PDA

View Full Version : Dimri


Diana007
17-11-05, 08:41
Dimri shoki te pershendes shuuuuuuuum dhe te flm shum per shoqerin ne mengjes qe me bon :wink: qofsh i lumtur gjithmon i nderuar :D

Me respekt Diana :)

laliloli
17-11-05, 10:19
DImri prano nje pershendetje "te ftohet" dhe te perzemert nga une .Ishalla na vie me te mira.Kisha propozuar qe nja dy muaj falja Vjeshtes ,se shume mire eshte ka na mban sivjet. :lol: :lol:

Shendet dhe lumturi paqi gjithmone

me rrespekt Lali

turisti
17-11-05, 12:06
Pershendetjet me te perzemerta per DIMRIN. :P

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P

Dimri
17-11-05, 12:15
Dimri shoki te pershendes shuuuuuuuum dhe te flm shum per shoqerin ne mengjes qe me bon :wink: qofsh i lumtur gjithmon i nderuar :D

Me respekt Diana :)

Diana, te flm.per pershendetje ,te uroj edhe une lumturi dhe kohe qe te me shoqerosh. :lol:

Me nderime,Dimri

Dimri
17-11-05, 12:18
DImri prano nje pershendetje "te ftohet" dhe te perzemert nga une .Ishalla na vie me te mira.Kisha propozuar qe nja dy muaj falja Vjeshtes ,se shume mire eshte ka na mban sivjet. :lol: :lol:

Shendet dhe lumturi paqi gjithmone

me rrespekt Lali

Flm,per pershendetje te "ftoht"se te "nxehtave" nuk di se qka me ju ba :lol: .Per propozim duhet me mendu pak :lol:

Paqi edhe ju shendet dhe lumturi.
Me respekt,Dimri

Dimri
17-11-05, 12:21
Pershendetjet me te perzemerta per DIMRIN. :P

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P
Perzemersisht edhe une te falenderoj Turist
Me nderime ,Dimri

Murgesha
17-11-05, 12:22
Dimri edhe unė tė pėrshėndes pėr pjesėmarrjen tuaj nė forumin Dardan.

Tė dėshiroj argėtim maksimal.

Murgesha!

Dimri
17-11-05, 12:46
Dimri edhe unė tė pėrshėndes pėr pjesėmarrjen tuaj nė forumin Dardan.

Tė dėshiroj argėtim maksimal.

Murgesha!

FLM per pershendetje MURGESHA

Me nderime,, DIMRI,, i ftoft :(

Murgesha
17-11-05, 12:52
FLM per pershendetje MURGESHA

Me nderime,, DIMRI,, i ftoft :(

Shuj se mirė ėshtė njėherė.

Ishalla po na mban kėshtu gjithė Dimri. :P

Dimri
17-11-05, 12:56
FLM per pershendetje MURGESHA

Me nderime,, DIMRI,, i ftoft :(

Shuj se mirė ėshtė njėherė.

Ishalla po na mban kėshtu gjithė Dimri. :P

Mir esht murgesha se ja kam dhan vjeshtes 1 muj huva :lol: :lol:

Murgesha
17-11-05, 13:03
Mir esht murgesha se ja kam dhan vjeshtes 1 muj huva :lol: :lol:

Po e shof pra qė pshtjellt po shkon, s`po dihet a ėshtė dimėr a ėshtė vjeshtė.
O tė lutem ban njė zgjidhje tė shpejtė, se krejt po mė doket qė po mundohet me u ba si dimri por spo ja din rendin, hahahahahahaahahahaaaaaaaaaaaaaaa. :P

Dimri
17-11-05, 13:10
Mir esht murgesha se ja kam dhan vjeshtes 1 muj huva :lol: :lol:

Po e shof pra qė pshtjellt po shkon, s`po dihet a ėshtė dimėr a ėshtė vjeshtė.
O tė lutem ban njė zgjidhje tė shpejtė, se krejt po mė doket qė po mundohet me u ba si dimri por spo ja din rendin, hahahahahahaahahahaaaaaaaaaaaaaaa. :P

E kshtu esht kur ja dy zot shpie perlahen e smujn me vendos kur po prishem po merr ftoft kur pajtohem po merr nzet :lol: :lol: :lol: :lol:

vjeshta
17-11-05, 13:44
Mir esht murgesha se ja kam dhan vjeshtes 1 muj huva :lol: :lol:

Po e shof pra qė pshtjellt po shkon, s`po dihet a ėshtė dimėr a ėshtė vjeshtė.
O tė lutem ban njė zgjidhje tė shpejtė, se krejt po mė doket qė po mundohet me u ba si dimri por spo ja din rendin, hahahahahahaahahahaaaaaaaaaaaaaaa. :P
Nese shkoj une pshtjellt,te tjeret mos te pshtjellen moj :wink:

vjeshta
17-11-05, 13:45
Mire se erdhe Dimri,po nuk ke nevoja me ardh mbasi Vjeshta eshte ketu :lol:

Barbaroza
17-11-05, 15:08
Dimri,brrrrrrrrrrrrrrrrr :roll: :lol:
Mire se na je bashkuar i nderuar ne kete sofer dardane.Uroj qe cdo e mire te jete me juve dhe familjen tuaj!

Dimri
17-11-05, 17:21
Dimri,brrrrrrrrrrrrrrrrr :roll: :lol:
Mire se na je bashkuar i nderuar ne kete sofer dardane.Uroj qe cdo e mire te jete me juve dhe familjen tuaj!

FLM barbaroza per pershendetje,

ninnela
17-11-05, 19:36
Pershendetje edhe per ty Dimri


Me respekt NINNELA :lol:

Agroni22
17-11-05, 21:15
pershendetje per ty i nderuar DIMRI

Artisti
17-11-05, 23:44
Uvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,uvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

sa ftoht koka ketu o Dimri,a nuk dhez kurr kaftorr a hahahahhahaaahaha


T pershendes i nderum me nje pershendetje te madhe e te nxeht u shkrifsh hahahahhahahaha,

po ngaaaaaaaaa ngaaaaaaaaaaaaaaaa qa po pret te dhoma ime aty e kqyre kend e ke pershendet hahahahahahhaha


me respekt


Artisti

Diana007
24-11-05, 09:52
I nderuar te pershendes dhe te uroj shendet e lumturi paqi ku ta veni kemben .

Me respekt Diana.

Flaka_1
25-11-05, 03:49
Pershendetje te flakta nge flaka!

Dimri
26-11-05, 00:12
I nderuar te pershendes dhe te uroj shendet e lumturi paqi ku ta veni kemben .

Me respekt Diana.

Flm diana

Dimri
26-11-05, 00:14
Pershendetje te flakta nge flaka!


Flm flaka llokume. per pershendetje

Zana_ch
26-11-05, 18:18
A mo Dimri po ftoht po mane ne keto dite ......heheheh

Pershendetje i nderuer dhe ja kalofsh sa ma mire

MemphiSx
27-11-05, 23:30
Dimri t'pershendes,dhe te uroj Fat dhe lumturi ne jet ;) Ja kalofsh sa me buker ;)

Dimri
28-11-05, 08:02
Dimri t'pershendes,dhe te uroj Fat dhe lumturi ne jet ;) Ja kalofsh sa me buker ;)

Flm shoku MemphiSx per pershendetje gjithashtu edhe ty te uroj qdo te mir ne jet,

Dimri
28-11-05, 08:11
A mo Dimri po ftoht po mane ne keto dite ......heheheh

Pershendetje i nderuer dhe ja kalofsh sa ma mire

Flm e nderuara ZANA_ch pershendetjet tua me ngrohin ahahaaa edhe kalofsh sa me bukur zana_ch

Sy_kaltra
30-11-05, 11:06
http://img.123greetings.com/eventsnew/flwr_justlikethat/1011-007-67-1084.gif

DEA
01-12-05, 21:15
Dimri mbreterin e paske mbrri, e une qyqja tash te pashe................. , mire se erdhe ne ket pallat e kalofsh mire, po detyren a ta kan nda hala? :lol: :lol:

schütze
02-12-05, 22:20
shoki nderuar pranoni pershendetje te sinqerta,ju uroj gjith te mirat ne jet

me respekt
schütze

Diana007
28-12-05, 14:02
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg
:wink:

rilinda
28-12-05, 14:04
http://img458.imageshack.us/img458/2408/sdgv7rt.png (http://imageshack.us)

rilinda
28-12-05, 14:05
http://img458.imageshack.us/img458/2408/sdgv7rt.png (http://imageshack.us)

Luana
28-12-05, 16:36
Dimri Te uroj Vitin e Ri 2006 ty bashk me familjen tende ...


http://www.urlbaron.com/cardpics/p6984.gif

Artisti
28-12-05, 20:17
Urime,Urime,Urime
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.pngGezuar Viti i Ri 2006

schütze
28-12-05, 21:28
************GEZUAR VITIN 2006*************
Pranoni pershendetjet dhe urimet,me deshirat me te mira per ju ne vitin 2006
http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/k050.gif

Vigani
28-12-05, 21:42
Viti 2006 le te jet viti realizues i te gjitha deshirave tuaja dhe me te dashurve tuaj...

GEZUAR!

Viganica...

Zana_ch
29-12-05, 14:10
Dimri i nderuar

Gezuar Vitin e Ri 2006..harroni brengat,momentet edhe ēastet e deshpruara,lini menjan hidherimin dhe urrejtjen..ēoft ky vit nje vit i endrrave tuaja te pa realizuara dhe lumturia mbizotroft ne ju dhe familjen tuaj!

http://hometown.aol.de/NottulnBoy1/schneekugel7.gif


nga
zana_ch

vjeshta
29-12-05, 18:06
*************Urime Dimri viti 2006**************


Ju uroj qe ky vite te jete realizues i dehirave dhe enderrave te juaja.


Vjeshta

Murgesha
29-12-05, 18:52
Shėndet, lumturi e tė gjitha tė mirat pėr vitin nė vijim.

Gėzuar 2006.

Murgesha!

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/da/thumb/0/0e/Juletre.jpg/200px-Juletre.jpg

DEA
29-12-05, 23:28
Dimrit i uroj nga zemra qe ky vit te sjell shume shendet dhe lumturi familjare.
http://www.pohl-projekt.de/hgb/weihnachten/wn_004_640x480b.jpg

DEA

M_u_k_i
30-12-05, 03:40
_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_URIME VITI I RI 2006_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

Barbaroza
30-12-05, 10:12
Dimri,shume fat dhe lumturi per Vitin 2006!Gezuar!!

Dreni30
30-12-05, 10:27
I nderuar Dimri

Deshiroj te pershendes dhe uroj vitin e ri 2006, me deshire qe ky vit te jete edhe vit i plotesimit te deshirave tuaja.
Urime 2006-ta.
Shendeti dhe lumturia qofshin prezente ne mesin tuaj familjar.

Dreni.

turisti
30-12-05, 17:51
:P Urimet me te perzemerta per vitin e ri :P 2006,

Me plote lumturi,shendet dhe jete te gjate,

Te deshiron

TURISTI. :P

Kodra
30-12-05, 20:46
**********
**********
**********


Dimri i nderuar,

tė pėrshėndes dhe tė uroj Vitin e Ri ,me dėshirė qė tė jetė mė i lehtė pėr ju dhe familjen e juaj.


Gėzuar Vitin e Ri 2006


Kodra

Sy_kaltra
30-12-05, 22:16
Me rastin e Vitit te Ri 2006 pranoni urimet me te mira.
Gezim, shendet dhe mireqenje per Ju dhe familjen tuaj .

Sy_Kaltra.

http://membres.lycos.fr/ULCINJ/gezuar%20vitin.jpg

doGzona
31-12-05, 07:09
I nderuari Dimri,

http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gifGezuar Vitin e Ri 2006!http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gif

Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.

http://www.locolobo.net/xmas.gif
Me shume urime nga zemra,

doGzona[/quote]

tushja
31-12-05, 11:36
Urime Viti i Ri 2006

Ralizimin e qdo deshire ne jete shendet,gezime,lumturi familjare dhe jete te gjate

Tushja

vjeshta
13-02-06, 22:56
:P Urime Datelindjen :P

Ju uroj shendet dhe jete te gjate e te lumtur :P

Vjeshta


Ps:me fal qe erdha duar thate :lol: :lol:

DEA
14-02-06, 13:37
I nderuari Dimri, te uroje jete te gjete dhe te lumtur ne gjirin familjar.:wink: URIME DITLINDJEN :wink: edhe 100 te tjera :lol:

http://www.sweetnews.de/freunde/postkarten/image/geschenk1.jpg

Murgesha
14-02-06, 13:42
Urime ditėlindja i nderuari Dimėr.

I bafsh edhe shumė vite me lumturi si nė familje edhe nė tė gjitha sferat tjera tė jetės.

Murgesha!

http://www.vajzat.com/cards/lule008.jpg

doGzona
14-02-06, 13:50
Urime ditelindja i nderuari Dimri!

Lumturia gezimi mbreterofte gjithmone ne jeten tende
dhe familjes suaj kudo!

Urime!
http://d21c.com/AnnesPlace/Spec3/Party7.gif

Dimri
14-02-06, 15:00
:P Urime Datelindjen :P

Ju uroj shendet dhe jete te gjate e te lumtur :P

Vjeshta


Ps:me fal qe erdha duar thate :lol: :lol:

FL per urime e dashura vjeshta lumturia dhe shendeti gjith shkojn bashk un jam i lumtur qe te kam ty. edhe me duar that ska problem se dashuria dhe ngrohtsia jote me bojjn te lumtur ne gjirin familjar.

Dimri
14-02-06, 15:08
I nderuari Dimri, te uroje jete te gjete dhe te lumtur ne gjirin familjar.:wink: URIME DITLINDJEN :wink: edhe 100 te tjera :lol:

http://www.sweetnews.de/freunde/postkarten/image/geschenk1.jpg

E nderuara DEA Flm. per urime ,qofsh e lumtur edhe ti .por 100 vjet jan shum DEA se sme don akush ateher[/b]ahhaahah

Dimri
14-02-06, 15:13
Urime ditėlindja i nderuari Dimėr.

I bafsh edhe shumė vite me lumturi si nė familje edhe nė tė gjitha sferat tjera tė jetės.

Murgesha!

http://www.vajzat.com/cards/lule008.jpg

E nderuara MURGESHA flm.per urimin dhe lulet,gjithashtu jeni e pershendetur nga une,

Dimri

Dimri
14-02-06, 15:18
Urime ditelindja i nderuari Dimri!

Lumturia gezimi mbreterofte gjithmone ne jeten tende
dhe familjes suaj kudo!

Urime!
http://d21c.com/AnnesPlace/Spec3/Party7.gif

E nderuara DOGZONA flm per urime.gjithashtu edhe ty te deshiroj qdo te mir ne jet .

dimri

Kercovari
14-02-06, 19:44
Urime ditlindjen Dimri!
Shendet dhe cdo te mire ne jete dhe ne familje.

http://sewcottage.angeltowns.net/cd/brday/br9.gif

Dimri
14-02-06, 22:07
[quote="Kercovari"]Urime ditlindjen Dimri!
Shendet dhe cdo te mire ne jete dhe ne familje.

http://sewcottage.angeltowns.net/cd/brday/br9.gif[/quote

Flm per urime inderuari Kercovarigjithashtu te te uroj edhe ty qdo te mir ne jet.

Paradox_13
20-03-06, 16:59
Te pershendes dimri.
Nxitova te vi i pari e te pershnetem me ty i nderuar se thash neser kush e di a jam ksajde e mos po koritem.
Me te then drejt bre dimer shyqyr qe te erdhi koha e po shkon se valla beli vesht na i ke zgjat sivjet dhe na ke merdhi more qafen e thefsh.
Mendova me ty lyp qato krane qe i bajshe ne shpin po duket se i paske hargju eeeee po edhe ti vet nuk ke mujt me dit se sa jet te gjat do te kesh.
Mos harro pra sot eshte 20 marsi e me mire lype izen vet sa nuk te kemi perzan.
Te pershendes.

Murgesha
20-03-06, 20:42
Dimri tė pėrshėndes me kėngėn "Udha e mbarė tė qoftė", se kėtė vit shumė na ke lodhė.

Ps. Pėrshėndetje kudo qė tė jesh.:biggrin:

DEA
20-03-06, 21:35
Dimri tė pėrshėndes me kėngėn "Udha e mbarė tė qoftė", se kėtė vit shumė na ke lodhė.

Ps. Pėrshėndetje kudo qė tė jesh.:biggrin:

Edhe une po i uroj udhe te mbare, veq ky tash nga inati qohet e thirre plakat me u shkund pak:biggrin:

vjeshta
20-03-06, 22:31
Ehhhhhhhhh more ju tre ,nuk po i qoni ment se ky vjen prap :eek:

Dimer ,rrime sa te duash ,se valla edhe une jo me lujt prej ktuhit :biggrin:

Pershendetje ,dhe mire u takofshim perseri :redface: :wink:

Dimri
20-03-06, 22:37
Paradox, murgesha ,dea, dhe vjeshta emrat e juve si harroj pra rrunu ahahahha ne dimrin tjeter se bellivalla kurgja sjam kane i ftoft ket dimer qka kome mu ba dimrin e ardhshem ahahahaha ju pershendes edhe une juve

Paradox_13
20-03-06, 23:12
Ehhhhhhhhh more ju tre ,nuk po i qoni ment se ky vjen prap :eek:

Dimer ,rrime sa te duash ,se valla edhe une jo me lujt prej ktuhit :biggrin:

Pershendetje ,dhe mire u takofshim perseri :redface: :wink:
Mir e thua oj Vjeshta nime ky vje prap e do te na hakmirret por meq ti vje pak para ti banja disi e zbute pak mos te jet aq i ashper siq ishte ket vit.

Murgesha
20-03-06, 23:15
Paradox, murgesha ,dea, dhe vjeshta emrat e juve si harroj pra rrunu ahahahha ne dimrin tjeter se bellivalla kurgja sjam kane i ftoft ket dimer qka kome mu ba dimrin e ardhshem ahahahaha ju pershendes edhe une juve

Na ke rru bukur shumė e na ke ba qose me ftohtė kėtij dimri sa qė dimrit tjetėr sbesoj se kemi ēka tė rrujmė mo. :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Paradox_13
20-06-06, 20:04
Dimri.
Dikur mezi prisnja qe te ikesh nga ne sepse ashpersia e jote ishte mjaft e theksuar.
Me kalimin e kohes duket te ket ndrru diq ne bindjen time per ty dhe tash duket sikur deshiroj qe te na kthehesh prap,por mos u ngut...
Mos e merr ket si nje diplomaci timen ndaj jush por verrtet kam nevoj per ty sepse vetem ateher kur ti me bardhesin tende na mbulon,ateher arri qe te pushoj trupin tim te lodhur gjat stineve te kaluara.
Shume shendet per ty.

turisti
15-07-06, 20:54
Per PEJEN,pershendetjet me te perzemerta nga Kaēaniku,i nderuar.:smile:

Xuki
15-07-06, 21:53
Te pershendes shume i nderuari Dimri. Te uroj gjitha tmirat ne jete.


Mire u pafshim.


Xuki :smile:

Luana
15-07-06, 21:59
Ishalla nuk ja ben ftohet atje ku je Dimri :biggrin:

mpaq :tongue:

Paradox_13
25-07-06, 22:27
Duket se edhe ti je ber shtegtar duke shtegtuar atje ku nuk te rrok dielli i veres.
Kudo qe te jesh shume shendet dhe harmoni ne jeten familjare te deshiron Paradoxi_13

e_martumja
01-08-06, 17:29
Tung Dimri e di qe qeto dite jeni shume te nxant dhe te stresum por jam e bindur se do te kaloni very nice.


Me shpres qe jeni mire te gjithe dhe kaloni bukur ne pushime ne vendlindje.


Mpucccccccc ish dashnija ime Tigers :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Artisti
12-08-06, 12:34
Ti djalo ja mujte Veres po me doket hahahaha,sa shkove qe erdhe prape hahahahah u merdhime :wink:

Te pershendes o Dimriiiiiii e mire se ardhsh


.

Diana007
12-12-06, 11:38
Dimri ka ardh koha gati vjeshta me ta liru vedin ty :biggrin:
I nderuar te pershendes dhe te uroj qashte te mira ku do qe ndoshesh

Te fala per ju dhe familen tuaj

Diana:wink:

schütze
01-01-07, 16:28
GEZUAR 2007

Nga zemra ju uroj qe ky vit te jet viti i realizimit te qdo deshire,gjithashtu edhe ralizimin e pavarsis se Kosoves

me respekt
schütze

turisti
19-05-07, 21:37
Pershendetjet e perzemerta dhe te sinqerta shoku DREJTOR.

TURISTI.:smile:

vjeshta
22-05-07, 02:24
Shoku drejtor e paska nxan sefan dikund,hahaa.

uck_aksh
24-05-07, 04:30
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg

ninnela
28-05-07, 19:22
Prano pershendetje te ngrohta nga ana ime


Shpresoj se je mire dhe do takohemi prape ketu


Ja kalofsh si ta do zemra yte kudo qe je

rilinda
28-05-07, 23:41
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda

Diana007
09-06-07, 18:52
http://img406.imageshack.us/img406/449/diana007hu5.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

turisti
21-02-08, 23:33
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Diana007
23-02-08, 17:34
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

ninnela
31-05-08, 00:20
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/0f/Flores.gif

Adina-R.Ks
11-06-08, 08:39
Miqt janė engjujt tė cilėt na ngrisin nė kėmbėt tona atėhere kur Krahėt tonė kanė problem tė kujtojnė si tė fluturojnė!

Adina-R.Ks
24-06-08, 13:40
Pranoni pershendetje e mija me te sinqerta, per nje dite te mbar dhe te qet.

Diana007
24-06-08, 13:51
Te pershendes ku do qe je Shok.

Diana ....

LuLjaa
24-06-08, 23:44
http://img337.imageshack.us/img337/815/hoiiiics1.png

Diana007
05-09-09, 15:59
http://img515.imageshack.us/img515/5135/dianaq.gif

lirik
06-09-09, 08:54
Pse E Paske Zgjedh Ket Nick Se Dimrin Nuk E Dua Po Rrqethna Kur Po Me Kujtohet Se Ka Me Ardh Isha Ik Diku Ne Afrikė Prej Ti

Artisti
27-12-09, 10:48
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png2010

Kaqanikasja
01-07-11, 14:34
http://www.komogvind.dk/myprofile/profileimages/gallery_images_dk/Mjk5ODkz1171014621.GIF