PDA

View Full Version : krejt rastesishT-


rastesishT
01-12-05, 10:34
Hej insana spo dij qysh me ja nis mu prezantu..
Kush ka ndonje ide me te mire se une le te urdhron , veq vegzen e par let ma nis tani une ja nisi vet...tung tung

:roll:

Barbaroza
15-12-05, 17:54
rastesishT kendej kalova
rastesishT me juve u takova
rastesishT ne juve u dashurova
dhe kurre nga juve s'mund t'largona :lol:


Vazhdoje se e gjeta vegzen une heyyyyyyyyyyyyyyyy :lol: :lol: :lol:

Murgesha
16-12-05, 20:50
Rastėsisht, tregona a je kėtu rastėsisht apo me qėllim?

Tė dėshiroj argėtim maksimal nė www.Dardania.de