PDA

View Full Version : Rilinda


Faqet : [1] 2 3 4 5 6 7

Murgesha
07-09-05, 16:47
E nderuara Rilinda, jeni anėtare e vjetėr nė Dardani, pėrkushtimi i juaj tek Rubrika Votime dhe Sondazhe, por jeni gjithashtu anėtare e qetė dhe shumė e mirė nė shkrime.

Shfrytėzoj rastin tė inicoj njė temė pėr pėrshėndetje pėr ty.

Murgesha!

Gjumashja
07-09-05, 16:55
Rilinda prano pershendetje edhe nga ana ime shpresoj qe te kalosh bukur kudo qe je

Agroni22
07-09-05, 18:24
RILINDA edhe nga une je e pershendetur shume shume dhe ta pershendes PRIZERENIN tende te bukure qe ka qite nje RLINDE te bukure

Krokodilli
08-09-05, 07:32
E nderuara Rilinda, jeni anėtare e vjetėr nė Dardani, pėrkushtimi i juaj tek Rubrika Votime dhe Sondazhe, por jeni gjithashtu anėtare e qetė dhe shumė e mirė nė shkrime.

Shfrytėzoj rastin tė inicoj njė temė pėr pėrshėndetje pėr ty.

Murgesha!

Rilinda eshte anetare shum e rrespektuar ne te gjitha temat,,, kam nje rrespekt te veqant per Rilinden,, ka raste kur vetem une dhe rilinda e mbajm te gjall rubriken VOTIME DHE SONDAZHE,,,
kalo sa me bukur me e mira e Prizrenit,,,,
te pershendes me sinqeritetin me te madh dhe te uroj fat dhe lumturi ne jet,, njeherit te deshiroj argetim te kendshem ne FD, me shpresa se do te vazhdosh me shkrimet tuaja te sinqerta....

turisti
08-09-05, 14:15
Pershendetjet e sinqerta dhe te shumta nga zemra e TURISTIT,per ty RILINDA.

Kaltrushi
08-09-05, 14:24
Rilinda motrushe po te ishte ky nje sondazh se cila vajze voto me se mire ti do ta mirrje voten time......edhe at pa fjale


te uroj shume fat, lumturi, SHENDET dhe shume hare e qaste te bukra ne FD......

me nderime


kaltrushi

rilinda
08-09-05, 20:36
Faleminderit pėr tė gjitha ato fjalė tė mira qė i paskeni thėnė pėr mua.

Respekti ėshtė i dyanshėm...do tė mundohem qė gjithmonė tė jem e sinqertė.

Nuk e kam prit qė tė hapet njė tem e tillė pėr mua...kam mbet pa fjalė kur e lexova mesazhin privat tė Murgeshės.

Pėrshendetje tė pėrzemėrta edhe pėr ju nga ana ime...

Diana007
09-09-05, 13:46
Rilinda pershendej per ju e nderua ku do qe je nje dit te mbar :wink:


http://www.wcrosby.com/malva.jpg


Diana :)

rilinda
09-09-05, 18:46
Rilinda pershendej per ju e nderua ku do qe je nje dit te mbar :wink:


http://www.wcrosby.com/malva.jpg


Diana :)

Flm Diana edhe ty qdo te mire :lol:

teDUAty
09-09-05, 18:54
Rilinda merre qet pershendetje ve duhet me nxjerr me nje kofe me kanop te gjat sepse buron nga thellesia e zemres sime .

rilinda
09-09-05, 19:08
Rilinda merre qet pershendetje ve duhet me nxjerr me nje kofe me kanop te gjat sepse buron nga thellesia e zemres sime .

Flm, edhe pse pershendetja jote ishte ne thellesi te madhe une e mora :lol:

Pershendetje edhe per ty teDUAty :wink:

laliloli
09-09-05, 19:53
Pershendetje e nderuar rilinda ,te uroj qdo te mire ne jeten tuaj .


Dil qik nganjehere edhe ka ne qy,qka je meshel vetem te sondazhet edhe ti,ai e paske burrin e shtir me duket :lol: :lol: :lol: :lol:

rrespekt per ju Lali

rilinda
09-09-05, 21:22
Pershendetje e nderuar rilinda ,te uroj qdo te mire ne jeten tuaj .


Dil qik nganjehere edhe ka ne qy,qka je meshel vetem te sondazhet edhe ti,ai e paske burrin e shtir me duket :lol: :lol: :lol: :lol:

rrespekt per ju Lali

Flm., pershendetje edhe per ty Lali

Shpesh ju vizitoj edhe ne k'to rubrikat tjera po nuk po la gjurm se ma shum pom pelqen vetem me vezhgu :lol:

Arb
09-09-05, 22:45
Pershendetje Rilinda,

Heeeu nuse po mire paske bo qe na e paske pru me qykadon te zorit kete Vajzen e Prizrenit edhe ne kafe. Kjo cuce i ka nejt besnike shume Nenforumit te Sondazheve...

Sido qe te jete, gjithashtu te pershendes, Rilinda.

Te uroj shendet, mireqenje, mbaresi dhe sukses ne jeten tende!

Zoti te bekofte ty, dhe qytetin tend te shkelqyer te Prizrenit!

rilinda
09-09-05, 22:57
:lol: :lol: Flm., gjithashtu edhe ty fati te percjellt qdo here...

p.s. more edhe knej ka ju jom kan po s'm keni vrejt :lol:

Agroni22
26-09-05, 21:59
pershendetje per ty dhe krejt PRIZERENIN

rilinda
26-09-05, 23:28
pershendetje per ty dhe krejt PRIZERENIN

thnx :wink: pershendetje edhe ty nga une e nga Prizreni :lol:

Dreni30
26-09-05, 23:36
E nderuar rilinda

Mire se ke ardh e mire kalofsh ketu ne mesin tone ( ne fd).

Kshyr ti vajzo shume e keshe halit ate dore veq pasha zotin nje dite si te rroki me shpulla kurr nuk ka me te ra ndermend me u halit ma a njeve.?? :twisted: :twisted:
E nderuar te pershendes dhe te uroj gjithe te mirat kudo qofshi.

Drenii.

rilinda
27-09-05, 00:54
E nderuar rilinda

Mire se ke ardh e mire kalofsh ketu ne mesin tone ( ne fd).

Kshyr ti vajzo shume e keshe halit ate dore veq pasha zotin nje dite si te rroki me shpulla kurr nuk ka me te ra ndermend me u halit ma a njeve.?? :twisted: :twisted:
E nderuar te pershendes dhe te uroj gjithe te mirat kudo qofshi.

Drenii.

:lol: :lol: Flm Dreni, pershendetje edhe per ty.

Live nuk sjelli a k'tu n'forum pe di qe s'ju met shej e po sjelli pa dhimt hiq edhe s'pe frenoj veten :lol: :wink:

teDUAty
28-09-05, 02:03
t'pershendes shume

rilinda
28-09-05, 13:33
t'pershendes shume

flm po me cilen kang se? :lol:

Krokodilli
28-09-05, 13:38
pershendetje edhe nga une me e mira e Prizrenit

rilinda
28-09-05, 14:03
pershendetje edhe nga une me e mira e Prizrenit

o flm shum o Kroki :lol: t'pershendes edhe une ty :wink:

Domira
28-09-05, 14:14
Rilinda te pershendes e nderuar uroj te kalojsh caste sa me te mira ne FD.

Je shume simpatike dhe e mencur ma e mira e Perzerenit :D :D :D

rilinda
28-09-05, 14:35
Rilinda te pershendes e nderuar uroj te kalojsh caste sa me te mira ne FD.

Je shume simpatike dhe e mencur ma e mira e Perzerenit :D :D :D

:? flm shum edhe une te pershendes ty :lol: mpuq

LEDHATIMI
29-09-05, 23:57
Pershedetje dhe perqafime te ngrohta prizrenases se bukur :wink:

rilinda
30-09-05, 10:44
Pershedetje dhe perqafime te ngrohta prizrenases se bukur :wink:

:lol: flm, mpuq edhe per ty

teDUAty
30-09-05, 22:13
t'pershendes shume

flm po me cilen kang se? :lol:

pa kang hiq , hahaaaaaaaaaaaaaaa

rilinda
30-09-05, 22:23
t'pershendes shume

flm po me cilen kang se? :lol:

pa kang hiq , hahaaaaaaaaaaaaaaa

ani ok flm pra :twisted: :P :lol: :lol:

turisti
02-10-05, 22:26
RILINDĖ e nderuar,

Te pershendes dhe te dehiroj jete te gjate dhe te lumtur.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

rilinda
03-10-05, 11:09
RILINDĖ e nderuar,

Te pershendes dhe te dehiroj jete te gjate dhe te lumtur.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Flm i nderuari Turist, gjithashtu ke pershendetje edhe nga une

Diana007
06-10-05, 09:15
Rilinda te pershendes dhe te uroj nje dit te mbar :wink:

Diana .

rilinda
06-10-05, 10:53
Rilinda te pershendes dhe te uroj nje dit te mbar :wink:

Diana .

Flm Diana, je shum shum e mir :wink:

vjeshta
06-10-05, 22:01
Tung Rilinda ,sugarica e forumit

rilinda
06-10-05, 22:55
Tung Rilinda ,sugarica e forumit

:lol: pėrshendetje Vjeshta :wink:

Krokodilli
07-10-05, 05:56
pershendes edhe une sugaricen dhe me te miren e Kosoves me nje mpuq ne faqen e djatht :wink: ,,
kalo sa me mire bukuroshja e Prizrenit, qaste te kendshme

Arb
07-10-05, 06:26
Tung Rilinda ,sugarica e forumit

:lol: pėrshendetje Vjeshta :wink:

Gjithashtu pershendetje per Sugareshen...

Kjo cike duhet me vyfte fort... Keshtu e kane Sugareshat...

Gjithe te mirat, Rilinda!

rilinda
07-10-05, 10:29
Flm. per epitetin e ri :lol: Ju pershendes edhe une juve Kroki dhe Arb :wink:

Agroni22
09-10-05, 14:54
te pershendes shume shume je me u bukra e forumit :wink:

rilinda
09-10-05, 19:58
te pershendes shume shume je me u bukra e forumit :wink:

thnx :lol: :wink:

dr1ta
10-10-05, 00:24
Rilinda te pershendes, deshiroj cdo te mire ketu dhe ne jeten e juaj.

rilinda
10-10-05, 10:33
Rilinda te pershendes, deshiroj cdo te mire ketu dhe ne jeten e juaj.

Flm. Dr1ta. Edhe unė e dėshiroj tė njejten gjė edhe pėr ty e edhe pėr tė gjithė.

LEDHATIMI
10-10-05, 15:45
Pershedetje dhe perqafime te ngrohta prizrenases se bukur :wink:

http://img.123greetings.com/thumbs/friend_funny/1029-025-11-1068.gif

rilinda
10-10-05, 17:04
Pershedetje dhe perqafime te ngrohta prizrenases se bukur :wink:

http://img.123greetings.com/thumbs/friend_funny/1029-025-11-1068.gif

Flm, shum Ledhatim edhe une te pershendes TY :wink: :lol:

Gentiana
10-10-05, 17:48
Rilinda prano edhe nje pershendetje nga un.

Je fantastike dhe keshtu vetem vazhdo.

Gjith te mirat.

Genta

rilinda
10-10-05, 18:31
Rilinda prano edhe nje pershendetje nga un.

Je fantastike dhe keshtu vetem vazhdo.

Gjith te mirat.

Genta

Flm. shume Genta :lol: mpuuq

Sy_kaltra
11-10-05, 13:25
rilinda shoqja mu ma e mira qe e kam krah te dhjatht te atje te fesatet :P Je Llokum vajz ta kam shum lakmi :wink:

Pranoj pershendetjet e mia zemerushe dhe te uroj nje dit te bukur ashtu si ta doj zemra jote ..

Sy_Kaltra.

rilinda
11-10-05, 14:32
rilinda shoqja mu ma e mira qe e kam krah te dhjatht te atje te fesatet :P Je Llokum vajz ta kam shum lakmi :wink:

Pranoj pershendetjet e mia zemerushe dhe te uroj nje dit te bukur ashtu si ta doj zemra jote ..

Sy_Kaltra.

Flm. shum sy_kaltra :lol: gjithashtu shoqja mu :lol: do te jem gjithmon krahu yt i djatht :wink:

Dreni30
11-10-05, 17:18
E nderuar rilinda

Te uroj shendet dhe jete te lumtur dhe sukses ne te gjitha sferat.

Drenii.

Krokodilli
12-10-05, 06:42
Kalova ketu pari dhe nuk munda pa ndalur dhe pa pershendetur me te miren e Prizrenit- Kosoves,,
Je me e mira Rilinda,,, te deshiroj nje dit te mbar dhe te lumtur
tung

rilinda
12-10-05, 12:48
Flm. shumė qė tė dyve :lol: ju pėrshendes edhe une juve nga thellėsia e zemrės :wink:

teDUAty
12-10-05, 22:08
prano pershendetje nga une shueme erespektuar Rilinda .

rilinda
14-10-05, 18:21
prano pershendetje nga une shueme erespektuar Rilinda .

shum te faleminderit dhe ke pershendetje edhe nga une :wink:

Agroni22
18-10-05, 04:16
RLINDA simpatilje e forumit je e pershendetur nga une shume shume .
AGRONI

rilinda
18-10-05, 17:12
RLINDA simpatilje e forumit je e pershendetur nga une shume shume .
AGRONI

thnx. shum shum edhe ti ke pershendetje shum shuuum :wink:

Artisti
21-10-05, 10:13
rilinden e pershendes edhe un shummmmmmmArtisti

rilinda
21-10-05, 10:50
rilinden e pershendes edhe un shummmmmmmArtisti

Flm. shummmmmm o Artist e mos harro neser me dal te kalaja e Prizrenit :lol:

te pershendes edhe une ty :wink:

Reana
22-10-05, 07:50
Per Rilinden e Therandes

nje pershendetje te madhe dhe te perzemert qe arrin ti tejkaloje mijera kilometrat e Oqeanit Atlantik!

gjithe te mirat Rilindush! http://www.kartolina.com/resource/stamp/Teddy.gif

rilinda
22-10-05, 12:35
Per Rilinden e Therandes

nje pershendetje te madhe dhe te perzemert qe arrin ti tejkaloje mijera kilometrat e Oqeanit Atlantik!

gjithe te mirat Rilindush! http://www.kartolina.com/resource/stamp/Teddy.gif

Flm. motrushe shum...e Prizrenit jam po nejse ska lidhje se edhe Theranden qetu ngat e kam :wink: mpuuuuq per ty :lol:

laliloli
22-10-05, 17:11
Per prizrenasen nje pershendetje te perzemert ,te uroj nje mbremje te mire sonte.Pasi qe po e verej se qenke ne dhome vendose qajin se erdha me nje kallaballik musafir :lol: :lol:

Me rrespekt Lali

rilinda
22-10-05, 17:17
Per prizrenasen nje pershendetje te perzemert ,te uroj nje mbremje te mire sonte.Pasi qe po e verej se qenke ne dhome vendose qajin se erdha me nje kallaballik musafir :lol: :lol:

Me rrespekt Lali

Si gjithmon ne dispozicionin tėnd :wink: :lol:

schütze
22-10-05, 20:12
rilinda e nderuar te pershendes nga zemra,te deshiroj qdo te mir ne jet

me respekt
schütze

Flaka_1
22-10-05, 21:03
Pershendetje te fresketa dhe t eflakta per ty RILINDA!
nga flaka!

rilinda
22-10-05, 23:26
Ju faleminderit qė tė dyve... pėrshėndetja ėshtė e dyanshme :wink:

ninnela
06-11-05, 10:34
Prizrenase e nderuar te pershendes perzemersisht dhe te deshiroj plotesimin e te gjitha enderrave rinore :lol: :lol: :lol:


Me respekt NINNELA

GURI SYLAJ
06-11-05, 10:38
Po e vjerre ketu , edhe une , nje pershendetje per Rilinden.
Ju deshiroj nje dite te mire dhe argetim te kendeshem.

lazdrani
07-11-05, 20:34
Rilindja pershendetje te sinqert nga Lazdrani :wink:

Sy_kaltra
13-11-05, 12:40
http://img.123greetings.com/eventsnew/gen_luck/1012-004-67-1071.gif

Artisti
15-11-05, 21:27
Rilinda,ty nje pershendetje te madheeeeeeeeeeeeeee e prizrenit nje pershendetje te vogel hahahaha.

MemphiSx
19-11-05, 10:26
Rilinda,shoqe prano nje Urim nga ana ime,Ky urim dua qe te gjej si vera ne dimer ;) :D Pershendetje ty dhe Prizrenit te bukur :)

rilinda
20-11-05, 18:54
Flm shum shum shum qė tė treve. :lol: nga nje pershendetje gjithashtu shum te madhe e keni edhe ju nga une :lol:

Zana_ch
20-11-05, 19:58
Rilinda ,nga zemra te pershendes

rilinda
20-11-05, 21:44
Rilinda ,nga zemra te pershendes

Flm. Zana shum mpuuq :wink:

Diana007
23-11-05, 09:59
Te perqafoj fort .

http://img400.imageshack.us/img400/415/llllllllll7vx.jpg (http://imageshack.us)

zana e maleve
23-11-05, 12:42
urime motrushe mpuqqqqqqqqqqqqq

rilinda
23-11-05, 19:14
http://www.kartolina.com/resource/picture/Falenderime/1k7439c57d5e_thumb.jpg

http://www.icq.com/img/friendship/usercreated/static/card_1934_r.jpg

Kalt
27-12-05, 17:02
Rilinda,

Shume urime per Vitin e Ri 2006!
Qofte ky nje vit i cili te te sjelle sa me afer realizimit te deshirave dhe enderrave tuaja te moshes!

Kalt

http://img.123greetings.com/thumbs/ejan_ny_flowers/8607-004-34-1042.gif

http://www.123greetings.com/events/new_year/flowers/newyear7.html

Dreni30
27-12-05, 17:13
E nderuar rilinda

Me shprese qe ky vit i ardhshem te jete vit i plotesimit te deshirave tuaja ne pergjithesi.
Pra urime Viti i Ri 2006.http://www.hobbybiks.dk/Foto/Blomster/Blomst007.jpg

Dreni.

rilinda
27-12-05, 17:39
Flm. te dy...Viti 2006 qoft i mbarė pėr tė gjithė :wink:

aferdita
27-12-05, 18:50
Rilinda pershendes gjithashtu dhe te uroj te gjithe te mirat :wink:

loni19
27-12-05, 19:09
Rilinda e nderuar te pershendes dhe te uroj cdo te mire, suksese, dhe disponim te kendshem...

Naki
27-12-05, 22:07
Nė pragė tė vitit tė ri ju deshirojė shėndet,lumturi , realizėm tė dėshirave dhe apiratave.

Gėzuar viti 2006


http://www.duennwalder-hunnenhorde.de/bilderhunnen/weihnachtsschlitten.gif


Naki

Domira
28-12-05, 03:14
E nderuar Rilinda.
Gezuar Viti i Ri 2006.
Te uroj shendet, gezime e mbaresi ne vitin qe po vjen.
http://img.123greetings.com/eventsnew/ejan_ny_fireworks/1069-038-13-1027.gif

halla e madhe
28-12-05, 09:28
Gezuar Vitit i Ri 2006!

Suksese dhe caste te lumtura te deshiron :halla e madhe :P

Diana007
28-12-05, 11:35
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg

Agroni22
28-12-05, 14:04
RILINDA simpatikja e forumit te uroje vitin e ri me deshiren qe ky viti te jete viti me i lumture ne jeten tuaj

me respekt per ty AGRONI

rilinda
28-12-05, 16:04
Aferdita, Loni, Naki, Domira, Halla e madhe, Diana, Agron...ju falenderoj nga zemra :lol:

Luana
28-12-05, 16:06
Rilinda shume Urime per ket fest te Vitit te Ri , te deshiroj qe ky vite te sjell fat e lumturi e sukses ne jeten tuaj ...
http://www.bgreetings.com/ecards/holidays/new_year/15.gif

Dilingjia
28-12-05, 16:38
Rilinda,
Urime bre bal viti i ri 2006 :lol:

ninnela
28-12-05, 18:10
Rilindushe urime VITI I RI 2006.Qofte ky vit per ty vit i shendetit,limturis suksesit dhe plotesimit te enderrave tuaja :D


Te uron dhe pershendet nga zemra motra NINNELA :D :D :wink:

Xuki
28-12-05, 20:12
Tė uroj gjitha t'mirat pėr vitin e ri 2006!

Pėr Ty bukuroshe:

http://www.ifactory.ch/florissimail/si_rose/images/rosenstrauss.jpg

Artisti
28-12-05, 20:49
Urime,Urime,Urime
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.pngGezuar Viti i Ri 2006

schütze
28-12-05, 21:02
***********GEZUAR VITIN 2006**********
Pranoni pershendetjet dhe urimet,me deshirat me te mira per ju ne vitin 2006
http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/k050.gif

rilinda
28-12-05, 21:58
Luana, Dilingjia, Ninnela, Xuki, Artisti, Schutze... faleminderit shum per urimet qe mi keni dergu :lol: :wink:

laliloli
28-12-05, 23:25
Me fat dhe gezuar vitin e ri 2006
Shendet,lumturi,gezim,hare dhe suksese ne ēdo sfere te jetes.

GEZUAR 2006

Lali

Arb
29-12-05, 00:04
E nderuara RILINDA,

Urime nderrimin e motmotit!

Qofte ky per ju nje vit me me shume mbaresi, mireqenje, e sukses!

Gjithe te mirat ju percjellshin vitin qe po afron!


Urojme qe kete vit te festojme nje vit historik te njohjes zyrtare te Pavaresise se Dardanise!

Zoti ju bekofte!

Zoti e bekofte Dardanine!

Zoti e bekofte Kombin Shqiptar!

Vigani
29-12-05, 03:04
http://www.dgreetings.com/newimages/newyear/newyear04.jpg


GEZUAR 2006-ta...!

Viganica

Gjumashja
29-12-05, 11:16
http://img365.imageshack.us/img365/1786/h0tm.jpg

rilinda
29-12-05, 11:50
Laliloli, Arb, Vigani dhe Gjumashja-Ju falenderoj tė gjithėve dhe njėherė dėshiroj tė gjitha tė mirat pėr ju nė vitin qė po vjen.

Zana_ch
29-12-05, 12:35
Gezuar Vitin e Ri 2006..harroni brengat,momentet edhe castet e deshpruara,lini menjan hidherimin dhe urrejtjen..coft ky vit nje vit i endrrave tuaja te pa realizuara dhe lumturia mbizotroft ne ju dhe familjen tuaj!

http://hometown.aol.de/NottulnBoy1/schneekugel7.gif


nga
zana_ch

pokeri
29-12-05, 14:10
GĖZUAR VITIN E RI 2006

Shėndet, dhe gjithēka tjetėr tė kėndshme pėr Ty
dhe mė tė dashurit tuaj.

vjeshta
29-12-05, 18:04
****************Urime Rilinda viti 2006**************

Ju uroj qe ky vite te jete realizues i deshirave dhe enderrave te juaja.

Vjeshta

Murgesha
29-12-05, 18:53
Shėndet, lumturi e tė gjitha tė mirat pėr vitin nė vijim.

Gėzuar 2006.

Murgesha!

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/da/thumb/0/0e/Juletre.jpg/200px-Juletre.jpg

Kavaleri
29-12-05, 20:08
Tung tung ..Rilinda
Gzuar vitin e ri...2006..ty dhe mbar Familjes tuaj.
Ju deshiroj C`do te mira..

http://www.gonad.org/upload/images/gzuarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.gif

Gjebraili
29-12-05, 20:19
Me shumė fatė e shumė gėzime
Shendeti, paqa, lumturia, qofshin me ju, familjen tuaj dhe ata qe i do dhe te duan
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png

Me rrespekt, Gjebraili

DEA
29-12-05, 23:13
Rilindes , shume suksese dhe shendet ne vitin qe vjen ju uron DEA
http://www.pohl-projekt.de/hgb/weihnachten/wn_004_640x480b.jpg

dr1ta
30-12-05, 00:52
Gezuar vitin e ri Rilinda, deshiroj nje vit me plot gezim dhe dashuri .Gezuar 2006

http://www.kriyayoga.com/pd/LoveCards3/happynewyear40.jpg

M_u_k_i
30-12-05, 01:31
_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_URIME VITI I RI 2006_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

e ktu duhet me shenu ma shum urime RILINDA
VITI I RI 2006

Gentiana
30-12-05, 02:42
Sweety Gezuar vitin e ri. Fat, lumturi dhe gjitha te mirat ti sjellt ky vit.

rafet llapjani
30-12-05, 02:44
Rilindja motrushe e vogel e imja Urime viti i ri gezim suksese dhe lumturi per ty motrushe dhe familes tende.

me rrespekt per ty nga vllau rafet llapjani.

spirl_girls
30-12-05, 13:17
Urime Vitin e Ri 2006!

http://www.locolobo.net/hus.gif

rilinda
30-12-05, 15:33
Zana_ch, Pokeri, Vjeshta, Murgesha, Kavaleri, Gjebraili, Dea, Dr1ta, Muki, Gentiana, Rafet Llapjani, Spirl_girls- ju pėrshėndes tė gjithėve dhe njėherit ju dėshiroj ēdo tė mirė nė vitin 2 0 0 6.

turisti
30-12-05, 15:38
:P Shoqe e nderuar :P ,

Urime nga zemra viti i ri

:P 2006 :P me shprese se do te realizohen te gjitha deshirat e paramenduara. :P

Nga zemra,
TURISTI. :P

Kercovari
30-12-05, 17:15
Gezuarhttp://www.theholidayspot.com/newyear/backgrounds/happy.gifMe fate dhe jete te gjate e te lumtur.
Kercovari

lazdrani
30-12-05, 19:52
http://grusskarten.freenet.de/templates/bild/feiertage/silvester/silvester_3.jpg

Gezuar 2006 :wink:

Kodra
30-12-05, 19:55
**********
**********
**********


rilinda e nderuar,

pėrshėndetje pėr ty dhe urime Vitin e Ri 2006Kodra

Guri i madh
30-12-05, 20:43
rilinda e nderuar ju uroj vitin e ri 2006 dhe sukse te mdha

Psikologu
30-12-05, 20:44
E nderuar!

Gezuar Vitin e ri 2006!
Cdo tė mirė e tė mbarė ne jeten e juaj nė cdo hap.

Me nderime si cdo here;


Psikologu

Sy_kaltra
30-12-05, 22:17
Me rastin e Vitit te Ri 2006 pranoni urimet me te mira.
Gezim, shendet dhe mireqenje per Ju dhe familjen tuaj .

Sy_Kaltra.

http://membres.lycos.fr/ULCINJ/gezuar%20vitin.jpg

Tomori
31-12-05, 02:14
Gezuar vitin E ri 2006
Me respekt te madhe per ju:
Tomori :wink:

Krokodilli
31-12-05, 05:15
Rilinda, se pari te pershendes , dhe te deshiroj qdo te mire per vitin e ardhshem e nderuara dhe me e mira e Prizrenit,

Gezuar Vitin e ri 2006

http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/k050.gif


Shendeti , lumturia dhe suksesi qofshin cdo here me ju, dhe pėr ju dhe familjen tuaj...

doGzona
31-12-05, 06:01
E dashura Rilinda,

http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gifGezuar Vitin e Ri 2006!http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gif

Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.

http://www.locolobo.net/xmas.gif
Me shume urime nga zemra,

doGzona

tushja
31-12-05, 14:36
Urime Viti i Ri 2006

Ralizimin e qdo deshire ne jete shendete,gezime,lumturi familjare dhe jete te gjate

Tushja

Zana_ch
25-01-06, 15:38
Shfrytesoj Rastin ti shprehi ngushllime mija te sinqerta .....paqja dhe siguria qofshin perhere mbi familjen e tij....
Ishte nje nder figurat me te squara te Kosoves i cili kontriboi shume per popullin tone...Ai do te jete Perhere ne Zemrat tona si nje nder politikanet qe me se shumti ka bere per Vendin tone..
Qofte e pa harrushem jeta dhe vepra e Dr .IBRAHIM RUGOVES

Zoti e bekofte Trupin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Verrin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Token e KOSOVES !
Zoti e bekofte Popullin e KOSOVES !

NGUSHLLIMET E MIJA
Zana_ch

FrEsKiA
26-01-06, 01:25
E nderuar me keqardhje te thelle, e pikelluar teresishte, ju shprehe ngushellimet e mia familjes Rugova dhe gjithe shqipetareve ne diaspore.

Pra, le te ngrejme zerin se bashku:
Prijesi yne Dr. Ibrahim Rugova, nuk ka vdekur!!! Ai eshte gjalle, akoma jeton ne zemrat tona!!! Le ta cojme deri ne fund amanetin e tij per Pavaresine e Kosoves, vetem te bashkuar mund te ecim perpara drejte rruges se drejte me hapa te vendosura drejte ardhmerise!!! Le te mburremi cfare Prijesi patem, Ai kurre nuk u perkule as ne "shi" dhe as ne "bresher", por krenohej me popullin Shqiptare, le te krenohemi edhe ne me Ikonen tone te famshme!!!

Shpirti i pushofte ne paqe!
Lavdi!!!

rilinda
14-05-06, 06:27
Ndoshta ėshtė vonė pėr t'ju falenderuar pėr urimet e gjithashtu edhe pėr ngushllimet e njėkohėsisht i shpreh edhe unė ngushllimet e mia pėr presidentin.
Faleminderit!

Diana007
20-05-06, 14:53
Rilinda pershendje shoqe :redface:

rilinda
21-05-06, 21:45
si tė kam moj Diana?

turisti
27-05-06, 10:04
Rilinda shoqe,

Te pershendes shume dhe gjate.:smile: :smile:

rilinda
09-06-06, 20:53
Falemnderit Turisti

Artisti
12-08-06, 11:43
Pershendetje oj prizrenalike :wink:


.

rilinda
13-08-06, 15:13
flm shum Artisti edhe pse me vones po skom mujt me hy knej se spo kom shum koh.
ke pershendetje edhe ti nga un

Drinni
13-08-06, 16:14
Dallandyshe kur flutroni
kam pėr ju njė porosi
n'sheher timin kur t'kaloni
leni t'fala nga nga i djal i ri.

rilinda
15-08-06, 15:42
Dallandyshe kur flutroni
kam pėr ju njė porosi
n'sheher timin kur t'kaloni
leni t'fala nga nga i djal i ri.

na i sollen dallendyshet te falat tua Drinni, e gjithashtu priti dallendyshet edhe ti se do te ti sjellin te falat nga shehri yt :D

Dreni30
22-08-06, 10:15
More a eshte kjo shtepija e Rilindes, kuku qe sa kohe nuk paskam qene kesajde e krejt po me duket se paska ndryshu.

Rilinda te pershendes dhe uroj gjithe te mirat ne jete.

Dreni.

rilinda
23-08-06, 19:13
hajde Dreni30 e miresevjen. Gjithmone je i mireseardhur k'tu ;)

te uroj gjithe te mirat!

M_u_k_i
25-08-06, 23:49
OJ shtrigo po ta uroj ditlindjen e ishalla i bon 100 ..

veq ne therand ishalla nuk shkon ghahhahgjahjgghjaghjga kalo mir a

rilinda
28-08-06, 18:56
flm shum M_u_k_i, veq a bon me dit pse jo n'Therandė???!!!:P

schütze
01-01-07, 16:32
GEZUAR 2007

Nga zemra ju uroj qe ky vit te jet viti i realizimit te qdo deshire,gjithashtu edhe ralizimin e pavarsis se Kosoves

me respekt
schütze

Prishtinasja_
02-01-07, 18:02
Pershendetje Rilinda

***Urime viti i ri 2007*****

Te deshiroj nje vit plote suksese dhe lumturi !! :smile::smile:

Me respekt

Prishtinasja_

http://i19.photobucket.com/albums/b199/PAGANHEART22/ANIMATED/HappyNewYear_MD.gif

rilinda
04-01-07, 17:26
schütze dhe Prishtinasja_ ju falenderoj nga zemra. Tė gjitha ato tė mira qė mi keni uruar ju gjetshin edhe juve.

Dreni30
14-02-07, 20:52
http://www.natsunivers.dk/kort/images/valen005.gif

Urime e u gezofshi per jete.

rilinda
14-02-07, 21:20
Tė falemnderit Dreni30. Urime pėr shumė mote edhe ty!

ARI_03
08-03-07, 12:40
Urime 8 marsi,

http://plaatjessite.mine.nu/nanda/bloemen/c-bloemen-04.gif

Me respekt,

Zero Cool
08-03-07, 12:54
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/roos-rood-3.jpg

rilinda
08-03-07, 12:55
Faleminderit shumė ARI 03 dhe Zero Cool.

Shėndet!

gazi-de
08-03-07, 14:44
URIME 8 MARSI e nderuara rilinda....

rilinda
08-03-07, 20:44
Nderimet e mia gazi-de

Dreni30
08-03-07, 20:52
Urime 8 maresi rilinda, vetem mos thuaj se nuk je grua, hahahahh shendet e lumturi ne jeten tuaj.http://www.ownersbuy.no/img/art/euroflorist.jpg

Derni.

rilinda
08-03-07, 20:56
hahahahaa, jo Dreni30 nuk po them se nuk jam grua, pėrkundrazi tė falenderoj shumė. Mirėmbetsh!

Albanian eX|PerT
12-03-07, 16:31
Me vjen keq e nderuar rilinda qe nuk kam hyr me heret per te e len nje pershendetje te pakten te sinqert per ty...!!!

Rrespekte te vecanta per ju e nderuar,... e mbara dhe e mira, lumturija e gezimi, nen hijen e nje jetes se shendoshe, qofshin gjithenje me ju e nderuara rilinda...!!!

..me rrespekte...

...autentik... albanian...!!!

rilinda
12-03-07, 21:24
Faleminderit shumė Albanian eXIPerT pėr pėrshėndetje. Kurrė nuk ėshtė vonė! Gjithashtu ke pėrshėndetje tė ngrohta nga ana ime, e tė gjitha ato tė mira qė mi ke uruar tė gjetshin edhe ty!
Mbetesh i respektuar!

Prishtinasja_
14-03-07, 19:06
Nje pershendetje te sinqerte per ty RILINDA !!!

http://profilejewels.net/grafix/glitter/Messages/HelloRose2.gif


Me respekt

Prishtinasja_ :wink:

rilinda
15-03-07, 00:05
Faleminderit shumė PRISHTINASJA.

Shėndet!

Zero Cool
16-03-07, 14:08
Flm per pershendetjen e nderuar qe edhe ty nje lule per nje vikend te kendshem:


http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/comics/a126b417f6aa6e5.gif

Sy_kaltra
16-03-07, 16:55
Pershendetje per ty rilinda te deshiroje gjdo te mire ...:smile:

uck_aksh
17-03-07, 01:13
Rilinda te pershendes te uroj gjith te mirat ne jet
http://i89.photobucket.com/albums/k234/warnet2006/fantasy.gif

rilinda
17-03-07, 01:26
Zero Cool, Sy kaltra dhe uck aksh ju falėnderoj pėr urimet tuaja e ju pėrshėndes.

Shėndet!
rilinda

http://www.girlscoutspc.org/cookies_and_nuts/images/thanks%20a%20lot.jpg

Agolli
17-03-07, 01:38
Rilinda a ka dicka me honger e me pi ne kete nate te errte, mos u merakos enet i pastroj une ....:biggrin:
Prano nje pershendetje te sinqerte, mikja ime virtuale''''te deshiroj ate qe ti deshiron per vehte.....

Me respekt miku Agolli........:smile:

falma_lotin
17-03-07, 02:04
rilinda te pėrshėndes nga zemra Motrushe je nje vajz e veqant je e embel ,e zgjuar te adhuroj shum te perqafoj nga larg dhe ndihem krenare kure kemi kesi vajza te veqanta si jeni ju shume zemermire. Je vertete nje njeri me shume merita dhe meriton vertete cdo fjale te bukur qe buron ne zemren e nje njeriu. Nga zemra te deshiroj qe te jesh cdohere mire dhe shendosh dhe te kesh buzeqeshjen tende cdohere mbi buze, ashtu sikur qe e ka dielli kur rrezon ne ditet me te ngrohta, te cmoj dhe te respektoj shummmmmmmmmm Bukuroshe.
ja nje lule per oden tuaj Motrushe

http://www.waffenschmidt.ch/IMAGES/Blumenladen/Valentinstag/valentinstag_strauss.jpg

Te uroj nje mbremje te kendshme dhe nje nate te mire...
Me rrespekt falma_lotin

rilinda
17-03-07, 02:19
E kush nuk ndihet krenar kur dėgjon fjalė tė mira nga njerėz siē janė Agolli dhe falma lotin!
Ju pėrshėndes pėrzemėrsisht tė dyve dhe ju premtoj se do tė punoj nė atė mėnyrė qė tė mos ju zhgėnjej.

Shėndet!

rilinda
17-03-07, 02:21
Rilinda a ka dicka me honger e me pi ne kete nate te errte, mos u merakos enet i pastroj une ....:biggrin:
Prano nje pershendetje te sinqerte, mikja ime virtuale''''te deshiroj ate qe ti deshiron per vehte.....

Me respekt miku Agolli........:smile:

Edhe sikur tė kisha pėr t'i larė enėt e gjithė Prizrenit nuk do tė pėrtoja pėr ty.:biggrin:
Gjithė tė mirat tė gjetshin.

Shėndet!
rilinda

ARI_03
17-03-07, 10:48
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/wochenende/endlich_ausspannen.gif

ninnela
17-03-07, 15:49
Rilindushe te pershendes qum qum

Uikend te rehatshem :smile:

Ninnela:wink:

rilinda
18-03-07, 23:29
ARI_03 dhe ninnela, ju falenderoj pėrzemėrsisht.

Shėndet!

Giovanni
18-03-07, 23:45
Te kam vrejtur por nuk kemi biseduar sot biseduam bashk dhe je e mrekullushme ne biseda andaj do jesh e
respektuar nga une.
Ruaje kete lule se eshte e gjalle e jo e plastikes.

Tung Giovanni.

http://www.bigfoto.com/themes/nature/flowers/rose-flower-g2.jpg

rilinda
19-03-07, 00:01
Faleminderit koleg. Do ta ruaj me xhelozinė mė tė madhe!

Shėndet!

DiLidreqI
19-03-07, 18:21
Opa pershendetje nga loqka e mushknive per RiLiNda .. dhe mos harro t'me kujtosh edhe mua kur ta kesh Drendafilin n dor :D Hahaha...

rilinda
19-03-07, 20:36
Faleminderit shumė, veq kur ta shoh trėndafilin e kujtoj kolegun tem giovanni-in. Ndash me t'kujtu ty bima ni trėndafil tjetėr. :D:D:D

Shėndet!

Giovanni
21-03-07, 23:03
Tung tung,

Si po ja kalon??

Te pershendet shume shume shuem

Mbremje te kendshme Giovanni.

rilinda
24-03-07, 00:05
Faleminderit shuuuumė giovanni. Super jam e super po kaloj. Shpresoj qė edhe ti tė jesh mirė.

Dea_A
24-03-07, 11:48
Erdha te le nje pershendetje ne oden tuaj me plot respekt per postimet tuaja spontane dhe te kthjellta !
Gjithe te mirat te deshiroj !

Giovanni
24-03-07, 18:43
http://www.pascalobispoblog.com/media/872/20060727-dessin%20gros%20minet%20bon%20week%20end.jpg

rilinda
24-03-07, 19:01
Erdha te le nje pershendetje ne oden tuaj me plot respekt per postimet tuaja spontane dhe te kthjellta !
Gjithe te mirat te deshiroj !

Faleminderit Dea_A shuuuuuumė!

rilinda
24-03-07, 19:23
http://www.pascalobispoblog.com/media/872/20060727-dessin%20gros%20minet%20bon%20week%20end.jpg

Merci beaucoup mes ami.

Agolli
24-03-07, 19:34
http://www.graphicsarcade.com/glitter_text/haveaniceweekend/haveaniceweekend_graphics_8.gif

rilinda
24-03-07, 19:43
Thanks a lot my friend. I hope that you will have a greate weekend.


Faithfully
rilinda

ARI_03
25-03-07, 08:35
http://www.catmori.de/schokolade/w31.gif

~AmaZonA~
25-03-07, 10:04
http://img260.imageshack.us/img260/4366/94651szi5q75jhyut5.gif (http://imageshack.us)

rilinda
25-03-07, 11:15
ARI_03 dhe ~AmaZonA~, ju falenderoj shumė.

Shėndet!

Sy_kaltra
25-03-07, 11:25
http://www.flairmyspace.com/userpics/graphics/thumbnail/days/daysofweek42.gif

rilinda
25-03-07, 11:27
Thanks a lot. You too my sister.

Yours sincerely
rilinda

gazi-de
25-03-07, 15:06
rilinda e nderuare te pershendes edhe te uroje nje pranever e gezim si ti deshirone..
se me te vertet jeni e dalluare,dhe me plote respeket..
pershendetjes time i bashkangjiten edhe ca lule per ty e nderuare..
http://files.myopera.com/Riogrande/albums/56306/Blumen.JPG

Albanian eX|PerT
25-03-07, 15:14
Rushi im
Inspirimi im
Loqka ime
Inkurajimi im
Ndoshta spo e teproj, te
Dua shume
A thua e ke iden sa shume te dua?

rilinda
25-03-07, 15:18
gazi-de Faleminderit shumė. Mbetesh edhe ti i respektuar nga unė.

Shėndet!

rilinda
25-03-07, 15:19
Rushi im
Inspirimi im
Loqka ime
Inkurajimi im
Ndoshta spo e teproj, te
Dua shume
A thua e ke iden sa shume te dua?

Jo more spo e tepron. Dujum hala ma shum bile :D:D:D
mpuq qokollada jem :D:D

ssara
26-03-07, 08:48
pershendetje per ty e nderuar kalo sa ma mire

rilinda
26-03-07, 13:19
Faleminderit ssara shumė. Edhe ti kalofsh sa ma mirė.

Prishtinasja_
26-03-07, 16:10
Pershendetje motrushe

shpresoj se je mire dhe ke kalua mire gjate fundjaves !!!:biggrin:

Te pershendes shumee

Prishtinasja_ :smile:

rilinda
26-03-07, 16:15
Tė falenderoj shumė pėr pėrshėndetje dhe urime oj motra ime :biggrin:

http://www.3dimages.co.uk/images/winking_eye_left.gif

Dreni30
27-03-07, 09:38
http://pedraapedra.weblog.com.pt/arquivo/rosa-gallica-rosa-mundi.jpg

ARI_03
27-03-07, 12:14
http://glittermaker.nuclearcentury.com/created/8f69pfmcyQ.gif

http://i38.photobucket.com/albums/e102/mynameis_rita_damnit/blurose14dy.gif

http://glittermaker.nuclearcentury.com/created/diRVz4ZT2U.gif

rilinda
27-03-07, 13:20
Dreni30 dhe ARI_03, ju falenderoj tė dyve shumė.

Shėndet!
rilinda

uck_aksh
29-03-07, 00:24
http://i16.photobucket.com/albums/b45/calicowgirl5/Greetings/goodday.gif

rilinda
29-03-07, 19:40
http://i16.photobucket.com/albums/b45/calicowgirl5/Greetings/goodday.gif

Thanks soo much.
I wish you a good day too!

Sincerly!
rilinda

budo785
29-03-07, 21:44
Tung Rilinda,

Te pershendes me vargjet e kesaj kenge:
.....shtengoma doren si dikur
nje cast per te fluturuar!
o pse aq vrazhde denon....
A e di cila kong asht?:-)

rilinda
29-03-07, 22:05
Tung Rilinda,

Te pershendes me vargjet e kesaj kenge:
.....shtengoma doren si dikur
nje cast per te fluturuar!
o pse aq vrazhde denon....
A e di cila kong asht?:-)

garant e knon Duli ose Mentor Kurtishi:biggrin: ose ose e ke shkru ti vet se nita qe je poet :biggrin:

Megjithatė faleminderit pėr pėrshėndetjet e tua!

Shėndet!

budo785
29-03-07, 22:53
uuuuuuuuu sa e poshter:-),po me doket vec dulin pe ngojshe,hahahaha edhe at ne kerr,ahaha
pe shof se ki nevoj per ndihme:
kot, ti je si acar,si te ish janar
heshtje e perbetuar.
shkoft ky vite aq i mallkuar
dhembjen me cka ta mbas
permbahem mos te pelcas.....

shti a po e di,bukuroshe:-)

rilinda
29-03-07, 23:13
hahahahahhahahahah me pas ngu Dulin ja kisha dit kangt :S:S:S:S

po prap se prap spom kujtohet kjo kang.
ti je tekstshkruesi i saj :D:D:D

rilinda
30-03-07, 15:17
uuuuuuuuu sa e poshter:-),po me doket vec dulin pe ngojshe,hahahaha edhe at ne kerr,ahaha
pe shof se ki nevoj per ndihme:
kot, ti je si acar,si te ish janar
heshtje e perbetuar.
shkoft ky vite aq i mallkuar
dhembjen me cka ta mbas
permbahem mos te pelcas.....

shti a po e di,bukuroshe:-)

oooo tash m'ra n'mend. :biggrin: :biggrin: Kėt' kang e knon Armend Rexhepagiqi :wink:

budo785
30-03-07, 18:07
Bravoooo,e dishna se e di ama prom ishe kon e lodht,ahahah,pi expertit po get,haahahahah
Kesh tu ta dhon ndimen e fundit me refrenin:
Shkel dhe vetem shkele,
asnje fjale nuk do te del
asgje pos kesaj kenge,shkel
se faj kam une se te desha shume
pse aq shume te dua....

Shume i mire a.....po get Aida ja ka shkrujt a,hahaha

rilinda
30-03-07, 18:12
Bravoooo,e dishna se e di ama prom ishe kon e lodht,ahahah,pi expertit po get,haahahahah
Kesh tu ta dhon ndimen e fundit me refrenin:
Shkel dhe vetem shkele,
asnje fjale nuk do te del
asgje pos kesaj kenge,shkel
se faj kam une se te desha shume
pse aq shume te dua....

Shume i mire a.....po get Aida ja ka shkrujt a,hahaha

jo bre nuk m'ka lodh ai, po un e kom lodh ata :D:D:D:D

Shnet!

selvija
31-03-07, 17:36
http://img1.imagechef.com/w/070331/sampa98022dd21e216b0.jpg (http://www.imagechef.com/)

Giovanni
01-04-07, 00:39
http://www.bulma-animation.org/u/p/7/mmokckgezhqwlx42j1wv8op7ed.gif

rilinda
01-04-07, 08:37
selvija dhe giovanni ju falemnderit shumė nga zemra :D:D::D

Agolli
02-04-07, 19:49
http://vil.nai.com/images/99487a.gif

LuLjaa
03-04-07, 02:25
http://hurgon.free.fr/fonds/bisou/bisou_bouch_025.gif

rilinda
03-04-07, 03:40
Agolli dhe LuLjaa ju pėrshėndes tė dyve shuuuuuuuuuuuu...mė!

Shėndet!

Albanian eX|PerT
03-04-07, 21:35
http://www.classact.ca/RubberStamps/Words/Word%20Stamps/EX11B_B_HaveaNiceDay.jpg

rilinda
04-04-07, 00:48
Expert faleminderit shumė

Shėndet!
rilinda

Buqja_ch
05-04-07, 06:17
rilinda kalofsh mire keto dit pushimi

te pershndes shummmm

me rrespekt Buqja

Agolli
05-04-07, 19:31
http://i79.photobucket.com/albums/j129/jules31_SRK/SRK2/Zahrah_Khan/helloh014.jpg

Albanian eX|PerT
05-04-07, 23:38
http://images.fotosearch.com/bigcomps/UNU/UNU134/u11145219.jpg

rilinda
06-04-07, 00:27
Buqja_ch, Agolli dhe Albanian eX|PerT ...

http://i37.photobucket.com/albums/e62/magsd/Friends%20stuff/ThankUDearFriend.gif

Giovanni
06-04-07, 11:55
http://futura2.altervista.org/_altervista_ht/ballo.jpg

Prishtinasja_
06-04-07, 12:37
Motrushe te pershendes me kengen


http://www.youtube.com/watch?v=5Tv3IUaSaEk&mode=related&search=:biggrin:

Arkza
06-04-07, 12:51
Rilinda te Pershendes shum shume shume dhe te flm shume per Mp , veq desah te dij se a te ka ardhe edhe ty Mp te mijat !? se te kam shkru qe tri her :rolleyes:

ARI_03
06-04-07, 20:58
http://i81.photobucket.com/albums/j226/nanc_photos/geleroos.jpg

rilinda
07-04-07, 00:35
giovanni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14759), Prishtinasja_, Arkza, Albanian eX|PerT, ARI_03
Nuk kam tjetėr pėrgjigjje pėrpos FALEMNDERIT, FALEMNDERIT!
Ju falenderoj nga fundi i zemrės sime, e duhet ta dini se pėr ju zemra ime nuk ka fund...
Shėndet!
rilinda

budo785
07-04-07, 12:30
http://interrose.co.uk/images/shopping/rose096.jpg

legenda
08-04-07, 10:13
http://image.blog.livedoor.jp/mailnobu/imgs/d/b/dbbb0c69.jpg

rilinda
08-04-07, 12:16
budo785 dhe legenda - ju falenderoj tė dyve shumė.

Shėndet!
rilinda

uck_aksh
08-04-07, 16:03
http://i171.photobucket.com/albums/u295/Jeannie522/GoodAfternoon.gif

ninnela
08-04-07, 18:20
Helloo rilindushe he rrushe

Uroj te kesh nje jave te mbare

NINNELA

Dreni30
08-04-07, 18:54
E nderuar rilinda erdha ketu per te pershendetur dhe per te uruar tejkalimin e 5 mij shkrimeve. njeherit te deshiroj edhe shume xxx shkrime te bukura ketu ne forum.
Shendet e lumturi kudo qe te jesh.

Dreni.

Prishtinasja_
09-04-07, 11:24
Nje kartoline te bukur per "kunaten" time qe e kam shume te mire !!! :biggrin:

http://www.ein-kleiner-blick.de/1x251.jpg

Arkza
09-04-07, 13:29
Te Pershndtes shuem rilinda je engjellushe e vertete :smile:

Lijanna
10-04-07, 11:17
Rilinda te pershndes shume.... Gjitha te mirat nga Lijanna!

Elina
13-04-07, 13:13
Pershendetje :smile:

http://s118.photobucket.com/albums/o89/melanie650yah/onda/romantico/besitosSmiley.gif

Sy_kaltra
14-04-07, 11:08
http://www.galeriashqiptare.net/albums/Kartolina/normal_kartoline.jpg

rilinda
14-04-07, 15:22
uck_aksh, ninnela, Dreni30, Prishtinasja_ , Arkza, Lijanna, Elina, Sy_kaltra...
Sa tė mrekullueshme ma keni bėrė ditėn kur i lexova kėto urime tuaja...
Ju falenderoj dhe ju pėrshėndes njėkohėsisht!

Shėndet!
Rilinda

Arkza
14-04-07, 15:48
uck_aksh, ninnela, Dreni30, Prishtinasja_ , Arkza, Lijanna, Elina, Sy_kaltra...
Sa tė mrekullueshme ma keni bėrė ditėn kur i lexova kėto urime tuaja...
Ju falenderoj dhe ju pėrshėndes njėkohėsisht!

Shėndet!
Rilinda Rilinda gezohem qe te shoh parp ne mesin ton :smile: me ke munguar shume e ndruar Te Pershendes shumeee me repskte nga Arkza

Agolli
14-04-07, 20:45
http://deckernet.com/shed/cards/friend.jpg

rilinda
14-04-07, 21:23
Rilinda gezohem qe te shoh parp ne mesin ton :smile: me ke munguar shume e ndruar Te Pershendes shumeee me repskte nga Arkza


Tė falemnderit Arkza pėr kėto vizita tė shpeshta qė mi bėn e qė janė gjithmonė tė mirėpritura nga ana ime.

Shėndet!
Rilinda

rilinda
14-04-07, 21:33
http://deckernet.com/shed/cards/friend.jpg


You'r my friend and that is true,
but the gift was given from me to you.
we went thru moments that were good and bad,
even moments that were happy and sad.
you suported me when I was in tears,
we stuck together when we were in fear...

Its really sad that it had to be this way,
but it has reached its very last day.
miles away can't keep us apart,
'cause you'll always be in my heart.

Djellza:
14-04-07, 21:54
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une e nderuar .

Ju rrespekton Djellza

rilinda
14-04-07, 22:27
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une e nderuar .

Ju rrespekton Djellza

Tė falemnderit shumė Djellza.
Pėrshėndetje edhe pėr ty.


Shėndet!
Rilinda

Paradox_13
15-04-07, 14:19
Pershendetje,.nje pasdite te kendeshme ju deshiroj..
Paradoxi.

rilinda
15-04-07, 18:35
Pershendetje,.nje pasdite te kendeshme ju deshiroj..
Paradoxi.

Tė falemnderit shumė. Pėrshėndetje ke edhe nga ana ime.

Shėndet!
Rilinda

Giovanni
15-04-07, 19:24
http://www.fantasygif.it/Saluti%20e%20Auguri/Buonasettimana/c1.gif

Dreni30
16-04-07, 10:01
Rilinda, erdha kesajde e nuk munda pa u kthyer ketu per te peshendetur. Te deshiroj shendet e lumturi kudo qe te jesh.

Dreni.

Prishtinasja_
16-04-07, 10:04
Per bukuroshen nga Prizreni.........:biggrin:

http://www.myspaceanimations.com/images/great_week.jpg

gazi-de
16-04-07, 11:57
Rilinda te pershendes,dhe te uroje nje jave te qete....

ssara
16-04-07, 15:33
Pershendetje per ty Rilinda kalofsh nje dite sa me te mire

Ssara

budo785
16-04-07, 18:52
Pershendetje!Sjam i sigurt a do te mrrije foto,hahaha
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Arjanit/My%20Documents/buda/balloon-shadow%5B1%5D.jpg

rilinda
16-04-07, 22:01
giovanni, Dreni30, Prishtinasja_, gazi-de, ssara, dhe budo785 , ju falenderoj shumė pėr pėrshėndetjet dhe urimet tuaja. Ēdo urim qė pranohet nė kėtė rubrikėn time, mė bėn tė ndihem mirė e mė mirė.

Shėndet!
Rilinda

Amina
16-04-07, 22:53
rilinda, kalo sa me mire motrushe, te pershendes shume

LuLjaa
17-04-07, 00:58
Pėrshėndetje..

http://img341.imageshack.us/img341/1070/enfantbwvd1.gif

Amina
17-04-07, 09:12
Luljaa pershendetje edhe ty

jEtA_1
17-04-07, 11:54
Ne shenje respekti per ju e nderuar mike dhe vendase
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/flowers/01.gif (http://www.glitterlive.com/)