PDA

View Full Version : Sherri vet!


sherri
26-09-05, 21:21
Hopa! qe sa jam ardhe e sekam pa ket vend ku duhet me u prezentu,
mose ma shihni per te madhe se un me njanin sy nuk shof :wink:
Ca me ju than!?..djal i mire vec synin qorr.
do vjet kogja,prej tri grave s'me mbeti asnje,(runu ju vjushkat e FD se po ju nzen sherri me mu!..)
ne Allamon rri me qadra,qe ju qet rruga kthenu,pash kuranin,se kam qef shum ne mysafir.
Rafet Llapjani:dil te bali naj pramje,te qes qaj te ran si me kan prej <Dumoshi.

rafet llapjani
26-09-05, 22:12
Mire se na erdhe sherri,e kalofsh sa ma mire ne fd.Bre bal flm per thirrje ne pramje,po bre bal a ike hiq gjygymat e mdhaj se ti e din qe ne Dumosh per nje bire gjygymi jan shku tre ekter tok hahahaha me rrespekt nga rafet llapjani.

Kavaleri
11-12-05, 02:59
Ku po i shef ti ato vejushka a? :shock: qyre llahile per mu naj jo., hajt se tasht vjen e martumja te pershendet.
Mire se paske ardhun.
Nderime

Murgesha
11-12-05, 15:04
Hopa! qe sa jam ardhe e sekam pa ket vend ku duhet me u prezentu,
mose ma shihni per te madhe se un me njanin sy nuk shof :wink:
Ca me ju than!?..djal i mire vec synin qorr.
do vjet kogja,prej tri grave s'me mbeti asnje,(runu ju vjushkat e FD se po ju nzen sherri me mu!..)
ne Allamon rri me qadra,qe ju qet rruga kthenu,pash kuranin,se kam qef shum ne mysafir.
Rafet Llapjani:dil te bali naj pramje,te qes qaj te ran si me kan prej <Dumoshi.

O mirė se na ke ardhė o Sherrooooo.

Mė vjen keq por gratė janė gra nė kėtė forum e vejushka me sa di unė nuk kemi asnjė, po prap shpresoj se ke me kalu shumė mirė nė mesin e burrave dhe grave tė kėtij forumi.

Ps. Mos tė harroj me tė pėrshėndet pėr shkrimet te tema "Burrat sot."
Valla krejt ēka ke fol me vend i pate.

e_martumja
11-12-05, 15:14
Ku po i shef ti ato vejushka a? :shock: qyre llahile per mu naj jo., hajt se tasht vjen e martumja te pershendet.
Mire se paske ardhun.
Nderime


:shock: :shock: :shock: qysh e dite qe vi me pershendet more po ta qoj mallin e vejushkes :twisted: :twisted: :twisted: te shtifsha ne dheh :lol: :lol: :lol:

Po realizohet dhenje e kavalerit: Pershendetje sherrrrroooo dhe mire se ke ardhe ne FD me kalimin e kohes do te kalosh momente te kendshme dhe do ta kesh knaqsi te shkruash me shqiptar anem ban botes se vertet ketu ka njerz me shpirt te mire.
Mos kerko e mos shiko statusin e njeriut se cdo njeriu e martume, apo beqare ose vejushk do ta japin buzqeshjen :wink:

Me bere kureshtare pse more lyp ti vejushkat, vejan te koke :?: :lol: :lol:

Kavaleri
11-12-05, 18:36
Ku po i shef ti ato vejushka a? :shock: qyre llahile per mu naj jo., hajt se tasht vjen e martumja te pershendet.
Mire se paske ardhun.
Nderime


:shock: :shock: :shock: qysh e dite qe vi me pershendet more po ta qoj mallin e vejushkes :twisted: :twisted: :twisted: te shtifsha ne dheh :lol: :lol: :lol:

Po realizohet dhenje e kavalerit: Pershendetje sherrrrroooo dhe mire se ke ardhe ne FD me kalimin e kohes do te kalosh momente te kendshme dhe do ta kesh knaqsi te shkruash me shqiptar anem ban botes se vertet ketu ka njerz me shpirt te mire.
Mos kerko e mos shiko statusin e njeriut se cdo njeriu e martume, apo beqare ose vejushk do ta japin buzqeshjen :wink:

Me bere kureshtare pse more lyp ti vejushkat, vejan te koke :?: :lol: :lol:

per kundrazi teze..
mpuq ne faqe vocrakun tend..

Honesty^uk.
11-12-05, 21:04
Hopa! qe sa jam ardhe e sekam pa ket vend ku duhet me u prezentu,
mose ma shihni per te madhe se un me njanin sy nuk shof :wink:
Ca me ju than!?..djal i mire vec synin qorr.
do vjet kogja,prej tri grave s'me mbeti asnje,(runu ju vjushkat e FD se po ju nzen sherri me mu!..)
ne Allamon rri me qadra,qe ju qet rruga kthenu,pash kuranin,se kam qef shum ne mysafir.
Rafet Llapjani:dil te bali naj pramje,te qes qaj te ran si me kan prej <Dumoshi.

Hajde SHERR hajde
allahile a kujtove se kem sherre pak pa na ardh edhe ti a :?: :?: :?:

Sherr qofsh po ashtu mos VOVSH :wink:
sherre sa me te pakta pac sjell me vete dhe harmoni e gezime te pafundme mbash mbi supe neper vitet e jetesmireseardhje dhe argetim sa me te kendshem ne Grumbullin DARDAN :P

Honesty

sherri
16-12-05, 00:23
JU falemnderit te gjithve per pershendetje,me falni qe me vones po ju pergjigjem,pore ka kohe qe s'kame shiku te prezentimet,
meq F-D esht nje oqean me tema interesante,me antar te mrekullushem s'po arrijm me i pa te gjitha me kohe.
Tani po i bie sikur Sherri me qen antar i ri,po une u plaka gati ne F-D-ja

kekoje falje nese dikush esht ndi kec per ate se i kam permen "vejushkat"(ishte hajgare)me kohe do te shifni se Sherri ban hajgare edhe ne llogari te vetes. :roll:

Barbaroza
16-12-05, 12:35
Sherri,mire se na paske ardhe ketu!Besoj se do ia kalosh bukur.
Kujdes edhe me shakate se ka njerez qe qesin allti! :lol: :lol: :lol: :wink:

sherri
17-12-05, 00:58
hahahaaha flm. Barbaroza; jo moj ne shqipetaret vetem per dasma qesim allti :lol: :lol:

Murgesha
31-12-05, 14:07
I nderuari Sherr.

Pėrshėndetje, me urimet mė tė mira pėr ty nė vitin 2006.

Gėzuar.

Murgesha!

sherri
07-01-06, 23:49
Te falemnderit shume e nderuara Murgesha,
e gjithashtu urime,e mbarsi ne kete vite,qoft viti me i gezueshem per kombin,

me fale se me vones po ju kthej ket urime, meqe
isha me pushime ne vendin me te bukure ne bote(ne Kosove po ku)

pa sherr!

lovely
10-01-12, 00:39
dometho, Sherri vet, ka qkru n kit teme, para rrafsh 6 vjeteve ncncncncnc


Evlad, erdha me t vet; ku osht ajo? IHH