PDA

View Full Version : Kerkohen pastruese per DARDANI...


Urata
19-09-05, 17:13
Urdheroni e paraqitni kerkesat e juaja dhe resumet kush jane te interesuara...!
http://www.stocklayouts.com/images/fullviews/GB0520701-f.jpg

Urata
19-09-05, 20:59
Oj Diana, qou moj se vetem u myta,qy....!
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...
O mire pugujme bre!

turisti
19-09-05, 22:55
:roll: Konkurimi per fshisen e rrymes,te thjeshte ose fluturuese???? :roll:

Diana007
20-09-05, 07:34
Oj Diana, qou moj se vetem u myta,qy....!
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...
O mire pugujme bre!


Ahahhhahhahaahhaahahhhahaahahahhahahahahahahahahha hhah
Prej kurit po duhet moj pastrus , mos sa profesione mu kan bo spo di ka me shku perpara po tutem po bohem shume pasur ketu ne Fd :P e skam ka ja boj vendin parever :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Urata
22-09-05, 17:19
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Diana...! T'kallxoj une, veq del neper dyqane dhe garderob...

Turist, cilen fshese e preferon ti?!!! Do ti bejme lutje Bond...
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa...

ps: Diana, ti menagjere a, prano lutjet dhe zgjedh ose edhe komando/detyro ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...
Caktoi fshesen kujt duash, dhe t'jerat me radhe!

e_martumja
22-09-05, 17:21
Mjafttttttttt ne realitet jam duke pastruar WC nuk po du edhe ketu :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Tomori
22-09-05, 18:06
Nuk ka problem per pastruse...po va propozoje Reanen..
Reana ka pervoje me Varikin...
...kuku medet per mua veq kur me kujtohet me vjen te :cry:

Urata
22-09-05, 18:18
Nuk ka problem per pastruse...po va propozoje Reanen..
Reana ka pervoje me Varikin...
...kuku medet per mua veq kur me kujtohet me vjen te :cry:

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaa...
krejt trupin varre a...!

Tomori
22-09-05, 18:19
Nuk ka problem per pastruse...po va propozoje Reanen..
Reana ka pervoje me Varikin...
...kuku medet per mua veq kur me kujtohet me vjen te :cry:

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaa...
krejt trupin varre a...!
Po zemrushe,,, :wink:

Urata
22-09-05, 18:34
http://img.123greetings.com/thumbs/intouch_sendsmile/8566-010-09-1059.gif

Murgesha
22-09-05, 18:36
Urdheroni e paraqitni kerkesat e juaja dhe resumet kush jane te interesuara...!
http://www.stocklayouts.com/images/fullviews/GB0520701-f.jpg

O pasha mamin veē nė ma dhashtė dikush shpindėn e vet se ndryshe s`mundem me pastru.

Urata mė fal por kėsaj here nuk mundem me e marrė kėtė detyrė tė caktuar. :cry: :cry: :cry:

Tomori
22-09-05, 18:36
http://img.123greetings.com/thumbs/intouch_sendsmile/8566-010-09-1059.gif
Flm Urata :wink:

Urata
22-09-05, 19:39
http://img.123greetings.com/thumbs/sprt_tennis/1045-001-10-1068.gif

Ok, Murgeshe e liruar nga detyrimi ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

Murgesha
22-09-05, 19:42
http://img.123greetings.com/thumbs/sprt_tennis/1045-001-10-1068.gif

Ok, Murgeshe e liruar nga detyrimi ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

E kam ditur se ke njė zemėr tė madhe.......... :P

halla e madhe
22-09-05, 19:44
Pastruse po kerkoni a :?A thua, nuk ju duhet halla apo :?: :lol:

GURI SYLAJ
22-09-05, 21:18
Qe edhe nje vullnetar veq kallxoni kush u ba me e gjujt n'kofe....

DEA
22-09-05, 21:21
Qe edhe nje vullnetar veq kallxoni kush u ba me e gjujt n'kofe....
Edhe pastrues marrim

GURI SYLAJ
22-09-05, 21:22
A ban me dijt a me ore a me dite...

DEA
22-09-05, 21:22
A ban me dijt a me ore a me dite...
me sahat :lol:

GURI SYLAJ
22-09-05, 21:29
E sa eshte sahati?

DEA
22-09-05, 21:32
E sa eshte sahati?
sa dje kesi vakti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , ketu behet ein euro job, per ata qe marrin arbeitslosen geld :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

GURI SYLAJ
22-09-05, 21:37
E me kan me Harz vir, a qysh po ithone abaannn me ardhe nebengjob....

DEA
22-09-05, 21:40
E me kan me Harz vir, a qysh po ithone abaannn me ardhe nebengjob....
ja veq mini job, e ste ndalet arbeitslosa hahahahahahahha

GURI SYLAJ
22-09-05, 21:42
Tash ajo qe me intereson me se shumti ,
Kan e kam shefice?

DEA
22-09-05, 21:43
Tash ajo qe me intereson me se shumti ,
Kan e kam shefice?
Phaaaaaaaaaaaaaaa qpo hyn fellutave edhe ti, mos ta nin hiq se sheficen se sheh me sy hiq :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
22-09-05, 21:45
Tash ajo qe me intereson me se shumti ,
Kan e kam shefice?
Phaaaaaaaaaaaaaaa qpo hyn fellutave edhe ti, mos ta nin hiq se sheficen se sheh me sy hiq :lol: :lol: :lol: :lol:

E nė shkollė pėr pastrues a po shkoni hiē??

DEA
22-09-05, 21:46
Tash ajo qe me intereson me se shumti ,
Kan e kam shefice?
Phaaaaaaaaaaaaaaa qpo hyn fellutave edhe ti, mos ta nin hiq se sheficen se sheh me sy hiq :lol: :lol: :lol: :lol:

E nė shkollė pėr pastrues a po shkoni hiē??
besa ma qite ndermend, Guri a ke shkolle te kryme per pastrus :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

GURI SYLAJ
22-09-05, 21:54
E kush mi jep leket? Mos desht ju krejt qyl. Hajt se ky asht plak e s'i vyn paret....

DEA
22-09-05, 21:55
E kush mi jep leket? Mos desht ju krejt qyl. Hajt se ky asht plak e s'i vyn paret....


d.m.th.ne ska gje :lol: :lol: :lol:

GURI SYLAJ
22-09-05, 22:00
Dy diplama i kam - i ngrati
nja per kose e nja per shati...
A pranohen edhe per pastrues a jo?

Urata
24-10-05, 07:00
Forumi ka nevoje per pastrues...!!!

Diana007
24-10-05, 07:28
Forumi ka nevoje per pastrues...!!!

:wink:

Barbaroza
29-10-05, 13:48
Une kisha pranuar me deshire,por pasi ndodhem brenda ne Kosove,e refuzoj kete aplikim se ju e dini qe komplexi i te qenit profesion jo i ngritur ne Kosove,shikohet me syrin e nencmimit,keshtu qe nese ka per mua helbete nje vend sekretareshe,edhe pse edhe ky profesion s'shikohet aq mire,por me njofshem,kisha pranuar. :) :lol: :lol:

ninnela
29-10-05, 13:50
:shock: :shock: :roll: :roll: :roll:

Barbaroza
29-10-05, 13:55
:shock: :shock: :roll: :roll: :roll:

He moj,ti sigurisht jeton diku ne perendim e po shokohesh. :?

GURI SYLAJ
29-10-05, 21:13
Barbaroza, une jam i gatshem ,sepse ne ketu ne perendim, jemi xhvesh nga ky kompleks, per neve eshte me e rendesishme puna ,e cfare -veq a ka pare..............
Ju pershendes perzemersisht!

uliksi31
30-10-05, 09:08
Puna e madhe fillon me pune te vogel.

halla e madhe
30-10-05, 10:03
Puna e madhe fillon me pune te vogel.

A pastruese po kerkoni a?Kane vdek krejt pastrueset,ishin zavendesu ne robota :wink: :lol:

GURI SYLAJ
30-10-05, 10:09
Po me u nal rryma , ateher me kan rezerve ndonje robot , p.sh si une ..........

halla e madhe
30-10-05, 10:12
Po me u nal rryma , ateher me kan rezerve ndonje robot , p.sh si une ..........

Agregatin mbaje krahe_qafe n'dash me pshtu kryt :wink: :lol: :lol:

Barbaroza
30-10-05, 13:57
Barbaroza, une jam i gatshem ,sepse ne ketu ne perendim, jemi xhvesh nga ky kompleks, per neve eshte me e rendesishme puna ,e cfare -veq a ka pare..............
Ju pershendes perzemersisht!

Mire shume O Gyri Sylaj,shpresoj se sė shpejti edhe ne Kosove do te zhveshemi plotesisht nga ky kompleks,edhe pse s'jane te gjithe te njejte.Kur ta kap skamja perpara,se njeh askend :wink: :(

loni19
30-10-05, 14:27
ej a ka mundesi me me tregu se cilat jane kushtet per mu ba pastrues ne dardania?

halla e madhe
30-10-05, 16:00
ej a ka mundesi me me tregu se cilat jane kushtet per mu ba pastrues ne dardania?

Kape fshisen e mos ban za n'dash me te livdu mileti :wink: :lol: :lol:

GURI SYLAJ
30-10-05, 16:08
Jo veq me t'livdu po edhe me pas pune rregullisht...........

loni19
30-10-05, 19:45
ej a ka mundesi me me tregu se cilat jane kushtet per mu ba pastrues ne dardania?

Kape fshisen e mos ban za n'dash me te livdu mileti :wink: :lol: :lol:Oj halla e madhe ke e kam koleg apo kolege aty...
apo ndoshta ti je aty e punesuar...
loni19.

Tomori
11-09-07, 13:51
Urdheroni e paraqitni kerkesat e juaja dhe resumet kush jane te interesuara...!
http://www.stocklayouts.com/images/fullviews/GB0520701-f.jpg

Propozoj selvijen shum puntore kjo nuk e ka shoqen...dhe ndihmesi selvijes Turisti..
nuk e keni iden sesa mire po i mban kovat me uj Turisti ..e selvija po pastron...

Selvija ja pune se mje lut per pune vazhdimishte...8 ore ne dit i ke vikendet i ke te lira
qe te kesh kohe qe te argetohesh MSN....

selvija
11-09-07, 14:12
Propozoj selvijen shum puntore kjo nuk e ka shoqen...dhe ndihmesi selvijes Turisti..
nuk e keni iden sesa mire po i mban kovat me uj Turisti ..e selvija po pastron...

Selvija ja pune se mje lut per pune vazhdimishte...8 ore ne dit i ke vikendet i ke te lira
qe te kesh kohe qe te argetohesh MSN....OO ty me te than se ma H*** :biggrin: tI me ban patruse a po a din se kush jam bre

JAM PRINCESA E PRINCIT TIM...

ti do jesh shrgetori jo edhe adin se ku kepucat qe na flladit,,aty do kesh vendin..:cool:

Naki
11-09-07, 14:50
OO ty me te than se ma H*** :biggrin: tI me ban patruse a po a din se kush jam bre

JAM PRINCESA E PRINCIT TIM...

ti do jesh shrgetori jo edhe adin se ku kepucat qe na flladit,,aty do kesh vendin..:cool:

Njė mend ku ki pa ti Princesa me fshi,haaaaaaaaaa

selvija
11-09-07, 16:18
Njė mend ku ki pa ti Princesa me fshi,haaaaaaaaaaQyre de mendja e tije:tongue: ...

Tomori
12-09-07, 09:06
Qyre de mendja e tije:tongue: ...

hahahahahahahaaa,,,, selvije nese nuk bie ti dakorte...ateheres ta punsojm LuLen apo egin....si thua ti Princez...

Diana007
12-09-07, 13:11
Per nja dy or isha ardhme pastru ahhahahhhahhah , a me shum nuk kam koh :biggrin:

selvija
04-11-07, 22:44
Si duket te gjithe se jan be shefice,,ka hyp pluhuri na maje qatise...
http://www.pksiivous.fi/images/kotisiivous-002.jpg

lovely
31-05-08, 12:33
a po iu duhen puntore bre ?? se po m vyjne do lek urgjent..hahahahaha

DEA
31-05-08, 13:01
Edhe une jam pa komplekse:biggrin:

Lola
31-05-08, 17:58
Edhe une jam pa komplekse:biggrin:

Mu bo pastruese e forumit aaa,a ton ktyne .......,mos t;'paqa borgjė:cool:

uliksi31
31-05-08, 18:03
a po iu duhen puntore bre ?? se po m vyjne do lek urgjent..hahahahaha


Merr edhe dikon me veti se jav bej, overtime- time and a half.:biggrin:

DEA
01-06-08, 09:25
Mu bo pastruese e forumit aaa,a ton ktyne .......,mos t;'paqa borgjė:cool:

Lola une bohna kryepastrusja, e veq i ndaj urdherat hahahahahahah

Buqja_ch
01-06-08, 09:56
Lola une bohna kryepastrusja, e veq i ndaj urdherat hahahahahahah


Dea a mé pranon me té njofshum ......

DEA
01-06-08, 09:59
Dea a mé pranon me té njofshum ......

Po more, po me produkte tua, se skam kohe me dal me i ble:biggrin:

Buqja_ch
01-06-08, 10:01
Po more, po me produkte tua, se skam kohe me dal me i ble:biggrin:


Dea nése nuk duhet diqka me shum ma nénshkruaj kontraten ahah

DEA
01-06-08, 10:14
Dea nése nuk duhet diqka me shum ma nénshkruaj kontraten ahah

Nisja ti niher....e per kontrat kqyrim, ja bojme diqysh:biggrin:

Buqja_ch
01-06-08, 10:16
Nisja ti niher....e per kontrat kqyrim, ja bojme diqysh:biggrin:

hahahah pata frik se pom zinet vendi se e sheh pushimet povin po ju duhen lekt

DEA
01-06-08, 10:19
Konkurrenca e madhe eshte, fakt..........Po ty ta garantoj vendin:biggrin:

selvija
09-09-08, 21:38
Valla i ka hy zhuga dardanis duhet me ja fshi dyqysh virusat:wink:
http://www.forumishqiptar.com/attachment.php?attachmentid=79529&stc=1&d=1153272299

teutaA
09-09-08, 23:12
ncuk skam dipllam:smile:

LuLjaa
10-09-08, 01:20
Psee kishe s'pe dini kush eshte Pastrus aa :D

e_martumja
12-09-08, 09:42
mjaftojn moderatort qe pastrojn :biggrin:

LuLjaa
12-09-08, 14:33
.. Ehh dee ani kan lyp pastrus/e :D

Trina_1
20-09-08, 08:47
:eek:

romansa
20-09-08, 08:50
http://www.lecem.fr/images/products/nettoyage1.jpg

teutaA
23-09-08, 21:14
cilat kushte duhet me i plotsu:rolleyes:

romansa
23-09-08, 21:21
duhesh me pase fakultetin e pastertis

teutaA
23-09-08, 21:26
duhesh me pase fakultetin e pastertis

jo spska gjasa per mu un e kam doktorru pastertin:smile:

Urata
30-05-09, 23:22
...donation spo kerkojne badihava!

~AnnA~
31-05-09, 10:21
Oj dade,s'di nga t'ja filloj me pare ca i paskeni bere dhomes :smile:

http://www.fabis-consulting.de/zebrabus/putzfrau.jpg

S'te lej vetem une ty,po marr ofensiven e po msy ne pune :biggrin: po filloj nga dhomat e vogla njehere :smile:

http://www.gam24.de/files/image/hotel_sauber.jpg

Ignis
31-05-09, 11:23
Kur tė mbarosh dhomat e vogla, do tė futem unė tek tė mėdhatė. Megjithėse nuk jam e mirė nė pastrim, por nejse, vullnetarisht do e bėj, nuk pretendoj pėr pagesė, mos pretendoni t'i bėj tė shkėlqejnė:smile:

Urata
31-05-09, 13:13
Oj dade,s'di nga t'ja filloj me pare ca i paskeni bere dhomes :smile:

http://www.fabis-consulting.de/zebrabus/putzfrau.jpg

S'te lej vetem une ty,po marr ofensiven e po msy ne pune :biggrin: po filloj nga dhomat e vogla njehere :smile:

http://www.gam24.de/files/image/hotel_sauber.jpg


ani kush me therritka dade....!!!! Anna, diell i dardanise.

ps: po cila dhome, te keqen dada qenka bere ashtu...? pirro i ka fajet, duke u munduar t'gjej MSN-ja ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....

Peja-Boy
31-05-09, 19:23
Urdheroni e paraqitni kerkesat e juaja dhe resumet kush jane te interesuara...!
http://www.stocklayouts.com/images/fullviews/GB0520701-f.jpg

A po don me dhon dorheqje ti a ?? Iken Tema tek Thashethemet :PPPPP

~AnnA~
31-05-09, 21:29
Kur tė mbarosh dhomat e vogla, do tė futem unė tek tė mėdhatė. Megjithėse nuk jam e mirė nė pastrim, por nejse, vullnetarisht do e bėj, nuk pretendoj pėr pagesė, mos pretendoni t'i bėj tė shkėlqejnė:smile:

Ja moj dada urate sa vullnetare u paraqiten :smile: bile dhe ignis qe s'ja ka fare idene pastrimit,po pervesh menget :smile:
eh pirro ka fajet qe nxiti dhe te tjeret ne kete akcion rremuje :)
shiko,se dhe peja guximin e morr,sa hije i paska netlla ne dore :smile:

http://www.wunschkinder.net/forum/file.php?5,file=22511,in_body_attachment=1

Peja-Boy
31-05-09, 21:30
Ja moj dada urate sa vullnetare u paraqiten :smile: bile dhe ignis qe s'ja ka fare idene pastrimit,po pervesh menget :smile:
eh pirro ka fajet qe nxiti dhe te tjeret ne kete akcion rremuje :)
shiko,se dhe peja ju fut punes

http://www.wunschkinder.net/forum/file.php?5,file=22511,in_body_attachment=1

Me gjith qejf do ju ndihmoja se kogja zanat e kam ....

Urata
31-05-09, 21:34
sa shume i shkojka ....!:wink:


ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaa....

ps: kush cilen dhome don me pastrue...?! une dhomen e Politikes, se vetem n'kete menyre mundem tu 'hakmerrem" THAQISTAVE, duke i goditur me fshese kembve.....!


ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaa....

romansa
31-05-09, 21:35
une vendosa te pastroj kompjuteret ..se i ka mbulua pluhuri :biggrin:
http://www.nas.fr/images/stories/entretien-bureaux/nettoyage-meublants.jpg

shfletuesi_
31-05-09, 21:37
une vendosa te pastroj kompjuteret ..se i ka mbulua pluhuri :biggrin:
http://www.nas.fr/images/stories/entretien-bureaux/nettoyage-meublants.jpg


hahahahhahahahah hahahahhaha ku e dite qe mbushen plot keta thi

~AnnA~
31-05-09, 21:37
sa shume i shkojka ....!:wink:


ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaa....

ps: kush cilen dhome don me pastrue...?! une dhomen e Politikes, se vetem n'kete menyre mundem tu 'hakmerrem" THAQISTAVE, duke i goditur me fshese kembve.....!


ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaa....

ahahaha urata
Ti hyn ne politike
atje ku s'perputhen ne asnje pike

pirro qe ben rremuje me shume
e dergojme ne podrum :smile:

http://2.bp.blogspot.com/_DXQDTmp4yR4/RqtME9KZbYI/AAAAAAAAA7g/P7bmaXvpDN0/s400/Onkel+Addi.jpg

Urata
31-05-09, 21:52
ahahaha urata
Ti hyn ne politike
atje ku s'perputhen ne asnje pike

pirro qe ben rremuje me shume
e dergojme ne podrum :smile:

http://2.bp.blogspot.com/_DXQDTmp4yR4/RqtME9KZbYI/AAAAAAAAA7g/P7bmaXvpDN0/s400/Onkel+Addi.jpg


O moter Anna, sa detyre t'qelluar i paske dhene pirros....! paska me u kenaqur tu "fshie" organe .....ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

Qika^Me^Kule
22-12-09, 22:33
A keni gjet hala pastruse bre??? u ba fd-ja tollavi qete kohen e fundit hiq spo dihet se cka po bahet?

teutaA
22-12-09, 22:56
hahahah a ka shqiptare pastruese aa ma more se shqiptari ju ofendon me dit qe jeni pastruese :smile:

qushtu tha njoni "pastruese e diaspores" hahahahha

Qika^Me^Kule
22-12-09, 23:04
hahahah a ka shqiptare pastruese aa ma more se shqiptari ju ofendon me dit qe jeni pastruese :smile:

qushtu tha njoni "pastruese e diaspores" hahahahha

Valla moj teuta e kam punen ma zi se pastruse ghaaghaghaghagh po nejse keto qe shiten schefica po dihen se cka munden me kan... edhe ti ma qite gazin pa dasht hiq me qesh ket kohe aghaghagh

teutaA
22-12-09, 23:07
Valla moj teuta e kam punen ma zi se pastruse ghaaghaghaghagh po nejse keto qe shiten schefica po dihen se cka munden me kan... edhe ti ma qite gazin pa dasht hiq me qesh ket kohe aghaghagh

hahahah jo moj po a i ke pa qysh ofendojn aiii pastruese e diaspores kishe qe ski qka fol hiq se nuk din sen a se shofin vehten qe punojn si shefa per 200 euro :wink:

Qika^Me^Kule
22-12-09, 23:12
hahahah jo moj po a i ke pa qysh ofendojn aiii pastruese e diaspores kishe qe ski qka fol hiq se nuk din sen a se shofin vehten qe punojn si shefa per 200 euro :wink:

aghghaaghaghahagaghagh oo e mira te raft hoo ma kujtove tash dikan... me thoje nje dit shuj,, se ti e ke punene mir... thash valla bre ma keq se pastruse e kam... bilem pastruses nuk i shkon koha me pampersa sikurna mua...

teutaA
22-12-09, 23:17
aghghaaghaghahagaghagh oo e mira te raft hoo ma kujtove tash dikan... me thoje nje dit shuj,, se ti e ke punene mir... thash valla bre ma keq se pastruse e kam... bilem pastruses nuk i shkon koha me pampersa sikurna mua...

ahhahahhaha popo e kam nie edhe ket prej grave tu than hajt moj se pastruese eshte ne dom te pleqve punon gjith diten pampersa nderron :wink:

ne ks nje shoqe e motres punojke te dentisti edhe po me vet per motra ne cnd qfar pune bajn po i kallzoj smujke me marr me mend thojke jo moj na jemi motra qysh me punu ashtu me nderru pampersa hahahah jan mesu atje qe motra eshte zot :wink:

Qika^Me^Kule
22-12-09, 23:21
ahhahahhaha popo e kam nie edhe ket prej grave tu than hajt moj se pastruese eshte ne dom te pleqve punon gjith diten pampersa nderron :wink:

ne ks nje shoqe e motres punojke te dentisti edhe po me vet per motra ne cnd qfar pune bajn po i kallzoj smujke me marr me mend thojke jo moj na jemi motra qysh me punu ashtu me nderru pampersa hahahah jan mesu atje qe motra eshte zot :wink:

aghaghaghaghaaghaghaghaghaaghaghagh ooooo shuj bre ma...

pasha zoten u helmova a sdi cka me gjet sa isha ne pushim.. e shkova spital ne Gjk.. kuku cka me shku... krejt mjeket , ndihmset e tyne te shminkume allah me vike me vjell kur i shihesha nuk ta bajshin qaren pa i lut sdi sa her.. kishe une jam dicka aty e me nje fjal... ...... kerkushet hiq vetem mos te baft zoti me shku te ta...

~AnnA~
23-12-09, 00:08
hahahah a ka shqiptare pastruese aa
jo teuta jo, shqiptare pastruese nuk ka, se te gjithe punojne neper zyra e apoteka :smile: te pakten ashtu prezantojne profesionin :)))

emine
23-12-09, 00:10
une berdhogun e dy mujve hala se kam gjujte e po vi me fshi ksajde:biggrin:

teutaA
10-07-10, 19:57
a eshte qel more ky vend pun e mos e kan hire dikon:confused:

Dallandyshja_718
10-07-10, 21:39
a eshte qel more ky vend pun e mos e kan hire dikon:confused:

We only hire part time, are you still interested...:biggrin:


P.S. Call + 212 - 889 - 6369:biggrin: :tongue:

shfletuesi_
10-07-10, 21:41
2 ore vullnetare i bej edhe 4 me pagese... Jam pastrues i mire. :)

Elina
10-07-10, 21:42
We only hire part time, are you still interested...:biggrin:


P.S. Call + 212 - 889 - 6369:biggrin: :tongue:


Pa e dite gjuhen angleze nuk ka shance a? :biggrin:

shfletuesi_
10-07-10, 21:44
Pa e dite gjuhen angleze nuk ka shance a? :biggrin:


Jo bre ndoshta sjan krejt qashtu duduka me marr njerez me shkolle me pastru.

:tongue: Ky vend me takon mua shyqyr..Eh si dihet nafakes a e ke nshkolle fillore a t'mesme a nfakultet.

teutaA
10-07-10, 21:51
We only hire part time, are you still interested...:biggrin:


P.S. Call + 212 - 889 - 6369:biggrin: :tongue:

veq flleksibill aours apo :wink:

Dreni30
10-07-10, 23:24
We only hire part time, are you still interested...:biggrin:


P.S. Call + 212 - 889 - 6369:biggrin: :tongue:

Cka po thot bre qetu, ja qet gjuhen e angilifishtes hiq nuk po e marr vesh. hahahhahaahahahahahaahahahahaahahahahhaahahah
Nr. po se i kam msu tuj rujt lopt, se mem hup nja a me shku e me hy nė arė tė Shaipit nami u bojke. hahahahaahahahahaahahahahahahahaahahah

teutaA
10-07-10, 23:44
Cka po thot bre qetu, ja qet gjuhen e angilifishtes hiq nuk po e marr vesh. hahahhahaahahahahahaahahahahaahahahahhaahahah
Nr. po se i kam msu tuj rujt lopt, se mem hup nja a me shku e me hy nė arė tė Shaipit nami u bojke. hahahahaahahahahaahahahahahahahaahahah

hahahaha a ti ka nguju lopt najher ky shaipi se tash 10 euro ish me ba me ta nxan lopen ne are te vet :smile:

Qika^Me^Kule
10-07-10, 23:48
Cka po thot bre qetu, ja qet gjuhen e angilifishtes hiq nuk po e marr vesh. hahahhahaahahahahahaahahahahaahahahahhaahahah
Nr. po se i kam msu tuj rujt lopt, se mem hup nja a me shku e me hy nė arė tė Shaipit nami u bojke. hahahahaahahahahaahahahahahahahaahahah

aghaghaghaghaghaahgaghaghaghaghaaghaghaghagh

Sa per mos me dale nga tema.....

Per me pastru tybe boll e demelavt jame... mos me kan nanuhsi e tu ma kokurize kryt cdo min... a e bane ate a e bane kete.. tybe... berlogi e mbulon kret shtepin...

e me kan ndokush me pampersa.... apo me u lage ..........teshat po mendoj tash ma e di en gjum kete pune jau ndroj sa hora gaghaaghaghaghaghaaghagha

P/s. A asht ndokush me pampers kesajde....???

e_martumja
10-07-10, 23:55
Edhe une po e kerkoj dikend mema pastrru banesen a ka vullnetare bre dicka si humanitarisht :tongue:

teutaA
11-07-10, 00:04
Edhe une po e kerkoj dikend mema pastrru banesen a ka vullnetare bre dicka si humanitarisht :tongue:

ahahhaha shihe humanitet po lyp a jo valla per veresi ka than ajo le te rrin ner kojsi:smile:

e_martumja
11-07-10, 00:05
ahahhaha shihe humanitet po lyp a jo valla per veresi ka than ajo le te rrin ner kojsi:smile:hahahhahaha s'kam shans me gjet naj kend apo ahahhahaaa

Qika^Me^Kule
11-07-10, 00:09
hahahhahaha s'kam shans me gjet naj kend apo ahahhahaaa

kur nuk ba ti.... cka pret moj per dikuj tjeter qy.. ani bash kete krize.... lyp shkeka humanitarizem aghaghaghagh

teutaA
11-07-10, 00:10
shkeka hahahahhahaahha diqa tu kesh mazi ne pun po kesh vet me veti thojn koka tranu

oj shkek un vi per sevap me fshi veq varet a i ki kojshin e fort:rolleyes:

e_martumja
11-07-10, 00:15
kur nuk ba ti.... cka pret moj per dikuj tjeter qy.. ani bash kete krize.... lyp shkeka humanitarizem aghaghaghaghNUk dihet ka ala budall ahahahhahaha

e_martumja
11-07-10, 00:18
shkeka hahahahhahaahha diqa tu kesh mazi ne pun po kesh vet me veti thojn koka tranu

oj shkek un vi per sevap me fshi veq varet a i ki kojshin e fort:rolleyes: ahahahhaha valla ne katin e pare jam, dy ont ballkona i sheh njerz tu kalu ne nje terras mundesh mu rrezit knaqen njerz tu kqyr e sa per kojshi ma te mire e ka qenin se aj vete hahahahaha

Veq ish kon mire edhe djemt memi kqyr e buken me marru ahahhaha Bash qat her e kisha knaq trupin tu pushu

teutaA
11-07-10, 00:20
ahahahhaha valla ne katin e pare jam, dy ont ballkona i sheh njerz tu kalu ne nje terras mundesh mu rrezit knaqen njerz tu kqyr e sa per kojshi ma te mire e ka qenin se aj vete hahahahaha

Veq ish kon mire edhe djemt memi kqyr e buken me marru ahahhaha Bash qat her e kisha knaq trupin tu pushu

hahahha jo moj veq veta a jan te fort me me nimu biles berllogun me ma bajt:wink:

e_martumja
11-07-10, 00:24
hahahha jo moj veq veta a jan te fort me me nimu biles berllogun me ma bajt:wink:hahhhahah Lirisht gjuje prej ballkonit :tongue:

Qika^Me^Kule
11-07-10, 00:27
ahahahhaha valla ne katin e pare jam, dy ont ballkona i sheh njerz tu kalu ne nje terras mundesh mu rrezit knaqen njerz tu kqyr e sa per kojshi ma te mire e ka qenin se aj vete hahahahaha

Veq ish kon mire edhe djemt memi kqyr e buken me marru ahahhaha Bash qat her e kisha knaq trupin tu pushu

A mos je e nevojshmeee per me ta masirat trunin ? gahghaaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghgha

e_martumja
11-07-10, 00:30
A mos je e nevojshmeee per me ta masirat trunin ? gahghaaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghgha jo trupin nje masazh


http://www.fauteuils-massage.fr/images/masseur-kinesitherapeute.jpg

shfletuesi_
11-07-10, 07:28
Edhe une po e kerkoj dikend mema pastrru banesen a ka vullnetare bre dicka si humanitarisht :tongue:


Tak tak tak pastruesi i baneses :) Mos kam ardh pak me vonese

roadrunner
12-07-10, 12:25
A ka naj pluhun me marr bre? Se pom doket dove ja kan nis me ju bo marimangat, spo ju nihet zoni :D

teutaA
12-07-10, 16:59
A ka naj pluhun me marr bre? Se pom doket dove ja kan nis me ju bo marimangat, spo ju nihet zoni :D

po moj truni moti ju ka mush marimanga ahhahahaha edhe ngom qka po te them ti ke than qe ke kry shum shkoll edhe qutu qka kam vrejt krejt menagera e medicinska sestra e zyrtar komunal kan than qe punojn kshtu qe mos mu sillni kah qyky vend i punes po shko dikun ne komun me gjith ate shkoll qe ke e mos ma merr shancen mue se veq me te mesmen tjeter pun sun gjej :wink:

roadrunner
12-07-10, 17:29
Ani moj, un di edhe me fshi :P kallu ti hahahahapo moj truni moti ju ka mush marimanga ahhahahaha edhe ngom qka po te them ti ke than qe ke kry shum shkoll edhe qutu qka kam vrejt krejt menagera e medicinska sestra e zyrtar komunal kan than qe punojn kshtu qe mos mu sillni kah qyky vend i punes po shko dikun ne komun me gjith ate shkoll qe ke e mos ma merr shancen mue se veq me te mesmen tjeter pun sun gjej :wink:

Fshatari
12-07-10, 19:22
Nuk e kuptova mire cili asht qellimi i kesaj teme: mos po kerkohen moderator qe pastrojne postimet e naj profesion tjeter!
Nje sqarim t'vockel nese ka mundesi!

Dallandyshja_718
20-07-10, 01:20
Nuk e kuptova mire cili asht qellimi i kesaj teme: mos po kerkohen moderator qe pastrojne postimet e naj profesion tjeter!
Nje sqarim t'vockel nese ka mundesi!


Pershendetje Fshatari!

Une vetem po shkruaj qysh e kam kuptue une, nuk do t'thot se e kam me vend...
Me qe jemi bo "lagje e madhe", shpia bile "vila" me shume dhoma , antar shume, besa edhe "dembeli e zotrillak" i madh n'a ka "hyp", normalisht se "pluhrat" deri n'gju jane bo, tani po kerkohet pastrues/e...:biggrin:

P.S. Per aso punet qe po mendon Ti, eshte "hymja" tjeter, ajo dera diku e 3'ta para fundit...nuk di nese eshte konkursi i hapur...:smile:

Qika^Me^Kule
21-12-10, 22:14
Nime a mujte em bae hall... se tashe fundviti e goxha e keni zor se shkoin e pushima...

tipi engjellor
21-12-10, 23:03
ka ka ska nevoje jane do me fshisa

Peja-Boy
24-12-10, 19:28
Me Pas diqka tjeter se per Pastruese e kan Mjaft Jeten reale e edhe ketu me Pastru eshte e bajatshme mu marr me Pastirm 16 ore!!:biggrin:

premium
24-12-10, 22:15
Vullnetarisht lajmrohem pėr pastrim ... vetėm me pa kush po mė shlyen postimet e mia e t'ja hi me thupėr duarve tė......

LuLjaa
28-03-11, 00:08
... ooo ēka di me pastru unee auuu syni qel ju jet

PS. A pom merrni n'pune?

emine
30-10-11, 17:06
ja meti dardania pa pastru,krejt doktorra ,hoxhe,prifta,fillozofa,sekletaresha ,ska kush buk ktu prej pastrimit

Artisti
31-10-11, 18:56
ja meti dardania pa pastru,krejt doktorra ,hoxhe,prifta,fillozofa,sekletaresha ,ska kush buk ktu prej pastrimitAlimen e kemi moj, a e ka lshue punėn a ..