PDA

View Full Version : Kastri


Kodra
25-09-05, 03:00
**********
**********
**********


Kastri i nderuar

Me shkrimet tuaja ke sjellur begati tė madhe freskuese nė Forumin Dardania.

Tė pėrshėndes nga zemra kudo qė jeKodra

teDUAty
28-09-05, 01:33
t'pershendes

turisti
03-10-05, 12:31
Kastri i nderuar,

Te pershendes shume dhe te deshiroj ēdo te mire ne jete.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Artisti
21-10-05, 10:09
Kastri edhe une ju bashkangjitna ktyne parapershendetesve me pershendetje per ty.

Reana
23-10-05, 06:49
I nderuari Kastri,

kudo qe jeni, shpresoj te jeni mire dhe fati e lumturia te jene gjithmone me ju! Pershendetje te vecante per juve dhe me te afermit tuaj, e ngel me shprese se se shpejti do te riktheheni ne mbreterine tone Dardane :wink:

me respekt
Reana

(ketu ne vazhdim nje dardanas i mallengjyer duke e kerkuar Kastrin :( :cry: :cry:

http://0.f.playahead.com/ec7d4bba37ed4b8890afd4d22c713cac/share/21dd170b465946a1a6a490a35403f867.jpg

Kastri
25-10-05, 22:50
**********
**********
**********


Kastri i nderuar

Me shkrimet tuaja ke sjellur begati tė madhe freskuese nė Forumin Dardania.

Tė pėrshėndes nga zemra kudo qė jeKodra

......................................
......................................

Kodra i nderuare,ju falemderoi edhe une nga thellsia e Zemres,edhe ju pershendese gjithashtu,ju edhe familjen duke ju deshiruare gjithe ate qe e do Zemra juaje.
Me nderime i nderuare.

Kastri
25-10-05, 22:52
t'pershendes

..................................
..................................

Keni dyfishine e pershendetjese nga kastri " teDUAty"

Kastri
25-10-05, 22:57
Kastri i nderuar,

Te pershendes shume dhe te deshiroj ēdo te mire ne jete.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

......................................
......................................


Turisti gjithashtu pershendetje,i nderuare me keni nderuare me pershendetje ,ju jame shume mirnjohes.

Me nderime i nderuare.

Kastri
25-10-05, 23:01
Kastri edhe une ju bashkangjitna ktyne parapershendetesve me pershendetje per ty.


..............................
..............................


Artisti gjithnje jeni i pershendeture,ju edhe gjithnje gjendeni ne situata "guzhum" si Artista ma hahahahhahah,pershendetje i nderuare.

Murgesha
25-10-05, 23:06
Kastri prania jote nė forum mė gėzoi.

Tė pėrshėndes qė je nė mesin tonė.

Pres dhe shkrime tjera prej Teje.

Me rrespekt.

Murgesha!

Kastri
25-10-05, 23:08
I nderuari Kastri,

kudo qe jeni, shpresoj te jeni mire dhe fati e lumturia te jene gjithmone me ju! Pershendetje te vecante per juve dhe me te afermit tuaj, e ngel me shprese se se shpejti do te riktheheni ne mbreterine tone Dardane :wink:

me respekt
Reana

(ketu ne vazhdim nje dardanas i mallengjyer duke e kerkuar Kastrin :( :cry: :cry:

http://0.f.playahead.com/ec7d4bba37ed4b8890afd4d22c713cac/share/21dd170b465946a1a6a490a35403f867.jpg


.......................................
.......................................

Reana,Motrushe,jeni e pershendeture nga thellsia e zemrese se familjese se Kastrite,prej te voglite e deri te i madhi.
Dardanasi i mallengjyer e gjete Kastrine edhe se shpejti do e ktheje ne gjirine e Madhe DARDANASE.

Me nderime e nderuare.

Kercovari
26-10-05, 16:43
Ne shenje mirekuptimi dhe respekti qe kam ndaj Ju
U le kete pershendetje te perzemert i bindur se gjate cdo bisede qe kam zhvillu me Ju ka te ngjare qe dik edhe te kam lendu pa qellime serioze.
Njeherit u kerkoj falje nese jeni gjindur te prek apo te lenduar.
Duke u deshiruar cdo te mire ne jete shendet dhe lumturi,u deshiroj edhe ne te ardhmen caste te kendshme argetimi ketu.
Me respekt kercovari.

Kastri
08-11-05, 00:54
Kastri prania jote nė forum mė gėzoi.

Tė pėrshėndes qė je nė mesin tonė.

Pres dhe shkrime tjera prej Teje.

Me rrespekt.

Murgesha!

..............................
...............................


Pershendetje

E NDERUARA EDHE SHUME E RESPEKTUARE MURGESHA;JAME I PRIVELIGJUARE ME PERSHENDETJEN TUAJE.

NDERI ESHTE TE UNE QE KAME FATINE TE JAME NE KETE FORUME.

JU RESPEKTONE KASTRI.

Kastri
08-11-05, 00:57
Ne shenje mirekuptimi dhe respekti qe kam ndaj Ju
U le kete pershendetje te perzemert i bindur se gjate cdo bisede qe kam zhvillu me Ju ka te ngjare qe dik edhe te kam lendu pa qellime serioze.
Njeherit u kerkoj falje nese jeni gjindur te prek apo te lenduar.
Duke u deshiruar cdo te mire ne jete shendet dhe lumturi,u deshiroj edhe ne te ardhmen caste te kendshme argetimi ketu.
Me respekt kercovari.

.................................
.................................

KERCOVARI JENI SHUME I RESPEKTUARE NGA UNE, OFENDIMETE SKEMI PASE ,NDOSHTA SQARIME POR UNE JU RESPEKTOI JU EDHE TE GJITHEVE.

KERCOVARI PERSHENDETJE VLLAZRORE I NDERUARE.

Artisti
15-11-05, 21:39
Kastri kah je qysh je ?

Pershendetje t mdhaja per ty i nderum.

Diana007
24-11-05, 09:57
I nderuar te pershendes dhe te uroj shendet e lumturi paqi ku ta veni kemben .

Me respekt Diana.

Kodra
30-12-05, 21:26
**********
**********
**********

I nderuari dhe i vleresuari Kastri,

tė pėrshėndes kudo qė je dhe shpresoj se bora nuk ėshtė pengesė qė tė inkuadrohesh nė Dardani.

Pėr ty dhe Familjen e juaj gjithė tė mirat pėr vitet e ardhshme dhe dėshira ime do tė ishte qė tė realizohen dėshirat e juaja.


Gėzuar Viti i Ri 2006


Kodra

laliloli
30-12-05, 21:32
Kastri pranoni urimet e perzemerta me rastin e vitit te RI 2006 ,me deshire qe te ju sjell shendet dhe lumturi ne familjen tuaj

GEZUAR PER SHUME MOTE

Lali

Sy_kaltra
30-12-05, 22:07
Me rastin e Vitit te Ri 2006 pranoni urimet me te mira.
Gezim, shendet dhe mireqenje per Ju dhe familjen tuaj .

Sy_Kaltra.

http://membres.lycos.fr/ULCINJ/gezuar%20vitin.jpg

Murgesha
30-12-05, 23:28
I nderuari Kastri!

Shėndeti dhe lumturia le tė pėrcjell gjatė tėrė vitit qė po na vjen.

Gėzuar 2006.

Murgesha!

Psikologu
30-12-05, 23:55
I nderuari dhe i vlersuari Kastri!

Gezuar Vitin e ri 2006


Ju deshiroj nga zemra cdo tė mirė etė mbarė ne jeten e juaj , familjen , planet dhe tė gjitha sferat e juaja jetesore.

Me nderime dhe konsiderat si cdo here;


Psikologu

doGzona
31-12-05, 06:26
I nderuari Kastri,

http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gifGezuar Vitin e Ri 2006!http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gif

Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.

http://www.locolobo.net/xmas.gif
Me shume urime nga zemra,

doGzona

Luana
31-12-05, 09:55
Shume Urime per festen e Vitit te Ri 2006 ...
http://www.bgreetings.com/ecards/holidays/new_year/08.gif

Luana

tushja
31-12-05, 10:54
Urime Viti i Ri 2006

Ralizimin e gjdo deshire ne jete shendet ,gezime,lumturi familjare dhe jete te gjate

Tushja

SPARTAKU
08-06-06, 22:10
Kastri shkrimet e fundit po me duket se paskan te bejn me vitin e ri e gati edhe une ta urova vitin e ri.

Pershendetje edhe per ju nga Spartaku

Kodra
11-06-06, 10:20
**********
**********
**********

Kastri,burrė i dheut,ktheje rrugėn pėr nė Forumin Dardan nganjėherė :frown: .


Tė pėrshėndet


Kodra

Psikologu
19-06-06, 06:37
Pėrshendetje i nderuari Kastri !

Ka kohė qe nuk kam lexuarė postimet e juaja tė bukura dhe tė zjarrta me plotė ndershmeri , atdhedashuri dhe pedagogji sikur qė i shkruani ju i nderuarė.
Me ketė rast , ju pėrshendes dhe ju deshiroj cdo tė mirė e tė mbarė nė jeten e juaj , duke uruarė pėrparesi , shendet dhe gjithė tė mirat.
Besoj qė sė shpejti , ketu ne ketė forum , do tė na shoqeroni si dikur mė parė , dhe me endje do ti lexoj shkrimet e juaja tė bukura qė aq shumė i dhuruan ketij forumi.

Mbetshi me shendet dhe cdo tė mirė kudo qė ndodhi .
Me nderime dhe konsiderat si cdo here pėr ju ;

Psikologu

Artisti
12-08-06, 12:08
Kastri kah po ik o djale,a po te ndjek dikush hahahaha

Kallxom more e ikum bashke qyyyyy hahahahhahahhaa


Pershendetjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

Artisti
03-09-06, 20:24
OOOOOOOOOOOO Kastriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a je kthye a,po mire se je kthyeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee e shume gezimeeeeeeeeeeeee te urojjjjjjjjjjjjj

qyyyyyyyyyyyyyyyy.

Murgesha
03-09-06, 20:51
I nderuari Kastri.

Mė gėzon prania juaj nė forum.

Tė pėrshėndes.

Murgesha

Kastri
03-09-06, 21:23
I nderuari Kastri.

Mė gėzon prania juaj nė forum.

Tė pėrshėndes.

Murgesha

.........................
.........................

Shume e nderuara Murgesha, ,jame shume i nderuare me pershendetjene tuaje.

Kastri
03-09-06, 21:26
Qe o Artisti i nderuare,he ta hangsha synine shuplake ,edhe pse je ne Hollivude,hahahaha

Kastri
03-09-06, 21:27
I nderuar te pershendes dhe te uroj shendet e lumturi paqi ku ta veni kemben .

Me respekt Diana.


.................................
..................................


Jeni e pershendeture nga une Kastri e nderuare.

Kastri
03-09-06, 21:29
**********
**********
**********

I nderuari dhe i vleresuari Kastri,

tė pėrshėndes kudo qė je dhe shpresoj se bora nuk ėshtė pengesė qė tė inkuadrohesh nė Dardani.

Pėr ty dhe Familjen e juaj gjithė tė mirat pėr vitet e ardhshme dhe dėshira ime do tė ishte qė tė realizohen dėshirat e juaja.


Gėzuar Viti i Ri 2006


Kodra

..........................................
.............................................

Pershendetje i nderuari Kodra,edhe pse me pake vones,por jeni gjithnje i pershendeturenga Kastri.

Guri i madh
03-09-06, 21:36
pershendetje per te nderuarin zotri KASTRI i nderuar pranoni urimet e mia ma te sinqerta per riaktivizimin tuaj ne sofren ton shum te dashur dardani te pershendes

Kastri
03-09-06, 21:36
...................................
...................................


Me nje vonese te theksuare,pershendese:Psikologun.Murgeshen,Spartak un,tushja,luana,doGzonen edhe te gjithe ata forumista te nderuare.

Me nderime te nderuare,mendoi se tani jame rikthyer perseri ne Forumine time te Preferuare.

Zero Cool
17-11-06, 12:54
Nje pershendetje te sinqerte dhe nje dite te bukur te uroj ty Kastri

uck_aksh
17-11-06, 15:07
Pershendetje
Qofsh faqebardh gjithmon

Alfred
19-01-08, 04:00
Pershendetja nga une shoki.

Artisti
27-12-09, 10:57
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png2010

Kaqanikasja
14-02-11, 16:01
http://www.featurepics.com/FI/Thumb300/20070123/Roses-Woman-199182.jpg


Urime dita e te dashuruarve qofshi tė dashuruar gjithmone:wink:

Artisti
13-08-11, 10:25
Ike pėr shkaqe tė panjohura pėr mua, nuk e di a lexon ndonjėherė kėtu por shkrimet tua tė paraqitura kėtu nuk tė lėnė qė tė harrohesh!

Shkrime tė tilla po mungojnė nė FD.

I nderuari Kastri, tė pėrshėndes kudo qė je dhe vepron.Respekt


Artisti

Artisti
18-09-11, 09:19
Ku vajte ti, ku mbeti qėndrimi yt i palėkundur?
Pėrshėndetje ngaArtisti