PDA

View Full Version : Mė ka humbur diku e sėn pe gjej...


Faqet : [1] 2

loni19
28-10-05, 10:47
Anetare te nderuar e hapi kete teme per argetim
E kam humbur nje gje e sen pe gjej.
P.sh e kam humbur dashurine e sen pe gjej
pastaj e kam humbur rrugen e sen pe gjej.
e keshtu me rradhe.

loni19
28-10-05, 10:52
Me ka humbur nje fletore dhe nuk eshte pune me gjet.

rafet llapjani
28-10-05, 10:58
te pershendes loni19 per tem qe ke hapurme ka humbur humori dhe sun pe gjaj :!:

me ka humbur ate qe e rrespektova dhe e deshta :!:


me ka hubur disponimi dhe deshtova :!:

loni19
28-10-05, 11:03
te pershendes loni19 per tem qe ke hapurme ka humbur humori dhe sun pe gjaj :!:

me ka humbur ate qe e rrespektova dhe e deshta :!:


me ka hubur disponimi dhe deshtova :!:


hajt mos u merzit rafet se edhe mu shpesh me ka hup disponimi e sen e kam gjet.
keshtu e ka jeta.
edhe ti do ti gjesh keto.ja un fletoren e gjeta.
Po me ka hup nje stylograf dhe nuk eshte pune me gjet.

uliksi31
28-10-05, 11:05
Me ka humb Halla e spo di me gjet. :cry:

spirl_girls
28-10-05, 11:20
Mė ka humb udha ne obor e spo dij kah tja maj :lol:

Diana007
28-10-05, 11:23
te pershendes loni19 per tem qe ke hapurme ka humbur humori dhe sun pe gjaj :!:

me ka humbur ate qe e rrespektova dhe e deshta :!:


me ka hubur disponimi dhe deshtova :!:

ME ka humb stupsi per me rre Rafetin :roll: :lol:

loni19
28-10-05, 11:29
te pershendes loni19 per tem qe ke hapurme ka humbur humori dhe sun pe gjaj :!:

me ka humbur ate qe e rrespektova dhe e deshta :!:


me ka hubur disponimi dhe deshtova :!:

ME ka humb stupsi per me rre Rafetin :roll: :lol:


ej Rafet hajde fshehu te un se qenka nervozu Diana.
Si duket Dianes i ka humb durimi.


Me ka hup rrjeti i internetit parzit kesh tu plas e sen e gjejsha amo tash erdh shyqyr.

Diana007
28-10-05, 11:34
:roll: ka me humbi edhe Rafi bre qetash :evil:

turisti
28-10-05, 13:08
Me ka humbur asgje-ja e s'un pe gjej.... :( :(

loni19
28-10-05, 20:16
Me ka humbur asgje-ja e s'un pe gjej.... :( :(


shpresoj ta gjesh.
Edhe mu me ka humb prap dicka e sen pe gjej ha ha

Artisti
28-10-05, 20:33
te pershendes loni19 per tem qe ke hapurme ka humbur humori dhe sun pe gjaj :!:

me ka humbur ate qe e rrespektova dhe e deshta :!:


me ka hubur disponimi dhe deshtova :!:


rafettttttttttttttttttttttttttttttttt,

jo jo mos u dorezo se ki pune ti hala ktu hahahahahhahahaa,leht esht mi lshue veq dhite hahahahahahaha


.

GURI SYLAJ
28-10-05, 21:15
O Artist a po e nin more Rafetin . Me ka humbur kjo e ajo e per qe i ka hup dhite as nuk po ia nine bile.
*********************************************

Dhe mbasi ra fjala te dhite me duhet , detyrimisht te them dicka qe me duket se ka nevoje.
Ruajtja e dhive , dhise , ketu nuk eshte veq hajt te them dicka. Ka dardha bisht , ju lutem.
Dhija eshte njera prej simboleve shume te vjetra , te mos them edhe nje lloj totemi tek shqiptaret. Perkrenarja e Skenderbeut p.sh. Ruajtja e dhise ka te beje , jo vetem ketu, me ruajtjen e tradites , me ruajtjen e kultures , me ruajtjen e simboleve e edhe me shume . Dhija dhe Shqiponja jan dy gjallesa qe i mundin lartesite , jan te pasterta dhe mbesin gjalle ne guri te thate.
Nese dikuj i bie rendi me i leshu a me i mjele , mos t'a merr kete edhe krejt si hajgare hesapi dhe te mos mendoj kurrkush se ketu dikush po tallet me diken-larg asaj.

******************************
Une pej qobanit jam ba zot shpije po zanatin nuk e kam harru. Mbas Ramazanit e deri n'Bajram te Vogel , une i lshoj.

ninnela
28-10-05, 21:20
Urime Loni per temen :lol:

E mu me kan hup kulet tu i rujt dhit me Refetin :oops: :wink:

loni19
28-10-05, 21:25
Urime Loni per temen :lol:

E mu me kan hup kulet tu i rujt dhit me Refetin :oops: :wink:flm ninnela.


eee e maj men kur i kam rujt un dhite.
me pat hup dhija edhe e lypsha kur shkova ne shtepi, ajo aty tu perrtip.

Barbaroza
30-10-05, 17:18
Me ka humb vullneti i dikurshem,por po e shtyej deri ku t'shkon.... :roll:

blertina
30-10-05, 17:43
Me kan humb qelsat e vetures ,e spo muj mei gjet ,, shpresoj qe i gjej se shpejti :?:

loni19
30-10-05, 20:30
Me ka humb vullneti i dikurshem,por po e shtyej deri ku t'shkon.... :roll:hajt thuaj se mua sme ka humb ende ajo intuite e jashzakonshme...

loni19
30-10-05, 20:32
Me kan humb qelsat e vetures ,e spo muj mei gjet ,, shpresoj qe i gjej se shpejti :?:


Inshallah i gjen...opa cfar kerri moj....Mu me ka humbur nje vertetim dhe nuk eshte pune me gjet..

Sy_kaltra
01-11-05, 20:52
M'hupi plaku jem ai dreq se niven s'rrin veq verrc merrc oo GURI SYLAJ po ku met ai dreq more :roll:

Murgesha
01-11-05, 20:57
M'hupi plaku jem ai dreq se niven s'rrin veq verrc merrc oo GURI SYLAJ po ku met ai dreq more :roll:

Si duket o dalė me gjithė plakin tem, se qe sa po e thirri e s`po mė pėrgjigjet. :lol: :lol:

Domira
01-11-05, 21:04
Kqyri kto dyja paskan mbet tu i lyp pleqt e haj mendet :lol: :lol:

laliloli
01-11-05, 21:18
M'hupi plaku jem ai dreq se niven s'rrin veq verrc merrc oo GURI SYLAJ po ku met ai dreq more :roll:


Tutu se po te humb ,ai sikur te kishe pas veq ti plak,Po mundohesh me e rujt ne pal te dimiav edhe ti :lol: :lol: :lol:

Sy_kaltra
01-11-05, 21:22
Kqyri kto dyja paskan mbet tu i lyp pleqt e haj mendet :lol: :lol:qata na kan met mas shpirti moj :roll: tona veq me hy ne pus me shati qy aahhahahaaaaaaaaaaa :P :P :P

Murgesha
01-11-05, 21:25
qata na kan met mas shpirti moj :roll: tona veq me hy ne pus me shati qy aahhahahaaaaaaaaaaa :P :P :P

A ty kthy moj ty i joti se kėtė temin e lėshoj toka?? :wink: :wink:

Domira
01-11-05, 21:26
Kqyri kto dyja paskan mbet tu i lyp pleqt e haj mendet :lol: :lol:qata na kan met mas shpirti moj :roll: tona veq me hy ne pus me shati qy aahhahahaaaaaaaaaaa :P :P :P

larg koft moj me hy ne pus me shati :wink: :oops: :lol:

Tomori
01-11-05, 21:32
Kqyri kto dyja paskan mbet tu i lyp pleqt e haj mendet :lol: :lol:qata na kan met mas shpirti moj :roll: tona veq me hy ne pus me shati qy aahhahahaaaaaaaaaaa :P :P :P

larg koft moj me hy ne pus me shati :wink: :oops: :lol:

"Domira" qka problemi ke me thuaj,,,po tu deshe qe me hy ne puse
po paguaj "Kercovarin" se ai eshtye ekspert per pusa ....e ki mandej mer rafetin e rafeti futet ne pus....

rafet llapjani
02-11-05, 00:41
:roll: :roll: :roll: :roll:

Murgesha
02-11-05, 00:55
:roll: :roll: :roll: :roll:

A edhe ty tė paska humbur a?? :roll: :roll: :roll:

Tomori
02-11-05, 19:51
:roll: :roll: :roll: :roll:

A edhe ty tė paska humbur a?? :roll: :roll: :roll:
hahahahhahahahahha,,,,moj e dashura motrush :wink:

Diana007
04-11-05, 09:01
Sy_katra :? , ka koh qe spo muj me gjet :roll:

Sy_kaltra
04-11-05, 13:52
Sy_katra :? , ka koh qe spo muj me gjet :roll:hiihih ma ka humb zoti rrashten :P :P qe ku um ki Qaff llokume :wink:

Diana007
04-11-05, 13:54
Mos mufsh me gje t rashten ti hooooooo

Sy_kaltra
04-11-05, 13:55
Mos mufsh me gje t rashten ti hoooooooahahahhahahahha :P :wink:

Sy_kaltra
06-11-05, 20:14
me ka humbur humori qe kisha :(

Honesty^uk.
06-11-05, 20:16
me ka humbur humori qe kisha :(


shiko neper sirtaret e mi se kam me bollek :lol:

vjeshta
06-11-05, 21:55
Me ka humb diqka e nuk e di se qka me ka humb :roll:

loni19
06-11-05, 21:57
Me ka humb diqka e nuk e di se qka me ka humb :roll:Mos te ka hup naj Pasword

Domira
06-11-05, 21:57
me ka humbur humori qe kisha :(

T'ka hup a :roll: ...e me GURIN qka po ban a sosht humor ajo a qy :P :lol: :lol: :lol:

vjeshta
06-11-05, 22:02
Mos te ka hup naj Pasword[/quote]

Jo more se i shkruj ,diqka tjeter :wink:

Sy_kaltra
06-11-05, 22:05
me ka humbur humori qe kisha :(

T'ka hup a :roll: ...e me GURIN qka po ban a sosht humor ajo a qy :P :lol: :lol: :lol:kuku shtriga zanav qka je ti ooo :lol: :lol: :lol: :lol: asht moj ama nuk kam humor qysh kam pas ne fillim :P ahh macat te hangshin ty haaa :wink:

loni19
06-11-05, 22:06
Mos te ka hup naj Pasword

Jo more se i shkruj ,diqka tjeter :wink:[/quote]


ishallah e gjen oj Vjeshta, a ka nevoje per ndihme..

vjeshta
06-11-05, 22:08
Kur ta di se qka me ka humb e gjaj ,e per ndihm nuk kam adres :lol:

loni19
06-11-05, 22:13
Kur ta di se qka me ka humb e gjaj ,e per ndihm nuk kam adres :lol:aha,ok pra vec ishalla e gjen.
ani pra hajt se ta gjej adresen ha ha ha ah

rilinda
07-11-05, 16:27
qka hupt mos u gjett :P

GURI SYLAJ
07-11-05, 17:19
..............se dalin fjale.

loni19
12-11-05, 21:12
Ka humbur diku Sy_Kaltra e sen pe gjej :( :( :(

rafet llapjani
12-11-05, 21:59
OOOOOOO loni vete bacin se edin kah u shku Sy_kaltrushi :lol: :lol: :lol: :lol:

Sy_kaltra
12-11-05, 22:00
loni 19 ketu jam po ena posht e nalt neper f/d

ahhahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaa rafet hyn ti te humori shikoje fesh news qka ka zbulu per ty hahahahahahahhahahah :lol: :lol: :lol:

loni19
12-11-05, 22:03
loni 19 ketu jam po ena posht e nalt neper f/d

ahhahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaa rafet hyn ti te humori shikoje fesh news qka ka zbulu per ty hahahahahahahhahahah :lol: :lol: :lol:
uf shyqyr se te gjeta
kamos po shatitesh ti moj Sy_Kaltra.
ej per mu te flash lajmet skishe shkru asgja ani ani :cry: :cry:
ej shko te zbavitja te asociacionet edhe shiko OK.
faqe 3 dhe 4

Sy_kaltra
12-11-05, 22:04
Nuk i kam paparazit kah ti o loni niher jan ne teren ahhahahahaha

ok tash shkoj :wink:

rafet llapjani
12-11-05, 22:05
OOOOOOOjjjjjjjjjjj Sy-kaltrush a zbulove bre naj llavabo aghaghaghaghaghaghaghaghaaghaghaghaghaghaaghaghagh agh :wink:

Sy_kaltra
12-11-05, 22:07
OOOOOOOjjjjjjjjjjj Sy-kaltrush a zbulove bre naj llavabo aghaghaghaghaghaghaghaghaaghaghaghaghaghaaghaghagh agh :wink:Me ka humb llavabo-ja ahghgahgahgahgahgahghgahgahghgahgaghghaghaghaghhga hgaghagh Jooooooooooo hanez :lol: :lol: :lol: :wink:

loni19
12-11-05, 22:07
Nuk i kam paparazit kah ti o loni niher jan ne teren ahhahahahaha

ok tash shkoj :wink:


ok
kryeje detyren tende ne teren.
kshirem se um gjen dikun...

rafet llapjani
12-11-05, 22:17
Qysh bre Sy_kalter te ka humb llavabo-ja a moti su kan mjeshtri asajde me ta ndreq aaaaaaa ahahhaahahhahahhhahaaahahahahhaahaahahaahahahahah

Sy_kaltra
12-11-05, 22:19
Qysh bre Sy_kalter te ka humb llavabo-ja a moti su kan mjeshtri asajde me ta ndreq aaaaaaa ahahhaahahhahahhhahaaahahahahhaahaahahaahahahahaho oo me ka humb aja a din qe e mbyll mos me shku uji ahahahhahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahhaha hahahahahahahahahahhahah ncncncn :roll: :lol: :lol: :lol:

loni19
12-11-05, 22:21
ah temsile te forta ber bre bre
Sy_Kaltra dhe Rafeti

rafet llapjani
12-11-05, 22:21
OOOOOOOOOOO e kam une nja rezerv breeeeeeee ahahahahahahaahahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ghghaghaghaghaghaaghaghaghagh :wink:

Sy_kaltra
12-11-05, 22:22
agahghgahgahgahgahgahgahgahghgahgahgahgahgghahgah
aghaghhgahgaghahgaghahgahgaghhgahgahgahgahgahgghah gahgagha
:shock: :shock: :shock: A i bjen taman athu :roll: ghahgahgahgahgahgahgahgahghgahgahgahgahgahg

rafet llapjani
12-11-05, 22:25
qy a i bjen taman sikur me pa mat orginall bre mos ki ti dert hiq aghaghaghaghaghaaghghaghaghghaghghaghaghghaaghaghg hghaghaghaghaghaghaghaghghaghhhagagghaaghaaghahagh aaghaghhaghahaghhaghaahhagaghagh

Sy_kaltra
12-11-05, 22:25
ahgahhgaghahgahgahgahgaghahgaghghahgagha the qafen se pona shofin paparazit :lol: :lol: :lol: :lol:

rafet llapjani
12-11-05, 22:28
Qy pona shohin paparazit po tna pafshin kan matrial qka me shkru kryesorja mos me rridh ma llavaboja bre ghaghaghaaghghghaghaaghaghaghaghaghaghaghaghaghagh gh :lol: :lol: :wink:

Sy_kaltra
13-11-05, 00:16
Me ka humbur gjumi po doket :roll:

anna
13-11-05, 00:20
Me ka humbur gjumi po doket :roll:

edhe mueeee :shock:

Sy_kaltra
13-11-05, 00:20
edhe mu bre anna

laliloli
13-11-05, 00:21
Me humbi Murgesha ne MSN,se nuk po me ben ,ishte nje bisede e kendshme me te nderuaren

vjeshta
18-11-05, 16:01
Me ka humbur Kerqovari,e nuk mund ta gjej :roll:

vjeshta
18-11-05, 16:23
Vallahi me kanhumb papuqet e nuk po mund ti gjej :(

Sy_kaltra
19-11-05, 11:21
Me ka humb zemra :roll:

Sy_kaltra
23-11-05, 13:05
Ne keto qaste me kan Humbur fjalet :!:

GURI SYLAJ
23-11-05, 22:13
Me ka humbe qysteku, s'e di ku me ka ra................

Artisti
27-11-05, 15:27
Me ka humb zemra :roll:


Pse spo me pyet mue hahahahahahahhaahahaahhaha

hahahhahahahahaaahhahahhahahhaha :wink: :wink:


.

Artisti
27-11-05, 15:28
Ne keto qaste me kan Humbur fjalet :!:


Tema ---Kur mbarojne fjalet-----,nuk u qel veq qashtu hajt

hahahahahahahaahahhaaahhahahhaahaha


.

spirl_girls
27-11-05, 15:58
Me ka humb zemra :roll:

Jo moj zemra nuk mundet me te humb :cry:

Me ka humb disponimi

Sy_kaltra
27-11-05, 16:08
Pse spo me pyet mue hahahahahahahhaahahaahhaha

hahahhahahahahaaahhahahhahahhaha :wink: :wink:


.

Te pyet dreqi ty hooo http://www.freewebdesign.be/smileys/images/medium/medium-smiley-070.gif

Sy_kaltra
27-11-05, 16:10
Tema ---Kur mbarojne fjalet-----,nuk u qel veq qashtu hajt

hahahahahahahaahahhaaahhahahhaahaha.

Jo se me ba me shkru ku mbarojn fjalet mbaron gjithqka http://www.freewebdesign.be/smileys/images/medium/medium-smiley-039.gif

Sy_kaltra
27-11-05, 16:10
Jo moj zemra nuk mundet me te humb :cry:

Me ka humb disponimi

Jo krejt zemra moj :roll: Ni damar veq :P

spirl_girls
27-11-05, 16:14
Jo moj zemra nuk mundet me te humb :cry:

Me ka humb disponimi

Jo krejt zemra moj :roll: Ni damar veq :P


Jo ishalla ste hup as damari se pa damar zemra ste punon :roll:

dr1ta
27-11-05, 20:55
Me ka humb nje krokodill :lol:

Sy_kaltra
12-12-05, 15:07
Mė ka Humbur disponimi ,,Humori,,ehh shum qka :cry:

Diana007
12-12-05, 15:10
Mė ka Humbur disponimi ,,Humori,,ehh shum qka :cry:

Per fat te keq as un nuk po mundem me i gjet se ti kisha dhon , por do te mundohem qe ti kerkoj :) :wink:

Sy_kaltra
12-12-05, 15:12
:roll: Qka humbt mos u gjet :cry:

Diana007
12-12-05, 15:14
:roll: Qka humbt mos u gjet :cry:

Jo moter ishalla i gjejm :roll:

uliksi31
12-12-05, 15:43
:roll: Qka humbt mos u gjet :cry:

Jo moter ishalla i gjejm :roll:

Po duket se gati e gjet. Mire kane then: never give up :lol:

Sy_kaltra
12-12-05, 15:45
Po duket se gati e gjet. Mire kane then: never give up :lol:

:twisted: ahh qka je ti ooo :)

GURI SYLAJ
22-12-05, 09:26
Mė ka Humbur disponimi ,,Humori,,ehh shum qka :cry:

Per fat te keq as un nuk po mundem me i gjet se ti kisha dhon , por do te mundohem qe ti kerkoj :) :wink:

Mos lypni pite e kos ,se humor nise e sos.

Dreni30
22-12-05, 09:34
Mė ka Humbur disponimi ,,Humori,,ehh shum qka :cry:

Per fat te keq as un nuk po mundem me i gjet se ti kisha dhon , por do te mundohem qe ti kerkoj :) :wink:

Mos lypni pite e kos ,se humor nise e sos.

Pse a i kishte humb dikujt humori aaaaa??

Diana007
22-12-05, 09:39
Mu sot me ka humb :roll: :?

Dreni30
22-12-05, 09:45
Mu sot me ka humb :roll: :?

Kush moj ashtu. :roll: :roll:

Diana007
22-12-05, 09:51
Humori :roll:

Dreni30
22-12-05, 09:52
Humori :roll:

Hajt moj e kshyri qerapat mos i ke math prap qy se humor ka sa te dush qyyyyyy. :lol:

Diana007
22-12-05, 09:56
AHahahahhhaha More edhe kret po dishem :oops: vetem ta kam sot 8)

Dreni30
22-12-05, 10:05
AHahahahhhaha More edhe kret po dishem :oops: vetem ta kam sot 8)

:lol: :lol: :lol: jo jo vetem qerapat se marre :oops: edhe te kthehet disponimi :lol: :lol:

Diana007
22-12-05, 10:13
:lol: :lol: :lol: :lol: , po provoj tani ti dathi ishalla po me vjen :D

Dreni30
22-12-05, 10:19
:lol: :lol: :lol: :lol: , po provoj tani ti dathi ishalla po me vjen :D

Vetem qerapat. :lol: :lol:

Diana007
22-12-05, 10:22
Ahhahahahhaahah po de se :oops:

inxhja
22-12-05, 10:23
qka koni habit ju dreni edhe Diana qka ju paska hup a hajt se gjinet veq qorapat Diana ndrrojav vendin

Diana007
22-12-05, 10:26
qka koni habit ju dreni edhe Diana qka ju paska hup a hajt se gjinet veq qorapat Diana ndrrojav vendin

:lol: :lol: :lol: :lol: Oj inxhe tani po qohem edhe po ja nderoj vendin :P

Dreni30
22-12-05, 10:27
qka koni habit ju dreni edhe Diana qka ju paska hup a hajt se gjinet veq qorapat Diana ndrrojav vendin

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: qashtu ingje nimoj pak Dianes se valla gjithe po me duket se i paska hup dicka me sabah sot.

ninnela
22-12-05, 10:27
As vet sjom kah e di qa m'ka hup,vec e kqyri e tani ju kallxoj :lol: :wink:

Dreni30
22-12-05, 10:29
As vet sjom kah e di qa m'ka hup,vec e kqyri e tani ju kallxoj :lol: :wink:

Ani vetem ishalla qerapat i ke math. :lol: :lol:

ninnela
22-12-05, 10:33
As vet sjom kah e di qa m'ka hup,vec e kqyri e tani ju kallxoj :lol: :wink:

Ani vetem ishalla qerapat i ke math. :lol: :lol:

Jo more hala dath jam si njeri pergjumshem mo :lol: :lol:

inxhja
22-12-05, 10:37
qka koni habit ju dreni edhe Diana qka ju paska hup a hajt se gjinet veq qorapat Diana ndrrojav vendin

:lol: :lol: :lol: :lol: Oj inxhe tani po qohem edhe po ja nderoj vendin :P
qu qu Diana mule se te kthete te mas humori

Diana007
22-12-05, 10:38
:lol: :lol: :lol: :lol: Valla tuj i dath jam filloj te vij :D

ninnela
22-12-05, 10:46
Me paskan humbur qorapat,po hajt se i gjeta do shputa t'leshta e pi mathi qato :lol: :lol: :lol: :wink:

Diana007
22-12-05, 10:50
Me paskan humbur qorapat,po hajt se i gjeta do shputa t'leshta e pi mathi qato :lol: :lol: :lol: :wink:

Te miat moj jan sa i datha un :P

ninnela
22-12-05, 10:59
A tuat kokan a,lemi pak se ku ku po te nxeta kokan :lol: :wink:

Diana007
22-12-05, 11:07
A tuat kokan a,lemi pak se ku ku po te nxeta kokan :lol: :wink:

Mbai , por mos i voni shum se u ngrina un :P

ninnela
22-12-05, 11:53
Ku ku moter merri se u nxeva :lol: :wink:

Diana007
22-12-05, 11:57
Ku ku moter merri se u nxeva :lol: :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Diana007
26-12-05, 09:47
:roll: Po mundohem ta gjej nje motrushe deri per vit te ri , se me ka humb diku :cry:

Dreni30
26-12-05, 09:55
:roll: Po mundohem ta gjej nje motrushe deri per vit te ri , se me ka humb diku :cry:

:roll: :roll: :roll:

Diana007
26-12-05, 10:08
:roll: Po mundohem ta gjej nje motrushe deri per vit te ri , se me ka humb diku :cry:

:roll: :roll: :roll:

:roll: :twisted:

Murgesha
27-12-05, 17:15
Sot mė ka humbur mendja. :shock:

Nėse e gjen dikush, lutet t`a mbajė pėr vete, se edhe ashtu gjė s`po mė duhet. :(

aferdita
27-12-05, 19:43
E kam humbur besimin te djemt dhe nuk po mundem ta gjej :P

loni19
27-12-05, 19:46
E kam humbur besimin te djemt dhe nuk po mundem ta gjej :P


sa per djemt te une mundesh me gjete besimin.... :wink: :wink:

aferdita
27-12-05, 19:47
sa per djemt te une mundesh me gjete besimin.... :wink: :wink:
veshtire eshte me gjet por prap faleminderit :wink:

loni19
27-12-05, 19:49
sa per djemt te une mundesh me gjete besimin.... :wink: :wink:
veshtire eshte me gjet por prap faleminderit :wink:


mua me ka hup besimi ne femra e sen pe gjej, veq po me duket se te Aferdita mundet me besu njeriu...

Manqa
27-12-05, 19:52
E kam humbur besimin te djemt dhe nuk po mundem ta gjej :P

Besimi esht diqka shum e vlefshme ne jet dhe nuk humbet kurr...?
Me te drejt besimi te ty esht keqperdor ndoshta .....!!!??

Poqe se ke moral te shendosh dhe te fort ateher do te dal nje princ qe do ta rikthej at gje te vlefshme per jet ..............Ndoshta :roll: :wink: :wink: :oops:

aferdita
27-12-05, 19:57
Besimi esht diqka shum e vlefshme ne jet dhe nuk humbet kurr...?
Me te drejt besimi te ty esht keqperdor ndoshta .....!!!??

Poqe se ke moral te shendosh dhe te fort ateher do te dal nje princ qe do ta rikthej at gje te vlefshme per jet ..............Ndoshta :roll: :wink: :wink: :oops:

faleminderit i nderuar per keto fjale te mira dhe shpresoj qe do te vij dira.

te pyetja jote:te un nuk eshte keqperdore deri me tani shyqyr por po ka shume arsye

Manqa
27-12-05, 20:02
Besimi esht diqka shum e vlefshme ne jet dhe nuk humbet kurr...?
Me te drejt besimi te ty esht keqperdor ndoshta .....!!!??

Poqe se ke moral te shendosh dhe te fort ateher do te dal nje princ qe do ta rikthej at gje te vlefshme per jet ..............Ndoshta :roll: :wink: :wink: :oops:

faleminderit i nderuar per keto fjale te mira dhe shpresoj qe do te vij dira.

te pyetja jote:te un nuk eshte keqperdore deri me tani shyqyr por po ka shume arsye

Qdo fjal e embel esht me shije te mir dhe per at arsyje ken kto fjal per ty :!: :lol:

Nje buzeqeshje nga un e nderuar :?:

aferdita
27-12-05, 20:03
Qdo fjal e embel esht me shije te mir dhe per at arsyje ken kto fjal per ty :!: :lol:

Nje buzeqeshje nga un e nderuar :?:


te falenderoj shume pra :wink:

Domira
27-12-05, 20:30
Me ka humbur kartela e bankes :?

Murgesha
28-12-05, 17:08
Me ka humbur kartela e bankes :?

Ma jep loqkum edhe Pin Kodin, se ēfarė nafake kam e gjej unė. :lol: :lol: :lol:

Domira
28-12-05, 17:11
Me ka humbur kartela e bankes :?

Ma jep loqkum edhe Pin Kodin, se ēfarė nafake kam e gjej unė. :lol: :lol: :lol:

E gjetaaaaa Murgesha :lol:
Ta kisha dhan tybe vec sen nuk duhet :lol: :lol: :lol:

Dilingjia
28-12-05, 17:13
Me ka humbur passwordi i deres se hymjes?

Domira
28-12-05, 17:15
Me ka humbur passwordi i deres se hymjes?

Lype kopjen te firma e banesave ta japin sigurte :D :wink:

aferdita
30-12-05, 23:13
me ka humbur diqka dhe as qe eshte fija me gjet :lol:

Manqa
30-12-05, 23:18
me ka humbur diqka dhe as qe eshte fija me gjet :lol:

A ke kqyr ne gjepa t pantollev :?: :?: :roll:

aferdita
30-12-05, 23:23
A ke kqyr ne gjepa t pantollev :?: :?: :roll:

kam kshyr por nuk eshte,diku ne ajer me ka humbur

Manqa
30-12-05, 23:32
A ke kqyr ne gjepa t pantollev :?: :?: :roll:

kam kshyr por nuk eshte,diku ne ajer me ka humbur
Das iest aber merckwürdiek e s iest ja imer dort wo es nicht sein sol dort mus du suchen :roll:

aferdita
30-12-05, 23:37
kam kshyr por nuk eshte,diku ne ajer me ka humbur
Das iest aber merckwürdiek e s iest ja imer dort wo es nicht sein sol dort mus du suchen :roll:[/quote]


hehe findest du?naja wie auch immer weiter suchen werde ich sicher nicht mehr.por kur te me gjen mua te tregoj tani :wink:

Sy_kaltra
03-01-06, 21:55
Mė ka humbur besimi :?

laliloli
03-01-06, 22:04
Mė ka humbur besimi :?

Cili Besim ,a te ndihmoj me e gjet :lol:

Sy_kaltra
03-01-06, 22:11
Mė ka humbur besimi :?

Cili Besim ,a te ndihmoj me e gjet :lol:

Ndaj disa personave lalush :(

laliloli
03-01-06, 22:18
Ndaj disa personave lalush :(

Pse bre Kaltrushe?
Mos u bej merak se behet mire

rafet llapjani
03-01-06, 22:19
Qka ke hup ti lali apona kallxon bree hahahahahahah

Domira
13-01-06, 16:21
Sen hiq :lol: (vec menja pak) :oops: :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
15-01-06, 18:03
Me ka humb tema"Oda e poeteve".Nese nuk eshte ne kete rubrike,kish qene mire te ishte ketu! :lol:

Murgesha
15-01-06, 18:05
Me ka humb tema"Oda e poeteve".Nese nuk eshte ne kete rubrike,kish qene mire te ishte ketu! :lol:

Ėshtė te rubrika e poezisė, dhe nuk do ta kthejmė mė kėtu. :wink:

Barbaroza
15-01-06, 18:09
Me ka humb tema"Oda e poeteve".Nese nuk eshte ne kete rubrike,kish qene mire te ishte ketu! :lol:

Ėshtė te rubrika e poezisė, dhe nuk do ta kthejmė mė kėtu. :wink:

Mos bre? :?

Diana007
17-01-06, 16:52
Kam humb vet valla :roll:

Barb|Ka
17-01-06, 19:16
Me ka humb ni person qe mo spo muj e gjej edhe e kom dasht shume :cry:

GURI SYLAJ
17-01-06, 20:59
Kallxo more se nashta ka kush te ndihmon.......edhe perime a egziston mundesia e zavendesimit ?

Barb|Ka
19-01-06, 00:17
shans ska :cry:

Paradox_13
23-07-06, 21:51
E humba nje nate kuleten time ne kafenen e Drenit ,jo qe nuk e gjeta e kam gjetur me tregoi Dreni se ma kishte marre njefar Luana e forumit por ja qe ajo tani nuk po ma kthen ma me thot se une nuk ditkam ta ruaj se duke e shti dhe nxjerr shpesh (nga djepi) mund ta humbe perseri.:biggrin:

Guri i madh
23-07-06, 21:58
me ka humb mindili e se di ku me ka ra

Agroni22
23-07-06, 22:15
me ka humbur e dashura e spo muje me gjet :confused:

M_u_k_i
04-08-06, 03:43
valla bre goni le qe po hupin po edhe po rrejn shum

Paradox_13
05-09-06, 21:05
Ka eshte dera bre,??po du me dal por spo muj e gjej dot...:biggrin:

halla e madhe
05-09-06, 21:48
Ka eshte dera bre,??po du me dal por spo muj e gjej dot...:biggrin:

Lype more andej ka kendi i rrumbullaket eshte dera..hahahahaha

Paradox_13
05-09-06, 21:49
Lype more andej ka kendi i rrumbullaket eshte dera..hahahahaha

Ne cilin qosh bre halle...??

lazdrani
05-09-06, 21:53
Ne cilin qosh bre halle...??


Pse pe kerkoni atje ne terre,po ejani kety se kety drite qenka:biggrin:

Paradox_13
05-09-06, 21:56
Pse pe kerkoni atje ne terre,po ejani kety se kety drite qenka:biggrin:

Nese e gjej nje her daljen nga ketu nuk do te hy ma askund edhe drit po te jet..:biggrin:

Paradox_13
05-09-06, 22:23
Seq na humbi edhe Halla e madhe dikun.
Ndoshta shkoi ne ndoj zijafet ku une nuk isha i ftuar...:mad: :mad:

DEA
06-09-06, 06:48
Me kane humb disa gjera qe nuk shihen e as nuk preken, ishalla i gjej prap!

vjeshta
11-09-06, 18:52
Me kane humb disa gjera qe nuk shihen e as nuk preken, ishalla i gjej prap!

E ku po e dine qe te kane humb ?:confused: :tongue:

Murgesha
11-09-06, 19:04
Mua sonte mė ka humb diku dashnia e spo e gjej dot...:mad:

vjeshta
11-09-06, 19:08
Mua e martumeja valla ,ku mbet se ??:biggrin:

Paradox_13
11-09-06, 19:08
Mua sonte mė ka humb diku dashnia e spo e gjej dot...:mad:

Kuku njajt si mua,mos jan takuar rruges dokun e nuk kan kohe te vin ksajde...:mad:

Murgesha
11-09-06, 19:11
Hajt bre se s`po mėrzitemi edhe fort. E din se kanė thonė ēka u humbtė mos u gjet`tė kurr mė??

DEA
11-09-06, 19:33
I gjeta do gjera, e tash mos po i lyp kush!

e_martumja
11-09-06, 19:40
Mu kan hup nje pare syzat Adidas por edhe mos mi gjete ska dert se fallc jane !

Murgesha
11-09-06, 19:42
A moj E martuar sa u gėzova kur mu duk se i gjeta njė palė syze.... e tash po del se tė paskan humbė patikat adidas. :frown:

e_martumja
11-09-06, 19:45
A moj E martuar sa u gėzova kur mu duk se i gjeta njė palė syze.... e tash po del se tė paskan humbė patikat adidas. :frown:ahahaha jo more syzat per kunder diellit jane, nese i gjen dikush memi pru Urgjent se me paska marr malli per ata shume po me mungojn ahahaa

Paradox_13
11-09-06, 19:47
ahahaha jo more syzat per kunder diellit jane, nese i gjen dikush memi pru Urgjent se me paska marr malli per ata shume po me mungojn ahahaa

A ban me ta qu permes emajlit.....:biggrin:

e_martumja
11-09-06, 19:50
A ban me ta qu permes emajlit.....:biggrin:


a thu qe i ze ah ???


ma mire LIVE more te shof nje rruge e dy pune :biggrin:

Paradox_13
11-09-06, 19:54
a thu qe i ze ah ???


ma mire LIVE more te shof nje rruge e dy pune :biggrin:

Hajt se po ti le te dera e A***** e kur te vish i merr...:biggrin:

e_martumja
11-09-06, 19:57
Hajt se po ti le te dera e A***** e kur te vish i merr...:biggrin:aahhahaahaha deri sa kthehem une i hajn ata ahahahahha

DEA
11-09-06, 19:57
A ban me ta qu permes emajlit.....:biggrin:

Murgesha nxej defat, e une po shkoj pe veshi veshen e katunit, se po me duket u bo puna hahahahahahahah

Paradox_13
11-09-06, 20:01
Murgesha nxej defat, e une po shkoj pe veshi veshen e katunit, se po me duket u bo puna hahahahahahahah

Kadale moj qka je ka thue,po as nuk ja dim dajt ka i ka nusja e kjo mejher te defat...:biggrin:

Besa me qfar men jeni ti e murgesha bani gjithqka.....:biggrin:

DEA
11-09-06, 20:03
Kadale moj qka je ka thue,po as nuk ja dim dajt ka i ka nusja e kjo mejher te defat...:biggrin:

Besa me qfar men jeni ti e murgesha bani gjithqka.....:biggrin:

Ska kadale se kam me shku me fjet, po ne paqi njet me te shpejt hahahahah, ku mbet Murgesha he damlla i raft, besa edhe Halla me shku me marre peshkirin, e vjeshten e kem per rangt me na i kry:biggrin: hahahaahahhahahahahahahhahaaa

Murgesha
11-09-06, 20:04
A ban me ta qu permes emajlit.....:biggrin:

Tybe mirė ish konė, se edhe ashtu po ka ankesa.....Ha, hahahaahaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Paradox_13
11-09-06, 20:06
Ska kadale se kam me shku me fjet, po ne paqi njet me te shpejt hahahahah, ku mbet Murgesha he damlla i raft, besa edhe Halla me shku me marre peshkirin, e vjeshten e kem per rangt me na i kry:biggrin: hahahaahahhahahahahahahhahaaa

Pa Hallen e Vjeshten as ahengun me te vogel nuk do ta baj e lere ma dasmen joooo jaaaa
qe s'po du nuse....:redface:

Murgesha
11-09-06, 20:07
Ska kadale se kam me shku me fjet, po ne paqi njet me te shpejt hahahahah, ku mbet Murgesha he damlla i raft, besa edhe Halla me shku me marre peshkirin, e vjeshten e kem per rangt me na i kry:biggrin: hahahaahahhahahahahahahhahaaa


Qe moj kėtu jam!

Po e ruaj momentin me i nxanė kėta dy e me e shpallė dasmėn.

Mos harro ti ta veshėsh pshtjellakin qė shkon me veshje katundare. :wink:

DEA
11-09-06, 20:13
Qe moj kėtu jam!

Po e ruaj momentin me i nxanė kėta dy e me e shpallė dasmėn.

Mos harro ti ta veshėsh pshtjellakin qė shkon me veshje katundare. :wink:

O livrit ti ma shpejt, se une nje kembe po rri, qysh me paska marre malli per keto dasmat e ketynehershit:biggrin:

halla e madhe
11-09-06, 20:14
Na u nis Dasmja per me u nise e of aman aman.....
Perhajr t'qofte oj zoti i shpise e of aman aman..
......Hajde ishalla me hajr kjo nate e sontit:biggrin: :biggrin:

Dreni30
11-09-06, 20:16
A e gjetet hala ejjjjj?

Paradox_13
11-09-06, 20:19
A e gjetet hala ejjjjj?

Qka ka hup more..??:biggrin:

halla e madhe
11-09-06, 20:50
Qka ka hup more..??:biggrin:

Na humben nuset he pika ju rafte ho:biggrin:

Paradox_13
11-09-06, 20:58
Na humben nuset he pika ju rafte ho:biggrin:

Nasht oj Halle se edhe pa to jeta vazhdon..:biggrin:

halla e madhe
11-09-06, 21:02
Nasht oj Halle se edhe pa to jeta vazhdon..:biggrin:

M'morren qafe per pune shpije se tybe s'po vajtoj per to...he t'ligat na i 'marrshin:biggrin: :biggrin:

rafet llapjani
12-09-06, 22:11
M'morren qafe per pune shpije se tybe s'po vajtoj per to...he t'ligat na i 'marrshin:biggrin: :biggrin:

qyre halla tliga po qfar tligat po djem ti kan marr qajo eshte ma zi se te ligat hahahahahahahahahahha

Luana
12-09-06, 23:18
Me kan humb cigaret mjedis dhomes e s'po muj i gjej :frown:

rafet llapjani
12-09-06, 23:20
Me kan humb cigaret mjedis dhomes e s'po muj i gjej :frown:

Qy cigaret mos te hup shkrepsa se cigaret ste duhen kurgju pa shkreps aghaghaghaghaahgaghaghgh

Luana
12-09-06, 23:21
Qy cigaret mos te hup shkrepsa se cigaret ste duhen kurgju pa shkreps aghaghaghaghaahgaghaghgh

qyyyyyyyyy rrnofshin ringllat e shporetit :biggrin:

rafet llapjani
12-09-06, 23:23
qyyyyyyyyy rrnofshin ringllat e shporetit :biggrin:

hahahahhaah ruj moj se mos po sosesh ne ringlla hahahahahahh

Luana
12-09-06, 23:29
hahahahhaah ruj moj se mos po sosesh ne ringlla hahahahahahh

rrnoft masha e hekurit :biggrin: Rafeto ishalla nuk na humb mo prej FD-sė

rafet llapjani
12-09-06, 23:34
rrnoft masha e hekurit :biggrin: Rafeto ishalla nuk na humb mo prej FD-sė

Jo jo per para kame hup forumi se une hahhaahahahahahahahahhaahh

Luana
12-09-06, 23:36
Jo jo per para kame hup forumi se une hahhaahahahahahahahahhaahh

Allahile Rafeto , a tu ka lodhe b***a tu nejt ne ate karrik hiq ..????(hahhahahahah)

rafet llapjani
12-09-06, 23:45
Allahile Rafeto , a tu ka lodhe b***a tu nejt ne ate karrik hiq ..????(hahhahahahah)

Allahile smuka lodh B*...po mu ka pie kamaaaaaaaaaaaaaaaaaa eeeeeeeeeeeeee hgaghaaghaghaghghaghahgaghaghaghaghaghghagh


E ty ?????

Luana
13-09-06, 00:06
Allahile smuka lodh B*...po mu ka pie kamaaaaaaaaaaaaaaaaaa eeeeeeeeeeeeee hgaghaaghaghaghghaghahgaghaghaghaghaghghagh


E ty ?????

hahhahhhahahhahhha mua me merdhinen kembet , akull me jan ber :frown:

rafet llapjani
13-09-06, 00:11
hahhahhhahahhahhha mua me merdhinen kembet , akull me jan ber :frown:

Kuku anuk ki naj grejaq me ti nxe aaaaaaaaaaa kuku po marojshe moj aghaghaghaghaghaghaghaghaghaghgh

Luana
13-09-06, 00:13
Kuku anuk ki naj grejaq me ti nxe aaaaaaaaaaa kuku po marojshe moj aghaghaghaghaghaghaghaghaghaghgh

E kam por s'po muj e gjej neper terr , si duket po ma ka friken me me dal para meje :biggrin:

rafet llapjani
13-09-06, 00:24
E kam por s'po muj e gjej neper terr , si duket po ma ka friken me me dal para meje :biggrin:

hahahahahahahah

laliloli
13-09-06, 22:00
I paskan kapur reduktimet edhe ne Canad e Avrop ,se neper terrr nuk po mujn me e gjete (diqka ju paska humbur):biggrin:

Paradox_13
06-10-06, 21:46
Me ka humbur DADA-DEA dhe Amazona......:confused:

Turist duhet te pergjigjesh per to ti lash ne amanet kur erdhen..!!

jadore
06-10-06, 22:05
...mire ma kujtuat ... me ka humb akku e motorolles . edhe karta e D2. kush e gjene ju fali edhe hendyn , ( taksirat , keshtu eshte kur perdorim shume carta ,e mobila te ndryshem ) hahaha prit se harrova , E shpalli te pa vlefshem edhe Vissa carten se e kam harru pin-codin , wow po dinamizem po jetojme . (fal zotin qe akoma po e gjej veteveten ...)

Paradox_13
06-10-06, 22:11
...mire ma kujtuat ... me ka humb akku e motorolles . edhe karta e D2. kush e gjene ju fali edhe hendyn , ( taksirat , keshtu eshte kur perdorim shume carta ,e mobila te ndryshem ) hahaha prit se harrova , E shpalli te pa vlefshem edhe Vissa carten se e kam harru pin-codin , wow po dinamizem po jetojme . (fal zotin qe akoma po e gjej veteveten ...)

Jo valla une nuk e kam mendjen ti shpall te pavlefshme ato qe me humben ,por kerkoj pergjegjsi nga Turisti do ti ngrej aktpadin...

laliloli
06-10-06, 22:13
Njeher asgje nuk me ka humb ,tanat i kam ngat veti,
thone ēka humbt mos u gjetė

Berisha-boy
06-10-06, 22:21
O mos e humbni kryt se pasunija ju vjen edhe ju shkon e kryte jo :tongue:

Dreni30
06-10-06, 22:58
Jo more nje send, por me ka humb njena qizme e po me duhet se po bie shi shpesh. hahahahaahahahah

DEA
06-10-06, 23:10
Me ka humb handy , po shnosh ishalla:biggrin:

Dreni30
06-10-06, 23:12
Me ka humb handy , po shnosh ishalla:biggrin:

Jo sen s'mora vesh??? Ani ishalla e gjan nime.

uck_aksh
06-10-06, 23:12
thon qka hupt mos u gjet me kurr po mir e kan pas ishalla esht e vertet
se mu me ka hup gruja sod kur erdha prej pune se gjeta
hahahahahah

DEA
06-10-06, 23:14
Jo sen s'mora vesh??? Ani ishalla e gjan nime.

Celulari djale:biggrin:


Uck tana mos u gjetshin gruja ka me u gjet hahahahah

Dreni30
06-10-06, 23:20
[quote=DEA]Celulari djale:biggrin:


Mu plake e mus me dite kete cka eshte. hahahahahah

Paradox_13
07-10-06, 16:18
Cito:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Si mos tė kthehem pas dy tri orėve lirisht delni me mė lypė se sigurisht e kam humbur rrugėn.

Ditėn e mirė tonve.


Nuk lash qoshe as skut pa e kerku por nuk po e gjej dot:confused: ....
Duket se eshte koha qe ta shpallim te hubur....:mad:


Kerkohet
http://www.dardania.de/vb/upload/image.php?u=13809&dateline=1154128888
Murgesha
Motra e vllazni kush di diq ne lidhje me ket person le te lajmroj stacionin me te afert te policis,ose ne medijat elektronike...
Ju pret shperblimi.....:smile:

Paradox_13
07-10-06, 16:24
A e gjetet hala ejjjjj?

Qu more se s'po te ka hije.......
Asht shtri tan ky djale ne kokerr te shpines edhe vetka a e gjetet..
Quuuuu bre mos te past hije....:smile: :biggrin:

selvija
07-10-06, 16:34
Me ka hynb bashk shkrusi spo muj ta gjej me mungon,,,,,,:frown:

Guri i madh
07-10-06, 17:49
me ka humb dikush po do ta gjej

selvija
07-10-06, 18:08
me ka humb dikush po do ta gjejahhaah Guri i madh sdi a do ta gjesh ... hahahah sbesoj...

Guri i madh
07-10-06, 18:25
ahhaah Guri i madh sdi a do ta gjesh ... hahahah sbesoj...
i kam ra ne gjurm une jam i njohur si hulmtus minutat jan ne pytje haaaaa

selvija
07-10-06, 18:35
i kam ra ne gjurm une jam i njohur si hulmtus minutat jan ne pytje haaaaaahahaha Guri i madh mos hulumto shum se po bjen ato vrimat qe keni ngat e din ti kuu hahahaha..... nuk vi me te shpetu......:biggrin:

turisti
07-10-06, 18:45
Me ka hynb bashk shkrusi spo muj ta gjej me mungon,,,,,,:frown:

Shko tek tema ; ME MUNGON.

Diana007
10-02-07, 16:14
Hm.... vet kam humb :rolleyes:

selvija
11-02-07, 21:04
Me ka humbe qe sa ..por edhe 1 dit e gjej...:rolleyes:

e_martumja
11-02-07, 21:25
paj edhe mu me ka humb dicka e sun po muj me gjete:mad:

vendasi
17-02-07, 23:17
Lype,lype se e gjane, grate gjithmone kan thane se ndoshta tu ka mpshtjelle neper kame ...:tongue:

e_martumja
17-02-07, 23:20
Lype,lype se e gjane, grate gjithmone kan thane se ndoshta tu ka mpshtjelle neper kame ...:tongue: upsss mu nje shok me ka humbur, a thu neper kame mu ka mpshtjell :biggrin: :biggrin: :biggrin:

uck_aksh
18-02-07, 00:30
Me ka humb kuleta dikun ne Rahovec e se di si do ta gjej

e_martumja
18-02-07, 00:33
Me ka humb kuleta dikun ne Rahovec e se di si do ta gjej QKa lype atje ti ? mire qe e paske humb shpresoj qe ke bo sevap me dikend qe i nevoitet :biggrin:

uck_aksh
18-02-07, 00:35
QKa lype atje ti ? mire qe e paske humb shpresoj qe ke bo sevap me dikend qe i nevoitet :biggrin:
po kesh tuj shku me marr grun e u ndala me ble diqka ne Rahovec e me ka ra

e_martumja
18-02-07, 00:39
po kesh tuj shku me marr grun e u ndala me ble diqka ne Rahovec e me ka raAllaile a kishe bilem naj send mbrenda bilem qe u shtrri me kap nuk u lodhe kot ahahahha

Agolli
23-02-07, 23:25
.........erdha me ju trregu se une e kame gjete.......:cool: :biggrin:

Sy_kaltra
12-03-07, 22:05
Qka hupt mos u gjet :biggrin:

Agolli
13-03-07, 06:09
E gjetaaaaaaaaaaaaaa...:biggrin:

vjeshta
13-03-07, 22:40
Me paska humb tema Erdhaaaa -Shkovaaaaa....:confused:

Guri i madh
14-03-07, 00:00
me kan humbur dry temat e kti nen forumi ERDHA SHKOVA ,edhe KAFJA E FORUMIT

selvija
15-03-07, 12:04
Me ka humbur qelsi i dallapi punes rrobat me mebet jashte...:confused: :redface:

Sy_kaltra
17-04-07, 19:47
Mendja , s`po mund ta gjej :rolleyes:

gazi-de
17-04-07, 20:00
Qka hupt mos u gjet :biggrin:
..........................!!!

sherri
17-04-07, 20:06
Ca e kam gjet nje sen..spo di i kujt esht????

selvija
17-04-07, 20:52
Me humbi diqka..por e gjeta ju falenderoj ate qe me ndihmoj...

e_martumja
17-04-07, 21:17
me ka humb kuleta e sun po gjej por shyqyr qe ka qen that :biggrin:

selvija
17-04-07, 21:28
me ka humb kuleta e sun po gjej por shyqyr qe ka qen that :biggrin:Ani kartela plot ihaaa edhe ma mir,,mos ke harrue edhe fjalkalimi aty ne kulete ahahhahhahahahahahaha :biggrin:

e_martumja
17-04-07, 21:31
Ani kartela plot ihaaa edhe ma mir,,mos ke harrue edhe fjalkalimi aty ne kulete ahahhahhahahahahahaha :biggrin: jojo bash that eshte, e kam humb dikund ne shpi por po pritoj me lyp :biggrin:

selvija
17-04-07, 21:37
jojo bash that eshte, e kam humb dikund ne shpi por po pritoj me lyp :biggrin:Qo Naimin ta lyp edhe leshoja pak vendin se qetu ngat pc eshte...:biggrin:

e_martumja
17-04-07, 21:40
Qo Naimin ta lyp edhe leshoja pak vendin se qetu ngat pc eshte...:biggrin: ahahah je mbush sherrrrrr qiko :biggrin:

selvija
17-04-07, 21:46
ahahah je mbush sherrrrrr qiko :biggrin:Pse moj sherrr dash me gjet kuleten see ...:biggrin:

Sy_kaltra
17-04-07, 21:49
..........................!!!

.......................:confused:

selvija
17-04-07, 21:55
.......................:confused:Sy_kaltra hajt se po te behna edhe une shoqe sante....:confused: mashtrojm njra tjetren...:tongue:

Sy_kaltra
17-04-07, 21:56
Sy_kaltra hajt se po te behna edhe une shoqe sante....:confused: mashtrojm njra tjetren...:tongue:

hmmmmmmmm bahemi...:confused:

selvija
17-04-07, 22:00
hmmmmmmmm bahemi...:confused:Kapemi per doreeeeee:biggrin:

Agolli
17-04-07, 23:16
E gjeta..........

Elina
17-04-07, 23:22
E gjeta..........

Pasten e dhembeve???:biggrin:

Agolli
17-04-07, 23:26
Pasten e dhembeve???:biggrin:
Aha.......http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

selvija
27-05-07, 00:25
Tuje lyp qe nje ore por se gjej se segjejj..:redface:

Sy_kaltra
02-07-07, 00:27
shkrepza me humbi :redface:

rilinda
02-07-07, 00:34
Nese t'ka vyjt per cigare, mir ka bo qe ka hup :D