PDA

View Full Version : Stubllani


anna
01-12-05, 19:45
heyy njerii te pershendes shume !!edhe shume flm per kenget ...ia kalofsh bukur !!!edhe neser pershendeti te gjithe nga ana ime....hajt tung :wink:

Naki
01-12-05, 20:31
Pėrshėndetje Stubllani dhe mirė se vini nė Forumin Dardan.

Naki

Murgesha
02-12-05, 00:09
Stubllani prano edhe nga unė njė pėrshėndetje.

Doku-doku mė shpesh rrijmė ksajde.

Murgesha!

Naki
30-12-05, 12:54
http://www.heldex.nl/HX05/pages/images/happy-new-year.jpg


Gėzuar viti i ri 2006

Naki

Murgesha
30-12-05, 13:00
Gėzuar 2006 Stubllan.

http://greycell.dk/images/Samfundet/nytaar.jpg

turisti
30-12-05, 16:52
:P Urimeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee viti i ri :P 2006 :P ,me te gjitha sukseset.

:P Gezuar :P !

TURISTI. :P

Zana_ch
25-01-06, 15:46
Shfrytesoj Rastin ti shprehi ngushllime mija te sinqerta .....paqja dhe siguria qofshin perhere mbi familjen e tij....
Ishte nje nder figurat me te squara te Kosoves i cili kontriboi shume per popullin tone...Ai do te jete Perhere ne Zemrat tona si nje nder politikanet qe me se shumti ka bere per Vendin tone..
Qofte e pa harrushem jeta dhe vepra e Dr .IBRAHIM RUGOVES

Zoti e bekofte Trupin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Verrin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Token e KOSOVES !
Zoti e bekofte Popullin e KOSOVES !

NGUSHLLIMET E MIJA
Zana_ch

FrEsKiA
26-01-06, 01:22
I nderuar me keqardhje te thelle, e pikelluar teresishte, ju shprehe ngushellimet e mia familjes Rugova dhe gjithe shqipetareve ne diaspore.

Pra, le te ngrejme zerin se bashku:
Prijesi yne Dr. Ibrahim Rugova, nuk ka vdekur!!! Ai eshte gjalle, akoma jeton ne zemrat tona!!! Le ta cojme deri ne fund amanetin e tij per Pavaresine e Kosoves, vetem te bashkuar mund te ecim perpara drejte rruges se drejte me hapa te vendosura drejte ardhmerise!!! Le te mburremi cfare Prijesi patem, Ai kurre nuk u perkule as ne "shi" dhe as ne "bresher", por krenohej me popullin Shqiptare, le te krenohemi edhe ne me Ikonen tone te famshme!!!

Shpirti i pushofte ne paqe!
Lavdi!!!

Alfred
19-01-08, 03:54
A edhe ti ktu, hajde thefsh qafen si ka shkova u ngatrrova me ty.