PDA

View Full Version : une jom.....................


petromarko
05-12-05, 05:12
21 vjeq
nau kajt nana marum pa pun (pra pa profesjon hiq)
kosovar
gjatsia 1.77
pesha 1.74 veres e
dimnit 1.78
faca zeshkan veq edhe pak e gati magjup
per ma shum mundeni me pyet

Murgesha
05-12-05, 23:20
Petro Marko mirė se na ke ardhė.

Mendoj se do tė ja kaloni mirė nė mesin tonė.

doGzona
05-12-05, 23:25
Mire se na erdhe i nderuar,

Qaste te kendeshme ju deshiroje ketu ne mesin tone dhe kudo tjeter qe ndodheni.


Kaloni sic eshte me se miri,

doGzona

Honesty^uk.
08-12-05, 18:14
Hello PETROOOOO
Mire se ke mberri ne Oden Dardane, caste sa me te gezueshme dhe argetim Maximal kalofsh nen Catine e DARDANISE

Honesty