PDA

View Full Version : Fortuna


Arb
16-11-05, 04:19
Na ka ardh nje Fortune ne Forum, le ta perdorim kete teme per ta pershendetur ate.

Mire se ke ardh cika e mire!

Urata
16-11-05, 05:11
Mire ardhje Fortuna...! Na knaqe, perzete...

ia kalofsh mire!

Psikologu
16-11-05, 09:58
E nderuara Fortuna!

Tė pershendes duke tė deshiruar mirė se ardhje nė forumin e shenjtė shqiptar Dardania.
Uroj qė tė kaloni qaste tė bukura cdo here.

Me nderime pėr ju;


Psikologu

Barbaroza
16-11-05, 11:51
Mire ardhje Fortuna...! Na knaqe, perzete...

ia kalofsh mire!

Une i bashkohem fjaleve te Urates.Mire se na ke ardhe e nderuar!

turisti
16-11-05, 13:13
:P FORTUNA e nderuar :P ,

:P :P M :P I :P R :P E :P :P S :P E :P :P E :P R :P DH :P E :P :P .

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P

MemphiSx
16-11-05, 13:36
Mir se erdhe e nderuara FORTUN ;)

Shpresoj se shum shpejt do te gjesh rehati ne forumin tone,qe mendoj se deri me tani i ploteson gjitha kushtet qe te jet Number One ;)

ninnela
16-11-05, 14:00
Mire se na erdhe e nderuar,argetim te kendshem ne fd :lol:


Me nderime NINNELA :wink:

Artisti
16-11-05, 15:39
Fortuna mire se ke ardh,pershendetje fortunuese per ju ,ruju se po rrzohesh nga kjo pershendetje hahahahahah :wink:Artisti

doGzona
17-11-05, 02:53
Fortuna e nderuar,

Te deshiroj mire se ardhje ne mesin tone .Shpresoj se do te ja kaloni mire ne mesin tone edhe pse me heret ishit e regjistruar por nuk ke qene kendej shpesh.Cdo te mire dhe suksese per ju.

Sincerisht per ju,

doGzona

laliloli
17-11-05, 09:45
Pershendetje edhe nga une Fortuna,mire se erdhe ne mesin tone.

Veq mos harro se ende jemi ne Vjeshte ,e per Fortuna te dimrut ende nuk jemi pergatitur :lol: :lol:

Shendet dhe ēdo te mire

Lali

Murgesha
17-11-05, 12:26
Mirė se ke ardhė Fortuna.
Mbetem me shpresė qė do tė jeni pjesė e pandarė e shoqėrisė Dardane.

Me rrespekt Murgesha!

Dimri
17-11-05, 13:15
Mir se na erdhe fortuna(fati )kalofsh qaste te mira ne FD,

Fortuna
18-11-05, 01:35
Falenderoj te gjithe ju qe me pasket pershendetur, edhe pse nuk po e kuptoj pse u dashka te egzistoj nje teme per pershendetje per mua.

Urata
18-11-05, 05:13
Fortuna ... :wink:

Dimri
18-11-05, 08:20
Falenderoj te gjithe ju qe me pasket pershendetur, edhe pse nuk po e kuptoj pse u dashka te egzistoj nje teme per pershendetje per mua.

Si thojn ni fjale ..hip se te vrava zhdrip se te vrava .edhe ti moj e meriton ni pershendetje si gjith ne FORTUNA ( FATI ) se po merr pjes ne shoqrin ton ne FD.

SHum respekt nga DIMRI.

Barbaroza
18-11-05, 11:20
Falenderoj te gjithe ju qe me pasket pershendetur, edhe pse nuk po e kuptoj pse u dashka te egzistoj nje teme per pershendetje per mua.

Sepse edhe ti je anetare e ketoj forumi sikur ne dhe mbi te gjitha je NJERI!

vjeshta
18-11-05, 11:44
hahahahahahahaahahahahahahahahahahahah

Agroni22
18-11-05, 14:21
pershendetje per ty

Urata
21-11-05, 02:20
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 362393 artikuj
Forumi ka 6410 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė Delux Hotlinks
7 pėrdorues online: 2 anėtarė 1 tė fshehur 4 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 7:48 pm
Anėtarėt e regjistruar Fortuna, Urata

Fortuna sabahtore, po t'pershendet Urata mbremore...!
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aa...

Diana007
23-11-05, 09:58
Kalofsh mir ketu.

http://img400.imageshack.us/img400/415/llllllllll7vx.jpg (http://imageshack.us)

Kalt
27-12-05, 17:08
Fortuna,

Gezuar Vitin e Ri 2006!
Urimet dhe deshirat me te mira per ty!

Perzemersisht Kalt

http://img.123greetings.com/thumbs/ejan_ny_flowers/8607-004-37-1075.gif

rilinda
27-12-05, 21:40
http://img410.imageshack.us/img410/7008/hamom9gg.png (http://imageshack.us)

Naki
27-12-05, 21:57
Nė pragė tė vitit tė ri ju deshirojė shėndet,lumturi , realizėm tė dėshirave dhe apiratave.

Gėzuar viti 2006


http://www.duennwalder-hunnenhorde.de/bilderhunnen/weihnachtsschlitten.gif


Naki

Domira
28-12-05, 02:56
Gezuar Viti i Ri 2006, Fortuna.
Lumturia e mbaresia qofshin me ty kete vit qe po vjen.

http://img.123greetings.com/eventsnew/ejan_ny_fireworks/1069-038-13-1027.gif

Diana007
28-12-05, 13:35
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg

Artisti
28-12-05, 20:12
Urime,Urime,Urime
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.pngGezuar Viti i Ri 2006

schütze
28-12-05, 21:32
************GEZUAR VITIN 2006*************
Pranoni pershendetjet dhe urimet,me deshirat me te mira per ju ne vitin 2006
http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/k050.gif

Vigani
28-12-05, 21:41
Viti 2006 le te jet viti realizues i te gjitha deshirave tuaja dhe me te dashurve tuaj...

GEZUAR!

Viganica...

laliloli
28-12-05, 23:34
Me fat dhe gezuar vitin e ri 2006
Shendet,lumturi,gezim,hare dhe suksese ne ēdo sfere te jetes.

GEZUAR 2006

Lali

Gjumashja
29-12-05, 11:23
http://img365.imageshack.us/img365/1786/h0tm.jpg

Zana_ch
29-12-05, 12:51
Gezuar Vitin e Ri 2006..harroni brengat,momentet edhe ēastet e deshpruara,lini menjan hidherimin dhe urrejtjen..ēoft ky vit nje vit i endrrave tuaja te pa realizuara dhe lumturia mbizotroft ne ju dhe familjen tuaj!

http://hometown.aol.de/NottulnBoy1/schneekugel7.gif


nga
zana_ch

mjellma
29-12-05, 22:04
Fortuna gezuar 2006
Shendet,lumturi,gezim,hare dhe suksese ne ēdo sfere te jetes

GEZUAR 2006

Gentiani
29-12-05, 22:45
Fortuna,

Gėzuar dhe Urime Vitin e Ri 2006! Le tė jetė ky vit i Shėndetit, Sukseseve, Fatit, Dėshirave, Gėzimeve dhe pėr Ty dhe Familjen Tuaj!

P.S edhe Fortunave :wink: :lol:

dr1ta
30-12-05, 01:15
Gezuar vitin e ri Fortuna , qoft nje vit me plot gezim per juve dhe familjen juaj.


http://www.kriyayoga.com/pd/LoveCards3/happynewyear31.jpg

Gentiana
30-12-05, 02:50
Fortuna Gezuar vitin e ri. Shpresoj qe ky vit qe po na vjen ti ploteson te gjitha deshirat.


Genta

http://www.blueanthony.com/images/AGREATARROW/PINK%20new%20year.gif

M_u_k_i
30-12-05, 03:24
_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_URIME VITI I RI 2006_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

Barbaroza
30-12-05, 10:34
Fortuna,gezuar,gezuar dhe vetem gezuar 2006!

http://www.shqipnet.com/kartolina/images/1102699483SWScan00087.jpg

Murgesha
30-12-05, 12:10
Fortuna Gėzuar pėr 2006.

Le tė jetė lumturia dhe shėndeti pėrcjellėse e pėrditshme pėr Ju.

Me rrespekt Murgesha!

turisti
30-12-05, 17:47
:P Urimet me te perzemerta per vitin e ri :P 2006 :P ,

Me shoqerimin e shendetit,lumturise dhe realizimin e gjitheperfshires ne jete,ju deshiron nga zemra,

TURISTI. :P

Kodra
30-12-05, 20:47
**********
**********
**********


Fortuna e nderuar,

tė pėrshėndes dhe tė uroj Vitin e Ri ,me dėshirė qė tė jetė mė i lehtė pėr ju dhe familjen e juaj.


Gėzuar Vitin e Ri 2006


Kodra

Psikologu
30-12-05, 20:48
E nderuar!

Gezuar Vitin e ri 2006..

Cdo tė mirė e tė mbarė pėr ju nė tė gjitha sferat e jetes.

Me nderime si cdo here:


Psikologu

doGzona
31-12-05, 06:41
E dashura Fortuna,

http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gifGezuar Vitin e Ri 2006!http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gif

Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.

http://www.locolobo.net/xmas.gif
Me shume urime nga zemra,

doGzona

tushja
31-12-05, 12:05
Urime Viti i Ri 2006

Ralizimin e qdo deshire ne jete shendete,gezime,lumturi familjare dhe jete te gjate

Tushja

SPARTAKU
08-06-06, 22:23
Edhe ne der tė Fortunes nuk paska trokit kush prej vitit te ri.

Pershendetje Fortuna.

Kodra
11-06-06, 10:08
**********
**********
**********

E nderuara Fortuna,
stili yt kritik po mungon,me shpresė se je mirė dhe kalon bukur,pa brenga, tė pėrshėndes kudo qė je.


RespektKodra

Artisti
12-08-06, 11:54
Ojjjj Fortuna,po ku ke shkue e ku ke mbete,kthehu ketu per Jete :biggrin:


Pershendetje per ditet e forta qe na i dhurove ne Dardani:wink:


.

Alfred
19-01-08, 03:41
Ojjjj Fortuna,po ku ke shkue e ku ke mbete,kthehu ketu per Jete :biggrin:


Pershendetje per ditet e forta qe na i dhurove ne Dardani:wink:


.

Pershendetje edhe nga une.

Artisti
27-12-09, 11:00
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png2010

Kaqanikasja
14-02-11, 15:59
http://www.featurepics.com/FI/Thumb300/20070123/Roses-Woman-199182.jpg


Urime dita e te dashuruarve qofshi tė dashuruar gjithmone:wink:

Artisti
30-09-11, 20:57
Erdhe si Phantom ike si Phantom, nuk u mor vesh se kush ishe.

Ishe njė Fortun e hatashme, solle me veti sjelljen e rreptė por qė nga unė respektohej!!!

More me vete atė sjellje dhe ike duke munguar kėtu!!


Pėrshėndetje kudo qė je.


.