PDA

View Full Version : A do mund Juventus ta fitoj titullin e UEFA CHAMPIONS LEAGUE


manager_ass
05-11-05, 20:51
Siq dihet Juventus ka mesin me te mire ne bote, njekohesisht ka nje sulm efikas dhe nje mbrojtje solide dhe te forte, keshtu qe ne kete klub kane arritur emra te medhenj nder ta edhe Patrcik Viera... andaj gjasat jane shume te medhaja edhepse ne Evrope ka klube te medhaja si Chelsea, Barcelona, Bayern Munchen, Milan, Manchester United, etc.

sifi
05-11-05, 22:03
paj per mendimin tim Juventusi eshte larg te behet kampion i Europes jo vetem qe pasej humje nga Bayerni por edhe loja qi e bajn ata nuk e meriton me kan kampion,jo qi kam naj sen kunder juves po qy ky eshte mendimi im d.mth juve osht ka bon nje loj shum te mbullyr.A e dini pse?................................ VEQ

Etrit_Titi
20-12-05, 17:35
krejt loket e apra luhen me 22 shurt 2006 gjithsejt 8 ndehsje mesisitem vajtje ardhje

Chelsea -0 Barcellona - qka me tone per kit superderbi kjo oshte finale para finales shume keq qe i ka ra shorti kshut veq ski qka me bo ]

Bajern - Milan - nje ndehsje e veshtire ku do temundohet per gjate 180 minutave gjithsejt ta ndjekin te dyjat ftoren siq dhte Bajerni ne lige osh ne vnedin e pare nedersa Millano po ka kapak pengesa ne mbrtojte ?


Ajax- Inter -- ndhesje e forte per mendimin tim Interi do ta kaloje kete faze pandonje orproblem te madh


Real Madrid - Arsenal - ndehsje edhe kjo shumee forte ku eliminimi i njerres apo tyjeteres do te ishte mekat pasi te 2at jane te forta mierpo arsenali ka hyre apk ne krize


Verder Bremne - Juventus --- ktu juventusi oshte favorit mirepo Skuadra nha Gjermania posht e gatshme me bo Befasi


Benfika - Liverpool -- dihet se Benfika elimooj Manqeterin mierpo Liverpuli ma merrr medja se do teshkoj ttuje

Psv - Lyon dhe Rangers - Villareal jone pr mu pak te rendesishme ama Lyoni mund te bej befasi kur me se paku pritet

Ky ke mendimi im per keto ndesjem te forta

Cool_Boy
21-12-05, 21:09
O shok FORZA JUVE,lehe Bayern e Bremen etj etj...

Besoj se kete vit do te gjinden ne finale..

netgear
21-12-05, 21:23
FC CHelsea sigurt do te gjindet ne finale

sifi
03-01-06, 13:12
se di be qa po munoni me komentime kur dihet qi Barcelona ne kete vite edhe njo 3-4 vite tjera ne fotboll ska konkurrenc,prandaj muni veq mi endrru naj ekip qi e adhuroni ne finale me to,une kisha pas qef interin valla me pa ne finele ...qka me ba kjo eshte kjo........................?

Paradox_13
26-04-06, 19:43
Finalisti i pare tashme veq po dihet-Arsenali
Kan mbetur edhe 90 min.qe te dihet edhe i dyti e qe favorit eshte Barsa dhe shpresoj qe ne finale do te jen;
Arsenal-Barcelona.