PDA

View Full Version : Kush eshte Fortuna?


halla e madhe
15-11-05, 23:23
E nderuar _te pershendesim me nje duartrokitje brohoritese per ardhjen tende ne Forumin Dardan :!: :lol:

Pasi qe na hallat jemi te parat per musafir te ri ,ju dalim perpara me pite e bakllave..na prezentohu me disa fjale per hater te halles :wink:

Murgesha
15-11-05, 23:31
Oj Hallushe i paske nxjerrė punė vedit moj, se tash fillojnė kryqpyetjet pėr temėn se a ėshtė ekopjuar apo e ke personale pėr vete. :lol: :lol: :lol:

Shaka kėto, se nė tė vėrtetė edhe mua mė intereson ta di se kush ėshtė Fortuna??

Fortuna tė presim tė na prezentohesh. :lol: :lol:

Barbaroza
16-11-05, 10:23
Fortuna,duke te uruar mireseardhjen tend ketu,shpresoj qe do i'a kalosh mire,pa harruar te na prezantohesh qe sado kudo ta mbysim kureshtjen se kush eshte Fortuna!?

Urata
16-11-05, 14:37
Fortuna, prezentohu njehere in flash/fortunishte...

respekt!

Fortuna
18-11-05, 01:03
Nga: ??????
Pėr: Fortuna
Postuar: 18.11.2005 00:53
Titulli: hi
Oj Fortuna shko e prezentohu se me deshire po presim te na prezentohesh tek nje tem qe eshte hapur per ty tek prezntimet.

E po me "mallengjeu" ky mesazh qe mu dergua ne privat.

Nuk po e di se pse ju duhet qe te prezentohem, por po e baj nje prezentim te shkurter.

Jam Fortuna po e dini me.

Kam 29 vjet.

Kam edhe dy femije.

Jetoj dhe punoj ne Gjermani.

Ju pershendes te gjitheve.

Urata me fal por kur duhet te flas per veten time nuk di te flas fortunisht.

doGzona
18-11-05, 01:14
E nderuara Fortuna , ju deshiroj mireseardhje ne mesin tone dhe ju deshiroj cdo te mire.

Gjithastu ju uroje jete te gjate e shendet te plote dy pellumbave.


doGzona

Honesty^uk.
18-11-05, 22:25
Nga: ??????
Pėr: Fortuna
Postuar: 18.11.2005 00:53
Titulli: hi
Oj Fortuna shko e prezentohu se me deshire po presim te na prezentohesh tek nje tem qe eshte hapur per ty tek prezntimet.

E po me "mallengjeu" ky mesazh qe mu dergua ne privat.

Nuk po e di se pse ju duhet qe te prezentohem, por po e baj nje prezentim te shkurter.

Jam Fortuna po e dini me.

Kam 29 vjet.

Kam edhe dy femije.

Jetoj dhe punoj ne Gjermani.

Ju pershendes te gjitheve.

Urata me fal por kur duhet te flas per veten time nuk di te flas fortunisht.

Me fal qe hyra ne oden tuaj, por kureshtja ishte vetem per te studiuar mbi menyren dhe tematiken e te shkruarit tuaj, dhe me erdhi keq kur shikova se sa keq kishit tradhtuar (zbuluar) vetveten me anen e ketij M/P .

Me sonte dhe mbrapa ,per mua kane marrur fund te gjitha replikat,argumentet, mospajtimet me TY, sepse me te vertet qenkeni e dobet dhe tradhtare e lehte e vetes suaj ku ne njeren ODE paraqitesh gazmore, e shoqerueshme, moderne etje, dhe ne tjetren brutale, tekanjoze....

Perseri ju kerkoj falje qe mu desh ti shkruaja keto fjale ne oden tuaj, dhe sinqerisht te deshiroj argetime maximale ashtu sic i deshiron dhe ua pergadit TI terrenin.

Honesty

Urata
18-11-05, 23:27
Fortuna ...

nuk e kam qaren pa t'pershendet...!

A e din pėrse...?

Fortuna
19-11-05, 02:14
Me fal qe hyra ne oden tuaj, por kureshtja ishte vetem per te studiuar mbi menyren dhe tematiken e te shkruarit tuaj, dhe me erdhi keq kur shikova se sa keq kishit tradhtuar (zbuluar) vetveten me anen e ketij M/P .

Me sonte dhe mbrapa ,per mua kane marrur fund te gjitha replikat,argumentet, mospajtimet me TY, sepse me te vertet qenkeni e dobet dhe tradhtare e lehte e vetes suaj ku ne njeren ODE paraqitesh gazmore, e shoqerueshme, moderne etje, dhe ne tjetren brutale, tekanjoze....

Perseri ju kerkoj falje qe mu desh ti shkruaja keto fjale ne oden tuaj, dhe sinqerisht te deshiroj argetime maximale ashtu sic i deshiron dhe ua pergadit TI terrenin.

Honesty

Te falenderoj qe paske marre mundin te vizitojsh oden time.
Por edhe ketu e tregove veten se tek ju mbizoteron mosbesimi, dinakeria, paragjykimi.
Pse valle je keshtu?
Qfare tradhetova veten me ket mesazh, a sma thua?

Fortuna
19-11-05, 02:15
Fortuna ...

nuk e kam qaren pa t'pershendet...!

A e din pėrse...?

Edhe ti Urata me paragjykime?

A mos po te dukem far profete me e dite se per qka me pershendet ti mua?

Arb
19-11-05, 04:51
Fortuna ...

nuk e kam qaren pa t'pershendet...!

A e din pėrse...?

Qare pa te pyet dicka edhe une s'kom...

Mos dukesh sikur "Paris Hilton?"

Urata
19-11-05, 05:38
Fortuna ...

nuk e kam qaren pa t'pershendet...!

A e din pėrse...?

Edhe ti Urata me paragjykime?

A mos po te dukem far profete me e dite se per qka me pershendet ti mua?

Fortuna pergjigjen e kam dhene ne temen tuaj...!NJe di ta them se shkronjat tua kane mbjell ZEMERIM/INAT, akuzime dhe dyshime t'smuta( krejt t'panevojshme)...!
Sido qe te jete t'lumte!

Banju t'fala mikeshave tua...
kjofte lavdue Krishti!

Ishe i/e sukseshme...!Dhe aktrimin po e lujshe mire...

Urata
19-11-05, 05:39
Fortuna ...

nuk e kam qaren pa t'pershendet...!

A e din pėrse...?

Qare pa te pyet dicka edhe une s'kom...

Mos dukesh sikur "Paris Hilton?"

Jo Arb...!
Vetem floket i kam ate stil...!

Arb
19-11-05, 09:20
Jo Arb...!
Vetem floket i kam ate stil...!

Qysh me ja bo e me ta pa ate stil...

Reana
19-11-05, 10:01
Jo Arb...!
Vetem floket i kam ate stil...!

Qysh me ja bo e me ta pa ate stil...

:lol: :lol: :lol:
ani mire po mendojke ...ska si Paris Hilton-i :lol:

Arb
19-11-05, 10:02
:lol: :lol: :lol:
ani mire po mendojke ...ska si Paris Hilton-i :lol:

Ani kjo DVD-ja e re...

Urata
20-11-05, 18:59
Me falni, por i keni shkel kufijte e rregulles temore...!
S'pari t'keni respekt per Hallushin e pastaj edhe Fortunen...!

Tema ka t'beje me Fortunen dhe prezantimin e saj e jo me Urata dhe Paris Hilton...!


Fortuna, ENIGME 2005...
qofsh i/e rrethuar ngrohte!

Fortuna
21-11-05, 04:14
Me falni, por i keni shkel kufijte e rregulles temore...!
S'pari t'keni respekt per Hallushin e pastaj edhe Fortunen...!

Tema ka t'beje me Fortunen dhe prezantimin e saj e jo me Urata dhe Paris Hilton...!


Fortuna, ENIGME 2005...
qofsh i/e rrethuar ngrohte!

Urata.
Jam prezentuar ketu, kam nje nik Fortuna, dhe nu e di se ku po e shef ti enigmen tek une.
Megjithate te falenderoj per pershendetjen e ngrohte.

Dreni30
21-11-05, 23:21
E nderuar Fortuna

Mirese keni ardh ne forumin Dardania.

Besoj qe keni me kalu mire ketu edhe pse nganjehre fortuna eshte e rrezikshme, por besimi i forte per nje dite te mire i harron te gjitha.
Te uroj shendet dhe biseda te kendshme.

Dreni.

rafet llapjani
02-12-05, 02:55
Fortun pasha kuranin nuk kom qare pate pershendet se me kujtohet tyne her ne dimer kur ja rraske ferfellaz u bojke smeti deri ne gu por kur vike Fortuna leje qe i hiqke smetat po edhe kulmat dojke me naj hjek hahaahahahahahaha me fal e nderuar pak shaka.


Te deshiroj mir se ardhje ne mesin ton kalo ashtu siq ta don zemra.me rrespek dhe nder nga rafet llapjani.

Fortuna
02-12-05, 03:18
Rafeti nuk jam ajo fortuna e dimrit qe kaq bukur e paske prezentuar.

Une jam Fortuna njeri.

Arb
02-12-05, 03:20
Me falni, por i keni shkel kufijte e rregulles temore...!
S'pari t'keni respekt per Hallushin e pastaj edhe Fortunen...!

Tema ka t'beje me Fortunen dhe prezantimin e saj e jo me Urata dhe Paris Hilton...!

Fortuna, ENIGME 2005...
qofsh i/e rrethuar ngrohte!

Urate he Urate...

Je bo e zoja oj cike... Edhe per kufijte e rregulles temore po ka kallxon. Qyre senet nryshe njeri si ban, vec qeshtu...

E kjo Hallushja kush ke?

Fortuna
02-12-05, 03:23
Arb nuk ka nevoje te aktualizojme edhe njeher se kush ke Fortuna.

Une jam Fortuna!
Sa per kete fortunen qe kane kerkuar ketu ta dijne se kush eshte as une nuk e njoh.

Arb
02-12-05, 03:25
Arb nuk ka nevoje te aktualizojme edhe njeher se kush ke Fortuna.

Une jam Fortuna!
Sa per kete fortunen qe kane kerkuar ketu ta dijne se kush eshte as une nuk e njoh.

Jo more, nuk permenda ndonje Fortune apo shtrengate... E kisha fjalen per nje Urate...

Fortuna
02-12-05, 03:27
E po Urate dhe Fortune nuk shkojne bashke.

Arb
02-12-05, 03:28
E po Urate dhe Fortune nuk shkojne bashke.

Nese nuk e ke verejt mire, nshoja edhe ni here postimit ma nalte. Kam theksuar shkrimin e Urates...

Arb
02-12-05, 03:28
E masi hyna ktyne fellutave, kush ke kjo Fortuna?