PDA

View Full Version : SHOQATAT SHQIPTARE NE DIASPORE


doGzona
06-11-05, 01:51
Pershendetje te gjithe.

Dihet fare mire se shoqatat shqiptare ne diaspore kan pasur nje rol pozitiv cdo here per kontributin e madhe per qeshtjen tone kombtare.
Cila nga shoqatat ne diaspore sot per sot , ndihmojne dhe kontribojne me se shumti?
A ka ndonje shoqat qe i ndihmon studentet tane shqiptar ne vendlindje?

Mire se vini

doGzona