PDA

View Full Version : === FLORIAN OSMANI==GJENIU I ARDHSHEM SHQIPTAR==


Artisti
01-10-05, 20:49
Florian Osmani,tash ne klasen e katert,jeton ne Austri deshmoi veten ne Programin,,Wetten Dass,, ne televizionin gjerman ZDF se do te jet gjeniu i ardhshem shqiptar.


---------Te lumte Florian Osmani-------


Me nje programim me te forte ne koken e tij sesa kompjuteri i televizionit gjerman ZDF arriti shqiptari i vockel te permend te gjitha ditet e viteve te ndryshme prej 1582 deri 3050.Artisti

laliloli
01-10-05, 20:59
Artisti pershendetje ,te falenderoj per kete informacion te gezuar per gjithe shqiptaret ,qe na e solle ketu.Te shpresojme se talent te tille do te kemi gjithmone dhe me dijenine e tyre ti kontribuojne popullit tone


Me rrespekt Lali

Artisti
01-10-05, 21:10
lali vlla
me emocione ,lot gezimi percillsha dy SY aq te vockel ,te koncetruar ne menyre gjeniu dhe e tregoi gjeniunitetin e tij dhe gezoi gjithe shqiptaret ne rruzullin tokesor.

E papershkrueme kjo ndjenj qe kisha ne ato qaste .Voglushi shqiptar deshmoi se eshte shume i madh dhe meriton titullin Gjeni.Artisti

Kodra
15-10-05, 12:27
Florian Osmani,tash ne klasen e katert,jeton ne Austri deshmoi veten ne Programin,,Wetten Dass,, ne televizionin gjerman ZDF se do te jet gjeniu i ardhshem shqiptar.


---------Te lumte Florian Osmani-------


Me nje programim me te forte ne koken e tij sesa kompjuteri i televizionit gjerman ZDF arriti shqiptari i vockel te permend te gjitha ditet e viteve te ndryshme prej 1582 deri 3050.Artisti**********
**********
**********
Artisti,pėrshėndetje i nderuar

E kam parė edhe unė kėtė emision i lumtė Florianit 8 vjeqar pėr atė fitore tė madhe ku edhe si thua ti e mposhti kompjuterin e njė Televizioni Shtetėror gjerman ZDF.

Voglushi 8 vjeqar,kishte aq aftėsi tė mėdha saqė prej klasės sė dytė,ka kaluar menjėherė nė klasėn e katėrt.

Artisti njė pėrmirėsim i vogėl,nėse mė lejohet ,ajo kuota me tė kuqe ėshtė

3500 e jo 3050


Tė pėrshėndes dhe tė falemnderoj pėr kėtė info qė ke sjellur kėtuKodra

Prishtinasja_
19-10-05, 16:52
Pershendetje Artist

Gjithashtu edhe une e kam parė Florian Osmanin ne emisionin "Wetten, dass.... !".

Ish njė femijė shum i zhgjuar dhe i menqur !!!!
I lumt Florianit por gjithashtu edhe prinderve te tij , te cilet e kan edukua Florianin ne ket menyr dhe e kan perkrah deri ketu !!!!

Shpresoj se ne te ardhmėn do te kemi edhe me shum femijė shqiptarė, te cilėt do ti jen nje Talent i rrall !!!

Artisti
20-10-05, 11:38
Kodra i nderum po qysh nuk t lejohet ty,flm per permiresimin qe m ke be

t pershendes shumeeee,

Shqiponj e Vertet Shqiptare


Artisti

Artisti
20-10-05, 11:41
Prishtinasja t pershendes gjithashtu e nderuar

edhe une shpresoj se do te ket ma shume fmije shqiptare t cilet do te arrijn keshtu si Floriani,siq e ke permend edhe ti ,me ndihmen dhe angazhimin e prindve.


Artisti

Artisti
07-11-05, 21:22
....................Bledar Fazlija..............


Djalosh shqiptar,jeton ne Gjermani,ka fituar vendin e dyte ne Garat e seksionit

...............Matematik/Informatik..........


Te lumte Bledar FazlijaArtisti

fatmir_osmani
06-05-06, 20:48
Une quhem Fatmir Osmani i lindur ne Bare KM e Mitrovices, ndersa jetoi dhe punoi ne Austri. Perndryshe jame Baba i Florianit Per te cilin keni bere ketu disa komente. Deshta vetem te ju faliminderohem per Urimet dhe pergezimet qe jane ber nga ana e juaj ne adrese te Florianit.

King_Gentius
06-05-06, 21:03
Z. Osmani, urime dhe suksese djalit tuaj :smile:

fatmir_osmani
08-05-06, 22:03
Faliminderit dhe paqim fatin edhe per femijet e tu te gezohemi.
Me nderime Fam. Osmani

Agroni22
27-05-06, 22:18
pershendetje per FLORIAN OSMANIN i prifte e mbara gjithmone