PDA

View Full Version : Dani3.


AXHA
06-11-05, 18:26
Selam pej meje shum i neruemi Dani.
Mier se na paske ardh nkit od tdardanis e u gzofsh jarabi allah ati i kofshim fal e paqsh shneten edhe familen,ishalla e kapercen si e ma mier.
Shum i neruemi Dani jau njefsha tmieren juve edhe familes tjuej edhe ju prift e mara nmuhabetet e ksaj ode.
Mier u njefshmi tej sa tshihmi oooo shum i neruemi Dani.

Murgesha
07-11-05, 18:16
Pėrshėndetje pėr Danin.

Ja kalofsh sa mė bukur me shoqėrinė Dardane.

Murgesha!

Dani3
18-11-05, 20:37
Selam pej meje shum i neruemi Dani.
Mier se na paske ardh nkit od tdardanis e u gzofsh jarabi allah ati i kofshim fal e paqsh shneten edhe familen,ishalla e kapercen si e ma mier.
Shum i neruemi Dani jau njefsha tmieren juve edhe familes tjuej edhe ju prift e mara nmuhabetet e ksaj ode.
Mier u njefshmi tej sa tshihmi oooo shum i neruemi Dani.

Pėshėndetje ore Axha i nderum,edhe pse von e pash se mė pasni nderue me pėrshendetje nė adres time,ju falenderoj shum dhe gjithashtu ju dėshiroj edhe ju qė tė kaloni sa me mirė ne kėtė forum,njiherit edhe ju dėshiroj tė keni shėndet ju dhe tė gjith dashamirėt qė i keni.

Mirė u ndėgjofshim deri sa tė shihemi i nderumi Axha.

Dani3
18-11-05, 20:40
Pėrshėndetje pėr Danin.

Ja kalofsh sa mė bukur me shoqėrinė Dardane.

Murgesha!

Murgesha ju falenderoj pėr kėt pėrshėndetje,gjithashtu edhe ju jeni e pėrshėndetur nga ana ime.
Shpresoj se sbashku do tė kalojm mirė nė shoqrin Dardane.

Barbaroza
18-11-05, 21:03
O i nderuari Dani,eshte hera e pare qe pashe temen tende ketu.Andaj shfrytezoj rastin te te pershendes fort duke uruar qe ne nje te ardhme te afert te takohemi serish me shoqerine tone te famshme!! :)

Diana007
24-11-05, 09:50
I nderuar te pershendes dhe te uroj shendet e lumturi paqi ku ta veni kemben .

Me respekt Diana.

Xuki
24-11-05, 22:26
Oooooo Dani i nderuar po ku t'kam pash njė zot?


Tė pėrshėndes me shumė respekt.


Xuki

Dani3
25-11-05, 19:05
O i nderuari Dani,eshte hera e pare qe pashe temen tende ketu.Andaj shfrytezoj rastin te te pershendes fort duke uruar qe ne nje te ardhme te afert te takohemi serish me shoqerine tone te famshme!! :)

E nderuara Barbaroza ju falenderoj per kete pershendetje,dhe gjithashtu edhe une ju deshiroj gjith te mirat kudo qe jeni.

Dani3
25-11-05, 19:07
I nderuar te pershendes dhe te uroj shendet e lumturi paqi ku ta veni kemben .

Me respekt Diana.

Diana007,pershendetje edhe per ju e nderuar,kaloni mirė.

Dani3
25-11-05, 19:11
Oooooo Dani i nderuar po ku t'kam pash njė zot?


Tė pėrshėndes me shumė respekt.


Xuki

OOOO qe qe ,ore i nderuari Xuki,o bor shum,pun shum marum krejt o Xuki,veq Zoti hajr e baft e ishalla vjen aj vit i ri ma shpejt se mos vet hiq.

MemphiSx
27-11-05, 22:02
Mir se je ardhe Dani3 n'ket Odė t'madhe e t'forte,n'ket ode t'vendit e t'kuvendit ;)
Uroj qe do ja kalosh bukur ne mesin tone ;)

MEDALIM
28-11-05, 07:51
I nerumi Dani 3, ju pershendes dhe uroj diten e Flamurit 28 nentorin
rrespeket per ju i nderuari Dani,

MEDALIM !

progoni
30-11-05, 13:03
Selam pej meje shum i neruemi Dani.
Mier se na paske ardh nkit od tdardanis e u gzofsh jarabi allah ati i kofshim fal e paqsh shneten edhe familen,ishalla e kapercen si e ma mier.
Shum i neruemi Dani jau njefsha tmieren juve edhe familes tjuej edhe ju prift e mara nmuhabetet e ksaj ode.
Mier u njefshmi tej sa tshihmi oooo shum i neruemi Dani.

DANIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII o pasha nje zot me paska marre mallii per
TYYYYYYYYYY

gjithe te MIRAT me Ty

o i nderuar e kalovesh ma se miriiiiiii

AXHA
02-12-05, 08:44
Selam pej meje shum i neruemi Dani.
Mier se na paske ardh nkit od tdardanis e u gzofsh jarabi allah ati i kofshim fal e paqsh shneten edhe familen,ishalla e kapercen si e ma mier.
Shum i neruemi Dani jau njefsha tmieren juve edhe familes tjuej edhe ju prift e mara nmuhabetet e ksaj ode.
Mier u njefshmi tej sa tshihmi oooo shum i neruemi Dani.

Pėshėndetje ore Axha i nderum,edhe pse von e pash se mė pasni nderue me pėrshendetje nė adres time,ju falenderoj shum dhe gjithashtu ju dėshiroj edhe ju qė tė kaloni sa me mirė ne kėtė forum,njiherit edhe ju dėshiroj tė keni shėndet ju dhe tė gjith dashamirėt qė i keni.

Mirė u ndėgjofshim deri sa tė shihemi i nderumi Axha.
.................................................. .................................................. .....
Edhe pej AXHE shum selam shum i neruemi Dani3.
Qefin e kam edhe per ju me nie si asht mier e ma mier oooooooooo shum i neruemi Dani3.
Mier u njefshmi tej sa tshihmi ooooooo shum i neruemi Dani.

Dani3
02-12-05, 20:06
Mir se je ardhe Dani3 n'ket Odė t'madhe e t'forte,n'ket ode t'vendit e t'kuvendit ;)
Uroj qe do ja kalosh bukur ne mesin tone ;)

I nderuari MemphiSx ju falenderoj pėr kėtė mikpritje bujare nga Ju,
shpresoj se do ja kalojm mirė sė bashku ne kėtė Odė bujare.

Dani3
02-12-05, 20:10
I nerumi Dani 3, ju pershendes dhe uroj diten e Flamurit 28 nentorin
rrespeket per ju i nderuari Dani,

MEDALIM !

Medalim i nderuar rrespekt keni edhe nga une Dani gjithmon,uroj qė tė jeni mirė kudo qė gjendeni.
Dani.

Dani3
02-12-05, 20:23
[quote=AXHA]Selam pej meje shum i neruemi Dani.
Mier se na paske ardh nkit od tdardanis e u gzofsh jarabi allah ati i kofshim fal e paqsh shneten edhe familen,ishalla e kapercen si e ma mier.
Shum i neruemi Dani jau njefsha tmieren juve edhe familes tjuej edhe ju prift e mara nmuhabetet e ksaj ode.
Mier u njefshmi tej sa tshihmi oooo shum i neruemi Dani.

DANIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII o pasha nje zot me paska marre mallii per
TYYYYYYYYYY

gjithe te MIRAT me Ty

o i nderuar e kalovesh ma se miriiiiiii[/quote

Gjith tė mirat edhe pėr TY i nderuari Progoni,e shpresoj se jeni mirė ju tė gjithė tė afermit e Tu.

progoni
26-12-05, 06:41
2006

ju sjellet

fate,dashuri e lumturi

ne familjen

TUAJ

MEDALIM
27-12-05, 07:56
Dani nerum, urime viti ri 2006 fati dhe miresija te begatoj mbi ju dhe familjen tuaj cdohere, qofeshi i beku nga i madhi Zot me tan familje,

MEDALIM !

Barbaroza
27-12-05, 13:42
I nderuari Dani,prano pershendetjet dhe urimet e mia per juve dhe familjen tuaj me rastin e Vitit te Ri 2006.
Cdo deshire juaja,u befte realitet!

http://www.sassycats.com/prosper1.jpg

Xuki
27-12-05, 21:12
Ooo shoku jem....edhe unė tė uroj gjitha t'mirat pėr tė ardhmėn!


http://www.cafe-kroppenberg.de/images/neujahr/ny28.gif

Diana007
28-12-05, 13:38
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg

AXHA
29-12-05, 16:49
Shum selam pej meje shum i neruemi Dani3.
Per hajr u koft kjo vjeta e re qi po na vjen e ishalla jeni shnosh e rahat,ishalla ju prihet e mara npun,ishalla u shkon kjo vjet me gzim e me sevda,ishalla nieni mier per krejt ata qi ju njohin e i njeh jarabi allah ati i kofshim fal.
Ishalla niejm mier per mat madhin e kosovs,ishalla forcohet e na prin tej tjet kosova nveti,ishalla e gzon bashk me ne kit dit jarabi allah ati i kofshim fal.
Ishalla krejtve atyne qi punojn per tmier tkosovs ju prihet e mara,ishalla krejt ata qi ja dojn tkeqen e punojn ndam tkosovs i ngujojn nata venat qi jan per qiftat e tyne jarabi allah ati i kofshim fal.
Mier u njefshmi jarabi allah ati i kofshim fal.

Gjebraili
29-12-05, 20:44
Dani i nderuar, miku ime i madhe,

Shumė fatė e shumė gėzime, per vitin qe po vjen, 2006

Shendeti, paqa, lumturia, qofshin me ju, familjen tuaj dhe ata qe i do dhe te duan

http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png


Me rrespekt, Gjebraili

Murgesha
29-12-05, 21:04
Shėndet, lumturi e tė gjitha tė mirat pėr vitin nė vijim.

Gėzuar 2006.

Murgesha!

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/da/thumb/0/0e/Juletre.jpg/200px-Juletre.jpg

Dani3
30-12-05, 12:00
Progoni,Medalim,Barbaroza,Xuki,Diana007,Axha,Gjebr aili dhe Murgesha ju falėnderoj pėr urimet,gjithashtu edhe une ju uroj qė viti qė vie tė keni paq fat dhe lumturi ne jet.

doGzona
31-12-05, 07:14
Dani i nderuar,

http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gifGezuar Vitin e Ri 2006!http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gif

Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.

http://www.locolobo.net/xmas.gif
Me shume urime nga zemra,

doGzona

Luana
31-12-05, 09:48
Urime Viti i Ri 2006

http://www.bgreetings.com/ecards/holidays/new_year/02.gifLuana

tushja
31-12-05, 11:01
Urime Viti i Ri 2006

Ralizimin e gjdo deshire ne jete shendet,gezime,lumturi familjare dhe jete te gjate

Tushja

Arbėri
31-12-05, 12:39
Dani i nderuar, miku ime i dashur,

G e z u a r viti i Ri 2006
Paqja, shendeti, lumturia qofshin me ju

http://www.kriyayoga.com/pd/LoveCards3/happynewyear12.jpg

Arbėri

Dani3
01-01-06, 11:09
doGzona,Luana,tushja dhe Arbėri ju faleminderit shum pėr kėto urime,gjithashtu edhe une ju uroj gjith tė mirat juve dhe gjith atyre qė juve ju dojn dhe i doni.

Gjebraili
23-01-06, 01:45
Dani i nderuar, vendasi dhe miku ime i shtrenjt,

Prano ngushellimet e mija, me te sinqerta, me rastin e vdekjes se Presidentit tone, BABAIT tone, te Madhit Ibrahim Rugova.

Zoti qofte me ne, ne keto momente mjafte te veshtira!

Barbaroza
23-01-06, 16:45
Dani3,miku yne,prano ngushellimet e mia me te sinqerta per humbjen fizike te strategut tone!

Zana_ch
25-01-06, 15:24
Shfrytesoj Rastin ti shprehi ngushllime mija te sinqerta .....paqja dhe siguria qofshin perhere mbi familjen e tij....
Ishte nje nder figurat me te squara te Kosoves i cili kontriboi shume per popullin tone...Ai do te jete Perhere ne Zemrat tona si nje nder politikanet qe me se shumti ka bere per Vendin tone..
Qofte e pa harrushem jeta dhe vepra e Dr .IBRAHIM RUGOVES

Zoti e bekofte Trupin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Verrin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Token e KOSOVES !
Zoti e bekofte Popullin e KOSOVES !

NGUSHLLIMET E MIJA
Zana_ch

FrEsKiA
26-01-06, 01:35
I nderuar me keqardhje te thelle, e pikelluar teresishte, ju shprehe ngushellimet e mia familjes Rugova dhe gjithe shqipetareve ne diaspore.

Pra, le te ngrejme zerin se bashku:
Prijesi yne Dr. Ibrahim Rugova, nuk ka vdekur!!! Ai eshte gjalle, akoma jeton ne zemrat tona!!! Le ta cojme deri ne fund amanetin e tij per Pavaresine e Kosoves, vetem te bashkuar mund te ecim perpara drejte rruges se drejte me hapa te vendosura drejte ardhmerise!!! Le te mburremi cfare Prijesi patem, Ai kurre nuk u perkule as ne "shi" dhe as ne "bresher", por krenohej me popullin Shqiptare, le te krenohemi edhe ne me Ikonen tone te famshme!!!

Shpirti i pushofte ne paqe!
Lavdi!!!

progoni
02-02-06, 21:37
Me rastin e ndarjes nga kjo botė e Presidentit Dr.Ibrahi Rugova ,
ju shprehu ngushllimet e mia me te sinqerta.

E paqi te lehte dhimbjen.

ATIJ i qoft i leht dheu dardan qe aqe shume e dheshi.Progoni

Gjebraili
06-03-06, 07:58
Dani i nderuar, miku ime,
Te pershendes, ku do qe gjendesh, dhe te deshiroj nje jave te suksesshme.

I pershendetir gjithnje:smile: :biggrin: :biggrin:

AXHA
08-04-06, 12:56
Shum selam pej AXHE ooooooooooooo shum i neruemi Dani.
Ishalla e kie shneten edhe familen e niej veq qka asht mier e ma mier per ju oooooooooooooooooooooooooo shum i neruemi Dani.
Mier u njefshmi tej sa tshihmi.

Alfred
19-01-08, 03:49
pershendetje nga shoki.

Dani3
15-10-08, 18:32
Ju faleminderit te gjitheve per pershendetjet qe mi keni dergu,
gjithashtu edhe juve ju pershendes shum,kaloni mire kudo qe gjendeni.

vjeshta
18-10-08, 20:58
http://img221.imageshack.us/img221/7366/vjeshtaod8.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)