PDA

View Full Version : Zana_ch


Faqet : [1] 2 3

Agroni22
02-10-05, 12:15
pranoje pershendetjet nga une dhe qdo e mire per ty

turisti
02-10-05, 21:46
ZANA_CH e nderuar,

Te pershendes shume dhe te deshiroj jete te lumtur me realizimin e te gjitha deshirave.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Diana007
06-10-05, 08:38
Zana pershendetje ku do qe je :wink:

Diana :)

vjeshta
06-10-05, 22:08
Te pershendes dhe te uroj qdo te mire

Xuki
06-10-05, 22:21
Edhe unė tė pėrshėndes shumė Zana_ch.

Pėr Ty:

http://www.juttajost-florist.de/Blumenstrausse/A_3.jpg


Tungiiiiii


Xuki

laliloli
12-10-05, 18:31
Zana ke nje pershendetje te perzemert kudo qe je
Te uroj shendet dhe suksese ne jeten tuaj

Sinqerisht lali

Dreni30
25-10-05, 22:27
E nderuar Zana_ch

te pershendes dhe uroj qe te jesh mire me shendet.

kam besim se do te kaloni mire ketu ne mesin e dardanise dhe te keni sa me shume biseda te kendshme.
Te uroj gjithe te mirat ne jete

Dreni.

Kercovari
26-10-05, 16:44
Ne shenje mirekuptimi dhe respekti qe kam ndaj Ju
U le kete pershendetje te perzemert i bindur se gjate cdo bisede qe kam zhvillu me Ju ka te ngjare qe dik edhe te kam lendu pa qellime serioze.
Njeherit u kerkoj falje nese jeni gjindur te prek apo te lenduar.
Duke u deshiruar cdo te mire ne jete shendet dhe lumturi,u deshiroj edhe ne te ardhmen caste te kendshme argetimi ketu.
Me respekt kercovari.

Dreni30
14-11-05, 22:12
E nderuar Zana_ch

Te uroj mireseardhje ne pallatin mbretror dhe per arritjen e 1000 mij shkrimeve.
Njeherit te deshiroj shendet dhe shkrime sa me te bukura ne forumin Dardania.
Ishalla mbush listen me xxx shkrime ne kete forum, vetem mos te rritet mendja shume se ke ardh ne pallatin mbreteror :lol: :lol: :lol:

E nderuar te pershendes dhe te uroj gjitha te mirat ne jete kudo qe jeni.

Dreni.

Artisti
15-11-05, 20:50
Zana ti nuk je e maleve,po t pershendes si me kane e fushave :lol: :lol: :lol:


T pershendes fushorisht :lol: :lol:


.

Zana_ch
17-11-05, 00:24
E nderuar Zana_ch

Te uroj mireseardhje ne pallatin mbretror dhe per arritjen e 1000 mij shkrimeve.
Njeherit te deshiroj shendet dhe shkrime sa me te bukura ne forumin Dardania.
Ishalla mbush listen me xxx shkrime ne kete forum, vetem mos te rritet mendja shume se ke ardh ne pallatin mbreteror :lol: :lol: :lol:

E nderuar te pershendes dhe te uroj gjitha te mirat ne jete kudo qe jeni.

Dreni.

I nedruari Dreni te falenderoi shum per pershendetje ....shpresoi se do te shkruaj prap ama une nuk rris mendjen se nuk kam arsye qe ta bej ......hehehe ti e din se une jam e vogel per ket gje :roll: :oops: :oops:

Zana_ch
17-11-05, 00:25
Zana ti nuk je e maleve,po t pershendes si me kane e fushave :lol: :lol: :lol:


T pershendes fushorisht :lol: :lol:


.

Artisti flm shum edhe une te pershendes ty :lol: :lol: :lol: :lol:

Dreni30
17-11-05, 00:26
E nderuar Zana_ch

Te uroj mireseardhje ne pallatin mbretror dhe per arritjen e 1000 mij shkrimeve.
Njeherit te deshiroj shendet dhe shkrime sa me te bukura ne forumin Dardania.
Ishalla mbush listen me xxx shkrime ne kete forum, vetem mos te rritet mendja shume se ke ardh ne pallatin mbreteror :lol: :lol: :lol:

E nderuar te pershendes dhe te uroj gjitha te mirat ne jete kudo qe jeni.

Dreni.

I nedruari Dreni te falenderoi shum per pershendetje ....shpresoi se do te shkruaj prap ama une nuk rris mendjen se nuk kam arsye qe ta bej ......hehehe ti e din se une jam e vogel per ket gje :roll: :oops: :oops:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: hajgare e nderuar e jo gje tjeter.

Gjithe te mirat.

Zana_ch
20-11-05, 19:46
E nderuar Zana_ch

Te uroj mireseardhje ne pallatin mbretror dhe per arritjen e 1000 mij shkrimeve.
Njeherit te deshiroj shendet dhe shkrime sa me te bukura ne forumin Dardania.
Ishalla mbush listen me xxx shkrime ne kete forum, vetem mos te rritet mendja shume se ke ardh ne pallatin mbreteror :lol: :lol: :lol:

E nderuar te pershendes dhe te uroj gjitha te mirat ne jete kudo qe jeni.

Dreni.

I nedruari Dreni te falenderoi shum per pershendetje ....shpresoi se do te shkruaj prap ama une nuk rris mendjen se nuk kam arsye qe ta bej ......hehehe ti e din se une jam e vogel per ket gje :roll: :oops: :oops:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: hajgare e nderuar e jo gje tjeter.

Gjithe te mirat.

edhe une bera hajgare......... veq jam krenare se jam antare e forumit Dardania

Barbaroza
20-11-05, 20:02
Oj Zana e Zvicrres,urime per gjithe keto postime qe ke bere.Edhe shume e shume tjera te uroj ne kete shoqeri...!

Zana_ch
20-11-05, 20:10
Oj Zana e Zvicrres,urime per gjithe keto postime qe ke bere.Edhe shume e shume tjera te uroj ne kete shoqeri...!Barbaroza flm shum per urimim ......jam e lumtur qe jam ne mesin e juaj

Diana007
23-11-05, 10:01
Zana pershendeje dhe gjitha te mirat .

http://img400.imageshack.us/img400/415/llllllllll7vx.jpg (http://imageshack.us)

Flaka_1
25-11-05, 03:44
Urime-Urime
Gjiteh te mirat nga flaka

Zana_ch
26-11-05, 18:45
Zana pershendeje dhe gjitha te mirat .

http://img400.imageshack.us/img400/415/llllllllll7vx.jpg (http://imageshack.us)


flm shum edhe une te pershendes ty

Zana_ch
26-11-05, 18:47
Urime-Urime
Gjiteh te mirat nga flaka


Hi Flaka ........edhe une te deshiroi ē'do te mirar per ty

Kercovari
26-11-05, 19:37
http://www.farben-de.de/bobross-blumen.jpg Per ty e nderuar
per te gjitha postimet me vlere dhe te mrekullueshem qe na ke sjelle ketu.
Me respekt Kercovari

Honesty^uk.
27-11-05, 13:24
Pershendetje te pastra si debora e alpeve Zviceriane, per JU dhe dashamiresit tuaj dhe me urimet per nje jete sa me te LUMTUR dhe te suksesshme, vijne prej Londres plake nga:

Honesty

Zana_ch
27-11-05, 13:26
http://www.farben-de.de/bobross-blumen.jpg Per ty e nderuar
per te gjitha postimet me vlere dhe te mrekullueshem qe na ke sjelle ketu.
Me respekt Kercovari


Kercovari flm shum per urimin i nderuar ......jam me knaqsi ne mesin e juaj

Zana_ch
27-11-05, 13:31
Pershendetje te pastra si debora e alpeve Zviceriane, per JU dhe dashamiresit tuaj dhe me urimet per nje jete sa me te LUMTUR dhe te suksesshme, vijne prej Londres plake nga:

Honesty


HE HE HE Honesty te falenderoi ty i nderuar, edhe pse Londra plak por gjithnje e dashur sikur ti i dashur Honesty
http://www.nicoles-funworld.de/windowcolor/Malvorlagen/baerchis/b%E4renengel-Herz.jpg

laliloli
27-11-05, 20:28
Pershendetje te perzemert ke nga Lali.
Me deshire qe ajo te te gjeje me shendet ,lumturi e gezime .

Me rrespekt Lali

MemphiSx
27-11-05, 23:44
Zana_ch,Po e le nje Pershendetje tek ti ;) Shpresoj qe po ja kalon shum buker ne mesi tone ;)

Zana_ch
27-11-05, 23:46
Pershendetje te perzemert ke nga Lali.
Me deshire qe ajo te te gjeje me shendet ,lumturi e gezime .

Me rrespekt Lali


Lali i nderuar flm shum ....edhe une te pershendes ty

Zana_ch
27-11-05, 23:49
Zana_ch,Po e le nje Pershendetje tek ti ;) Shpresoj qe po ja kalon shum buker ne mesi tone ;)


sigurisht se po kaloi mir dhe jam shum e lumurt qe gjindem me juve

Hey ...... danke schatz

MemphiSx
28-11-05, 00:05
Zana_ch,Po e le nje Pershendetje tek ti ;) Shpresoj qe po ja kalon shum buker ne mesi tone ;)


sigurisht se po kaloi mir dhe jam shum e lumurt qe gjindem me juve

Hey ...... danke schatz

Qy Qy qka me the schatz :evil: A mos m'shajte najsen qiko :D :D

Sy_kaltra
30-11-05, 11:03
http://img.123greetings.com/eventsnew/flwr_justlikethat/1011-007-68-1084.gif

schütze
02-12-05, 22:37
e nderuar pranoni pershendetjet e mia te sinqerta,ju uroj qdo te mir ne jet
kudo qe ndodheni
me nderime
schütze

Zana_ch
11-12-05, 22:14
Ju falenderoi shume per pershendetje Sy_kaltra dhe schütze
edhe juve ju deshiroi qdo te mira ne jete

Diana007
28-12-05, 13:59
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg

rilinda
28-12-05, 14:01
http://img458.imageshack.us/img458/2408/sdgv7rt.png (http://imageshack.us)

Dreni30
28-12-05, 14:53
E nderuar Zana_ch

Deshiroj qe ky vit te jete plotesim i deshirave tuaja rinore.

Urime 2006.

Shendet dhe lumturi me me te dashurit tuaj.

Dreni.

lazdrani
28-12-05, 19:23
http://www.partyadventure.com/images/catalog/large/N416329.JPG

Zana gezuar 2006

schütze
28-12-05, 21:39
************GEZUAR VITIN 2006*************
Pranoni pershendetjet dhe urimet,me deshirat me te mira per ju ne vitin 2006
http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/k050.gif

schütze
28-12-05, 21:46
************GEZUAR VITIN 2006*************
Pranoni pershendetjet dhe urimet,me deshirat me te mira per ju ne vitin 2006
http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/k050.gif

laliloli
28-12-05, 23:29
Me fat dhe gezuar vitin e ri 2006
Shendet,lumturi,gezim,hare dhe suksese ne ēdo sfere te jetes.

GEZUAR 2006

Lali

laliloli
28-12-05, 23:36
Me fat dhe gezuar vitin e ri 2006
Shendet,lumturi,gezim,hare dhe suksese ne ēdo sfere te jetes.

GEZUAR 2006

Lali

Arb
28-12-05, 23:46
E nderuara ZANA_CH,

Urime nderrimin e motmotit!

Qofte ky per ju nje vit me me shume mbaresi, mireqenje, e sukses!

Gjithe te mirat ju percjellshin vitin qe po afron!


Urojme qe kete vit te festojme nje vit historik te njohjes zyrtare te Pavaresise se Dardanise!

Zoti ju bekofte!

Zoti e bekofte Dardanine!

Zoti e bekofte Kombin Shqiptar!

Zana_ch
29-12-05, 13:42
Shum ju falenderoi per urimet :
Arb,laliloli,schütze,lazdrani,Kercovari,DreniZoti ju bekoft te gjithve
urime nga zemra per 2006 -en

http://seriss.com/people/erco/gifs/happy-new-year-2000.jpg

pokeri
29-12-05, 13:47
GĖZUAR VITIN E RI 2006

Shėndet, dhe gjithēka tjetėr tė kėndshme pėr Ty
dhe mė tė dashurit tuaj.

Zana_ch
29-12-05, 14:03
Njeherit edhe un ju deshiroi ēdo te mirat ne 2006-in !!
Paqa ,rahatija dhe lumturija mbzotroft mbi ju dhe mbi njerzimin e ksaj BOTE !!

AXHA
29-12-05, 15:50
Shum selam pej meje shum e neruemja Zana -Ch.
Per hajr u koft kjo vjeta e re qi po na vjen e ishalla jeni shnosh e rahat,ishalla ju prihet e mara npun,ishalla u shkon kjo vjet me gzim e me sevda,ishalla nieni mier per krejt ata qi ju njohin e i njeh jarabi allah ati i kofshim fal.
Ishalla niejm mier per mat madhin e kosovs,ishalla forcohet e na prin tej tjet kosova nveti,ishalla e gzon bashk me ne kit dit jarabi allah ati i kofshim fal.
Ishalla krejtve atyne qi punojn per tmier tkosovs ju prihet e mara,ishalla krejt ata qi ja dojn tkeqen e punojn ndam tkosovs i ngujojn nata venat qi jan per qiftat e tyne jarabi allah ati i kofshim fal.
Mier u njefshmi jarabi allah ati i kofshim fal.

spirl_girls
29-12-05, 16:54
Te pershendes dhe po ashtu te uroj Vitin e Ri...gjithe te mirat ju deshiroj.

http://www.locolobo.net/julepic04.gif

vjeshta
29-12-05, 17:28
*************Urime zana viti 2006*************Ju uroj qe ky vite te jete realizues i deshirave dhe enderrave te juaja.
Vjeshta

Murgesha
29-12-05, 19:01
Shėndet, lumturi e tė gjitha tė mirat pėr vitin nė vijim.

Gėzuar 2006.

Murgesha!

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/da/thumb/0/0e/Juletre.jpg/200px-Juletre.jpg

Kavaleri
29-12-05, 19:23
Tung tung Zana..
Gzuar vitin e ri,2006..ty dhe mbar Familjes tuaj.
Ju deshiroj C`do te mira..
http://www.gonad.org/upload/images/zana_ch.gif

Kavaleri

Kalt
29-12-05, 19:28
GEZUAR VITIN E RI 2006!

Urimet me te mira per ty ne kete fundvit dhe deshirat me te mira per vitin qe po vjen!
Cdo vit qe shkon shkakton krahas gezimit dhe nje fare trishtimi, sepse nuk jane pak 365 dite qe hidhen pas kraheve dhe befas e gjen veten ne nje vit tjeter!
Hedh pas kraheve shume ngjarje, shume takime, shume e shume gjera qe disa ke deshire ti kujtosh, disa ke deshire ti harrosh e disa ke deshire ti rijetosh dhe une do te uroja perzemersisht qe gjate 2006 pac sa me shume dite per te kujtuar dhe per te perjetuar me ndjenjen se jeta eshte e bukur cdo dite dhe se cdo dite qe iken nuk kthehet me kurre!

Kalt

http://www.riversongs.com/Fla/newyrs.html

Domira
29-12-05, 20:20
Zana te uroj nje vit te mbare dhe te lumtur.
http://img.123greetings.com/eventsnew/ejan_ny_happy/8607-002-35-1027.gif

Gentiani
29-12-05, 20:27
Zana_ch,

Nė prag tė ndėrrimit tė kėtyre mot-moteve, pėrfitoi nga rasti nga kėto ēaste tė kėtij viti, tė ju uroj qė Viti i Ri 2006 tė jetė pėrcjellės i Shėndetit, Fatit, Sukseseve, Lumturisė dhe Vit i shėndėrrimit tė ėndėrrave dhe synimeve tuaja nė realitet pėr Ty dhe familjen tuaj!

http://img404.imageshack.us/img404/5187/1kb576e5e47a16nh.jpg

Urime dhe Gėzuar nga Gentiani & Tezja e Dimrit! :lol: :lol: :wink:

dr1ta
30-12-05, 01:13
Zana gezuar vitin e ri 2006 , suksesi , lumuturia qofshin prezent ne jeten e juaj


http://www.kriyayoga.com/pd/LoveCards3/happynewyear12.jpg

Gentiana
30-12-05, 03:06
Zana gezuar vitin e ri. shpresoj qe ky vit i ri te jet sa me i mire per ty dhe familjen tende.

Genta

rafet llapjani
30-12-05, 03:10
Zana Urime viti ri dhe shume suksese dhe lumturi e nderuar.


me rrespek nga rafet llapjani.

M_u_k_i
30-12-05, 03:11
_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_URIME VITI I RI 2006_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

Barbaroza
30-12-05, 10:14
Zana,gezuar 2006.Uroj nga zemra qe ky vit te jete vit i fatit dhe mbaresise per ty dhe te dashurit e zemres suaj!Gezuar!

http://gregoire.leclercq.free.fr/en/travels/asia/china/hk/HK%20103-0304_IMG%20Chinese%20New%

Zana_ch
30-12-05, 10:35
Shum selam pej meje shum e neruemja Zana -Ch.
Per hajr u koft kjo vjeta e re qi po na vjen e ishalla jeni shnosh e rahat,ishalla ju prihet e mara npun,ishalla u shkon kjo vjet me gzim e me sevda,ishalla nieni mier per krejt ata qi ju njohin e i njeh jarabi allah ati i kofshim fal.
Ishalla niejm mier per mat madhin e kosovs,ishalla forcohet e na prin tej tjet kosova nveti,ishalla e gzon bashk me ne kit dit jarabi allah ati i kofshim fal.
Ishalla krejtve atyne qi punojn per tmier tkosovs ju prihet e mara,ishalla krejt ata qi ja dojn tkeqen e punojn ndam tkosovs i ngujojn nata venat qi jan per qiftat e tyne jarabi allah ati i kofshim fal.
Mier u njefshmi jarabi allah ati i kofshim fal.


AXHA shum te falenderoi per urimin qe ma ke dergu

edhe ty te uroi 2006 -en

gezuar

Zana_ch
30-12-05, 10:36
Te pershendes dhe po ashtu te uroj Vitin e Ri...gjithe te mirat ju deshiroj.

http://www.locolobo.net/julepic04.gif


spirl ...flm shum edhe une te deshiroi gjith te mirat ne 2006-en

Zana_ch
30-12-05, 10:43
*************Urime zana viti 2006*************Ju uroj qe ky vite te jete realizues i deshirave dhe enderrave te juaja.
Vjeshta


E dashura Vjeshta flm per urimin ...edhe ty ti plotsoft 2006 -ja te gjitha deshirat

zana

Zana_ch
30-12-05, 10:44
Shėndet, lumturi e tė gjitha tė mirat pėr vitin nė vijim.

Gėzuar 2006.

Murgesha!

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/da/thumb/0/0e/Juletre.jpg/200px-Juletre.jpg

Murgesha te njejtat fjal te deshiroi edhe ty ne vitin qe po vjen
Zana

Zana_ch
30-12-05, 10:46
Tung tung Zana..
Gzuar vitin e ri,2006..ty dhe mbar Familjes tuaj.
Ju deshiroj C`do te mira..
http://www.gonad.org/upload/images/zana_ch.gif

Kavaleri


Tung tung Kavaleri
edhe un te t'uroi ē'do t'mirat ne 2006en

Zana_ch
30-12-05, 10:48
Zana te uroj nje vit te mbare dhe te lumtur.
http://img.123greetings.com/eventsnew/ejan_ny_happy/8607-002-35-1027.gif


Domira flm
edhe per ty deshiroi qe te kesh nje vit te mbarZana

Zana_ch
30-12-05, 10:49
Zana,gezuar 2006.Uroj nga zemra qe ky vit te jete vit i fatit dhe mbaresise per ty dhe te dashurit e zemres suaj!Gezuar!

http://gregoire.leclercq.free.fr/en/travels/asia/china/hk/HK%20103-0304_IMG%20Chinese%20New%Barbaroza
edhe per ty deshiroi qe te kesh nje vit te mbar

Zana

mjellma
30-12-05, 13:55
Zana_ch me fat viti i ri me deshiren qe ky vite te jen nje vit i suksesve dhe plotsimit te gjitha deshirave qe ke ty dhe familjes suaj

Mjellma

turisti
30-12-05, 16:37
:P E nderuara Zana_ch :P ,

Urime nga zemra viti i ri :P 2006 :P .

Deshoroj qe ky vit te jet viti yte prej se cilit do te filloje lumturia jetesore,momentet e lumtura dhe te gjitha realizimet qe i paramendon zemra jote.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P

Kercovari
30-12-05, 16:59
Gezuarhttp://www.theholidayspot.com/newyear/backgrounds/happy.gif Fati dhe lumturija qofshin gjithmon me Ju!

Kercovari

Kercovari
30-12-05, 17:01
Gezuarhttp://www.theholidayspot.com/newyear/backgrounds/happy.gifFati dhe lumturija qofshin gjithmon me Ju.
Kercovari

Guri i madh
30-12-05, 20:55
e nderuara zana ju uroj vitin e ri 2006 dhe shum suksese ne jet

Kodra
30-12-05, 20:57
**********
**********
**********


Zana_ch e nderuar,

tė pėrshėndes dhe tė uroj Vitin e Ri ,me dėshirė qė tė jetė mė i lehtė pėr ju dhe familjen e juaj.


Gėzuar Vitin e Ri 2006


Kodra

Psikologu
30-12-05, 21:01
E nderuar!


Urime Viti i ri 2006!!


Cdo tė mirė e tė mbarė ne jeten e juaj nė tė gjitha sferat.


Me nderime si cdo here;


Psikologu

Espresso
30-12-05, 21:08
Zana_Ch

Gezuar Vitin e Ri dhe cdo te mire ne te ardhmen. Inshalla me ni princ t'mire nese s'je e martume hala :P :lol:

Sy_kaltra
30-12-05, 22:11
Me rastin e Vitit te Ri 2006 pranoni urimet me te mira.
Gezim, shendet dhe mireqenje per Ju dhe familjen tuaj .

Sy_Kaltra.

http://membres.lycos.fr/ULCINJ/gezuar%20vitin.jpg

Tomori
31-12-05, 02:16
Gezuar vitin E ri 2006
Me respekt te madhe per ju:
Tomori :wink: [/b]

Tomori
31-12-05, 02:40
Gezuar vitin E ri 2006
Me respekt te madhe per ju:
Tomori :wink:

Krokodilli
31-12-05, 04:46
hello Zana_ch

Gezuar Vitin e ri 2006


Shendeti , lumturia dhe suksesi qofshin cdo here me ju dhe pėr ju dhe familjen tuaj

Krokodilli
31-12-05, 05:11
Gezuar Vitin e ri 2006

http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/k050.gif


Shendeti , lumturia dhe suksesi qofshin cdo here me ju dhe pėr ju dhe familjen tuaj

doGzona
31-12-05, 06:02
E dashura Zana,

http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gifGezuar Vitin e Ri 2006!http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gif

Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.

http://www.locolobo.net/xmas.gif
Me shume urime nga zemra,

doGzona

Murgesha
31-12-05, 13:06
Zanė e dashur.

Gėzuar 2006.

Murgesha!

http://www.stjosephisland.net/hiltontownship2004/happy%20new%20year.gif

tushja
31-12-05, 14:34
Urime Viti i Ri 2006

Ralizimin e qdo deshire ne jete shendete,gezime,lumturi familjare dhe jete te gjate

Tushja

Zana_ch
01-01-06, 19:03
SHUM TE DASHUR ANTAR/E FALIMINDERIT PER KTO URIME KAQ TE BUKURA


Kecovari
Guri i madh
Kodra
Psikologu
Esppresso
Sy_kaltra
Tomori
Krokodilli
doGzona
Tushja


viti 2006 ju sjell shendet, fat ,lumturi dhe dashuri ashtu si keni deshir !!


Ju dua shum
Zana_ch

Luana
02-01-06, 01:34
Zana_ch

Te uroj Vitin e Ri 2006 , shpresoj qe ky vit te sjell fat e lumturi ne jeten e juaj ....


Luana

Zana_ch
03-01-06, 01:09
Duke shfletue forumin e gjeta se e pasna pas edhe nje tem te pershendetjeve por me eshte largue ajo tem ......ndersa une e ndjeva vete shum keq nese nuk i falenderoi keta antar/e qe me kan dergue urime qe mos ti falenderoi.

SHUM TE DASHUR ANTAR/E FALIMINDERIT PER KTO URIME KAQ TE BUKURA


Pokeri
Kalt
Gentiani
Drita
Gentiana
Refet Llapjani
Muki
Mjellma
Turisti
Tomorri
Krokodilli
Murgesh

viti 2006 ju sjell shendet, fat ,lumturi dhe dashuri ashtu si keni deshir !!


Ju dua shum
Zana_ch

ili_zh
03-01-06, 20:56
pershendetje e nderuara Zana_ch tung tung nga ili

Zana_ch
04-01-06, 01:41
pershendetje e nderuara Zana_ch tung tung nga ili


flm i nderuar ili....je i pershendetur edhe nga ana ime ciao ciao

FrEsKiA
04-01-06, 12:43
Urime, urime, urime Ditelindja zana_ch, te Uroj cdo te mire ne jete, me trup shendet, ne pune vullnet, ne ide drejtesi me nerva qetsi. Ne familje harmoni, ne ardhmeri lumturi dhe fat ne dashuri.
http://www.locolobo.net/bdayteddy.gif

Urime loqk :wink:

Zana_ch
05-01-06, 18:51
Urime, urime, urime Ditelindja zana_ch, te Uroj cdo te mire ne jete, me trup shendet, ne pune vullnet, ne ide drejtesi me nerva qetsi. Ne familje harmoni, ne ardhmeri lumturi dhe fat ne dashuri.
http://www.locolobo.net/bdayteddy.gif

Urime loqk :wink:oooooo loqk shum shum faliminderit per urimin ...... te perqafoi shum Freskia

loni19
05-01-06, 18:55
Pershendetje te sinqerta per Zanen

turisti
05-01-06, 18:56
:P Zana_ch e nderuar, :P

Urimet me te perzemerta per ditelindjen tende,me deshire qe shendeti dhe momentet e lumtura nuk ndahen prej teje kurre. :P

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P

Zana_ch
05-01-06, 19:15
Te nderuar: Loni e Turisti shum flm per urimin ....edhe nje her nga zemra ju peshendes

vjeshta
05-01-06, 19:19
Urime Zana ,i pritesh edhe 100 vjeshta :lol:

Zana_ch
05-01-06, 21:32
Urime Zana ,i pritesh edhe 100 vjeshta :lol:


Vjashta te falenderoi shum sissi

Kavaleri
10-01-06, 07:31
http://www.armeniafest.com/images/baklava-s.gif
Me Fat Kurban Bajrami..

progoni
26-01-06, 03:05
Ngushellimet me te perzemerta JU me rastin e ndarjes fizike te Presidentit,themeluesit dhe ideatorit te shtetit te Pavarur te Kosoves.
I lehte i qofte dheu dardan

vjeshta
27-01-06, 00:04
E nderuar moter Zana,

Ju shprehi ngushellimet e mija me rastin e vdekjes se presidentit tone Ibrahim Rugova.

I past shpirti ndjes.

Vjeshta

Zana_ch
28-01-06, 00:58
progoni, vjeshta falimederit per ngushllimet njeherit pranoni edhe nga une ngushllimet e mija te sinqerta.
Jemi nje popull qe dime te perballojme edhe ne ditet e veshtira te pikllimit .....kshtu te bashkur si na bashkoi Presidenti jone i parė ...edhe ne udhtimin e tij te fundit.
Zoti e bekofte trupin e te ndjerit Dr Ibrahim Rugoves

LAVDI
PUSHIFTE NE AMSHIM !

Dreni30
06-05-06, 08:41
Oj Zana ch

Po a je gjalle kund ejjjjjj??

Desha ta la ketu nje pershendetje, duke te uruar gjithe te mirat ne jete.

Dreni.

LEDHATIMI
08-05-06, 08:39
Prano pershndetje oj zviccranka e llokumavt! :wink:

Agroni22
13-05-06, 22:06
pershendetje per ty me deshiren qe je duke kaluar mire ti dhe ata qe te duan ty me respekt AGRONI

Espresso
14-05-06, 18:05
Zanush

NJe mpuq nga une dhe cdo te mire te deshiroi :wink:

Je fantastike :biggrin:

Tomori
16-05-06, 18:54
Tung e nderuara Zana_ch, veq hyra thjeshte tju pershendes, kalofshe bukur kudo qe te jeshe..!
Mirembetshe zonjushe..!
Me respekte te veqente per ju:
Tomori

Zero Cool
16-05-06, 20:17
Hajt edhe une te pershendes Zana_ch, dhe te uroj jete te lumtur.

P.S.: ketu mos ma permend tash nastradinin e nanen tereze se po ngaterrohemi prap ahahahaha
Kalo mire.

Reana
19-05-06, 23:27
Pershendetje Zanushe,

te pershendes prej se largu dhe te deshiroj gjithe te mirat,
njekohesisht te falenderoj per kujdesin dhe respektin tend...

pershendetje te perzemerta me deshirat me te mira per nje moter te re dhe inteligjente shqiptare,
dhe me deshiren per me shume postime nga ti,

Reana

Diana007
20-05-06, 14:29
Pershendetje e nderuar .

Diana

Zana_ch
20-05-06, 20:08
Te nderuar/e......
Dreni30,LEDHATIMI,Agroni22,Espresso,Tomori,Zero Cool,Diana007
ju falenderoi shum per pershendetjet dhe nje herit deshira ime eshte qe edhe ju te jeni mir dhe te kaloni bukur.

Te fala juve
Zana_ch


p.s
mu duk qe dikush kish kerkue puthje
per zotin jo hala se jam e re :eek: :eek: :rolleyes:

Zana_ch
20-05-06, 20:34
Pershendetje Zanushe,

te pershendes prej se largu dhe te deshiroj gjithe te mirat,
njekohesisht te falenderoj per kujdesin dhe respektin tend...

pershendetje te perzemerta me deshirat me te mira per nje moter te re dhe inteligjente shqiptare,
dhe me deshiren per me shume postime nga ti,

ReanaReana motrushe
edhe une pranoi me deshir te madhe ket pershendetje nga ju motrushe ,
me deshir qe edhe ti te jesh mir dhe te kalosh sa ma mir me te dashurit e juaj ne pergjithsi .

hey mos ma rrit moj menen se po thei qafen diku hahahah
mundohem te jem dhe te mbes kjo qe jam ama ne radh te pare SHQIPTARE


Reana edhe une jam shum krenare ne ty dhe me shkrimt e tua lol...per zotin je njeshe kudo qe shkrun .....pra une mundohem te mesoi nga antaret e miret si psh nga shkrimet e juaja dhe disave


te fala nga zemra per ty
Zana_ch

Zero Cool
21-05-06, 11:27
p.s
mu duk qe dikush kish kerkue puthje
per zotin jo hala se jam e re :eek: :eek: :rolleyes:
Ketu ke te drejte sepse besoj qe ende nuk i ke mbushe gjyse shekulli :tongue:

turisti
27-05-06, 10:06
Pershendetjet e ngrohta shoqe.:smile:

Zana_ch
01-06-06, 22:35
Pershendetjet e ngrohta shoqe.:smile:

i nderuar flm shum ...prano edhe ti nje pershnedetje te ngrohta shoki Turist ....:biggrin:

kur lexoi shkrimet tua syt e mi e syt e mi jan te habitur nga shkrimet e bukura qe ben :biggrin:

halla e madhe
01-06-06, 22:50
Pershendetje per ty kudo qe je:wink:

Zana_ch
03-06-06, 20:06
Pershendetje per ty kudo qe je:wink:


halla e madhe..... flm shum sisi ishalla shihemi te lama e druve ose te bunari ne kafiq

Psikologu
04-06-06, 11:56
E nderuara zana_ch !

Me njė respekt dhe vlersim tė lartė , u pershendes ketu , duke ju deshiruarė cdo tė mirė , tė ardhme tė lumtur , dhe suksese tė larta nė tė gjitha sferat e jetes sė juaj.
Do tė jme edhe me shumė i pėrqendruarė ne shkrimet e juaja tė begateshme dhe reale , qė me endje do ti lexoj .
Ju deshiroj njė wikend tė knaqeshem tash nė ketė ditė.

Me nderime pėr ju ;


Psikologu

Kodra
05-06-06, 21:38
**********
**********
**********


Zana_ch e nderuar,
tė pėrshėndes duke tė dėshiruar njė javė tė begatshme,me punė tė mjaftueshme dhe ēaste tė bukura.


Kodra

turisti
16-07-06, 15:11
Pershendetjet e perzemerta shoqe nga Kaēaniku.:smile: :smile:

Zana_ch
01-08-06, 12:40
E nderuara zana_ch !

Me njė respekt dhe vlersim tė lartė , u pershendes ketu , duke ju deshiruarė cdo tė mirė , tė ardhme tė lumtur , dhe suksese tė larta nė tė gjitha sferat e jetes sė juaj.
Do tė jme edhe me shumė i pėrqendruarė ne shkrimet e juaja tė begateshme dhe reale , qė me endje do ti lexoj .
Ju deshiroj njė wikend tė knaqeshem tash nė ketė ditė.

Me nderime pėr ju ;


Psikologu


Respekrin e ke nga ana ime i nderuari Psikologu, gjithashtu ju pershendes ty dhe fam. tende .

Zana_ch

Zana_ch
01-08-06, 12:42
**********
**********
**********


Zana_ch e nderuar,
tė pėrshėndes duke tė dėshiruar njė javė tė begatshme,me punė tė mjaftueshme dhe ēaste tė bukura.


Kodra

Kodra flm shum i nderuar ,nje herit edhe ty te deshiroi ēdo te mirat ne sferen e jetes

Zana_ch
01-08-06, 12:44
Pershendetjet e perzemerta shoqe nga Kaēaniku.:smile: :smile:O turisti flm shum,edhe une te pershendes dhe te deshiroi pushim te kendshem ne mesin e familjes tuaj

kalo shum bukur ne ato gryka te Kaēanikut

Agroni22
06-08-06, 23:01
pershendetje te perzemerta AGRONI

Artisti
12-08-06, 12:48
Zana e maleve te pershendes shumeeee


.

Dreni30
22-08-06, 10:38
Oj Zanushe moj, po ke ejjj?? Moti nuk paskam ardhur kesajde. Shpresoj se jeni mire me shendet dhe me halle tuaja rinore.

Te pershendes dhe uroj gjithe te mirat ne jete.

Dreni.

Drinni
23-08-06, 18:29
Zane mi pa dale tė mpuq motrush.
mirė se je kėtu.

Zana_ch
03-09-06, 19:35
pershendetje te perzemerta AGRONIGoni flm per pershendetje ............jeni edhe ju te pershendetur nga uneZana_ch

Zana_ch
03-09-06, 19:43
Zana e maleve te pershendes shumeeee


.


Astriti edhe une te pershendes i nderuara shumm shum
Zana_ch.......ende e vogel:eek:

Zana_ch
03-09-06, 19:54
Oj Zanushe moj, po ke ejjj?? Moti nuk paskam ardhur kesajde. Shpresoj se jeni mire me shendet dhe me halle tuaja rinore.

Te pershendes dhe uroj gjithe te mirat ne jete.Dreni.flm shum Dreni ........qa me ba si te rejat e sotit ...............lol

Zana_ch
03-09-06, 20:01
Zane mi pa dale tė mpuq motrush.
mirė se je kėtu.

jo bre se jam e keqe mem mpuqqq

O mir se ke ardhe edhe ti Drinni ........kalo sa ma mir


Zana_ch

se mpuqqq askend se ende e re

lazdrani
08-10-06, 08:07
Zwei Sterne am Himmel,
die strahlen sich an,
weil einer ohne den anderen
nicht leben kann.
Sie sagen einander
"Ich liebe für immer nur Dich",
der eine bist Du,
der andere bin ich...

HDL Lazdrani

Zana_ch
08-10-06, 08:41
Zwei Sterne am Himmel,
die strahlen sich an,
weil einer ohne den anderen
nicht leben kann.
Sie sagen einander
"Ich liebe für immer nur Dich",
der eine bist Du,
der andere bin ich...

HDL LazdraniVielen dank für die Gedichte.
Lazdrani
Du bist der Stern,
der immer für mich leuchtet.
Wenn Du einmal nicht bei mir sein kannst,
leuchtest Du in meinem Herzen weiter.
Ich hoffe, Du wirst nie zu einer Sternschnuppe,
die mich verlässt und in der Dunkelheit verglüht!!!
Bitte bleib immer bei mir,
denn ich lieb Dich doch so sehr!!!


Zana_ch
auch hdl

Paradox_13
08-10-06, 08:45
Asgje nuk kuptova veq e vrejta se Lazdrani kaloj ksajde......a te thash se nuk priton ai djal hiq....ahahaha:biggrin:

Me lejo te pershendes Zana-ch,njeherit te deshiroj nje dite te kendshme vikendi ty dhe mbar farefisit tuaj..
Me nderime Paradox_13

Zana_ch
08-10-06, 08:58
Asgje nuk kuptova veq e vrejta se Lazdrani kaloj ksajde......a te thash se nuk priton ai djal hiq....ahahaha:biggrin:

Me lejo te pershendes Zana-ch,njeherit te deshiroj nje dite te kendshme vikendi ty dhe mbar farefisit tuaj..
Me nderime Paradox_13Paradox_13 je i pershendetun edhe nga ana ime flm shum per pershendetje
Zana _ch
e vogel hehe

vendasi
09-10-06, 02:57
Pershendetje,Zana..
Te uroje harmoni,fat,dhe cdo te mire tjeter ne jet..
Mbetesh e pershendetur nga,
Vendasi:smile:

Dardan Kastrati
09-10-06, 18:50
http://luleZana_ch pershendetje te perzemertaaa nga une dardani
te uroj fat dhe %do mire ne te sferat e jetes.
Zana_ch neve bisedojme dhe ne chat nese nuk gaboj apo
Zana_17_ch me kete nike je ne chat
_________________________________________________
Jeta eshte dhurate e natyres

uck_aksh
23-10-06, 16:06
pershendetje ..............
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/zana.jpg

Zana_ch
23-10-06, 21:24
pershendetje ..............
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/zana.jpg


omg ..........uck_aksh flm per ket pershendetje

uck_aksh
26-10-06, 00:14
pershendetje zana edhe nje her
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/Animationmk.gif

turisti
12-11-06, 23:35
E nderuar,:smile:

Urime nga zemra tejkalimin e - 3 000 - postimeve dhe shume mijera tjera,shendet,fat dhe lumturi,

Te deshiron
thjeshte & sinqerte,
TURISTI.:smile:

Albanian eX|PerT
13-11-06, 00:01
Zana pranoni pershendetjet e mia me te perzemerta. Ju deshiroje ēdo te mire ne jeten tuaj, dhe ia kalofshim te gjithe sa bashku sa me mire ne FD.

Me rrespekt dhe nder, nga shoku juaj:
Albanian eX|PerT

turisti
15-11-06, 19:31
Zana e nderuar,:smile:

Prano pershendetjet me te perzemerta nga

TURISTI.:smile:

Berisha-boy
18-11-06, 12:32
Pershendtje Zanushja e vockel te uroj cdo te mir ne jete edhe vikend te kendesh.Kalofshe sa ma mir keto dite vikendi ciaooo.
Me respekte Brisha-boy.

Zana_ch
18-11-06, 12:42
E nderuar,:smile:

Urime nga zemra tejkalimin e - 3 000 - postimeve dhe shume mijera tjera,shendet,fat dhe lumturi,

Te deshiron
thjeshte & sinqerte,
TURISTI.:smile:


Turisti flm per urimin e deshiruar nga ty , ndihem krenare qe kam shok/qe si ty dhe te tjeret ,andej me deshir te madhe shkruhem me juve te dashur .
Turist ti ke disa tema ku me deshir te madhe i lexoi dhe mundohem qe edhe une te marre pjes pak a shum .
Ti me je gjithmon Turist i dashur ( kiss kiss ne faqe)


Me nderime
Zana_ch

Zana_ch
18-11-06, 12:45
Zana pranoni pershendetjet e mia me te perzemerta. Ju deshiroje ēdo te mire ne jeten tuaj, dhe ia kalofshim te gjithe sa bashku sa me mire ne FD.

Me rrespekt dhe nder, nga shoku juaj:
Albanian eX|PerT


Flm i nderuar per pershendetjetn tende

edhe une te pershendes dhe ja kalofshim sa ma mir ne FD sbashku.


Respekti dhe nderi asht i imi per juve
Zana_ch

Zana_ch
18-11-06, 12:50
Pershendtje Zanushja e vockel te uroj cdo te mir ne jete edhe vikend te kendesh.Kalofshe sa ma mir keto dite vikendi ciaooo.
Me respekte Brisha-boy.Oo Berisha-boy ...shum shum flm per pergezimet tua , nje herit un te deshiroi edhe ty qdo te mirat kudo qe te jesh .

Wikend te kendshem dhe pa stres te deshiroi edhe ty .........hey zgjate faqen per nje mega kiss per ty :rolleyes: .


Me nderime
Zana_ch
(kam fillu mu rrit ....hehehe)

Berisha-boy
19-11-06, 00:35
Oo Berisha-boy ...shum shum flm per pergezimet tua , nje herit un te deshiroi edhe ty qdo te mirat kudo qe te jesh .

Wikend te kendshem dhe pa stres te deshiroi edhe ty .........hey zgjate faqen per nje mega kiss per ty :rolleyes: .


Me nderime
Zana_ch
(kam fillu mu rrit ....hehehe)
Zanushe faqe e kam zgjat per me kiss ne faqe hajde kisum tash :smile: .Zanushe hajde te qafi niher qum qum qummm 234 .
Zanushe ty e kisss Berishen boy :biggrin: 235

Berisha-boy
25-11-06, 15:15
O Zanushja e vockel erdha ne te kapercum neper FD e u ndala pak te oda e jote.Te pershendes nga thellesija e 316 qe qet flake .Te deshiroj vikend pa brenga e pa strese qe ke past ketyre 5 diteve qe na iken:wink: .

Me respekt e sinqiritet Berisha-boy

halla e madhe
25-11-06, 15:26
Zanushe_te dergoj nje MPUQ dhe te deshiroj vikend te qete:wink:

Zana_ch
25-11-06, 16:03
O Zanushja e vockel erdha ne te kapercum neper FD e u ndala pak te oda e jote.Te pershendes nga thellesija e 316 qe qet flake .Te deshiroj vikend pa brenga e pa strese qe ke past ketyre 5 diteve qe na iken:wink: .

Me respekt e sinqiritet Berisha-boy


O bukuroshi-boy i Berishave flm per pershendetjen, njashtu edhze une te pershendes
dhe te uroi qe tja ka klaosh sa ma mir ne ket wikendNdreimet e mija te perzemerta
Zana_ch

Zana_ch
25-11-06, 16:30
Zanushe_te dergoj nje MPUQ dhe te deshiroj vikend te qete:wink:


oj halla e madhe se me gzeove me ket mpuq....edhe une te puqq shum shum ty


Zana_ch

Amina
26-11-06, 15:25
Zana Ch te pershnedes nga zemra dhe te deshiroje vikend te kendshem.
ciao

vjeshta
01-12-06, 21:03
Pershendetje per zanushen tone te vockel:biggrin: ,veq je ka rritesh mire ,vazhdo.

Vjeshta!

Amina
02-12-06, 22:35
Zana te ja kalosh sa me mire, dhe kohe pas kohe do te vizitoje prap ne oden tende zanushe

Zana_ch
02-12-06, 22:42
Zana te ja kalosh sa me mire, dhe kohe pas kohe do te vizitoje prap ne oden tende zanusheoo je e mir se ardhun ne dhomen time ...................gjithmon deren e kam te hapur per miqsie te mir dhe te bukur

prandaj te falenderoi shum shum per viziten tenede dhe te tjerve .........kr5enohem qe gjindem ne mesin e juaj Amina


qaf qaf
Zana_ch

Dreni30
03-12-06, 23:17
E nderuar zana
nuk po te marr shume kohe, vetem desha te pershendes dhe te uroj gjithe te mirat ne jete, njeherit edhe plotsim te deshirave tuaja rinore.

Dreni.

LEDHATIMI
18-12-06, 23:00
Une tybe do te mbaj pak me gjate se Dreni heheh se e kam nijet mire me t`qafe . Te pershendes shume me shprese te jesh sa me e lumtur ne jeten tende :wink:

arton121
19-12-06, 13:56
zana moter e shfrytezoj edhe une rastin te pershendes perzemersisht se shume me pelqejn postimet e tua!!!!

respekt kam per ty...

tung

Paradox_13
19-12-06, 14:56
Zanushja e vogel me plot respekt,te pershendes dhe te uroj fat ne qdo sfer te jetes.
Me nderima Paradox_13

Berisha-boy
24-12-06, 00:19
Urime Krishtelindjet
Uroj qe kjo feste e madhe e lindjes se shelbuesit tone Jezu Krishtit te sjelle ne zemerat tona,ne familet tona ,ne vendin tone dhe ne mbare boten paqe,lumturi,mirqenje dhe te mbretoje mbreterija e tije.


Me respekte Berisha-boy Prishtine !

ARI_03
24-12-06, 17:21
Te uroj Krishtlindje dhe njė Vit te Ri te qete, plot me lumturi,ne pune dhe ne jetė,plot me dashuri dhe paqe te vertete....

GEZUAR!!!!http://www.durrsi.com/modules/Forums/images/smiles/occasion14.gif


Me respekt
ARI_03

Drinni
24-12-06, 21:08
Zanush gėzuar kėrshėndellat. Gėzuar 2007.
Sa mirė qė je nė dardania.
Lumturia dhe tė gjitha dėshirat pėr vitin qė vjen!
Nga zemra Drinni

Prishtinasja_
25-12-06, 02:52
Pershendetje Zana_ch

*****Gezuar Festat ****

http://www.sammjo.de/gallery/galleries/Weihnachten/annegeddes.jpg

Sy_kaltra
25-12-06, 12:32
Pershendetje Zana_ch.

Te Uroje Festat e funde vitit,plotesimin e te gjitha deshirave,gezimi dhe hareja te mbreteroje ne familjen tuaj ,njeherit shfrytezoje rastin te uroje edhe festen e Bajramit..

Gezuar....

Me Plote Dashuri Sy_Kaltra...

http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/normal_Gezuar.gif

gazi-de
25-12-06, 13:44
e ndreuara Zana_ch,urime festat dhe gjdo te mire ne jete.................

Zero Cool
25-12-06, 14:17
Urime festat e nderuar


http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Avatars/Gezuarfestat1.gif

http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Avatars/Gezuarfestat.gif

Kalt
25-12-06, 15:21
http://www.riversongs.com/olays/ult.html

vendasi
25-12-06, 15:27
Zanushe e dashur...
Shprehi deshiren qe npermes ksaje shkrese t'ju uroje Festat ne prag ,duke ju deshiruare te gjitha te mirat per vitin qe po na vije..
Vendasi

LOJETARI
25-12-06, 20:41
Zana_ch nje pershendetje me nje varg pergezime dhe urime nga une per kete feste te madhe per Ty dhe familjen tuaj .Shendet dhe suksese ne synimet tuaja te ardhme .

selvija
25-12-06, 22:24
http://dl6.glitter-graphics.net/pub/141/141746l4fiobzhr4.gif (http://www.glitter-graphics.com/)Per shum vite e mot...Motrushe...

lazdrani
26-12-06, 00:51
http://www.cirrico.de/galerie/xmas/img/a_kerzenmuetze.gif

Mein shwesterherz frohe weihnachten und alles gute für neuen jahr 2007.Gezuar per shume vite.HDGDL

Agolli
26-12-06, 01:08
Te pershendes dhe te uroj shume te mira ne jete, njekohesisht realizim te
te gjitha deshirave ne vitin qe vjen.
http://www.trepca.net/2003/1203/gezuar2004-al.jpg

Agolli

ninnela
26-12-06, 01:23
E nderuara Xana te pershendes dhe te uroj gjithe te mirat e kesaj bote dhe realizimin e enderrave tuaja ne cdo sfere te jetes

Shendeti,fati dhe lumturia qofshin me ty dhe familjen tuaj

GEZUAR PER SHUME MOTE

ninnela:wink:

~AmaZonA~
26-12-06, 17:32
Gėzuar Vitin e Ri Zana_ch te deshiroj cdo te mire ne jete suksese dhe shendet te plote ne Vitin 2007

http://www.hellasmultimedia.com/webimages/newyear/images/HapNY2.gif


http://www.duennwalder-hunnenhorde.de/bilderhunnen/weihnachtsschlitten.gif

pokeri
27-12-06, 17:30
Kur mbyllet njė vit, e kemi pak vėshtirė
T’i gjejmė fjalėt e duhura, tė urojmė
Megjithatė kaplohemi nga ajo ndjenjė e mirė
Kur e marrim vash qė miqėt s’tė harrojnė.

http://s08.picshome.com/c55/new_picture__2_.jpg

Dreni30
29-12-06, 13:02
E nderuar Zana,
Uroj qe ky vit qe po vjen te jete edhe vit i sukseseve per ty, njeherit edhe plotesim te deshirave tuaja rinore.

urime 2007.
Dreni.

legenda
31-12-06, 00:13
zana sis.,prano edhe urimet e mia te perzemerta per vitin e ri 2007,le te jete vit i sukseseve dhe i lumturise per ty ky vit,:smile: te pershendet legendaaa

rilinda
31-12-06, 15:41
Viti 2007 le t'ju sjell begati, shėndet tė plotė juve e familjes tuaj dhe harmoni nė jetė, pėrplot dashuri e suksese tė njėpasnjėshme! Gėzuar!

Kavaleri
31-12-06, 16:51
Une me mir ta kisha uru Live 2007-n
Por hajt se po i bashkamgjitem edhe un shkronjave e qe me kto shkronja deshiroj qe te jetosh deri ne 3007-n duke menduar per mua hahah..

Gzuar shöqe edhe qe ky vit te jet viti i Lumtur per ju.
Papaaaa bis nächstes jahr!

pirro
31-12-06, 19:30
http://www.londoncitadelband.on.ca/The%20Festive%20Season%20Cover%20-%20RGB300dpi.jpg

Berisha-boy
01-01-07, 06:14
Vitet po ikin, sa hap e mbyll syt.Se di si nga te ia filloj urimin per ju, vitin qe e lame pas nuk do ta kapim me kurr, e ne bashk me vitet po hecim... Tani, pranoi urimet me te sinqerta nga une QE kam per ty, per familjen tende dhe per te dashurit e tu, pra le te jet nje vit i yti ky qe vjen tani, le te jet ky vite qe ti ben ti harrosh brengat qe i ke pasur me heret, le ta sjell gezimin, paqen e plotesimin e deshirave...
http://img76.imageshack.us/img76/1369/natajw4.gifGezuar 2007 me plote gezime

Me respekte
Berisha-boy

schütze
01-01-07, 16:17
GEZUAR 2007

Nga zemra ju uroj qe ky vit te jet viti i realizimit te qdo deshire,gjithashtu edhe ralizimin e pavarsis se Kosoves

me respekt
schütze

~AmaZonA~
02-01-07, 19:59
Zana_ch dėshirova te jem e para qe do te Uroj Datlindjen edhe pse e ke neser une po te Uroj sonte se neser nuk do te kem mundesi pasi nuk do jem ne shtepi...
Urime Datlindjen u Bėfsh 100 Vjece Fati Dhe Lumturia Te Percjellt Ne Cdo Hap Tė Jetes Tėnde...
http://www.just-flowers.com/HT_Red_Roses.jpg
https://www.klingersbread.com/images/chocolate%20Raspberry%20torte-fs.jpg

Berisha-boy
03-01-07, 02:29
Shume urime per ty shume urime per tyyyyyyyyy Zana_ch.
Uirme ditelindja e 18 u mbafesh 180 vjeqe e plake me kroqe e rrofsh sa malet e Gjakoves.
Qofshe jete gjate,lumturija dhe fati te percjellet ne jete e tu plotecofte cdo deshir qe e ki.

http://www.speedyshare.com/147841507.html

382

http://img136.imageshack.us/img136/9250/earthcatch1mg0.gif (http://imageshack.us)

Me respekt
Berisha-boy

Zana_ch
03-01-07, 13:39
Ju falenderoi nga Zemra per urimet e juaja ......viti '07 qoftė vite i plotsimi te qdo endrre ,aspirate dhe synimi qe keni per ket vit....paqa dhe bekimi qofte me ju dhe familjet e juaja ;

Ari_03
Drinni
Prishtinasja
Sy_Kaltra
Gazi-de
Zero_Cool
Kalt
Vendasi
Lostari
Silvija
Lazdrani
Agolli
Ninnela
~AmaZonA~
Poker
Dreni30
Legenda
Rilinda
Pirro
Schütze

Ju dua te gjithve sepse jeni te mir dhe jeni bashkbisedues qe shum her me largoni pak a shum vetmin .
Edhe nje her viti 2007 te jet vite qe populli im mos ta harroi kurre ...po te jet vit i HISTORISE ,Vit i PAVARSIS TE PLOTE.

Me respek dhe nderime
Zana_ch.

Zana_ch
03-01-07, 13:42
Zana_ch dėshirova te jem e para qe do te Uroj Datlindjen edhe pse e ke neser une po te Uroj sonte se neser nuk do te kem mundesi pasi nuk do jem ne shtepi...
Urime Datlindjen u Bėfsh 100 Vjece Fati Dhe Lumturia Te Percjellt Ne Cdo Hap Tė Jetes Tėnde...
http://www.just-flowers.com/HT_Red_Roses.jpg
https://www.klingersbread.com/images/chocolate%20Raspberry%20torte-fs.jpg
Shum e dashura ~AmaZonA~ ...flm shum per urimin e dhane

fati dhe lumnturia te percjellshin edhe ty...... te kam shum xhan

Zana_ch

Zana_ch
03-01-07, 13:46
Shume urime per ty shume urime per tyyyyyyyyy Zana_ch.
Uirme ditelindja e 18 u mbafesh 180 vjeqe e plake me kroqe e rrofsh sa malet e Gjakoves.
Qofshe jete gjate,lumturija dhe fati te percjellet ne jete e tu plotecofte cdo deshir qe e ki.

http://www.speedyshare.com/147841507.html

382

http://img136.imageshack.us/img136/9250/earthcatch1mg0.gif (http://imageshack.us)

Me respekt
Berisha-boy


Berisha -boy....plakė u bafsha ama jo 180v. se behem plak e keqe dhe te tuti ty hehehehehe


Flm bukuroshi i Berishajve ............te dua edhe ty sepse je i mir mo dreq hihihnihiiiiiii

flm per urimin ............torten me ke borgj kur te takoi mos harro ............oa sa mir
puq puq
Zana_ch

Paradox_13
03-01-07, 14:59
Me lutjen qe ne jet te plotsohen te gjitha deshirat e tuaja te uroj nga zemra ditlindjen e 18 zanushe..
Urime.

ARI_03
03-01-07, 15:07
http://i80.photobucket.com/albums/j190/sylarushi/romantike/sb.jpg

turisti
03-01-07, 16:38
Zana e nderuar - lule e rinise :smile: ,

Deshiroj qe prej sodit deri ditelindjen e 100 -t, shendeti,dashuria dhe lumturia te jesin percjellesat e tu tė pa ndare.

Momentet e bukura per 18 vjetorin.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.:smile:

Naki
03-01-07, 18:05
http://images.fotosearch.com/bigcomps/ISI/ISI110/HOLCE026.jpg


Gėzuar ditėlindja ,shumė gėzime e suksese le tė ju pėrcjellin edhe pėr shumė dekada!

Naki

selvija
03-01-07, 20:01
Zanushe jone e bukur ende shum e re qe ben postime shum te kendshme ne kete mesin shokve dhe shoqeve te dardanis..
Te uroj Ditlindjen me shendet lumturi dhe mesime sa ma shum qe te dilsh nje dit ne drit...urime... befsh 100 vitehttp://www.shefdomi.com/graphics/glitters/birthday5.gif

Prishtinasja_
03-01-07, 20:07
Zana_ch ta uroj ditelindjen nga zemra !!

U befsh 100 vjece .... :smile:

Fati, lumturia dhe dashuria qofshin bodigardat e jetes tende....... :biggrin::biggrin:

Me respekt

Prishtinasja_

http://freenet-homepage.de/traum-karten/gluekwunsch/geb2.jpg

Dardan Kastrati
03-01-07, 20:33
Pėr Ty Gėzuar Ditėlindjen
Uroj qe gjithemon fati dhe lumturia te ju percjellin tere jeten e juaj
gezimi dhe harejaa te jete prezenet ne ēdo hap te jeteesssssssss
U R I M E DHE I B E F S H I 100 TE TJERA
http/ urime
___________________________________
I thjeshte dhe i sinqert

Agolli
03-01-07, 22:45
Zana urime ditelindjen e gezofsh, te deshiroj c'do te mire ne jete.


http://www.shqiptaria.ch/gorumi/images/smiles/43.gif

http://www.shqiptaria.ch/gorumi/images/smiles/10.gif

Zana_ch
04-01-07, 00:00
Me lutjen qe ne jet te plotsohen te gjitha deshirat e tuaja te uroj nga zemra ditlindjen e 18 zanushe..
Urime.I nderurai Paradox_13...flm shum per ket urim kaq te bukur .

flm nga zemra
Zana_ch

Zana_ch
04-01-07, 00:03
http://i80.photobucket.com/albums/j190/sylarushi/romantike/sb.jpg
Ari_03 flm shum per ket urim te bukur ...
tung tung
zana_ch

Zana_ch
04-01-07, 00:06
Zana e nderuar - lule e rinise :smile: ,

Deshiroj qe prej sodit deri ditelindjen e 100 -t, shendeti,dashuria dhe lumturia te jesin percjellesat e tu tė pa ndare.

Momentet e bukura per 18 vjetorin.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.:smile:
I dashuri turisti .......shendeti dashuria dhe lumturia qofshin edhe me ty dhe fam. tende ne qdo hap te jetes tuajgjithmone e sinqert
zana_ch

Zana_ch
04-01-07, 00:08
http://images.fotosearch.com/bigcomps/ISI/ISI110/HOLCE026.jpg


Gėzuar ditėlindja ,shumė gėzime e suksese le tė ju pėrcjellin edhe pėr shumė dekada!

Naki

I nderuari Naki flm per kto fjal te bukura .....Zana_ch

Zana_ch
04-01-07, 00:13
Zanushe jone e bukur ende shum e re qe ben postime shum te kendshme ne kete mesin shokve dhe shoqeve te dardanis..
Te uroj Ditlindjen me shendet lumturi dhe mesime sa ma shum qe te dilsh nje dit ne drit...urime... befsh 100 vitehttp://www.shefdomi.com/graphics/glitters/birthday5.gifsilvija sisi flm shum ............
edhe ti ke shkrime te bukura zemer...........zana_ch

Zana_ch
04-01-07, 00:16
Zana_ch ta uroj ditelindjen nga zemra !!

U befsh 100 vjece .... :smile:

Fati, lumturia dhe dashuria qofshin bodigardat e jetes tende....... :biggrin::biggrin:

Me respekt

Prishtinasja_

http://freenet-homepage.de/traum-karten/gluekwunsch/geb2.jpg
ooo Prishtinasja_ ...........fati ,lumturia dhe dashuria qofshin engjujt per ty
hdl

zana_ch

Zana_ch
04-01-07, 00:19
Pėr Ty Gėzuar Ditėlindjen
Uroj qe gjithemon fati dhe lumturia te ju percjellin tere jeten e juaj
gezimi dhe harejaa te jete prezenet ne ēdo hap te jeteesssssssss
U R I M E DHE I B E F S H I 100 TE TJERA
http/ urime
___________________________________
I thjeshte dhe i sinqert
Dardani flm shum shum............


zana_ch

Zana_ch
04-01-07, 00:22
Zana urime ditelindjen e gezofsh, te deshiroj c'do te mire ne jete.


http://www.shqiptaria.ch/gorumi/images/smiles/43.gif

http://www.shqiptaria.ch/gorumi/images/smiles/10.gif
Agolli flm shum shum ........................
hd.... shum xhan

Zana_ch

Kavaleri
04-01-07, 06:21
http://tinypic.com/2unxe9c.jpg

Urritsh e madhe qoqe!
Ama pak veshin ta ta ngrehi hmm.
Dhurat pre meje nje par syza,qe mos ti harrosh Urimet e me parshme.
E pantollat qe te kokshe rrit kokshe bo e maleeeeee..:biggrin:

http://tinypic.com/48n3b6a.jpg

Xona
05-01-07, 13:49
Pershendes Zana_ch me nje kenge te Greta Koci *dashuri pa shije* se jam duke e degjuar tani.
Dhe te uroj nje pasdite te bukur shpresoj te ja kalosh ashtu si te doj zemra ty :redface: nga Xona!

Zana_ch
05-01-07, 13:54
Pershendes Zana_ch me nje kenge te Greta Koci *dashuri pa shije* se jam duke e degjuar tani.
Dhe te uroj nje pasdite te bukur shpresoj te ja kalosh ashtu si te doj zemra ty :redface: nga Xona!Xona flm per persh. edhe une ty po te pershendes dhe te deshiroi nje pasdite te bukur ...

te poersh... me kengen e Yllka Kuqit ;shume e mire


http://www.youtube.com/watch?v=Tc0Nj4xxnME

uck_aksh
24-01-07, 01:37
pershendetje Zana_ch
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/30.gif

MemphiSx
30-01-07, 20:25
E nderuara kojshike te pershendes nga zemra,te uroj gjith te mirat ne jet.

Me respekt MemphiS :smile:

andaluzi91
06-02-07, 05:20
Hajt, ta pershendes edhe une daden teme,...

U rritsh e madheeeeeeee, e i bofsh 100 vjet (ishalla si ke 99) hahahhaa

Berisha-boy
10-02-07, 11:45
Zana e vogle upsss e madhe te pershendes shum e te deshiroj ni vikend te kendesh ta kaloni edhe pse na ke munguar shuuum mu edhe Zojes :frown: .

http://smileys.smileycentral.com/cat/11/11_2_104.gif (http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxmk570YYYU)Me respekte per ju
Berisha-boyhttp://www.smileycentral.com/sig.jsp?pc=ZSzeb113&pp=ZNxmk570YYYU (http://smiley.smileycentral.com/download/index.jhtml?partner=ZSzeb113_ZNxmk570YYYU&utm_id=7921)

Zana_ch
10-02-07, 17:32
Zana e vogle upsss e madhe te pershendes shum e te deshiroj ni vikend te kendesh ta kaloni edhe pse na ke munguar shuuum mu edhe Zojes :frown: .

http://smileys.smileycentral.com/cat/11/11_2_104.gif (http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxmk570YYYU)Me respekte per ju
Berisha-boyhttp://www.smileycentral.com/sig.jsp?pc=ZSzeb113&pp=ZNxmk570YYYU (http://smiley.smileycentral.com/download/index.jhtml?partner=ZSzeb113_ZNxmk570YYYU&utm_id=7921)edhe ju me keni mungue mua shum bile

tpershendes ty dhe zojen ju kam shum xhan


hey o bukurosh une dhe zoja http://www.smilieshq.com/smilies/love0007.gif (http://www.smilieshq.com)

Dreni30
12-02-07, 08:53
Zana e vogel, ahhhah deshta ta le ketu nje pershendetje duke te uruar shendet e gjithe te mirat ne jeten tuaj rinore.

Dreni.

Prishtinasja_
12-02-07, 20:35
Me ra ndermend qe moti ste kam pershendet :rolleyes:

Pra pershendetje te ngrohta per ty zana_ch :smile::smile:

Zero Cool
14-02-07, 18:08
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Vday1.gif

Dreni30
14-02-07, 18:44
http://www.natsunivers.dk/kort/images/valen005.gif

Urime edhe ju u gezofshi sa me shpejt nese.................???

ARI_03
14-02-07, 21:15
http://www.fotosearch.de/thumb/UNG/UNG181/u14968922.gifUrime Shėn Valenitin...
Me respekt
Ari_03

Zero Cool
08-03-07, 13:14
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/roos-rood-3.jpg

Prishtinasja_
21-03-07, 10:42
http://ug1.kwick.de//ug/0074/7608/10308452_full,r,470x470.jpg

Hoffe es geht dir gut !!!

Prishtinasja_ :wink:

falma_lotin
21-03-07, 20:50
Kam nderin te pershendes ty Motrushe e nderuar , shkrimet e tua kane nje vlere te jashtzakonshme e marr me mend si je edhe ne jeten e perditshme , nje femer per te cilen duhet krenuar prandja te pershendes me plot zemren dhe te uroj qdo te mire ne jeten tande .

Me rrespekt falma_lotin

instruktori
21-03-07, 21:33
Me knaqesin ma te madhe epershendes njeriun ma te mire qe me shkrimet e veta na ka knaq.
Me nje fjal ju Zana ch jeni LOKOMOTIV e Dardanis.
Zoti ju ruajt dhe ju ndihmoft gjithmon.
Shendet dhe jete te gjate.

Giovanni
21-03-07, 22:21
Tung tung,

Si po ja kalon??

Te pershendet shume shume shuem

Giovanni.

~AmaZonA~
25-03-07, 10:18
http://img260.imageshack.us/img260/4366/94651szi5q75jhyut5.gif (http://imageshack.us)

Sy_kaltra
25-03-07, 11:28
http://www.flairmyspace.com/userpics/graphics/thumbnail/days/daysofweek42.gif

Dreni30
27-03-07, 09:49
http://pedraapedra.weblog.com.pt/arquivo/rosa-gallica-rosa-mundi.jpg

uck_aksh
29-03-07, 00:31
http://i16.photobucket.com/albums/b45/calicowgirl5/Greetings/goodday.gif

Agroni22
01-04-07, 21:40
pershendetjet ma te mira edhe me te bukura nga une AGRONI

rilinda
02-04-07, 11:15
http://www.supergreetingcards.com/cards/3915.jpg

ARI_03
07-04-07, 08:43
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/ostern/thumbs/osterhuhn.gif (http://www.grusskartenkoenig.de/grusskarte-329-osterhuhn.html)

Gėzuar Pashkėt!

Ari_03

budo785
07-04-07, 12:29
Urime festen e nderuar:-),te deshiroj suksese...
http://interrose.co.uk/images/shopping/rose096.jpg

Giovanni
08-04-07, 08:34
http://img340.imageshack.us/img340/9786/pashketvx0.jpg

Dardan Kastrati
08-04-07, 12:37
Zana_ch Urime Pashköt pör shumö motttttttttttttttttttttttt
gözuarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
________________________________________________
i thjeshtö dhe i sinqertö

Dardan Kastrati
08-04-07, 12:40
Zana_ch URIME festa e Pashkėve pėr shumė mottttttttttt
qofsh e e gėzaur gjithėmon ...... Gėzuar..........
______________________________________________
i thjeshte dhe i sinqert

rilinda
08-04-07, 12:40
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR042.gif

uck_aksh
08-04-07, 16:01
http://i171.photobucket.com/albums/u295/Jeannie522/GoodAfternoon.gif

ninnela
09-04-07, 12:37
Pershendetje per ty zana

Arkza
09-04-07, 14:21
Zna_ch Te Pershndes shume Zanush je valla:smile:

Xuki
09-04-07, 18:55
Zana tė pėrshėndes shumė me rezultatin FC Zürich - FC Basel 0 : 1!

Sy_kaltra
14-04-07, 11:11
http://www.galeriashqiptare.net/albums/Kartolina/normal_kartoline.jpg

Djellza:
14-04-07, 22:07
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une e nderuar .

Ju rrespekton Djellza

Paradox_13
15-04-07, 14:21
Pershendetje,.nje pasdite te kendeshme ju deshiroj..
Paradoxi.

rilinda
15-04-07, 17:15
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR023.gif

Giovanni
15-04-07, 19:33
http://www.fantasygif.it/Saluti%20e%20Auguri/Buonasettimana/c1.gif

Dreni30
16-04-07, 09:48
Zana e vogel ( qupeza) erdha ketu per te pershendetur, duke te deshiruar cdo te mire ne jete, - harmoni e lumturi ne ditet tua rinore.

Dreni.

gazi-de
16-04-07, 12:46
Zana_ch,te pershendes...............

Sy_kaltra
20-04-07, 17:59
http://cards.lovingyou.com/platinum/images/helloh014.jpg

rilinda
21-04-07, 21:40
http://www.blogadorn.com/graphics/friends/friend00029.gif

uck_aksh
23-04-07, 00:36
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje.jpg

gazi-de
27-04-07, 11:39
Pershendetje...............

instruktori
30-04-07, 23:04
pershendetje Zana_ch

Prishtinasja_
01-05-07, 00:41
http://www.hostarea.de/server-04/April-4b459b63d2.gif

Prishtinasja_
13-05-07, 15:38
http://ug1.kwick.de/ug/0239/4423/13385186_full,r,470x470.jpg

instruktori
14-05-07, 19:47
Pershendetje

Urojm qe te jeni mire dhe te kaloni mire.

Instruktori

vjeshta
22-05-07, 02:35
Zana te pershendes dhe doku moj.

Vjeshta!

uck_aksh
24-05-07, 04:26
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg

instruktori
26-05-07, 22:21
Erdha ketu te la kete mesazh per ju


Vikend te kendeshem ju deshiroj


Instruktori