PDA

View Full Version : ZANAFILLA E KINOMATOGRAFIS SHQIPTARE


doGzona
06-11-05, 03:12
Pershendetje te gjithve.

Arti kinomatografik shqiptar eshte i vjeter dhe i begateshem nder ne.
Ne cilen kohe mundemi te flasim per zhvillimi me te furishem te artit tone kinomatografik, dhe se kur njifet zanafilla e pare e ketij arti ne trojet tona shqiptare.

Ju mirepres.