimet dhe sukseset per kete senen e re :lol:

Kercovari
22-01-06, 22:08
Presidenti i Kosoves Dr.Ibrahim Rugova
U nda nga jeta per te jetuar ne mendje dhe shpirte te cdo shqipetari!
Pranoni ngushullime e mia me te thella Ju dhe te gjithe shqiptaret kudo qe te ndodhen.

I cofte i lehte dheu eme!

doGzona
22-01-06, 22:28
I nderuar,

Shprehe ngushellimet me te thella me rastin e vdekjes se presindentit
tone Dr. Ibrahim Rugova, gjithmone do te jetoje ne mendjen dhe zemrat tona.


Ai nuk ka vdek! Ai eshte i gjalle!

Lavdi jetes dhe vepres se tije.

Gjebraili
23-01-06, 01:03
Guri i madhe,

Pranoni ngushellimet e mija, me te sinqerta, me rastin e vdekjes se Presidentit tone, Dr. Ibrahim Rugova!

Barbaroza
23-01-06, 17:08
Ngushellime per ndarjen nga ne te Kolosit tone,i nderuari Guri i madh!

I qofte i lehte dheu i Dardanise antike!

Sy_kaltra
24-01-06, 21:06
I Nderuari Guri madh.

Me shum Sinēeritet Ju shpreh Ngushllime Per Presidentin ton qe patem Dr.Ibrahim Rugova.. Dhe Mburremi qe pat nje Njeri te till,ai nuk do te vdes kurr,Per her do te mbetet ne zemrat Tona.

I qoft i leht dheu i Kosoves.

Zana_ch
25-01-06, 15:20
Shfrytesoj Rastin ti shprehi ngushllime mija te sinqerta .....paqja dhe siguria qofshin perhere mbi familjen e tij....
Ishte nje nder figurat me te squara te Kosoves i cili kontriboi shume per popullin tone...Ai do te jete Perhere ne Zemrat tona si nje nder politikanet qe me se shumti ka bere per Vendin tone..
Qofte e pa harrushem jeta dhe vepra e Dr .IBRAHIM RUGOVES

Zoti e bekofte Trupin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Verrin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Token e KOSOVES !
Zoti e bekofte Popullin e KOSOVES !

NGUSHLLIMET E MIJA
Zana_ch

FrEsKiA
26-01-06, 01:38
I nderuar me keqardhje te thelle, e pikelluar teresishte, ju shprehe ngushellimet e mia familjes Rugova dhe gjithe shqipetareve ne diaspore.

Pra, le te ngrejme zerin se bashku:
Prijesi yne Dr. Ibrahim Rugova, nuk ka vdekur!!! Ai eshte gjalle, akoma jeton ne zemrat tona!!! Le ta cojme deri ne fund amanetin e tij per Pavaresine e Kosoves, vetem te bashkuar mund te ecim perpara drejte rruges se drejte me hapa te vendosura drejte ardhmerise!!! Le te mburremi cfare Prijesi patem, Ai kurre nuk u perkule as ne "shi" dhe as ne "bresher", por krenohej me popullin Shqiptare, le te krenohemi edhe ne me Ikonen tone te famshme!!!

Shpirti i pushofte ne paqe!
Lavdi!!!

progoni
02-02-06, 21:33
Me rastin e ndarjes nga kjo botė e Presidentit Dr.Ibrahi Rugova ,
ju shprehu ngushllimet e mia me te sinqerta.

E paqi te lehte dhimbjen.

ATIJ i qoft i leht dheu dardan qe aqe shume e dheshi.Progoni

Urata
06-02-06, 23:43
Guri i madh sot ne diten 15'te te humbjes fizike te Dr. Presidentit Rugova ju shpreh ngushellimet e mia.

Njerezilleku shihet me se shumeti ne ditet e idheta pikellimi! T'falenderoj dhe pershendes qe ishe pran dhe kontribuove ne lehtesimin e saj...!

Guri i madh
07-02-06, 21:02
te nderuar e te respektuar forumiste e forumist ju te gjith qe me keni shpreh ngushtllime me rastin e vdekjes te babait te kombit .

KERQOVARI
DOGZONA
GJEBRAILI
BARBAROZA
SY KALTRA
ZANA_CH
FRESKIA
PROGONI
URATA
gjith ashtu pranoni ngushtllimet e mia ma te sinqerta me rastin e vdekjes
te kolosit ton DR IBRAHIM RUGOVES

selvija
03-10-06, 09:16
Pershendetje guri i Madh nga tjetra faqe kuptova se je ti dhe te uroj qdo te mir ne hapa tuaj ,dhe suksese ne te ardhmen tende

Artisti
14-10-06, 12:14
OOOOOOOOOOO Gurooooooooooooooooooooo

pershendetjeeeeeeeeeeeeeeeee:biggrin: :biggrin:


.

Agolli
15-10-06, 11:46
Pershendetje madheshtore nga unė i nderuari Guri i Madh shkrimet tuaja me lejn gjithnje pershtypje. Fati dhe lumturia te prit kudo qe te gjindeni.

Guri i madh
15-10-06, 16:35
Pershendetje madheshtore nga unė i nderuari Guri i Madh shkrimet tuaja me lejn gjithnje pershtypje. Fati dhe lumturia te prit kudo qe te gjindeni.


Agolli i nderuar ju falmenderoj per pershendetjet e juaja jeni gjdo her i pershendetur e nga Guri i madh

Artisti
01-11-06, 13:31
Mik i nderuar Guri i madh,pershendetje te ngrohta ne kete freski vjeshtorodimerore.

Lumturia dhe sukseset qofshin me ju ne qdo hap te jetes.Artisti

vjeshta
02-12-06, 00:22
Mik i nderuar Guri i madh,pershendetje te ngrohta ne kete freski vjeshtorodimerore.

Lumturia dhe sukseset qofshin me ju ne qdo hap te jetes.Artisti

Ketij urimi i bashkangjitem edhe une ,respekti qe ke ndaj antarve dije se eshte reciprok.

Vjeshta!

Zana_ch
25-12-06, 12:28
Shum i nderuari Guri i madh ,

Uroje qe paqeja edhe dashuria te mbreteroj ne familjet tuaja . Lutem qe ky vit qe vjen te sjelle shendet, dashuri , fat edhe lumturi .Uroje qe endrrat te mos ngelen vetem endrra , por te behen realitet .Urime per shume mote 2007-ta GEZUAR GEZUAR.

Me respekt
Zana_ch

http://www.bayinfo.com.au/images/whatsonimages/happynewyear.gif

Sy_kaltra
25-12-06, 13:05
Pershendetje Giri i madh.

Te Uroje Festat e funde vitit,plotesimin e te gjitha deshirave,gezimi dhe hareja te mbreteroje ne familjen tuaj ,njeherit shfrytezoje rastin te uroje edhe festen e Bajramit..

Gezuar....

Me Plote Dashuri Sy_Kaltra...

http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/normal_Gezuar.gif

gazi-de
25-12-06, 13:10
i nderuar Guri i Madh,urime festar dhe gjdo te mire ne jete.....

selvija
25-12-06, 22:18
http://dl6.glitter-graphics.net/pub/141/141746l4fiobzhr4.gif (http://www.glitter-graphics.com/)http://dl3.glitter-graphics.net/pub/1/1709bufxfac8to.gif (http://www.glitter-graphics.com/)

Agolli
26-12-06, 01:57
Te pershendes dhe te uroj shume te mira ne jete, njekohesisht realizim te
te gjitha deshirave ne vitin qe vjen.
http://www.trepca.net/2003/1203/gezuar2004-al.jpg

Agolli

Berisha-boy
26-12-06, 16:02
Me fat festa e Kurban Bajramit.Paqja,mirkuptimi,toleranca,shpresa te mbizotroj perhere ne familen e juaj.


Me respekt
Berisha-boy

pirro
31-12-06, 19:48
Guri i madh.

Te deshiroj qe e 2007-ta te jete vit i mbar per ty,te jete i shendetshem dhe i lumtur per ty dhe familjen tende.

Me nderime,pirro

Berisha-boy
01-01-07, 06:10
Vitet po ikin, sa hap e mbyll syt.Se di si nga te ia filloj urimin per ju, vitin qe e lame pas nuk do ta kapim me kurr, e ne bashk me vitet po hecim... Tani, pranoi urimet me te sinqerta nga une QE kam per ty, per familjen tende dhe per te dashurit e tu, pra le te jet nje vit i yti ky qe vjen tani, le te jet ky vite qe ti ben ti harrosh brengat qe i ke pasur me heret, le ta sjell gezimin, paqen e plotesimin e deshirave...
http://img76.imageshack.us/img76/1369/natajw4.gifGezuar 2007 me plote gezime

Me respekte
Berisha-boy

schütze
01-01-07, 16:18
GEZUAR 2007

Nga zemra ju uroj qe ky vit te jet viti i realizimit te qdo deshire,gjithashtu edhe ralizimin e pavarsis se Kosoves

me respekt
schütze

Kavaleri
01-01-07, 20:34
Guri i Madh,
E Gzofsh 2007-n ashtu si te Deshiron Shpirti yt.
Qoft ky vit, viti me i Lumturi per ju,te Afermit e tu,dhe mbar Popullit Shqiptar.

Kavaleri

Prishtinasja_
02-01-07, 18:36
Pershendetje GURI I MADH

prano edhe pershendetje e mia te sinqerta !!! :smile:

***Urime viti i ri 2007 ***

Fati, lumturia, suksesi dhe dashuria te percjellshin gjithmone !!! :smile:

Me respekt

Prishtinasja_

http://stephenslighthouse.sirsi.com/archives/einsteinshow.jpg

MemphiSx
30-01-07, 19:46
Guri i madh te pershendes nga zemra,dhe te uroj gjith te mirat ne jete.

Suksese,dhe fat dhe jet te lumtur te deshiron shoku juaj MemphiS :smile:

Artisti
10-03-07, 11:13
oooooooooooooo Guriiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, po a je ksajdeeeee ejjjjjjjjjjj


Te pershendes shumeeeeeee dhe te uroje nje vikend te qeteee.
Artisti

rilinda
15-03-07, 01:04
http://www.skydiveworld.com/ecards/data/media/3/love01.jpg

Dreni30
26-03-07, 23:52
I nderuar Guri i madh, erdha ketu me ta lene nje pershendetje dhe njeherit me ti uruar 3 mij shkrimet e bera ketu ne forum.
Te uroj shendet e lumturi me me te dashurit e tu.

Dreni.

uck_aksh
29-03-07, 00:36
http://i16.photobucket.com/albums/b45/calicowgirl5/Greetings/goodday.gif

legenda
08-04-07, 10:39
http://image.blog.livedoor.jp/mailnobu/imgs/d/b/dbbb0c69.jpg

Guri i madh
11-04-07, 15:32
te nderuar forumist/e juve te gjithve qe me kishit pershendet ju falemenderoj dhe ju uroj suksese ne jet Artisti .vjeshta .Zana ch .Sy kaltra . Gazi -De . selvia . Agolli Berisha-Boy

Pirro .SCHÜTZE . Kavaleri . Prishtinasja MemPhisx Rilinda .Dreni 30 .UQK AKSH .Legenda


te gjithve ju pershendes nga zemra

Guri i madh

Elina
13-04-07, 13:49
Pershendetje nga Elina!

Sy_kaltra
14-04-07, 10:56
http://www.galeriashqiptare.net/albums/Kartolina/normal_kartoline.jpg

Djellza:
14-04-07, 22:15
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une i nderuar .

Ju rrespekton Djellza

Paradox_13
15-04-07, 14:09
Pershendetje,.nje pasdite te kendeshme ju deshiroj..
Paradoxi.

rilinda
15-04-07, 17:31
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR025.gif

Prishtinasja_
16-04-07, 10:22
http://www.ein-kleiner-blick.de/1x292.jpg

gazi-de
16-04-07, 12:06
Pershendetje Guri i madh..........

Sy_kaltra
20-04-07, 18:00
http://cards.lovingyou.com/platinum/images/helloh014.jpg

rilinda
21-04-07, 21:23
http://www.blogadorn.com/graphics/friends/friend00032.gif

uck_aksh
23-04-07, 00:42
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje.jpg

gazi-de
27-04-07, 11:34
Pershendetje..........

Luana
28-04-07, 20:01
http://i109.photobucket.com/albums/n52/ultra4ver/img/hello/052.gif

Guri i madh
02-05-07, 20:29
juve te gjithve ju falemenderoj per pershendetjet e juaja dhe ju deshiroj diskutime te kendshme ne dardani

ju pershendet

Guri i madh

Guri i madh
02-05-07, 20:40
ju te nderuar miq qe nga sot une kam vendos te largohem nga mesi i juaj pasi morra nji mesazh kecnus nga i nderuari BOND nuk po e shoh te arsyshme tani e tutje te jem antar i forumit

ja tani po e sjelli nga mesazhet private


Pergjigjuni: verejtje
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bond
Ėshtė hera e tretė qe e fshij mesazhin tend!

2 muaj pushim nėse edhe njė herė e poston kėtė mesazh.nuk ka problem i nderuar bond une largohna vet po per deri sa qendron postimi i atij magjupit une kam me perdor quoten e tij me te njejtat shprehje tani prap do te shkruj edhe do largohem nji her e pergjithmon

Naki
04-05-07, 12:01
Sot nė diten e dytė tė shetitjeve nė lagjen e pėrshėndetjeve /sepse nuk mbrrijta dje ti vizitojė tė gjithė nė kėtė ditė tė bukur pranverore kamė pregaditur qanten e piknikut dhe po trokasė nė qdo derė nė kater anėt e botes ,po ju gjejė do tė ndalem tė pijė me ju nga njė kafe nė tė kunderten ju lė nė kutin tek porta e juajė pėrshėndetjet e sinqerta qė kjo ditė tju sjellė njė suprizė tė vogel,simbolike pėr respektin qe kamė pėr ju!

Tė nderonė Naki

rilinda
06-05-07, 18:43
Pėrshėndetje tė sinqerta!

Shėndet!
Rilinda

LuLjaa
07-05-07, 17:53
Pershendetje epr ty Guri i madhe

http://img120.imageshack.us/img120/6166/n1887bcn8.gif

rilinda
09-05-07, 01:29
Gjėrat mė tė bukura nė jetė!
http://img58.imageshack.us/img58/6431/onesy1.png (http://imageshack.us)
http://img46.imageshack.us/img46/5861/twotf1.png (http://imageshack.us)
Qoftė dita jote e mbushur me kėto gjėra tė mrekullueshme!

gazi-de
09-05-07, 22:01
http://www.uni-ulm.de/azubi/fachinformatiker/praktikanten/johannes_gaiser/bilder/hallo_hallo_yellow.jpg

Zero Cool
10-05-07, 13:02
Flm per pershendetjet qe mi ke bere gjate kohes qe nuk isha ketu. Nje dite te kendshme te uroj.
Respekt ZC

ssara
10-05-07, 15:40
Te pershendes dhe te uroj nje dite sa me te bukur.....

selvija
11-05-07, 20:55
http://www.zangygraphics.com/fri/9.gif (http://www.zangygraphics.com/picture.php?c=fri&n=9)

vjeshta
22-05-07, 02:47
Pershendetje dhe respekt per juve Guri .


Vjeshta!

uck_aksh
24-05-07, 04:21
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg

Zero Cool
02-06-07, 11:39
Vikend te bukur te uroj i nderuari mik.

Psikologu
17-06-07, 12:32
Mik i nderuarė !JU pershendes , duke ju deshiruarė vikend tė kendeshem , shendet dhe cdo tė mirė ne jetė dhe familje.Me nderine dhe respekt , si cdo here pėr ju ;Psikologu

aLbaChiCk
17-06-07, 17:16
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Sunday2-2.gif

Artisti
28-06-07, 23:38
Ooooo Mikooooo, po a je mirė o burrė i fortė ?

Me dėshirat mė tė mdhaja qė tė jeni tė gjithė mirė e shėndosh, njėherit qėllimet e juaja tė marrin vetėm rrugėn e suksesit tė pėrshėndes nga Zemra.


Artisti

LuLjaa
30-06-07, 06:08
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/34.gif

Pershendetje dhe t'deshiroj ēaste te mira ne vazhdim!

egi
01-07-07, 17:33
pershendetje :biggrin: dite te bukur

http://dl3.glitter-graphics.net/pub/151/151163q6ufhy61nf.gif

Psikologu
12-10-07, 09:18
Guri i nderuarė !

Ju pershendes nga zemra dhe njiherit u uroj festen e madhe tė Bajramit.
Me fat dhe shendet per ju hde tė afermit e juaj .

Me nderime si cdo here pėr ju ;

Psikologu

ATEIST
12-10-07, 09:31
Guri i Madh. urime dhe mire se erdhe. qofte fjala jote e rende si guri dhe zente vend ne zemrat e njerzve.

respekte

Prishtinasja_
12-10-07, 10:35
http://www.albislam.com/urim.jpg

aLbaChiCk
12-10-07, 11:04
Paqa dhe meshira e All-llahut qofte mbi Ju Me fat per shumė vite, festa e Fitėr Bajramit


http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/bajrami.gif

SANTANA-29
12-10-07, 15:12
Uroj Festen e Bajramit e Allahu Ja u Pranoft Agjerimin Allahu Ju Shperbleft Me Te Mirat e Tij , Duke Uruar Te Keni Ne Trup Shendet, Ne Pune Vullnet, Ne Mendje Qetesi, Ne Ide Drejtesi, Ne Familje Harmoni e Ne Jete Qdo Here Lumturi.
Psh...Santana-29.......................

LuLjaa
12-10-07, 16:27
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram11.gif

Prishtinasja_
28-11-07, 00:45
Guri...te pershendes...

http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/diteneflamurit13.gif

Diana007
28-11-07, 11:52
http://img150.imageshack.us/img150/5141/28nentori1bc2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)


Himni!Kur ka ra Kushtimi ne Kosove mp3 (http://www.trepca.net/kultura/hymni_kosoves.mp3)

rilinda
28-11-07, 14:15
http://img148.imageshack.us/img148/9711/28nentorizv5.png (http://imageshack.us)


Gėzuar Festa e 28 Nėntorit- dita e simboleve tona tė shenjta dhe e krenarisė kombėtare!

Arb
28-11-07, 19:03
Urime Dita e Flamurit

http://www.veriu.com/vp/mkportal/modules/reviews/images/flamuri.gif

uck_aksh
29-11-07, 02:09
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-1.jpg

vjeshta
30-11-07, 18:01
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

Luana
03-12-07, 00:19
http://i183.photobucket.com/albums/x304/estheres/good%20day/dd343e93.gif

MemphiSx
19-12-07, 22:13
Pershendetje shum i nderuari GURI I MADH :)

Urime Festa e Bajramit,dhasht Zoti qe bashkarishte vitin tjeter ket fest dhe shum festa tjera ti festojme ne Kosoven e Pavarur :)

LuLjaa
20-12-07, 03:42
Ne Keto ēaste te Bajramit
Buzeqesh ftyra e Muslimanit
Ndriēon Hena dhe Dielli
Feston Toka edhe Qielli

Me Fat festa e Kurban Bajramit

Zoti sjellte paqe e lumturi ne mesin e Juaj!

lazdrani
20-12-07, 11:45
Me fat festa e Bajramit

Prishtinasja_
20-12-07, 16:55
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_kurban.JPG

L~Nora
23-12-07, 19:33
Sot Bajrami me zemer ja uroj shendet dhe lumturi ju deshiroj drita e allahut rugen ja ndriqofte stacijoni gjenetit nga e keqja te shpetoft.http://img221.imageshack.us/my.php?i...ajram11qp9.gif (http://img221.imageshack.us/my.php?image=bajram11qp9.gif)Me fat e me hajr Kurban Bajrami pritshi edhe shum tjer bashk me familje paqja meshira sinqeriteti lumturija mbizotrofshin ne familjen e juaj
Nora

aLbaChiCk
26-12-07, 23:16
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Gezuarvitineri.jpg

Buqja_ch
30-12-07, 06:52
..... Urime viti i ri 2008 ...

MemphiSx
30-12-07, 11:25
Urime Viti i Ri 2008,Paqė,Shendet dhe Lumturi ju uroj qe te keni ne vitin 2008 :)

http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/3419417/2/istockphoto_3419417_candles_happy_new_year_2008.jp g

Diana007
30-12-07, 12:38
http://img80.imageshack.us/img80/841/ngadianatb2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Dardan Kastrati
30-12-07, 14:55
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

Xuki
30-12-07, 23:59
http://photos1.hi5.com/0014/428/216/I4xGsq428216-02.bmp

uck_aksh
31-12-07, 00:05
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/dardania-2.jpg

Zana_ch
31-12-07, 01:32
http://1.uploadmirror.com/uploaded/1/667/other-pimp_12_30_2007_17_47_26_79830.gif
http://1.uploadmirror.com/uploaded/7/596/other-trippy_12_30_2007_17_56_23_26464.gif


http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/new_year/033.gif

uck_aksh
22-01-08, 13:06
Te uroj gjith te mirat ne jet
http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM (http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM)

Prishtinasja_
01-02-08, 13:03
Guri...........
http://www.galeria-vira.net/wochenende-160403-1.jpg

aLbaChiCk
03-02-08, 12:19
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Sonntag.gif

uck_aksh
07-02-08, 00:49
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/mos-u-tut.gif

LaCoStA
07-02-08, 09:45
Pėrshėndetje ty .... !!!!

Gjumashja
09-02-08, 09:53
http://www.xoospace.com/myspace/graphics/21575.gif

LuLjaa
11-02-08, 00:46
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/hello/273.gif

Urata
18-02-08, 21:34
URIME PAVARESIA

respekt,
Urata

uck_aksh
19-02-08, 01:41
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/Republika-e-Kosoves.gif

Prishtinasja_
19-02-08, 09:41
Guri...

http://userland.fotopic.net/logos/220649.gif

turisti
21-02-08, 21:59
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Arb
22-02-08, 03:13
http://kosova.com/up/gezuar_pavaresine.jpg

Cia-Ferizaj
22-02-08, 12:53
URIME PAVARESINE CDO TE MIRE NE JETE

mentor*
22-02-08, 15:08
urime pavarsin

dhe nje fundjave te kendshme

te pershendet mentori

Diana007
23-02-08, 17:25
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

Dardan Kastrati
23-02-08, 21:29
http://img229.imageshack.us/img229/2580/1kc1a9be97cdei6.jpg

Dardan Kastrati
25-03-08, 22:45
http://img119.imageshack.us/img119/131/00bkie22716784ql2.jpg

Gjumashja
30-03-08, 15:37
Guri i Madh prano pershendetje nga une dhe nga Arkeza shume... ja kam qit kopjen te eshte falenderu per perkrahje...!!!

Preshevar
20-04-08, 12:19
Njė pėrshėndetje miqsore nga miku i Presheves per te nderuarin Gurin e madh.

Ju uroj ēdo te mir ne ket jet dhe ne tjetren duke filluar nga shendeti i juaj, i familjes tuaj e me radhe, gjithashtu, lutem qe suksesi, mirsia, lumturia dhe paqja e Zotit qoft gjithmon e gjithnje mbi ju !

Me respekt,
Preshevari.

uck_aksh
21-04-08, 00:32
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/tung-1.gif

gjini
21-04-08, 08:58
Njė pėrshėndetje miqsore nga miku i Presheves per te nderuarin Gurin e madh.

Ju uroj ēdo te mir ne ket jet dhe ne tjetren duke filluar nga shendeti i juaj, i familjes tuaj e me radhe, gjithashtu, lutem qe suksesi, mirsia, lumturia dhe paqja e Zotit qoft gjithmon e gjithnje mbi ju !

Me respekt,
Preshevari.


I nderuari miku im Guri te pershendes.
Une po e nisi pershendetjen dhe urimet per ta dhe familjen tende e njekohsishte te deshiroj shendet dhe lumturi te kesh ne kete jete se asaj atje nuk i dihet se as kush se ka pa dhe nuk eshte kthye nga ajo te jam sqarime se si eshte.
Pra nga zemra te uroj qe kete jete ketu ta kesh te lumtur me familje dhe ne rrethin qe jeton.

vjeshta
23-04-08, 13:36
Ju uroj nje mbasdite te kendshme ...


Vjeshta!

mentor*
23-04-08, 23:43
guri i madhe u rritsh i madh e u bofsh plak me mjekerr :biggrin:


Shėndet, Fat dhe Suksese nė Jetė ...


Herzlichen Glückwunsch zum Geburtstag! ...

lazdrani
24-04-08, 09:01
http://www.grussland.de/cards/images/geburtstag/geb2.jpg

Adina-R.Ks
24-04-08, 09:53
http://communityneu.klz.apa.net/static/sites/pvoedlbg/media/geburtstag.jpg
Sikurse verė e mirė, ti vjen e bėhesh mė mirė me vite! Urime Ditėlindjen!.......

selvija
24-04-08, 09:59
Shum urime per ty..Guri i madh ,,ishalla jap zoti aq sa don te jeton...:smile:
http://www.valentins.de/shop/images/valentins/products/2319.jpg

lovely
24-04-08, 10:00
Duke te deshiruar cdo te mire ne jete, te uroj Ditelindjen i Nderuari Guri i Madh!!


http://th139.photobucket.com/albums/q315/kimandchris2/Myspace%20Graphics/Holiday%20Graphics/Birthday/th_HappyBirthday16.jpg (http://photobucket.com/image/happy%20birthday%20dear%20friend/kimandchris2/Myspace%20Graphics/Holiday%20Graphics/Birthday/HappyBirthday16.jpg?o=9)


shendet e shume lumturi per ty dhe ata qe i don e te duan !!!

Arkza
24-04-08, 11:09
Pershendetje Guri !
Urime Urime Date-lindja ju deshiroj gjithe te mirat e kesaj Botes dhe harmori Familjare !
P/S E paske Date-lindjen afre me mua , ti sot e une Pas Neser !!!! :biggrin:

Urime Urime edhe njehere ! :smile:

Linka_pz
24-04-08, 11:48
urime Ditelindjen Guri i Madh ,fat lumturi dhe jete te gjate ...

Murgesha
24-04-08, 14:53
Guri i Madh prano njė pėrshėndetje e urim tė sinqert pėr ditėlindjen tėnde.

Edhe shumė vite lumturi e jetė pa brenga tė dėshiron Murgesha!

Prishtinasja_
24-04-08, 14:59
Urime Guri ! :smile:

http://www.ein-kleiner-blick.de/2x92.jpg

gazi-de
24-04-08, 15:12
I gezofsh edhe 121 pranevera o Guri...
Urime..........

SANTANA-29
24-04-08, 15:40
Urime Guri u bafsh plak me mjekerr,,,,

Preshevar
24-04-08, 16:08
Urime Guri, u befsh Kodėr !

vjeshta
24-04-08, 16:28
http://goldencards.com/database/cards/birthday/birthday_flowers/09.gif


Edhe shume e shume vite tjera .....Urime !Vjeshta!

Elina
24-04-08, 17:11
Urime ditelindjen Guri,,,i befsh 100 vjet :smile:

http://i83.photobucket.com/albums/j288/miller2348/myspace/comments/Happy_Birthday/images/happy-birthday-friend.gif

Artisti
24-04-08, 17:19
http://goldencards.com/database/cards/birthday/birthday_flowers/09.gif


Edhe shume e shume vite tjera .....Urime !Vjeshta!Une jam pa lule, vjeshta me lule

Urime Guroooooooooooooooooooooooooooooo, te respektoje, nderojeeeeee dhe vllaēkojeeeeeeeeeeeee


.

Luana
24-04-08, 18:41
http://i260.photobucket.com/albums/ii4/PERTURBADA69/happybirthday.gif

Urime Ditelindja mister Guri , ishalla edhe 1,000 tjera .......:biggrin:

Te pershendes me plot sinqeritet nga Luana :wink:

LuLjaa
24-04-08, 19:01
http://i249.photobucket.com/albums/gg202/eda199/hi5-comments/happy-birthday/17.gif

uck_aksh
25-04-08, 00:07
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/samp1b00a0917898a097.jpg

natyra
26-04-08, 20:55
Pak me vones qenkam,po nga large kam qelluar,dhe mos me nxe per t'madhe lum vllau,ma ne fund erdha sa per ta len ni Urim duke te deshiruar dhe 100 vite te tjera i nderuar Guri i madh..fati dhe lumturia te percillshin ku do,ne familje shoqeri dhe me gjere...ne realizimin e gjitha endrrave tua...:smile: Jufalemnderit

Natyra
P.s.ja dhe kte torte shumketshe po ta sjelli qe ti sherbejsh gjithe shoqerin....*GEZUAR*
http://images.teamsugar.com/files/upl1/1/15259/16_2008/suricake.preview.jpg

lirik
28-04-08, 21:06
Guri I Madh
Me Fal Se Un Rastesisht E Vrejta Ti I Din Ngarkesat E Mia
Mos Ma Shih Per T Madhe
Te Uroj Jet Te Gjat Dhe Fat Te Ndriquar
Te Uroj Mirsi E Qetsi N E Jetė
Jetė Tė Gjatė Sa Malet
Te Uron Liriku

gazi-de
28-04-08, 23:08
Pershendetje.......................

Adina-R.Ks
29-04-08, 22:42
http://www.nur-im-vest.de/Blume100.jpg

LuLjaa
29-04-08, 23:24
http://i121.photobucket.com/albums/o207/bicfomh/gg01/hello/hllo005.gif

Guri i madh
08-05-08, 19:13
juve te gjithve qe keni vizitue ket oden time ju pershendes dhe ju deshiroj gjdo te mir nė jet


me respekt per juve Guri i Madh

lovely
18-05-08, 15:11
http://i53.photobucket.com/albums/g78/stowkshay/Friends/Dearfriend.jpg

uck_aksh
20-05-08, 23:00
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/HTH.gif

gjini
29-05-08, 10:19
I nderuari miku im i Forumit Guri i madh.
E pash qe je online dhe desha te dergoj nje pershendetje ne oden tende dhe te them se je nje mik shum i mire per mue dhe te uroj shendet dhe lumturi ne familje.

Adina-R.Ks
11-06-08, 08:43
Miqt janė engjujt tė cilėt na ngrisin nė kėmbėt tona atėhere kur Krahėt tonė kanė problem tė kujtojnė si tė fluturojnė!

MemphiSx
15-06-08, 23:03
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje3.gif

uck_aksh
17-06-08, 00:20
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-M.gif

Adina-R.Ks
24-06-08, 13:01
Pranoni pershendetje e mija me te sinqerta, per nje dite te mbar dhe te qet.

LuLjaa
24-06-08, 23:57
http://img337.imageshack.us/img337/815/hoiiiics1.png

ShEjToNkA
26-06-08, 01:27
Guri i madh, pranoni pėrshendetjet e mia mė tė sinqerta pėr ty i nderuar. Shkrimet tuja qė tė pėrfaqesojn mė bėjn tė kam njė respekt tė vecant pėr ty. Ndaj me lejo tė pėrshendes dhe tė tė uoj gjithė tė mirat pėr ty dhe tė dashurit tuaj.

I respektuar dhe i nderuar pėrherė nga unė.

Jana
26-06-08, 01:29
Te pershendes dhe te uroj vetem te mira....

http://www.blej.com/Merchant2/graphics/00000001/20karafila.jpg

lovely
26-06-08, 13:09
ja, as ky s po dika kurr me ardh n shpi t vet... qu njeri ec priti gjinen ktu :biggrin:

erdha tybe veq me t pershendet fort o Guri e me t deshiru budallaqe ma shume :biggrin:

Alkimisti_ch
02-07-08, 12:56
pershendetje Guri i Madh
Erdha te vizitoj pra se te iki ne pushime..Te uroj ēste te kendeshme e pushime relaksuese..

Breshka
05-07-08, 12:41
Guri i vogel u rritsh edhe me i madh http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

te uroj fundjav te kendshmeee http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

jEtA_1
10-07-08, 14:18
Pershendetje Guri kudo qe jesh te deshiroj nje dite te mbar dhe te pa lodhshme gjithashtu suksese ne jeten tuaj ne te gjitha sferat pershendetje nga une jEtA_1

Dreni30
10-07-08, 16:25
Nje pershendetje te ngrohte shoqerore, duke te deshiruar shendet dhe lumturi kudo qe gjendeni.

Dreni.

SANTANA-29
15-07-08, 15:02
Njė pershendetje pėr ty i nderuar Guri duke tė deshiruar cdo tė mirė e tė mbarė ne jetė , suksese ne lemit e tua jetsore, familjare dhe ato tė pergjitheshme...

santana-----------

Dardan Kastrati
20-07-08, 16:34
http://i3.tagstat.com/image02/0/eec7/003S051AeX7.jpg

lovely
24-07-08, 20:35
oo guri, qy qka ka thane Spongi per ty hahahahahahahahahahahahahaha

http://th190.photobucket.com/albums/z95/Prater45858/Misc/th_Spongebob.jpg (http://media.photobucket.com/image/spongebob/Prater45858/Misc/Spongebob.jpg?o=20)

lovely
27-07-08, 23:00
o Guri, jam ardh me pune....

qu ec fryj dardanise a boni diqka se don me hanger dreqi hahahahahahahahaha

hajt me t mira nihere

selvija
18-09-08, 12:05
Selam keni prej Babes plak dhe inxhes karimane ju ftojn ne Dasem...tek kaffja e forumit
]http://img529.imageshack.us/img529/415/41406342cd4.jpg (http://imageshack.us/)

luckyman
19-09-08, 20:20
Tungjatjeta o *Guri i Madh*,erdhe me ta lon nje pershendetje,na hupe edhe ti?!

Pom doket se je ka inxhinon gjdo dite e tka lodh Ramazani,(athu kjo eshte arsya se na hupe)?! :biggrin:

schütze
21-09-08, 12:38
Pranoni pershendetjet me te sinqerta nga schütze

Jana
30-09-08, 01:01
Urime Festa....

http://img227.imageshack.us/img227/2363/lulakuranioq0.gif

vjeshta
18-10-08, 22:00
http://img221.imageshack.us/img221/7366/vjeshtaod8.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

lovely
27-10-08, 12:57
http://i496.photobucket.com/albums/rr329/PARIMALVAGHELA/2FP2.jpg


a t kujtohet o Guri??? ti edhe ai mullisti :biggrin: ktynehere :biggrin:

te pershendes shume

Dreni30
13-11-08, 16:48
http://i211.photobucket.com/albums/bb69/daku323/daku323%20forum/lule.jpg

Gjithe te mirat kudo qe jeni.

Dreni.

lovely
16-11-08, 11:24
po e shoh qe kokna kan nja 100 here veq edhe ksaj here ti pruna do lule :smile:

http://i363.photobucket.com/albums/oo80/nice_dream/YWWhv.jpg


shume t pershendes :)

ritta
16-11-08, 12:49
Pershendetje te sinqerta
Ju uroj nje dite te qete

nga ritta

http://www.trepca.net/2003/0803/lule-tufe0.jpg

Urata
17-11-08, 06:09
...pershendetje dashamir!


http://www.flowersauckland.co.nz/images/modern_elegant_bouquets.jpg

Dallandyshja_718
17-11-08, 17:25
Pershendetje Guri i Madh!
E shoh se e paske lulezue e hijeshue, per bukuri po duket "oda jote", paj edhe m'zuni dimni pa ardhe me t'pa, tash edhe lulet jane marue e thashe ma mire t'ia ēoj 'i "fije" byrek.:smile:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/08/Motani_burek_1.gif (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/08/Motani_burek_1.gif)

dada-zyrafet
21-11-08, 15:14
me menxi t`gjeta, qitu koke mshef a? :rolleyes:

edhe qat fijen e burekut, mire m`bofte :biggrin:

GURI SYLAJ
27-11-08, 07:23
Urimet me te mira per Diten e Flamurit!

Idila
27-11-08, 14:59
Upsss o Guri i madh, pa qėllim u ngatėrrova me Guri Sylaj e u futa nė dhomėn tuaj, por shpresoj qė nuk prish punė, gjithashtu u dėshiroj dhe juve urimet mė tė mira pėr festėn e flamurit.

P.s( nuk po mundem ta gjej asesi dhomėn e Guri Sylaj)

U dėshiroj caste tė kėndshme kudo qė jeni!

nderime;

Idila

Guri i madh
05-12-08, 17:27
pershendetje per juve te nderuar/a ju falemenderoj per viziten e juaj ne oden time


me respekt per juve

Guri i madh

Guri i madh
05-12-08, 18:07
Upsss o Guri i madh, pa qėllim u ngatėrrova me Guri Sylaj e u futa nė dhomėn tuaj, por shpresoj qė nuk prish punė, gjithashtu u dėshiroj dhe juve urimet mė tė mira pėr festėn e flamurit.

P.s( nuk po mundem ta gjej asesi dhomėn e Guri Sylaj)

U dėshiroj caste tė kėndshme kudo qė jeni!

nderime;

Idila
jo jo ti nuk je ardh gabimisht une qe tre muj jam duke ju prit se vetulla e majt mu krujke ,e kam dit se dikend te pa njofshem kam me marr ngryk


po e pijna ka nji sherbet se edhe dreka esht gati qe do pestil te kumllave e kam marue e do pekmez edhe rasoj esht ardh e pas dreke nisesh me shkue te guri sylaj bile kto dy cigare ja dergon per selam


dil dil kur te qet udha knej

Idila
06-12-08, 23:23
jo jo ti nuk je ardh gabimisht une qe tre muj jam duke ju prit se vetulla e majt mu krujke ,e kam dit se dikend te pa njofshem kam me marr ngryk


po e pijna ka nji sherbet se edhe dreka esht gati qe do pestil te kumllave e kam marue e do pekmez edhe rasoj esht ardh e pas dreke nisesh me shkue te guri sylaj bile kto dy cigare ja dergon per selam


dil dil kur te qet udha knej
O Ju falemnderit o Guri i madh, pėr mikpritjen tuaj bujare dhe pėr zemėrgjerėsinė tuaj tė ciltėr. Rrofshi e qofshi sa malet e lartėra pėr jetė e mote!!

Me kėnaqėsi do u shoqėroja me njė sherbet, meqė sapo drekova nuk po ta prish qejfin bre vlla i madh.

Gjithė tė mirat e botės ju uroj nga zemra!

Gjithmonė keni nderimet e mia;

Idila

lovely
08-12-08, 11:23
Per hajr Bajrami Guri i madh :smile:

ritta
08-12-08, 11:25
*urime Festa E Kurban Bajramit *
Fati Dhe Miresia Qofshin Gjithmone Me Ju...

gjini
22-12-08, 10:04
O GUri , po e shof se moti stek je dal kendej par, por nese e shef desha te jem sonte me juve disave ketu qe te kam muhabet se veq me granim spo me rrihet.

gazi-de
26-12-08, 16:55
http://img187.imageshack.us/img187/4574/2009in4.gif

ShEjToNkA
27-12-08, 01:50
http://img71.imageshack.us/img71/7835/getattachmentaspxhi3.jpg

Idila
27-12-08, 20:13
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/newyear1.gif

gjini
27-12-08, 20:42
Idila mire paske ba qe ja paske gjujt me guri deren ketij guri madhit se me duket e ka zan gjum i dimrit e po priton me i math qizmet e me dal deri te dera.
Del mor burr se nuk je ra ne gjak po del e te shofim pak se moti skemi nderrue llafe ne mes veti.

lovely
28-12-08, 01:04
http://i234.photobucket.com/albums/ee165/leapschin/NEWYEAR12.gif

Dreni30
28-12-08, 01:06
http://i7.tinypic.com/6x0yxld.gif

Uroj qe ky vit te jet vit i sukseseve, njeherit edhe plotesim i deshirave tuaja.

Urime.

Dreni.

e_martumja
28-12-08, 01:16
Nje pellumb i shkruar ne dritare troket hape mos nguro se diqka e mir te pret ne krahet e ti ka nje porosi urime viti i ri 2009

Pershendetje nga Merita

Dardan Kastrati
28-12-08, 14:37
http://img360.imageshack.us/img360/8534/happynewyearvb6.jpg (http://img360.imageshack.us/img360/8534/happynewyearvb6.jpg)

Dallandyshja_718
28-12-08, 18:49
I nderuar!
Gezuar Vitin e Ri, 2009. Qoftė ky vit i realizimit te te gjitha deshirave tuaja...

Dallandyshja

http://bp2.blogger.com/_27_SyaFrZrY/R3cuQWcM8QI/AAAAAAAAA1o/fNQ-tBMa4xY/s320/happy-new-year08.jpg (http://bp2.blogger.com/_27_SyaFrZrY/R3cuQWcM8QI/AAAAAAAAA1o/fNQ-tBMa4xY/s1600-h/happy-new-year08.jpg)

Prishtinasja_
28-12-08, 21:01
http://img140.imageshack.us/img140/5910/vitiirivf1.jpg

ritta
29-12-08, 14:54
http://i140.photobucket.com/albums/r17/madmd23/Happy-new-year-2.jpg

MemphiSx
30-12-08, 01:45
http://i166.photobucket.com/albums/u92/sueyoderson/ny/ny0904.gif

gjini
30-12-08, 11:23
Gezuar ty dhe mbare familjes tende Viti 2009

Shqiptare_ne_Turqi
30-12-08, 12:01
Iken ditet,netet
muajt,stinét
mbyllet njé vit fillon tjetri
késhtu qapitemi né pafundsiShum i nderuar Guri,
me déshirat ma té mira dhe té sinqerta,ua uroj vitin e ri ...

~AnnA~
30-12-08, 12:01
http://www.kartolina.com/resource/picture/Festa/Viti_i_Ri/1k6b5746bdd4.jpg

Dallandyshja_718
30-12-08, 17:45
G E Z U A R V I T I N E R I!

http://z.about.com/d/collectibles/1/0/u/T/3/happynewyear.jpg (http://z.about.com/d/collectibles/1/0/u/T/3/happynewyear.jpg)

selvija
30-12-08, 18:09
http://img76.imageshack.us/img76/1369/natajw4.gif

Xuki
01-01-09, 17:08
http://photos2.hi5.com/0064/952/429/1uD8R4952429-02.jpg

Jana
01-01-09, 22:09
URIME VITI I RI...
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png

lovely
06-02-09, 22:43
http://i119.photobucket.com/albums/o141/Kisses4Angels/Flower3.jpg

Nje pershendetje t madheeeeeeeeeeeeee :)

Dreni30
11-02-09, 21:19
http://www.ladorishti.com/gallery/albums/userpics/10001/normal_dimri.jpg

Pershendetjet e mia kudo qe jeni.

Dreni.

Zana_ch
13-02-09, 21:35
http://img34.glitterfy.com/44/glitterfy134800764D30.gif

Idila
13-02-09, 21:37
Pėrshėndetje o Guri dhe gėzuar...! :smile:

http://dl7.glitter-graphics.net/pub/935/935547j4etu44wtj.gif

Guri i madh
14-02-09, 04:06
DRENI


ZANA


IDILAju petrshendes gjdo her jeni te pershendetur ju edhe te gjithj lexusit e dardanis


te gjithve ju deshiroroj gzime gjat ktyre ditve qe e festojm 1 vjtorin e pamvarsis GZUAR

Guri i madh
14-02-09, 04:07
DRENI


ZANA


IDILAju petrshendes gjdo her jeni te pershendetur ju edhe te gjithj lexusit e dardanis


te gjithve ju deshiroroj gzime gjat ktyre ditve qe e festojm 1 vjtorin e pamvarsis GZUAR

natyra
14-02-09, 06:12
I nderuar Guri Madh,mirse ju gjeja... Erdha mu ne Oden tuaj per t'len nje dhurat ne prag te Shen Valentinit...duke ju deshiruar fat begati dhe dashuri ne jeten tuaj te perditshme....Jufalemnderit

nga me respekt-Natyra

http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_Gezuar_Shen_Valentini5.JPG (javascript:;)

Jana
28-02-09, 14:03
http://i51.photobucket.com/albums/f399/mcardwell/GlitterHello.gif