PDA

View Full Version : erdha dhe une


BledI_EL
15-11-05, 19:39
ju pershendes te gjitheve.ja ku erdha dhe une.ndoshta dikujt mund ti duket pak cudi pse nje nga shqiperia ne dardania.de po me pelqen si faqe dhe kam gati 3 vjet qe e vizitoj.shpresoj tja kaloj mire ketu dhe urime stafit.BledI_EL

Murgesha
15-11-05, 20:23
ju pershendes te gjitheve.ja ku erdha dhe une.ndoshta dikujt mund ti duket pak cudi pse nje nga shqiperia ne dardania.de po me pelqen si faqe dhe kam gati 3 vjet qe e vizitoj.shpresoj tja kaloj mire ketu dhe urime stafit.BledI_EL

Bledi mirė se na ke ardhė.
Shpresoj se do tė jesh i pritur me gėzim nga vėllezrit dhe motrat kosovare.

Barbaroza
15-11-05, 20:27
ju pershendes te gjitheve.ja ku erdha dhe une.ndoshta dikujt mund ti duket pak cudi pse nje nga shqiperia ne dardania.de po me pelqen si faqe dhe kam gati 3 vjet qe e vizitoj.shpresoj tja kaloj mire ketu dhe urime stafit.BledI_EL

Bledi,se pari te pershendes dhe te uroj mireseardhjen!
Nuk eshte aspak cudi qe jeni ketu.Ka perplot kosovare qe shkruajne neper forume te ndryshme diskutimi te bashke me shqiptaret e Shqiperise!
Uroj t'ja kalosh sa me mire ne mesin tone!

GURI SYLAJ
15-11-05, 20:35
O Bledi, une nuk po quditem hiq se edhe une jam i Shqypnise.
Mire se ke ardhe e kalofshim mire.

Guri Sylaj

Flaka_1
15-11-05, 20:40
ju pershendes te gjitheve.ja ku erdha dhe une.ndoshta dikujt mund ti duket pak cudi pse nje nga shqiperia ne dardania.de po me pelqen si faqe dhe kam gati 3 vjet qe e vizitoj.shpresoj tja kaloj mire ketu dhe urime stafit.BledI_EL

Mire se na vjen Bledi_El,
Ju deshiroj te kaloni caste te kendshme!
Nuk eshte per tu quditur fare, se Dardania ka Zemer te Madhe!

Pershendetjet e sinqerta dhe gjithe te mirat per ty!

Me dashuri si per hera Flaka

BledI_EL
18-11-05, 19:40
flm per mikpritjen megjithse me thene te drejten kur kam hyre te serveri juaj mu jane pergjigjur shume bukur :nuk du me fol me ty te shqiperise se jeni rrebela.ama di dhe kete qe nuk eshte ky mendimi i te gjitheve.nejse edhe njehere shume flm per mikpritjen.

Barbaroza
18-11-05, 20:18
flm per mikpritjen megjithse me thene te drejten kur kam hyre te serveri juaj mu jane pergjigjur shume bukur :nuk du me fol me ty te shqiperise se jeni rrebela.ama di dhe kete qe nuk eshte ky mendimi i te gjitheve.nejse edhe njehere shume flm per mikpritjen.

Hmmm,ndodhe te kete edhe te tilla raste,por nuk duhet demoralizuar.
Te them te drejten,para nje kohe bukur te gjate,nga kureshtja pata hyre ne nje chat me shqiptare nga Shqiperia ne perqindjen me te madhe.Edhe mua me ka ndodhe keshtu sikur ty,por kishte edhe njerez te mire qe pranonin te flisnin me kenaqesi me nje kosovare!
Andaj,desha te te them se s'jane te gjithe njesoj,ketu ka shume gjera dhe njerez te mire qe me kohe do e veresh!
Gjithe te mirat Bledi!