PDA

View Full Version : vjeshta


Faqet : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9

vushtrria
19-09-05, 19:40
vjeshta une po ia filloi dhe ju pershendes kudo qe jeni te gjtiha te mirat :lol:

vjeshta
19-09-05, 19:49
vjeshta une po ia filloi dhe ju pershendes kudo qe jeni te gjtiha te mirat :lol:
A nuk pate pune ma te meqme a. :lol:
Flm. por nuk qe nevoja :lol:
Te pershendes edhe une ty ,gjithashtu :wink:

Me nderime:VJESHTA

turisti
19-09-05, 23:34
:P Vjeshte e nderuare, :P

Te pershendes dhe te deshiroj momentet romantike.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Gjumashja
20-09-05, 07:59
vjeshta prano edhe pershendetje nga ana ime argetim te kendshem ne meisn tone :wink:

AXHA
20-09-05, 15:22
Selam edhe pej meje e neruemja Vjeshta.
Ishalla e kapercen si asht mier e ma mier nkit od tre per AXHEN po tdashne per ne.
Mier u njefshmi e jau njefsha tmieren.

vjeshta
20-09-05, 17:13
:P Vjeshte e nderuare, :P

Te pershendes dhe te deshiroj momentet romantike.

Sinqerisht,
TURISTI. :P
Turist i nderuar
Flm.per pershendetje :lol: edhe per ate qikerr kohe qe e shpenzove per mu :lol:
Shume sinqerisht,
Vjeshta

vjeshta
20-09-05, 17:17
vjeshta prano edhe pershendetje nga ana ime argetim te kendshem ne meisn tone :wink:
I pranoj me shum deshire .Te flm shume Gjumashe
Shoqerisht ,
Vjeshta

vjeshta
20-09-05, 20:05
Selam edhe pej meje e neruemja Vjeshta.
Ishalla e kapercen si asht mier e ma mier nkit od tre per AXHEN po tdashne per ne.
Mier u njefshmi e jau njefsha tmieren.
Selam alejkym Axha, valla ne paq krruten ti ndoshta kalojm mire .
Se ktu po lazdrohen pak.
Njefsha mire edhe une per ty.
Vjeshta.

Artisti
20-09-05, 21:14
vjeshtaaaa moj t pershendes shum tyArtisti

DEA
20-09-05, 21:34
http://www.gototj.com/artist/clapping.gif
Argetim te kendshem Vjeshta

vjeshta
22-09-05, 17:33
vjeshtaaaa moj t pershendes shum tyArtisti
Edhe une ty te falenderoi shume,more Artistiiii.

Vjeshta.

vjeshta
22-09-05, 17:34
http://www.gototj.com/artist/clapping.gif
Argetim te kendshem Vjeshta

Me gjithe tyyyyyyyy :lol:

halla e madhe
22-09-05, 18:06
Vjeshta_je nje stine e bagatshme :lol: te pershendes kudo qe je dhe caste te kendshme ne gjirin familjar te deshiron ;halla e madhe

Urata
22-09-05, 18:37
http://img.123greetings.com/thumbs/spe_weekend/7044-001-77-1060.gif

Vjeshta!

Agroni22
22-09-05, 22:16
pershendetje per ty dhe qdo e mire per ty dhe ata qe i done ti :wink:

Kodra
24-09-05, 23:16
**********
**********
**********

vjeshta e nderuar,pėrshėndetje nga
Kodra

Urata
25-09-05, 00:45
http://a80.g.akamai.net/f/80/71/6h/florists.ftd.com/pics/products/B1-3708.jpg

Ēka hoqa moj vjeshta, keto lule i bajta ne duer te mausit nga Festival Lulesh, veq per ty...

E thuej se sjane t'bukura!

vjeshta
26-09-05, 17:11
Vjeshta_je nje stine e bagatshme :lol: te pershendes kudo qe je dhe caste te kendshme ne gjirin familjar te deshiron ;halla e madhe
Po valla halle, vjeshta eshte nje stine e begatshme edhe une i perngjaj pak.
Flm. dhe gjithashtu.
Vjeshta

vjeshta
26-09-05, 17:14
http://a80.g.akamai.net/f/80/71/6h/florists.ftd.com/pics/products/B1-3708.jpg

Ēka hoqa moj vjeshta, keto lule i bajta ne duer te mausit nga Festival Lulesh, veq per ty...

E thuej se sjane t'bukura!
E moj Urata qka meritova une qe me lule e pije po me rrin gati.
Flm. per respekt,dhe lulet jan shum te bukura qe as nje mashkull nuk kish dite me i zgjedh ma mire :lol:
Te pershendes shume
Vjeshta

vjeshta
26-09-05, 17:15
pershendetje per ty dhe qdo e mire per ty dhe ata qe i done ti :wink:
Flm Agron kjo eshte me rendesi :wink:
Te pershendet
Vjeshta

vjeshta
26-09-05, 17:17
**********
**********
**********

vjeshta e nderuar,pėrshėndetje nga
Kodra

Flm. Kodra, per pershendetje
Gjithashtu,Vjeshta

halla e madhe
26-09-05, 17:29
Vjeshta _na ka thirre vellau Naki n'tpame neve motrave dardane..a po vjen edhe ti me hallen se i kishin vjelat e rrushit :lol: :lol:

Bonu gati se po nisemi:hallushja :lol: :lol:

DEA
26-09-05, 20:00
Vjeshta pershendetje per ty. :wink:

teDUAty
28-09-05, 01:35
t'pershendes krejt

vjeshta
28-09-05, 20:02
t'pershendes krejt
Edhe une ty me ka krejt :lol:

vjeshta
28-09-05, 20:03
Vjeshta pershendetje per ty. :wink:
Flm gjithashtu kudo ku je :roll: :wink:

vjeshta
28-09-05, 20:04
Vjeshta _na ka thirre vellau Naki n'tpame neve motrave dardane..a po vjen edhe ti me hallen se i kishin vjelat e rrushit :lol: :lol:

Bonu gati se po nisemi:hallushja :lol: :lol:
Halle ka te shkojsh ti edhe une mbas teje.Veq mos me thirr me punu

LEDHATIMI
29-09-05, 23:58
Vjeshta tungi :wink:

vjeshta
30-09-05, 22:07
Ledhatim tungi edhe ty :wink:

Gjumashja
30-09-05, 23:13
vjeshta te pershendes siss dhe te uroj edhe shkrime tjera me shpres qe te kalosh mire ne mesin tone

MemphiSx
30-09-05, 23:16
Hajde Urime Vjeshta 1000 Postimet tuja shum te mrekullueshme ;)

Vazhdo keshtu,javen tjeter ti urojm edhe 1000 tjera ;)


URIME!!!!!

vjeshta
30-09-05, 23:32
vjeshta te pershendes siss dhe te uroj edhe shkrime tjera me shpres qe te kalosh mire ne mesin tone
Qy qy e po thojn gjumashja po flen .Ti moj po flejshe me sy qel.
Flm. shum prej teje.
Vjeshta

vjeshta
30-09-05, 23:35
Hajde Urime Vjeshta 1000 Postimet tuja shum te mrekullueshme ;)

Vazhdo keshtu,javen tjeter ti urojm edhe 1000 tjera ;)


URIME!!!!!
Faleminderit shum edhe prej teje.Po ti me bane hor more .Ku ke pa 1000 per nje jave :oops:
Tung ,Vjeshta

Gjumashja
30-09-05, 23:37
vjeshta te pershendes siss dhe te uroj edhe shkrime tjera me shpres qe te kalosh mire ne mesin tone
Qy qy e po thojn gjumashja po flen .Ti moj po flejshe me sy qel.
Flm. shum prej teje.
Vjeshtahahahahha sis dokna qe jom qut amo shumicen e kohes jerem jom t'pershendes hsume edhe me vjen mir qe kemi nje emer te ftoft ktu por na sjell ngrohtesi :wink:

turisti
01-10-05, 00:12
Vjeshta shoqe,

Urime nga zemra :P 1000 :P postime te para dhe mireseardhjen ne Pallatin Mbreteror te Lazdranit ku te gjithe jane te lumtur.Deshiroj qe ti postosh edhe shume shkrime te mira si keto nje mije te para dhe qe gjithmone shendet dhe lumturia te jen shoket e tu me te ngushte. :P

Sinqerisht,
TURISTI. :P

rafet llapjani
01-10-05, 00:30
Vjeshta urime 1000 postime je emrekullushme e nderuar te deshiroj gjdo te mire dhe jete te lumtur.

me nder dhe rrespekt nga rafet llapjani

spirl_girls
01-10-05, 12:05
Keti urimi i bashkangjitem edhe unee :wink:

vjeshta
01-10-05, 12:37
Vjeshta shoqe,

Urime nga zemra :P 1000 :P postime te para dhe mireseardhjen ne Pallatin Mbreteror te Lazdranit ku te gjithe jane te lumtur.Deshiroj qe ti postosh edhe shume shkrime te mira si keto nje mije te para dhe qe gjithmone shendet dhe lumturia te jen shoket e tu me te ngushte. :P

Sinqerisht,
TURISTI. :P
Turist kolege :lol:
Flm ,por a kan turistat zemer a :roll:
Postimet e mija jan veq hajgare ,se te mira ka pak. :?
Shoqerisht,
Vjeshta

vjeshta
01-10-05, 12:41
Vjeshta urime 1000 postime je emrekullushme e nderuar te deshiroj gjdo te mire dhe jete te lumtur.

me nder dhe rrespekt nga rafet llapjani
Kur e lexova kete urim mendova mos e ka shkru ledhatimi,qe po me ledhaton. :lol:
Flm .rafet llapjani edhe ju jeni i nderuar dhe i respektuar nga une.
Vjeshta

vjeshta
01-10-05, 12:43
Keti urimi i bashkangjitem edhe unee :wink:
Bashkangjitju moj
Flm. spirl_girls

GURI SYLAJ
01-10-05, 22:41
Kur dikush ne Dardani i bene njemije shkrime, doemos se edhe i meriton njemije urime.

Vjeshta urime .

laliloli
01-10-05, 22:57
Urime Vjeshta e na i befsh 100000 te tjera
Shendeti e lumturia qofshin me ju deri ne fund te jetes

Lali

teDUAty
02-10-05, 07:22
urime per pustimet tuaja ,prania jote ne forum na gezon :D ,paq gjithmon koh te rrish me ne.

Zana_ch
02-10-05, 08:49
Vjeshta pranoje urimet e mija per ty shoqe :lol: :lol: :lol: [/i]

Agroni22
02-10-05, 12:05
vjeshta me siguri e ke prite stinen e vjeshtes per ti bere 1000 postime te uroje per postime dhe te deshiroje qdo te mire ty dhe ata de te duan ty dhe ata qe i doon ti

turisti
02-10-05, 21:50
:P VJESHTA :P e nderuar,

Koha eshte e jotja,pershendetjet e shumta me realizimin e deshirave jane te

TURISTIT. :P

vjeshta
02-10-05, 21:57
:P VJESHTA :P e nderuar,

Koha eshte e jotja,pershendetjet e shumta me realizimin e deshirave jane te

TURISTIT. :P
Jo po ketu i ka punet ne dore krejt experienca :lol:

vjeshta
02-10-05, 21:59
Kur dikush ne Dardani i bene njemije shkrime, doemos se edhe i meriton njemije urime.

Vjeshta urime .
Flm. Guri Sylaj qofsh gjithmon i urum edhe ti.

vjeshta
02-10-05, 22:00
Urime Vjeshta e na i befsh 100000 te tjera
Shendeti e lumturia qofshin me ju deri ne fund te jetes

Lali
Gjithashtu Lalin dhe faleminderit

turisti
02-10-05, 22:01
:P VJESHTA :P e nderuar,

Koha eshte e jotja,pershendetjet e shumta me realizimin e deshirave jane te

TURISTIT. :P
Jo po ketu i ka punet ne dore krejt experienca :lol:

Vjeshta eshte edhe romantike pa experience te posaqshme.Nevoitet vetem pake romantike,muzike dhe qetesi shpirterore per te qene i lumtur. :wink:

vjeshta
02-10-05, 22:02
urime per pustimet tuaja ,prania jote ne forum na gezon :D ,paq gjithmon koh te rrish me ne.
Flm per urime ,por ndoshta jo te gjith more :lol: do i them kohes qe te rrij me mu pra

vjeshta
02-10-05, 22:04
:P VJESHTA :P e nderuar,

Koha eshte e jotja,pershendetjet e shumta me realizimin e deshirave jane te

TURISTIT. :P
Jo po ketu i ka punet ne dore krejt experienca :lol:

Vjeshta eshte edhe romantike pa experience te posaqshme.Nevoitet vetem pake romantike,muzike dhe qetesi shpirterore per te qene i lumtur. :wink:
Me duhet me ba experienc me i gjet gjitha keto :wink:

vjeshta
02-10-05, 22:05
Vjeshta pranoje urimet e mija per ty shoqe :lol: :lol: :lol: [/i]
Po shoqe me gjithe qef,Flm.

vjeshta
02-10-05, 22:07
vjeshta me siguri e ke prite stinen e vjeshtes per ti bere 1000 postime te uroje per postime dhe te deshiroje qdo te mire ty dhe ata de te duan ty dhe ata qe i doon ti
Flm Agroni22,i lumi ti qe paske kaq te mira per te gjith :lol:

vjeshta
02-10-05, 22:08
vjeshta me siguri e ke prite stinen e vjeshtes per ti bere 1000 postime te uroje per postime dhe te deshiroje qdo te mire ty dhe ata de te duan ty dhe ata qe i doon ti
Flm Agroni22,i lumi ti qe paske kaq te mira per te gjith :lol:

turisti
02-10-05, 22:09
:P VJESHTA :P e nderuar,

Koha eshte e jotja,pershendetjet e shumta me realizimin e deshirave jane te

TURISTIT. :P
Jo po ketu i ka punet ne dore krejt experienca :lol:

Vjeshta eshte edhe romantike pa experience te posaqshme.Nevoitet vetem pake romantike,muzike dhe qetesi shpirterore per te qene i lumtur. :wink:
Me duhet me ba experienc me i gjet gjitha keto :wink:

Jo,sepse as -exsperienca- nuk eshte garance per lumturi. :wink: Mjaftojne vetem ndjenjat e perfortesuara. :P

DEA
02-10-05, 22:11
:shock: Kur i bone moj ti 1000 postime, po a hjeke hiq keq bije :lol: :lol: i gezofsh e i shtofsh pra.

Sukses, shendet dhe lumturi familjare ju deshiroj nga zemra.


DEA

vjeshta
02-10-05, 22:14
:shock: Kur i bone moj ti 1000 postime, po a hjeke hiq keq bije :lol: :lol: i gezofsh e i shtofsh pra.

Sukses, shendet dhe lumturi familjare ju deshiroj nga zemra.


DEA
Me kan qe hjek keq nuk i kishe ba ti 6000 e fijuuuuuuu :lol: :lol:
Gjithashtu te uroj edhe une :lol:

vjeshta
02-10-05, 22:15
Ndjenjat po ,po te pafortesuara se :lol: :wink:

turisti
02-10-05, 22:20
Ndjenjat po ,po te pafortesuara se :lol: :wink:

Ketu po mendoj: me teper koncentrim kur vepron me ndjenja ndaj dikujna dhe rezultati vjen vet prej vetit. :wink:

vjeshta
02-10-05, 22:21
Ndjenjat po ,po te pafortesuara se :lol: :wink:

Ketu po mendoj: me teper koncentrim kur vepron me ndjenja ndaj dikujna dhe rezultati vjen vet prej vetit. :wink:
Te kisha pas kete keshille para 10 vjeteve :cry:

turisti
02-10-05, 22:23
Ndjenjat po ,po te pafortesuara se :lol: :wink:

Ketu po mendoj: me teper koncentrim kur vepron me ndjenja ndaj dikujna dhe rezultati vjen vet prej vetit. :wink:
Te kisha pas kete keshille para 10 vjeteve :cry:

Kurre nuk eshte vone per kohen e lumturise,vetem mvaret pozita jote e -tashme-. :wink:

vjeshta
02-10-05, 22:27
Ndjenjat po ,po te pafortesuara se :lol: :wink:

Ketu po mendoj: me teper koncentrim kur vepron me ndjenja ndaj dikujna dhe rezultati vjen vet prej vetit. :wink:
Te kisha pas kete keshille para 10 vjeteve :cry:

Kurre nuk eshte vone per kohen e lumturise,vetem mvaret pozita jote e -tashme-. :wink:
Bana hajgare se me kete pozit e kam gjet edhe kohen e lumturis :P
Veq edhe nje 5 me dy ylla ne euromillions me mungon :P

turisti
02-10-05, 22:33
Ndjenjat po ,po te pafortesuara se :lol: :wink:

Ketu po mendoj: me teper koncentrim kur vepron me ndjenja ndaj dikujna dhe rezultati vjen vet prej vetit. :wink:
Te kisha pas kete keshille para 10 vjeteve :cry:

Kurre nuk eshte vone per kohen e lumturise,vetem mvaret pozita jote e -tashme-. :wink:
Bana hajgare se me kete pozit e kam gjet edhe kohen e lumturis :P
Veq edhe nje 5 me dy ylla ne euromillions me mungon :P

Atehrit ta kthen shpinen -lumturia-.

turisti
02-10-05, 22:34
Te pershendes prap,sepse ashtu e meriton.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

schütze
02-10-05, 23:05
Urime urime vjeshta e nderuar,te pergezoj per mbi 1000 postime,dhe te deshiroj edhe xxxxxxxxx postime ne te ardhmen :wink:
te pershendes dhe te deshiroj gjith te mirat ne jeten tende kudo qe ndodhesh :wink:
me nderime
schütze

vjeshta
04-10-05, 13:03
Ndjenjat po ,po te pafortesuara se :lol: :wink:

Ketu po mendoj: me teper koncentrim kur vepron me ndjenja ndaj dikujna dhe rezultati vjen vet prej vetit. :wink:
Te kisha pas kete keshille para 10 vjeteve :cry:

Kurre nuk eshte vone per kohen e lumturise,vetem mvaret pozita jote e -tashme-. :wink:
Bana hajgare se me kete pozit e kam gjet edhe kohen e lumturis :P
Veq edhe nje 5 me dy ylla ne euromillions me mungon :P

Atehrit ta kthen shpinen -lumturia-.
Je ka xhelozon ,se po frikohesh qe po ta marr experiencen :lol:

turisti
04-10-05, 22:28
Ndjenjat po ,po te pafortesuara se :lol: :wink:

Ketu po mendoj: me teper koncentrim kur vepron me ndjenja ndaj dikujna dhe rezultati vjen vet prej vetit. :wink:
Te kisha pas kete keshille para 10 vjeteve :cry:

Kurre nuk eshte vone per kohen e lumturise,vetem mvaret pozita jote e -tashme-. :wink:
Bana hajgare se me kete pozit e kam gjet edhe kohen e lumturis :P
Veq edhe nje 5 me dy ylla ne euromillions me mungon :P

Atehrit ta kthen shpinen -lumturia-.
Je ka xhelozon ,se po frikohesh qe po ta marr experiencen :lol:

Jo,nderrimi i informatave nuk me pengon,hahahahahahahaahahahahahaahahahaahahahahaah ahahahaahahahahahahaahahah.

Diana007
06-10-05, 08:50
Vjashta te pershendes shuuum :P a thiu qe ishe ti :lol: :lol: :lol: :wink:
E nderuar te uroj qe fatin , shendetin e lumturin e paqit ka do qe shkoni :D

ME respekt Diana :wink:

Diana007
06-10-05, 14:06
Vjeshta uriem per tejkalimin e 1000 posimeve , shialla edhe shum tjera i bon ketu :wink:

Te pershendes me respekt Diana :D :wink:

vushtrria
06-10-05, 17:48
vjeshta urime moj keto postime :lol: ti ne fillim na u duke se nuk je aq e shpejte tani i kalove 1000 postime edhe ato shum te mira une ju deshiroi qe ju edhe ne te ardhemen te vazhdoni te shkruani :lol: :lol:


shendet nga vushtrriu kudo qe jeni,dhe te gjitha te mirat :lol:

Luana
06-10-05, 18:45
Vjeshta te pershendes the te uroj me shume postime ne FD , doku qike se po humb edhe ti si sh***a e pules :lol: :lol: :lol:


Luana :wink:

vjeshta
06-10-05, 21:21
Vjeshta uriem per tejkalimin e 1000 posimeve , shialla edhe shum tjera i bon ketu :wink:

Te pershendes me respekt Diana :D :wink:
Ishalla ,veq kan nis me mba nervoz :twisted:
Flm. Diana per urime
Vjeshta

vjeshta
06-10-05, 21:24
vjeshta urime moj keto postime :lol: ti ne fillim na u duke se nuk je aq e shpejte tani i kalove 1000 postime edhe ato shum te mira une ju deshiroi qe ju edhe ne te ardhemen te vazhdoni te shkruani :lol: :lol:


shendet nga vushtrriu kudo qe jeni,dhe te gjitha te mirat :lol:
Dervishleri e ka nxan lepurin me kerr te kalit a e din ti kta :lol:
Me vjen mire qe po te pelqejn postimet e mia ,dhe flm per urime edhe une te deshiroj shendet dhe fat kudo qe je :lol:

vjeshta
06-10-05, 21:26
[quote="Luana"]Vjeshta te pershendes the te uroj me shume postime ne FD , doku qike se po humb edhe ti si sh***a e pules :lol: :lol: :lol:


Luana :wink: [/q
Qysh moj po hupi ,veq edhe vo me ba ne fd
Flm. Luana te pershendes edhe une ti kudo qe je

vjeshta
06-10-05, 22:24
Te pershendes prap,sepse ashtu e meriton.

Sinqerisht,
TURISTI. :P
Nese e ke me gjithe mendje ,me vjen mire pra
Edhe ma sinqerisht
Vjeshta

vjeshta
06-10-05, 22:25
Vjashta te pershendes shuuum :P a thiu qe ishe ti :lol: :lol: :lol: :wink:
E nderuar te uroj qe fatin , shendetin e lumturin e paqit ka do qe shkoni :D

ME respekt Diana :wink:
Edhe une gjithashtu :lol: a sherri qe ishe ti :wink:

Xuki
06-10-05, 22:37
Pėrshėndetje Vjeshta.

Pėr Ty:

http://thirteenroses.com.au/prodimages/Mixed_Bouqet-250.jpgqao qaooo

Xuki

Arb
07-10-05, 06:41
Bashke me stinen e vjeshtes, na erdhi VJESHTA, e cila me shume zell paska postuar jo me pak se 1200 mesazhe.

Pergezime!

Shendet, mireqenje, mbaresi dhe sukses ne jeten e juaj!

Kercovari
07-10-05, 19:10
Vjeshta e nderuar

Sincerisht u jam borgje nje pershendetje te ngrohte duke u deshiruar cdo te mire ne jete dhe ne familje.
U prift e mbarra per cdo dite ne jete.
Kercovari

Artisti
08-10-05, 14:35
ka nis me ardh pranvera te na valla po qa mi be edhe vjeshten po e pershendes shummmmmArtisti

vjeshta
08-10-05, 19:07
Pėrshėndetje Vjeshta.

Pėr Ty:

http://thirteenroses.com.au/prodimages/Mixed_Bouqet-250.jpgqao qaooo

Xuki
Flm. Xuki te pershendes edhe une ty edhe pse nuk kemi pas rast komunikimi
Vjeshta

vjeshta
08-10-05, 19:10
Vjeshta e nderuar

Sincerisht u jam borgje nje pershendetje te ngrohte duke u deshiruar cdo te mire ne jete dhe ne familje.
U prift e mbarra per cdo dite ne jete.
Kercovari
Sinqerisht po valla mbasi qenka e ngroht.Se ne keto dite te ftofta bash kemi nevoj .
Po qka me ba vete i kam fajet :lol:
Sinqerisht,Vjeshta

vjeshta
08-10-05, 19:13
ka nis me ardh pranvera te na valla po qa mi be edhe vjeshten po e pershendes shummmmmArtisti
O keto dyja jan motra,kadal djal se per pranvere ka kohe ,ku po gjindesh more ti ne filem a :roll:
Te falenderoj shummmmmmmmm,
vjeshta

vjeshta
08-10-05, 19:18
Bashke me stinen e vjeshtes, na erdhi VJESHTA, e cila me shume zell paska postuar jo me pak se 1200 mesazhe.

Pergezime!

Shendet, mireqenje, mbaresi dhe sukses ne jeten e juaj!
Flm Arb,gjithashtu edhe ty kudo qe je

Luana
08-10-05, 21:30
Interesant po me vjen , Te pershendeta para disa diteve dhe si duket qenka zhdukur Urimi im!!!!! , Te pershendes edhe nji her Vjeshta Te uroj gjithe te mirat ne jet Ty me gjith Familje

Murgesha
09-10-05, 11:07
Valla moj Vjestė na e ke ftohė.
Qyrė bre qikė lerna edhe naj ditė nė verė, se medet nuk kam dru mali me dhezė zjarrin. :lol:

Pėrshėndetjepėr ty e nderuar.

teDUAty
10-10-05, 00:26
vjeshte e pershendes shume , eee ma mire vjesht se dimen thot populli!

t'respektoj

LEDHATIMI
10-10-05, 15:37
Ugurolla oj kuklla e baces! Po a je mire bacit; vet qysh je a po mundesh :?: :wink:

Urata
11-10-05, 17:24
Vjeshta, e kendshme je...

vjeshta
11-10-05, 20:01
Valla moj Vjestė na e ke ftohė.
Qyrė bre qikė lerna edhe naj ditė nė verė, se medet nuk kam dru mali me dhezė zjarrin. :lol:

Pėrshėndetjepėr ty e nderuar.

Leshoje moj ate liber ma ,se nuk ja ka pa kush hajrin :lol:

E qu bani drute ,se kollaj e keni pas me mu ,po e keqyrim me dimrin se :wink:
Te pershendes edhe une shume

vjeshta
11-10-05, 20:07
Urime urime vjeshta e nderuar,te pergezoj per mbi 1000 postime,dhe te deshiroj edhe xxxxxxxxx postime ne te ardhmen :wink:
te pershendes dhe te deshiroj gjith te mirat ne jeten tende kudo qe ndodhesh :wink:
me nderime
schütze
Kuku schütze me me fal se tash e pashe urimin :oops:
Flm shume ,dhe te pershendes kudo :roll: qe je
Me shume nderime ndaj teje,
Vjeshta

vjeshta
11-10-05, 20:11
vjeshte e pershendes shume , eee ma mire vjesht se dimen thot populli!

t'respektoj
Te pershendes edhe une ty ,plot befasi je.Eeeee ma mire vere se vjeshte :lol:
Gjithashtu te respektoj.

vjeshta
11-10-05, 20:14
Ugurolla oj kuklla e baces! Po a je mire bacit; vet qysh je a po mundesh :?: :wink:
Mire jemi te gjithe,po ju a jeni mire te gjith :wink:

vjeshta
11-10-05, 20:17
Vjeshta, e kendshme je...

Urata, po jo nuk po mundem me tejkalu ty :( :lol:
Flm,hareja e fd

Naki
11-10-05, 21:35
Na erdhi mė tė mira,Me fruta dhe Vitamina duke reflektuar Ngrohtėsi shoqėrore ,mirė se erdhe nė Mbretėri .
Urime Kurora e Princeshes Dardane,Vjeshta e nderuarė Ju dėshirojė Realizim tė dėshirave tuaja ,shėndet dhe lumturi.

Me shumė Respekt Naki

vjeshta
13-10-05, 20:30
Na erdhi mė tė mira,Me fruta dhe Vitamina duke reflektuar Ngrohtėsi shoqėrore ,mirė se erdhe nė Mbretėri .
Urime Kurora e Princeshes Dardane,Vjeshta e nderuarė Ju dėshirojė Realizim tė dėshirave tuaja ,shėndet dhe lumturi.

Me shumė Respekt Naki
Po me vjen mire Naki se kete dimer po e kalojshe pa gripna :lol:
Mos eshte heret per kuror :roll:
Flm. Naki per urimin e juaj .Veq kam shume obligime familjare,dhe kur hy ne forum shkoi ma shume te kafja .E me vjen keq se tash per tash nuk mund te merrem edhe me diskutime ,shprehje opinioni etj vetem shpresoj se ne te ardhmen do te jete e mundur.
Me shume respekt per ju,VJESHTA

Agroni22
13-10-05, 20:35
pershendetja kthehet me pershendetje edha ate me te forte .
te pershendes ty dhe te gjithe ata qe te duan dhe i don ti me nderime te mdhaja per ty AGRONI23 HEHE

Psikologu
14-10-05, 00:12
Vendase e nderuar!

Kam nderin tė ju pershendes duke ju deshiruar cdo tė mirė dhe tė mbarė ne jeten e juaj , suksese dhe gezim , lumturi ne tė gjitha sferat e jetes se juaj.

Me nderime per ju;

Psikologu

Dreni30
16-10-05, 07:55
E nderuar Vjeshta

Te pershendes dhe te uroj nje vikend te kendshem ju dhe familjes tuaj.

Deshire kjo nga:

Drenii.

halla e madhe
16-10-05, 08:55
Vjeshta_kudo qe je kalofsh si ma se miri :lol:

vjeshta
16-10-05, 22:02
Interesant po me vjen , Te pershendeta para disa diteve dhe si duket qenka zhdukur Urimi im!!!!! , Te pershendes edhe nji her Vjeshta Te uroj gjithe te mirat ne jet Ty me gjith Familje
Po me doket te paska humb si ......... e pules :lol:
Ka qen ne tjetren ode.
Flm. Luana edhe ti je e pershendetur nga une kudo qe je.
Vjeshta

vjeshta
16-10-05, 22:04
pershendetja kthehet me pershendetje edha ate me te forte .
te pershendes ty dhe te gjithe ata qe te duan dhe i don ti me nderime te mdhaja per ty AGRONI23 HEHE
Ma me te forta more se ndoshta nuk mund i duroj ,ani ma tash qe i ke ba 23 :lol:
Flm.dhe gjithashtu agroni 23.
Vjeshta

vjeshta
16-10-05, 22:05
Vendase e nderuar!

Kam nderin tė ju pershendes duke ju deshiruar cdo tė mirė dhe tė mbarė ne jeten e juaj , suksese dhe gezim , lumturi ne tė gjitha sferat e jetes se juaj.

Me nderime per ju;

Psikologu
Nderi eshte edhe i imi,vendas i nderuar
Vjeshta

vjeshta
16-10-05, 22:06
E nderuar Vjeshta

Te pershendes dhe te uroj nje vikend te kendshem ju dhe familjes tuaj.

Deshire kjo nga:

Drenii.
Flm. Dreni i nderuar
Gjithashtu edhe nga ana ime je gjithmone i pershendetur i respektuar etj.
Vjeshta

vjeshta
16-10-05, 22:07
Vjeshta_kudo qe je kalofsh si ma se miri :lol:
Po mundohna halle ,me keto pak forca qe kam.
Edhe ti kalofsh si ma mire .
Vjeshta

vjeshta
16-10-05, 22:09
Vjeshta_kudo qe je kalofsh si ma se miri :lol:
Po mundohna Halle me keto pak forca qe kam.
Edhe ti kalofsh si ma se miri.
Vjeshta

Agroni22
18-10-05, 04:28
te pershendes AGRONI

turisti
19-10-05, 23:39
:P Vjeshta e nderuar, :P

Urime perzemersisht :P 2000 :P postime.Shpresoj se do te vazhdojsh me intenzitet te njejte te na disponojsh dhe shoqerojsh ne forum.

Momentet e lumtura te deshiron,
TURISTI. :P

rafet llapjani
20-10-05, 00:49
Te pershendes nga zemra e nderuar Vjeshta dhe te deshiroj gjdo te mire ty dhe familjes tend.
shum rrespek dhe nder nga rafet llapjani :wink:

Flaka_1
22-10-05, 21:01
Vjeshta te pershendes dhe uroj gjithe te mirat per ty !
I dua gjethet e vjeshtes !
me dashuri flaka!

rilinda
23-10-05, 00:47
Ēdo fjalė ėshtė e tepėrt... :arrow: PĖRSHĖNDETJE :wink:

vjeshta
24-10-05, 16:18
te pershendes AGRONI

Edhe une ty Goni.Phaaaaaa a hala 22.

vjeshta

vjeshta
24-10-05, 16:21
:P Vjeshta e nderuar, :P

Urime perzemersisht :P 2000 :P postime.Shpresoj se do te vazhdojsh me intenzitet te njejte te na disponojsh dhe shoqerojsh ne forum.

Momentet e lumtura te deshiron,
TURISTI. :P
Turist i nderuar,
Flm. per urime edhe flm qe me keni marr per mjet disponimi :evil:
Tash e mas veq shoqerim ,disponim :x
Nga ,vjeshta

vjeshta
24-10-05, 16:28
Vjeshta te pershendes dhe uroj gjithe te mirat per ty !
I dua gjethet e vjeshtes !
me dashuri flaka!

Flm Flaka per pershendetje ,gjithashtu edhe une te uroj qdo te mire.

Vjeshta

PS:pse moj i don gjethet ,mos te nevojiten si dyshek :roll: (shaka)

vjeshta
24-10-05, 16:29
Ēdo fjalė ėshtė e tepėrt... :arrow: PĖRSHĖNDETJE :wink:

Pershendetje ,sugaresh :wink:

halla e madhe
25-10-05, 13:45
Vjeshta_Oj loqkamonja e halles, te falendroj qe me kishe ftua ne geshtenja :P Ja edhe une po i bashkangjitem asaj ftese me nji Kungull Misiri e po e bejme nje mbremje me zjarre rreth oxhakut Dardan .

Te dergoj nji MPUQ per kete ftese:hallushja

Urata
25-10-05, 16:10
vjeshta, me kendshmerin e kendshmerise t'pershendes...
t'kam per qefi :wink: ...

Gentiana
25-10-05, 16:20
Vjeshta nje pershendetje pata edhe per ty.

Te uroj nje dite t'kendshme
Genta

laliloli
25-10-05, 18:29
Sa Vjeshte e mire po na mban sivjet ,me mire se vera bile .

Prandaj te pergezoj dhe uroj edhe per ter kete miresi dhe shkrime qe na i soll ketu

Shendeti,lumturia,suksesi,hareja.....qofshin pjese e jetes suaj, gjitheher


RRespekt Lali

Kercovari
26-10-05, 16:46
Ne shenje mirekuptimi dhe respekti qe kam ndaj Ju
U le kete pershendetje te perzemert i bindur se gjate cdo bisede qe kam zhvillu me Ju ka te ngjare qe dik edhe te kam lendu pa qellime serioze.
Njeherit u kerkoj falje nese jeni gjindur te prek apo te lenduar.
Duke u deshiruar cdo te mire ne jete shendet dhe lumturi,u deshiroj edhe ne te ardhmen caste te kendshme argetimi ketu.
Me respekt kercovari.

Kercovari
26-10-05, 17:05
Ne shenje mirekuptimi dhe respekti qe kam ndaj Ju
U le kete pershendetje te perzemert i bindur se gjate cdo bisede qe kam zhvillu me Ju ka te ngjare qe dik edhe te kam lendu pa qellime serioze.
Njeherit u kerkoj falje nese jeni gjindur te prek apo te lenduar.
Duke u deshiruar cdo te mire ne jete shendet dhe lumturi,u deshiroj edhe ne te ardhmen caste te kendshme argetimi ketu.
Me respekt kercovari.

vjeshta
26-10-05, 19:39
Ne shenje mirekuptimi dhe respekti qe kam ndaj Ju
U le kete pershendetje te perzemert i bindur se gjate cdo bisede qe kam zhvillu me Ju ka te ngjare qe dik edhe te kam lendu pa qellime serioze.
Njeherit u kerkoj falje nese jeni gjindur te prek apo te lenduar.
Duke u deshiruar cdo te mire ne jete shendet dhe lumturi,u deshiroj edhe ne te ardhmen caste te kendshme argetimi ketu.
Me respekt kercovari.

Ka po don me shku more :roll: Keto po me doken mu ,jan fjale lamtumire
Mos ke dert se nuk prekna lete :lol:
Edhe kthehu ne veti :lol: (shaka)
VJESHTA

Honesty^uk.
26-10-05, 20:23
Erdhe me bollekun dhe bereqetin e VJESHTES, dhe me cilesite tuaja arrite te fitosh respektin e shume anetare qe njeri nderta jam UNE, qe me te vertet ju vleresoj dhe ju cmoj per shkrimet dhe reagimet tuaja.

Te pershendes dhe te deshiroj LUMTURI te pafundme ne jeten tuaj

Respekt per ju
Honesty

laliloli
26-10-05, 20:41
Vjeshta ,erdha pak ne kete oden tane ,po mos u ngushto qaj nuk du ,veq naj moll a naj dardh me naj qit ose naj mushmulle se sivjet kan shume me duket .
:lol: :lol: :lol: :lol

Te pershendes kudo qe je, me deshiren me te perzemert qe te jeni si eshte me se miri

Me rrespekt Lali

rafet llapjani
26-10-05, 22:45
Vjeshta e nderuar te pershendes nga zemra te deshiroj te gjitha te mirat ne jet ,edhe allahile mos gabo ma me ardh me mi ngre vesht hahahahah

mender dhe rrespek nga rafet llapjani :wink:

Diana007
27-10-05, 08:55
Tungat Vjeshta , gati ta nxani vendin dimri valla shkoj vjeshta :lol: :lol: :lol:

E nderuar te pershendes ku do qe je , dhe te uroj gjitha te mirat per ju dhe familejn tuaj :wink: :wink:

Me respekt Diana :wink:

Kercovari
27-10-05, 20:20
Ne shenje mirekuptimi dhe respekti qe kam ndaj Ju
U le kete pershendetje te perzemert i bindur se gjate cdo bisede qe kam zhvillu me Ju ka te ngjare qe dik edhe te kam lendu pa qellime serioze.
Njeherit u kerkoj falje nese jeni gjindur te prek apo te lenduar.
Duke u deshiruar cdo te mire ne jete shendet dhe lumturi,u deshiroj edhe ne te ardhmen caste te kendshme argetimi ketu.
Me respekt kercovari.

Ka po don me shku more :roll: Keto po me doken mu ,jan fjale lamtumire
Mos ke dert se nuk prekna lete :lol:
Edhe kthehu ne veti :lol: (shaka)
VJESHTA

Askund nuk shkoje moj shoqe,vetem kerkova te me falni per dhjete mij postimet qe te mundem me dhjete mije te tjere te u lendoje nese me keta e keni pake . :lol: :lol: :lol: :wink:

vjeshta
06-11-05, 00:53
Erdhe me bollekun dhe bereqetin e VJESHTES, dhe me cilesite tuaja arrite te fitosh respektin e shume anetare qe njeri nderta jam UNE, qe me te vertet ju vleresoj dhe ju cmoj per shkrimet dhe reagimet tuaja.

Te pershendes dhe te deshiroj LUMTURI te pafundme ne jeten tuaj

Respekt per ju
Honesty

E vetmja gje qe me intereson eshte Respekti,flm.Honesty.
Paj edhe lumturija e pafundme ban :lol:
Me shume respekt per ju ,
Vjeshta

vjeshta
06-11-05, 00:54
Vjeshta ,erdha pak ne kete oden tane ,po mos u ngushto qaj nuk du ,veq naj moll a naj dardh me naj qit ose naj mushmulle se sivjet kan shume me duket .
:lol: :lol: :lol: :lol

Te pershendes kudo qe je, me deshiren me te perzemert qe te jeni si eshte me se miri

Me rrespekt Lali
Po valla supermarketi plot ish :lol: :lol: :lol:

Flm.Lali edhe ju jeni i pershendetur nga une.

vjeshta
06-11-05, 00:56
Vjeshta e nderuar te pershendes nga zemra te deshiroj te gjitha te mirat ne jet ,edhe allahile mos gabo ma me ardh me mi ngre vesht hahahahah

mender dhe rrespek nga rafet llapjani :wink:
O ti ngreha veshet per largimin e juaj .
Ani se nuk vij ma.
Hajt se edhe une po te pershendeti nga zemra :lol:

vjeshta
06-11-05, 00:57
Tungat Vjeshta , gati ta nxani vendin dimri valla shkoj vjeshta :lol: :lol: :lol:

E nderuar te pershendes ku do qe je , dhe te uroj gjitha te mirat per ju dhe familejn tuaj :wink: :wink:

Me respekt Diana :wink:
O Dimri si shum kund po ma nxen vendin valla :lol:
Oj motrushe te pershendes edhe une

vjeshta
06-11-05, 01:01
Askund nuk shkoje moj shoqe,vetem kerkova te me falni per dhjete mij postimet qe te mundem me dhjete mije te tjere te u lendoje nese me keta e keni pake . :lol: :lol: :lol: :wink:[/quote]
Per lendime te njerzve hallall,kunder atij te zotit :cry:

lazdrani
07-11-05, 20:39
Vjeshta pershendetje nga pranverori Lazdrani :wink:

Argetim te kendeshem ne forum :P

vjeshta
11-11-05, 00:03
Vjeshta pershendetje nga pranverori Lazdrani :wink:

Argetim te kendeshem ne forum :P

Edhe pranverori eshte stine :lol: kemi pra diqka te perbashket :lol:


Flm. Lazdrani ke pershendetje vjeshtore :P

Arb
11-11-05, 00:13
Vjeshte,

Me gjethet qe po na i gjun ne toke, me shiun qe po s'po na ndahet hic, urimeeee per ... keto afro 3000 postime!

vushtrria
13-11-05, 12:20
vjeshta te pershednes kudo qe je oj RRUSHE :lol: hej mos dile fort me kerkue se kurre ne shtepi nuk po te gjej :lol: :lol:me nderime vushtrriu

Sy_kaltra
13-11-05, 12:31
http://img.123greetings.com/events/gen_hvgtday/1012-012-46-1042.gif

vjeshta
14-11-05, 17:12
Vjeshte,

Me gjethet qe po na i gjun ne toke, me shiun qe po s'po na ndahet hic, urimeeee per ... keto afro 3000 postime!
Arb ,gjethet jan ne toke mejau leshu vendin tjerave,shiu duhet me jau fresku mendimet,flm.perpershendetje
Vjeshta

vjeshta
14-11-05, 17:14
vjeshta te pershednes kudo qe je oj RRUSHE :lol: hej mos dile fort me kerkue se kurre ne shtepi nuk po te gjej :lol: :lol:me nderime vushtrriu

Flm. o rrush ,nese nuk jam ne shtepi ,shiko ne vreshta :lol:

Te pershendes Vushtrri

vjeshta
14-11-05, 17:16
http://img.123greetings.com/events/gen_hvgtday/1012-012-46-1042.gif
Kishe ba mire edhe me ma perkthy :roll:

Te pershendes edhe une ty o syyyy

Artisti
15-11-05, 21:16
Per simpatin e Forumit


http://www.teamimg.com/Images/products/HWE_72766.jpgT pershendes


Artisti

Barbaroza
17-11-05, 15:12
Pershendet Dimrin,e mos e pershendet Vjeshten,kjo s'ka kuptim.
E nderuara Vjeshta,cdo te mire ne jete ty dhe te gjithe atyre qe i do e te duan!

Diana007
17-11-05, 15:21
Vjeshta edhe pse pak e fresket ash ju na ngroni ketu , ju pershendes ju dhe familent tuaj , gjitha te mirat per ju :wink:
http://img.123greetings.com/eventsnew/flwr_justlikethat/1011-007-48-1042.gif

vjeshta
25-11-05, 18:50
Vjeshta_Oj loqkamonja e halles, te falendroj qe me kishe ftua ne geshtenja :P Ja edhe une po i bashkangjitem asaj ftese me nji Kungull Misiri e po e bejme nje mbremje me zjarre rreth oxhakut Dardan .

Te dergoj nji MPUQ per kete ftese:hallushja

Edhe ate miser po e zijm veq ne avull ,me i lepi buzet :P
Flm halle

vjeshta
25-11-05, 18:55
vjeshta, me kendshmerin e kendshmerise t'pershendes...
t'kam per qefi :wink: ...
Edhe une nga kendi i kendeshmeris te pershendes ,hare :P

vjeshta
25-11-05, 18:57
Vjeshta nje pershendetje pata edhe per ty.

Te uroj nje dite t'kendshme
Genta

Te uroj edhe une nje fundjave te kendeshme ,flm per pershendetje

Vjeshta

vjeshta
25-11-05, 18:59
Sa Vjeshte e mire po na mban sivjet ,me mire se vera bile .

Prandaj te pergezoj dhe uroj edhe per ter kete miresi dhe shkrime qe na i soll ketu

Shendeti,lumturia,suksesi,hareja.....qofshin pjese e jetes suaj, gjitheher


RRespekt Lali
Flm.lali per sinqeritetin e juaj dhe fjalet e duhura.
Vjeshta

vjeshta
25-11-05, 19:06
Per simpatin e Forumit


http://www.teamimg.com/Images/products/HWE_72766.jpgT pershendes


Artisti

Une tperqafi hahahahahaahahah flm o edukat plot befasi je :lol:

vjeshta
25-11-05, 19:07
Pershendet Dimrin,e mos e pershendet Vjeshten,kjo s'ka kuptim.
E nderuara Vjeshta,cdo te mire ne jete ty dhe te gjithe atyre qe i do e te duan!
Flm Barbaroza ,fat dhe shendet ju uroj edhe une

vjeshta
25-11-05, 19:09
Vjeshta edhe pse pak e fresket ash ju na ngroni ketu , ju pershendes ju dhe familent tuaj , gjitha te mirat per ju :wink:
http://img.123greetings.com/eventsnew/flwr_justlikethat/1011-007-48-1042.gif
Flm.Diana e une te uroj fat ne dashuri :lol:

MemphiSx
27-11-05, 21:54
E nderuara vjeshta,prano nje pershendetje t'perzemert nga ana ime :)

Shpresoj qe do ja kaloni bukur ne festen e madhe te Flamurit!!

vushtrria
27-11-05, 22:02
Vjeshta qe kur na erdhe ne mesin ton,une isha i pari qe te dola dhe te prita para dyrve te dardanis :lol: :lol: :lol:

te pershendes kudo qe je dhe kaloja sa me mire :lol:

sinqerishte vushtrriu per vjeshten :lol: :lol:

Sy_kaltra
30-11-05, 11:14
http://img.123greetings.com/eventsnew/edec_winterflowersday/8510-001-31-1076.gif

schütze
02-12-05, 22:35
e nderuar pranoni pershendetjet e mia te sinqerta,ju uroj qdo te mir ne jet
kudo qe ndodheni
me nderime
schütze

Dreni30
03-12-05, 09:18
E nderuar Vjeshta

Te uroj nje vikend te kendshem ne mesin tuaj familjar.

Dreni.

vjeshta
05-12-05, 01:06
E nderuara vjeshta,prano nje pershendetje t'perzemert nga ana ime :)

Shpresoj qe do ja kaloni bukur ne festen e madhe te Flamurit!!
Flm MemphiSx,per pershendetje ,ju uroj edhe une nje fest ne mesin e te dashureve te juaj

vjeshta
05-12-05, 01:07
Vjeshta qe kur na erdhe ne mesin ton,une isha i pari qe te dola dhe te prita para dyrve te dardanis :lol: :lol: :lol:

te pershendes kudo qe je dhe kaloja sa me mire :lol:

sinqerishte vushtrriu per vjeshten :lol: :lol:
A ti je ai portieri simpatik a,qe me urove mireseardhje :lol: :lol: :lol:

Flm.per pershendetje ,edhe ju jeni ipeshendetur gjithemon nga ana ime

vjeshta
05-12-05, 01:08
http://img.123greetings.com/eventsnew/edec_winterflowersday/8510-001-31-1076.gif
Te uroj qe jeta e juaj te jete si kjo lule e bukur.

vjeshta
05-12-05, 01:12
e nderuar pranoni pershendetjet e mia te sinqerta,ju uroj qdo te mir ne jet
kudo qe ndodheni
me nderime
schütze
Ju uroj edhe une, qe jeta te ju sjell ate qe deshironi.

vjeshta
05-12-05, 01:13
E nderuar Vjeshta

Te uroj nje vikend te kendshem ne mesin tuaj familjar.

Dreni.
Gjithashtu Dreni 31,mjaft ma me 30 :lol:

rafet llapjani
05-12-05, 08:11
Pershendetje enderuar Vjeshta te deshiroj gjdo te mire ne jet dhe lumturi e gzim.


[/b]me rrespek nga rafet llapjani.

Murgesha
05-12-05, 14:28
Vjeshtė e nderuar prano njė pėrshėndetje tė thjeshtė & sinqertė prej meje.

doGzona
06-12-05, 14:50
Vjeshta e dashure, prano dhe nga une nje pershendetje te ngrohte nga zemra.

Fati lumturia qofshine cdo her me ju kudo.


Sinqerisht
doGzona

vjeshta
06-12-05, 14:52
Pershendetje enderuar Vjeshta te deshiroj gjdo te mire ne jet dhe lumturi e gzim.


[/b]me rrespek nga rafet llapjani.
Flm. llapjan gjithashtuju uroj edhe une juve dhe familjes se juaj.


Vjeshat

vjeshta
06-12-05, 14:54
Vjeshtė e nderuar prano njė pėrshėndetje tė thjeshtė & sinqertė prej meje.
Thjeshtesia dhe sinqeriteti qofeshin gjithmone me ju.

Flm shume per pershendetje Murgesha.

Vjeshta

vjeshta
06-12-05, 14:56
Vjeshta e dashure, prano dhe nga une nje pershendetje te ngrohte nga zemra.

Fati lumturia qofshine cdo her me ju kudo.


Sinqerisht
doGzona
Dogezone e nderuar flm. per pershendetje dhe per shkrimet e juaja qe ja dhuroni nje freski fd.

Vjeshta

Artisti
06-12-05, 20:08
per simpatine veq pershendetje simpatike kam,jetofsh si deshiron ti oj simpatiiii.

.

Diana007
08-12-05, 17:49
Nje nate te mir e te qet te uroj :D mpuq nga Diana :wink:


http://a80.g.akamai.net/f/80/71/6h/florists.ftd.com/pics/products/C12-3005.jpg

turisti
08-12-05, 23:36
:P Vjeshta e nderuar :P ,

Urime tejkalimin e :P 4000 :P postimeve te shkelqyera.Te deshiroj edhe shume postime dhe shume argetime siq i don zemra jote.

Une te deshiroj momentet e mbushura me gezim. :P

thjeshte & sinqerte.
TURISTI. :P

vjeshta
09-12-05, 14:53
per simpatine veq pershendetje simpatike kam,jetofsh si deshiron ti oj simpatiiii.

.
Ah artist djal je :lol:
Flm. shume per pershendetje

vjeshta
09-12-05, 14:55
Nje nate te mir e te qet te uroj :D mpuq nga Diana :wink:


http://a80.g.akamai.net/f/80/71/6h/florists.ftd.com/pics/products/C12-3005.jpg
Ishalla edhe ti e ke be nje nate te qet mbreme :lol:
Flm.Diana

vjeshta
09-12-05, 15:04
:P Vjeshta e nderuar :P ,

Urime tejkalimin e :P 4000 :P postimeve te shkelqyera.Te deshiroj edhe shume postime dhe shume argetime siq i don zemra jote.

Une te deshiroj momentet e mbushura me gezim. :P

thjeshte & sinqerte.
TURISTI. :P
Kuku 4000 budallakina
Mendova qe po harron ,po paskna gabu 8)
Gjithashtu ju deshiroj qe qdo moment i juaj te jete i mbushur me lemza :lol: ,
Vjeshta

Arb
09-12-05, 15:59
Vjeshte (gati te percjellem oj dreqe)

Vec thashe ta lo ni kallaballek pershendetje ne kete oden tonde.

Kalofsh mire kete fund-vit!

Psikologu
11-12-05, 13:40
Vendase e nderuar vjeshta!

Ju pėrshendes , duke ju deshiruar cdo tė mirė e tė mbarė ne jeten e juaj.
Kalofshi mirė cdo here.

Me nderime dhe respekt pėr ju:

Psikologu

vjeshta
13-12-05, 19:09
Vjeshte (gati te percjellem oj dreqe)

Vec thashe ta lo ni kallaballek pershendetje ne kete oden tonde.

Kalofsh mire kete fund-vit!

Po ku po don me me percjell :roll: :lol: :lol:

Flm.Arb per pershendetje percjellse,po zor qe me percjellni :lol: :lol:

Kalofsh edhe ti nje fund viti te kendeshem

vjeshta
13-12-05, 19:12
Vendase e nderuar vjeshta!

Ju pėrshendes , duke ju deshiruar cdo tė mirė e tė mbarė ne jeten e juaj.
Kalofshi mirė cdo here.

Me nderime dhe respekt pėr ju:

Psikologu

Flm.vendas ,me vjen shume mire per pershendetjet e juaja ,dmth kur ne respektohemi ndermjet veti ,mund te kemi respekt edhe nga tjeret.

Respekti im ndaj jush nuk do te mungoj kurr.

Vjeshta

Kercovari
13-12-05, 20:01
Shoqe e nderuar Vjeshta
U le nje pershendetje te ngrohte shoqerore duke ue deshiru qaste te kendshme ketu dhe ne jeten private ne familje.
Fati dhe lumturia qofshin miq te pa ndare ne jeten tuaj.
Me respektin me te thelle epr ju
Kercovari.

vjeshta
13-12-05, 20:07
Shoqe e nderuar Vjeshta
U le nje pershendetje te ngrohte shoqerore duke ue deshiru qaste te kendshme ketu dhe ne jeten private ne familje.
Fati dhe lumturia qofshin miq te pa ndare ne jeten tuaj.
Me respektin me te thelle epr ju
Kercovari.

Shok i nderuar Kerqovari

Pershendetjet e juaja gjithemon jane te mire se ardhura ,sepse e di qe jan te sinqerta
Vjeshta

Kercovari
13-12-05, 20:18
Flm e nderuar

http://www.critic.de/images/kritiken/302_3.jpg Keshtu te paqsha vetem me ate qe te do zemra dhe u pershendes ngrohtesisht te dyve. :wink:

vjeshta
13-12-05, 21:05
Flm e nderuar

http://www.critic.de/images/kritiken/302_3.jpg Keshtu te paqsha vetem me ate qe te do zemra dhe u pershendes ngrohtesisht te dyve. :wink:

Flm ,per pershendetje ne adres te dyve ,veq a ban edhe me shok me vallzu keshtu :lol: :lol:

Kercovari
13-12-05, 21:30
:lol: :lol: Si jo de,si te i besosh si shoke. :wink:

vjeshta
13-12-05, 21:34
:lol: :lol: Si jo de,si te i besosh si shoke. :wink:
:roll: :roll: Une po ,po nuk e di se ai :lol: :lol:

Kercovari
13-12-05, 21:39
:lol: :lol: Edhe ai te beson si shoqe. :lol: :lol: :lol: :wink:

Kercovari
26-12-05, 19:53
Vjeshta e nderuar

Me respektin me te thelle qe kam ndaj Ju,shfrytezoje rastin te te uroj Vitin e Ri 2006!

http://www.swissflowers.ch/backoffice/images/produit/BotteKonfetti450_ProdId_430.jpg

Gezuar dhe per shume vjete bashke me te Juajit e dashur.

Kercovari

Guri i madh
26-12-05, 20:31
urime vjesht per postimet tuaja por urime edhe viti i ri me deshir
qe ti realizoni deshirat tuaja 2006

Kalt
26-12-05, 20:35
Vjeshtaaaaa,

Kam kenaqesine te te pershendes dhe te dergoj urimet me te mira per festat e fundvitit.

Sinqerisht

Kalthttp://img.123greetings.com/thumbs/ejan_ny/8607-001-10-1027.gif

Kalt
26-12-05, 20:41
http://www.123greetings.com/events/new_year/fireworks/fire15.html

Vigani
27-12-05, 02:28
t'kėndshmes vjeshte ...
i uroj vitin 2006 me deshiren qe deshirat/planet e saj te realizohen...
t'kete shendetin, lumturine, fatin e mire dhe mbare , prosperitet, paqe dhe sukses...

GEZUAR!

Viganica...

Barbaroza
27-12-05, 14:43
Vjeshta,gezuar Viti i Ri 2006 me deshiren qe ky vit te jete vit i fatit dhe begatise suaj familjare!

http://www.virtualportmeirion.com/postcards/skyline.gif

Naki
27-12-05, 22:10
Nė pragė tė vitit tė ri ju deshirojė shėndet,lumturi , realizėm tė dėshirave dhe apiratave.

Gėzuar viti 2006


http://www.duennwalder-hunnenhorde.de/bilderhunnen/weihnachtsschlitten.gif


Naki

Domira
28-12-05, 03:20
E nderuar Vjeshta.
Gezuar Viti i Ri 2006.
Uroj qe viti qe po vjen te jete vit i gezimit, sukseseve dhe ngrohtesise verore.

http://img.123greetings.com/eventsnew/ejan_ny_fireworks/1069-038-13-1027.gif

Luana
28-12-05, 08:02
Vjeshta Urime festa e Vitit te Ri 2006 , te deshiroj fat e sukse ty me gjithe familje ...


http://www.artamata.com/cards/CustomizedPreviews/artamata_ny_fireworks_1_med_63af13d5.jpg

halla e madhe
28-12-05, 08:33
Urime Viti i Ri 2006!Suksese dhe caste te lumtura ne gjirin familjar;hallushja

Diana007
28-12-05, 12:48
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg

rilinda
28-12-05, 13:08
http://img466.imageshack.us/img466/1695/gezuar6ur.png (http://imageshack.us)

Dreni30
28-12-05, 13:40
E nderuar Vjeshta

Deshiroj qe ky vit te jete plotesim i deshirave tuaja per ty dhe gjithe familjen tuaj.

Shendet dhe lumturi per te gjithe ata qe i doni dhe ju duan.

URIME 2006-TA

Dreni.

Agroni22
28-12-05, 13:57
vjeshta e nderume urime viti 2006 dhe le te jete ky viti i realizimt te deshirave te tua

agroni

Artisti
28-12-05, 20:16
E nderuar Simpati


Urime,Urime,Urime
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.pngGezuar Viti i Ri 2006

schütze
28-12-05, 21:29
************GEZUAR VITIN 2006*************
Pranoni pershendetjet dhe urimet,me deshirat me te mira per ju ne vitin 2006
http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/k050.gif

vjeshta
28-12-05, 22:48
Vjeshta e nderuar

Me respektin me te thelle qe kam ndaj Ju,shfrytezoje rastin te te uroj Vitin e Ri 2006!

http://www.swissflowers.ch/backoffice/images/produit/BotteKonfetti450_ProdId_430.jpg

Gezuar dhe per shume vjete bashke me te Juajit e dashur.

Kercovari
Respekti eshte reciprok,flm.edhe une ju deshiroj nje vite te ri me befasira te kendeshme ,ashtu si keto lule.

Vjeshta

vjeshta
28-12-05, 22:51
Vjeshtaaaaa,

Kam kenaqesine te te pershendes dhe te dergoj urimet me te mira per festat e fundvitit.

Sinqerisht

Kalthttp://img.123greetings.com/thumbs/ejan_ny/8607-001-10-1027.gif

Edhe une kame kenaqesin te e pranoj urimin e juaj.

Sinqeriht,Vjeshta

vjeshta
28-12-05, 22:52
t'kėndshmes vjeshte ...
i uroj vitin 2006 me deshiren qe deshirat/planet e saj te realizohen...
t'kete shendetin, lumturine, fatin e mire dhe mbare , prosperitet, paqe dhe sukses...

GEZUAR!

Viganica...

Flm.Hareja e forumit ,gjithashtu ju deshiroj edhe une .

Vjeshta

vjeshta
28-12-05, 22:57
Vjeshta,gezuar Viti i Ri 2006 me deshiren qe ky vit te jete vit i fatit dhe begatise suaj familjare!

http://www.virtualportmeirion.com/postcards/skyline.gif
Barbaroza eshte nder per mu per viziten ne oden time dhe urimet e drejtuar ne adres time.

Me respekt te madh per ju,Vjeshta

vjeshta
28-12-05, 23:01
Nė pragė tė vitit tė ri ju deshirojė shėndet,lumturi , realizėm tė dėshirave dhe apiratave.

Gėzuar viti 2006


http://www.duennwalder-hunnenhorde.de/bilderhunnen/weihnachtsschlitten.gif


Naki

Naki ishte nder per mu ,urimi i juaj ,njeherit edhe femijet me i ke gezuar me kete img.

Ju uroj edhe juve qe ky vite te rrjedh sipas deshires se juaj dhe familjareve te tu.

Vjeshta

vjeshta
28-12-05, 23:03
E nderuar Vjeshta.
Gezuar Viti i Ri 2006.
Uroj qe viti qe po vjen te jete vit i gezimit, sukseseve dhe ngrohtesise verore.

http://img.123greetings.com/eventsnew/ejan_ny_fireworks/1069-038-13-1027.gif

E nderuar Domira flm.gjithashtu edhe une deshiroj qe ky vit te jete vit i sukseseve si ne planin profesional dhe ate familjar.

Vjeshta

laliloli
28-12-05, 23:07
Me fat dhe gezuar vitin e ri 2006
Shendet,lumturi,gezim,hare dhe suksese ne ēdo sfere te jetes.

GEZUAR 2006

Lali

vjeshta
28-12-05, 23:08
Vjeshta Urime festa e Vitit te Ri 2006 , te deshiroj fat e sukse ty me gjithe familje ...


http://www.artamata.com/cards/CustomizedPreviews/artamata_ny_fireworks_1_med_63af13d5.jpg

Luana,gjithashtu motrushe ,ju deshiroj qe edhe une qe ky vite te ju plotesoj deshiren me te pamunduren qe eshte per ju.

Vjeshta

vjeshta
28-12-05, 23:10
Urime Viti i Ri 2006!Suksese dhe caste te lumtura ne gjirin familjar;hallushja

Hallushe ,me paske korit kesaj radhe :oops: mos mendo se te kisha harru.
Vjeshta

vjeshta
28-12-05, 23:17
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg
Diana motrushe gjithashtu,dhe ju uroj qe ne tere vitin te shendris vetem buzeqeshja ne fytyren e juaj.

Vjeshta

vjeshta
28-12-05, 23:18
http://img466.imageshack.us/img466/1695/gezuar6ur.png (http://imageshack.us)

Gezuar edhe juve ,Sugaresh ,dhe qdo realizim i deshirave te juaja,ju uron,

Vjeshta

vjeshta
28-12-05, 23:21
E nderuar Vjeshta

Deshiroj qe ky vit te jete plotesim i deshirave tuaja per ty dhe gjithe familjen tuaj.

Shendet dhe lumturi per te gjithe ata qe i doni dhe ju duan.

URIME 2006-TA

Dreni.

Flm.Dreni,gjithashtu.

Vjeshta

vjeshta
28-12-05, 23:23
E nderuar Simpati


Urime,Urime,Urime
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.pngGezuar Viti i Ri 2006

I nderuar ,Edukate flm,per urimet ,veq dhuratat po i qeli se nuk po me pritet :lol:

Vjeshta

vjeshta
28-12-05, 23:27
vjeshta e nderume urime viti 2006 dhe le te jete ky viti i realizimt te deshirave te tua

agroni

Agroni gjithashtu ju deshiroj nje vite te qete dhe te lumtur ,si juve ashtu edhe atyre qe ju rrine prane.

Vjeshta

vjeshta
28-12-05, 23:32
************GEZUAR VITIN 2006*************
Pranoni pershendetjet dhe urimet,me deshirat me te mira per ju ne vitin 2006
http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/k050.gif

I pranoj me gjithe deshire ,duke ju deshiruar njeherit edhe juve nje vite te lumtur ,dhe qe qdo gje te rrjedh sipas planeve te juaja.

Vjeshta

vjeshta
28-12-05, 23:35
Me fat dhe gezuar vitin e ri 2006
Shendet,lumturi,gezim,hare dhe suksese ne ēdo sfere te jetes.

GEZUAR 2006

Lali

Lali ,flm per urime dhe njeherit ju deshiroj qe edhe per ju ky vit te jete vit i suksesit si ne planin profesional edhe ne ate familjar.

Vjeshta

Arb
28-12-05, 23:42
E nderuar VJESHTA,

Urime nderrimin e motmotit!

Qofte ky per ju nje vit me me shume mbaresi, mireqenje, e sukses!

Gjithe te mirat ju percjellshin vitin qe po afron!


Urojme qe kete vit te festojme nje vit historik te njohjes zyrtare te Pavaresise se Dardanise!

Zoti ju bekofte!

Zoti e bekofte Dardanine!

Zoti e bekofte Kombin Shqiptar!

Gjumashja
29-12-05, 11:21
http://img365.imageshack.us/img365/1786/h0tm.jpg

Zana_ch
29-12-05, 12:52
Gezuar Vitin e Ri 2006..harroni brengat,momentet edhe ēastet e deshpruara,lini menjan hidherimin dhe urrejtjen..ēoft ky vit nje vit i endrrave tuaja te pa realizuara dhe lumturia mbizotroft ne ju dhe familjen tuaj!

http://hometown.aol.de/NottulnBoy1/schneekugel7.gif


nga
zana_ch

pokeri
29-12-05, 14:18
GĖZUAR VITIN E RI 2006

Shėndet, dhe gjithēka tjetėr tė kėndshme pėr Ty
dhe mė tė dashurit tuaj.

vjeshta
29-12-05, 18:44
Arb, gjumashe , Zana dhe pokeri ju falenderoj dhe njeherit ju deshiroj qe te kaloni nje vite te qete dhe me befasira te kendeshme.

Vjeshta

Kavaleri
29-12-05, 20:24
Tung tung .. Inxhe
Gzuar vitin e ri...2006..ty dhe mbar Familjes tuaj.
Ju deshiroj C`do te mira..

http://www.gonad.org/upload/images/gzuarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.gif

Gjebraili
29-12-05, 20:28
Shumė fatė e shumė gėzime, per vitin qe po vjen, 2006

Shendeti, paqa, lumturia, qofshin me ju, familjen tuaj dhe ata qe i do dhe te duan

http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png


Me rrespekt, Gjebraili

DEA
29-12-05, 23:04
Vjeshta gezuar vitin e ri 2006
http://www.pohl-projekt.de/hgb/weihnachten/wn_004_640x480b.jpg

dr1ta
30-12-05, 00:59
Gezuar vitin e ri vjeshta , deshiroj nje vit me plot gezim juve dhe familjes juaj .

http://www.kriyayoga.com/pd/LoveCards3/happynewyear12.jpg

Gentiana
30-12-05, 03:13
Vjeshta gezuar vitin e ri. Shpresoj qe ky vit i ri te sjell gjitha te mirat ty dhe familjes tende.

Genta

http://www.herzapfelhof.de/img/cms/shopProducts/picture/28.jpg

M_u_k_i
30-12-05, 03:14
_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_URIME VITI I RI 2006_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

rafet llapjani
30-12-05, 03:16
Vjeshta Urime viti i ri, me gezim dhe lumturi ty dhe familese tende.me rrespek nga rafet llapjani.

AXHA
30-12-05, 09:41
Shum selam pej meje shum e neruemja Vjeshta.
Per hajr u koft kjo vjeta e re qi po na vjen e ishalla jeni shnosh e rahat,ishalla ju prihet e mara npun,ishalla u shkon kjo vjet me gzim e me sevda,ishalla nieni mier per krejt ata qi ju njohin e i njeh jarabi allah ati i kofshim fal.
Ishalla niejm mier per mat madhin e kosovs,ishalla forcohet e na prin tej tjet kosova nveti,ishalla e gzon bashk me ne kit dit jarabi allah ati i kofshim fal.
Ishalla krejtve atyne qi punojn per tmier tkosovs ju prihet e mara,ishalla krejt ata qi ja dojn tkeqen e punojn ndam tkosovs i ngujojn nata venat qi jan per qiftat e tyne jarabi allah ati i kofshim fal.
Mier u njefshmi jarabi allah ati i kofshim fal.

spirl_girls
30-12-05, 13:06
Te pershendes dhe te Uroj Vitin e Ri!

http://www.locolobo.net/hus.gif

mjellma
30-12-05, 15:33
******GEZUAR 2006*****

Vjeshta e nderuar pranoni pershendetjet dhe urimet,me deshirat me te mira per ju ne vitin 2006

mjellma

turisti
30-12-05, 15:46
:P Vjeshta e nderuar :P ,

Gezuar viti i ri :P 2006 :P me deshire qe te jesh gjithmone e lumtur me tere familjen,e gezuar dhe e disponuar.

Nga zemra,
TURISTI. :P

Kodra
30-12-05, 21:12
**********
**********
**********


vjeshta e nderuar,

tė pėrshėndes dhe tė uroj Vitin e Ri ,me dėshirė qė tė jetė mė i lehtė pėr ju dhe familjen e juaj.


Gėzuar Vitin e Ri 2006


Kodra

Psikologu
30-12-05, 21:13
E nderuar!


Urime Viti i ri 2006..

Cdo tė mirė , shendet e begati nė tė gjitha sferat e jetes sė juaj.

Me nderime si cdo here;


Psikologu

Guri i madh
30-12-05, 21:21
e nderuar vjeshta urime vitin e ri 2006 dhe shum gzime ne jet

aferdita
30-12-05, 21:48
http://www.minibite.com/christmas/pics/bhny6.gif************urime 2006************

Sy_kaltra
30-12-05, 22:05
Me rastin e Vitit te Ri 2006 pranoni urimet me te mira.
Gezim, shendet dhe mireqenje per Ju dhe familjen tuaj .

Sy_Kaltra.

http://membres.lycos.fr/ULCINJ/gezuar%20vitin.jpg

Murgesha
30-12-05, 23:39
E nderuara Vjeshta!

Shėndet e lumturi pa mbarim gjatė vitit 2006.

Gėzuar.

Murgesha!

http://blackdog.net/postcards/images/new/new-yr-lg.gif

Tomori
31-12-05, 00:40
Gezuar vitin E ri 2006
Me respekt te madhe per ju:
Tomori :wink:

Tomori
31-12-05, 02:41
Gezuar vitin E ri 2006
Me respekt te madhe per ju:
Tomori :wink:

Krokodilli
31-12-05, 04:48
hello vjeshta

Gezuar Vitin e ri 2006


Shendeti , lumturia dhe suksesi qofshin cdo here me ju dhe pėr ju dhe familjen tuaj

Krokodilli
31-12-05, 05:41
Gezuar Vitin e ri 2006

http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/k050.gif


Shendeti , lumturia dhe suksesi qofshin cdo here me ju dhe pėr ju dhe familjen tuaj

doGzona
31-12-05, 05:56
E dashura vjeshta,

http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gifGezuar Vitin e Ri 2006!http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gif

Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.

http://www.locolobo.net/xmas.gif
Me shume urime nga zemra,

doGzona

tushja
31-12-05, 14:44
Urime Viti i Ri 2006

Ralizimin e qdo deshire ne jete shendete,gezime,lumturi familjare dhe jete te gjate

Tushja

Gentiana
31-12-05, 14:46
Vjeshta e nderuar gezuar vitin e ri.
Fati, lumturia, shendeti dhe sukseset te percjellshin kudo.


Genta

tushja
31-12-05, 14:49
Urime Viti i Ri 2006

Ralizimin e qdo deshire ne jete shendete,gezime,lumturi familjare dhe jete te gjate

Tushja

turisti
06-01-06, 15:13
:P Urime nga zemra tejkalimin e :P 5000 :P postimeve shoqe.
Te deshiroj edhe shume,shume postime dhe argetime te mira si deri me sot.


Nga zemra,

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P

vjeshta
07-01-06, 18:05
Kavaleri, Gjrbraili, Dea, Dr1ta, Gentiana, Muki, Rafeti, Axha, Mjellma, Turisti, Kodra, Psikologu, Guri i Madh, Aferdita, Sy_kaltera, Murgesha, Tomori, Krokodilli,Dogezona ,Tusha,faleminderit per urimet e juaja dhe zbukurimin e kesaj ode.

Ju deshiroj edhe une qe ky vite te ju sjelle fat ,paqe dhe lumturi.

Me shume respekt per ju,
Vjeshta

vjeshta
07-01-06, 18:09
:P Urime nga zemra tejkalimin e :P 5000 :P postimeve shoqe.
Te deshiroj edhe shume,shume postime dhe argetime te mira si deri me sot.


Nga zemra,

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P
Si gjithemon me befasi :P
Flm. shume,shume per urime ,e ty ti uroft zoti syte :lol:
Shoqerisht ,Vjeshta :P

doGzona
22-01-06, 20:33
Shprehe ngushellimet me te thella me rastin e vdekjes se presindentit
tone Dr. Ibrahim Rugova, gjithmone do te jetoje ne mendjen dhe zemrat tona.


Ai nuk ka vdek! Ai eshte i gjalle!

Lavdi jetes dhe vepres se tije.