PDA

View Full Version : Une s'kam cka prezantohem se me njihni tane!


Clintoni
27-11-05, 16:41
lexoni biografine time ne librin tim: "My Life" dhe mesoni krejt per jeten teme. :wink:

Luana
28-11-05, 03:21
lexoni biografine time ne librin tim: "My Life" dhe mesoni krejt per jeten teme. :wink:

Baci Clinton mos te ardhet merzi tregona vet diqka per rreth teje se fort jam ka pritoj me e lexu ate librin tende , hmm kam qellu pak pertace 8)

Barbaroza
28-11-05, 15:25
lexoni biografine time ne librin tim: "My Life" dhe mesoni krejt per jeten teme. :wink:

Jo tybe anglisht nuk kuptoj mire,keshtu qe po bie me mire te na prezantohesh!
Hajt bali Klinton,mos perto! :)

Clintoni
28-11-05, 19:09
Falni...nuk hupi kohe per ksi gjana te dores se dyt ktu! Kame pune tjera ma me rensi si: pavaresia e Kosoves e me pas shohim si ja bejme..... :wink: :wink:

Lexone librin tim ose merrne nje perkthyes :P :P

Kalt
28-11-05, 20:06
Clinton ku i blen cigaret puro, qe i pi e qe i preferonte dhe Monika?

Murgesha
28-11-05, 20:49
Clintoni tė falemnderit pėr prezentimin kaq tė bujshėm.

Tani mė veq ja kam filluar tė lexoj My Life.

E shpresoj se aspiratat tua do tė plotėsohen mu nė FD.

Kalt
30-11-05, 21:04
http://z.about.com/d/politicalhumor/1/0/j/_/clinton_portrait_monica.jpg

Espresso
05-12-05, 14:53
Ti je rrospillani i grave......... :lol: :lol: :lol: :lol: Mos u halit ketu ne forum e lej qikat rehat se ti nuki qimet e hundes hihihihi

A po dalim e pime ka ni ekspres? 8)