PDA

View Full Version : Skofiari


Naki
06-09-05, 17:21
NJe Pershendetje te madhe Vllazerore per te Nderuarin Skofiari.

Naki

anna
06-09-05, 17:31
Iu bashkangjitem pershendetjes se NAKIT ....tung dhe ia kalofshi sa me mire anna :wink:

Gjumashja
06-09-05, 18:03
Skofiari prano pershendetje edhe nga une Gjumashja

Urata
06-09-05, 18:29
E pėrshėndes SKOFIARIN!

Agroni22
07-09-05, 11:40
NJe Pershendetje te madhe Vllazerore per te Nderuarin Skofiari.

Nakiedhe une ju bashkangjitem keti urimi me deshirat me te mira per ty

Murgesha
07-09-05, 15:35
Skofiar ėshtė nder pėr Dardanasit tė kemi njė Poet sikur ti nė mesin tonė.

Rrespekt pėr Ty, dhe pėr vargjet tua.


Murgesha!

GURI SYLAJ
08-09-05, 09:50
Pershendetje per shume te nderuarin Skofiar.
Ate qe Ju thoni permes vargjeve eshte mjeshteri eshte dhunti.
Detyrohem qe cdo here , doemos, te ndalem te keto vargje kaq te bukura e me nje muzikalitet te holluar deri ne finese.

Rrespekt per Ju dhe vargjet tuaja.

Guri Sylaj

Domira
08-09-05, 12:04
Skofiari sa here qe te vizitoj ke kopshti i vargjeve Tua them me vete se me bukur se keshtu nuk mund te jete...Dhe perseri kur kthehem e perseris...ska reflektim me te bukur ndjenjash dhe shkendishe.
Dhe dikure vone shume vone... pas zhdukjes te hijeve, kur dielli zbret serish njoh puhine e vargjeve Tua, shtigjeve me te bukura dhe atyre me te pashkelura per mua.

Ju pergezoj per kete dhunti qe iu ka dhene Zoti.

Me respekt te veēante

Domira

turisti
08-09-05, 18:52
-SKOFIAR-,
Pershendetje nga thellesia e zemres per domethenjen e emrit dhe tingllimin e tij ne vesht e mi.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Diana007
10-09-05, 08:57
Pershendetje per Ju

Diana :wink:

turisti
03-10-05, 13:02
Skofiari i nderuar,

Te pershendes shume dhe te deshiroj shume momentet e lumtura dhe realizimin e deshirave jetesore.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Naki
30-12-05, 12:57
http://www.heldex.nl/HX05/pages/images/happy-new-year.jpg


Gėzuar viti i ri 2006

Naki

Murgesha
30-12-05, 13:01
I nderuari Skofiar.

Me dėshirat mė tė mira pėr ju!

Gėzuar 2006.

Murgesha!

http://greycell.dk/images/Samfundet/nytaar.jpg

Barbaroza
30-12-05, 15:17
I nderuari Skofiar,gezuar Viti i Ri 2006!

http://wilstar.com/images/newyear.gif

http://www.theholidayspot.com/newyear/wallpapers/th_wall1.jpg

turisti
30-12-05, 16:08
:P :P Gezuar nga zemra viti i ri :P 2006 :P

Shendet,fat dhe lumturi ju deshiron

TURISTI. :P

SPARTAKU
08-06-06, 22:21
Nje pershendetje per Skofiarin, edhe pse si duket nuk paska hy ne ket rubrik kurr!

Alfred
19-01-08, 03:47
Pershendetje nga une.