PDA

View Full Version : krijuesiii


Murgesha
28-11-05, 20:47
I nderuari Krijuesiii tė pėrshėndes dhe tė uroj mirėseardhje nė forumin Dardan.

Ja kalofsh si ėshtė mė sė miri nė mesin tonė.

Murgesha!

ninnela
29-11-05, 01:03
Pershendetje per ty i nderuar Krijuesi,mire se na erdhe ne shoqerine dardane,caste te kendeshme :lol: :lol:


Me respekt NINNELA

Barbaroza
29-11-05, 12:04
Pershendetje dhe mire se na paske ardhe Krijuesiii.Besoj se do ia kalosh mire ketu!

Cdo te mire!

krijuesiii
29-11-05, 18:21
...Murgesha falm shume per pershendetjen ishte nje knaqesi dhe befasi e kendshme pershendetja e juaja per mua, dhe ju them me shpirte te hapure mire se ju gjeta ne kete bote magjike virtuale ku pershtypjet e para me kane lene nje mbrese pozitive, nderas ty personalisht te uroj shume mbaresi paqe dashuri e Lumturi ne jete qofshe e realizuar ne te gjitha sferat e jetes...

...NINNELA E nderuar, Faleminderit per kete mikepritje e per nder qofshe dhe e ti e realizuar me shume te bukura te jetes......Barbaroza Mire se ju gjeta, atu ku flitete Shqipja dhe ku buke quhet buke e uji uje une ndjehem si ne shtepine time te pershendes e te uroje shume te mira...


...kalofshi sa me bukur...tungiii

Dreni30
29-11-05, 18:57
I nderuar Krijuesii

Mirese ke ardh ketu ne mesin tone. Njeherit te uroj shendet dhe lumturi ne jeten tuaj te gjithembareshme.
Besoj se do te kalosh mire ketu ne mesin tone dhe te kesh biseda te kendshme me anetaret e forumit.

Gjithe mirat
Dreni.

laliloli
29-11-05, 21:28
Krijuesi te pershendes perzemersisht dhe te deshiroj mireseardhje .

Shendet ,lumturi ,gezim e hare ,kudo qe je .

Me rrespekt Lali

halla e madhe
30-11-05, 06:39
Caste te kendshme dhe mireseardhje ne FD ju deshiron:halla e madhe

krijuesiii
04-12-05, 14:59
...i nderuari Dreni30 shume falm per pershendetje qofshe dhe ti i begatuar e i lumture ne jete

shume te mira


...i nderuar laliloli pershendetje te ngrohta e me duhet te shtoj se jam nje adhurues i thjeshtesi dhe origjinalitetit tend

shume te mira ne jete qofshe i lumtur gjithenje


... ani halla e madhe te pershendes dhe te uroj knaqesi edhe ty ne kete forume..


kaloni sa me bukur


tungiii

laliloli
29-12-05, 01:20
Me fat dhe gezuar vitin e ri 2006
Shendet,lumturi,gezim,hare dhe suksese ne ēdo sfere te jetes.

GEZUAR 2006

Lali

Zana_ch
29-12-05, 13:56
Gezuar Vitin e Ri 2006..harroni brengat,momentet edhe ēastet e deshpruara,lini menjan hidherimin dhe urrejtjen..ēoft ky vit nje vit i endrrave tuaja te pa realizuara dhe lumturia mbizotroft ne ju dhe familjen tuaj!

http://hometown.aol.de/NottulnBoy1/schneekugel7.gif


nga
zana_ch

Murgesha
30-12-05, 13:03
Gėzuar 2006 Krijuesi.

Shėndet dhe lumturi pėr Ty gjatė vitit 2006.

Murgesha!

turisti
30-12-05, 16:51
:P Urimet me te perzemerta per vitin e ri :P 2006 :P dhe realizimin e te gjithave,te deshiron nga zemra,

TURISTI. :P

Clintoni
31-12-05, 14:30
krijuesiii

Te uroj Vitin e Ri dhe Allahu te liroft prej dreqnive vitin e ardhshem se ket vit e ke flliq krejt. :D
Ishalla behet mire dhe Allahu ta qetson shpirtin! :D :D :D

Per shpirtin tend lutet xhaxhi Clinton :D :wink:

ninnela
14-02-06, 14:58
I nderuari Krijuesi te falenderoj nga zemra per komlimentet, dhe njeherit te deshiroj cdo te mire ne jte kudo qe gjindesh :D :D une prape jam ketu por ty asnjeher nuk te takoj :roll: shpresoj se do te komunikoj edhe me ju kam nderin :lol: :wink:


Me nderime nga e juaja NINNELA :wink:

krijuesiii
16-02-06, 22:41
...NINNEL krejt Uratat dhe respekti per ty eshte reciproke shume e nderuara e thjeshta dhe e mira neper shkronja,

njeher te kerkoj falje se une kendej kam qene por ne kete pjes te forumit kam hyre shume rralle...


tungiii

Naki
16-02-06, 23:20
Duke ju dėshiruar mirėseardhje nė oden Dardane,ju pėrshėndes pėrzemėrsisht.


Naki

Albanian eX|PerT
07-03-07, 14:46
....pershendetje te vecanta e te perzemerta per ju i nderuari shoku yne...!!!

...shpresoj te kalojme sa me mire, se bashku duke ndrruar postime me njeri-tjetrin..!!!

rrespekte
albanian expert

Albanian eX|PerT
03-04-07, 21:19
http://www.classact.ca/RubberStamps/Words/Word%20Stamps/EX11B_B_HaveaNiceDay.jpg

Djellza:
14-04-07, 22:50
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une i nderuar .

Ju rrespekton Djellza