PDA

View Full Version : 911...


Urata
30-09-05, 01:44
Hello, ketu Urata flet..
Me duhen zjarrfikesit, i doli tymi temes Betej Afishimesh...


Urdheroni dhe kerkoni ndihme!
Ketu mund ti therrisni policin, ambullancen apo edhe zjarrfikesit!

rafet llapjani
30-09-05, 01:47
Urat moter :roll: :roll: :roll: :!:

GURI SYLAJ
30-09-05, 04:10
Aloooooooooooooooo
Nuk po m'dhezeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!! m'doket bateria i ka fajet.

LEDHATIMI
30-09-05, 05:53
Urata lshoje alarmin e ambulances te zgjohen forumistat se duhet me u qu e me fal xhumajen...futja nihere per mu :lol: :lol: :lol:

Artisti
30-09-05, 06:45
Hello, ketu Urata flet..
Me duhen zjarrfikesit, i doli tymi temes Betej Afishimesh...


Urdheroni dhe kerkoni ndihme!
Ketu mund ti therrisni policin, ambullancen apo edhe zjarrfikesit!Ku eshte ajo teme moj !!!!!!! :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:jo jo spaska keso teme,a dezinformata po lshon a ?
Artisti

Urata
30-09-05, 21:47
Artist i "shpifjeve", ru se do t'lajmeroj stacionin e policise dardane...! Do arrestohesh mandej...!

Agroni22
30-09-05, 21:58
Artist i "shpifjeve", ru se do t'lajmeroj stacionin e policise dardane...! Do arrestohesh mandej...!pse a ka polici dardania

Kupid
01-10-05, 00:34
"please wait for next available operator..."

rafet llapjani
01-10-05, 01:02
Euuuuuu Urat moter se di qka te koft po qmi treme dhit me ato sirena e spo muj minxan veq sa ti kallxoj bacit gahgahgahgahgah :lol: :lol:

Urata
01-10-05, 05:51
Euuuuuu Urat moter se di qka te koft po qmi treme dhit me ato sirena e spo muj minxan veq sa ti kallxoj bacit gahgahgahgahgah :lol: :lol:

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaa...
kuku per mue pasna hy n'gjynah me dhi...
Pasha buken i kallxon Bacit kuku per tye, dreqi ka me t'honger...! :lol: :) :D

Urata
01-10-05, 05:53
"please wait for next available operator..."

the volume of calls is to high...
Kupidi: He nanen e Amerikave...
mesiguri naj bythezi ka qellue qe se qo ma ate telefon... :lol: :lol: :lol:

Urata
01-10-05, 06:07
Urata lshoje alarmin e ambulances te zgjohen forumistat se duhet me u qu e me fal xhumajen...futja nihere per mu :lol: :lol: :lol:

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaa...

Autoparlanta i nzori turit...
Urata: Attention, attention!!!
Zgjohuni o forumista, t'kapni thikė e sakica...
mprehni majen e mendjes holle...
numri i afishimeve mos shiqoni...
zingjire fjalesh mos harroni...
shtoni apetitin e mendimit...
dokuni n'kafja e forumit...
Mos...
kendon urdheri...
Ec Pershendetje nenforumi...
pelcet n'politik plumbi...
tek Shoqerore flet kanuni...
n'Fe, predikohet triumfi...
n'Filozofi vallzon sqarimi...
Pacensura liberale...
gra e burra u bane kahre...

Attention, attention...
zgjohuni ma...
Forumi po ju pret!!!

LEDHATIM telashe m'bane haaaaa,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

LEDHATIMI
01-10-05, 09:46
Urata lshoje alarmin e ambulances te zgjohen forumistat se duhet me u qu e me fal xhumajen...futja nihere per mu :lol: :lol: :lol:

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaa...

Autoparlanta i nzori turit...
Urata: Attention, attention!!!
Zgjohuni o forumista, t'kapni thikė e sakica...
mprehni majen e mendjes holle...
numri i afishimeve mos shiqoni...
zingjire fjalesh mos harroni...
shtoni apetitin e mendimit...
dokuni n'kafja e forumit...
Mos...
kendon urdheri...
Ec Pershendetje nenforumi...
pelcet n'politik plumbi...
tek Shoqerore flet kanuni...
n'Fe, predikohet triumfi...
n'Filozofi vallzon sqarimi...
Pacensura liberale...
gra e burra u bane kahre...

Attention, attention...
zgjohuni ma...
Forumi po ju pret!!!

LEDHATIM telashe m'bane haaaaa,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

:roll: Tri pordhė n`ujė-mos i kallxo kėrkuj :roll:

rilinda
01-10-05, 09:48
:oops: marre :P

LEDHATIMI
01-10-05, 09:50
:oops: marre :P

ti shuj :evil:

rilinda
01-10-05, 09:52
:oops: marre :P

ti shuj :evil:

spo du :twisted: :P

LEDHATIMI
01-10-05, 09:54
:oops: marre :P

ti shuj :evil:

spo du :twisted: :P

jo a :shock: , edhe niher po te thom shuj se po te qoj te dhoma e qytekit e po ti sjuqi tuqkat me cigarllakun e babgjyshit me rrota :lol: :lol: :lol:

Diana007
01-10-05, 09:55
Qka po zihet ketu bre :roll: :P

LEDHATIMI
01-10-05, 09:57
Qka po zihet ketu bre :roll: :P

hoshavi :lol:

rilinda
01-10-05, 10:01
:oops: marre :P

ti shuj :evil:

spo du :twisted: :P

jo a :shock: , edhe niher po te thom shuj se po te qoj te dhoma e qytekit e po ti sjuqi tuqkat me cigarllakun e babgjyshit me rrota :lol: :lol: :lol:

qaq i fort ti a? :twisted: s'guxon mem prek se policia Dardane veq koka kriju :lol:

Diana007
01-10-05, 10:02
Qka po zihet ketu bre :roll: :P

hoshavi :lol:

:P :lol: :lol: :lol: :lol:

LEDHATIMI
01-10-05, 10:03
:oops: marre :P

ti shuj :evil:

spo du :twisted: :P

jo a :shock: , edhe niher po te thom shuj se po te qoj te dhoma e qytekit e po ti sjuqi tuqkat me cigarllakun e babgjyshit me rrota :lol: :lol: :lol:

qaq i fort ti a? :twisted: s'guxon mem prek se policia Dardane veq koka kriju :lol:

se kemi adet na shiptart me i lajmeru policise po ti me hesap do me u rreh sot , prit sa ta gjej nje boks te hekrit e ta kallxoj ty policine...shpijune :lol: :lol: :lol:

rilinda
01-10-05, 10:06
911 aloooooo policia ketu ka dhune dardane :P ju lutem ndermirrni masa :P :lol: :lol:

Artisti
01-10-05, 10:42
Artist i "shpifjeve", ru se do t'lajmeroj stacionin e policise dardane...! Do arrestohesh mandej...!


A u urtove pak a po don hala mu urtue,

une kqyra e kqyra me gjet ate tem --Betej Afishimesh-- e se gjeta askund,pra ti ke perhap dezinformat.

Nqofse don hala me te urtue kallxo se per polici ata e kryjn punen e vet e nuk ngojn dezinformata prej nje Urate te dezinformuar.
Artisti

Murgesha
01-10-05, 11:56
Alo, alo shėrbimi i zjarrfiksave, mė duhet ndihmė e shpejtė ju lutem se u kalla.
Adresa: Bububu i doli flaka nr 950 gradė.

Ju lutem shpejtoni. :(

spirl_girls
01-10-05, 12:15
Alo aloo zjarfikesit ketuu na vjen keq kjo adrese Bububu nuk egziston faree,,thuane edeh njehree sipas mundesive!

Murgesha
01-10-05, 12:26
Alo aloo zjarfikesit ketuu na vjen keq kjo adrese Bububu nuk egziston faree,,thuane edeh njehree sipas mundesive!

O adresa kati i parė nė tė shmajtė moj dhe mė shpejt se mė doli flaka.

spirl_girls
01-10-05, 12:35
Alo aloo zjarfikesit ketuu na vjen keq kjo adrese Bububu nuk egziston faree,,thuane edeh njehree sipas mundesive!

O adresa kati i parė nė tė shmajtė moj dhe mė shpejt se mė doli flaka.

As ne te majte as ne te djathtee spo te gjej... mos duhet rikferc deri sa s`te dul flaka ty :?:

Murgesha
01-10-05, 12:37
Alo aloo zjarfikesit ketuu na vjen keq kjo adrese Bububu nuk egziston faree,,thuane edeh njehree sipas mundesive!

O adresa kati i parė nė tė shmajtė moj dhe mė shpejt se mė doli flaka.

As ne te majte as ne te djathtee spo te gjej... mos duhet rikferc deri sa s`te dul flaka ty :?:

Lėre moj mbasi s`po mė gjeni po ngritem vet e po e marr atė gotė ujė se mė doli flaka prej etjes. :lol: :lol: :lol:

Tomori
01-10-05, 12:41
Alo aloo zjarfikesit ketuu na vjen keq kjo adrese Bububu nuk egziston faree,,thuane edeh njehree sipas mundesive!

O adresa kati i parė nė tė shmajtė moj dhe mė shpejt se mė doli flaka.

As ne te majte as ne te djathtee spo te gjej... mos duhet rikferc deri sa s`te dul flaka ty :?:

Lėre moj mbasi s`po mė gjeni po ngritem vet e po e marr atė gotė ujė se mė doli flaka prej etjes. :lol: :lol: :lol:
-Jo motrushe ri ti...mos u merzite po te sjell Tomori uje,,po deshe edhe me fuqi te sjelli e dashura ime motrushe..
-Per se ke vllaqkon ti... :wink:

spirl_girls
01-10-05, 12:49
-Jo motrushe ri ti...mos u merzite po te sjell Tomori uje,,po deshe edhe me fuqi te sjelli e dashura ime motrushe..
-Per se ke vllaqkon ti... :wink:

Ish ndal uji moree se pata me ja pru edhe une qyy tii,,,Oj Murgeshe a don diqka tjeter vend ujitttttttt :?:

Urata
02-10-05, 03:08
Artist i "shpifjeve", ru se do t'lajmeroj stacionin e policise dardane...! Do arrestohesh mandej...!


A u urtove pak a po don hala mu urtue,

une kqyra e kqyra me gjet ate tem --Betej Afishimesh-- e se gjeta askund,pra ti ke perhap dezinformat.

Nqofse don hala me te urtue kallxo se per polici ata e kryjn punen e vet e nuk ngojn dezinformata prej nje Urate te dezinformuar.

Artisti

N'gjynah, m'ke shtie tani...
ani IMYTIN se ka kaqik me urtue dike...
Ik, shko fuck ANXA...

Urata
02-10-05, 03:10
Hello, Ambulancen ju lutem ...
Artisti po vuen nga DESHIRA...!

Infuzion rritje ka nevoj!

Artisti
02-10-05, 09:22
Artist i "shpifjeve", ru se do t'lajmeroj stacionin e policise dardane...! Do arrestohesh mandej...!


A u urtove pak a po don hala mu urtue,

une kqyra e kqyra me gjet ate tem --Betej Afishimesh-- e se gjeta askund,pra ti ke perhap dezinformat.

Nqofse don hala me te urtue kallxo se per polici ata e kryjn punen e vet e nuk ngojn dezinformata prej nje Urate te dezinformuar.

Artisti

N'gjynah, m'ke shtie tani...
ani IMYTIN se ka kaqik me urtue dike...
Ik, shko fuck ANXA...


Moderator te nderuar nuk e shihni ket fjale me te kuqe apo ?

Nqofse kjo vazhdon keshtu ateher une nuk kam me ofendue se nuk esht ne karakterin tem Ofendimi,mirepo kam me urtue aq shume sa kam mu pendue qe u regjistrue ne kete forum,se kjo e tha edhe vet ne nje tem qe ne kete forum u regjistrue per kotsi,e pasi ka katsi i ofendon anetaret tjere.


Dhe keto pika mas fjaleve edhe njani i qitke,ku me dite nashta eshte mashkull Urata hahahahaahahahahhhahaha.


Artisti

Artisti
02-10-05, 09:25
Hello, Ambulancen ju lutem ...
Artisti po vuen nga DESHIRA...!

Infuzion rritje ka nevoj!


Pashe nje zot qysh po munesh me mbajt gojen hapun qashtu gjithe kohen hahahahahahahaha
A s munesh me nejt pa miza hahahahahaahahaha

Mbylle moj pak gojen se mos po vjen edhe naj Mizan tani e po t lshon diqka ne goje ..

Urata
09-10-05, 03:24
Hello...
Ambullance please...!
Artisti, po i dallashit n'gjyrat, krejt INATI i ka fajet...
Jo, jo une nuk thashe Policine...
Nuk e di a don ngjyra e zeze me e padite, qe po e quan te kuqe...!!!

Per hollesina te metutjeshme duhet lexuar...!

Artisti
11-10-05, 08:28
Hello...
Ambullance please...!
Artisti, po i dallashit n'gjyrat, krejt INATI i ka fajet...
Jo, jo une nuk thashe Policine...
Nuk e di a don ngjyra e zeze me e padite, qe po e quan te kuqe...!!!

Per hollesina te metutjeshme duhet lexuar...!Edhe mire je urtue,keshtu eshte mire,e sa per ngjyra,ajo ANXA desh me kapi mue po i thashe se Urata e ka gojen qele e tani qaty e gabova tu e kqyre qysh po te hyne ne goje :lol: :lol:

Mire shume ,ke nis me ardh ne veti vallahin,po me gezon

Nqofse don hala terapi ,kallxoArtisti

Kupid
11-10-05, 08:51
ncncnc Artisti edhe Urata, me vazhdo ju qishtu, realisht duhet me thir 911. can't we all get along? :lol:

Urata
11-10-05, 14:25
Kupid, tell me how can you get well along with an Artist of stupidity...
He's to young to unterhalt me mue....
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaa...

Kupid
16-10-05, 20:26
Kupid, tell me how can you get well along with an Artist of stupidity...
He's to young to unterhalt me mue....
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaa...
ai ka pun ma mire se un pse jam plak per te unterhalt me ty. hej, a bon me thir 911 per zemer thyer? :)

Urata
16-10-05, 21:16
Kupid, tell me how can you get well along with an Artist of stupidity...
He's to young to unterhalt me mue....
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaa...
ai ka pun ma mire se un pse jam plak per te unterhalt me ty. hej, a bon me thir 911 per zemer thyer? :)


Po mer, shko e lexo ne POEZIT e doGzona...!!!

Kupid
17-10-05, 01:59
:? nuk besoj ka gje per mu te poezit e doGzones.

Urata
17-10-05, 14:07
I BET!

Urata
17-10-05, 19:12
Hellooooooooooooooo 911...
Zjarrfikesit ju lutem!!! Ka filluar pastrimi "kimik" i forumit, kam frigen se po "digjet" ndoj njeri...

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

Murgesha
17-10-05, 19:22
Hellooooooooooooooo 911...
Zjarrfikesit ju lutem!!! Ka filluar pastrimi "kimik" i forumit, kam frigen se po "digjet" ndoj njeri...

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

Iuiuiiuiuiuiuiuiuiuiuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu mos ke dert Urata, se vetėm pastrim ėshtė, nuk besoj tė digjet kush.

Urata
18-10-05, 02:57
Hello...
policin ju lutem!...
budallalleqet kane nise me u halite...!
turisti spo i drejton mire...!

Manqa
13-11-05, 13:49
Hallo ..... Nond ..Nji.........Nji...........po qe paskni zgat :?:
Ta provoj edhe niher ma shkurt 911... A tash jav kom ftof edhe Policis edhe Motrav Medicinale :?:
Besa edhe ktyne te Kanalizimit juv kishin mshel Birat, qy nime qa deshta me than ai po qmu paskan perzi kabllat ,po nime a kish bo ni Got Visky nketan e net um qeli syt............ :wink: :wink: :lol: :lol: Hihihihihihihihihihihihihihihihih khokhokhaaaaaaaahhhhhhhhhhhooooooooo :?: :?:

Murgesha
13-11-05, 13:58
Alo, na duhet njė ekip special pėr parandilimin e zjarrit qė don me shpėrthy tek Diskutimet Shoqėrore.
Luteni qė ekipi special tė jetė online, 24 oėr nė ditė. :lol: :lol: :lol:

Urata
17-11-05, 03:51
helloooooooooooooooooooo...
krize tek nenforumi Pershendetje ...!!!

si ke numri i Distress line...?

Po, mund ti kontaktoni Adminat dhe Moderatoret ne menyre qe t'lehtesojn shqetesimet ...

:wink: :P :lol: