PDA

View Full Version : Asgje s`eshte e pamundur!?


vjeshta
28-10-05, 00:25
Desha te di mendimin e juaj rrethe kesaj teme,qe asgje s`seshte e pamundur.
Llogaris ne pjesmarrjen e juaj ,anetar te fd.

vjeshta
28-10-05, 00:29
Kam menduar qe e pamunder eshte te fluturosh ,por para ca kohesh lexova se si nje djalosh, shtetas amerikan ,kishte kaluar kufirin per ne meksik duke fluturuar dhe me veti kishte marr pasaportin qe te mos kishte problem me autoritet shtetase .
Qudi :!: A thua qenka e mundur kjo :roll:

turisti
28-10-05, 00:51
Pershendetje shoqe ne keto oret e vona,per ty dhe temen e hapur.

Fakt se

asgje s'eshte e pamundur,te tregojne -budallaqet e jetes.

thesht & sinqert,
TURISTI. :P

doGzona
28-10-05, 00:52
Pershendetje vjeshta dhe pergezime per temen.

Cdo gje ne jete eshte e mundur kur njeriu ka vullnet , deshire dhe interesim.
Dihet fare mire se Vetedijen tone njerzore e shfrytezojme deri ne 5% ashtu siq thote edhe Bill Gate se akoma nuk jemi as ne fillim te asaj qe duhet, dhe une mendoj se cdo gje eshte e mundur dhe do te jete ne jete kur iniciativa per te mbare eshte e pranishme tek ne.

vjeshta
28-10-05, 00:53
Pershendetje shoqe ne keto oret e vona,per ty dhe temen e hapur.

Fakt se

asgje s'eshte e pamundur,te tregojne -budallaqet e jetes.

thesht & sinqert,
TURISTI. :P
Flm. per thjeshtesin dhe sinqeritetin tend,rreth kesaj teme :wink:

turisti
28-10-05, 00:57
Me nder qofsh shoqe.Ashtu mu duk me reale. :wink:

vjeshta
28-10-05, 00:59
Me nder qofsh shoqe.Ashtu mu duk me reale. :wink:
Nese eshte ashtu flm shoki :wink:

vjeshta
28-10-05, 01:01
Pershendetje vjeshta dhe pergezime per temen.

Cdo gje ne jete eshte e mundur kur njeriu ka vullnet , deshire dhe interesim.
Dihet fare mire se Vetedijen tone njerzore e shfrytezojme deri ne 5% ashtu siq thote edhe Bill Gate se akoma nuk jemi as ne fillim te asaj qe duhet, dhe une mendoj se cdo gje eshte e mundur dhe do te jete ne jete kur iniciativa per te mbare eshte e pranishme tek ne.
Kam menduar se vetdijen njerzore e perdorim deri diku 10%.
Flm. per inkuadrim

turisti
28-10-05, 01:03
Me nder qofsh shoqe.Ashtu mu duk me reale. :wink:
Nese eshte ashtu flm shoki :wink:

Po,per sonte,sepse tema eshte shume e mire seriozisht,edhe besoj se prap do te kthehem tjeter here. :P :wink:

vjeshta
28-10-05, 01:06
Me nder qofsh shoqe.Ashtu mu duk me reale. :wink:
Nese eshte ashtu flm shoki :wink:

Po,per sonte,sepse tema eshte shume e mire seriozisht,edhe besoj se prap do te kthehem tjeter here. :P :wink:
Te budallaku im a :wink:

turisti
28-10-05, 01:12
JO tek -budallaku- i yte,por tek :P kjo teme e mire,hahahahahahahahaahahahahahaahahahahahaahahaha hahahaahahahahah ahaahahahahahahahaahah. :wink:

vjeshta
28-10-05, 01:15
E pres ardhjen e juaj :P

turisti
28-10-05, 01:29
Edhe une takimin me mikepritesen. :wink:

vjeshta
28-10-05, 01:35
Edhe une takimin me mikepritesen. :wink:
Mikpritesija mvaret........... :wink:

turisti
28-10-05, 01:37
Edhe une takimin me mikepritesen. :wink:
Mikpritesija mvaret........... :wink:

Mire. :P :wink:

blertaloqka
28-10-05, 01:52
tung njerz a jeni mire...

zana e maleve
28-10-05, 11:59
fakt qe asgje nuk eshte e pamundur nese vete njeriu don?????????nese kemi vullnet te pamuinderen shume shpejt mundemi me e shendrruar ne te mundur 8) :lol: :P

Barbaroza
28-10-05, 12:27
Eshte e vertete se asgje nuk eshte e pamundur(kuptohet brenda aftesive te qenies njerezore),por krejt varet nga ne sa duam,sa angazhohemi ne ate drejtim!

laliloli
28-10-05, 19:07
Pershendetje per temen Vjeshta

Nese ne psiken tone ngulitim vullnetin dhe optimizmin per te mbaruar nje pune ,me angazhim te pamohuar edhe do ta perfundojme me sukses.
Nese fillojme te ankohemi ende pa e filluar punen ,ate nuk do ta mbarojme kurre.


Rrespekt Lali

Arb
28-10-05, 19:25
Kam menduar qe e pamunder eshte te fluturosh ,por para ca kohesh lexova se si nje djalosh, shtetas amerikan ,kishte kaluar kufirin per ne meksik duke fluturuar dhe me veti kishte marr pasaportin qe te mos kishte problem me autoritet shtetase .
Qudi :!: A thua qenka e mundur kjo :roll:

Me siguri e kane gjujt kallash... Kane mendu se osht ndonje lloj shpendi qe osht duke shpernda gripin e gjelave...

Domira
29-10-05, 18:28
Endrrat e njeriut qe kane burim te pashterrshem deshiren e flakte, shendrrohen krejt natyrshem ne realitet.

Tomori
29-10-05, 21:18
Endrrat e njeriut qe kane burim te pashterrshem deshiren e flakte, shendrrohen krejt natyrshem ne realitet.

-Te lumte qajo goje moj fisnike,,, :wink:

Domira
30-10-05, 13:00
Endrrat e njeriut qe kane burim te pashterrshem deshiren e flakte, shendrrohen krejt natyrshem ne realitet.

-Te lumte qajo goje moj fisnike,,, :wink:

Faleminderit Tomori.

Flaka_1
30-10-05, 19:29
Nese fillojme te ankohemi ende pa e filluar punen ,ate nuk do ta mbarojme kurre.

Mendim per ta vulosur !
:arrow:
Me dashuri flaka

Stuhia
30-10-05, 22:27
Jo valla kurgjo te pamundshme nuk ka ne ket bote. :lol:

laliloli
31-10-05, 08:34
Nese fillojme te ankohemi ende pa e filluar punen ,ate nuk do ta mbarojme kurre.

Mendim per ta vulosur !
:arrow:
Me dashuri flaka


Kush qe ai "mendimtar" qe e tha kete mendim nuk na tregove? :lol: :lol: :lol:

FLM Flaka

Rrespekt Lali

GURI SYLAJ
31-10-05, 11:43
Jo valla po me vije keq Stuhija veqse ne kete bote ka edhe gjera te pa mundeshme . Veq meno pak se i gjen...................

doGzona
02-11-05, 13:10
Gjerat e jetes i bene njeriu te mundeshme me punen , vullnetin dhe kontributin e tij/saj , por sdo te thote qe cdo gje eshte e mundur , dhe e tera mvaret se ne cilin qellim ose drejtim e kerkojme mundesin dhe pamundesin.

Makaveli
02-11-05, 18:24
Pajtohem me te gjith ju qe asgje nuk eshte e pamundshme por qfar ndodh nese nje deshir e flakt per tu realizuar nuk mundesohet?

Barbaroza
02-11-05, 18:29
Pajtohem me te gjith ju qe asgje nuk eshte e pamundshme por qfar ndodh nese nje deshir e flakt per tu realizuar nuk mundesohet?

Varet nga deshirat.Une ne shkrimin tim paraprak ne kete teme kam cekur se gjithcka eshte e mundur por brenda kufirit te mundesise se qenies njerezore,jashte ketij kufiri po te mundoheshim,gjithcka do t'ishte e kote!

Naki
02-11-05, 19:05
Ka fenomene qė kalojnė kufijtė imagjinues,por kėto janė aq tė vogla,tė rralla sa qė ne nuk mundė tė konkludojmė se gjithėqka eshtė e mundėshme.

Shpjegimin qė ofronė Barbaroza ėshtė Reale dhe pėrtej kėtyre kufijėve ka vetėm deshtime.

Duke mos elaburuar Shkenctarėt qė i ofruan njerzimit shumė Fenomene tė zbuluara pėr kohen kur ata Punuan.


Naki

vjeshta
05-11-05, 23:01
Nese thojme se gjitheqka eshte e pamundur flasim per mundesit si mbrenda si jashte aftesive njerzore.
Them edhe jashte aftesive njerzore per momentin ,se ndodhin gjera qe se ti paramendojshe para sa kohe do te ishte e pamundur.Athua se qka do te jete e mundur mbas disa koheve qe tash per tash eshte e pamundur :?:

Ju mirepres ,Vjeshta

turisti
05-11-05, 23:04
.Athua se qka do te jete e mundur mbas disa koheve qe tash per tash eshte e pamundur

Ju mirepres ,Vjeshta
__________________________________

Pleqeria,vdekja.....

vjeshta
05-11-05, 23:22
.Athua se qka do te jete e mundur mbas disa koheve qe tash per tash eshte e pamundur

Ju mirepres ,Vjeshta
__________________________________

Pleqeria,vdekja.....
Vdekja eshte e mundur edhe tash .
I mirepres optimistat :lol:

turisti
05-11-05, 23:25
.Athua se qka do te jete e mundur mbas disa koheve qe tash per tash eshte e pamundur

Ju mirepres ,Vjeshta
__________________________________

Pleqeria,vdekja.....
Vdekja eshte e mundur edhe tash .
I mirepres optimistat :lol:

Vdekja eshte optimiste,a te jetosh-pesimiste,sepse askush s'un jeton per gjithmone,sorry....

vjeshta
05-11-05, 23:36
.Athua se qka do te jete e mundur mbas disa koheve qe tash per tash eshte e pamundur

Ju mirepres ,Vjeshta
__________________________________

Pleqeria,vdekja.....
Vdekja eshte e mundur edhe tash .
I mirepres optimistat :lol:

Vdekja eshte optimiste,a te jetosh-pesimiste,sepse askush s'un jeton per gjithmone,sorry....
Mos do te jete kjo e mundur ,nese tash na doket e pamundur(gajret)

Arb
05-11-05, 23:37
I mirepres optimistat :lol:

ka vend per pleqte ne ate ode?

Sy_kaltra
05-11-05, 23:39
E pa mundur asht veq ate her kur nuk deshirojm t'jet e mundur...

Murgesha
05-11-05, 23:42
Egziston njė e pamundur e madhe. :lol:

Sy_kaltra
05-11-05, 23:43
Egziston njė e pamundur e madhe. :lol:mos deshte te thuash per bashkimin ton ahhahahahahah :oops: :P :P :P :P

Murgesha
05-11-05, 23:45
Egziston njė e pamundur e madhe. :lol:mos deshte te thuash per bashkimin ton ahhahahahahah :oops: :P :P :P :P

Ha, ahhahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaa e menqur je ti. :wink:
Mua s`po mė len burri.
Po ty? :lol:

Sy_kaltra
05-11-05, 23:45
Egziston njė e pamundur e madhe. :lol:mos deshte te thuash per bashkimin ton ahhahahahahah :oops: :P :P :P :P

Ha, ahhahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaa e menqur je ti. :wink:
Mua s`po mė len burri.
Po ty? :lol:
Me kan me vet un burrin qyh :roll: :P :P :P

zana e maleve
05-11-05, 23:46
une sontze po menmdoj pak si ndryshe po me duket qe dashurine e humbur nuk po mund ta kthesh prapa per mua kjo eshte e pamundur

Murgesha
05-11-05, 23:47
une sontze po menmdoj pak si ndryshe po me duket qe dashurine e humbur nuk po mund ta kthesh prapa per mua kjo eshte e pamundur

Nėse ėshtė dėshirė e ndėrsjellė nuk ėshtė e pamundur.

spirl_girls
05-11-05, 23:48
Ha, ahhahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaa e menqur je ti. :wink:
Mua s`po mė len burri.
Po ty? :lol:

Nuk po besoj joo :roll:

Murgesha
05-11-05, 23:49
Me kan me vet un burrin qyh :roll: :P :P :P

O as unė se kisha vetė, por po lexon bashkė me mua ēka po shkruaj dhe po mi mbledhė betė.
Po mė thot smė lejshe kur jam kon i ri po tani nė pleqni. :lol: :lol: :lol:

zana e maleve
05-11-05, 23:49
une sontze po menmdoj pak si ndryshe po me duket qe dashurine e humbur nuk po mund ta kthesh prapa per mua kjo eshte e pamundur

Nėse ėshtė dėshirė e ndėrsjellė nuk ėshtė e pamundur.
ashtu eshte

spirl_girls
05-11-05, 23:49
une sontze po menmdoj pak si ndryshe po me duket qe dashurine e humbur nuk po mund ta kthesh prapa per mua kjo eshte e pamundur

Nėse ju e dėshironi atė natyrisht qe eshet e pamundur.

Murgesha
05-11-05, 23:51
Nuk po besoj joo :roll:

Ēka s`po beson Spirl_girls??

Sy_kaltra
05-11-05, 23:51
O as unė se kisha vetė, por po lexon bashkė me mua ēka po shkruaj dhe po mi mbledhė betė.
Po mė thot smė lejshe kur jam kon i ri po tani nė pleqni. :lol: :lol: :lol:hmm koka nderliku puna :P

Murgesha
05-11-05, 23:52
O as unė se kisha vetė, por po lexon bashkė me mua ēka po shkruaj dhe po mi mbledhė betė.
Po mė thot smė lejshe kur jam kon i ri po tani nė pleqni. :lol: :lol: :lol:hmm koka nderliku puna :P

Hajt mos u ban merak se i gjindet qarja.
Asgjė sėshtė e pamundur. :lol: :lol: :lol:

spirl_girls
05-11-05, 23:52
Nuk po besoj joo :roll:

Ēka s`po beson Spirl_girls??

Qe nuk te lejon buri...e thua kot ate fjal llokume qy.

Murgesha
05-11-05, 23:53
Qe nuk te lejon buri...e thua kot ate fjal llokume qy.

O s`po mė len me u ba bashkė me Sykaltrėn moj.

Ps. Na ka kap dashnia ne dyjav. :lol: :lol: :lol:

Sy_kaltra
05-11-05, 23:54
Hajt mos u ban merak se i gjindet qarja.
Asgjė sėshtė e pamundur. :lol: :lol: :lol:Po moj Qare e dermo sa te dush veq vullnet me pas :lol: :lol: :lol:

spirl_girls
05-11-05, 23:55
Qe nuk te lejon buri...e thua kot ate fjal llokume qy.

O s`po mė len me u ba bashkė me Sykaltrėn moj.

Ps. Na ka kap dashnia ne dyjav. :lol: :lol: :lol:

E per Sy_kaltren se dij per mua gjithsesi :wink: veq dakiku sa si ka ardh edhe et me sheh ne DK :wink:

Domira
05-11-05, 23:57
Po valla kur don njeriu cdo gje eshte e mundur.

Sy_kaltra
05-11-05, 23:57
E per Sy_kaltren se dij per mua gjithsesi :wink: veq dakiku sa si ka ardh edhe et me sheh ne DK :wink: :P po duhum moj me murgeshen :P

ahahhahahahahahhahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: edhe ti po don ashtu a :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

spirl_girls
05-11-05, 23:59
ahahhahahahahahhahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: edhe ti po don ashtu a :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Po moj si jo me Murgeshen gjithsesi se kam gjete taman shoqe tani e jo mahii...te krenohesh me familjen e saj :wink:

Murgesha
05-11-05, 23:59
E per Sy_kaltren se dij per mua gjithsesi :wink: veq dakiku sa si ka ardh edhe et me sheh ne DK :wink:

Ani llokume kur tė kesh dėshirėn dhe mundėsinė je e mirėseardhur.

Ps. A edhe ti je dashuru nė mua a?? :wink:

Sy_kaltra
06-11-05, 00:00
ahhahahahahhahahaaaaaaaa

spirl_girls
06-11-05, 00:01
Ani llokume kur tė kesh dėshirėn dhe mundėsinė je e mirėseardhur.

Ps. A edhe ti je dashuru nė mua a?? :wink:


Kysmet veq e ishalla jemi shėndosh se pariii :wink: llokume

Murgesha
06-11-05, 00:01
Po moj Qare e dermo sa te dush veq vullnet me pas :lol: :lol: :lol:

Ha, hahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Kqyri moj si po na gjelozojnė djemtė??

Sy_kaltra
06-11-05, 00:03
Ha, hahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!


ahhahahahahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
u tranofshin ishalla hade :)

Murgesha
06-11-05, 00:05
ahhahahahahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Jo moj se gjynah. :lol: :lol: :oops:

vjeshta
06-11-05, 00:06
Qka po bani more ,a po pini kafe a :lol:

Murgesha
06-11-05, 00:07
Qka po bani more ,a po pini kafe a :lol:

Hajt moj na trego pėr ndonjė tė pamundur. :wink:

Sy_kaltra
06-11-05, 00:09
Jo moj se gjynah. :lol: :lol: :oops:me ka hanger dreqi sot moj sis me ka ba zemra bam Nuk e beson sa e sa e pa mundur e sa e pa kuptushme o kan :roll:

Murgesha
06-11-05, 00:10
Jo moj se gjynah. :lol: :lol: :oops:Nuk e beson sa e sa e pa mundur e sa e pa kuptushme o kan :roll:

Spo e marr me mend se ēfarė tė paska ndodh, por besoj se mė i pamundur se rasti im i sotshėm nuk ka qenė. :wink:

Sy_kaltra
06-11-05, 00:14
Spo e marr me mend se ēfarė tė paska ndodh, por besoj se mė i pamundur se rasti im i sotshėm nuk ka qenė. :wink:Nuk po e di tandin ,,veq i imi i pa kuptushum :( me nje person ktu :?spo munda ktu met tregu

vjeshta
06-11-05, 00:19
Qka po bani more ,a po pini kafe a :lol:

Hajt moj na trego pėr ndonjė tė pamundur. :wink:
Te pamundura jan gjerat e planifikuara :(

Murgesha
06-11-05, 00:20
Nuk po e di tandin ,,veq i imi i pa kuptushum :( me nje person ktu :?

Aha, kurse mua prej edhe pse mė ishte e pamundur mu desht tė kėrcej shotėn. :(

Sy_kaltra
06-11-05, 00:20
Nuk po e di tandin ,,veq i imi i pa kuptushum :( me nje person ktu :?

Aha, kurse mua prej edhe pse mė ishte e pamundur mu desht tė kėrcej shotėn. :(hahahahahhahaha

Domira
06-11-05, 00:28
Ēka jeni ba ju dyja Sy_kaltra dhe Murgesha me kta burra sen spo iu merr vesh njeri :roll:

Murgesha
06-11-05, 00:31
Ēka jeni ba ju dyja Sy_kaltra dhe Murgesha me kta burra sen spo iu merr vesh njeri :roll:

E pamundur mos me e marrė vesh Domira. :lol: :lol: :lol:

GURI SYLAJ
06-11-05, 01:28
Jan ba bashk grate emahalles
po bajn llaf ner veti
Njana thot e lumja une
tjetra mjere cka m'gjeti.
Njana thot une due me ike
tjetra thot me u kthye
se kan gajle per pune te shpise
qe kan mbete pa u krye........

Sy_kaltra
06-11-05, 12:46
E pa mundur edht veq vdekja dhe dashuria :lol:

Vetima
06-11-05, 14:54
Mjafton te kesh deshir dhe vullnet dhe asht mese e vertete se gjithqka asht e mundur.

Sy_kaltra
07-11-05, 17:42
ashtu esht :)

vjeshta
08-11-05, 20:44
Valla une sot pata deshir me qen mashkull,tregomeni si eshte e mundur kjo :roll:

Barbaroza
09-11-05, 13:42
E pamundur eshte edhe te kthesh vitet e rinise! :lol:

Dimri
09-11-05, 16:47
E mundur esht te kthehesh ne ditet e rinis vetem me mendime po me vite jo :wink:

vjeshta
16-11-05, 23:01
E mundur esht te kthehesh ne ditet e rinis vetem me mendime po me vite jo :wink:
Nese nuk kemi rrugedalje tjeter ,mjafton edhe kjo :lol:

Murgesha
16-11-05, 23:05
E pamundur ėshtė vetėm e pamundura se tjetėr jo. :wink:

vjeshta
17-11-05, 00:47
fakt qe asgje nuk eshte e pamundur nese vete njeriu don?????????nese kemi vullnet te pamuinderen shume shpejt mundemi me e shendrruar ne te mundur 8) :lol: :P
Tregoj Murgeshes pra ,se si shenderrohet e pamundura ne te munduren

Barbaroza
17-11-05, 14:45
E pamundur eshte edhe ajo kur dikush don te te pervetesoje me dashuri kur ti e urren!

BEKIi
17-11-05, 20:53
E pamundur eshte vetem ajo qe nuk mundesh ta besh ... :lol: :lol:

GURI SYLAJ
17-11-05, 21:06
Jo Beki.
Ate qe une nuk mund t'a beje , e bejne te tjeret.
E pa mundur eshte vetem e pa mundura.............

Murgesha
17-11-05, 21:12
Tregoj Murgeshes pra ,se si shenderrohet e pamundura ne te munduren

Edhe unė tė tregova shkurtė e thjeshtė.

E pamundur ėshtė vetėm e pamundura. :lol: :lol: :lol:

vjeshta
17-11-05, 22:34
Ani de e kuptova ,po tregona per ate te pamunderen qe po te mundon :lol:

doGzona
17-11-05, 22:38
Kur a pamundura te behet e mundur atehere e mundura na duket e lehte.

Fortuna
18-11-05, 01:48
Nese shtrihesh ne kokerr te shpindes, dhe kerkon nga zoti te te dergoje buken e perditshme, kjo per mua eshte e pamundshme,
Ku eshte vullneti, e pamundura bahet e mundur.

doGzona
18-11-05, 01:53
Nese shtrihesh ne kokerr te shpindes, dhe kerkon nga zoti te te dergoje buken e perditshme, kjo per mua eshte e pamundshme,
Ku eshte vullneti, e pamundura bahet e mundur.

Kete e kam cekur dhe do ta ceki cdo here , se cdo gje behet kur njeriu ka vullnet , deshire per arritjen e nje qellimi ne jete , e pamundura behet e mundur.

vjeshta
27-12-05, 00:32
.Athua se qka do te jete e mundur mbas disa koheve qe tash per tash eshte e pamundur

Ju mirepres ,Vjeshta
__________________________________

Pleqeria,vdekja.....

Me fal ,se tash mbasi e lexova mire e kuptova :oops:

Sy_kaltra
03-01-06, 15:31
E pamundur tia dish zemren e dikujt,se qka fshihet ne te.....

Domira
03-01-06, 17:05
Asgje s'eshte e pamundur te arrihet nga njerezimi, perveē se dikujt te ia imponosh vullnetin, me dhune!

Psikologu
03-01-06, 17:14
Cdo gjė qė behet e pamundur dhe krijon rrethana tė pmundesis bazohet ne faktet si me poshtė:

Mos vullneti
Mos kuptimi
Mos ndershmeri
Mos pergjegjsia
Mos angazhimi
Mos tolerimi
Mosmarrveshja
Mos sqarimi
Mos kontributi
mos sinqeriteti i pėrkushtimit
Mos besnikeria
Mos vlersimi
Mos pasioni
Mos gershetimi imendimeve
Mosperfillja me principin
Mos veterespekti
Mos thjeshtesimi i njeriut
Mos logjika njerzore
dhe shumė e shume gjera tė tjera qė njeriu si pasiv , i quan tė pamundura.
Cdo punė ėshtė e mundur kur ne tė kerkohen horizonte dhe hapesira tė ndryshme jetsore-njerzore dhe analizuese nė pergjithesi.

lonaaa
26-10-06, 02:01
Asgjė sėshtė e pamundur pėrpos vet pamundėsis ,nganjėherė!!!