PDA

View Full Version : Flesh News....


Sy_kaltra
12-11-05, 12:44
Lexues te nderuar ketu mund te lexoni gjithqka mbi Antaret e Forumit dhe Gjdo ngjare te re...Un qe po Raportoj jam Sy_Kaltra..

Ne qender te vendemndjes ishte Katundar e Qytetar

Ku pas shum debateve diskutimeve besa dhe disa perqarjeve ,,Ase se si nuk po bien ne pajtim Grupet e ndara qytetar e katundar ,,Dje ishte nje situat e acaruar por pas nderhyrjes se Domires dhe nje Apeli te dhen nga Ajo siē po shifet tani situata asht ma e qet ..

Dashuria ..

Jan qu ne kam i madh e i vogel mbas dashuris ..
Qka po bahet si do te perfundoj Askush nuk po din te pergjegjet Konkret ,veq jan ber lomsh me qifte e besa edhe ato qifte jo te renditura sipas deshires :roll:
Sepse po ndodh nga nje Person deshirojn nga dy veta e kshtu me radh..

Dashuri ne internet
Siē po duket i ka hanger dreqi te gjith jan dashuru sallat jan ba....Kurse ne fakt Dashuria ne internet sjell Vuajtje.
Sot Paparazi ishte ne vendin e ngjarjes dhe si duket Kercovari kiste ren ne nje Dashuri marramendese ........Kronika ne Vazhdim.


Sy_kaltra shkruajti:
Ndaq more qy Veq mos prit shum se mbetesh me gishta n'goj Ishalla t'kalonU mundova te mos te dua po nuk mundem jam zemer lige.
http://www.nevosoft.com/screenshots/love-screensaver_2.jpg

:cry: :cry: Nuk me do sykaltra. :cry: :cry: :cry:

http://www.comicstore24.de/images/products/03458.jpg

Kurse anen tjeter Asht pregatit lishta e qiftave me te kerkuar ne f/d

Diana007Anėtarėsuar: 04 Oct 2004
Mesazhe: 15771
Vendodhja: Ne Hėnė
Postuar: 11.11.2005 13:42 Titulli i mesazhit:

--------------------------------------------------------------------------------

Memphixs & Diana007

Lazdrani & Murgesha

Naki & Flaka

Rafeti & Domira

Muki & Gjumashja

Uliksi & Spirl_girls

Dreni30 & Gentiana

Kercovari & Dogzona

Turisti & Luana

Agroni & Aferdita

Schütze& Zana e maleve

Laliloli& Ninnela

Honesty^uk & Anna

Siē po e shifni edhe juve Lexues te nderuar Asht nje rremuj nen Fantazin e dashuris se qiftnuar ne f/d.. Vazhdojm

Poezia

Siē duket doGzona Nuk i ka len vizitor qe hyn dhe lexon nje poezi nga aja te mos ja kris vajit :cry:

Po ashtu kemi Shum poet te mirfillt qe bajn copy past :lol: Keshtu kan zbuluar Paparazit :) Vazhdojm

Shendeti
Siq duket Ky Gripi shpezeve ka zgjuar vemendjet tek Opinioni dhe te Gjith jan te kuēur dhe po i bajn Pyetje Doktorit Forumit se ku te vakcionohen...Ne realitet 2 postime kan qen per dy dit :P

Diaspora Shqiptare

Sot Kishim bje intervist me bashkbiseduesit e temes Ku siē duket edhe po shifet ..Se dimri asht ne prag dhe e Ter vemendja i edht kushtuar western union duke shiquar % sepse asht koha per tu shkundur :lol:

Dashuri & Sexi

A do te martohen katundar e qytetar esht nje nder temat kryesore dhe ku deshironi te beni sex po ashtu si lozni per te aritur deri te sexi.

Shpresoj Grupet e ndara do te hasin ne mire kuptim tek martesat katundar e qytetar,,,nese nuk do te ket ndryshime se shpejti do te nderyn Naki Lazdrani Murgesha etj qe te bisedojn shtruar dhe te shiqojn se ku asht problemi..

Ku deshironi te beni sex :lali kishte shpreh deshiren ne Moll..Domira ne karrim Kompjuterit..Vushtrria ne kashte..dhe shum mendime te tjera mahnitese te adhuruesve te sexit ..

Si lozni per te aritur deri te sexi: Murgesha ka deklaruar se duke luajtur Kile..Sy_Kaltra thot se asht plak dhe e vetmja mundesi asht vallzimi per taja zgjuar vemendjen e plaut te saj...Urata thot se pse nuk tregoni nuk ka mbare ne sex,,siē duket aja nuk e kishte problem fare :P ..Kurse vendasi ka dhen pergjegje marramendese sa me duket te gjith po e bajn ate prov,,,Ndersa vushtrria asht ne pregatitje te shrehurit lidhur me ket,,Po presim..

Feja e Shqiptarit,
Thirr e mos hy

Mėsime nga Kurani
Ka mjaft nxenes qe mesojn me vemendje.

Mėsime nga Bibla
Ka mjaft te interesuar te mesojn nga bibla..

Ne munges te reporterve tan qe ishin shum te zen per fen nuk kemi material te hollesishem :oops:

Kultura kombėtare

Barbaroza siq duket po shifet se asht duke e ber nje gjurmim te them me do lira me do Flamura qe redaksia jon po :shock: kurr nuk i kishin pa..E ardhmja e saj parashikohet te jet nje HollYllwoD Shqiptar..

Bisedoni nė gjuhėt e huaja

secelli per qef t'vetin thirr e mos hyn sen spo mar vesh ,,sepse po fliten te gjitha gjuhet e botes...Dhe konkludojm se shqiptari ka arrit shum qka sa nuk po len gjuh pa ditur ...

Pėrshėndetje dhe Urime
Lexues te nderuar mbasi qe kan arrit shum urime dhe pershendetje nga pa mundesia per ti lexuar sepse po arrijn afer 50 pershendetje e urime ne dit..Un kisha me cek se ne Urimi me i ri ka qen se Diana007 ishte martuar dhe te gjith ja uronin martesen..Po ashtu Murgesha Kishte Lindur nje Djal dhe e emroi me emrin Lazdrani asht kall f/d me muzi e dajre..Vazhdojm

Pa Cenzurė
Ka mar hov kja tem ,,Por siq duket ne mungesen e Gjebrailit dhe Dilingjis pak sa asht lan me nje an ,,Por kemi munges lidhur me te dhenat e kesaj teme sepse Po kerkohet reporter me eksperienc qe te hyj ne te :oops: :oops:


Humori

turisti Kercovari dhe Urata si duket kan qen te humbur mbas budallalliqeve te tyra te fantazuara ,,gje qe ne fakt jan njerez te ngritur e te lajn ndej me shprehjet dhe bisedat e tyre..

Kurse nje fotograf Nga Amerika i quajtur me nofken Krrokodilli--Kishte ber nje montash me foto ku nuk kemi material te dim se sa asht publiku i kenaqur lidhur me ket...Kronika ne vazhdim ..

http://img186.imageshack.us/img186/3262/drunker6ij.th.jpg
http://img236.imageshack.us/img236/9584/your20funny1lv.jpg
http://img239.imageshack.us/img239/8706/kercovari8dt.jpg
http://img138.imageshack.us/img138/8383/arbny1kq.jpg
http://img237.imageshack.us/img237/196/435r7uj.png
Kja siē duket ishte Murgesha :lol:
http://img186.imageshack.us/img186/9707/beavisbushcheny4ni.th.jpg
Ndersa njeri nga parapazet e redaksis tan e Nxunen Krrokin duke i shkuar Rilindes ne prizeren ...Kronika..

http://img392.imageshack.us/img392/4246/krokijam0hs.jpg


Lexues te nderuar Faleminderit per vemendje te Gjitha keto ishin Flesh News..Do te shihemi perseri ne emisionin ton te ardheshem..

Deri ate her Mir mbeteshi Tung Tung..

Diana007
12-11-05, 12:54
Ahahahhaaahhahahaahhahhahahahahahahhahhaahahahahha hahhahahhaa

Ohhhhhhhh Diqa breeeeee po shyqyr s e askush nuk me pa

Te Lumt Sykatra se thi je valla
Mpuq Syne :D

Sy_kaltra
12-11-05, 12:57
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Diana007
12-11-05, 13:02
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ku ku kret moren vesh qe jam martu moj :P

Sy_kaltra
12-11-05, 13:04
Gjithqka reale nuk mshefesh dot nga paparazit e mi :P :P :lol: :lol: :lol:

Diana007
12-11-05, 13:07
:roll: Veq mos me bon hor najsen :lol: :lol: :lol:

Sy_kaltra
12-11-05, 13:08
skom qa met ba hor moj ruju vet :P :lol:

Diana007
12-11-05, 13:16
Po duna me pas kujdes :P

Sy_kaltra
12-11-05, 13:45
Kujdes pra ,,se nuk pshton leht tona :P :lol:

Diana007
12-11-05, 13:49
Ku qik sa her t e shoh po dashna me ki per teje :roll:

Kercovari
12-11-05, 14:04
:lol: :lol: :lol: :lol: E lash zemren te marre ndonje tjeter se ti ej e martume me gurin. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Sy_kaltra
12-11-05, 15:36
ok ok paparazet jan nen percjelljen tende :lol: :lol:

Murgesha
12-11-05, 16:07
Lexues te nderuar ketu mund te lexoni gjithqka mbi Antaret e Forumit dhe Gjdo ngjare te re...Un qe po Raportoj jam Sy_Kaltra..

E kush tė angazhoi moj ty me i dhėnė Fash Lajmet e Forumit.
:evil: :evil: :evil: :evil:
(Du me kupė prej inatit qė s`mė ka rėnė nė med para teje.)
Shpresoj Grupet e ndara do te hasin ne mire kuptim tek martesat katundar e qytetar,,,nese nuk do te ket ndryshime se shpejti do te nderyn Naki Lazdrani Murgesha etj qe te bisedojn shtruar dhe te shiqojn se ku asht problemi..

Kemi arriturr nė pėrfundim se pėr me i ndal kėto grindje Katundarė&Qytetar, na duhet me shku nė Kosovė e me i ba listat e dhunshme tė martesave ku nuk pranohen mė martesa qytetar-qytetar, apo katundar-katundar po vetėm tė pėrziera.
Kemi me ja u ba ma zi se nė Dardani. :lol: :lol:


Si lozni per te aritur deri te sexi: Murgesha ka deklaruar se duke luajtur Kile..
Po nxehet moj trupi duke vrapuar e pastaj, pa qare po duhet me e fresku. :lol: :lol:


..Po ashtu Murgesha Kishte Lindur nje Djal dhe e emroi me emrin Lazdrani asht kall f/d me muzi e dajre..Vazhdojm


Pėr ēudi ende s`po e di kush ėshtė babai, dhe as si kam mbet shtatzėnė.
Porosia: Kujdes se edhe germat tė rrezikshme, po tė lojshin shtatėzanė pa e ditė hiq.
http://img237.imageshack.us/img237/196/435r7uj.png
Kja siē duket ishte Murgesha :lol:
Kėtė ja pata drejtuar atij Ledhatimit po se di ku dreqin e thej qafėn e tash vetėm mė ka mbetė me vra shpendė apo shpezė, se gjuhėtarėt e forumit ende nuk kanė ardhė nė pėrfundim se si duhet tė ju thojmė Shpezėve.


Lexues te nderuar Faleminderit per vemendje te Gjitha keto ishin Flesh News..Do te shihemi perseri ne emisionin ton te ardheshem..

Deri ate her Mir mbeteshi Tung Tung..

Edhe unė tė dėshiroj Flash Lajme Taze sa mė tė shpeshta. :lol: :lol:

Sy_kaltra
12-11-05, 16:31
Flash News

C'ka ju gezoi-hidheroi ?

Lexues te nderuar Sa po kemi mar nje Lajm Ku thuhet se Kercovarit nje Zonje Anonime i ka Shreh Dashuri Kercovarit..
Por me sa Duket Kercovari Nga Befasia dhe Gezimi I ra Tė Fiket dhe Momentalisht Gjendet ne Kliniken Univerzitare te quajtur :arrow: Qmenduri ne Dashuri....Kronika ne vazhdim lidhur me Mesazhin Privat te Kercovarit .......

Pershendetje Kercovari i nderuar!
Nuk dua te shqetesoj vetem dashta te uroj nje wikend te kendshem , te mbare e perplot supriza!
Flm per respektin qe ke ndaj meje ketu ne FD!
Vertet kam zbuluar se je njeri i menqur dhe i dashur !

Pa keqkuptime te lutem!


Paparazit

Siē do te shifni edhe ju ne vazhdim Lexues te nderuar Reporteret tan ishin ne vendin e ngjarjes ku rrafet llapjani i shkret ishte Lodhur e dermuar nga puna e ti e mundimshme dhe Domira adhuruesja e flakt e rrafet llapjanit i kishte servuar Pije freskuese qe te kalojn qaste rromantike qe te dy bashk pas nje dite pun te mundimshme......Kronika ne Vazhdim .........

http://www.lladika.ch/lladika1.JPG
Domira
Moderator/e


Anėtarėsuar: 02 Feb 2005
Mesazhe: 5424

Postuar: 10.11.2005 14:55 Titulli i mesazhit:

--------------------------------------------------------------------------------

Qe Rafet leng boronicash te fresketa llokum e te beft mire. Po e le ne frigorifer deri sa te kthehesh prej pune

http://www.tasteline.com/document/files/ulrika_bloodyblabar_222.jpg

Ne Shpresojm qe sa me shpejt te Thurret nje Kurorizim Lidhur me Dashurin dhe romancen qe egziston mes Domira-es & rrafet llapjani..


Mir u ndegjofshim ne Edicionin ton te ardheshem..

Kercovari
12-11-05, 16:37
Ska te beje me dashuri ky mesazh vetem me respketin qe tregon Zonja e nderuar ndaj Kercovarit,po ashtu edhe Kercovari.

Demantoi personalisht
Kercovari

Sy_kaltra
12-11-05, 16:44
Flesh News

Votime & Sondazhe

Lexues te nderuar Sa po na arriti lajmi per nje Konflikt shoqeror qe kishte ndodhur tek Votimet ne ora 14:19 ,,,Perēarja shoqerore Filloi nga Kercovari & doGzona Ku paspak u bashkangjiten edhe Gentiana dhe zana_ch ne Flesh news te punuara nga ne nuk do te genjeheni as nje her gjdo her me fakte....Kronika ne vazhdim ku Ngjarjen e kishte percjell per se afermi Sy_Katra... :arrow:

Kercovari
Anėtarėsuar: 20 Sep 2004
Mesazhe: 10707
Vendodhja: Zuerich/ch
Postuar: 12.11.2005 14:11 Titulli i mesazhit:
--------------------------------------------------------------------------------
Po per ledhatimin de,edhe ai do te votoje.
doGzona
Anėtarėsuar: 23 Mar 2005
Mesazhe: 4334
Vendodhja: Heaven!
Postuar: 12.11.2005 14:17 Titulli i mesazhit:
--------------------------------------------------------------------------------
Ta paska besuar kete detyre apo, se vete nuk qenka mire.

Pas pak Situata vjen e acarohet :lol: :lol:

Kercovari
Anėtarėsuar: 20 Sep 2004
Mesazhe: 10707
Vendodhja: Zuerich/ch
Postuar: 12.11.2005 14:19 Titulli i mesazhit:
--------------------------------------------------------------------------------
Jo se une votova per Gjakovaret,pa besim detyre
Kercovari
Anėtarėsuar: 20 Sep 2004
Mesazhe: 10707
Vendodhja: Zuerich/ch
Postuar: 12.11.2005 14:35 Titulli i mesazhit:
--------------------------------------------------------------------------------
Une do te votoj per ate qe e shoh se eshte ne rregull,secili ka mendimin e vete dhe vlersimin.Me vjen keq e nderuar qe dole tek Fortuna,po te them se per momentin ehste kapacitet i ketij forumi dhe e pergezoje per aftesit qe posedon.
Jemi ne sondazhe e jo seance vlersimi dhe debate.Mire mbetsh e nderuar te le te folish ti per Fortunen s eune nuk kam aftesi te fole per te.
doGzona
Anėtarėsuar: 23 Mar 2005
Mesazhe: 4334
Vendodhja: Heaven!
Postuar: 12.11.2005 14:40 Titulli i mesazhit:
--------------------------------------------------------------------------------
Tash jemi ne teme , se me par fole dhe votove ne emere te tjeterkuj se dij se pse ose cka mendove me kete ,por mos te shkojm me tutje.Ketu jemi te votimet.Per fat keq sheriti per te Filmuar e kishim ne te sosur dhe nuk mundem tua prezentojm te gjithen..Por ja pa pritmaz ne loj hyjn te tjeret ...... :arrow:
Gentiana
Moderator/e
Anėtarėsuar: 09 Oct 2003
Mesazhe: 11606
Postuar: 12.11.2005 14:50 Titulli i mesazhit:
--------------------------------------------------------------------------------:roll: :roll: :roll: :arrow: :?:
Nejse.

Pa diskutim Gjakova.

Kerēovari ja paske qelluar ksaj radhe.

Zana_ch
Anėtarėsuar: 26 Aug 2005
Mesazhe: 1001
Vendodhja: n'shtepi
Postuar: 12.11.2005 16:26 Titulli i mesazhit:
--------------------------------------------------------------------------------
Me Gjakovare valla nuk ka....se jan ma te bukurat.....op op Gjakova

Se shpejti Me lajme sa me te reja ..

Deri ate her Mir mbeteshi :lol: :lol: :lol:

Kercovari
12-11-05, 17:15
Demant

Nuk ka qen pune sheri ne mes Kecovari&Dogzona po mosmarveshje per shkaqe teknike dijalekti ku une kam thene se votoj per gjakovaret,kurse ajo ka mendu se kam thene se une votoj per te gjithe gjakovaret ne vend te tyre.Apsurde apo jo?! :lol: :lol: :lol: :wink:

Murgesha
12-11-05, 17:34
Simbas Flash Lajmeve Sekrete tė forumit, pritet qė atmosfera tė acarohet me shpulla, shqelma, grushta e besa do kėrcasė edhe stupci nė favor, asi nė kokė tė Sykaltrės deshta me thėnė. Ku shifet njė tendencė reale nga ana e saj qė tė gjitha zėnkat, dashuriēkat, reale e pa reale tė na i qes sheshit nė kėtė temė tė sherrit! :lol: :lol:

http://www.flashnews.com/images/wfn_logo.jpg

Ku si duket paparazet po qarkullojnė.

http://www.flashnews.com/images/home_2.jpg

Sy_kaltra
12-11-05, 17:40
Per Gjdo Sygjerim amkes lavderata lajme Flesh Mund te me kontaktoni ne E-mail adresen.

Per ankesa :arrow: [email protected]

Apo per verejtje ne adresen time private :arrow: [email protected]

Apo per Lajme Flesh ne adresen e redaksis :arrow: [email protected]

Ju mirpres :lol: :lol: :lol:

Sy_kaltra
12-11-05, 18:57
Flash News

Lexues te nderuar Mirbrema..

Agjensioni Frans-Sy_Kaltra-Sspres Ben te ditur se tek Rubrika Votime & Sondazh Asht Bombarduar tema [ Sondazh ] Cili qytet i ka vajzat me te bukura ?
[ Shko tek faqja: 1 ... 46, 47, 48 ]

Nga Nje Pejane e cila Nga inati se vendet te Tjera Nuk po flasin realitetin Aja Hudhi Bombe ne mes te kesaj teme kete bombe :arrow:

http://www.zeriyt.com/galeria/albums/userpics/10026/agnes1.jpg

Duke then se Pejanet jan me te Bukurat etj etj,,, :lol: :lol:

Si pasoj e ketij Bombardimi Demet e sakta nuk dihen ,,Por supozohet se ka shum te Humbur :roll: dhe te Lendum.. :cry:

Ju Faleminderit :lol: :lol:

Murgesha
12-11-05, 19:22
Veni re. :evil: :evil: :evil:
Bomba qė e hudhi Pejonka te kjo temė, mė sė shumti ka lėnduar.
Rilindėn, pėr tė cilėn morėm vesh se pėr momentin po pėrgaditet tė lansojė njė bombė atomike, por qė do tė jetė e vėshtirė pėr ta gjetur, pasi qė Prizrenasit ende nuk kanė arriturr tė mėsojnė rrugėn qė qonė tek njė Bombė e tillė.
Gjithashtu simbas lajmeve jo zyrtare, thuhet se edhe Barbaroza ėshtė lėnduar dhe ka vendosur qė nė konkursinė e ardhshėm tė bombave tė tilla ta pėrdorė edhe kėrcnimin me terrorr tė paparė ndonjėherė pėr jurinė e cila do tė shtrėngohet qė bombėn e ardhshme ta lansojė nė Ferizaj.
Gjithashtu ka edhe tė lėnduar tė shumtė nga Prishtina, Gjilani, Gjakova, Mitrovica e thuaja se nga gjithė Kosova.
Se si do tė sanohen kėto lėndime mbetet tė presim nga zhvillimi i ngjarjeve tek kjo temė edhe ashtu shumė eksploduese, tek Votimet & Sondazhet e dardanasve.

Barbaroza
12-11-05, 19:41
Ndersa sipas flash lajmeve me te reja,Sykaltera eshte lenduar me se shumeti kur ka kuptuar se ajo Miss Peja Agnesa Vuthaj qenkesh nga fshati dhe jo qyteti.Ka dashur qe doemos katundaren ta beje qytetare,por kjo nuk eshte pare as degjuar kundi! :lol: :lol: :lol:

Sy_kaltra
12-11-05, 20:04
Flesh News

Ne qender te qyteti Dardania.de sot Ndodhi nje ngjarje mahnitese...Ku dy te linje te quajtur sheta dhe anna Rasisht i Takoi Fati Ku siq ata than se kishin qen te dyt te pa fat .....Kronika me pamje nga paparazit .

:arrow: Qysh meta veq une pa nafak qitu :) :wink:

EDHE UNE :cry: :cry: :cry:
:arrow: Mendova qe jam vetum e te pasna edhe ty :)
don me thon koka ni femer e lir :P

Shpresojm shum qe te gjejn nje Gjuh te perbashket dhe duke i then STOP vetmis te Perfundojn ne Martes ... :lol: :lol: :lol: :lol:

loni19
12-11-05, 21:30
Bravo Sy_Kaltra.
jam qesh shume.

rafet llapjani
12-11-05, 22:10
OOOOOOOOOOOOOOOOOjjjjjjjjj Sy_kaltrush po qishtu pritet adhurusi me borovnica breeeeeee ,oo diqa tu kesh ghaghaghaahgaghaghaghaghaghaghaaghagh

Sy_kaltra
12-11-05, 22:44
Falsh News

Pse behet dallimi mes Katundareve dhe Qytetareve!!!

Mbas gjitha tyre bisedimeve ne kete tem po duket se ngjarja ne ate vend asht ende e acaruar...sipas nje lajmi ende i pa konfirmuar thuhet se sė shpejti moderatoret e rubrikes do te shpallin gjendje te jasht zakoneshme ne temen ne fjal...paparazit kan vezhduar personat e cilet po e rendojn ngjarjen e kesaj teme .....foto-t e personave :arrow:

http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/gallery/girls/babe1.gif
Lady Godiva

Honesty^uk http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/734332824419234909dc00.gif

Kalt-Artit i famshem boteror http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/63674665543750ff629a3b.jpg

Gentiani http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/2560391664149ee421f15d.gif

Po ashtu dhe GURI SYLAJ
Ne Munges te qendrimit te ti jo te lakmueshem per foto ( jo fotogjen ) nuk kemi foto te tij Por se shpejdi do e zbulojm...

GURI SYLAJ
12-11-05, 22:56
Protestoj se me qellim me eshte bere e pa drejte nga kjo agjensi. Me qellim nuk e ka ba publike foton time ne menyre qe elektorati te mos me votoj ne zgjedhjet qe po mahen ne Dardani.
Per t'a vertetu se gazetarja ne fjale po shpif po ju baj me dije se ajo fotografija qe e ka sjelle Rafeti eshte e imja po ati i ka ardhe marre me than cyky asht Baci.

Kerkoj drejtesi.

Sy_kaltra
12-11-05, 23:19
Flash News

Lexues te nderuar asht pak sa shokues ky lajm por e vertet :cry:

A beni dashuri vetem per t'ja plotesuar deshiren parntneres

http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/gallery/boys/men101.gif

Personi siper ne foto si duket Kishte qen nen ndikimin e Alkoholit momentin kur hapi temen :lol: :lol: Dhe mori hov me postimet e tija aq te lezeqme romantike sa menjeher pas Alkoholit Stopoi dhe po :oops: kur po shkruan ne at tem..Kronika

Pergjegjet parashtrusi pyetjes se qeshtu ma bajshi edhe mue :P :wink:Sy_Kaltra a ke mundesi me ma spjegu pergj.ma hollsisht se diqka me ka zane alkoholi :wink: flmvalla une boll holl ta spjegova vendasi :roll: thash o kan mir i zoti pyetjes me kallzu :) e per qe paske qen nen ndikim t'alkoholit nuk e paskam dit :P :lol:Hmmm Sy_Kaltra,
flm zotit me leshoje pija keshtu qe mundem te pergjigjem ne menyren e zhdehur.Pasi qe me pyete edhe pse e kam parashtru ate pyetje i pari ,por per arsye qe kam respekte te madhe per juve jo vetem qe i takoni gjinise femrore por per arsye se jam nje nder adhuruesit me te flakur per ju ne ket forum andaj edhe e meritoni pa dyshim qe te pergjigjem i pari.
Kurse pergjegjejavijo:PO bej dashuri vetem per t'ja plotusuar deshiren dashnores (sikur te kisha dashnore!)por ashtu kisha pritur prej dashnores te njeten gje :lol:

Ndersa Tani po tema po mer hov kur nje Vajz pa u kuq aspak u pergjeg me fjalen PO :lol: :lol: Paparazit

http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/192156319843597b37d7829.gif
Po!
Nėse don tė jesh mirė me bashkėshortin/bashkėshorten.
Jo gjithherė tė dy qiftet janė nė gjendje "gatishmėrie" pėr tė bėrė dashuri

Kurse Autori temes pernjeher seē e kam nje t'nxeht per brenda dhe thot :arrow: Haha Murgesha,
Me ate pergj, .me duket se deshe te thuash dora e djathete lane te majten e poashtu e majta te djathten :lol:

Vazhdimet hetojn :lol: :lol: :lol:

Kercovari
13-11-05, 00:05
E qe u be me zemren qe lash ne rruge,skam lajm nga paparacet me siguri e ka shkelle traktori. :lol: :lol: :lol: :wink:
Kam frike mos e ka henger dikush dhe ben e dashurohet si uen cdo sekonde.http://www.comicstore24.de/images/products/03458.jpg :lol: :lol: :wink:

rafet llapjani
13-11-05, 00:59
Oooooooo paparaci sa pare i epni per nje foto te Bacit breeeeeeee :lol: :lol: :lol:

Murgesha
13-11-05, 14:02
Flash News

Lexues te nderuar asht pak sa shokues ky lajm por e vertet :cry:

A beni dashuri vetem per t'ja plotesuar deshiren parntneresNdersa Tani po tema po mer hov kur nje Vajz pa u kuq aspak u pergjeg me fjalen PO :lol: :lol: Paparazit

http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/192156319843597b37d7829.gif
Po!
Nėse don tė jesh mirė me bashkėshortin/bashkėshorten.
Jo gjithherė tė dy qiftet janė nė gjendje "gatishmėrie" pėr tė bėrė dashuri

Kurse Autori temes pernjeher seē e kam nje t'nxeht per brenda dhe thot :arrow: Haha Murgesha,
Me ate pergj, .me duket se deshe te thuash dora e djathete lane te majten e poashtu e majta te djathten :lol:

Vazhdimet hetojn :lol: :lol: :lol:

:arrow: :arrow: :arrow:
Kujdes se ēka po shkruani, se syri i kamerės Paparaze ka vendos me na :oops: :oops: :oops:

Tha Murgesha e pikėlluar dhe iku dikund t`ja qes pak ujė ftyrės qė i ėshtė bėrė flakė e kuqe.

Diana007
13-11-05, 14:04
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sy_kaltra
13-11-05, 14:05
Oooooooo paparaci sa pare i epni per nje foto te Bacit breeeeeeee :lol: :lol: :lol: Lexues i nderuar rrafet llapjani...Pas kerkesave te shumta qe na kan arritur ne e-mail adresen ton lidhur me zbulimin e dukjes se ( bacit) GURI SYLAJ Ne sot qysh ne mengjes kemi nxjeru Parazit ne akcion per ta identifikuar ate ...

Mirpo I nderuari dhe shum i respektuari ne fjal Kishte qen shum nervoz Lidhur me Mos publikimin e fotos se tij ... Ku per veq Fotos qe nxorem per te Ai Shtoi :arrow:

Un jam GURI SYLAJ Protestoj se me qellim me eshte bere e pa drejte nga kjo agjensi. Me qellim nuk e ka ba publike foton time ne menyre qe elektorati te mos me votoj ne zgjedhjet qe po mahen ne Dardani.

Dhe kerkoi qe kja foto te behet publike pra GURI SYLAJ
http://www.lladika.ch/shemi.jpg

zana e maleve
13-11-05, 14:08
kuku diana duhet me u rujt shume tash e mbas motrushe vallahi

Diana007
13-11-05, 14:09
kuku diana duhet me u rujt shume tash e mbas motrushe vallahi

Po moj :P jam ka ruhem un se qka ish kjooo :roll: faqen e zez po ta qitek :lol:

Sy_kaltra
13-11-05, 15:40
Flesh News

Seq esht ber nje rremuj e pa par ndonje her qytetin dardane ku bashkbiseduesit jan nda ne grube HuuuH lexues te nderuar gjat kohes kur po raportoj nga vendi ngjarjes rremuj po shkon tek Seq po ndihen krisma shpullash fjalesh allah allah tema asht Heshtja ... Ku siq duket doGzonen e kan kap xekrrat

Psikologu jon qe supozohet te ket pik nga qielli . i tha doGzones :arrow:

Po ti , a do tė heshtesh a do tė flasesh, se me te vertet e verej se keni dicka pėr tė thenė.
Kur do tė heshtesh ose tė flasesh , ose na trego se si duhet vepruar, ja qe spo e dinim, se kur dhe si?!

Ndresa doGzona me agresivitet ju pergjegj :arrow:

A paska mbetur te tregoj edhe ty se si duhet a?
Me mire te diskutosh me qete, cka versulesh keshtu , se kur flas e heshti e dij une , simbas vendit , kohes dhe momentit.
Mos te duket dicka e quditeshme apo?


Mbeten te gjith te mahnitur :o :o

Murgesha nderyri ne momentin e duhur duke qen e befasuar :lol:
Valla Dogzona po mė habit me agresivitetin tėnd kohėve tė fundit.
Ėshtė dashur tė flasėsh qė nga fillimi pėr mos me e leju shpirtin tė tė mbushet.

Gjėndjen jam duke e percjellur nga afer Per ndonje incident te mundeshem do te Lajm si te asht e mundur ,,,Deri ate her Mir u ndegjofshim :lol: :lol: :lol:

GURI SYLAJ
13-11-05, 16:20
Duke shprehe konsiderate per reagim te menjehershem , kuptohet ne aspektin pozitiv , me duhet te ju tregoj se ne momentin kur fotografi i juaj e ka bere kete foto une isha duke bisedu me ni ish kojshi temin , une knej Ibri e aj anej ibri e mbasi ishim shum larg njani tjetrit , ia nisem me u marr vesh me gishta. Kete po e beje qe te mos ardhe deri te ndonje keqkuptim i mundshem, se ka gjithecka.

Me rrespekt per agjensin ne fjale.

Sy_kaltra
13-11-05, 21:29
Flesh News

Lexues te nderuar Sonte rreth ores 20:47 Dy ēifta Personi i quajtur me Nofken Kodra dhe e dashura e tij Tek po e shikonin TV Pro...RTL paparazit ton ishin kalimtar te rastit dhe nxoren toton e personit ne fjal pra Ku supozohet se Qenka Infektuar nga ( Morat ) :lol: :lol: Ku e dashura e tij Po krynte nje pun mjaft te mundimeshme dhe infektuese :lol: :lol: Kronika ne vazhdim :arrow:

http://www.loqkat.ch/Albumet/dashuri/17.jpg

:lol: :lol: :lol:

Sy_kaltra
13-11-05, 21:40
Rrini Rrini ju :lol: :lol:

Po duket se sė shpejti rilinda & M_u_k_i Pritet te shpallin Martes..

Sot paparazit ton i takuan ata ne nje vend mjaft romantik ku kishin ikur per fund jav ( wekend ) :arrow: Kronika,,M_u_k_i ty ja pi met rilindes :lol: :lol: :lol:

http://www.loqkat.ch/Albumet/dashuri/57.jpg

Sy_kaltra
13-11-05, 21:47
E pa besueshme por e vertet

Dua e jem ne duart e *** :cry:

http://www.loqkat.ch/Albumet/dashuri/133.jpg

Ndersa Flaka_1 po qante

e i dashuri saj po bente dashuri me nje ish te dashur te tij :shock: :lol: :lol: :lol:

http://www.loqkat.ch/Albumet/dashuri/56.jpg

Kodra
13-11-05, 23:33
Flesh News

Lexues te nderuar Sonte rreth ores 20:47 Dy ēifta Personi i quajtur me Nofken Kodra dhe e dashura e tij Tek po e shikonin TV Pro...RTL paparazit ton ishin kalimtar te rastit dhe nxoren toton e personit ne fjal pra Ku supozohet se Qenka Infektuar nga ( Morat ) :lol: :lol: Ku e dashura e tij Po krynte nje pun mjaft te mundimeshme dhe infektuese :lol: :lol: Kronika ne vazhdim :arrow:

http://www.loqkat.ch/Albumet/dashuri/17.jpg

:lol: :lol: :lol:**********
**********
**********

hahahahahahahhaahhaahahahahhahaa,e po Nastradini kur ka dalur nga shtėpia,ka thėnė :

*** Oj shpi,unė po dal e ti nė dorė tė zotit edhe tė hajnave***,hajnat duke e pritur si tė dle,qė tė hyjnė e tė bėjnė gėrrdi me shtėpin e Nastradinit,kur dėgjuan se ai tha ...edhe nė dorė tė hajnave,ata u zbrapsen pa asnjė mendim tjetėr,pos sikur tė ishte shtėpia e tyre,edhe unė po them:

Unė bėj ēka tė bėj,nė fokusin e kamerave tė Paparazave dhe nė sytė e zotit :lol: :lol:Kodra

Flaka_1
13-11-05, 23:37
E pa besueshme por e vertet

Dua e jem ne duart e *** :cry:

http://www.loqkat.ch/Albumet/dashuri/133.jpg

Ndersa Flaka_1 po qante

e i dashuri saj po bente dashuri me nje ish te dashur te tij :shock: :lol: :lol: :lol:

http://www.loqkat.ch/Albumet/dashuri/56.jpg


Ahhhh sa do te doja qe kjo gje te ishte e vertet pra :arrow: nen :
1) TE KEM NJE TE DASHUR
2) TE ME TRADHTOJ AI MUA
Ahhhhh do ta digj,ja flake-flake per se gjalli ! :wink:

Sy_kaltra
13-11-05, 23:57
Vini Re Vini Re

Flash News

Disa Hajdut po sillen neper qytetin mbreteror dardan :evil: :evil:

Behet e ditur se rreth ores 23:30 dikush dikujna ja ka vjedh Inkonen personale :evil: :evil:

Kus e nxen hajduten ende te pa konfirmuar konkretisht 15€ ka shpreblim nga redaksia jon.

supozohet te jet Ky apo Kja se spo shoh mir prej inati :twisted: :lol: :lol: :lol:


http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/192156319843597b37d7829.gif
WANTED

Mos haron shperblimi asht 15€ :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
14-11-05, 00:10
Presim tė shofim kush ėshtė ai/ajo trim/ėresh qė pėr 15€ i del para shumė tė kėrkuarės.
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/192156319843597b37d7829.gif :wink: :wink:

rafet llapjani
14-11-05, 00:22
une vete qyky Qobani hejjjjjjjjjj ti qe je tu kerkua nalu pse ke vidh edhe qte nanshe hiqe se teshat nuk mun me mi qpu a spishe plot zdral aaaaaaaa aaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaaghaghagh
http://www.lladika.ch/lladika1.JPG

GURI SYLAJ
14-11-05, 17:26
E pasha Kuranin une rri shlire. Mu sun ma vjedh kurrkush ikonen.......

Kercovari
15-11-05, 18:55
E pasha Kuranin une rri shlire. Mu sun ma vjedh kurrkush ikonen.......


E kush na vjedh muahttp://www.marinepool.de/sponsoring/komiker.jpgTuristin. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Murgesha
15-11-05, 21:43
E pasha Kuranin une rri shlire. Mu sun ma vjedh kurrkush ikonen.......


E kush na vjedh muahttp://www.marinepool.de/sponsoring/komiker.jpgTuristin. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Kuku :oops: :oops: :oops: , kurr smė ka shku nė mendje se Turisti me Kėrqovarin janė bineq. :oops: :oops: :oops:

Kercovari
15-11-05, 22:36
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sy_kaltra
28-11-05, 12:05
Heloooo Hellooooo

Flesh News

Lexues te nderuar Antari i sapo aritur Z.Clintoni siq duket i ka humb identity card Ku paparazit tan sa po dilni nga shtepia e bardh Ku Z.Clinton per intervisten ton tha se ishte i Lindur ne California.......Fal paparazeve tan ne zbuluam identitetin e tina te vertet ,,Tek po Luante me qenin e tina Wofin Kishte humbur identity card http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/b/b3/Clinton_Buddy_120597.jpg/125px-Clinton_Buddy_120597.jpg

Ketu mund ti gjeni te dhanunat e verteta te Z.Clintoni-t :lol: :lol: :lol:

http://www.albalove.com/modules/My_eGallery/gallery/ndryshme/humor/for_albalovee.jpg

:lol: :lol: :lol:

ninnela
29-11-05, 00:46
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Diana007
29-11-05, 09:51
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sy_kaltra
15-12-06, 22:18
Uhhh ,,ncncncnc i paskam harru lajmet :rolleyes:

Anėtar te nderuar pershendetje ku do qe jeni,dhe kerkoj ndjes per kohen qe nuk isha prezente ne TVD ( TeleVisioni-Dardan )...

Paparazet tane sot ne mes dit ishin ne vendin e ngjarjes , dhe atje ndodhi diqka skandaloze e pa besueshme...he e keni parasyesh apo jo :biggrin:
Jo pra nuk e keni iden per qka e kame fjalen,prandaj jemi ne qe ju njoftojme per gjdo gje...

Ja pra i kemi edhe fotot tona qe u bene nga Artisti ...ja shifen kjarte Manqa & NINNELA per her te pare ata e publikuan dashurin e tyre :tongue:

http://www.hickerphoto.com/data/media/30/alaska_F76T4893.jpg

Ju Faleminderit per vemendje ,Mire u ndegjofshim neser perseri,ne te njejtin vend ne te njejten kohe ....

Murgesha
23-12-06, 11:36
Ja edhe Flash News i fundit.

Pas njė marrėveshje tė gjatė dhe tė fshehur Dreni30 dhe Selvija, nė mungesė tė njė limuzine vendosėn tė udhėtojnė me autobus tė udhėatrėve pėr pushimet dimėrore nė skijim nė Alpet Zvicėrrane.

http://www.aarhuskunstakademi.dk/billeder/06/kaffe.jpg

Ekipi i Flash News-it ju dėshiron pushime tė kėndshme, mundėsisht pa ndonjė thyerje tė kėmbėve gjatė skijimit, qė me fshehtėsinė mė tė madhe kemi zbuluar se as njėeri e as tjetri nuk kanė haber me u skijat.

selvija
23-12-06, 14:31
Ja edhe Flash News i fundit.

Pas njė marrėveshje tė gjatė dhe tė fshehur Dreni30 dhe Selvija, nė mungesė tė njė limuzine vendosėn tė udhėtojnė me autobus tė udhėatrėve pėr pushimet dimėrore nė skijim nė Alpet Zvicėrrane.

http://www.aarhuskunstakademi.dk/billeder/06/kaffe.jpg

Ekipi i Flash News-it ju dėshiron pushime tė kėndshme, mundėsisht pa ndonjė thyerje tė kėmbėve gjatė skijimit, qė me fshehtėsinė mė tė madhe kemi zbuluar se as njėeri e as tjetri nuk kanė haber me u skijat.AAAAA kU moj e gjete kete foto ORGJINALE hahahaha kuuuuuuuu Dreni30 mos ke jap di diqka Murgeshesh hahahahahahahah ani fotja jone ne FD hahahahaah.........SKE ku udhton ps qen PAPRAZI,,, ne rruge hahaha

Faleminderit Murgesha ja jemi pregadit si bukur kemi edhe ndihmen me vete se sdihet qka behet atje ne male... ishalla vetem kembet ne shpejtojn se per tjetar qysh e lypim ...:biggrin:

Dreni30
23-12-06, 17:07
AAAAA kU moj e gjete kete foto ORGJINALE hahahaha kuuuuuuuu Dreni30 mos ke jap di diqka Murgeshesh hahahahahahahah ani fotja jone ne FD hahahahaah.........SKE ku udhton ps qen PAPRAZI,,, ne rruge hahaha

Faleminderit Murgesha ja jemi pregadit si bukur kemi edhe ndihmen me vete se sdihet qka behet atje ne male... ishalla vetem kembet ne shpejtojn se per tjetar qysh e lypim ...:biggrin:

Edhe me dashte me bukur nuk mundet, po si e paska qelluar murgesha se identik qenkemi. hahahahahaahahhahah
O nuk rrxohemi jo ne prej skijave se kemi ba pervoj, bile vetem sha kemi me u knaq. hahah

selvija
23-12-06, 17:21
Edhe me dashte me bukur nuk mundet, po si e paska qelluar murgesha se identik qenkemi. hahahahahaahahhahah
O nuk rrxohemi jo ne prej skijave se kemi ba pervoj, bile vetem sha kemi me u knaq. hahahHajt mos ta ndin Dreni se kemi me piii ,, edhe ju hupim skujave del ku del do te jetojm bre s'do te mendojm per mrapa...
qy shah se qka nuk kemi me lujt se ,,,, aty ftoft e nzet ihaaaa sa ndrrimi ka mu bere....

Ani bre Dreni edhe aty te ka kap camera tuj me sherbye se.... kah shkojm eksperksin me vete... lum befsha per ty......:biggrin:

Dreni30
23-12-06, 17:37
Hajt mos ta ndin Dreni se kemi me piii ,, edhe ju hupim skujave del ku del do te jetojm bre s'do te mendojm per mrapa...
qy shah se qka nuk kemi me lujt se ,,,, aty ftoft e nzet ihaaaa sa ndrrimi ka mu bere....

Ani bre Dreni edhe aty te ka kap camera tuj me sherbye se.... kah shkojm eksperksin me vete... lum befsha per ty......:biggrin:

Hajt moj se kjo bote eshte plote befasira, tash nuk po shikojme ti mu e une ty vetem me u knaq se edhe ashtu vitet po ecen. hahahahahaah

Dreni30
23-12-06, 18:25
Hajt moj se kjo bote eshte plote befasira, tash nuk po shikojme ti mu e une ty vetem me u knaq se edhe ashtu vitet po ecen. hahahahahaah

Isha pak dhe e shikova dhomen ku ne duhet me qendru keto dite, Ufffff sa romantike ishte mos vete, hajde ma shpejt e shikoje. hahahaahhaah
http://www.peacocktravel.dk/imgcache/9642-ImageUpload-scale-578-0-1143038824.jpg

selvija
23-12-06, 18:34
Isha pak dhe e shikova dhomen ku ne duhet me qendru keto dite, Ufffff sa romantike ishte mos vete, hajde ma shpejt e shikoje. hahahaahhaah
http://www.peacocktravel.dk/imgcache/9642-ImageUpload-scale-578-0-1143038824.jpgAAA kukuu Dreni qysh me ec deri aty me maje te gishtave aaa hahahah

Dreni30
24-12-06, 17:05
AAA kukuu Dreni qysh me ec deri aty me maje te gishtave aaa hahahah

Jo moj shuj se po i prish gishtat najkah, bile per kete nuk dua qe ty as nje grim e thonit me tu demtu.

selvija
24-12-06, 19:42
Pas disa oreve ketu...http://www.perugiaonline.com/tirrenus/images/perugia_hotel_tirrenus_3.jpg

Murgesha
25-12-06, 15:16
Pas disa oreve ketu...http://www.perugiaonline.com/tirrenus/images/perugia_hotel_tirrenus_3.jpg


Oj Selvije spo doket moj si shtrat e pėrdorur ky, cnncncncnccnnccncncnnc:redface:

Murgesha
12-08-07, 13:04
Sė pari e akuzoj gazetaren Sy_kaltrėn pėr mospajisje me Flash News kėtė temė kohė tė gjatė.
Meqė ajo sot ėshtė e zanun te diskutimet shoqėrore ku martesa e njė qifti me fe jo tė njėjtė ka ngjallė diskutime tė gjalla, e tė larta, hera herės tė pėrcjellura me njė dozė tė pashmangshme humori po i jap unė do lajme tė reja qė ndodhėn kėto ditė nė forumin dardan.
Pik sė pari vėrejtjen e tė gjithė diskutuesve e ka ngjallė, jo vetėm ngjallė por edhe nxit Zana e CH te arena ndėrkombėtare. Me njė temė tė pamenduar (ky mendim i shumicės) ose tė qėllimshme (siq u tha prej tė tjerėve) i merr tė gjithė diskutuesit e FD-sė si kafengjinjtė ashtu edhe fetarėt e politikanėt e nė mėnyrė tė pamėshirshme i dėrgon tek Arena Ndėrkombėtare (pėr mendimin tim dhunshėm) qė ne Dardanasit tė ndikojmė nė atė arenė e ta bėjmė botėn mė tė mirė (ashtu siq vetėm ne shqipet e dėshirojmė).
Ditėt e para u ba njė rrėmujė e paparė publike, por nuk u anashkaluan edhe dėrgim selamesh nė adresė tė Zanės. Selamet ishin prej atyre mė tė famshmeve (kuptohet neve shqipeve sna e kalon askush nė dėrgim selamesh). Pėr fat ndėrhyri dikur Gentiani me njė link dhe pak a shumė u shpėrqėndrua pak vėmendja dhe kjo krejt falė Gentit qė me mjeshtėri tė madhe diti ta dėrgoj mendjen e Dardanasve nė ujėra tjera pak mė tė kthjellura.
Te kafja si gjithmonė, kafe me sheqer a pa sheqer vetėm hape gojėn e lyp.
Politikanėt janė nė pritje tė revulocionit e nuk po kan kohė edhe shumė me u marr me biseda tjera.
Fetarėt jan qetėsu diēka, si duket mė nė fund e kan pa se ho folėn ho nuk folėn nuk ėshtė ka i ndėgjon askush.
Humoristat janė bėrė serioz, budallaqet e famshme si duket jan nė pushime nė Kosovė e atje janė nė luftė tė vazhdueshme me normalėt e Kosovės tė cilėt muajin Korrik e Gusht vetėm i kan shpall muaj tė budallve.
Te diskutimet shoqėrore po kėrkohet hiq mė shumė e as mė pak por njė xharraf i cili me ndėrhyrjen e vet mund tė ndikoj nė lumturinė e pakufishme tė njė qifti tė sapomartuar.

Sy_Kaltra mos mė detyro tjera herė tė marr detyrėn tėnde hahahahahahaah.

Sy_kaltra
12-08-07, 13:11
Sė pari e akuzoj gazetaren Sy_kaltrėn pėr mospajisje me Flash News kėtė temė kohė tė gjatė.

Te diskutimet shoqėrore po kėrkohet hiq mė shumė e as mė pak por njė xharraf i cili me ndėrhyrjen e vet mund tė ndikoj nė lumturinė e pakufishme tė njė qifti tė sapomartuar.

Sy_Kaltra mos mė detyro tjera herė tė marr detyrėn tėnde hahahahahahaah.


Hhahahahahahahahahahahahhahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaa :tongue: :tongue:
Faleminderit per Lajmet Murgesha po me keq ardhje me duhet te them se je e detyruar keto dit ta maresh detyren time ne dore,pasi qe jame ne kerkim te xharrahut Abonoment ,se si duket kane mar vrulle martesat myslimano/katolik .... ahhahahahahahahhahahaaaaaaaa:biggrin:

Sy_kaltra
12-08-07, 14:25
Lajmi fundit lidhur me ate martesen po shkon katastrof gjendja eshte perkeqsuar shume keqe hahahah.

Ketu ishin Antaret para se te fillonin disedimet ( po mendoj sharjet e fyrjet ahhaha )

http://www.swissboxing.ch/Bilder/bilder_300607/swisswomenboxing.JPG

Kurse pa pritmaz shpertheu edhe boxi mes Arkza & Zana_ch ja ku i kemi edhe fotot nga Fototreporterja jone Murgesha ...

http://www.barnard.columbia.edu/amstud/sports_history/images/nike/women-boxing.jpg


Qfarrrrrr gotitje pa pa pa pa pa paaaaa.....!!! ahahhahaha

Ndresa gazi-de ne ter ate rremuje i kishte propozuar zana-ch lidhje martesore ( si nje lloje testi mes dy feve hhahahahha diqka e mahnitshme shiqoni ...

http://www.vtoreality.com/images/2006/4012.jpg

Situata vazhdon te jet e tensionuar ende hahahahahahhaaaaaaaaaa

Sy_kaltra
12-08-07, 14:52
Murgesha & Lyra ju bej me die nga burimet zyrtare se edhe puna e synetis u krye :tongue: :tongue:

http://www.youtube.com/watch?v=9LlzEgoA7Rs

gazi-de
09-09-07, 12:02
http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=21743
Se pari i luse moderatoret qe kjo teme qe e kome hape,qe ti bashkangjitet kesaj teme"Flesh News" se kur e kome hape temen nuk e kome pa qe ka teme te till,dhe kekoj falje.
Po nime ketu tu humori modaratori e ka shume veshtir,sepse veq tu qesh rrin edhe besoj qe qesharak eshte..hahahahahahahahahhahahahahahahahahahahaha
Siq dihet koheve te fundit ne dardani ka shume lajme,dhe shume ngjarje qe kane ndodhe sitomos te kafja,vetem per fate prfundoj pa ase lindim te rend,qe eshte be rrezik edhe teme ma hape..
Nje nate u ndjeva i vetemuar dhe e kerkojsha njeren neper forum,por forumi i madh ishte veshtit ta gjesh,tu mendu si te ja bej,thash haj te hapi nje teme ndoshta rasishte eshte ne dardani dhe e shef qe eshte duke e kerku njeri,me tute e hapa a,edhe u dufte te iku shpejt se thash po e mbyllin e jes mbrenda..hahahahahhahha
E hapa temen duke kerku njeren,edhe me zuri gjumi ne teme po per fat nuk ishte mbylle dhe kur u zgjova nje zhuren e madhe duke qeshe sepse kisha ber gabim ne shkrim apo titullin e temes.
Po une i shketi nuk isha fajtor sepse ishte nate dhe prej mungeses qe me mungojke njera u kan rrezik edhe me shume me gabu..ahhahahahahhahahah
Por ato dite edhe njeri ma ngucke kusherinen,qysh me nderhy qysh.me ju tretu ati ishte disi primitive,e thash ma mire disi indireker,edhe pse ne shqipetare ja kemi shum merzi me naj nguc kusherinat,por une u mundova ne nje menyr te zivilizume me i then,o jaran ti je ka ma nguc kusherine,thash veq te ja bej ne die qe jone ka e di..hahahahhahahahahhahaha
Po ate nate edhe njera kogj ma ngucke kushen valla,edhe keq e ki pa shti ngusht,e i shkreti kush ish kon ra ne zore,edhe asaj ja bera me die hej je duke ma nguc kushen..hahahahahahhahah
Edhe nje lajm i asaj nate,ne repotacjon nje te kuqe shkaku i asaj teme,edhe une jame katunar ate e din te gjithe,keshtu qe nga nje her shkruaj katunarqi,e me ki then qe teme pa lidhje ke hape,me lidhje pa lidhje,po une katunar bre qa ti beshe,nuk i dalloj shum lidhjet e pa lidhje..ahhahaha
Po shkaku per te kuqen ishte me duket pse nuk e kome kerku ate po njeren..hahaaahhahaha
xhelozi a qysh po i thojen..hahahahhahahahahhahahah
ok te nderuar besoj qe nuk e kome lendu ase kend dhe jome mundu te mos lendoj ase kend,e besoj te ardhemen do te ket me shum lajme,se shume gjera po ndodhin ne dardani te cilat duhet ti tregojme...hahahahahahha
me respeket gazi-de

selvija
10-09-07, 11:00
Murgesha & Lyra ju bej me die nga burimet zyrtare se edhe puna e synetis u krye :tongue: :tongue:

http://www.youtube.com/watch?v=9LlzEgoA7RsOOO ty sdi qka te kofte qka kam qesh ahahaha ahahahahaha jam pakkkk me kete videoooo,,,cncncncn ku e gjete moj ahahahah ahahahhahaha ahahhhhhhhhhhhhhhhh:biggrin: :biggrin:

Sy_kaltra
10-09-07, 11:01
OOO ty sdi qka te kofte qka kam qesh ahahaha ahahahahaha jam pakkkk me kete videoooo,,,cncncncn ku e gjete moj ahahahah ahahahhahaha ahahhhhhhhhhhhhhhhh:biggrin: :biggrin:


Hhahahahahahhahahahahhahahahhahaaaaaaaaaaaaaaaaa

selvija
10-09-07, 11:04
Gazi shyqyr qe te kam ty e me run sado pak ketu se nganjher mas 12:00 njezija po qmenden e mos vet,,,ty te kemi mbrojce e pa frik po rrim ,,flm qe m ke mbrojte e ate nat kurr sdo ta harroj se me sheptove me faqe te bardhe ,,,ahahahaaa:biggrin:

selvija
10-09-07, 11:06
HhahahahahahhahahahahhahahahhahaaaaaaaaaaaaaaaaaHA HAHA pe degjoj hiq pa nda,,,me sakic kuku paska me sakatueee hahah
ahahahaha ahahah

uck_aksh
10-09-07, 14:58
sipas burimeve te SHPD ( sherbimi policor i dardanis) sot rreth ores 05:45 minuta nga disa persona ende te pa indetifikuar jan sulmuar 2 antar te forumit dardania
DRENI30 dhe Sy_kaltra hetimet vazhdojn ja gazetaret e dardanis kan arritur qe ta bejn nga nje foto ketyre te lenduarve


http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/anna_horror.jpg

http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/061011horror_title.jpg


nga vendi i ngjarjes raporton uck_aksh

gazi-de
31-10-07, 11:10
http://www.reformiert-online.net/t/fra/imgdekt/Bilder/Internetcafe_jpg.jpg

Flesh News............... Flesh News........

F/D koheve te fundite kishte probleme me postime apo edhe me ore,ai problem se pari u shfaqe tek gazi-de nje nate.qe fare nuk e dike se ku ishte problemi,kur postojke i ikeshin postimet,keshtu qe te gjithe qeshin....hahahha
http://img.stern.de/_content/56/06/560678/lachen500_500.jpg
http://www.spiegel.de/img/0,1020,759712,00.jpgKeshtu qe gazi-de i norvozum dhe i merzitur se qka eshte ka ndoshe me postimet e ti,ju drejtu stafit,po stafi sipas informacjoneve te SHSD(sherbimit sekret dardanis),ishte ne pushime vjeshtore,dhe kre u kthy qa me pa ish tranu forumi,sipas informazjoneve stafi ne ate momente,qe edhe ata kishin te njejtin problem,dy dite nuk nderumaren ase gje vetem tu qajte.
http://kalleskuh.suedblog.de/files/images/2006/7/480/mob29_1152173022.jpg


.................................................. .............

gazi-de
31-10-07, 11:17
http://www.fczb-teilnehmerinnen.de/anderssein/weinen.jpg
keshtu qe ne fillim qeshin me gazi-de,e tash kushi qe i pajton apo i ndale duke qajte nuke ka
e gazi-de tashe..http://www.daslachendedach.at/systems/Images/gallery/baukoordination/1_web10_baukg_Am-Ende-lachen-alle!.jpg
se qeshin me te

me kaq per sot Flesh News,edhe pse ka shume lajme ne dardani,dhe e falenderojme per ndihmen SHSD(sherbimit sekret dardan....

31.10.07 stutudio flesh news dardane..............

gazi-de
31-10-07, 12:19
Edhe nje lajm qe ishte interesonte dhe befasi...

Befasia e dites sodit eshte si munden ti shfalos gjith keto mesazhe..kerkoj nje ndimse te me ndihmoj ti lezoj ahahahaha

Mirėsevini, selvija.
Na vizituat pėr herė tė fundit: Sot, ora 15:09
Mesazhet Private (http://www.dardania.de/vb/upload/private.php?): 65535 tė Palexuar, 16 Total


Ky ishte nje problem sipas informatave te SHSD,qe stafi duke mundu me rregullu oren,e bejn nje gabim qe kush ka shkru ne mp,te gjitha i kane shku antares siper,ate dite kur e hape dardanin mbetet e habitur,por edhe e gezuare kur pa 65535 postime.
Por mundet me ken edhe nje problem tjeter se siq dihet selvija eshte antarja me aktive pore edhe atraktive dhe sinqerte ne dardani,dhe ket problem qe kishte ajo,eshte e mundure qe dikue prej gjelozia ja ka be kete,apo jon be nje grupe,antare te pa njofter dhe e kane gezu selvijen me ato postime...
http://www.hamburger-fotoblog.de/wp-content/uploads/2007/08/10.jpg
ja selvija ate dite kure i kish mare postimet,ish kone gezu shume,dhe menjeher kish dal me ju tregu mahalles...hahahahhahahahahha
(selvija besoj qe nuk te pengon apo idhnohesh per ket postim,po disi interesonte ato postimet ne mp te ti)hahahahahahha
me respeket gazi-de dhe pa u mundu te lendoj ase kende...

selvija
31-10-07, 18:18
Edhe nje lajm qe ishte interesonte dhe befasi...

Befasia e dites sodit eshte si munden ti shfalos gjith keto mesazhe..kerkoj nje ndimse te me ndihmoj ti lezoj ahahahaha

Mirėsevini, selvija.
Na vizituat pėr herė tė fundit: Sot, ora 15:09
Mesazhet Private (http://www.dardania.de/vb/upload/private.php?): 65535 tė Palexuar, 16 Total


Ky ishte nje problem sipas informatave te SHSD,qe stafi duke mundu me rregullu oren,e bejn nje gabim qe kush ka shkru ne mp,te gjitha i kane shku antares siper,ate dite kur e hape dardanin mbetet e habitur,por edhe e gezuare kur pa 65535 postime.
Por mundet me ken edhe nje problem tjeter se siq dihet selvija eshte antarja me aktive pore edhe atraktive dhe sinqerte ne dardani,dhe ket problem qe kishte ajo,eshte e mundure qe dikue prej gjelozia ja ka be kete,apo jon be nje grupe,antare te pa njofter dhe e kane gezu selvijen me ato postime...
http://www.hamburger-fotoblog.de/wp-content/uploads/2007/08/10.jpg
ja selvija ate dite kure i kish mare postimet,ish kone gezu shume,dhe menjeher kish dal me ju tregu mahalles...hahahahhahahahahha
(selvija besoj qe nuk te pengon apo idhnohesh per ket postim,po disi interesonte ato postimet ne mp te ti)hahahahahahha
me respeket gazi-de dhe pa u mundu te lendoj ase kende...Te them te drejte gazi-de jam ba si CIA:::::
ate dit jo qe me befasun por edhe me temrrun se qka kishn bere anteret e ketij forumit tuj shkru mes veti aahah gati sa me bene te marre gjith ato mesazhe te te dal para gjith popullit e ti qes ne fush gjitha,,,
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/news/ulpiana_lama_thmb.jpg

Gazi-de q.fre do informacioni qe don lajmoru ne tek une ciaa ,,ti tregoj te gjitha per q'do forumiste ahahaha kam te dhan per gjith dimrin se qka kish ndoshe qe 1 vit ketu ahahah gjith mesazhe ti kam lezue sa me banen te bi per toke

se kush ishte dashuru,,,kush ishte ofendu..kush ishte ne pritje,,kush kishte pas pritje por pa plosura planesh e tjera,,,

Si CIA::::
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/2/23/CIA.svg/64px-CIA.svg.png (http://commons.wikimedia.org/wiki/Image:CIA.svg)

Preshevar
31-10-07, 20:33
Nime, mu dok sikur nje meeting politik kur e hape qat temėn e qeu bone si CIAAA...


Kam pas me mar pjes se edhe un tash i njoh disa disa qe hmmm "Shejtana" ishin kon ma herėt :cool:

Murgesha
21-10-09, 23:07
Pėr mos me e nxanė dy vjetori pa shkru nė kėtė temė sonte e kam ndėrmend tė jap Flesh Newsin momental nė Dardani.


Fillimisht Politika!

Pas njė rrafje tė pa mėshirshme mes Xhavitit e Ganiut, u prit qė me ja fillu edhe kėtu nė Dardani me u rrafė fansat e tyre, po siq duket edhe fansat e kan kuptuar fare mirė qė tė rrihesh pėr idole qė skanė punė mė tė meēme pos me u rraf publikisht, nuk fitojnė poena politikė as qetu se le mo tjetėrku.

Pacensura:

Shumė e papėrfolura deri nė vitin 2007 pati njė ngritje tė lartė nė vitin 2008, pėr tė rėnė tash nė amulli fotosh tė dyshimta, po flitet se tė gjitha ato foto qė po ēfaqen aty janė tė pėrpunuara nė photoshop.

Kafja e forumit:

Shumė e ngatėrruarr kohėve tė fundit, nuk po guxon njeri njė temė tė re me e qelė se krejt po tė gjuhen sipri, rrallė kush e kqyrė ēka thot tema, por ēka po thot autori.

Bota shpirtėrore:

Ka vdek pėr sė gjalli kush za prej goje nuk po qet mo aty pari, e krejt kjo pėr faj tė stafit qė e mbylli Fenė e Shqiptarit, dhe kėtė gjė e bėri pasi qė anėtarėt aty ishin mė tė dicplinuarit, bisedat zhvilloheshin nė mėnyrė shumė tė kulturuar e kjo gjė nuk ėshtė nė interes tė stafit qė janė kryekėput tė interesuar tė ken vrasje, sharje, grushta e kėrcėnime nėpėr kėto rubrika. Edhe pse shum herė apeluan tė egėrsohen pak diskutuesit nė ato tema, e pasi qė askush nuk ja u vari atėherė ja vnun drynin.
Tash Dardanist jemi mbetė si qyqe veq musliman e tė krishter pa Fe Shqiptare.

Moda Estetika:

Tybe nuk po kam shumė kohė pėr modė e estetikė, sjom konė moti me e rregullu frizurėn e nuk po di ēka o ka bahet po sigurisht si herav tjera me senzacione tė ndryshme moderne edhe atje.

VIP-at.

Si gjithmonė aty po udhėheq Adelina, edhe pse jan lajmėru disa kundėrshtar tė saj, ēfarti ate e kemi Legend e kush nuk mundet me ja humbė vlerat e zėrit tė bukur, kėngėve magjepėse e aktrimit profesional.
Ka aty edhe do tema tjera po sikur nuk po bijnė fare nė sy. Pėr me e rritė pak popullaritetin e VIP-ve tjerė kemi mendu ne stafi me e largu pak adėn prej aty.

Kultura Kombėtare:

As Babloku i Mahmutovitve e Regjepovitve nuk ka ditė me e shtrembėru kaq shumė Historinė shqiptare sa qė po e rregullojnė do diskutues aty pari.
Ditėve tė fundit ėshtė edhe tema bombė Kthimi i Nėnė Terezės e cila kohėve tė fundit ėshtė ringjallur shumė nė mendjet e politikajve shqiptarė. Natyrisht mbasi ajo ka qenė veq njė misionare e krishterė nuk qon shum rol tek ne 80%

Pėrshėndetjet:
Urime, lavdėrime, pėrshėndetje si gjithmonė pra ska asgjė specifike aty pari.


Sa i pėrket Hapėsirava psikologjike, shkencore astronomike kogja si shumė kemi pėrparu gjatė kėtij viti. E krejt kjo falė annės e cila po na shpies shpesh nė misteret e ksaj bote, por as ajo nuk po i shpėton dot fenomenit tė kundėrshtimit jo tė temave por tė anėtarit.


Gruaja dhe Familja:

Njė forum shumė i aktualizuar ku sė fundi njė tem e inxheve i detyroj gratė tė shkojnė nė grevė te humori.

Diskutimet shoqėrore:

Kurgjo vlla sish kan feja e politika pėr shqiptarė ēka ish shoqėria. Ditėve tė fundit anėtarėt janė shumė tė angazhuar me pėrsėritjen e mėsimeve qė i kan marrė nė kėtė forum.
Nė kėto pėrėritje nuk po harrohen as sharjet. kėrcėnimet qė moti i kan mėsua ha,hahahaahahahahahaha.


Nė pika tė shkurta kėto ishin Flesh Newsi mė i ri nė Dardani.

Virti
21-10-09, 23:15
i lexova. :cool:

Zeshkanja.CH
19-11-09, 00:02
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA PO TEME INTERESANTE DIQA TU KESH HAHAHAHAHAHA TLUMT SY_kaltra

teutaA
19-11-09, 04:50
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA PO TEME INTERESANTE DIQA TU KESH HAHAHAHAHAHA TLUMT SY_kaltra

ahhaha un kam kujtu qe pernime ka news kurr se pasna vrejt qe eshte te humori:wink:

Zeshkanja.CH
19-11-09, 12:38
ahhaha un kam kujtu qe pernime ka news kurr se pasna vrejt qe eshte te humori:wink:

HAHAHAHAH TYBE EDHE UN NFILLIM KUR E PASH THASH QETASH KREJT TZEZAT KAN ME NA DAL QETY HAHAHAHA TYBE UNE NIHER RAHAT JAM SE JAM E POSA ARDHUR HAHAHAHAHA PO POM DHIMENI JU SE HAHAHAHAHAHAHAHA ....

roadrunner
19-11-09, 17:01
Diqaaaa hahahahahhahahahahaahahha... te lumte sy_kaltra hahahah

Murgesha
09-02-12, 00:15
Radaksia e lajme Flesh News kėrkon njė gazetar apo gazetare qė ta mirėmbaj kėtė temė. :biggrin:

Oqeani
09-02-12, 16:19
CV

Oqeani
4 vite shkollė
Gjuehet qe flet : 7
Gjuhet qe shkruan: 6
Profesioni : byjk
Pervojė: 15 vite

Murgesha
09-02-12, 17:24
CV

Oqeani
4 vite shkollė
Gjuehet qe flet : 7
Gjuhet qe shkruan: 6
Profesioni : byjk
Pervojė: 15 vite

Nuk na duhet shkolla Oqean,
As sa gjuhė i flet
As ēfarė profesioni ki
Na njofto me tė rejat e forumit: ēka ndodhi te kafja, feja, politika, shoqėrorja e kso muhalife pak tė hijeshuara dhe ti pranojmė nė gezatari edhe ato 15 vite pėrvojė nė bujqėsi. :smile:

e-uritura
09-02-12, 17:33
Radaksia e lajme Flesh News kėrkon njė gazetar apo gazetare qė ta mirėmbaj kėtė temė. :biggrin:Emri; Bibele (Rasoji) Katastrofa
Mosha; 23 vjet
Shkolla; Doktoraturė nė kėshilldhėnie dhe komunikim
Gjinia; Rose Mari dhe Abdurrahmon
Gjuhėt; Katla a pesė
Interesi; Lėndimi i tė tjerėve
Jetėgjatėsia; E shkurtė
Dashuria; Ironinė
Urrejtje; Askėnd
Dėshpėrim; Lopa, kali, etj
Dėshirė; Tė arrijė lartėsitė..
Hobby; Patinazh
Sporte; Vrapim, notim, skijim,..
Film; Aksion
Muzikė; Tė ndryshme
Libra; Psikologji
Tė sharat; 900 000 nėna!
Dicka pėr fund; Turqeta!
Me ndelime
Bibelja

Zero Cool
09-02-12, 17:40
S`BAN !

Duhet me pas avatarin kuq e zi :biggrin:


Emri; Bibele (Rasoji) Katastrofa
Mosha; 23 vjet
Shkolla; Doktoraturė nė kėshilldhėnie dhe komunikim
Gjinia; Rose Mari dhe Abdurrahmon
Gjuhėt; Katla a pesė
Interesi; Lėndimi i tė tjerėve
Jetėgjatėsia; E shkurtė
Dashuria; Ironinė
Urrejtje; Askėnd
Dėshpėrim; Lopa, kali, etj
Dėshirė; Tė arrijė lartėsitė..
Hobby; Patinazh
Sporte; Vrapim, notim, skijim,..
Film; Aksion
Muzikė; Tė ndryshme
Libra; Psikologji
Tė sharat; 900 000 nėna!
Dicka pėr fund; Turqeta!
Me ndelime
Bibelja

Murgesha
09-02-12, 22:27
Emri; Bibele (Rasoji) Katastrofa
Mosha; 23 vjet
Shkolla; Doktoraturė nė kėshilldhėnie dhe komunikim
Gjinia; Rose Mari dhe Abdurrahmon
Gjuhėt; Katla a pesė
Interesi; Lėndimi i tė tjerėve
Jetėgjatėsia; E shkurtė
Dashuria; Ironinė
Urrejtje; Askėnd
Dėshpėrim; Lopa, kali, etj
Dėshirė; Tė arrijė lartėsitė..
Hobby; Patinazh
Sporte; Vrapim, notim, skijim,..
Film; Aksion
Muzikė; Tė ndryshme
Libra; Psikologji
Tė sharat; 900 000 nėna!
Dicka pėr fund; Turqeta!
Me ndelime
Bibelja

Bibele nuk ban ti pėr kėtė punė.
Pėr mė tepėr lexo tė skuqurat.

Daglasi
10-02-12, 11:49
Kam disa info,por i kam dergue ne gjykate te strasburgut,ma mire:biggrin:

Murgesha
22-02-12, 22:09
Hė more Thaq po gjithmonė ta pam sherrin.

Kėshtu po i filloj fllesh newsat sonte.

Ka do ditė qė na u ka ngjallė pak forumi Politik.

Thaqi mos koftė Thaq po nuk bani gafa, na e ka fut nė diskutim njė fusnotė (pėr shumė kon e pakuptueshme) e pėr herė tė parė me rugovista e me thaqista po i qojnė selome tė panumėrta nėnės sė tij, sepse mbas mendimit tė dikujt po na kthen krejtve 13 vjet mbrapa.

Pėr ti mbuluar gafat e Thaqit si gjithmonė taqistat shkojnė e i vėrsulen tė ndjerit Rugova, diqysh mundohen me na shti me zor me diskutu pėr te, thuese ai prej varrit po ja u mėson Taqin me ba qeso gafa pa lidhje. Ksaj rradhe i ra hise Kulturės Kombėtare me u ba dėshmitare se si duhet mbrojt Thaqi.

Shoqėrorja o ka plas pi mllefit o shko puna deri ne vetvrasje, nifarė Djali i keq i mllefosur ndaj fusnotės ka vendos me vra veten por spo din ku. Jemi qu i madh e i vogėl nė komė me ja mush mendjen se nuk ban me vra veten, por nuk di pse askush spo i thot, mbshtilli nja 10 killa eksploziv e shko vetvraju diku afėr Thaqit qė ti ndalim mė kėto diskutime pėr fusnotėn.

Te kafja do mendime momenti spo na lojnė rehat, e fajin e ka krejt Jadorja qė na u kthye nė forum me njė reflektim ku ka pėrmend ata qė i kan mungu, e tė papėrmendurit po e ndjejnė veten shum keq, sepse o sju ka mungu Jadorja atyre o si kan mungu ata asaj, hec e bjeri nė fije, vetėm e di qė situata osht e tensionume.

Pėr informatikė mo se kemi dert, kishin dal do kompjutera qė skishin ēka ju bajnė virusat, tash interesimi pėr ti ndėrru ne Dardanasėt kompjuterat o nė maksimum, e kjo mė sė shumti do tė na e prek deri nė palcė Kullerin e forumit.

Po na vijnė edhe tema me nga njė video, po krejt qekjo fusnota i ka fajet spo kemi kohė as mi diskutu e as me i shiku.

Po qarkullojnė thashetheme se Murgesha prej se o smu para tetė viteve hala nė komė tė veta so qu, kan fillu njerėzia me shku me e pa, do pi qojnė pula e do pite, po ajo prap po ngulmon qė o smut, kemi frigė qė e ka kap smuja e dembelisė.

Te diaspora o legalizu prostitucioni, e bone se bone stė vet kush kryesorja je nė mbrojtjen e ligjit.


Fetė janė mbetė nė mėshirė tė video islame, kėtu krejt fajet i ka largimi i tė untės e cila me shkrimet e veta i nxiste fetarėt tė shkrujnė pėr fe.

Prej qė u ndalėn propozimet e Gegės, humori o metė nė duar tė do barcoletave tė qarta.

Me kthimin e Turistit o ka lulėzon edhe pacensura.

Po i pėrfundoj kėto fllesh lajme me thėnien e artė qė doli nga gjembat e Murrizit, e qė pėr mendimin e shumicės do tė jetė thėnia e vitit nė Dardani.


Ja pra thėnia e famshme:


Kujdes mos u pjerdh n'sy t'budallės, se ay duke u munduar tė emitoj, dhihet.

Lona
07-11-12, 11:10
njeriu i thjeshte admiron njeriun kompleks

http://kokqepa.com/wp-content/uploads/2012/09/ithjeshti.png (http://kokqepa.com/wp-content/uploads/2012/09/ithjeshti.png)Njeriu i thjeshte njeriu kompleks dhe i shumeperfolur sot ishte ne nje takim me njerezit e thjeshte ne nje fshat te thjeshte. Duke u dhene duart njerezve te thjeshte e duke shkembyer fjale te thjeshta me ta, njeri prej tyre tha dicka qe i ngeli njeriut kompleks gjate e thelle ne kujtesen e mendjes:

“Ti je ai qe je, e do jesh gjithmone. edhe pordhet e tua jane oksigjen per mushkrite tona. Marrsh nga ditet dhe netet tona dhe te femijve tane.”
Njeriu kompleks heshti per nje kohe te gjate duke menduar mbi kete. Pastaj psheretiu dhe tha: “Derisa me duan kaq shume, pse jo?”

Guri i madh
12-06-14, 18:12
http://zeri.info/artikulli/37640/i-riu-kosovar-can-duke-biseduar-me-thacin-ne-telefon-video

Guri i madh
18-10-14, 11:22
qitu para kompluterit duke u mendue per qat helikopterin ton se tash veq e kan emrue Albanische hubschraba e thash vetmeveti sa ka perparue teknologjia bile ju nuk e keni iden sa qka me shkoj mendja kshtu vetmeveti fola e thash po te kishte pas nji ksi helikopteri Jakup krasniqi gjat kohes se luftes me e nis nga shtabi i UQKes ne Malishev veq me ja hjek siguresn bombes e ma ja gjue shkavit mbi krye se ato raketat tok tok kta nuk munden me i aktivizue e as me bajt veq qiso bomba sa voja e pules POOOO