PDA

View Full Version : nje mendim te juaj per Luanin ton??


Gjermani_futbollist
26-09-05, 16:44
pershendetje
nje mendim
LUAN KRASNIQI bokson te merkuren ne ora 23:00 ka me fitu apo ka me ..jo ishalla hehhe
flm per pergjigje

Guri i madh
27-09-05, 21:32
une mendoj se i madhi i jon i sportit do te fitoj me nakaut klasik ne runden e 7 - 3 rundat e para luani mashum do te mbrohet .
kurse prej rundes te 4 luani do te sulmoj ma shum pasi qe kundershtari
i luanit esht bokser vetem per 3 runda

Dulia
27-09-05, 21:50
Luani din te befasoj per te mir por besa edhe per te keq.

Shpresoj se do te fiton, ama edhe ja kam friken.

Ma ne fund vendosa te percaktohem;

DO TE FITON

MemphiSx
27-09-05, 23:08
Nje Urim te madh per Luan Krasniqin ishalla edhe ksaj radhe do na e zdrit kombin ;)

http://www.luankrasniqi.com/images/gallerie/luan_shooting7big.jpg

illyria
09-01-06, 22:20
Luani din tė bafasojė edhe pėr tė keq! Bile mė shumė pėr tė keq.
A keni pa ju ndonjėherė qė boksieri bindshėm mė i mirė nė 6-7 rundat e para tė kolapsoj menjėherė nė rundėn e 7-8!?
Kjo tregon pėr njė pregaditje tė dobėt kondicionale tė Luanit.
Ai kishte mu bė edhe kampion absolut i Botės sikur lufta tė zgjaste vetėm 5-6 runda.
Pėr fat tė keq tė tijė dhe tonin luftėrat zgjasin nga 10-12 runda.