PDA

View Full Version : Lojė me foto iluzionesh.


Murgesha
25-11-05, 14:53
Tė paraqesim foto iluzionesh, pėr tė parė sa jemi tė aftė pėr tė pėrdorur aftėsitė tona nė zbulimin e fshehtėsive tė fotove.

Marinari po e kėrkon femrėn e vet.

Ēka ja u merr mendja ku ėshtė fshehur ajo??

http://www.duppeditten.dk/user_files_105/dd_101_4041.jpg

loni19
25-11-05, 15:02
Ka ikur dhe e ka lene te shkretin Marinar...
tash ajo eshte pertej detit, larg larg, me tjetrin...

Murgesha
25-11-05, 15:22
Ka ikur dhe e ka lene te shkretin Marinar...
tash ajo eshte pertej detit, larg larg, me tjetrin...

Jo Loni, veshtro me kujdes foton se vajzėn e ka shumė afėr marinari. :lol:

loni19
25-11-05, 15:30
Ka ikur dhe e ka lene te shkretin Marinar...
tash ajo eshte pertej detit, larg larg, me tjetrin...

Jo Loni, veshtro me kujdes foton se vajzėn e ka shumė afėr marinari. :lol:Oh Zot i madh tash mu kujtua...
Femra e tij ka vdekur, e ai qendron afer varrit te saj.
Aty eshte mbeshtetur te guri i gjate i varrit te saj dhe aty shihet edhe nje kurore...
shume e dhimbshme..

Murgesha
25-11-05, 16:14
Oh Zot i madh tash mu kujtua...
Femra e tij ka vdekur, e ai qendron afer varrit te saj.
Aty eshte mbeshtetur te guri i gjate i varrit te saj dhe aty shihet edhe nje kurore...
shume e dhimbshme..

O Loni po kjo ska logjikė, qė ta kėrkoj me dylbi nėse ajo ėshtė e vdekur, po hajt shiko mė me kujdes foton dhe e gjen.

vjeshta
25-11-05, 17:59
Tė paraqesim foto iluzionesh, pėr tė parė sa jemi tė aftė pėr tė pėrdorur aftėsitė tona nė zbulimin e fshehtėsive tė fotove.

Marinari po e kėrkon femrėn e vet.

Ēka ja u merr mendja ku ėshtė fshehur ajo??

http://www.duppeditten.dk/user_files_105/dd_101_4041.jpg
Ajo eshte e" fshehur "mu para tij ,nukpo eshoh mire po me siguri eshte ne rere dhe lakuriq

Murgesha
25-11-05, 18:42
Po para tij, por nuk ėshtė lakuriqe.
Nuk po e zgjati mė shumė me kėtė foto, tani keni mundėsi ta shifni se ku ėshtė.

http://img383.imageshack.us/img383/9869/dd10140412ew.jpg

Murgesha
25-11-05, 18:47
A kanė kuptim kėto shenja??

http://www.duppeditten.dk/user_files_105/dd_101_3962.jpg

Sy_kaltra
25-11-05, 18:55
A kanė kuptim kėto shenja??

http://www.duppeditten.dk/user_files_105/dd_101_3962.jpg
NO SEX
CRUSES
BAD EYES

EDHE PSE SHUM T4VESHTIRA PER IDENTIFIKIM

Murgesha
25-11-05, 19:02
NO SEX
CRUSES
BAD EYES

EDHE PSE SHUM T4VESHTIRA PER IDENTIFIKIM

Po e vėrtetė ėshtė por nuk ka qenė edhe shumė vėshtirė tė lexohen. :lol:
Si arrite moj kaq shpejt ta lexojsh?? :evil:

Sy_kaltra
25-11-05, 19:03
qysh moj nuk ka qen e veshtir :evil: afer 30 min syt kshtu :shock: um pate daj :twisted: dalsh meq ti a nuk gjete ma t'leht a :lol: :lol:

Murgesha
25-11-05, 19:06
Sa Kuaj po shifen nė kėtė foto?? :lol: :lol:
http://www.duppeditten.dk/user_files_105/dd_101_4058.jpg

Murgesha
25-11-05, 19:08
qysh moj nuk ka qen e veshtir :evil: afer 30 min syt kshtu :shock: um pate daj :twisted: dalsh meq ti a nuk gjete ma t'leht a :lol: :lol:

Oj loqkė hape foton dhe njėherė dhe largohu prej kompjuterit deri ne dy tri metra dhe e shef se sa lehtė ėshtė. :lol: :lol: :lol:

Gentiana
25-11-05, 19:12
Sa Kuaj po shifen nė kėtė foto?? :lol: :lol:
http://www.duppeditten.dk/user_files_105/dd_101_4058.jpg

3???

Sy_kaltra
25-11-05, 19:16
2 :?:

vjeshta
25-11-05, 19:20
3 sigurt ,po mashum nuk po shoh :roll:

Murgesha
25-11-05, 19:48
Asnjėra as afėr nuk jeni.
Ka mė shumė, por shiqone me vėmendje. :lol: :lol: :lol:

Gentiana
25-11-05, 20:16
Asnjėra as afėr nuk jeni.
Ka mė shumė, por shiqone me vėmendje. :lol: :lol: :lol:

Ok, prit ta kthej Monitorin mbrapsht, ndoshta shihen me shum. :lol: :wink:

Gentiana
25-11-05, 20:19
7 qenkan. :wink:

Murgesha
27-11-05, 21:34
Po Genta 7 janė.

Ēka po shifni nė kėtė foto??

http://www.duppeditten.dk/user_files_105/dd_101_3997.jpg

GURI SYLAJ
27-11-05, 21:41
Nje portret...........

laliloli
27-11-05, 21:45
Po Genta 7 janė.

Ēka po shifni nė kėtė foto??

http://www.duppeditten.dk/user_files_105/dd_101_3997.jpg

Murgesha une nuk shohe mire ,sepse mbaj syze ,por po me duket se Uliksi me gomar po kalon neper nje ure te drurit, duke shkuar ne mulli me blu. :lol: :lol:

Murgesha
27-11-05, 21:48
Kani tė drejtė qė tė dy, nė kėtė foto ėshtė njė portret, dhe njė peisazh fshati.

Lali ku e pa more ti pa syze Uliksin me gomarin e vet, e unė se kam vėrejtur ende?? :lol: :lol: :lol:

Guri ku ėshtė ai portret?

GURI SYLAJ
27-11-05, 21:52
E vertete eshte nje pejsazh fshati por ne plan te pare eshte nje portret i madh ne pozite horizontale...........

GURI SYLAJ
27-11-05, 21:53
Nese gaboj me falni se pleqnija i ka fajet............

Murgesha
27-11-05, 21:57
Po i nderuar Guri, tė lumtė.

http://img483.imageshack.us/img483/9650/dd10139972rg.jpg

GURI SYLAJ
27-11-05, 21:59
Po me vije mire qe nuk m'a paska lan pleqnija........

laliloli
27-11-05, 22:01
Lali ku e pa more ti pa syze Uliksin me gomarin e vet, e unė se kam vėrejtur ende?? :lol: :lol: :lol:


Me syza ,se pa syza as ty nuk po te shoh mire . :lol: :lol:
Syzat po ma qesin nje rruge apo ure ,edhe me duket se dikush po kalon andej ,mundet me qene tjeter kush ,ndoshta Uliksi e ka qu Rafetin me blu. :lol: :lol:

uliksi31
28-11-05, 03:38
Me syza ,se pa syza as ty nuk po te shoh mire . :lol: :lol:
Syzat po ma qesin nje rruge apo ure ,edhe me duket se dikush po kalon andej ,mundet me qene tjeter kush ,ndoshta Uliksi e ka qu Rafetin me blu. :lol: :lol:

Jo more, syzat e gjelberta per diell ja vura gomarit. Kur po i jap sane, po i duket se eshte detelin. :lol: :lol: :lol:

Murgesha
30-11-05, 14:22
Sa persona paraqiten nė kėtė foto?

http://www.duppeditten.dk/user_files_105/dd_101_3973.jpg

Sy_kaltra
30-11-05, 14:26
Fytyr Mashkulli dhe Fytyr Femre :?:

Murgesha
30-11-05, 14:29
Fytyr Mashkulli dhe Fytyr Femre :?:

Po, por edhe pak mė shumė... :lol:

Diana007
30-11-05, 14:30
4 :roll:

Sy_kaltra
30-11-05, 14:34
Fytyr Mashkulli dhe Fytyr Femre :?:

Po, por edhe pak mė shumė... :lol:ahaa :(

rilinda
30-11-05, 15:52
3 :roll: :?

doGzona
18-01-06, 23:40
http://hlavolamy.szm.sk/images/dolphins.jpg

Cka shifni ketu, cka fshihet?!

vjeshta
19-01-06, 01:27
http://hlavolamy.szm.sk/images/dolphins.jpg

Cka shifni ketu, cka fshihet?!
Shof nje qift ,dhe fshihen peshqit :lol:

doGzona
19-01-06, 01:51
http://hlavolamy.szm.sk/images/dolphins.jpg

Cka shifni ketu, cka fshihet?!
Shof nje qift ,dhe fshihen peshqit :lol:

Ashtu :) :wink:

laliloli
19-01-06, 23:00
Ku po i shihni bre ato peshqi ?? :lol: :lol:

vjeshta
19-01-06, 23:11
Ku po i shihni bre ato peshqi ?? :lol: :lol:
Ehhhhhhhh ,syri i femres :lol: :lol:

intelektualja
19-01-06, 23:13
Ku po i shihni bre ato peshqi ?? :lol: :lol:
Ehhhhhhhh ,syri i femres :lol: :lol:

nuk jane peshq po 9 delfina

doGzona
19-01-06, 23:21
Ashtu.

dr1ta
21-01-06, 10:35
http://img.nesteklikk.no/2006-2/large/78435.jpg


Cka shihni ne ket foto? :P

Tomori
21-01-06, 10:53
http://img.nesteklikk.no/2006-2/large/78435.jpg


Cka shihni ne ket foto? :P
Shohe koken e Turistit dhe te Kercovarit... :lol:

dr1ta
21-01-06, 15:23
Gabim :arrow:

Tomori
21-01-06, 21:17
Gabim :arrow:
Qysh gabim a nuk sheh mjegullat ...
Ke kulsheder mandej vjen Maca masandej Peshku..
Atje poshte shihet shum qarte surati Turistit dhe Kercovarit..
perse me thua gabim...
Alamet Turistin a nuk e sheh ojj Drita te plaqin syte... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

FrEsKiA
23-01-06, 15:58
Cfare shihni ne kete foto???

http://img389.imageshack.us/img389/4651/faceinbeans0zg.jpg

Murgesha
23-01-06, 16:19
http://img294.imageshack.us/img294/138/faceinbeans0zg4rb.jpg

Artisti
23-01-06, 17:57
Cfare shihni ne kete foto???

http://img389.imageshack.us/img389/4651/faceinbeans0zg.jpg

Koken e njeriut

.

FrEsKiA
23-01-06, 17:58
Po i nderuar! :wink:

intelektualja
23-01-06, 18:42
http://img395.imageshack.us/img395/2254/faceinbeans0zg4he.th.jpg (http://img395.imageshack.us/my.php?image=faceinbeans0zg4he.jpg)
do te provoj te postoj

intelektualja
23-01-06, 18:47
http://img472.imageshack.us/img472/6726/faceinbeans0zg4mi.jpg (http://imageshack.us)


po provoj perseri

FrEsKiA
23-01-06, 19:18
Sa kembe i ka ky Elefant???

http://img45.imageshack.us/img45/1895/elephant8do.gif

Artisti
23-01-06, 19:49
Sa kembe i ka ky Elefant???

http://img45.imageshack.us/img45/1895/elephant8do.gif


tete (8) kembe i paska valla


.

Artisti
24-01-06, 20:56
Ku po i shihni bre ato peshqi ?? :lol: :lol:


Ah more lali edhe ty veq me ta vizatu hahahaha,qe kqyri vllaqko

femijt i shohin delfinat e te mdhenjt shohin diqka tjeter

Tu u rrit tu u Qorodit :wink:

http://img165.echo.cx/img165/483/delfinimengjyra0hb.png (http://www.imageshack.us)

vjeshta
24-01-06, 20:59
Sa kembe i ka ky Elefant???

http://img45.imageshack.us/img45/1895/elephant8do.gif
4 :roll:

FrEsKiA
25-01-06, 01:50
Vjeshta, cfare thua, a je e sigurte? :D

vjeshta
27-01-06, 17:14
Vjeshta, cfare thua, a je e sigurte? :D

Une po i shoh 4 kembe ,po shputat e kembeve po e shoh vetem 1.

FrEsKiA
30-01-06, 14:20
Dmth: serishte nuk je e sigurte vjeshta! :lol: :lol:

vjeshta
30-01-06, 22:10
Dmth: serishte nuk je e sigurte vjeshta! :lol: :lol:
Freskia ,mi ke zgjat veshet ,o tregom ,o e ban pasterem per dimer kete elefant :lol: :lol:

nokia
09-02-06, 17:15
http://www.ilusa.com/pollgallery/parallel_lines.jpg

a jan drejt a jo??
http://www.ilusa.com/pollgallery/two-faces-egyptions.jpg

1 apo 2 fytyra??

http://www.ilusa.com/pollgallery/Colortest.gif
bash me te trullav a po

http://www.ilusa.com/pollgallery/black_blocks_dots.jpg

Kush munet me gjet se sa pika jan te zeza edhe sa jan te bardha?

http://www.ilusa.com/pollgallery/042601poverty.gif
spo di as vet qka jan?


http://www.ilusa.com/gallery/Illusion.jpg


Kati i pare apo i dyte?

http://www.art.com/asp/sp-asp/_/pd--10044819/Fractal_Illusion.htm#
\

http://clusterfunction.com/images/7_24_off/illusion.jpg

kqyrni mir ani

http://www.ilusa.com/pollgallery/Newmap.jpg
qekjo po me trullav njerin a ?

albania_hiphop
17-07-06, 12:46
qka esht ka bon kosova kushe e din le te mytet ne det

albania_hiphop
17-07-06, 12:47
hahaaahahahahttp://[email protected] (http://www.pejanet.tk)

Prishtinasja_
28-07-06, 20:05
Nje grua e moshuar apo nje vajze e re ?????

http://www.theparafiles.com/igallery/illusions/oldwomani.jpg

Kavaleri
18-09-06, 01:49
Prishtinasja_ mashalla syni i keq mos e paft,vajz vajz te koka qka po ma jep bakshish a?
Mori pse e ka kthy koken andej me duket se deri te qafa Grua e shtepis,e qaf e perpjet Vajz,a thua mos e esht trup i nanes, e ftyra e Vajzes?
Valla katastrof koka bo e zez dita hahah... (Shaka)
Pershendetje ke qka ke Femer ishalla osht.

vjeshta
18-09-06, 20:53
Nje grua e moshuar apo nje vajze e re ?????

http://www.theparafiles.com/igallery/illusions/oldwomani.jpg

Jane te dyjat .Profili i vajzes se re eshte hunda e gruas se mohuar ,veshi i vajzes eshte syri i gruas se moshuar ndersa shiriti ne qaf qe e ka vajza eshte goja e gruas se moshuar .Dmth profil i dyfisht .:biggrin:

uck_aksh
19-10-06, 01:13
kush esht ne foto
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/fotooooo.jpg

Dea_A
19-10-06, 09:02
kush esht ne foto
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/fotooooo.jpg


Kush tjeter pos mbretereshes sone !:smile:

uck_aksh
20-10-06, 00:31
gjeje kush esht
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/dea.jpg

~AmaZonA~
21-10-06, 18:35
gjeje kush esht
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/dea.jpg


Intelegjentja e forumit Dea

AL-STAR
23-12-06, 16:15
Keta dy njerez po luajn pinpong po valle topi ku eshte.

rilinda
08-05-07, 00:16
http://images18.fotki.com/v346/photos/2/286111/3992239/6Beers-vi.gif

Albanian eX|PerT
16-05-07, 00:46
http://images18.fotki.com/v346/photos/2/286111/3992239/6Beers-vi.gif
Phaaaaaaaaaaaaaa, shume sen i smut hahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

yllbardh
17-08-07, 15:19
http://images18.fotki.com/v346/photos/2/286111/3992239/6Beers-vi.gif

HAHAAAAAA...... Cka ke ba kėshtu oj??? gati se kesh kah hipnotizohem......hahaaaaaa

Zana_ch
03-09-07, 12:23
http://www.korazym.org/images/ph_birmania-fotospettacolare-01_gr.jpg


http://www.korazym.org/images/ph_birmania-fotospettacolare-02_gr.jpg


Ky mal shkembor gjendet ne liqenin e Birmanise.
Mund te shihet vetem ne nje periudhe kohore te vitit, me ndihmen e ndriēimit te diellit.
Levizni koken ne krah te majte dhe do ta shihni nje pamje spektakulare.

Estella
13-02-08, 22:49
shikoni ne sy per 15-30 sekonda dhe pastaj, shifni ne nje leter blanko apo ne ate qe eshte afer...shifni cfare do ndodh.

http://tinypic.com/9id99t.jpg

Prishtinasja_
14-02-08, 15:41
shikoni ne sy per 15-30 sekonda dhe pastaj, shifni ne nje leter blanko apo ne ate qe eshte afer...shifni cfare do ndodh.

http://tinypic.com/9id99t.jpg

E provova......pas 15 sec. ftyra del ne ate faqen qe eshte afer...:biggrin: Keshtu ndodhi te une...:rolleyes:

Estella
14-02-08, 22:35
Prishtinasja po ashtu eshte :)