PDA

View Full Version : Mirė se ju gjej...


Arianiti
26-10-05, 19:55
mire se ju gjej te nderuar anetare.
Nuk e di se cka ka speciale ne ket forum.
do te shoh se cka ka por me duhet edhe pak tju njoh juve, se kush jeni, dhe pres mikpritjen e juaj.
cdo te mire.
Arianiti.

Murgesha
27-10-05, 13:44
Ariani, vazhdo tė qėndrojsh me neve dhe shumė ēka do tė gjejsh kėtu.
Tė dėshiroja mirėseardhje.

Murgesha!

Barbaroza
27-10-05, 13:48
Arianiti,mire se na ke ardhur,besoj se do te kalosh mire!

Arianiti
27-10-05, 18:14
Mir se ju gjej edhe juve.
flm per respektin.
shpresoj se ketu do te ndihem shume mire.
tung.

vjeshta
09-11-05, 14:20
Mire se vjen ,e me na njoft nuk mundesh valla :lol:

Ju uroj momente te bukura ne fd

Vjeshta

Vranina
12-11-05, 20:46
Arianiti pershendetje per ty.