PDA

View Full Version : Per bjondinat!


LEDHATIMI
18-10-05, 15:47
Bjondina kishte vendosur ti shenoje te gjitha mendimet ne nje fletore. Pas kater vitesh kaloi ne faqen e dyte.

LEDHATIMI
18-10-05, 15:49
Udhetonte atomi neper koken e Bjondines, ndeshet me trurin dhe i thot:
-"Me fal se nuk te pash"!

Toni3
18-10-05, 16:01
Udhetonte atomi neper koken e Bjondines, ndeshet me trurin dhe i thot:
-"Me fal se nuk te pash"!

wawawawaw
sa kam qesh, te lumte ledhatim, je fantastik njeri :)

LEDHATIMI
19-10-05, 09:35
Udhetonte atomi neper koken e Bjondines, ndeshet me trurin dhe i thot:
-"Me fal se nuk te pash"!

wawawawaw
sa kam qesh, te lumte ledhatim, je fantastik njeri :)

Fantastik :shock: a po mendon se jam djali i Jules Verne a :?: :wink: (just kidding :P )

Urata
19-10-05, 14:32
www.m'shurdhofsh.fare :wink:

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaa...

LEDHATIMI
19-10-05, 14:41
www.m'shurdhofsh.fare :wink:

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaa...

Ma ma marr mendje se edhe ti je bjondine.

LEDHATIMI
19-10-05, 14:46
Ndryshuar nga Murgesha!

Prishtinasja_
26-10-05, 21:13
Cka shkruan ne permendoren e bjondies?
-Per here te pare po flej vet! :shock:

Prishtinasja_
26-10-05, 21:14
Pyetje: Cili eshte ndryshimi midis nje Ore muri dhe nje bjondine llafazane?
Pėrgjigje: Ora e murit edhe pushon ndonjėherė. :x

Prishtinasja_
26-10-05, 21:15
Cili eshte ndryshimi midis nje bjondeje dhe Titanikut ???
Dihet se sa burra u mbyten nga perplasja e Titanikut !! :oops:

Prishtinasja_
26-10-05, 21:16
Pyetje: Perse bjondet nuk flasin kur bejne dashuri?

Pergjigje: Sepse mami u ka thene qe te mos flasin me
personat e panjohur. :oops: :x

franko
15-11-05, 17:42
perse bjondina rrin ne breg te lumit????????????????????????????????
pergjigjja,,,sepse e pret leonardio dikabrion me ardh

ninnela
15-11-05, 19:06
Ledhatimi urime per temen :lol: :lol: :lol:

Je i perkryer :wink:

Zana_ch
30-01-06, 23:42
Ndali njė polic njė alamet bjondeje dhe i thotė patenten.......
-Ke??????????
-Patenten atė letren me foton tėnde sipėr.........
Kjo kėrkonė nėpėr cante e nxjerr pashaporten
-Patenten..........pėr ti dhėnė makines.........Atė qe te kanė dhėnė kur ke bėrė provat.......
-me fal njė sec.........,-germon prapė nėpėr cante e e gjen me nė fund!
-Tani lejen e qarkullimit
-me fal po unė radhe rri ne semafor,vetėm nganjėherė........
-Tė makines Zonje.............
-ah,po..........-germon nėpėr cante pėrsėri e e gjen me nė fund!
I merr polici e i ēon te makina ia jep kolegut ne radio dhe ai ia kthen.......
-hey mos ėshtė njė alamet femre me kėtė makine e i ka floket e verdha,alamet trupi........
-Po- ia kthen ky
-Epo shko atje, nxirri atė........te turinjte ......
-Jooooooooooooo se me akuzon pėr fyerje publike......
-Bej si te them merr vesh!
E mirė thotė ky.........
Shkon e ia nxjerr te turinjte.......
Bjondja:-Moooooooooos prapė gypin e Alkoolit?

Agolli
02-11-06, 22:19
Pse bjondina kur meson del ne ballkon.....?
Sepse kur e pyesin njerzit ku ke studiu ajo thot.... JASHT.....

Agolli
02-11-06, 22:27
Pse bjondina vesh brek te zeza...........?
Sepse mban zi qe e ka humb virgjinitetin.........:tongue:

Leonard
05-11-06, 22:56
A e dini se pse bjondina i mban syzet ne barke?

Sepse i ka thene mjeku se e ka zorren qorre...

Leonard
05-11-06, 22:58
pse bjondina kur flen e ma nje vizore te kryt ?
per me mat sa ka flejt

Leonard
05-11-06, 23:01
Qysh mundohet me e mbyte biondina peshkun?
Duke e shti ne uje

Drinni
02-12-06, 21:02
Nė njė bar gjersa rrinin tre veta, ofrohet njėri dhe thot: O ēka e dijė njė vic tė mirė bjondinat .

Shiqo djalosh ja pret njėri. Unė jam 1.90 i gjatė, kam trajnuar karaten dhe mbaj rrypin e zi, dhe jam bjond.
Shoqja ime nga e djathta ėshtė 1.80 peshon 80kg dhe ėshtė bodybilderin, ka fituar disa tituj dhe ėshtė top-fit, edhe kjo ėshtė bjonde.

Nga e majta ėshtė motra ime, e njohur pėr luften nė vende tė huaja, ka mbijetuar disa beteja tė rrezikshme, dhe pa njė pa dy kap njerzit pėr gėrglani(fyti).

E tash, a don edhe mė tej tė na tregosh vicin?
Ah, lėre lėre, po mu deshka tre her ta tregoja!

emine
06-04-08, 10:56
Pse bjondina vesh brek te zeza...........?
Sepse mban zi qe e ka humb virgjinitetin.........:tongue:


topi se lun hahahahhahahahahah

YanYan
11-05-10, 04:54
Bjondja shtatzene

Nje bjonde bukuroshe merr vesht nga doktori qe pret binjake.
Duke qare shkon tek e motra e cila e shqetesuar e pyet se cfare ka?
Bjondina me lot ne sy i pergjigjet:
- Te dytin s'di me ke e kam
:biggrin:

YanYan
11-05-10, 05:00
Nje bionde dhe nje brune po shikonin lajmet qe po flisnin per nje burre
qe donte te hidhej nga kati i 20-te i nje pallati.
Brunja thote: -"Veme bast 100 euro qe hidhet."
Biondja mendohet pak dhe pranon bastin.
Pas disa sekondave ai burri hidhet dhe biondja humb bastin.
Brunes i vjen keq dhe i thote biondes -"Nuk mundem me i marre leket
se e kam pa kete skene ne lajmet e meparshme."
I thot biondja: -"Po edhe un e kam pa, por nuk mendova qe do hidhet prape

roadrunner
11-05-10, 08:24
Shkon biondina te gjinekologu, dhe tuj prit ne rend, takohet me dy zeshkane. Njera zeshkane i thot tjetres: Nuk e di a e kam djal apo vajz. Zeshkanja e dyt i thot: Po nese burri ka qene mbi, ateher eshte djale, si psh ne rastin tim. Zeshkanja e pare ia kthen: ateher un e pasna vajze. Bjondina merr frym thelle: Kuku mjera une qme paska gjet, pasna me bo klyshe.

Murgesha
11-05-10, 13:15
Shkon biondina te gjinekologu, dhe tuj prit ne rend, takohet me dy zeshkane. Njera zeshkane i thot tjetres: Nuk e di a e kam djal apo vajz. Zeshkanja e dyt i thot: Po nese burri ka qene mbi, ateher eshte djale, si psh ne rastin tim. Zeshkanja e pare ia kthen: ateher un e pasna vajze. Bjondina merr frym thelle: Kuku mjera une qme paska gjet, pasna me bo klyshe.


A thu ne cfar pozite paska qen ha,haahahahahahaahaaaaa??

roadrunner
11-05-10, 13:17
ham ham, haha,hahaaaaaaaaaaaa (a kom kesh mire? hahahaha :P)A thu ne cfar pozite paska qen ha,haahahahahahaahaaaaa??

Murgesha
11-05-10, 13:19
ham ham, haha,hahaaaaaaaaaaaa (a kom kesh mire? hahahaha :P)Kurr ma mir ski kesh ha,hahaahahahaaaaaaaaaaaaaaaa

roadrunner
11-05-10, 13:21
:P, qashtu em erdh ma lezetshum ha,hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahaKurr ma mir ski kesh ha,hahaahahahaaaaaaaaaaaaaaaa

Murgesha
11-05-10, 13:22
:P, qashtu em erdh ma lezetshum ha,hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahaha


Kryesorja mu qnak :wink:

Antika
11-05-10, 13:24
Kryesorja mu qnak :wink:

..per qfar bjiondesh eshte fjala ,te ngjyrosura apo origjinale:biggrin:

roadrunner
11-05-10, 13:26
kjo vlen edhe per ato qe i lyjn flokt me palette A10 hahahaha, perqindja e hidrogjenit jau kall kryt hahahah

Murgesha
11-05-10, 13:27
..per qfar bjiondesh eshte fjala ,te ngjyrosura apo origjinale:biggrin:


Paj mendoj per origjinalet, se zeshkanet nuk jan si bjondinat ha,hahaahahahaahahahaha

roadrunner
11-05-10, 13:28
Jo mir e ka antika, se jon do se dijn kah e kan busollen te kthyme hahahahaPaj mendoj per origjinalet, se zeshkanet nuk jan si bjondinat ha,hahaahahahaahahahaha

Antika
11-05-10, 13:29
Paj mendoj per origjinalet, se zeshkanet nuk jan si bjondinat ha,hahaahahahaahahahaha
..dallojne pak,te ngjyrosurat mbeten as knej as anej.
Me sa di une barcoletat u kushtohen te ngjyrosurave :biggrin:

Antika
11-05-10, 13:30
Tregom Murgesha pse bijondja oren e dores e qet mbi plage :D..?

Murgesha
11-05-10, 13:34
Tregom Murgesha pse bijondja oren e dores e qet mbi plage :D..?


Zaher une te kokna origjinal bjondine se pasha krejt nuk e di ha,hahaahahahahahaahahaha

Antika
11-05-10, 13:35
Zaher une te kokna origjinal bjondine se pasha krejt nuk e di ha,hahaahahahahahaahahaha
A don me mendu edhe pak,a te tregoj menjeher :biggrin:

Murgesha
11-05-10, 13:37
A don me mendu edhe pak,a te tregoj menjeher :biggrin:


Ku ke pa bjondina qe mendojn moj ha,hahaahahahaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Murgesha
11-05-10, 13:37
kjo vlen edhe per ato qe i lyjn flokt me palette A10 hahahaha, perqindja e hidrogjenit jau kall kryt hahahah


Pi bojka ma te pa mend se bjondet origjinale ha,hahaahahahahahaahahahahaha

Antika
11-05-10, 13:38
Ku ke pa bjondina qe mendojn moj ha,hahaahahahaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Tregom Murgesha pse bijondja oren e dores e qet mbi plage :D..?
Sepse ka ndegju qe koha i sheron plaget.:p;p

Diana007
11-05-10, 13:44
Ku ke pa bjondina qe mendojn moj ha,hahaahahahaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Valla kam nje kolege BJONDIN cdo dite me ben gabime ne pune :biggrin: .... bilem saher e thirrim ne tel me i tregu i thojm ooj BJONDIN kujdes :biggrin:

roadrunner
11-05-10, 13:45
http://2.bp.blogspot.com/_FqQEHPUq6Zc/SlT5dPYTJdI/AAAAAAAAHlk/7pe_suPXzko/s400/dumbblondesracing.gif

roadrunner
11-05-10, 13:48
Nje kolege e jemja (tash u martu me at tipin) e ka pyet i fejuari i saj (atehere) ku po ke qef me shku per muajin e mjaltit pas martese. Ajo i tha New York. Ky ja kthehu jo qe po te qoj ne hane tash. A di qka i tha shoqja? Tha flm shume hanen po e shoh per qdo nate, shko vet ne hane hahahahahValla kam nje kolege BJONDIN cdo dite me ben gabime ne pune :biggrin: .... bilem saher e thirrim ne tel me i tregu i thojm ooj BJONDIN kujdes :biggrin:

Antika
11-05-10, 13:49
Nje kolege e jemja (tash u martu me at tipin) e ka pyet i fejuari i saj (atehere) ku po ke qef me shku per muajin e mjaltit pas martese. Ajo i tha New York. Ky ja kthehu jo qe po te qoj ne hane tash. A di qka i tha shoqja? Tha flm shume hanen po e shoh per qdo nate, shko vet ne hane hahahahah
S'paska qen e ngjyrosur kjo :biggrin:

Diana007
11-05-10, 13:51
http://2.bp.blogspot.com/_FqQEHPUq6Zc/SlT5dPYTJdI/AAAAAAAAHlk/7pe_suPXzko/s400/dumbblondesracing.gif

Ahahahahh kete po e ruj me ja qu koleges :biggrin:

roadrunner
11-05-10, 13:52
jo qfartiiii, e kam pas edhe cimere, ishum tu kqyr film dhe cimerja nr 3 e hapi deren, kjo bjondja ia ktheu: mshele bre qat der ma shpejt se na hini dilli mrenda :P

Hec e mos ja plas gazit S'paska qen e ngjyrosur kjo :biggrin:

Diana007
11-05-10, 13:52
Nje kolege e jemja (tash u martu me at tipin) e ka pyet i fejuari i saj (atehere) ku po ke qef me shku per muajin e mjaltit pas martese. Ajo i tha New York. Ky ja kthehu jo qe po te qoj ne hane tash. A di qka i tha shoqja? Tha flm shume hanen po e shoh per qdo nate, shko vet ne hane hahahahah

:biggrin: shyqyr jam zeshkane :biggrin:

roadrunner
11-05-10, 13:54
Une jam bjonde hahahahaha (dirty bjonde se jo kshtu hahahah :P):biggrin: shyqyr jam zeshkane :biggrin:

Diana007
11-05-10, 13:56
Une jam bjonde hahahahaha (dirty bjonde se jo kshtu hahahah :P)

Qysh po thu :biggrin:

roadrunner
11-05-10, 13:57
Asi zogu qe e shtin kryt ne zall edhe mendon se nuk e sheh ma kerkush :P hahahahaBjonde breeee.....hahahahahaQysh po thu :biggrin:

Diana007
11-05-10, 14:00
Asi zogu qe e shtin kryt ne zall edhe mendon se nuk e sheh ma kerkush :P hahahahaBjonde breeee.....hahahahaha

Maj thash se jam zeshakne :biggrin: ahahahhahahhahahahhah

roadrunner
11-05-10, 14:01
Qu shko pije nje fanta flladitu pak oj moter se t'paska kap zhegi hahahaha...(e lexova, po un thash jam bjonde hahahah)Maj thash se jam zeshakne :biggrin: ahahahhahahhahahahhah

Diana007
11-05-10, 14:02
Qu shko pije nje fanta flladitu pak oj moter se t'paska kap zhegi hahahaha...(e lexova, po un thash jam bjonde hahahah)

ne kete ras dola un bjondin :biggrin:

roadrunner
11-05-10, 14:05
hahahaha :P kejt gazi i ka fajet hahaahne kete ras dola un bjondin :biggrin:

Diana007
11-05-10, 14:09
hahahaha :P kejt gazi i ka fajet hahaah

Jo maj ... po kemi pas pun shum ,,,, merre me mend keta sipatikat e qeveris u knaqen duke bo pushime ,,, mandje po dojn me na myt me pun :redface: .. shum kot ka qen pushimi i djehit :rolleyes:

roadrunner
11-05-10, 14:14
hajt moj se pushimi s'osht i keq, un qe nje muj po pushoj her po punoj, yhaaaa....tash vera kem me u knaq hahahahahaJo maj ... po kemi pas pun shum ,,,, merre me mend keta sipatikat e qeveris u knaqen duke bo pushime ,,, mandje po dojn me na myt me pun :redface: .. shum kot ka qen pushimi i djehit :rolleyes:

Diana007
11-05-10, 14:22
hajt moj se pushimi s'osht i keq, un qe nje muj po pushoj her po punoj, yhaaaa....tash vera kem me u knaq hahahahaha

Edhe un edhe 20 dite edhe tani kret pushim e kam :rolleyes: :frown: :smile:

Skyfter
11-05-10, 14:35
Bjondja shtatzene

Nje bjonde bukuroshe merr vesht nga doktori qe pret binjake.
Duke qare shkon tek e motra e cila e shqetesuar e pyet se cfare ka?
Bjondina me lot ne sy i pergjigjet:
- Te dytin s'di me ke e kam
:biggrin:


uuhhaahhahaaaaaa ....... qekjo e fort


Cka kon bjondinat edhe Universi te njejt? :biggrin:

roadrunner
11-05-10, 15:29
Nuk te njohin ty?uuhhaahhahaaaaaa ....... qekjo e fort


Cka kon bjondinat edhe Universi te njejt? :biggrin:

Skyfter
11-05-10, 19:12
Nuk te njohin ty?

Jo jo nuk jam edhe aq Egoist e i panjohur :P .......

Pyetja ka pergjigjje pozitive edhe negative, merrne si te duani dhe pergjigjuni si te duani, vec fjal mos um boni :P

roadrunner
11-05-10, 19:16
Un jam bjonde, s'po e di ahahahahahahahahaJo jo nuk jam edhe aq Egoist e i panjohur :P .......

Pyetja ka pergjigjje pozitive edhe negative, merrne si te duani dhe pergjigjuni si te duani, vec fjal mos um boni :P

emine
11-05-10, 19:43
hahahhaha u knaqa tu kesh,veq se jam bjondin :P

Zhaneta
11-05-10, 19:45
Kjo Tem nuk cenka per Zhaneten....ahhahahahahhahha

Oqeani
11-05-10, 20:55
Kjo Tem nuk cenka per Zhaneten....ahhahahahahhahha

PSe ti ēfar je moj http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif "afrikane a "

uliksi31
12-05-10, 00:51
Daily mail po shkruan:
Luani e ka sulmue kete msusen, pikrisht sepse asht blonde.:biggrin:

http://www.index.hr/images2/lavafrika33.jpg

Urata
12-05-10, 01:06
hahahhaha u knaqa tu kesh,veq se jam bjondin :P

shume te kerkuara/dashura jave vironet...! bota mashkull c'menet mas tyne...!

Bruk
12-05-10, 01:18
shume te kerkuara/dashura jave vironet...! bota mashkull c'menet mas tyne...!

Mos i perfshi te gjithe meshkujt t lutem a, une psh nuk i kam pelqyer asnjehere e sidomos sot me ngjyra falco,,,

Antika
12-05-10, 07:15
Daily mail po shkruan:
Luani e ka sulmue kete msusen, pikrisht sepse asht blonde.:biggrin:

http://www.index.hr/images2/lavafrika33.jpg

.. po t'mos ishte e ngjyrosur,:biggrin: nuk do t'afrohej aq afer luanit:P

GURI SYLAJ
12-05-10, 09:06
A dini ju more kur eshte boll?A doni me i mbyte tash pse jan bionde a?

A e dini ju pse vicat per Biondet jan gjithmone te shkurte dhe te thjeshte!??
Per te vetmen arsye qe mashkujt me i kuptu me lehte!!

roadrunner
12-05-10, 11:11
ha,hahahaaaaaaaaaaaa

s'ki faj, boll t'mira jena hahahahahahaaA dini ju more kur eshte boll?A doni me i mbyte tash pse jan bionde a?

A e dini ju pse vicat per Biondet jan gjithmone te shkurte dhe te thjeshte!??
Per te vetmen arsye qe mashkujt me i kuptu me lehte!!

Zhaneta
12-05-10, 11:14
PSe ti ēfar je moj http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif "afrikane a "Me cen Afrikane jam shum e mir bre ahahhah..Po cigane..:biggrin:

Nime perse nuk po e hapni edhe nje Tem per Zeshkane dhe Cigane..ahahhahhha:biggrin:

Elina
12-05-10, 13:06
Te mjera bjondinat per veti :biggrin:

lovely
12-05-10, 16:00
Te mjera bjondinat per veti :biggrin:


masi s po i merrkan kojshiket me veti, pshtum na tjerat :biggrin:

Elina
12-05-10, 16:03
masi s po i merrkan kojshiket me veti, pshtum na tjerat :biggrin:


Vec sa u ktheva prej te frizeri....i kam ngjyrose flokt zi si korbi :biggrin:

lovely
12-05-10, 16:04
Vec sa u ktheva prej te frizeri....i kam ngjyrose flokt zi si korbi :biggrin:

me kan mos me t pa t kisha besu tybe, po jam kah t shoh, flokt bardh si bjondina :biggrin:

emine
12-05-10, 17:50
A dini ju more kur eshte boll?A doni me i mbyte tash pse jan bionde a?

A e dini ju pse vicat per Biondet jan gjithmone te shkurte dhe te thjeshte!??
Per te vetmen arsye qe mashkujt me i kuptu me lehte!!


hahahhah bac u gzofsh se me bane me kesh:biggrin:

Oqeani
12-05-10, 17:55
Eh more bac, a e din pse bjondinat , jane bjondine ?

Oqeani
12-05-10, 17:56
Te mjera bjondinat per veti :biggrin:

A tash po e din a ! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Skyfter
16-05-10, 09:10
P5_Msrdg3Hk:biggrin: :biggrin:

Lapsi
16-05-10, 12:58
Nje bjondin ka shkuar ne shitore per te blere. Shitesit ia jep 100 euro, kurse ai ia bene me dije se parat jane te falcifikuara. Bjondina thote se nuk eshte e mundur, nese eshte e vertet se jane te falsifikuara, atehere une jam e dhunuar:P