PDA

View Full Version : suhejbi


Murgesha
17-11-05, 12:51
I nderuari Suhejbi!

Mirė se na ka ardhė nė forumin Dardan.
Me dėshirė qė tė lexojmė edhe mė shpesh shkrime tuaja, po ta lė njė pėrshėndetje tė sinqert e miqėsore, nė kėtė temė pėr Ty.

Murgesha!

turisti
17-11-05, 12:54
Suhejb i nderuar,

Mire se erdhe ne :P DARDANI :P . :wink:

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P

Dimri
17-11-05, 13:00
Suhejb i nderuar te pershendes edhe une mir se na erdhe dhe kalofshi qaste te kendshme ne FD

Me respekt DIMRI.

suhejbi
17-11-05, 13:04
Ju faleminderit te gjitheve per kete pershendetje, shpresoj qe shkrimet e mia te hasin ne mirekuptim nga te gjithe ju.

Me respekt. :D

Barbaroza
17-11-05, 15:09
Suhejbi,pershendetje edhe nga ana ime.Ju uroj argetim te kendshem!

suhejbi
18-11-05, 13:30
Pershendetje edeh per ju e nderuara. Kalofshi caste te mira ne Dardani me shkrime te arsyeshme dhe konstruktive.

Me respekt Suhejbi.

Agroni22
18-11-05, 14:20
pershendetje per ty

suhejbi
18-11-05, 15:50
Gjithshtu edhe per ju pershendetje te perzemerta.

ninnela
18-11-05, 19:14
Pershendetje te ngrohta i nderuar mire se ke ardh,caste te kendeshme ne fd :lol:

Diana007
24-11-05, 09:51
I nderuar te pershendes dhe te uroj shendet e lumturi paqi ku ta veni kemben .

Me respekt Diana.

Kodra
30-12-05, 21:21
**********
**********
**********

I nderuari dhe i vleresuari Kastri,

Tė pėrshėndes kudo qė je,besoj qė bora nuk ėshtė pengesė tė inkuadrohesh nė Dardani.

Urime Viti i Ri pėr ty dhe Familje i nderuar,me dėshirat mė tė mėdha uroj qė tė ju plotėsohen dėshirat pėr vitet e ardhshme.


Gėzuar Viti i Ri 2006

Kodra

Kodra
30-12-05, 21:23
**********
**********
**********

suhejbi tė pėrshėndes edhe ty i nderuar duke tė uruar Vitin e Ri 2006,se paskam gabuar pakėz,kėrkoj falje .


Gėzuar Viti i Ri 2006


Kodra

Murgesha
30-12-05, 23:57
I nderuari suhejbi.

Pėrshėndetje me rastin e Vitit tė Ri.

Gėzuar 2006.

Murgesha!

doGzona
31-12-05, 06:25
I nderuari suhejbi,

http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gifGezuar Vitin e Ri 2006!http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gif

Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.

http://www.locolobo.net/xmas.gif
Me shume urime nga zemra,

doGzona

tushja
31-12-05, 12:31
Urime Viti i Ri 2006

Ralizimine e qdo deshire ne jete shendete,gezime ,lumturi familjare dhe jete te gjate

Tushja

Alfred
19-01-08, 03:57
pershendetje per ty shoki.