PDA

View Full Version : ARTISTI


Faqet : [1] 2

lazdrani
02-09-05, 18:49
Pershendetje te veqant per Artistin.Nje antare me shkrime te bukura...Lazdrani

Artisti
02-09-05, 22:22
Pershendetje te veqant per Artistin.Nje antare me shkrime te bukura...Lazdrani


ohhhhhhhhhhhhhhhhhhh lazdrani m ke emocionu i nderuari jem

t faleminderoj shume e pershendetje t madhe ke edhe prej mejeArtisti

Psikologu
02-09-05, 22:35
I nderuari Artisti!

Pranoni pershendetjet e mia vllazerore , duke ju deshiruar cdo tė mirė nė jetė , prirje tė mbarė dhe shumė suksese.
Fjala e juaj po zenė vend nga qasti nė qast , dhe uroj , qė nė tė ardhmen tė na postoni shumė e mė shumė shkrime.

Me nderime per ju:

Psikologu

Naki
02-09-05, 22:53
Se pari ju deshiroje mireseardhje ne Forum dhe ju pergezoje per Postimet e deri tanisheme me deshire qe te na dhuroni edhe X postime tjera.

Me nderime Naki

Artisti
02-09-05, 23:21
I nderuari Artisti!

Pranoni pershendetjet e mia vllazerore , duke ju deshiruar cdo tė mirė nė jetė , prirje tė mbarė dhe shumė suksese.
Fjala e juaj po zenė vend nga qasti nė qast , dhe uroj , qė nė tė ardhmen tė na postoni shumė e mė shumė shkrime.

Me nderime per ju:

Psikologu


Psikologu kam respekt t madh ndaj jush
ndihem shum i nderum vlla nga pershendetja jote faleminderit

gjithashtu t pershendes shum
Artisti

Artisti
02-09-05, 23:23
Se pari ju deshiroje mireseardhje ne Forum dhe ju pergezoje per Postimet e deri tanisheme me deshire qe te na dhuroni edhe X postime tjera.

Me nderime Naki


Naki faleminderit per mirseardhje,flm per pergezime dhe flm per shtyrjen qe me ben per te dhurue X postime
Artisti

Murgesha
02-09-05, 23:48
Artisti pėrshėndetje tė madhe pėr ty i nderuar.

Me interesim tė veqantė lexoj shkrimet tuaja.

Jeni i mrekullueshėm.

Rrespekt.

Murgesha!

doGzona
03-09-05, 00:07
Nje pershendetje te ngrohte nga zemra per ty i nderuari Artisti.

Te deshiroje te ja kalosh sic esht me se miri ashtu sic ti vet deshirone.

Te uroje cdo te mire kudo qe ndodheni.

Me respekt per ju,

doGzona

turisti
03-09-05, 00:21
Artisti shoki,

Mire se erdhe ne shoqeri shume interesante.Te pershendes dhe te deshiroj argetim te mire. :P

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Kastri
03-09-05, 19:29
Pershendetje

Pershendes Artistin,duke i deshiruare arktrime hollivudiane,por edhe postime te mrekullueshme prese nga ai.

Pra pershendetje te perzemrta.

Me nderime te nderuare.

Arb
03-09-05, 23:59
Pershendetje Artist,

Mire se ke ardh ne Forum, e ja kalofsh mire!

AXHA
04-09-05, 08:05
Selam pej meje i neruemi djalosh me emnin Artist.
Mier se tkam gjet nkit od tgzueme e tdashne,ishalla e kapercen qysh ta kiesh qefin,e paqsh shneten e familen jarabi allah ati i kofshim fal.

rafet llapjani
04-09-05, 09:19
Pershendetje te perzemurta Artisti kalofsh sa ma mire ne FD.

laliloli
07-09-05, 15:57
Artisti ,vertet artist te kemi .Te pershendes kudo qe je ,te uroj shendetin dhe realizimin e deshirave ne jete .

Me rrespekt Lali

Murgesha
07-09-05, 15:59
Artisti pėrshėndetje tė madhe pėr ty i nderuar.

Me interesim tė veqantė lexoj shkrimet tuaja.

Jeni i mrekullueshėm.

Rrespekt.

Murgesha!

Edhe njėherė po i pėrsėrisė ato qė kam thėnė pėr ty i nderuar Artist. :lol:

Agroni22
07-09-05, 18:22
pershendetje per ty i nderuar dhe kalo bukur sepse me te vertet je ARTIST

Gjumashja
07-09-05, 18:25
Artisti pershendetje te uroj disponim te kendshem :wink:

Artisti
07-09-05, 18:55
Artisti pėrshėndetje tė madhe pėr ty i nderuar.

Me interesim tė veqantė lexoj shkrimet tuaja.

Jeni i mrekullueshėm.

Rrespekt.

Murgesha!


Murgesha flm e nderuara ime,te pershendes edhe un ty shummmm edhe m ke nderu shum me keto pershendetje.Artisti

Artisti
07-09-05, 18:57
Nje pershendetje te ngrohte nga zemra per ty i nderuari Artisti.

Te deshiroje te ja kalosh sic esht me se miri ashtu sic ti vet deshirone.

Te uroje cdo te mire kudo qe ndodheni.

Me respekt per ju,

doGzonazemrushe pershendetjet tua me bejn shum te knaqur
nashta spo di me kan msues i mir veq po munohna hahaha

t pershendes edhe un ty doGzona e nderuar


Artisti

Artisti
07-09-05, 18:59
Artisti shoki,

Mire se erdhe ne shoqeri shume interesante.Te pershendes dhe te deshiroj argetim te mire. :P

Sinqerisht,
TURISTI. :P


Zt. turist flm qe me keni pranu e kisha pas qef me tu flug si me postime ashtu edhe me shetitje hahaa

t pershendes edhe shum i nderumArtisti

Artisti
07-09-05, 19:00
Pershendetje

Pershendes Artistin,duke i deshiruare arktrime hollivudiane,por edhe postime te mrekullueshme prese nga ai.

Pra pershendetje te perzemrta.

Me nderime te nderuare.


ani bre ani veq boni hajgare me mu hahahaah, flm Kastri i nderum t pershendes edhe un ty nga pika me e ult e deri te pika me lart e zemres


Artisti

Artisti
07-09-05, 19:02
Pershendetje Artist,

Mire se ke ardh ne Forum, e ja kalofsh mire!


Arb qysh e kemi kohen ne Amerik bro ? :?

flm dhe te pershendes edhe un ty shum


Artisti

Artisti
07-09-05, 19:03
Pershendetje te perzemurta Artisti kalofsh sa ma mire ne FD.rafetttttttttttttttttttttttttt a koke kthye prej xhirimit a hahahaah

flmmmmmm nga ti i nderum kur pi ja msyjm un e ti valla pe qkyjm

t pershendes edhe un ty


Artisti

Artisti
07-09-05, 19:05
Selam pej meje i neruemi djalosh me emnin Artist.
Mier se tkam gjet nkit od tgzueme e tdashne,ishalla e kapercen qysh ta kiesh qefin,e paqsh shneten e familen jarabi allah ati i kofshim fal.


Axhok t falemnderoj per keto pershendetje
nashta ma ben hallall se ty si Axh ish dasht nashta ma se pari me t pershendet po pe din ti tash Rinia e sotit :wink: :wink:
t pershendes edhe un ty Axhok,

me t mira nga


Artisti

Artisti
07-09-05, 19:07
Artisti ,vertet artist te kemi .Te pershendes kudo qe je ,te uroj shendetin dhe realizimin e deshirave ne jete .

Me rrespekt Lalilali flm shpirto per keto deshira qe i ke drejtu kah un
t pershendes edhe un shumArtisti

Artisti
07-09-05, 19:08
Artisti pėrshėndetje tė madhe pėr ty i nderuar.

Me interesim tė veqantė lexoj shkrimet tuaja.

Jeni i mrekullueshėm.

Rrespekt.

Murgesha!

Edhe njėherė po i pėrsėrisė ato qė kam thėnė pėr ty i nderuar Artist. :lol:


Murgesha flmmmm e nderum se edhe pershendetjet e mia jan gjithmon ne drejtim tendin te drejtueme


me respekt

Artisti

Artisti
07-09-05, 19:11
pershendetje per ty i nderuar dhe kalo bukur sepse me te vertet je ARTIST

Agroni22 t pershendes shummmmmm dhe t falemnderoj shum qe ke gjet koh me hy ketu

Agroni je nje nder Forumistat me te qet po mendoj shkrimet e tua jan shum te qeta ,me pelqejn


Artisti

Artisti
07-09-05, 19:12
Artisti pershendetje te uroj disponim te kendshem :wink:


Gjumashja e nderum flmmm shum edhe un ty te deshiroj disponim te lezetqem


Artisti

Sy_kaltra
08-09-05, 12:27
Artisti jam ketu te shikoj se si ja kalon miku im ..
Shpresoj te jesh mir dhe gjithqka te ket shku sipas deshires suaj i nderuar..
Te pershendes nga thellesia zemres ,Duke te uruar gjdo te mir dhe nje fund jav te kendeshme e te embel :wink:

Me Respejt Sy_Kaltra..

laliloli
09-09-05, 23:22
Artist edhe une ia kam dhene hakun sonte duke derguar pershendetje dhe urime ,ai e kam bllokuar Radio dardanine , :lol: :lol: :lol:
dhe pasi i perfundova nuk munda pa te lene edhe ty nje pershendetje nga zemra dhe vellazerore i nderuar
gjithe te mirat ne jeten tuaj ti deshiron Lali

Diana007
10-09-05, 08:15
Artisti te pershendes shum dhe nje dit te mbar :D

Diana

Artisti
11-09-05, 19:45
Artisti jam ketu te shikoj se si ja kalon miku im ..
Shpresoj te jesh mir dhe gjithqka te ket shku sipas deshires suaj i nderuar..
Te pershendes nga thellesia zemres ,Duke te uruar gjdo te mir dhe nje fund jav te kendeshme e te embel :wink:

Me Respejt Sy_Kaltra..


Kur shoh ata sy te kalter nihem gjithmon mire Sy_kaltra :wink: :lol:
flm per pershendetjet dhe deshirat tua ,jane edhe prej meje drejtim tendin e nderuar.Artisti

Artisti
11-09-05, 19:47
Artist edhe une ia kam dhene hakun sonte duke derguar pershendetje dhe urime ,ai e kam bllokuar Radio dardanine , :lol: :lol: :lol:
dhe pasi i perfundova nuk munda pa te lene edhe ty nje pershendetje nga zemra dhe vellazerore i nderuar
gjithe te mirat ne jeten tuaj ti deshiron Lali


hahahah lali une e ti kur po hyjm ja po dojm me ja nxjerr ynyren ja hiq spo munohum :wink: :wink:

flm vlla te pershendes gjithashtu shumeeArtisti

Artisti
11-09-05, 19:49
Artisti te pershendes shum dhe nje dit te mbar :D

Diana


Diana007 (BOND) :lol: :lol: befasia me e mire per mua ishte kjo e nderuar
t pershendes shumeeee edhe une ty e qaste te kendshme,ne pejsen e dyt te filmit Diana007_BOND :wink: :wink:Artisti

Gentiani
12-09-05, 21:32
Artisti, si duket ke humbur me angazhimet tua artistike :lol: :lol:

Po e vendos kėtu njė pėrshėndetje dhe gjitha tė mirat :lol:

MemphiSx
13-09-05, 12:49
Artisti,te uroj gjith te mirat ne jete,si dhe sa me shpejet te shohim ne filmat e Hollivudit :D :D : )

Gentiana
13-09-05, 12:58
Artisti pershendetje per ty ku do qe je. PO e shoh se paske fituar simpatin e shum forumistave,dhe per kte te uroj.

Shpresoj te kalofsh si esht me se miri dhe Nderimet e mija

Genta

Psikologu
15-09-05, 12:45
I nderuari Artisti!

Pranoni pėrshendetjet e mia kudo qė jeni dhe ndodhi.
Ju deshiroj cdo tė mirė dhe tė mbarė ne jeten e juaj nė tė gjitha sferat.

Me konsiderat tė veqant pėr ju;

Psikologu

Artisti
17-09-05, 10:55
Artisti, si duket ke humbur me angazhimet tua artistike :lol: :lol:

Po e vendos kėtu njė pėrshėndetje dhe gjitha tė mirat :lol:

Genti valla nuime kam humb krejt gati po xhirimet vllaqko spo lan kohe aq shum.E kam un kaniher qashtu qe duhet patjeter me kan aty.
flm nga ti i nderuar edhe un ty t pershendes shum.Artisti

Artisti
17-09-05, 10:58
Artisti,te uroj gjith te mirat ne jete,si dhe sa me shpejet te shohim ne filmat e Hollivudit :D :D : )MemphisX se shpejti do te vije ne Kinot Kosovare ne Kineman ABC.
Flm i nderuar dhe per ty gjithashtu krejt te mirat e ksaj jete.


Artisti

Artisti
17-09-05, 10:59
Artisti pershendetje per ty ku do qe je. PO e shoh se paske fituar simpatin e shum forumistave,dhe per kte te uroj.

Shpresoj te kalofsh si esht me se miri dhe Nderimet e mija

Genta


Gentiana simpatike kofsh vete qyyyy hahaha :wink:

E nderuara Gentiana flm shum te pershendes edhe un shum


Artisti

Artisti
17-09-05, 11:01
I nderuari Artisti!

Pranoni pėrshendetjet e mia kudo qė jeni dhe ndodhi.
Ju deshiroj cdo tė mirė dhe tė mbarė ne jeten e juaj nė tė gjitha sferat.

Me konsiderat tė veqant pėr ju;

Psikologu


Psikologu flm i nderuar,i respektuar nga une.
keto pershendetje tuja i nderuar jo qe veq i pranoj po edhe nihem shum i nderuem
t pershendes gjithashtu shummmArtisti

Naki
18-09-05, 10:57
Artisti i nderuarė,Postimet Tuaja janė njė Vlerė e Madhe pėr Forumin Tonė dhe Janė Vertetė Artistike,pėr kėtė Ju Faliminderit dhe dėshirojė tė na dhuroshė edhe X Postime tjera.

Ku do ēė tė jeni Ju pėrshėndes duke ju dėshiruarė Njė Vikendė Tė mirė.


Naki

Daja POLIC
18-09-05, 22:58
Artisti edhe une po i banshkangjitem NAKI me shum komplimente nuk po te jap vetem ju deshiroj suksese ne jete dhe cdo te mir patjeter.

ciao

laliloli
20-09-05, 22:00
Te kaloj per rreth deres se Artistit e te mos ia le nje selam nuk mundem .Andaj te pershendes dhe te deshiroj suksese ne punen tuaj artistike .Shendeti ,lumturia e gezimi qofshin qdohere pjes e jetes suaj

Vellazerisht Lali

vjeshta
22-09-05, 18:07
Erdha me qellim me te pru pak ftohtesi :lol:
Veq te pershendes me nje ngrohtesi shoqerore.
Shoqerisht,
Vjeshta

Artisti
22-09-05, 20:04
Artisti i nderuarė,Postimet Tuaja janė njė Vlerė e Madhe pėr Forumin Tonė dhe Janė Vertetė Artistike,pėr kėtė Ju Faliminderit dhe dėshirojė tė na dhuroshė edhe X Postime tjera.

Ku do ēė tė jeni Ju pėrshėndes duke ju dėshiruarė Njė Vikendė Tė mirė.


NakiNaki vlla i nderum flm shum , t pershendes shum dhe do t munohem me nejt kshtu qysh jam se kanihere valla ftoft e diqka po tkurrna hahaha


RespektArtisti

Artisti
22-09-05, 20:17
Artisti edhe une po i banshkangjitem NAKI me shum komplimente nuk po te jap vetem ju deshiroj suksese ne jete dhe cdo te mir patjeter.

ciao


Daja flm edhe ty more Policoooo se na knaqe valla ,pa ty kogja Guzhum ish que hahahaha

flm i nderumi Polic t pershendes edhe un tyArtisti

Artisti
22-09-05, 20:20
Te kaloj per rreth deres se Artistit e te mos ia le nje selam nuk mundem .Andaj te pershendes dhe te deshiroj suksese ne punen tuaj artistike .Shendeti ,lumturia e gezimi qofshin qdohere pjes e jetes suaj

Vellazerisht LaliAh more lali qe pershendetjet tua llokumore me bejn aq shum qef sa valla kanihere pe la xhirimin prej qefi.

lali flm e edhe per ty vlla gjithe te mirat e kesaj jete tu flugshin e kurre mos te lshofshin.


gjithashtu vllazerisht


Artisti

Artisti
22-09-05, 20:22
Erdha me qellim me te pru pak ftohtesi :lol:
Veq te pershendes me nje ngrohtesi shoqerore.
Shoqerisht,
Vjeshta


hahahaha vjeshtaaaa ,kot e ki se um ke nxe ne kafe te forumit ate nate sa qe ma ke ftof hahaahahahahha

flm shoqe e nderum shum e t pershendes edhe une me nje PERSHENDETJE


Respekt


Artisti

Agroni22
22-09-05, 20:28
nje pershendetje te veqante kom sante per ty edhe bashkepuntoret e holliwudit i nderuar ARTIST

Kodra
24-09-05, 23:14
**********
**********
**********


Artisti ,je i pėrshėndetur nga unė i nderuar.

Kodra

Prishtinasja_
25-09-05, 20:23
Pershendetje te ngrohta edhe nga une Prishtinasja_ !!!!!

Gjithat te mirat Artist !!!!!

DEA
26-09-05, 20:04
Artist bonu gati per box hahahhaahha mit dem zweiten sieht man besser, nje mbremje te qet dhe gjitha te mirat per ju.

Artisti
27-09-05, 15:07
nje pershendetje te veqante kom sante per ty edhe bashkepuntoret e holliwudit i nderuar ARTIST


Agroni22 m ke nderu shum me ket pershendetje,flm shummm

Pershendetjet e mia mrrifshin edhe te ti i nderummArtisti

Artisti
27-09-05, 15:10
**********
**********
**********


Artisti ,je i pėrshėndetur nga unė i nderuar.

Kodra


oooo Kodra flmm shum shum prej teje

Pershendetje ke edhe prej meje i nderumArtisti

Artisti
27-09-05, 17:09
Pershendetje te ngrohta edhe nga une Prishtinasja_ !!!!!

Gjithat te mirat Artist !!!!!


Prishtinasjaaaaa po ku je kan moj qe e kam lajmru Interpolin

flm e nderuemeeee se ngrohtsija e pershendetjeve tua e rriti rosen qe e ke ne foto :wink:


t pershendes gjithashtu shum kudo qe je


Artisti

Artisti
27-09-05, 17:11
Artist bonu gati per box hahahhaahha mit dem zweiten sieht man besser, nje mbremje te qet dhe gjitha te mirat per ju.DEAAAAAA hahahahahahhahahhaha

Ich hab“s dein box genossen hahahahahahahha


Pershendetje edhe ti ke prej meje oj Dea edhe a e pe Luanin deri n fund hahahahahha

Jo qafa po ?


Artisti

teDUAty
28-09-05, 02:10
t'pershendes

turisti
03-10-05, 12:14
:P ARTISTI i nderuar :P ,

Fati ka qene ai i cili ti ka afrue dritat e Hollywoodi-t e mua rruget boterore nga hapesirat te cilave te pershendes momentalisht dhe te deshoroj shendet,lumturi dhe shume filma.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Artisti
05-10-05, 20:17
t'pershendes


teDUAty flm shumm ,t pershendes edhe une me nje pershendetje t madhe
.

Artisti
05-10-05, 20:20
:P ARTISTI i nderuar :P ,

Fati ka qene ai i cili ti ka afrue dritat e Hollywoodi-t e mua rruget boterore nga hapesirat te cilave te pershendes momentalisht dhe te deshoroj shendet,lumturi dhe shume filma.

Sinqerisht,
TURISTI. :Pooooooooo turistiiiiiiiii,sa here qe po te shoh po gezohem shumeeee

flmmmm i nderuar dhe i respektuar turisti,t pershendes shume dhe t deshiroj nje shetitje te kendshme

je shume i respektuar nga uneArtisti

laliloli
05-10-05, 20:31
Per Artistin nje pershendetje te ngrohte dhe te perzemert .Goje embel i dashur,modest,i sinqert dhe eshte nder qe eshte ne mesin tone.

Suksese dhe realizimin e deshirave tuaja ne jete


Me rrespekt Lali

Psikologu
06-10-05, 01:42
I nderuari Artisti!

Pranoni pėrshendetjet e mia me njė konsiderat dhe respekt tė madhė pėr ju.
JU uroj cdo tė mirė , prirje tė mbarė dhe suksese ne jeten e juaj tė perditeshme.

Me nderime per ju:

Psikologu

vjeshta
06-10-05, 22:14
Te pershendes oooooooooooo edukata e fd

Krokodilli
07-10-05, 06:10
perfitoj nga rasti te ju pershendes Artisti,, edhe pse nuk je antar shum i ri ne kete forum,, por nuk me ka ra te kyqem ne ndonje tem me ju,,,,, je mjaft aktiv dhe i sinqert

te pershendes dhe te uroj qaste te mira kudo qe je

Arb
07-10-05, 06:36
I nderuar Artist,

U ndala edhe ne kete oden tende, qe tju le nje mesazh pershendetes!

Shpresoj qe te jeni mire! Kalofshit fund-jave t embare!

GURI SYLAJ
07-10-05, 08:58
Nje pershendetje artistike per artistin e Dardanise.

Diana007
07-10-05, 12:01
Artisti te pershendes dhe te uroj nje dit te mbar :wink:


Me respekt Diana :wink:

Artisti
08-10-05, 15:20
Per Artistin nje pershendetje te ngrohte dhe te perzemert .Goje embel i dashur,modest,i sinqert dhe eshte nder qe eshte ne mesin tone.

Suksese dhe realizimin e deshirave tuaja ne jete


Me rrespekt Lalilaliiiiiiiiiiiii vllaqko flmmmmmmmmm shummmm

esht nder per mue qe kam mundesin te kontaktoj dhe diskutoj me ty vlla


t pershendes shummmArtisti

Artisti
08-10-05, 15:23
I nderuari Artisti!

Pranoni pėrshendetjet e mia me njė konsiderat dhe respekt tė madhė pėr ju.
JU uroj cdo tė mirė , prirje tė mbarė dhe suksese ne jeten e juaj tė perditeshme.

Me nderime per ju:

Psikologu


Psikologu i nderuem,je i respektuar nga te gjithe ata qe dijn te respektojn t lumte per te gjitha qe na ke sjell ne Dardani i nderuar.

Vshtire esht nje tjeter si ti mi zberthye qeshtjet e jetes sikur ti

per ate edhe

dijetar i te gjitha lemive
t lumteeee PsikologuArtisti

Artisti
08-10-05, 15:26
Te pershendes oooooooooooo edukata e fd


vjeshtaaaaaaaaaaaaaaaa me ke nderuuuuuuuuu shummmmmmmmmm mojjjjj,nuk di as vet qysh me ta kthyeee

flmmmmmm shummmmmmm e mundohem te jem kshtu si jam


t pershendes shummmmmm edhe une ty


Artisti

Sy_kaltra
11-10-05, 13:37
ARTISTI pershendetje i Nderuar .

Ju uroj gjdo te mir ne jet dhe shum postime te tjera sepse jeni i mrekullueshem ..

Me shum respekt e sinqeritet per juve Sy_Kaltra.

Artisti
12-10-05, 19:53
perfitoj nga rasti te ju pershendes Artisti,, edhe pse nuk je antar shum i ri ne kete forum,, por nuk me ka ra te kyqem ne ndonje tem me ju,,,,, je mjaft aktiv dhe i sinqert

te pershendes dhe te uroj qaste te mira kudo qe jeKroki t falenderoj dhe t pershendes gjithashtu se kemi fillu mu njoft,te politika po na i sjell do foto te mira qe po me gzonArtisti

Artisti
12-10-05, 19:54
I nderuar Artist,

U ndala edhe ne kete oden tende, qe tju le nje mesazh pershendetes!

Shpresoj qe te jeni mire! Kalofshit fund-jave t embare!


Arb flm per kohen qe e gjete ,edhe me vjen mire shum qe e paske marre do uje qe e kam lene enkas per ty se udhe te gjate ke pase :wink:


Pershendetje edhe nga une per ty i nderumArtisti

Artisti
12-10-05, 19:57
Nje pershendetje artistike per artistin e Dardanise.Baci i Dardanis,ku hyn ti e shkrin prej se mieri,flm shume nihem shum i nerum dhe te falenderoj me respekt te madh.Artisti

Artisti
12-10-05, 19:59
Artisti te pershendes dhe te uroj nje dit te mbar :wink:


Me respekt Diana :wink:Diana mikesh e nderume,qdo mengjes gati po me gjen me sy pa la :wink: :lol: :wink: ,d t mundohem duke te falenderu ty me ardh me sy t lame edhe jo veq me ni sy me kqyr po me dyte hahahahahaha


t pershendes shume dhe deri ne mengjesin e ardhshemArtisti

doGzona
13-10-05, 03:42
Artisti i nderuar pranoni dhe pershentjet e mia te perzemerta kudo qe ndodheni.

Ju pershendet
doGzona

Psikologu
14-10-05, 00:24
I nderuari dhe i vlersuari si cdo here miku i im Artisti.

Pranoni pershendetjet me serioze dhe te sinqerta per ju duke ju deshiruar cdo te mirė ne jeten e juaj.

Me nderime per ju si cdo here;

Psikologu

Luana
14-10-05, 05:32
Nji pershendetje te veqant per ty :wink:Luana :D

Agroni22
18-10-05, 04:14
edhe une kom nje pershendetje te veqant per ty i nderuar
artist.

Prishtinasja_
19-10-05, 16:56
Hallo ARtist

te pershendes shummm !! Shpresoj se je mirė !!!!

Prishtinasja_ :D

rafet llapjani
20-10-05, 10:16
Pershendetje o Artist pash filmat qe po i gjerojm ku je ke hup krejt a mos je tu ngjinu nat e dit qe spo dukesh ne kafe e sa qajat i kan derdh konobart tu ju than une dy qaj ata thejshin pse dy per mejher une ju thejsha vjen Artisti hahahahahahaaaaaaa,te pershndes nga zemra shoki kudo qe gjendes

me nder dhe shum rrerspek nga shoki rafet llapjani :wink:

Artisti
20-10-05, 15:42
Artisti i nderuar pranoni dhe pershentjet e mia te perzemerta kudo qe ndodheni.

Ju pershendet
doGzonadoGzona sa her qe me pershendet e nij veten ne qiell e nderuar,sikur te zoti,flm shummmm e t pershendes gjithashtu shummmmm sa qielli i madhArtisti

Artisti
20-10-05, 15:44
I nderuari dhe i vlersuari si cdo here miku i im Artisti.

Pranoni pershendetjet me serioze dhe te sinqerta per ju duke ju deshiruar cdo te mirė ne jeten e juaj.

Me nderime per ju si cdo here;

PsikologuPsikologu,

je mik,je vlla,je dijetar,je udherrefyes flmmmmmm shum nihem krenar nga keto pershendetje i nderum

T pershendes edhe une me respekt dhe falemnderim te madhhh


Artisti

Artisti
20-10-05, 15:48
Nji pershendetje te veqant per ty :wink:Luana :D


Luanaaaaa me ket pershendetje prej teje ,m ke be per disa minuta shum t lumtur flmmmmmm


prej meje i ki dy pershendetje e atje te oda jote ka me ti dhan tri se ne gjermani thojn
---Alle gute dinge sind drei---
---Sendet e mira jane tri----


Artisti

Artisti
20-10-05, 15:50
edhe une kom nje pershendetje te veqant per ty i nderuar
artist.Agroni22 vallahin kjo pershendetje jotja me krenon shum se e di qe vjen e qete dhe prej zemres se qete,fllmmm shummm gjithashtu je i pershendetur


Artisti

Artisti
20-10-05, 15:51
Hallo ARtist

te pershendes shummm !! Shpresoj se je mirė !!!!

Prishtinasja_ :DPrishtinasjaaaaaaaaaaaaaaa_ liebes ,flmmmm shummm po ku je ti moj qe je huppp krejtt.

T pershendes edhe une shummmm edhe un shpresoj se je mire e do t kyqesh ma shpesh ne forum


Artisti

Artisti
20-10-05, 15:53
Pershendetje o Artist pash filmat qe po i gjerojm ku je ke hup krejt a mos je tu ngjinu nat e dit qe spo dukesh ne kafe e sa qajat i kan derdh konobart tu ju than une dy qaj ata thejshin pse dy per mejher une ju thejsha vjen Artisti hahahahahahaaaaaaa,te pershndes nga zemra shoki kudo qe gjendes

me nder dhe shum rrerspek nga shoki rafet llapjani :wink:hahahahahahhahahahahhahahhahhahhhaha o rafetttttttttttttttttttttttttttttttttt po ti ndash hy ne kafe ndash hy ne qajtore ki me shkretue hahahahhahahahahhahahahahahhaaha


flmmmmmmmmm shummmmmmmmm vllai i vogelllllllll :wink: :lol: :wink: je i madhhhhhhhhhhhh

t pershendes me gjith zemerrrrrrrrr qyyyyyyyyyyyyyyy


Artisti

Kercovari
26-10-05, 17:00
Ne shenje mirekuptimi dhe respekti qe kam ndaj Ju
U le kete pershendetje te perzemert i bindur se gjate cdo bisede qe kam zhvillu me Ju ka te ngjare qe dik edhe te kam lendu pa qellime serioze.
Njeherit u kerkoj falje nese jeni gjindur te prek apo te lenduar.
Duke u deshiruar cdo te mire ne jete shendet dhe lumturi,u deshiroj edhe ne te ardhmen caste te kendshme argetimi ketu.
Me respekt kercovari.

rafet llapjani
26-10-05, 23:06
Artist vlla prano pershendetje te perzemurta dhe te deshiroj lumturi ne jet,dhe a e provove kameren qe e bleve hahahahahahah
me nder dhe shum rrespek nga vllai i vogel rafet llapjani :wink:

laliloli
28-10-05, 21:39
Artisti vellaqko, paska kohe qe nuk paskam qene ne oden tende ,e kam ndermend me ndejt shume ,se diqka ne kafe nuk po me rrihet (pasi rrjeti nuk po me ben hiq e mezi u kyqa :lol: :lol: :lol:) .
Vnoje qajin edhe geshtenjat me i zi se edhe Rafeti veq sa nuk ka ardh :lol: :lol:

Shendet,suksese ,lumturi,gezim e hare ,paqi ēdo here ne jeten tuaj

RRespekt Lali

Artisti
31-10-05, 16:28
Ne shenje mirekuptimi dhe respekti qe kam ndaj Ju
U le kete pershendetje te perzemert i bindur se gjate cdo bisede qe kam zhvillu me Ju ka te ngjare qe dik edhe te kam lendu pa qellime serioze.
Njeherit u kerkoj falje nese jeni gjindur te prek apo te lenduar.
Duke u deshiruar cdo te mire ne jete shendet dhe lumturi,u deshiroj edhe ne te ardhmen caste te kendshme argetimi ketu.
Me respekt kercovari.


Euuu Kercove-Kercovari,po qka te gjet qe hyne ketu ejjjj hahahahahaa

Vallahin me sa di une sdi kur kemi pase lendime shkrimore mentale.

Po flm qe te ka ra ne mend se jam gjalle po bash po me intereson kush t kallxoj udhen per ketu se hahahaha, t pershendes edhe une ty shume edhe shendet e lumturi t deshiroj prej zemres.

.


Artisti

Artisti
31-10-05, 16:30
Artist vlla prano pershendetje te perzemurta dhe te deshiroj lumturi ne jet,dhe a e provove kameren qe e bleve hahahahahahah
me nder dhe shum rrespek nga vllai i vogel rafet llapjani :wink:


rafetttttt xixxxxxxxxxxxxxx krejt ,ani spo ju bojshin teshat pune se kamera e mire krejt po pashe hahahaahhahahaa :oops: :oops:

flmmmmmm vllaqko per pershendetjen e t pershendes edhe une ty shumeeee.


.

Artisti
31-10-05, 16:32
Artisti vellaqko, paska kohe qe nuk paskam qene ne oden tende ,e kam ndermend me ndejt shume ,se diqka ne kafe nuk po me rrihet (pasi rrjeti nuk po me ben hiq e mezi u kyqa :lol: :lol: :lol:) .
Vnoje qajin edhe geshtenjat me i zi se edhe Rafeti veq sa nuk ka ardh :lol: :lol:

Shendet,suksese ,lumturi,gezim e hare ,paqi ēdo here ne jeten tuaj

RRespekt Lali


O m tranove me ato geshtenja o laliiiiiiiiiiiii,uje per goje po me shkon sa qe me ke shti me dal mi vjedh do dikund hahahaha

flmmmm vllaqko e valla qajin e qita e per geshtenja le ti bjen rafeti ksaj here se un veq ti vidhsha dikund hahahahha


t pershendes edhe une ty shummeeee


.

Sy_kaltra
13-11-05, 13:28
http://img.123greetings.com/events/gen_hi/1012-013-69-1071.gif

vushtrria
13-11-05, 14:49
artisti pranoni pershendetje nga vushtrriu :lol:

Agroni22
14-11-05, 15:46
te pershendes dhe te uroje qdo te mire AGRONI

vjeshta
14-11-05, 16:53
Ojjjjjjjjjjjj edukat ,je hup krejt more ,marove mas artisteve :lol:

Te pesrshendes :P

Artisti
15-11-05, 21:40
http://img.123greetings.com/events/gen_hi/1012-013-69-1071.gifflmmmmmmmmm oj Sheqereeeeeeeeeeeeee hahahahhaha,t pershendes gjithashtu shummmmm


.

Artisti
15-11-05, 21:41
artisti pranoni pershendetje nga vushtrriu :lol:


vushtrriu,flm shum i nderum t pershendes gjithashtu shume kudo qe je e kah do qe shkon.


.

Artisti
15-11-05, 21:44
te pershendes dhe te uroje qdo te mire AGRONI


Agroni t falenderoj per pershendetje,gjithashtu ke pershendetje nga une.

Artisti
15-11-05, 21:46
Ojjjjjjjjjjjj edukat ,je hup krejt more ,marove mas artisteve :lol:

Te pesrshendes :Phahahahhahahahahahhahaha


Ojjjjjjjjjj simpatiiiiiiiiiiiii flmmmmmmmmm po vallha sdi qka m ka gjet veq mos t kapt gripi i artisteve se hajmedet haj

t pershendes gjithashtuuuuuu shume


.

ninnela
16-11-05, 14:02
Artisti te pershendes edhe une ty i nderuar


NINNELA :lol:

Urata
16-11-05, 14:35
E pershendes Artistin duke i deshiruar ēdo te mire dhe URTESIM :wink: ...

Barbaroza
17-11-05, 15:18
Artisti,pershendetje edhe nga une.Kalo sa me bukur ketu!

Diana007
17-11-05, 15:23
Artist eja qetu te marr nryk pak :P dhe te shoh a i ke pastru syt :lol: :lol:

Nje pershendeje te ngroht per ju ke nga Diana :wink:

Dimri
17-11-05, 17:23
Pershendetje turist edhe nga une

DIMRIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Artisti
17-11-05, 21:50
Artisti te pershendes edhe une ty i nderuar


NINNELA :lol:


Ninnela flm shume , t pershendes edhe une ty me nje krah dru se per dimer te vyejn :lol: :lol:

.

Artisti
17-11-05, 21:52
E pershendes Artistin duke i deshiruar ēdo te mire dhe URTESIM :wink: ...


:P :P :P :P :P :P Urata :P :P :P :P :P :P :P

flm nga ti moj,po qysh je keshtu hahahahhaha :wink: :wink:

gjithashtu t pershendess


.

Artisti
17-11-05, 21:54
Artisti,pershendetje edhe nga une.Kalo sa me bukur ketu!


Barbaroza,e bukura e forumit, flmmmmm t pershendes gjithashtu e flm qe me sqarove per lugeterit se kujtojsha qe po shkruni me Whisper :lol: :lol: :wink: ( po hy kaniher ne paltalk e aty shkruhet me whisper )


.

Artisti
17-11-05, 21:55
Artist eja qetu te marr nryk pak :P dhe te shoh a i ke pastru syt :lol: :lol:

Nje pershendeje te ngroht per ju ke nga Diana :wink:


Vallahin erdhaaaaaaaaaaa ,edhe ekstra i kam pastrue syte hahahahahahhaha,

flmmmmmmmmmm Dianaaaaaaaaaaaaaaa,t pershendes gjithashtuuuuuuuuuu


.

doGzona
17-11-05, 21:59
Pershendetje per ju i nderuari Artisti,

Fati gezimi qofte gjithmone me ju.

Artisti
17-11-05, 21:59
Pershendetje turist edhe nga une

DIMRIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIUvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,me merdhive more te marrt xheneti ty hooooooooo.

PO kend e ke pershendet more tash e pashe vallahin,po flm qe je hy ketu e ma prune do te nxeht,heren tjeter sjellmi do dru

Ne emer te Turistit :lol: :P besoj se turisti nuk ka gje kunder,turist me informo te lutem nese kam gabue :lol: :wink:

Edhe ne emrin tim te pershendes hahahahahhaha


.

Artisti
17-11-05, 22:01
Pershendetje per ju i nderuari Artisti,

Fati gezimi qofte gjithmone me ju.Qielli im,flmmmmmmmmmm shume nga ti,me gezon shume ,t pershendes gjithashtu oj Engjull


Artisti

Dimri
18-11-05, 00:07
Pershendetje turist edhe nga une

DIMRIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIUvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,me merdhive more te marrt xheneti ty hooooooooo.

PO kend e ke pershendet more tash e pashe vallahin,po flm qe je hy ketu e ma prune do te nxeht,heren tjeter sjellmi do dru

Ne emer te Turistit :lol: :P besoj se turisti nuk ka gje kunder,turist me informo te lutem nese kam gabue :lol: :wink:

Edhe ne emrin tim te pershendes hahahahahhaha


.


Ahahahah me fal shoku ARTIST por pershendetja ishte per ty pasna gabu. te gjallt gabojn se te vdekurit sgabojn kurr.

Me respekt te pershendes DIMRI

Diana007
24-11-05, 09:51
I nderuar te pershendes dhe te uroj shendet e lumturi paqi ku ta veni kemben .

Me respekt Diana.

Flaka_1
25-11-05, 03:51
http://img.123greetings.com/events/gen_hi/1012-013-69-1071.gif


Ketu solla pershendetje dhe urata per ty i nderuar !
Me dashuri flaka

MemphiSx
27-11-05, 21:23
Pershendetje per ty i nderuar Artisti :) Njėkohėsisht te uroj edhe diten e Flamurit 28 Nėntorin si dhe ditėlindjen e Komandantit Legjendar Adem Jashari :)

Sy_kaltra
30-11-05, 11:15
http://img.123greetings.com/eventsnew/edec_winterflowersday/8510-001-28-1078.gif

Artisti
02-12-05, 21:34
I nderuar te pershendes dhe te uroj shendet e lumturi paqi ku ta veni kemben .

Me respekt Diana.


flmmmmmmmmmmm Dianaaaaaa, t pershendes edhe une ty shume edhe te uroj per foton e re ,se valla kujtova mos ta ka vjedh najkush nikun hahahahha :wink:


.

Artisti
02-12-05, 21:36
http://img.123greetings.com/events/gen_hi/1012-013-69-1071.gif


Ketu solla pershendetje dhe urata per ty i nderuar !
Me dashuri flakae nderuara Flaka,pershendetja prej teje me ben shume krenar,t pershendes shume gjithashtu dhe te deshiroj jete te lumtur


P.S.
Nuk idhnohem leht moj hahahahahhahahhaha


Artisti

Artisti
02-12-05, 21:38
Pershendetje per ty i nderuar Artisti :) Njėkohėsisht te uroj edhe diten e Flamurit 28 Nėntorin si dhe ditėlindjen e Komandantit Legjendar Adem Jashari :)


Memooooooooo flmmmmmmmm shumeeeeee,gjithashtuuuu edhe per ty keto urime .


Me nderime


Artisti

Kalt
02-12-05, 21:38
Artist je super per bese.
Nicku yt eshte shume interesant.
Te pershendes dhe te uroj nje mbremje te kendshme.

Artisti
02-12-05, 21:40
http://img.123greetings.com/eventsnew/edec_winterflowersday/8510-001-28-1078.gif


Mikesh te zemres eshte veshtire te gjejsh,ti je njera nder mikeshat e zemres e nderuara Sy_kaltra.

flmmm shume nga ti dhe t pershendes edhe une shumee,paq jete te lumtur e nderuar.


Artisti

schütze
02-12-05, 22:12
shoki nderuar pranoni pershendetje te sinqerta,ju uroj gjith te mirat ne jet

me respekt
schütze

rafet llapjani
05-12-05, 08:29
OOOOOOOOOOOOOOOO PESHENDETJE O VLLA ME FAL SE MOTI NUK KAM QEN NE ODT TANE TE DESHIROJ NJE JET LUMTUR DHE SHUM GEZIME .me shum rrespek per ty nga vllau rafet llapjani :wink:

Murgesha
05-12-05, 14:33
Artisti, har du det godt?

Jeg skal kun hilse dig. :lol:

Artisti
05-12-05, 20:11
Artist je super per bese.
Nicku yt eshte shume interesant.
Te pershendes dhe te uroj nje mbremje te kendshme.


Kalt,flm shume,shkrimet tua qe nga fillimi me kane pelqyer,i merr gjerat tamn si nikun qe e ke me gjakftohtesi.

Pershendetje edhe per i nderuar


Artisti

Artisti
05-12-05, 20:12
shoki nderuar pranoni pershendetje te sinqerta,ju uroj gjith te mirat ne jet

me respekt
schütze


scheutzeeeee,ku je shokiiiiiiii,flm shume gjithashtu t pershendes shumeeee

.

Artisti
05-12-05, 20:14
OOOOOOOOOOOOOOOO PESHENDETJE O VLLA ME FAL SE MOTI NUK KAM QEN NE ODT TANE TE DESHIROJ NJE JET LUMTUR DHE SHUM GEZIME .me shum rrespek per ty nga vllau rafet llapjani :wink:OOOOO rafetooooooooooooo hahahahah po ku te kam o vllaiiiiiiiiii a je mireeeee,flm shumjeeeee per pershendetjet e tua qe vijn nga zemra.

Gjithashtu t pershendessssssssssssssssss


Artisti

Artisti
05-12-05, 20:15
Artisti, har du det godt?

Jeg skal kun hilse dig. :lol:


Mange tak skal du have Murgesha,Jeg har det fint som ung fyr hahhahahah,men hver dage bliver jeg gammel langsom!!! Også jeg hilser dig mange gang.


Artisti

mjellma
05-12-05, 22:15
PERSHNDTEJE PER JUVE ARTISITI DUKE TE DESSHIRUAR GJOD TE MIR NE JETEN TONDE

laliloli
06-12-05, 20:25
Artisto ,prano i nderuar nje pershendetje te perzemert dhe vellazerore kudo qe ndodhesh ,me deshirat e perzemerta qe te shoqerojne te gjithe te mirat ne jete.

I rrespektuar nga Lali

Psikologu
11-12-05, 13:32
Miku i nderuar Artisti!

Ju pėrshendes me urimin mė tė madhė qė kam pėr ju , duke ju deshiruar cdo tė mirė e tė mbarė nė tė gjitha sferat e jetes sė juaj nė pėrgjithėsi.

Me nderime dhe respekt si cdo here pėr ju;

Psikologu

Agroni22
13-12-05, 13:12
ARTIST i nderuar dhe shume i respektuar nga une ta la nje pershendetje duke te uruar qdo te mire ne jete

AGRONI

Kalt
27-12-05, 16:45
Artist,

Pershendetjet dhe urimet me te mira per Vitin e Ri 2006!
Shendet, suksese dhe realizim te deshirave tuaja!

Kalt

rilinda
27-12-05, 21:37
http://img410.imageshack.us/img410/7008/hamom9gg.png (http://imageshack.us)

Naki
27-12-05, 21:59
Nė pragė tė vitit tė ri ju deshirojė shėndet,lumturi , realizėm tė dėshirave dhe apiratave.

Gėzuar viti 2006


http://www.duennwalder-hunnenhorde.de/bilderhunnen/weihnachtsschlitten.gif


Naki

Domira
28-12-05, 02:59
Artisti Gezuar Viti i Ri 2006. Te uroj shendet dhe suksese ne vitin e ri.

http://img.123greetings.com/eventsnew/ejan_ny_fireworks/1069-038-13-1027.gif

halla e madhe
28-12-05, 09:30
Gezuar Vitit i Ri 2006!

Te deshiron:halla e madhe :P

Diana007
28-12-05, 11:30
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg

lazdrani
28-12-05, 18:38
http://www.partyadventure.com/images/catalog/large/88532.jpg


Artisti Gezuar Vitin e Ri 2006 :wink:

Kercovari
28-12-05, 19:54
http://ionanet.com/press/cards/newyer.JPG

Gezuar Viti i Ri 2006!

Luana
28-12-05, 20:09
Urime Viti i Ri 2006 patq shendet e fat ne ket vite te ardhshem ...

http://img.123greetings.com/eventsnew/ejan_ny_celeb/8607-003-19-1021.gif

schütze
28-12-05, 21:34
************GEZUAR VITIN 2006*************
Pranoni pershendetjet dhe urimet,me deshirat me te mira per ju ne vitin 2006
http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/k050.gif

Vigani
28-12-05, 21:38
Viti 2006 le te jet viti realizues i te gjitha deshirave tuaja dhe me te dashurve tuaj...

GEZUAR!

Viganica...

laliloli
28-12-05, 23:40
Me fat dhe gezuar vitin e ri 2006
Shendet,lumturi,gezim,hare dhe suksese ne ēdo sfere te jetes.

GEZUAR 2006

Lali

ninnela
29-12-05, 11:09
GEZUAR VITIN E RI 2006 i nderuari Artist


Paq fat dhe lumturi ne jete


Me respekt nga NINNELA :D :wink:

Zana_ch
29-12-05, 13:02
Hey Artisti

Gezuar Vitin e Ri 2006..harroni brengat,momentet edhe ēastet e deshpruara,lini menjan hidherimin dhe urrejtjen..ēoft ky vit nje vit i endrrave tuaja te pa realizuara dhe lumturia mbizotroft ne ju dhe familjen tuaj!

http://hometown.aol.de/NottulnBoy1/schneekugel7.gif


nga
zana_ch

spirl_girls
29-12-05, 17:12
Te pershendes dhe te uroj Vitin e Ri!

http://www.locolobo.net/juletrae_2.gif

vjeshta
29-12-05, 17:16
***********Urime edukata e fd vitin 2006***********


Ju uroj qe ky vite te jete realizues i deshirave dhe enderrave te juaja.


Nga simpatia e juaj :P ,Vjeshta

DEA
29-12-05, 23:35
Artistit dir wünsche ich ein guten rutsch :wink:
http://www.pohl-projekt.de/hgb/weihnachten/wn_004_640x480b.jpg

M_u_k_i
30-12-05, 00:02
_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_URIME VITI I RI 2006_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

dr1ta
30-12-05, 00:37
Urime vitin e ri Artist , le te jet nje vit meplot gezimper juve dhe familjen e juaj .


Gezuar

http://www.kriyayoga.com/pd/LoveCards3/champagne51happynewyear.jpg

rafet llapjani
30-12-05, 03:32
Artist vlla Gezuar vitin e ri me shume gezmime vlla dhe lumturi ne jet per ty.


me shume rrespek nga vllau yt rafet llapjani.

Gentiana
30-12-05, 03:35
Artist gezuar vitin e ri.

Te gjitha te mirat te percjellshin kudo ne ket vit te ri.

Genta

http://www.pinneberger-tennisclub.de/Veranstaltungen/frohes_neues_jahr_3_mini.jpg

mjellma
30-12-05, 14:05
urime urime per shum mote
deshiroj qe ky vit te ju sjell shum gezime ne jeten tuaj i nderuari ARTIST

MJELLMA

turisti
30-12-05, 16:28
:P Artisti i nderuar :P ,

Urime nga zemra viti i ri :P 2006 :P dhe fillimin e realizimit te gjitha deshirave qe ju preokupojne ju deshiron nga thellesia e zemres

TURISTI. :P

Kodra
30-12-05, 20:34
**********
**********
**********


Artisti i nderuar,

me pėrshėndetje tė sinqerta dhe dėshira tė mėdha qė ti realizoni gjithė planet e juaja,ju uroj Vitin e Ri.


Gėzuar Viti i Ri 2006


Kodra

Psikologu
30-12-05, 20:39
I nderuari dhe ivlersuari miku Artisti!


Urime Vitin e ri 2006.

Cdo tė mirė e tė mabrė pėr ju , ju deshiroj nga zemra , suksese, shendet , lumturi dhe begati nė tė gjitha sferat e jetes sė juaj.

Me nderime si cdo here per ju;


Psikologu

Guri i madh
30-12-05, 21:12
artist i nderuar urime viti i ri 2006 dhe shum gzime ne jet

Sy_kaltra
30-12-05, 22:10
Me rastin e Vitit te Ri 2006 pranoni urimet me te mira.
Gezim, shendet dhe mireqenje per Ju dhe familjen tuaj .

Sy_Kaltra.

http://membres.lycos.fr/ULCINJ/gezuar%20vitin.jpg

doGzona
31-12-05, 06:36
I nderuari Artisti,

http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gifGezuar Vitin e Ri 2006!http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gif

Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.

http://www.locolobo.net/xmas.gif
Me shume urime nga zemra,

doGzona

Krokodilli
31-12-05, 08:52
Artisti, se pari te pershendes vllacko

Gezuar Vitin e ri 2006

http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/k050.gif


Shendeti , lumturia dhe suksesi qofshin cdo here me ju dhe pėr ju dhe familjen tuaj

tushja
31-12-05, 11:26
Urime Viti i Ri 2006

Ralizimin e ēdo deshire ne jete shendet,gezime,lumturi familjare dhe jete te gjate

Tushja

Artisti
07-01-06, 16:13
PERSHNDTEJE PER JUVE ARTISITI DUKE TE DESSHIRUAR GJOD TE MIR NE JETEN TONDE


mjellma motrushe,te falenderoj nga zemra dhe me gezim e lexova temen rreth fejese tende me Agronin22.

Urime per ju dy dhe gjithe te mirat i paqi ne jete.


Artisti

Artisti
07-01-06, 16:15
Artisto ,prano i nderuar nje pershendetje te perzemert dhe vellazerore kudo qe ndodhesh ,me deshirat e perzemerta qe te shoqerojne te gjithe te mirat ne jete.

I rrespektuar nga Lali

lali vllaqko flm per keto pershendetje,gjithashtu te shoqerofshin vetem sukseset.


Artisti

Artisti
07-01-06, 16:16
Miku i nderuar Artisti!

Ju pėrshendes me urimin mė tė madhė qė kam pėr ju , duke ju deshiruar cdo tė mirė e tė mbarė nė tė gjitha sferat e jetes sė juaj nė pėrgjithėsi.

Me nderime dhe respekt si cdo here pėr ju;

Psikologu


Psikologu,mik ,vlla ,shok qka jo se,te falenderoj nga zemra i nderuar.

Edhe une te pershendes shume shume dhe te deshiroj gjithe te mirat ne jete.


Artisti

Artisti
07-01-06, 16:18
ARTIST i nderuar dhe shume i respektuar nga une ta la nje pershendetje duke te uruar qdo te mire ne jete

AGRONI


I qeti vllai im,te falenderoj shume dhe u gezova shume kur lexova lajmin per fejesen tende me mjellma.

Jeni dy Pellumbat e Forumit Dardan.

Jete te lumtur dhe shendet per ju dyArtisti

loni19
07-01-06, 16:22
pershendetje per te nderuarin Artisti...
deshiroj tju percjell cdo e mire, respekt nga loni19...

Artisti
07-01-06, 16:50
Kalt ................................. .... J
rilinda .................................. U
Naki ...................................
Domira .............................. F
halla e madhe .................... A
Diana007 ............................L
lazdrani ...............................E
Kercovari ............................N
Luana ................................. D
schütze ................................E
Vigani ..................................R
Viganica ..............................O
laliloli ..................................J
ninnela....................................
Zana_ch
Spirl_girls ..............................N
vjeshta ...............................G
DEA .................................A
Muki
dr1ta .......................................Z
rafet llapjani ...........................E
Gentiana .................................M
mjellma ..................................R
Agroni22 .................................A
turisti
Kodra ..................................J
Psikologu ...............................U
Guri i madh
Sy_kaltra .............................D
doGzona ..............................U
Krokodilli ..............................A
tushja

I juaji


Artisti

Artisti
07-01-06, 16:51
pershendetje per te nderuarin Artisti...
deshiroj tju percjell cdo e mire, respekt nga loni19...


loni19,flm i nderuar gjithashtu te mirat te percjellshin kudo qe shkon.Artisti

lazdrani
22-01-06, 21:53
I nderuari Vella Artisti!

Pranoni ju lutem ngushllimet e mija te sinqerta per Presidentin Rugova.
Lume Kosova per Presidentin tone te pavdekeshem ai me jeten dhe vepren e tije do te jete ne qdo shpirte te Shqiptarit.

Qofte i lehte dheu i Kosoves.


Lavdi

Zana_ch
25-01-06, 15:39
Shfrytesoj Rastin ti shprehi ngushllime mija te sinqerta .....paqja dhe siguria qofshin perhere mbi familjen e tij....
Ishte nje nder figurat me te squara te Kosoves i cili kontriboi shume per popullin tone...Ai do te jete Perhere ne Zemrat tona si nje nder politikanet qe me se shumti ka bere per Vendin tone..
Qofte e pa harrushem jeta dhe vepra e Dr .IBRAHIM RUGOVES

Zoti e bekofte Trupin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Verrin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Token e KOSOVES !
Zoti e bekofte Popullin e KOSOVES !

NGUSHLLIMET E MIJA
Zana_ch

FrEsKiA
26-01-06, 01:24
I nderuar me keqardhje te thelle, e pikelluar teresishte, ju shprehe ngushellimet e mia familjes Rugova dhe gjithe shqipetareve ne diaspore.

Pra, le te ngrejme zerin se bashku:
Prijesi yne Dr. Ibrahim Rugova, nuk ka vdekur!!! Ai eshte gjalle, akoma jeton ne zemrat tona!!! Le ta cojme deri ne fund amanetin e tij per Pavaresine e Kosoves, vetem te bashkuar mund te ecim perpara drejte rruges se drejte me hapa te vendosura drejte ardhmerise!!! Le te mburremi cfare Prijesi patem, Ai kurre nuk u perkule as ne "shi" dhe as ne "bresher", por krenohej me popullin Shqiptare, le te krenohemi edhe ne me Ikonen tone te famshme!!!

Shpirti i pushofte ne paqe!
Lavdi!!!

Artisti
27-01-06, 16:04
lazdrani vlla i nderuari
Zana_ch
Freskia

ju falenderoj per ngushellimet,dhimbjen ta ndajm se bashku eshte me leht per te gjithe ne.
Presidenti i pare i Kosoves Dr.Rugova Pushoft ne paqe,engjujt qofshin gjithmone prane tij.


Besarti

Prishtinasja_
05-02-06, 11:08
Njė Pėrshėndetje nga ana ime pėr ty ARTIST !!!!!

:D :D

vjeshta
15-03-06, 01:14
Nje pershendetje simpatike ,nga simpatija:tongue:


Vjeshta

Artisti
17-03-06, 23:45
Njė Pėrshėndetje nga ana ime pėr ty ARTIST !!!!!

:D :D


Prishtinasjaaaa,flmmmm shumeeee,me gezoi kjo pershendetje,po ku je qe je hup krejt

te pershendes gjithashtuuu

.

Artisti
17-03-06, 23:47
Nje pershendetje simpatike ,nga simpatija:tongue:


Vjeshta

Simpatiii,faliminderit se prej teje veq llokuma pershendetje dalin.

T pershendes shume shume se me soten e shpallem republiken edhe Pamvaresin :wink:

Per hajr

.

Agroni22
18-03-06, 00:15
pershendetje te sinaqerta vllaqko ARTIST

me nderime AGRONI

laliloli
09-04-06, 16:52
Artisti te pershendes perzemersisht kudo qe je .

Perzemersisht Lali

GURI SYLAJ
14-04-06, 08:58
Artisti , ju pershendes me deshire qe te jeni mire!

turisti
29-04-06, 17:10
Pershendetjet me te perzemerta nga Kaēaniku.

Psikologu
04-05-06, 23:41
I nderuari , vlla dhe miku im Artisti !

Kam nderin qė tė quajė keshtu , dhe kam pasurė nderin qė cdo here tė vlersoj karakterin e juaj tė fortė, miresin , sjelljen dhe edukimin e lartė, gjė e cila mė ka berė qė tė kem njė respekt tė veqantė dhe tė lartė pėr njeriu siq jeni ju i nderuarė.

Duke ju pershendeturė, sė bashku me ketė pershendetje , u percjelli edhe urimin me tė ngrohtė vllazerorė , qe ne jetes e juaj , nė tė ardhmen e juaj , tė jetė i pranishem cdo here suksesi , palodheshmeria , kontributi dhe ideali kombetarė , familjar dhe personal.

Me nderime dhe respekt tė veqantė , si cdo here pėr ju ;

Psikologu

Artisti
06-05-06, 23:37
pershendetje te sinaqerta vllaqko ARTIST

me nderime AGRONI


flm shumeeeeeeeee vllaqkoja im

edhe une ty shume t pershendesss

.

Artisti
06-05-06, 23:38
Artisti te pershendes perzemersisht kudo qe je .

Perzemersisht Lali

laliiiiiiiiiii,flmmmmmmmmm shpirto,gjithashtuuuuu t pershendes shumeeee.

O thirre rafetin se po me doket u mbete ne ara tu i lyp dhite se spo muj me pa hiq me .]

.

Artisti
06-05-06, 23:39
Artisti , ju pershendes me deshire qe te jeni mire!


Bac,flm shume i nderuar,je i respektuem nga une shume shume.


.

Artisti
06-05-06, 23:41
Pershendetjet me te perzemerta nga Kaēaniku.


turistiiiiiiiiiiiiiiiiii,te lumte, se nuk i kam shti mete se nalesh ne Kaqanik:biggrin: .

Po shyqyr qe je ndale e mbledh forcat per me vazhdue.

T pershendes gjithashtu nga zemra

.

Artisti
06-05-06, 23:45
I nderuari , vlla dhe miku im Artisti !

Kam nderin qė tė quajė keshtu , dhe kam pasurė nderin qė cdo here tė vlersoj karakterin e juaj tė fortė, miresin , sjelljen dhe edukimin e lartė, gjė e cila mė ka berė qė tė kem njė respekt tė veqantė dhe tė lartė pėr njeriu siq jeni ju i nderuarė.

Duke ju pershendeturė, sė bashku me ketė pershendetje , u percjelli edhe urimin me tė ngrohtė vllazerorė , qe ne jetes e juaj , nė tė ardhmen e juaj , tė jetė i pranishem cdo here suksesi , palodheshmeria , kontributi dhe ideali kombetarė , familjar dhe personal.

Me nderime dhe respekt tė veqantė , si cdo here pėr ju ;

Psikologu


Psikologu vlla i nderuar,nuk di qka te them,me ke emocionu ,por krejt keto qka i ke shkrue per mue,vlejne edhe ne anen e kundert,pra kam nderin qe guxoj me fol me ty dhe ndjehem i gezuar per kete.

t falenderoj i nderuari ,dijetari i te gjitha lemive Psikologu.

Me fal nese nuk kam fjalor aq sa duhet edhe si duhet te te pergjigjem,veq po e them nje :

Je Nje dhe Nje do te mbetesh,te lumteeee


Nga zemra e sinqert


Artisti

Diana007
20-05-06, 15:55
A u rahatove qetash mos me ta prish gjumin ne mengjes se gjithmon em bertishe s epo qohesh heret ahahahah

Te pershendes me respekt Diana

halla e madhe
31-05-06, 08:39
Te pershendes kudo qe je:tongue:

Hallushja

Psikologu
03-06-06, 14:42
I nderuari dhe i vlersuari Artisti !

Pranoni njė pershendetje vllazerore me plotė respekt dhe vlersim pėr ju .
Ju deshiroj wikend tė kendeshem .

Me nderime pėr ju ;

Psikologu

e_martumja
03-06-06, 19:18
Oh Artist a je mire je hup si faksi ne uje mos i ka fajet Merita :biggrin: :biggrin: :biggrin:pershendetje dhe cdo te mire te deshiron e_martumja

lazdrani
05-06-06, 22:41
Artisti ju pershendes i nderuar...gjithmone argetim te kendeshem ne forum:wink:

Psikologu
19-06-06, 06:52
I nderuari vėlla Artisti !

Ju pėrshendes me njė respekt tė lartė , duke ju deshiruarė cdo tė mirė e tė mbarė ne jeten e juaj nė cdo hap.
Me shpres qė cdo here tė jeni mirė , tė kaloni mirė , kudo qė tė ndodhi , ju deshiroj edhe njė verė tė kendeshme me pushime tė gėzuara.

Me nderime , si cdo here pėr ju ;

Psikologu

Prishtinasja_
07-07-06, 21:53
Artist prano pershendetjet e mia !!!! :smile:

Shpresoj se je mire dhe pe kalon mire !!!!!

Machs gut !!!! :biggrin:

Guri i madh
11-07-06, 22:04
miku mikin e pershendet dhe i uron qaste te kanshme jeni i shkelqyshem vetem vazhdoni .

do te lujna pitpitak ne livadh te sabitit

turisti
15-07-06, 19:44
Pershendetje te perzemerta nga Kaēaniku shoki.:smile:

Artisti
22-07-06, 10:18
A u rahatove qetash mos me ta prish gjumin ne mengjes se gjithmon em bertishe s epo qohesh heret ahahahah

Te pershendes me respekt Diana


hahahaha ah moj Diana,qe prania jote ne mengjes po me mungon,bile kur te pasha ty,me binte ne mend me hap edhe synin tjeter,se veq me ni sy shkrujsha hahahaha.

E nderumja Diana t`falenderoj shume e t“pershendes shumeee.


dil dil kajhere ketej kah mengjesi i fresket se ne mesdite zheg po behet:biggrin:.

Artisti
22-07-06, 10:21
Te pershendes kudo qe je:tongue:

Hallushja


Hallushja ime e nderuar faleminderit shume,t“pershendes edhe une shume,e mos harro pak detin a bazenin se zhegu po don me na hanger :biggrin:

Gjithe te mirat e kesaj jete per juve


Artisti

Artisti
22-07-06, 10:25
I nderuari dhe i vlersuari Artisti !

Pranoni njė pershendetje vllazerore me plotė respekt dhe vlersim pėr ju .
Ju deshiroj wikend tė kendeshem .

Me nderime pėr ju ;

Psikologu


Psikologu vlla i nderuar gezim i madh per mua eshte kur ti vetem nje shkronje urimi e ben per mua,je i madh ,faleminderit shumeee.

T“pershendes gjithashtu shumeee


Artisti

Artisti
22-07-06, 10:29
Oh Artist a je mire je hup si faksi ne uje mos i ka fajet Merita :biggrin: :biggrin:pershendetje dhe cdo te mire te deshiron e_martumja

hahahahahahaha,je e shkelqyeshme,je shume e shoqerueshme.

Merita,ende s“me ka takue :biggrin: ,ndoshta do te vije rasti ta takoje une Meriten :biggrin:


Perzemersisht t“pershendesArtisti

Artisti
22-07-06, 10:31
Artisti ju pershendes i nderuar...gjithmone argetim te kendeshem ne forum:wink:


lazdrani t“falenderoj shume i nderuem,kam mesue shume nga ti,je shume i veqante.

T“pershendes shumeeee


Artisti

Artisti
22-07-06, 10:33
I nderuari vėlla Artisti !

Ju pėrshendes me njė respekt tė lartė , duke ju deshiruarė cdo tė mirė e tė mbarė ne jeten e juaj nė cdo hap.
Me shpres qė cdo here tė jeni mirė , tė kaloni mirė , kudo qė tė ndodhi , ju deshiroj edhe njė verė tė kendeshme me pushime tė gėzuara.

Me nderime , si cdo here pėr ju ;

Psikologu

I nderuari vlla,t“falenderoj shume,t“deshirojee edhe une ty Pushime shume t“kendshme kudo qe t“jeshe,paqi jete t“gjate e shendet te fortee.


Vllazerisht

Artisti

Artisti
22-07-06, 10:36
Artist prano pershendetjet e mia !!!! :smile:

Shpresoj se je mire dhe pe kalon mire !!!!!

Machs gut !!!! :biggrin:


Prishtinasjaaaaaaaaaaaaaaaa:wink: ,flmmmmmmm shumeeeeeeeee e nderuemeeeeeeeee.

T“pershendes edhe une shumeeeeee shumeeeeee,e vikend te mireeee per ty,te shtuneve eshte koha e bazenit hahahahaha.


respekt,respekt,respekt per PrishtinasenArtisti

Artisti
22-07-06, 10:41
miku mikin e pershendet dhe i uron qaste te kanshme jeni i shkelqyshem vetem vazhdoni .

do te lujna pitpitak ne livadh te sabitit

Miku im i madh,Guri i madh,t“falenderoj vllaqko shumeee,per keto pershendetje t“sinqerta.

Sot do t“jem ne Oberhausen disa ore,e te qesim nje pitpidak ne Aren hahaha.

Te pershendes shumee


Artisti

Artisti
22-07-06, 10:44
Pershendetje te perzemerta nga Kaēaniku shoki.:smile:

Pershendetjet tua me gezojn gjithmone,me duket vetja se po udhetoj me ty:smile: dhe vijne nga nje shok,njeri i thjesht e i sinqert.

T“pershendes kudo qe je ,e pershendes edhe tere Kaqanikun.Artisti

Zero Cool
02-08-06, 20:25
Artisti nje pershendetje te sinqert nga une gjithashtu nje nate te kendshme te uroj.

Agroni22
06-08-06, 22:58
pershendetje te perzemerta AGRONI

laliloli
09-08-06, 21:00
Artistiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ,sallatat e abes Raz katrrush jan ba ,kur po shkojna se nuk po ka kush me i hanger hahahahahahahahahaa

Te pershendes shuuuuuuuuuuuuuuuuuuume dhe perzemersisht kudo qe je

Perzemersisht Lali

Prishtinasja_
20-09-06, 10:50
http://www.uq63-power-pc.de/images/1x77.jpg

vjeshta
20-09-06, 18:47
Te pershendes simpatia ime ,dhe te uroj qdo te mire :smile:

Artisti
25-09-06, 02:34
Artisti nje pershendetje te sinqert nga une gjithashtu nje nate te kendshme te uroj.


Zero Cool,flmmm shumeeee e gjithashtu je i pershendeturrrrr


.

Artisti
25-09-06, 02:35
pershendetje te perzemerta AGRONI


OOOO vllaqkoooo,flmmmm shumeeee e te pershendes edhe une gjithashtuuu perzemersisht


.

Artisti
25-09-06, 02:37
Artistiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ,sallatat e abes Raz katrrush jan ba ,kur po shkojna se nuk po ka kush me i hanger hahahahahahahahahaa

Te pershendes shuuuuuuuuuuuuuuuuuuume dhe perzemersisht kudo qe je

Perzemersisht Lali


hahahhahahhahahhahhaaha laliiiiiiiiiiiiiiiiiiii,thuj Abes Raz le ti nuk se mi shkue na ja hajna krejt hhhhhhhhhhaahahahhahahhhahhaahahahhahahaahahhahaha

flmmmmmm per pershendetjeeeeee e gjithashtu te pershendesssssssss


Nga zemra


Artisti

Artisti
25-09-06, 02:46
http://www.uq63-power-pc.de/images/1x77.jpg

Meine liebe Prishtinasja_,ich weiss einfach nicht,was ich sagen soll.Hast mich total gefreut,es ist dir gelungen in meinem Herz einzudringenIch danke für“s Hallo sagen
Ich danke für dein Anwesend ( meine Laune ist Super )
Ich danke für deine Blumen ( haben mich abgelenkt )
Ich danke und sage, Herzlichen Glückwunsch,bist in meinem Herz reingekommen


Es geht mir so gut,wenn ich dich online sehe,es geht mir so gut wenn dir gut geht.


Vom Herzen,grüsst dich


Artisti

Artisti
25-09-06, 02:50
Te pershendes simpatia ime ,dhe te uroj qdo te mire :smile:

Simpatia ime,te falenderoj nga zemra e thjeshttt:smile: dhe te pershendessss poashtu nga zemra e thjesht:smile: .


Artisti

Murgesha
25-09-06, 09:22
Njė pėrshėndetje nga zemra nė kėtė sabah qejfi, pėr ty i nderuar Artist.

doGzona
25-09-06, 21:19
Artisti i nderuar, prano pershendetjet e mia te perzemerta moterore.

Gjithe te mirat te shoqerofshin kudo.

doGzona

Zero Cool
26-09-06, 12:31
Pershendetje te sinqert ty shoku im, dhe nje dit te kendshme te uroj.

lazdrani
08-10-06, 08:32
Artisti libe grusse aus Heimat:wink:

GURI SYLAJ
15-10-06, 08:02
Artisti ,nje pershendetje nga baci dhe nje urim qe me gajret t'a pritni Iftarin....

Agolli
15-10-06, 11:41
Pershendetje nga unė per ty i ndetruari Artisti te deshiroi aktrime madheshtore ne c'do sfer te jetes suaj.

selvija
17-10-06, 08:41
Pershendetje nga une Artisti dhe te deshiroj disponim te kendeshem dhe fillim te javes se mbar,,,
ahahha po more qysh se di se kush je , je ma i miri ne ate faqe hahaha :wink:
respekt.. selvija ose. L....A:smile:

Sy_kaltra
03-11-06, 12:50
Artiti prano pershendetje nga ana ime sheqer djali :wink:

Zero Cool
17-11-06, 12:49
Nje pershendetje te sinqerte dhe nje dite te bukur te uroj ty ARTISTI

Dea_A
20-11-06, 18:30
Nuk e dija se nga te ju gjej ....me mbet enigme Era dhe Lisi :confused: :tongue: !
Nje tufe pershendetjesh shoqerore ...ishte qellimi ime i vizites !
Dea_A!

Zana_ch
25-11-06, 16:43
I nderuari Artisti prano nje pershendetje nga ana ime njeherit nje fundjav te kendshme lol.


Me nderime
Zana_ch

http://people.freenet.de/luise-simon/blue.jpg

Prishtinasja_
30-11-06, 17:48
Pershendetje te veqanat per ty ARTIST ,

si paskam harrua une e shkreta te sillem kendej pari dhe te pershendes njonin:biggrin:
por mos ma zi per te madhe ...:biggrin:

Dreni30
03-12-06, 23:20
I nderuar Artisti

desha te le ketu nje pershendetje, duke te uruar shendet e gjithe te mirat ne jete.

Dreni.

Drinni
24-12-06, 21:45
Do tė mėkatohėsha po tė mos ju kėrkoja dhomėn e juaj tė pėrshėndetjeve i nderuari Artisti.
Origjinaliteti juaj ju bėn tė jeni i kėndshėm pėr gjithėsecilin, mbeteni kėshtu!
Gėzuar 2007.
Respektplot Drinni

Prishtinasja_
25-12-06, 00:22
I nderuari Artist ,

Urime festat e fundvitit !!

Te uroj suksese,paqe, mireqenje dhe dashuri !!! :smile:

http://positiveblackmencoalition.com/newyear.jpg

Zana_ch
25-12-06, 10:32
Artisti,
Urime per shume mote 2007-ta GEZUAR GEZUAR.

Me respekt
Zana_ch

http://www.bayinfo.com.au/images/whatsonimages/happynewyear.gif

Dreni30
25-12-06, 11:33
I nderuar Artisti
Uroj qe ky vit qe po vjen te jete edhe plotesim i deshirave tuaja, njeherit harmoni dhe lumturi ne mesin e me te dashureve tu.

urime 2007.

Dreni.

Sy_kaltra
25-12-06, 12:03
Pershendetje Artisti.

Te Uroje Festat e funde vitit,plotesimin e te gjitha deshirave,gezimi dhe hareja te mbreteroje ne familjen tuaj ,njeherit shfrytezoje rastin te uroje edhe festen e Bajramit..

Gezuar....

Me Plote Dashuri Sy_Kaltra...

http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/normal_Gezuar.gif

gazi-de
25-12-06, 13:01
I nderuat ARTISTI urime festat dhe gjdo te mite ne jete

Zero Cool
25-12-06, 14:27
Urime festat i nderuar

http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Avatars/Gezuarfestat1.gif
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Avatars/Gezuarfestat.gif

selvija
25-12-06, 22:15
http://dl6.glitter-graphics.net/pub/141/141746l4fiobzhr4.gif (http://www.glitter-graphics.com/)

Agolli
26-12-06, 02:09
Te pershendes dhe te uroj shume te mira ne jete, njekohesisht realizim te
te gjitha deshirave ne vitin qe vjen.
http://www.trepca.net/2003/1203/gezuar2004-al.jpg

Agolli

Berisha-boy
26-12-06, 15:52
Me fat festa e Kurban Bajramit.Paqja,mirkuptimi,toleranca,shpresa te mbizotroj perhere ne familen e juaj.


Me respekt
Berisha-boy

lazdrani
26-12-06, 22:37
http://ffm-interaktiv.de/postkarten/neujahr/g13.jpg

Artisti gezuar vitin e ri 2007.Te shkofte jeta gjithmone per qein tuaj.Gezuar

GURI SYLAJ
31-12-06, 15:10
Cdo te mire ne vitin qe po vjen!
Deshirat u befshin realitet, praj asaj me te imtes me e ble nje mercedes e deri te ajo me e madhja -me dal ne Kafe te Sabitit............

Ju pershendet dhe ju uron per vitin e Ri 2007 -Baci!

rilinda
31-12-06, 15:30
Viti 2007 le t'ju sjell begati, shėndet tė plotė juve e familjes tuaj dhe harmoni nė jetė, pėrplot dashuri e suksese tė njėpasnjėshme! Gėzuar!

Berisha-boy
01-01-07, 07:09
Vitet po ikin, sa hap e mbyll syt.Se di si nga te ia filloj urimin per ju, vitin qe e lame pas nuk do ta kapim me kurr, e ne bashk me vitet po hecim... Tani, pranoi urimet me te sinqerta nga une QE kam per ty, per familjen tende dhe per te dashurit e tu, pra le te jet nje vit i yti ky qe vjen tani, le te jet ky vite qe ti ben ti harrosh brengat qe i ke pasur me heret, le ta sjell gezimin, paqen e plotesimin e deshirave...
http://img76.imageshack.us/img76/1369/natajw4.gifGezuar 2007 me plote gezime

Me respekte
Berisha-boy

schütze
01-01-07, 15:51
GEZUAR 2007

Nga zemra ju uroj qe ky vit te jet viti i realizimit te qdo deshire,gjithashtu edhe ralizimin e pavarsis se Kosoves

me respekt
schütze

Zero Cool
14-02-07, 18:20
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Vday1.gif

Dreni30
14-02-07, 18:34
http://www.natsunivers.dk/kort/images/valen005.gif

Urime e u gezofshi per jete.

Artisti
25-03-07, 11:02
ooooooooo me falni pashe zotin se e paskam harrue qe e kam kete ode timen, qenka mbush me urime e pergezime, per kete ju falenderoj te gjithveeeeeeeeee.Ju duaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


I juajiArtisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18480)