PDA

View Full Version : LEDHATIMI


ninnela
23-09-05, 23:48
Ndoshta krejt nuk na tregon po diqka biles :wink:

LEDHATIMI
24-09-05, 17:46
Une jam Ledhatimi, perpos kitares sime dhe telave te saj te dryshkur tjeter nuk kam.

Mendoj se per fillim mjafton e nese dikush deshiron me teper te dije le te urdheroje e le te pyese :wink:

spirl_girls
24-09-05, 18:25
Te pershendesim ruju po kputen ato tela e mozamakeq per ty mandej.

LEDHATIMI
25-09-05, 01:01
Te pershendesim ruju po kputen ato tela e mozamakeq per ty mandej.

flm shumė kukull, gjithashtu edhe unė tė pėrshėndes ty :wink:

Njėri kputet-tjetri futet :lol: :lol: :lol:

Kodra
25-09-05, 05:34
Une jam Ledhatimi, perpos kitares sime dhe telave te saj te dryshkur tjeter nuk kam.

Mendoj se per fillim mjafton e nese dikush deshiron me teper te dije le te urdheroje e le te pyese :wink:**********
**********
**********


Ledhatimi,mirė se ke ardhur e ruaje gitaren mirė se shumė i bien gitares kėtu :wink: :wink:

Tė dėshiroj ēdo tė mirė me tė gjithė ForumistėtKodra

LEDHATIMI
25-09-05, 09:28
Une jam Ledhatimi, perpos kitares sime dhe telave te saj te dryshkur tjeter nuk kam.

Mendoj se per fillim mjafton e nese dikush deshiron me teper te dije le te urdheroje e le te pyese :wink:

Ledhatimi,mirė se ke ardhur e ruaje gitaren mirė se shumė i bien gitares kėtu :wink: :wink:

Tė dėshiroj ēdo tė mirė me tė gjithė Forumistėt
Kodra

Flm shoki mire se te kam gjetur-besoj se ata qe i bien kitares secili e ka te veten keshtu qe mundemi ta bejme orkestren e forumit :wink:

LEDHATIMI
15-10-05, 18:01
http://img281.imageshack.us/img281/9306/ledhatimitupanat0sl.th.jpg (http://img281.imageshack.us/my.php?image=ledhatimitupanat0sl.jpg)

rafet llapjani
16-10-05, 01:44
Ledhatush te pershendes shoki nga zemra a mos din mira sharkis me shtat tela,kuptohet me gjasht po me rezerv shtata hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :wink:

LEDHATIMI
16-10-05, 07:37
Ledhatush te pershendes shoki nga zemra a mos din mira sharkis me shtat tela,kuptohet me gjasht po me rezerv shtata hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :wink:

Nuk kam provu kurre Raf, por ma merr mendja se i bi edhe asaj, perndryshe me perlqen shume soundi i sharkise sepse e ben te rraste muziken.
Pershendje :wink: .