PDA

View Full Version : Bora_


Diana007
29-11-05, 10:33
Te pershendes shoqe , dhe mir se erdhe ne shtepin Dardanie shpresoj se do te kalon mir ketu :D

PS: Duku me shpesh a

Te perqafoj fort :D me nderime Diana

Bora_
29-11-05, 10:38
Te pershendes shoqe , dhe mir se erdhe ne shtepin Dardanie shpresoj se do te kalon mir ketu :D

PS: Duku me shpesh a

Te perqafoj fort :D me nderime Diana


mire se iu gjeta , edhe une shpresoj se do te kaloj mire me ju te gjithėve...heheh

me respekt te veqant nga une per ju ...Diana , mpuqqq

Diana007
29-11-05, 10:41
:D :D :D :D :wink:

Barbaroza
29-11-05, 11:12
Bora,mire se paske ardhe.Besoj se na ke ardhe per qendrim afatgjate. :)
Cdo te mire!

Dimri
29-11-05, 16:47
Pershendetje BORA mir se na erdhe ,pa me pyt mu ti na erdhe ahahaha
Kalofsh qaste te mira ne FD bora

me respekt DIMRI

Flaka_1
02-12-05, 16:06
Pershendetje Bora
Gjdo te mire nga Flaka

schütze
02-12-05, 22:32
e nderuar pranoni pershendetjet e mia te sinqerta,ju uroj qdo te mir ne jet
kudo qe ndodheni
me nderime
schütze

Murgesha
05-12-05, 14:54
Bora mirė se na ke ardhė.

Gjumashja
05-12-05, 16:37
Bora prano pershendetje edhe nga un megjithse kur po e kujton ket emer pom rrenqethet trupi :P

Diana007
05-12-05, 16:48
Bora te pershendes dhe te uroj nje mbarmje te kendeshme , e di qe nuk ke koh te vish me shpesh por shpers qe nje dit do te permton koha edhe per forum :wink:

Te mpuq shum shoqja jote :wink:

Bora_
13-12-05, 13:23
Ju falnderoj te gjithve per pershendeje dhe mirepritje , me falni pak me vones ju kthej por nuk me premton koha me shum , se jam shum e nxanun me pune , se me knaqrsi do te isha ketu me ju , por shpesh kur te kem koh i lexoj shkrimet e juaja :wink:

Ju pershendes te gjithve .... Bora :wink:

Diana007
28-12-05, 13:58
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg

Te puth shoqeja jote :D :wink:

Bora_
31-12-05, 14:56
Tė gjitha problemet , pengesat, paknaqesit qė iu pėrcollen ne vitin 2005 le te marrin fund nė natėn e 31 tė dhjetorit tė vitit 2005 dhe me ndrrimin e moteve edhe nė jetėn tuaj le tė hapet njė faqe e re e jetės, njė jetė me plot perspektiv, me harmoni , me suksese e me arritje tė qėllimeve tuaja nga jeta personale e profesionale , me familjen dhe rrethin tuaj ...

urime viti i ri 2006,

me shume respekt bora,

Diana007
09-06-07, 19:31
http://img406.imageshack.us/img406/449/diana007hu5.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

instruktori
10-06-07, 02:09
Vikend te kendeshem


Instruktori