PDA

View Full Version : Rugova dhe Thaqi me interesa te njejt, se fundi te bashkuar


Krokodilli
02-12-05, 07:20
http://img389.imageshack.us/img389/7250/1983202720gusht8ks.jpg

Kalt
02-12-05, 07:54
Nese ajo eshte Carla Del Ponte atehere e paska te sigurte Thaci burgosjen ne Hage. 8)
Kurse Rugoven vendose pa frike ne mes bukurosheve te botes, se ai nuk ben gje tjeter vecse ju thote Zoti ju bekofte ju dhe Kosoven.
E ne fund ja fut nje sauna me shallin per qafe.

IB
02-12-05, 09:01
Ju pershendes por keto gjera qe i keni bere ju nuk e kane vendin ne kete rubrik.

Fshatari
02-12-05, 11:11
Nuk di a e ka venin kjo fotografi nė rubriken Politikė a jo!
Fotografia mė pėrkujton njė "vicė" tė dikurshėm, i pėrhapur nė kryeqytet!
Filani e takon nje mikun e vet dhe i thot :"grueja po me punon ne tjerretoren e fushkosoves; me maqina n'tana ant!"
"Maqinė para maqinė mrapa", ia kthen miku i vet!
Po de, u knaq krejt!, pėrgjigjet burri i botės!

Flm Krokodil pėr kėtė ilustrim tė shkėlqyeshėm! Pajtohem me ty : si po i shoh gjėrat, lideret politikė kosovar jane tue i q... te gjithė ata qė po gravitojnė rreth Kosovės! Bravo u qoftė!

sherri
02-12-05, 18:55
Flm Krokodil pėr kėtė ilustrim tė shkėlqyeshėm! Pajtohem me ty : si po i shoh gjėrat, lideret politikė kosovar jane tue i q... te gjithė ata qė po gravitojnė rreth Kosovės! Bravo u qoftė![/quote]

Fshatari ruj pulat,se po ti....lideret! largoni keto shkrime nga ketu,se ka vend boll te pa cenzur e te "vicat" atje a jeni ne vete :oops:

Fshatari
02-12-05, 19:04
Sherri,

Kompliment ishte postimi im nė adresė tė liderve politik kosovar.
Kjo temė ishte bartur nga rubrika Politikė nė atė tė Humorit.
Ku ėshtź e keqja?
Nuk e kam mundėsinė tė zhvendos kėtė postim gjetiu. Kjo ėshtė punė e moderatorve, nėse nuk gabohem.

I Juaji, rojtari i pulave !

Krokodilli
03-12-05, 10:11
Flm Krokodil pėr kėtė ilustrim tė shkėlqyeshėm! Pajtohem me ty : si po i shoh gjėrat, lideret politikė kosovar jane tue i q... te gjithė ata qė po gravitojnė rreth Kosovės! Bravo u qoftė!

Fshatari ruj pulat,se po ti....lideret! largoni keto shkrime nga ketu,se ka vend boll te pa cenzur e te "vicat" atje a jeni ne vete :oops:[/quote]

Sherri, nganjehere nje foto e ilustruar tregon nje tregim shum te gjat qe as libri nuk e ze..

arben-ks
20-12-05, 21:45
E paskan rrok ne tlesh njani prej kerrneli e tjetri prej penalli Vole shuta te fort po mbrojka kjo virane