PDA

View Full Version : Kalt


Sy_kaltra
27-11-05, 10:53
Kalt pershendetje dhe mir se ke ardh .

Shpreson te ja kalosh sa me mir ne mesin ton..

Te pershendes duke te uruar gjdo te mir ,Fat ,Mbaresi dhe shendet .

Sinēerisht Sy_Kaltra.

Kalt
27-11-05, 13:43
Kalt pershendetje dhe mir se ke ardh .

Shpreson te ja kalosh sa me mir ne mesin ton..

Te pershendes duke te uruar gjdo te mir ,Fat ,Mbaresi dhe shendet .

Sinēerisht Sy_Kaltra.

Dhe une nga ana ime te falenderoj shume per mikpritjen.
Deri tash kam kaluar shume mire dhe per kete ju jam shume mirenjohes.
Te percjell dhe une nga ana ime urimet me te mira e me te sinqerta dhe te uroj se pari qetesi shpirterore, pastaj te gjithat qe vijne prej saj.

Sinqerisht dhe me respekt

Kalt

Artisti
27-11-05, 15:20
Kalt ,pershendetje te nxeht per tySinqerisht


Artisti

Clintoni
27-11-05, 15:24
Kalt

Pranoni edhe pershendetjet e xhaxhit Clinton :wink:

Murgesha
27-11-05, 15:47
Kalt njė pėrshėndetje tė fuqishme pėr ty.

Me kalkulatorin e dashnisė na more nė qafė, por po ta fali shkaku i shkrimeve tjera krejt xixė qė i ke.

Me nderime pėr ty.

Kalt
27-11-05, 16:50
Kalt ,pershendetje te nxeht per tySinqerisht


Artisti

Faleminderit Artist dhe desheroj te them se fotoja jote tash per tash me duket me intersantja.

Kalt
27-11-05, 16:55
Kalt

Pranoni edhe pershendetjet e xhaxhit Clinton :wink:

Mr. Xhaxhi Clinton,

Thank you very much and by the way give all the American people my warm greetings.
God blessed Kosova and you too!
Heren tjeter kur te vish ne Kosove do te pergatisim nje fli e nuk te leme edhe te thehesh vetem.
:wink:

Kalt
27-11-05, 16:58
Kalt njė pėrshėndetje tė fuqishme pėr ty.

Me kalkulatorin e dashnisė na more nė qafė, por po ta fali shkaku i shkrimeve tjera krejt xixė qė i ke.

Me nderime pėr ty.

Murgeshe vertete ai kalkulatori edhe me ty po me nxjerr nje perqindje te vogel.
Dicka nuk eshte ne rregull por do te behet me mire.
Po me vjen keq se ke mbet pa qafe, por murgeshat mbulohen e nuk merret vesh. :wink:

Respekt per shumicen e shkrimeve qe i kam lexuar deri tash. :)

Kalt
27-11-05, 17:00
Kalt

Pranoni edhe pershendetjet e xhaxhit Clinton :wink:

Mr. Xhaxhi Clinton,

Thank you very much and by the way give all the American people my warm greetings.
God blessed Kosova and you too!
Heren tjeter kur te vish ne Kosove do te pergatisim nje fli e nuk te leme edhe te thehesh vetem.
:wink:

Ne fjaline e fundit eshte dashur "kthehesh" ne vend te "thehesh".
...nuk te leme edhe te kthehesh vetem.

Jane gabime nga emocionet qe te dhurojne pershendetjet e sinqerta.

Naki
27-11-05, 18:09
I nderuari Kalt,ju pėrgėzojė pėr tė gjitha postimet ēė keni dhuruar Forumit Dardan.
Shkrimet tuaja Kanė mendime tė matura .cilėsore - kėtė e ēmojė shumė.

Me dėshirė ēė tė na dhuroni edhe shumė postime tjera, ju pėrshėndes ku do ēė tė jeni.

Naki

laliloli
27-11-05, 18:46
Kalt te pershendes perzemersisht kudo qe je.
Shendet dhe suksese ne jet.
Me rrespekt Lali

Kalt
27-11-05, 19:43
I nderuari Kalt,ju pėrgėzojė pėr tė gjitha postimet ēė keni dhuruar Forumit Dardan.
Shkrimet tuaja Kanė mendime tė matura .cilėsore - kėtė e ēmojė shumė.

Me dėshirė ēė tė na dhuroni edhe shumė postime tjera, ju pėrshėndes ku do ēė tė jeni.

Naki


Falemnderit Naki per komplimentin,

Besoj dhe shpresoj te shkruaj me mire, sepse nganjehere ngutet njeriu edhe ben gabime, por do ta gjej kohen e duhur e mbi te gjitha qetesine qe te gaboj sa me pak.
Forumi eshte dinamik dhe luftarak dhe ne fakt keshtu duhet te jete.
Vecse do te kisha deshire qe te respektohet gjuha shqipe sa me shume e ketu nje rol te madh luajne moderatoret, qe ne te njejten kohe duhet te jene dhe korrektore.
Forumi duhet te jete dhe shkolle per disa qe ndoshta nuk kane patur fatin te mesojne rregullisht gjuhen shqipe.
Lutem qe kjo e fundit te mos keqkuptohet.

Kalt
27-11-05, 19:44
Kalt te pershendes perzemersisht kudo qe je.
Shendet dhe suksese ne jet.
Me rrespekt Lali

Ti je nder personat qe lexoj me deshire deri tash.
Te falenderoj per fjalet pershendetese. :wink:

Barbaroza
29-11-05, 12:08
Kalt,pershendetje edhe nga une!
Uroj qe postimet tua te ardhme te jene poaq te kendshme sa deri me tash!

Ēiltersisht
Barbaroza

Kalt
29-11-05, 13:58
Kalt,pershendetje edhe nga une!
Uroj qe postimet tua te ardhme te jene poaq te kendshme sa deri me tash!

Ēiltersisht
Barbaroza

Faleminderit kampione e shkrimeve.
Me ty kam "frike" me u mat se nuk te arrij kurre me aq sa ke shkrujt.
Mbi te gjitha je sharmante ne shkrime dhe ne foton e nickut.
Mbaje nje hajmali qe te mos marrin ne sysh. :wink:

Barbaroza
29-11-05, 15:44
Kalt,pershendetje edhe nga une!
Uroj qe postimet tua te ardhme te jene poaq te kendshme sa deri me tash!

Ēiltersisht
Barbaroza

Faleminderit kampione e shkrimeve.
Me ty kam "frike" me u mat se nuk te arrij kurre me aq sa ke shkrujt.
Mbi te gjitha je sharmante ne shkrime dhe ne foton e nickut.
Mbaje nje hajmali qe te mos marrin ne sysh. :wink:

Hahahaaaaaaaa Kalt,mos ke frike nga une,ke me ia arrite bile edhe te me tejkalosh!
Te falenderoj per vleresimin dhe komplimentin ndaj meje!
Hajmaline e kam porosite! :lol:

Arb
29-11-05, 17:43
I nderuar Kalt,

Edhe pse ka disa jave qe je anetaresuar ne forum, ju uroj mireseardhje.

Gjithashtu ju pershendes, duke shpresuar qe te jeni mire dhe gjithcka te jete duke iu shkuar mire.

Gjithe te mirat!

Kalt
29-11-05, 19:56
I nderuar Kalt,

Edhe pse ka disa jave qe je anetaresuar ne forum, ju uroj mireseardhje.

Gjithashtu ju pershendes, duke shpresuar qe te jeni mire dhe gjithcka te jete duke iu shkuar mire.

Gjithe te mirat!

Mr. Arb,

Faleminderit shume per fjalet pershendetese.
Ju uroj dhe une te gjitha te mirat dhe suksese.

Perzemersisht

Luana
29-11-05, 21:09
Dukesh ne foto sikur me qen pakez konfjuz , mos ke dert se ta gjejm edhe ty nji nuse ketu ne FD shume shpejt ,haaa n'varet nese deshiron ..?Te pershendes i nderuar me plot sinqeritet :wink:

Kalt
29-11-05, 21:14
Dukesh ne foto sikur me qen pakez konfjuz , mos ke dert se ta gjejm edhe ty nji nuse ketu ne FD shume shpejt ,haaa n'varet nese deshiron ..?Te pershendes i nderuar me plot sinqeritet :wink:

Me detyrove ta nderroj foton qe te jem me i qarte, se ne fakt ashtu jam.
Dhe ti je personazh interesant.

Te falenderoj per perkujdesjen. :wink:

Sy_kaltra
29-11-05, 21:16
Pershendetje nga un Kalt ..

Gjitha t'mirat.

halla e madhe
30-11-05, 06:44
Pershendetje te vonuara edhe prej halles se madhe :P

Kalt
30-11-05, 07:40
Pershendetje nga un Kalt ..

Gjitha t'mirat.

Qellimisht e lash ne mengjez te pershendes se dje isha pak i lodhur e ndoshta mund te shkruaja ndonje budallallek.
Je shume miqesore dhe kete do ta kthej me te njejten miqesi nga une.
Te uroj nje dite te kendshme dhe te hareshme.

Miqesisht Kalt

Kalt
30-11-05, 07:42
Pershendetje te vonuara edhe prej halles se madhe :P

A e di se sa me ke prek se kam 7 vjet pa e pa hallen time te vetme qe kam dhe per te cilen me ka marre malli shume.
Kur pashe aty halla e madhe, me beso ndjeva emocion.
Faleminderit halle dhe te uroj cdo te mire.

Kalt

Sy_kaltra
30-11-05, 11:04
http://img.123greetings.com/eventsnew/flwr_justlikethat/1011-007-41-1059.gif

Kalt
02-12-05, 22:03
Ngjyren me te bukur te pershendetjeve e kam marre prej teje Sy_kalter dhe me te vertete te falenderoj shume shume.
Ngjyra super.
Shpresoj ta kthej me nje pershendetje edhe me te bukur.

Gjumashja
07-12-05, 09:48
nje pershendetje speciale per ty kalt ja kalofsh bukur ne mesin ton

Kalt
07-12-05, 10:30
nje pershendetje speciale per ty kalt ja kalofsh bukur ne mesin ton

Me mire vone se kurre.
Po na i moren mendet duke shkrujt ne forum e tash e pashe se Gjumashja me ka pershendet.
Falemnderit shume Gjumashe dhe une te pershendes perzemersisht. :D

Artisti
10-12-05, 10:58
Kalt,

pershendetje per ty i nderuar.

Sa here qe shoh nikun tend,me bie ndermend gjakftohtesia,ti edhe ashtu po i shtjellon gjerat me gjakftohtesi,per kete urimet me te mira nga une per ty.


Artisti

Sy_kaltra
10-12-05, 15:41
Kalt Prano pershendetjet e mia i Nderuar.

Po ju le disa vargje te shkeputura nga Nje keng SMILE Kenduar nga (Lonestar)

So I'm gonna smile
Cause I wanna make you happy
Laugh
So you can't see me cry
I'm gonna let you go style
And even if it kills me
I'm gonna smile


Sy_Kaltra.

Kalt
10-12-05, 17:07
Kalt Prano pershendetjet e mia i Nderuar.

Po ju le disa vargje te shkeputura nga Nje keng SMILE Kenduar nga (Lonestar)

So I'm gonna smile
Cause I wanna make you happy
Laugh
So you can't see me cry
I'm gonna let you go style
And even if it kills me
I'm gonna smile


Sy_Kaltra.

Edhe nje here falemnderit. 8)

Kalt
10-12-05, 17:31
Kalt,

pershendetje per ty i nderuar.

Sa here qe shoh nikun tend,me bie ndermend gjakftohtesia,ti edhe ashtu po i shtjellon gjerat me gjakftohtesi,per kete urimet me te mira nga une per ty.


Artisti

Artist djaloshi falemnderit dhe pranoni gjithashtu pershendetjet e mia shoqerore.
Gjaknxehtesia ta shkurton jeten e per kete kam vendos te ruaj gjakftohtesine ne cdo situate :wink:

Te uroj nje fundjave te kendshme.

Kalt

vjeshta
10-12-05, 22:51
Vendas, po ta le nje pershendetje te fresket vjeshtore.

Vjeshta

Kalt
10-12-05, 22:53
Vendas, po ta le nje pershendetje te fresket vjeshtore.

Vjeshta

Edhe une e mirepres me shume respekt dhe te falenderoj shume.

Kalt

GURI SYLAJ
11-12-05, 10:57
Nje pershendetje per Kalt!


Cfare kohe po bene te Ju , te ne eshte shume kalt.

Me nderime e rrespekt nga Guri Sylaj

Kalt
11-12-05, 11:06
Nje pershendetje per Kalt!


Cfare kohe po bene te Ju , te ne eshte shume kalt.

Me nderime e rrespekt nga Guri Sylaj


O Guri Sylaj falemnderit per pershendetjen.

Ketu ku jam une eshte nje i ftohte normal dimri. Jo shume kalt.

Te pershendes dhe te uroj te kalosh sa me bukur.

Sy_kaltra
24-12-05, 21:11
Kalt te pershendes dhe te uroj gjdo te mir ku do qe gjendesh.
Nje fund vit te kendeshem dhe realizimin e gjitha ėndrrave dhe deshirave tua .

http://img.123greetings.com/eventsnew/ejan_ny_fireworks/1069-038-13-1027.gif

Sy_Kaltra.

Reana
26-12-05, 01:40
Pershendetje dhe Gezuar Viti i Ri 2006!!!

fati dhe limturia qofshin shoqerues te pandashem te jetes sate ne kete vit qe po vjen!!!

http://www.cosgan.de/images/kao/nahrung/k020.gif

Barbaroza
27-12-05, 14:07
Kalt,prano pershendetjet dhe urimet e mia per juve per Vitin e Ri qe po hyjme,me shprese se cdo deshire juaja do te behet realitet!
http://blackdog.net/postcards/holiday/newyear/images/2.jpg

Naki
27-12-05, 22:18
Nė pragė tė vitit tė ri ju deshirojė shėndet,lumturi realizėm tė dėshirave dhe apiratave.

Gėzuar viti 2006


http://www.duennwalder-hunnenhorde.de/bilderhunnen/weihnachtsschlitten.gif


Naki

Domira
28-12-05, 03:24
I nderuar Kalt.
Gezuar Viti i Ri 2006.
Gezimi qofte pjese e pandashme e zemres tande ne vitin qe po vjen.

http://img.123greetings.com/eventsnew/ejan_ny_fireworks/1069-038-13-1027.gif

Luana
28-12-05, 07:51
http://www.2000greetings.com/happytop.jpg

Let us all make a toast,
and think of what
you really want most.

Years may come and go too fast,
try to make this one last.Have a wonderful New Year!

[email protected]@

halla e madhe
28-12-05, 08:40
Kalt_ Gezuar, Gezuar 2006!


Le te realizohen te gjitha deshirat edhe tash e tutje :!: halla e madhe

Diana007
28-12-05, 12:00
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg

Murgesha
28-12-05, 12:13
Kalt prania juaj nė forumin Dardan na ka sjellė Freski.


Gėzuar 2006!

Me dėshirė qė ēdo dėshirė e juaj tė plotėsohet nė vitin qė po vjen.


Murgesha!

rilinda
28-12-05, 13:02
http://img463.imageshack.us/img463/576/pershumvjet1ui.png (http://imageshack.us)

Artisti
28-12-05, 20:11
OOO Kaltttttt

Urime,Urime,Urime


http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.pngGezuar Viti i Ri 2006

schütze
28-12-05, 21:33
************GEZUAR VITIN 2006*************
Pranoni pershendetjet dhe urimet,me deshirat me te mira per ju ne vitin 2006
http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/k050.gif

Vigani
28-12-05, 21:39
Viti 2006 le te jet viti realizues i te gjitha deshirave tuaja dhe me te dashurve tuaj...

GEZUAR!

Viganica...

laliloli
28-12-05, 23:37
Me fat dhe gezuar vitin e ri 2006
Shendet,lumturi,gezim,hare dhe suksese ne ēdo sfere te jetes.

GEZUAR 2006

Lali

Arb
28-12-05, 23:49
I nderuar KALT,

Urime nderrimin e motmotit!

Qofte ky per ju nje vit me me shume mbaresi, mireqenje, e sukses!

Gjithe te mirat ju percjellshin vitin qe po afron!


Urojme qe kete vit te festojme nje vit historik te njohjes zyrtare te Pavaresise se Dardanise!

Zoti ju bekofte!

Zoti e bekofte Dardanine!

Zoti e bekofte Kombin Shqiptar!

Gjumashja
29-12-05, 11:18
http://img365.imageshack.us/img365/1786/h0tm.jpg

ninnela
29-12-05, 11:24
I nderuari Kalt prano pershendetje te ngrohta per kete vit qe po vjen duke te deshiruar plotesimin dhe realizimin e te gjitha enderrave tuaja jetesore


Me fat VITI I RI 2006


Per ty nga e juaja NINNELA :D :wink:

Zana_ch
29-12-05, 12:49
Gezuar Vitin e Ri 2006..harroni brengat,momentet edhe ēastet e deshpruara,lini menjan hidherimin dhe urrejtjen..ēoft ky vit nje vit i endrrave tuaja te pa realizuara dhe lumturia mbizotroft ne ju dhe familjen tuaj!

http://hometown.aol.de/NottulnBoy1/schneekugel7.gif


nga
zana_ch

vjeshta
29-12-05, 18:36
****************Urime Kalt viti 2006****************

Ju uroj qe ky vite te jete realizues i deshirave dhe enderrave te juaja.

Vjeshta

Gentiana
30-12-05, 04:07
I nderuari Kalt gezuar vitin e ri.

Shpresoj qe ky vit i ri te jet me gjitha te mirat per ju dhe familjen e juaj.


Genta

http://wally.wa.funpic.de/4images/data/media/12/sekt.jpg

turisti
30-12-05, 18:04
Urimet me te perzemerta per vitin e ri :P 2006 :P ,

Jete te gjate dhe te lumtur me plote momentet e bukura,

Te deshiron nga zemra,

TURISTI. :P

Kodra
30-12-05, 20:28
**********
**********
**********


Kalt i nderuar,

tė pėrshėndes dhe tė uroj Vitin e Ri.


Gėzuar viti i Ri 2006


Kodra

Psikologu
30-12-05, 20:30
I nderuari Kalt!

Gezuar Vitin e ri 2006

Ju deshiroj cdp tė mirė e tė mbarė ne jeten e juaj nė tė gjitha sferat.

Me nderime si cdo here:

Psikologu

Sy_kaltra
30-12-05, 22:20
Me rastin e Vitit te Ri 2006 pranoni urimet me te mira.
Gezim, shendet dhe mireqenje per Ju dhe familjen tuaj .

Sy_Kaltra.

http://membres.lycos.fr/ULCINJ/gezuar%20vitin.jpg

doGzona
31-12-05, 06:31
I nderuari Kalt,


http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gifGezuar Vitin e Ri 2006!http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gif

Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.

http://www.locolobo.net/xmas.gif
Me shume urime nga zemra,

doGzona

tushja
31-12-05, 12:23
Urime Viti i Ri 2006

Ralizimin e qdo deshire ne jete shendete ,gezime,lumturi familjare dhe jete te gjate

Tushja

Sy_kaltra
03-01-06, 22:48
Pershendetje per ty Kalt..


Sy_Kaltra.

Kalt
04-01-06, 22:27
Pershendetje per ty Kalt..


Sy_Kaltra.


Sy_kalter,

Pershendetjet qe me vijne nga ana jote, i vleresoj shume dhe i konsideroj shume shoqerore.
8) 8) 8)

Faleminderit dhe ta kthej dhe une me te njejten konsiderate!

FrEsKiA
04-01-06, 23:37
Kalt, pranoni nje pershendetje te sinqerte dhe te perzemert nga une i nderuar!


Me nderime FrEsKiA

Kalt
05-01-06, 19:03
Kalt, pranoni nje pershendetje te sinqerte dhe te perzemert nga une i nderuar!


Me nderime FrEsKiA


Faleminderit Freskia dhe njekohesisht desheroj te te pershendes dhe te siguroj se me te vertete ke sjelle nje freski dhe gjalleri ne forum.

Pershendetje

Kalt

loni19
05-01-06, 19:27
Hapa te pershendetjet te shoh cka ka, dhe kur e pash se eshte ehe vendi per Kaltin, thashe se nuk duhet dale pa e pershendetur...
Kalti i nderuar: Te pershendes, dhe te deshiroj cdo te mire, disponim, dhe suksese ne planet e juaja..
sinqerte nga loni19...

Kalt
05-01-06, 19:34
Hapa te pershendetjet te shoh cka ka, dhe kur e pash se eshte ehe vendi per Kaltin, thashe se nuk duhet dale pa e pershendetur...
Kalti i nderuar: Te pershendes, dhe te deshiroj cdo te mire, disponim, dhe suksese ne planet e juaja..
sinqerte nga loni19...

Faleminderit shume Loni19! 8)

Respektin ta kthefsha me respekt perhere!

Kalt

Barbaroza
07-01-06, 18:03
Kalt,duke ju pershendetur,ju pergezoj per freskine qe i keni dhuruar Dardanise me ardhjen tuaj!
Uroj te vazhdoni keshtu!


Me rrespekt
Barbaroza

Kalt
07-01-06, 18:20
Kalt,duke ju pershendetur,ju pergezoj per freskine qe i keni dhuruar Dardanise me ardhjen tuaj!
Uroj te vazhdoni keshtu!


Me rrespekt
Barbaroza


Faleminderit Barbaroza!

Te pershendes dhe te uroj qe te vazhdosh me kete ritem shkrimesh.
Je ti ajo qe me ke ftuar te jem anetar i forumit dhe per kete te falenderoj.

Me shume respekt

Kalt

Lona
09-01-06, 15:43
Edhe pse pak me vonese, por serish vlera e urimit qendrone ne piedestalin me te larte,ju deshiroje qe ne cdo hap te jetes te keni mbaresi dhe sukses , njekohesisht pranoni pershendetjet e sinqerta nga une Lona.

Naki
17-01-06, 20:05
I nderuari Kalt,pranoni pėrshėndetjet e mija tė sinqerta ku do ēė tė jeni mirėmbetėshi.

Naki

Kalt
19-01-06, 10:25
Edhe pse pak me vonese, por serish vlera e urimit qendrone ne piedestalin me te larte,ju deshiroje qe ne cdo hap te jetes te keni mbaresi dhe sukses , njekohesisht pranoni pershendetjet e sinqerta nga une Lona.

Lona,

Faleminderit dhe te njejtat pershendetje ti percjelli dhe ty!

Me respekt

Kalt

Kalt
19-01-06, 10:25
I nderuari Kalt,pranoni pėrshėndetjet e mija tė sinqerta ku do ēė tė jeni mirėmbetėshi.

Naki

Naki!

Te njejtat pershendetje dhe per ty!

Barbaroza
22-01-06, 14:04
I nderuari Kalt,prano ngushellimet e mia nga me te sinqertat me rastin e ndarjes nga ne te Presidentit tone.
Shkrimet e tua me kane treguar sa i devotshem ke qene ndaj vepres se tij...!!

Kalt
22-01-06, 14:10
I nderuari Kalt,prano ngushellimet e mia nga me te sinqertat me rastin e ndarjes nga ne te Presidentit tone.
Shkrimet e tua me kane treguar sa i devotshem ke qene ndaj vepres se tij...!!


Faleminderit shume!

Rugoven e kam pare gjithnje si rilindasin e fundit kombetar!

doGzona
22-01-06, 17:28
I nderuari Kalt,

Shprehe ngushellimet me te thella me rastin e vdekjes se presindentit
tone Dr. Ibrahim Rugova, gjithmone do te jetoje ne mendjen dhe zemrat tona.


Ai nuk ka vdek!

Lavdi jetes dhe vepres te tije

Kercovari
22-01-06, 18:20
Presidenti i Kosoves Dr.Ibrahim Rugova
U nda nga jeta per te jetuar ne mendje dhe shpirte te cdo shqipetari!
Pranoni ngushullime e mia me te thella Ju dhe te gjithe shqiptaret kudo qe te ndodhen.

I cofte i lehte dheu eme!

Kalt
22-01-06, 18:47
I nderuari Kalt,

Shprehe ngushellimet me te thella me rastin e vdekjes se presindentit
tone Dr. Ibrahim Rugova, gjithmone do te jetoje ne mendjen dhe zemrat tona.


Ai nuk ka vdek!

Lavdi jetes dhe vepres te tije


Faleminderit DoGzona!

Rugova eshte tash ne vargun e perjetshem te cetes shqiptare te profeteve, ne vargun e atyre burrave te paharrueshem, qe i dhane aq shume kombit.

Kalt
22-01-06, 18:51
Presidenti i Kosoves Dr.Ibrahim Rugova
U nda nga jeta per te jetuar ne mendje dhe shpirte te cdo shqipetari!
Pranoni ngushullime e mia me te thella Ju dhe te gjithe shqiptaret kudo qe te ndodhen.

I cofte i lehte dheu eme!


Rugova eshte nder i kombit shqiptar dhe figure antologjike e historise evropiane!
Shqiptaret duhet te krenohen si i dhane Evropes nje figure emblematike!

e_martumja
22-01-06, 20:33
Ju shprehi ngushllimet e sinqerta per ndrrimin e jetes te Dr Ibrahim Rugoves, nje intelektual pa kufi.

Lavdi jetės dhe veprės sė Presidentit Dr. Rugova.Qoftė i lehtė dheu i Kosoves


MBURREMI ME PRESIDENT RUGOVA! VEPRA DHE PUNA E TIJ DO TE RROJ GJITHEMON NE ZEMRAT TONA! l

jadore
22-01-06, 21:56
Koleg i nderuar!
-shpreh ngushllimin tim dhe te tjerve ,dhe admiroj punen e pa lodhur qe beni ju dhe te tjeret ketu -per sensibilizimin,e vepres se dr Rugoves..

Ps eshte respekt per mua te kem nje koleg -intelektual te kalibrit te tille -respekt..

Sy_kaltra
24-01-06, 21:17
I Nderuari Kalt.

Me shum Sinēeritet Ju shpreh Ngushllime Per Presidentin ton qe patem Dr.Ibrahim Rugova.. Dhe Mburremi qe pat nje Njeri te till,ai nuk do te vdes kurr,Per her do te mbetet ne zemrat Tona.

I qoft i leht dheu i Kosoves.

Zana_ch
25-01-06, 15:10
Shfrytesoj Rastin ti shprehi ngushllime mija te sinqerta .....paqja dhe siguria qofshin perhere mbi familjen e tij....
Ishte nje nder figurat me te squara te Kosoves i cili kontriboi shume per popullin tone...Ai do te jete Perhere ne Zemrat tona si nje nder politikanet qe me se shumti ka bere per Vendin tone..
Qofte e pa harrushem jeta dhe vepra e Dr .IBRAHIM RUGOVES

Zoti e bekofte Trupin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Verrin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Token e KOSOVES !
Zoti e bekofte Popullin e KOSOVES !


NGUSHLLIMET E MIJA
Zana_ch

FrEsKiA
26-01-06, 01:49
I nderuar me keqardhje te thelle, e pikelluar teresishte, ju shprehe ngushellimet e mia familjes Rugova dhe gjithe shqipetareve ne diaspore.

Pra, le te ngrejme zerin se bashku:
Prijesi yne Dr. Ibrahim Rugova, nuk ka vdekur!!! Ai eshte gjalle, akoma jeton ne zemrat tona!!! Le ta cojme deri ne fund amanetin e tij per Pavaresine e Kosoves, vetem te bashkuar mund te ecim perpara drejte rruges se drejte me hapa te vendosura drejte ardhmerise!!! Le te mburremi cfare Prijesi patem, Ai kurre nuk u perkule as ne "shi" dhe as ne "bresher", por krenohej me popullin Shqiptare, le te krenohemi edhe ne me Ikonen tone te famshme!!!

Shpirti i pushofte ne paqe!
Lavdi!!!

vjeshta
11-02-06, 17:08
:P Urime tejkalimin e 1000 postimeve :P

Vjeshta

Kalt
11-02-06, 18:05
:P Urime tejkalimin e 1000 postimeve :P

Vjeshta

Faleminderit Vjeshta per urimin, por kur shoh numrat e te tjereve dhe numrin tend te shkrimeve (6300), atehere me duket se nuk do te arrij kurre ne ato shifra! :wink:

vjeshta
11-02-06, 23:38
:P Urime tejkalimin e 1000 postimeve :P

Vjeshta

Faleminderit Vjeshta per urimin, por kur shoh numrat e te tjereve dhe numrin tend te shkrimeve (6300), atehere me duket se nuk do te arrij kurre ne ato shifra! :wink:
Benja si une, mos i shiko :wink:

FrEsKiA
12-02-06, 01:32
I nderuari Kalt, i shkepus fjalet me te ngrohta thelle nga zemra, duke ju deshiruar shume hare, lumturi, njekohesishte fati ju buzeqeshte ne cdo hap te jetes!

Me nderime Freskia

Kalt
12-02-06, 12:44
I nderuari Kalt, i shkepus fjalet me te ngrohta thelle nga zemra, duke ju deshiruar shume hare, lumturi, njekohesishte fati ju buzeqeshte ne cdo hap te jetes!

Me nderime Freskia

Faleminderit Freskia por me ate veshtrimin qe ke vene ne nick foto, po me trullos sa here qe e shikoj! :wink:
Veshtrim magnetik! :wink:

Me nderime Kalt!

Kodra
12-02-06, 16:03
**********
**********
**********


Kalt i nderuar,

prano pėrshėndetjet e mia pėr ju,kam lexuar shumė shkrime tuaja,janė shumė realiste.


Tė pėrshėndet

Kodra

Kalt
12-02-06, 16:42
**********
**********
**********


Kalt i nderuar,

prano pėrshėndetjet e mia pėr ju,kam lexuar shumė shkrime tuaja,janė shumė realiste.


Tė pėrshėndet

Kodra

Prano te njejtat konsiderata dhe per ty!
Ate shqipen ne nickname ta kam lakmi!

Me respekt Kalt!

ninnela
13-02-06, 11:21
Kalt te pergezoj per postimet dhe temat tuaja,i lexoj me endje,je fantastik te lumte vetem vazhdo :D :D pra njeherit edh ete pershendes nga thellesia e zemres duke te deshiruar fat dhe lumturi ne jete dhe realizimin e enderrave tuaja jetesore :lol: :lol: :wink:


Me nderime nga e juaja NINNELA :wink:

doGzona
13-03-06, 12:56
I nderuari Kalt, pranoni pershendetjet duke ju uruar cdo te mire ne gjitha
sferat e jetes.

Gjithashtu ju uroje postin e moderimit dhe moderim te lehte.

Cdo te mire ju deshirone

doGzona

Prishtinasja_
16-07-06, 10:31
Gjitha te mirat i nderuar kudo qe te ndodhesh !!!!! :smile:

me nderime

Prishtinasja_

Prishtinasja_
28-07-06, 15:54
I nderuari dhe shume i respektuari "KALT "

******URIME DITELINDJEN ***** :biggrin:

Duke shpresuar qė ky shkrim tė sjell njė buzėqeshje mbi buzėt tua po tė uroj nga zemra ditėlindjen dhe njėherit tė uroj qė ky vit tė tė sjellė vetėm mė tė mirat.
Sidomos suksese nė aspektin profesional dhe nė atė shėndetėsor ēdoherė shėndet tė mirė, nė shoqėri shumė ēaste tė kėndshme,
nė dashuri momente tė lumtura, me familje dhe me tė afėrmit shumė harmoni, nė jetė shumė fat dhe nė tė gjitha aspektet thjeshtė shkurt e shqip vetėm atė qė ti e dėshiron! :smile:

me respekt

Prishtinasja_

http://www.prairiefrontier.com/pfcards/birthday/bday4.jpg

Naki
29-07-06, 04:13
http://www.dgreetings.com/newimages/birthday/general/birthday01.gif


I nderuari Kalt,urime Ditėlindja!

jadore
29-07-06, 18:56
.....( nese nuk jam vone , nese mire kam lexuar , shof qe" Kalt"keto dite feston Diten e Lindjes , ..)


per Personalitetin nen nickun Kalt,

..Nickut ( Njeriut)qe reflekton ne qdo mendim te shprehur , arsyeshmeri , ndjenjeshmeri , mirekuptim,vetesiguri dhe bindeshmeri te shprehur te nje piadestali intelektual , shembullit qe Vizjonet jetesohen , qe Vizionaret transformohen dhe per kohen qe "prekim" shembullit qe Perfeksoshmerite dine te jene qenjesore , Prototipit qe karakterizon dhe kompletojne Shqiptarin (mashkullin)Ideal ne persoshmeri ........,Njeriut te kompletuar .........

........... Dua ti uroj, Diten e Lindjes .. me Uraten ,.......nje Fatembaresi dhe ne te Ardhmen , shume Shendet , dhe plot Jete ne kete Jete ......

.

Zero Cool
02-08-06, 20:35
I nderuari Kalt dua te pershendes dhe te porosis te vazhdosh me temat se hmm shume nga to me pelqejne. Nje nate te kendshme te uroj.

Artisti
12-08-06, 12:36
Kalt,te pershendes dhe te deshiroj qe rruget kah te shkojsh te jene te asfaltuara:biggrin: :biggrin: :wink:


.

Prishtinasja_
25-12-06, 02:06
I nderuari dhe shume i respektuari KALT ,

prano urimet dhe perzimet e mia per festat e fundvitit !!! :smile:

Te deshiroj shendet, fat , harmoni familjare dhe shum dashuri ne vitin e ri 2007 !!

Me respekt

Prishtinasja_ :smile:

http://cmggg.blogs.sapo.pt/arquivo/arvore%20natal%205%20happy.jpg

Zana_ch
25-12-06, 09:39
I nderuari Kalt,
Uroje qe paqeja edhe dashuria te mbreteroj ne familjet tuaja . Lutem qe ky vit qe vjen te sjelle vetem dashuri , fat edhe lumturi .Uroje qe endrrat te mos ngelen vetem endrra , por te behen realitet .Urime per shume mote 2007 GEZUAR.

Me respekt
Zana_ch


http://www.icq.com/img/friendship/st...d_16961_rs.swf

Sy_kaltra
25-12-06, 12:36
Pershendetje Kalt.

Te Uroje Festat e funde vitit,plotesimin e te gjitha deshirave,gezimi dhe hareja te mbreteroje ne familjen tuaj ,njeherit shfrytezoje rastin te uroje edhe festen e Bajramit..

Gezuar....

Me Plote Dashuri Sy_Kaltra...

http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/normal_Gezuar.gif

Prishtinasja_
21-05-07, 12:53
http://www.ein-kleiner-blick.de/dowo2.jpg

vjeshta
22-05-07, 01:53
Pershendetje kudo qe je.


Vjeshta!

uck_aksh
24-05-07, 04:35
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg

ninnela
28-05-07, 19:28
I nderuari Kalt prano pershendetje te ngrohta nag ana ime

Ja kalofsh si eshte me se miri

rilinda
28-05-07, 23:38
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda

Prishtinasja_
19-02-08, 12:31
KALT te pershendes kudo qe te jesh ! :smile:

http://userland.fotopic.net/logos/220649.gif

turisti
21-02-08, 21:13
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Arb
21-02-08, 23:03
http://kosova.com/up/gezuar_pavaresine.jpg

Diana007
23-02-08, 18:06
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

Dardan Kastrati
23-02-08, 21:00
http://img229.imageshack.us/img229/2580/1kc1a9be97cdei6.jpg

ninnela
31-05-08, 00:19
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/0f/Flores.gif

Adina-R.Ks
11-06-08, 08:39
Miqt janė engjujt tė cilėt na ngrisin nė kėmbėt tona atėhere kur Krahėt tonė kanė problem tė kujtojnė si tė fluturojnė!

Adina-R.Ks
24-06-08, 13:39
Pranoni pershendetje e mija me te sinqerta, per nje dite te mbar dhe te qet.

LuLjaa
24-06-08, 23:45
http://img337.imageshack.us/img337/815/hoiiiics1.png

Prishtinasja_
30-09-08, 15:48
http://img215.imageshack.us/img215/1930/rosekoranpk3.jpg

ninnela
01-10-08, 00:55
Zoti leshon bekimin
mbi ata qe besojne
u dhuron dite
kur mund te festojne
ruaji keto festa
si ata dy sy
dhe dije se Bajrami
eshte dhurate per ty


ME FAT FITER BAJRAMI

vjeshta
18-10-08, 21:35
http://img221.imageshack.us/img221/7366/vjeshtaod8.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Prishtinasja_
28-12-08, 22:06
Kudo qe te gjindesh

http://img140.imageshack.us/img140/5910/vitiirivf1.jpg

MemphiSx
30-12-08, 01:30
http://i166.photobucket.com/albums/u92/sueyoderson/ny/ny0904.gif

ninnela
13-02-09, 16:05
Kalt Te Pershendes Kudo Qe Je

Gjithe Te Mirat Ty Dhe Familjes Suaj

Zana_ch
13-02-09, 21:07
http://img34.glitterfy.com/44/glitterfy134800764D30.gif

Diana007
05-09-09, 15:53
http://img515.imageshack.us/img515/5135/dianaq.gif

Kalt
11-12-10, 21:37
I pershendes te gjithe miqte e dikurshem te forumit, me te cilet kam ndare idete dhe mendimet.

Shfrytezoj rastin ti pershendes te gjithe ata qe ende me mbajne mend dhe nuk me kane harruar.

Qika^Me^Kule
11-12-10, 21:52
Asht hera e pare qe e shof nick e juaj kendej... prandai hyra extra ne dhomen tende per te ju pershendete..... dhe nje fundjave te mrekulushem per ju...!!

http://clustere.sevenload.net/dataF004/data42/slcom/cc/nn/lmhkmjd/rgeqejjihcff.jpg

Kalt
11-12-10, 22:01
Asht hera e pare qe e shof nick e juaj kendej... prandai hyra extra ne dhomen tende per te ju pershendete..... dhe nje fundjave te mrekulushem per ju...!!

http://clustere.sevenload.net/dataF004/data42/slcom/cc/nn/lmhkmjd/rgeqejjihcff.jpg

Faleminderit ēike dhe pershendetje.

Kalt
31-12-10, 17:18
Me rastin e festes se nderrimit te viteve ju dergoj nje urim te perzemert te gjithe anetareve te forumit dhe ne veēanti atyre qe i njoh gjate shkrimeve te hershme dhe shrpesoj qe te jem me aktive gjate vitit qe vjen, duke synuar qe forumi me emrin e famshem DARDANIA te arrije te kete nje nivel me te larte dhe nje anetaresi gjithnje e me te madhe.

Urimin e shoqeroj me nje kenge te grupit te famshel ABBA

http://www.youtube.com/watch?v=3Uo0JAUWijM

Janna
31-12-10, 17:20
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs778.ash1/166876_1625178041930_1610883021_1439446_6769101_n. jpg

Kaqanikasja
14-02-11, 14:56
http://www.featurepics.com/FI/Thumb300/20070123/Roses-Woman-199182.jpg


Urime dita e te dashuruarve qofshi tė dashuruar gjithmone:wink: